PDA

Pogledaj cijelu verziju : Stari Frik



Sickmanno1
06-12-2005, 23:54
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D

M@nkey
07-12-2005, 08:17
:rotfl:

silent_snake
07-12-2005, 15:13
Ma stari ti je legenda! :pray:

W1k1n6
07-12-2005, 15:32
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D
:pray: Zakon! Nekad su ljudi razmisljali u stilu - "kad odem u penziju jednog dana, ici cu svaki dan na ribiciju, kopat po vrtu i hraniti golubove u parku". Tvoj stari i ja vjerojatno razmisljamo - "jebote kad odem u mirovinu, koji cu klan osnovat! Igrat cu po 17 sati na dan i rasturat mame svima na CB-u!" :killyou:

D.E.M.O.
07-12-2005, 18:12
Tako je!!! :D

Sickmanno1
07-12-2005, 21:38
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D
:pray: Zakon! Nekad su ljudi razmisljali u stilu - "kad odem u penziju jednog dana, ici cu svaki dan na ribiciju, kopat po vrtu i hraniti golubove u parku". Tvoj stari i ja vjerojatno razmisljamo - "jebote kad odem u mirovinu, koji cu klan osnovat! Igrat cu po 17 sati na dan i rasturat mame svima na CB-u!" :killyou:

LOL reko sam mu sta si reko i samo se onako slatko nasmijesio :D

Robertus
07-12-2005, 22:08
Pozdravi starog!!! 8)

Osiru$
08-12-2005, 00:12
:pray: Zakon! Nekad su ljudi razmisljali u stilu - "kad odem u penziju jednog dana, ici cu svaki dan na ribiciju, kopat po vrtu i hraniti golubove u parku". Tvoj stari i ja vjerojatno razmisljamo - "jebote kad odem u mirovinu, koji cu klan osnovat! Igrat cu po 17 sati na dan i rasturat mame svima na CB-u!" :killyou:

To se mora cijenit :pray: :pray: :pray:

M@nkey
08-12-2005, 08:35
Stari ti je ZAKON! :thumbs2:

Rocchiro
08-12-2005, 15:58
legenda :pray:

Osiru$
08-12-2005, 16:39
Moja preporuka je da se stracima ne daju igre u ruke... Vjerujte mi, nema ništa gore nego kad se netko od roditelja zarazi, pa kada doslovno bude željni igara, a PC ili konzola vam je zauzeta... i što je najgore, i nakon toga tvrditi će kako su igre produkt svakog zla :D

MarkaN
08-12-2005, 17:13
:pray:

Shark
08-12-2005, 20:15
Sve razumijem meni je otac zapeo za War3 pa ne mogu doc do kompjutera...i jos igra na netu i mene okrivi za racun...a mater spider-solitaire :D

Red)-(ead
09-12-2005, 12:46
Znam savrseno funkcionalne bracne parove koji su zakaceni na WoW :-P

Jedan takav je bas nedavno dobio i prvog potomka, Lauru. Bit ce zanimljivo vidjeti kako ce mala odrasti u kuci sa dva desktop kompa, laptopom, serverom, media center PC-em i slicno.

Nema nista bolje kad se starci zakace na igre (moja mutti je postala WoW junkie) - tek ce onda pametovati da su igre zlo, a 5 sec nakon te izjave ce te pitati kada se ide u instancu... :rotfl:

M@nkey
09-12-2005, 13:11
ima i dobrih strana kada ti starci vole igre, zakaćiš ih za MMORPG žanr i oni će kupovati sve. A JA ĆU IMATI SVE! :evil:

Shigy
10-12-2005, 09:10
Ma stari ti je super!! Da je bar moj takav :)

Rocchiro
10-12-2005, 10:24
Ma stari ti je super!! Da je bar moj takav :)

ja nebi htel da mi je tata takav

zamsli si scenu:hoćeš igrati komp,kad tam visi tvoj stari i neda ti igrati jer je baš sad na važnom dijelu :wink:

Sickmanno1
10-12-2005, 14:33
Ma stari ti je super!! Da je bar moj takav :)

ja nebi htel da mi je tata takav

zamsli si scenu:hoćeš igrati komp,kad tam visi tvoj stari i neda ti igrati jer je baš sad na važnom dijelu :wink:

istina, no meni je kupio xbox tako da.....

v4MP1r3
10-12-2005, 16:08
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D



fakat ti je stari legenda, moj je tako munjen da (pazi ovo imam bisere)

*upisao je jednom email adresu u www browser
*kada pali komp dere se"Jel to onaj veliki gumb na kojem pise RETART"
*prima misa ko da ce mu pobjec negdje
*cidi se kak brzo pisem jer on ko fol nemoze naci tipku 5min, pa nismo svi mi sljepi ko on
*kaze da igram "medeke" na kompu kad sam igral pokemone
*a kada sam igral GTA:SA kaze da je nemoguce da moze lik trcat tako s oruzjem kroz grad a da niko ne sizi
*svaki put kad saljemo mail nesto u svezi s nabavljnjem djelova za strojeve pita 10000 puta jel to poslano i "kad ce to doci", jednom sam mu reko da je veliki promet, da svi idu smora pa ce stici mail za 10dana
*danas je pop***dio kada sam upalio "vizualization" na WMP-u, kaze da to trosi boju, ;;D

hocete jos mozda???

v4MP1r3
10-12-2005, 16:11
Ma stari ti je super!! Da je bar moj takav :)

ja nebi htel da mi je tata takav

zamsli si scenu:hoćeš igrati komp,kad tam visi tvoj stari i neda ti igrati jer je baš sad na važnom dijelu :wink:

istina, no meni je kupio xbox tako da.....

ma daj, mojem starom komp je dobar samo za paint, cak ni nezna igrat tetris, a kad sam davno davno igral pacmana pital je on mene jel sam za zbilja pojem one male i sto ce se desiti tom malom zutom balonu kada ce srat, jel ce imat probleme u probavi....


ma on je cisti fizikalac... bolje da neidem dalje...

Fuzzy
13-12-2005, 08:37
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D
:pray: Zakon! Nekad su ljudi razmisljali u stilu - "kad odem u penziju jednog dana, ici cu svaki dan na ribiciju, kopat po vrtu i hraniti golubove u parku". Tvoj stari i ja vjerojatno razmisljamo - "jebote kad odem u mirovinu, koji cu klan osnovat! Igrat cu po 17 sati na dan i rasturat mame svima na CB-u!" :killyou:

lol Tako i ja razmisljam, ali do penzije jos dosta desetljeca

str33t6l0w
13-12-2005, 09:13
Ma stari ti je super!! Da je bar moj takav :)

ja nebi htel da mi je tata takav

zamsli si scenu:hoćeš igrati komp,kad tam visi tvoj stari i neda ti igrati jer je baš sad na važnom dijelu :wink:

istina, no meni je kupio xbox tako da.....

ma daj, mojem starom komp je dobar samo za paint, cak ni nezna igrat tetris, a kad sam davno davno igral pacmana pital je on mene jel sam za zbilja pojem one male i sto ce se desiti tom malom zutom balonu kada ce srat, jel ce imat probleme u probavi....


ma on je cisti fizikalac... bolje da neidem dalje...

ma stari ti je legenda.....
a ovo sto ne kuzi nist u vezi kompa nema veze.....
moji starci neznaju kako tipkovnica izgleda....
uvije me pita: "Jer to ono malo crno što svijetli!?????"

Sickmanno1
13-12-2005, 13:06
fakat ti je stari legenda, moj je tako munjen da (pazi ovo imam bisere)

*upisao je jednom email adresu u www browser
*kada pali komp dere se"Jel to onaj veliki gumb na kojem pise RETART"
*prima misa ko da ce mu pobjec negdje
*cidi se kak brzo pisem jer on ko fol nemoze naci tipku 5min, pa nismo svi mi sljepi ko on
*kaze da igram "medeke" na kompu kad sam igral pokemone
*a kada sam igral GTA:SA kaze da je nemoguce da moze lik trcat tako s oruzjem kroz grad a da niko ne sizi
*svaki put kad saljemo mail nesto u svezi s nabavljnjem djelova za strojeve pita 10000 puta jel to poslano i "kad ce to doci", jednom sam mu reko da je veliki promet, da svi idu smora pa ce stici mail za 10dana
*danas je pop***dio kada sam upalio "vizualization" na WMP-u, kaze da to trosi boju, ;;D

hocete jos mozda???

Ne fala dosta nam je :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

firedule
16-12-2005, 11:30
Zakon mi je ovaj prvi post. Tvoj stari me definitivno podsjeca na mog. Jest da moj nije striktno orijentiran na neki zanr...ali sretan sam kad mi stari sjedne za komp, upali ga, instalira si sam igru (to nisam vjerovao da cec moc...), i zaspila, ali bez da me ista pita kako ovo kako ono. Fifa, karte, tetris, yamb itd. Cak se zna spojit sam na net i igrat online ove windows igre. Dok je mojoj staroj sve to televizija.

v4MP1r3
18-12-2005, 02:11
moj je stari jos znao igrati neku kinesku igru al nemam blage veze kak se zvala, daj me potsjetite, onu, one s onim glupim drvenim kratama u obliku piramide pa uzimas u parovima 2 po 2 i tako do kraja, jedanput je uzel krivu popizdil uzel tipkovnicu i bacil ju u kos, ja njega samo onako O.o tupo gledam i to je to, a on ce meni 2Ma nije radila, dobivas drugu" :shock: 8)

Strajder
19-12-2005, 21:39
moj stari je isto cool ja nedavno igram PoP:WW i meni stari lezi na krevetu i
gleda TV i kaze meni de sine daj meni da malo ja probam i ja mu dam i covjek prede igricu hehehe cak mi je dva do tri puta pomogao po prelascima neki avantura a ince stari i sestra su mu junkie za igrice na SNES (super nintendo enterteimen sistem) to je bilo komedija njih dvoje do 3-4 navece prelaze super maria a moj stari kad se zaleti da nes preskoci ono provaliju sve mice jostickom hehe staces gaming je u krvi moje familije a stara linja one soliter i one nekakve kineske puzzle

ZATO BI ZAMOLIO DECKE IZ PCP DA NA IDUCI DVD stave top 10 free tako ti logicki puzzli je stara je presla sve sto ima a ja imam jos dvije sedmice do kraja skole i nema vremena da joj trazim nove zato decki pls. help

W3DR4N
19-12-2005, 22:26
moj je stari jos znao igrati neku kinesku igru al nemam blage veze kak se zvala, daj me potsjetite, onu, one s onim glupim drvenim kratama u obliku piramide pa uzimas u parovima 2 po 2 i tako do kraja, jedanput je uzel krivu popizdil uzel tipkovnicu i bacil ju u kos, ja njega samo onako O.o tupo gledam i to je to, a on ce meni 2Ma nije radila, dobivas drugu" :shock: 8)


Tradicionalna kineska igra Mah Jongg

Najpoznatija verzija te igre na računalima je Kyodai (http://www.kyodai.com/)

4Non1MuS
04-01-2006, 20:47
Moj stari ti je igrao Tomb Raider samo zbog Lare :D

Prince-Artas
04-01-2006, 22:43
stari mi inače ne voli igre no volio je na starom sivonji (playstation 1) igrati
Lucky Lukea :? :rotfl:

RageR
04-01-2006, 23:37
Moj stari od igrica samo dere Belu...

Al zato on više od igrica voli neke druge stvari...

I zato ja moram imat 2 firewalla, antivirus i 3 anti-spywarea :twisted:

:hangin:

v4MP1r3
05-01-2006, 00:03
I zato ja moram imat 2 firewalla, antivirus i 3 anti-spywarea :twisted:


mislim da ti nije dobro iamti 2 firewalla... medjusobno se ubijaju... najbolje je imati 1 al vrijedan ko njih 3...
neke druge stvari...lol??

?????

AAAAAA, LOL :rotfl: :rotfl: :rotfl:

RageR
05-01-2006, 00:51
Ma istina da se ZA i Kerio kolju, al ako prvo uključiš Keria pa ZA onda rade kako treba :wink:

dFixxx3r
05-01-2006, 08:33
mislim da je za gejmere penzija lijepše doba nego kod drugih ljudi JER NAPOKON ĆEMO DOĆI NA SVOJE, dobro meni je to još daaaleko ali ipak, cijeli dan nemaš kaj za rdiš, samo se igraš....

ezav
05-01-2006, 11:35
Moj stari si ljepo igra Silent Huntera 2....

Stavi na max tezinu, uzme olovku i blokic (jer si racuna kut ispaljivanja torpeda, brzinu torpeda, pomicanja flota itd, da ludak sve rucno radi :rotfl: )

I tako zna cijeli vikend presjediti, a svaki put kada potopi nekaj slavi :)

uzas.....

Sh1fty
05-01-2006, 20:27
stavis m0n0wall i rijesis se firewallova i stavis samo jedan antivirus koji radi kako spada ;)

blozer
05-01-2006, 20:53
Moj stari si ljepo igra Silent Huntera 2....

Stavi na max tezinu, uzme olovku i blokic (jer si racuna kut ispaljivanja torpeda, brzinu torpeda, pomicanja flota itd, da ludak sve rucno radi )

I tako zna cijeli vikend presjediti, a svaki put kada potopi nekaj slavi

uzas.....
hehehehehehehe :rotfl: :rotfl:
A sta ces...

A slusajte ovo:
Stari mi radi u vojsci..ima tam skladista..
I zico me stalno da mu neki pc napravim
Skrpo sam mu neku kramu ( 399Mhz celeron {socket} , 96MB RAM, 5GB HDD, ge force 2MX 400 64MB) i stavio mu codece na njega..
I sad svaki dan na poslu pogleda dva tri filma..
Prosli tjedan sam morao ici kod njega na posao da mu snjimim pecanje i Crazy taxi..
Eh to je posao..

goGAMERo
15-02-2006, 16:06
Dok sam prelazio NFS MW na konzoli(PS2), tatica ulazi u sobu i kaže opet igraš te glupe "igrice", a dan prije toga fasovo sam 1 iz kemije, i ja ko mahnit pošo ugasiti konzolu, da mi ne bi uzima kaoblove. On sjedne karj mene na kauč, a ja pilam sa Caymanom 350 km/h, osvajo bounty za Razora, i sad mene love na 5x 24.26 min i ulove me, ja popizdim, bacim gamepad... Stari se izdera i kaže daj majke ti da to ja jednom probam. Krenu on protiv caje na 1x i igar čova 20 min, nikako da izgubi, pila, zajebava se s cajom, kad eto nakon 25 min igre on osvoji bounty i pređe mi milestone! Ja bleno ko tele u šarena vrata, zar je ovo moji ljudi moguće, uvijek kaki po igrama, a sad mi ovo pređe... Od sad stari igra i PoP-a, i za to se zapalio, nekada baci CS-a na serveru, a neki dan mi je čak prešao jednu misiju u AoE3! I što sad, nemogu ga maknuti, ali ipak zato svako malo mi daje lovu za novi gamerski softver!

Schrafciger
15-02-2006, 20:40
Fala Bogu da imas takvog starog. Posudis ga malo? Ne da mi je stalo do njega nego do kreditne ali dodje se na isto. :)

FearLess
15-02-2006, 20:59
Ma moj stari se bio navukao na Postal 2 presao je tu igru jedno 10 puta sad igra GTA SA a ponekad razvali i CoD2 na netu nako kako on kaze da ubije vrijeme

Tonino
19-02-2006, 22:11
Ja neki dan dosao doma iz skole vidim stari igra COD2 na netu (inace je lud za OPF-om) TDM neznam koja je mapa bila, i kazem mu da stisne tab da mi pokaze score i ono 2. na ljestvici sa nekih 40 kilova O_O a bilo 15 vs 15.

Jos mi je bilo dobro kad sam mu pokazao Splinter Cell, zapalio se za suljanjem i svim tim (sto je meni koma) i prvu misiju je prelazio 2 sata jer se ful uzivio i sve je morao nozem ubiti jer kako mi jer rekao "Kad ih gadas pistoljem proizvode zvukove kad umiru" :D onda sam ga morao tjerat da mi da da WoW igram :killyou:

goGAMERo
20-02-2006, 14:59
lol, nek ti stari kupi još jedan PC, pa da možete i ti i on ko ljudi da igrate!

Tonino
20-02-2006, 18:01
Vjeruj bi on kad bi mogao :wink:

goGAMERo
09-03-2006, 16:19
Ja se nadam novom PC-u za jedno godinu dana, a PS3 za jedno 3-4! :)

unknown
10-03-2006, 11:14
moj stari je ona gereracija "prije kamenog doba" pa vi mislite što on kaže o igricama :-x

bounce
10-03-2006, 11:49
Moj stari doslovce nema pojma raditi na kompu, mišem upravlja kao upravljačem one velike građevinske dizalice, nespretno i sporo, ali se zato zakačio za fifu 99 .. . I još sad, kaj je Fifa 2006 tu, on i dalje igra 99 .. Veli da je najbolja od svih... Ove nove su mu nerealne i prešarene...


:fof:

goGAMERo
10-03-2006, 13:16
FIFA 98 I 99 su jedine koje valjaju, svega mi nei dana sma igrao fifu 98 a imam i 2006 koja je stara kao isusovo magare! :)

X-Plosiv
14-03-2006, 19:31
Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1 :D

Prince-Artas
14-03-2006, 20:08
Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1 :D

blago tebi

T.N.T.
14-03-2006, 20:17
Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1 :D

:D

gg... :)

goGAMERo
14-03-2006, 21:38
Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1 :D


Stari ti je LEGENDA,a koliko imas god???

X-Plosiv
15-03-2006, 10:23
Dovoljno je reći da mi je stari među top 20 u ogame uni1 :D


Stari ti je LEGENDA,a koliko imas god???

17 za koji mjesec :D


PA, a?

goGAMERo
17-03-2006, 10:02
Nista samo pitam da znam, ja imam skoro 16 a stari mi je luđi gamer od mene, lol shala, sada je malo popustio, nema čova vremena! 8)

Babitz
17-03-2006, 15:45
moj stari jedino visi na chatu non-stop, al prije je igrao tomb raider

goGAMERo
17-03-2006, 16:03
Sta radi na chatu, traži srodne duše, lol shala 8) :)

mental_mind
21-03-2006, 14:43
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D

Stari ti je lud.
Moj meni kaže: ''Daj mi neku laganu pucačinu''.
Ja mu dam Call of Duty na greenhorn težini.
Vraćam se za pol sata njega nema.
Igra stala (barem sam tak mislio) na treningu, kod one mreže (treba se provući).
Ja gledam stari mi u dnevnoj.Pitam ga zašto ne igra,on kaže prekomplicirano.Sramim se.

Winko
13-04-2006, 09:26
Meni je stari (50) isto C&C freak. Mislim da je cd od C&C RA2 skroz izliza koliko ga je igra. Ali on je i fps freak. Doom I i II presao je milion puta, Quake II, UnrealTournament, FarCry... Sada po cijele noci igra COD 2. Samo bed je u tome sto nema slobodnog vremena da igra preko dana jer radi ka mazga, pa sjedne oko 23h i krene... do 4h. Ujutro ga pitam zasto ima podocnjake, a on kaze da je lose spavao. :)
Lijepo je imati staroga koji razumije gamere...

MindReader
13-04-2006, 10:21
moj stari se zalijepio za PlayToy :D ... kad dođe s posla (15:00) ne miče se od kompa do 20-22 sata!!! već sam mu mislio promijenit lozinku :-x

ewok
13-04-2006, 21:14
Heh moj stari je najveci C&C frik na svijetu, a ima 5 banki....i tako ja jednog dana otisu u grad(bila je subota ili petak nisam siguran) i stari sav sretan sad ce on moci da igra(jel rijetko dode na red od mene) i krene negdje oko 8 sati igrati C&C: Red Alert 2(bash je negdje izasla ta igra(to mu je ujedno i najbolji C&C)). I ono ja doso iz grada oko 3 u noci i udem u sobu, a stari onako pognute glave sjedi na stolici i hrce, mis u ruci, a na monitoru cijela baza unistena i pise Mission Faild(neznam sad tocno kak pise dok te rijese u RA2 na skrimis). Ja njega onako zbrecam i pitam, pa sta stari neodes spavati nego tu spavas za kompom, a on meni onako hladno...ko ja, ma da ja nespavam (ujedno je i pomicao brzo misem po ekranu ko da igra)!!! LOL ja se pokocio od smijeha.

P.S. Stari mi bauštelac pa se jebacki naradi svaki dan, ali volja je jaca od energije....pa je htio to vrijeme sto sam mu dao da igra sto bolje iskorititi, ali sjebo ga san....sve u svemu ucenje staraca na komp ima i pozitivne stvari...npr. meni je stari kupio Xbox samo da se maknem sa kompa dok on hoce igrati....hmmm nije losa zamjena :D

Stari ti je lud.
Moj meni kaže: ''Daj mi neku laganu pucačinu''.
Ja mu dam Call of Duty na greenhorn težini.
Vraćam se za pol sata njega nema.
Igra stala (barem sam tak mislio) na treningu, kod one mreže (treba se provući).
Ja gledam stari mi u dnevnoj.Pitam ga zašto ne igra,on kaže prekomplicirano.Sramim se.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cevap
28-02-2008, 19:18
meni je stari na starom Play Station 1 igrao gran turismo 2

Plexihack
28-02-2008, 20:22
Nekromanijaaaa.....

Moj stari je igrao super marija i Tenchu 2 kao majstor i sada je moderator na motocikli.com forumu :P

Peyo
28-02-2008, 20:22
meni je stari na starom Play Station 1 igrao gran turismo 2

Također! Moj se stari fakat zapalio za tu igru. Još sam išao u 6. razred dok smo ja i on šibali po GT 2. Svakim danom po nekoliko sati. Skupa smo prelazili karijeru tj. svaki je prolazio po jednu stazu i uživali smo kada smo skupili pare i zatim otišli nabrijavat aute. Jednom ja tako došao iz škole, a on mene dočeka iza vrata i splaši me sa nogom i vikne "Gdje si zvijer", a ja ono :o i vidim ja njega kako si je gospon premjestio plejku iz moje sobe u dnevni boravak i piči on po Gran Turismo 2. :rotfl:. To su bili dani. :pray:

Sonic_Moronic
28-02-2008, 20:23
Hah, koji rivajv... Ali vidi, nisam postao tu. :D

Uf, moj stari kad se zapali za Cossacks... Minimalno trajanje runde je 2 i po sata, pa ja jadan moram čekati... Sjećam se kad me je prije učio to igrati, onak, dere se: "NE! NEMOJ TO GRADITI, IDI PRAVITI RUDNIKE BOLJE. NEE!! OBRANI SE!" itd... :rotfl:

prcko
28-02-2008, 22:14
Moji starci su inace teški antitalenti za igre :)

cropir
28-02-2008, 22:46
Isuse kakvih provala tu ima. :rotfl:


inace, znam da nije uredu tu rec, al mene je mama naucila nesto cime se ne ponosim -edited by mod. :pray:

Stryder
28-02-2008, 23:00
volio bi da moj stari počne gejmat....posebno sada kad imam lan doma...kako bih uživao kad bi mu sprašio headshot, ili ga pobijedio u nekom rts-u :)

cropir
28-02-2008, 23:14
a jeboga ja, modovi. :D

a nis. :(

Sickmanno1
03-04-2008, 02:17
jao kad sam ovo pisao...uglavnom prestao je sad sa C&C...sad vec neumorno 2 godine maze Diablo 2 :S

Nikak da prece hell njub...kad njub igra sa Necrosom hahaha, kak mu se smijem konstantno :D

KI KI
03-04-2008, 09:17
:pray: tate ownaju...
meni stari več tri godine kreše karte na kompu... miš mi od njega več izlizan... ima 4 vrste karata i fliper... fliper me owna naveliko!(ja 3-4 milijuna on 12-25milijuna bodova...)sada lagano prestaje igrat jer kaže da mu dosadilo a ja mu neču nove nabaviti ^^

Maja
03-04-2008, 10:51
moj tata igra risk 2, stronghold crusader, često je na playtoyu, igr'o je i mohu i cod jedno vrijeme, pa lotr itd. on vidi igru kad braća igraju pa i on proba pa se zaigra :rotfl:

vkgamer17
03-04-2008, 15:29
lol i moj stari je igrao nfs porsche unleashed do 4 sata ujutro jednom prilikom,ja se probudim i cujem neku viku ovo ono,a stari popizdio jer ga je neki lik na netu prestigao(u to vrijeme je nfs porsche unleashed bio nova igra,taman izašla) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

B4j4
03-04-2008, 16:27
moj stari pere samo HOMM :D najzesce mi je kad dode na vikend i onda mi po noci cune komp i stavi si ga u sobu di spava.. ono, zbudim se ujutro i gledam di je komp.. udem u sobu kod starog a on sjedi na krevetu i pere hirouse :rotfl:

Kron
03-04-2008, 21:41
kad mi je stari probao igrati Wings of War
*drzi strelicu za gore i avion mu se spusta dolje*
"dizi se dizi se ajdeeee!!!"
*nasloni svih svojih 107kg na nevinu tipku*
"Tata pusti tu strelicu, dize se sa dolje"
"Nemogu sad cekaj neka ga prvo dignem!!!"
*ftoooosh*
"Tesko je ovo..."

Jerry
04-04-2008, 11:38
stari vise ne igra nis,sam skida neka sranja za satelite :(

Plexihack
06-04-2008, 14:33
Došao danas frend od starog iz slavonije...4 sata igrao Mafiu lik,nikako da se skine :shock: Kaže gušt mu je bježat od murije i napucavat se ...

grizli
07-04-2008, 20:40
ja ja kad sam nabavio f.e.a.r. stari uzeo bolovanje jel je ganjo papire za mirovinu i nekaj za ptsp, ugl ja ulazim u kucu nakon napornog dana u skoli kad cujem pucanju deranje i nepoznate zvukove, ulazim u sobu trcim ko manija ono wtf?!?!, uđem u sobu a stari razvalio na max zvucnike i dere fear, al da ga je neko vidio, u sobi ugaseno svijetlo, rolete spustene, samo komp radi, al njogov izraz lica je ovako nekako izgledo: stari udubljen u igricu da trebne 2 puta u min, usta otvorena da mu cigara maltene ispadne iz usta, totalno koncentriran u igru ikad su ga ubili on se okrene i vidi mene , pita hladnokrvno " pa gdije si ti bio?? jel znas ti koliko je sati??" odgovorim " pa dosao sam u 12 h ko i obicno " stari me gledo onako sa zbunjenim izrazom ( wtf?!?!?!).... ugl. to se događa rijetko, cod 4 je odusto na treningu zato sto nije stigo ono za 30 sec XD(stalno je ulazio u krive sobe)


stari mi je prije dok nije radio igro igre 24 h


i tak...

pimp
07-04-2008, 20:49
ja sam čači dao da igra cod2 i stavio ga na ts s deckima iz bosne , onda su ovi bosanđerosi poceli skandirati njegovo ime kad koga je ubio i tako , ali rekao je da nece vise jer je to ovisnost..

_ZlayA_
09-04-2008, 18:24
moj stari je bio zaražen špirom na psxu... po cijeli dan bi smo zajedno igrali :D

Edi Sm187
09-04-2008, 18:57
Moj je stari fan Mysta, jedne godine ga je bio prelazio, odustao je zato što mora raditi.

Ro3y
26-04-2008, 09:05
uf, moj je stari 100 puta cod2 prešo na veteran i sad igra cod4.....mora ču i cod 1 instalirat zbog njega..

inače je na ps1 igrao medivel il kak se to zove........razaro čojek...

dao sam mu onda driver jednom i odusto je od toga.....

B4j4
26-04-2008, 14:07
moj stari je bio zaražen špirom na psxu... po cijeli dan bi smo zajedno igrali :D
to sam 200 puta presel.. sve nastavke za ps1... a i stari ih je presel >.<

la50
26-04-2008, 19:43
Ma stari ti je legenda! :pray:

flander
26-04-2008, 20:17
hehe fakat imate lude očeve ^^ baš sam se slatko nasmijal čitajuči, mada moram priznat da ni moj nije tolko daleko od gejmanja

doduše sad više ne igra, ali dok sam bil klinac nsvaki dan je onaj Action set igral, one tenkiče ako se ko sječa, znam da me jednom stjeral na spavanje, kao "kasno je ajt spavat" ^^

i još je dobro to kaj mi nikada ama baš nikada nije prigovoril kaj sam stalno na kompu i te spike ^^ dok je divx filmova dobro je :D

Lord Jambrek
27-04-2008, 03:49
Moj staro nikad nije volio igre, njemu je solitare bio vrhunac gaminga, no njegov potez udarom na tipkovnicu i slanja kompa u hibernate mi još uvijek nije jasan kojom metodom te to uspjeo.

No ja i stara smo prije stalno igrali nintendo, od NES-a do SNES-a, donkey kong u dvoje, super mario, ma svega.

Tezekiel
07-05-2008, 20:48
HAHA, ma nije to ništa dečki moji, moja stara perinja WoW 6-8 sati dnevno vec 2+ godine, luda žena, ima 3-4 lika 70 lv, stari lud, gnjavi mene i buraza, on si nabavio maxtv pa gleda tekme cijeli dan :D

FearLess
08-05-2008, 10:00
Moj stari je postao ovisnik o Football Manageru, gori sam ja sto sam mu uopste ista i objasnio u vezi igre. uzeo je da vodi Alaves iz druge spanske lige i igra vec 11 sezona pa vi skontajte koliko vremena provodi za kompom.

Hvala Bogu pa imam svoj komp inace bi poludio.

Xeno Zero
09-05-2008, 18:07
Znam savrseno funkcionalne bracne parove koji su zakaceni na WoW :-P

Jedan takav je bas nedavno dobio i prvog potomka, Lauru. Bit ce zanimljivo vidjeti kako ce mala odrasti u kuci sa dva desktop kompa, laptopom, serverom, media center PC-em i slicno.

Nema nista bolje kad se starci zakace na igre (moja mutti je postala WoW junkie) - tek ce onda pametovati da su igre zlo, a 5 sec nakon te izjave ce te pitati kada se ide u instancu... :rotfl:
He he slična situacija i kod mene doma sestra ima kćer staru 2 godine a ja i njen stari firkovi svaki sa svojim kompom, a sestra ima dell-ov laptop, muž joj radi ko sistemaš, mala bu znala sve na kompu poslje

Tezekiel
12-05-2008, 11:21
Nije ti lako tezekiel! Kako se dogovorite ko ja kada za kompom?
Imamo još jedan komp na kojem se ja i buraz izmjenjujemo, u suprotnim smo smjenama u školi pa to dost dobro funkcionira

Kostolomac
10-06-2008, 21:36
meni starci samo po kyodai mahjongu i solitareu peru :)

Duke of Earl
10-06-2008, 21:43
E ja se sjećam vremena kad mi je stari bio ovisnik o bomberman-u prije možda 5-6 godina, na nekoj konzoli kojoj sam zaboravio ime. Znam da sam se jednom probudio oko 6-7 ujutro, dođem u sobu, a stari u piđami pred televizorom špana tu igru :rotfl: Još me i danas ispituje jel ima tog za komp, stalno mu govorim da nema, mislim da jako dugo nebi vidio komp da mu opet nabavim to.

blood4me
25-07-2008, 16:35
Hehe, igrali jedno vecer ja i moj buraz CoH i bio stari kraj nas, ono nas dvoje prvi put igrali nismo skoro nis presli, otjera nas stari spavat a ono ja se ujutro oko 8-9 probudim on dere po zadnjoj misiji :pray:
Ali to je bio taj jedan dan inace i nije nesto gamerski nastrojen... igrao je Mah jongg i tako.... Ali rijetko, inace on je jedini razlog zasto ja imam kompove. stara i baka su mi protiv kompva uffff a tata meni svaki put kupi nesto ubergamersko (g5,g15..)

Hell_Master
26-07-2008, 10:36
Ma vama su svima starci zakon...Inace moj stari se bio navuko na one kokose koje pucas...Sve je porusio na scoreu...Inace sjedne za kop jednom godisnje....A boji se drzat misu u rukama :)

Sickmanno1
26-07-2008, 14:19
Stari mi je presao odavno na Diablo 2 :/

Presao je igru na Nightmare sa Sorsericom i Necrosom, a barem 10 puta...na hellu su problemi pa odustaje...kad njub, pazite...potionse uzima sa misem :(

Uspijeh je sto je uopce do hella dosao ^^

EDIT: E da a najjci su mi nickovi koje daje likovima...zove se Zdravko, pa su nickovi zdr, zzz, zdra, zd i slicni :rotfl:

Raoul Duke
26-07-2008, 14:51
stari mi igra solitarie :D

Zwer
27-07-2008, 22:57
ma legendaran ti je stari :bravo: :bravo: moj igra do 4 am WoW nemosh pric kompu onda ja moram sa laptopa igrat :S