PDA

Pogledaj cijelu verziju : X-Files



Samael
11-07-2007, 10:37
Ovih dana se izdaje komplet sa svim sezonama serije, pa ću vas podsjetiti na ovu legendarnu seriju, s nezaboravnom uvodnom temom.

RIPtheREAPER
11-07-2007, 10:39
kako li se ta serija zvala na hrvatskom?

Arbiter of Change
11-07-2007, 10:41
Ya kiddin', right?

Inače odlična serija, a gdje se to izdaje ovih dana? Bilo bi dobro upotpuniti kolekciju,

mravojed20
11-07-2007, 10:41
Dosjei X,lol.

Samael
11-07-2007, 10:54
Ja sam načuo za to, a i pročitao sam u zadnjem gameplayu.

Usput, kako bi vi preveli X-Files?

X Dokumenti :)

Dosjei X se čini savršeno logičnim

KR1ST1J@N
11-07-2007, 10:59
gledo sam tu seriju jos prije al nisam sad neki fan da kupujem dvd-e
al mi je jedna epizoda ostala u sjecanju :cry:

Samael
11-07-2007, 11:06
Meni se usjekla ona s onom farmom gdje neki ljudožderi drže ljude u kavezima s odječenim udovima

kulj

RIPtheREAPER
11-07-2007, 11:20
e da, dosje x...

prije dok sam bio klinjo gledao sam to sa starim i kada je onaj lik mulder bio u opasnosti ja sam se derao: nejdi tamo dosje x!!

KR1ST1J@N
11-07-2007, 11:28
meni onda s nekim gremlioni sta su grizlli ljude za vrat il tak nest uglavnom ludi su bili i velik zubi il tak nest

Stryder
11-07-2007, 11:42
sječam se da sam kao mali stalno gledao iako mi je bilo full strašno no ja sam svake noći gledao....

Da_killah
11-07-2007, 11:45
ja bih to mogao kupiti, barem ove prve sezone koje su predobre, kasnije se to sve nekako razvodnilo, otišli su u neku drugu krajnost s teorijama urote i takvim stvarima...

Simon the Dreamer
11-07-2007, 11:57
Zakon je bio onaj Dosje X film sa onim crnim glistama... :pray:

Rocchiro
11-07-2007, 12:26
prejaka serija.epizoda sa voodoo lutkicom i mikrovalnom my fav

Chace
11-07-2007, 12:40
ja bih to mogao kupiti, barem ove prve sezone koje su predobre, kasnije se to sve nekako razvodnilo, otišli su u neku drugu krajnost s teorijama urote i takvim stvarima...

imaš uvrnutu percepiju :D
kasnije sezone su bolje...ove prve 2-3 su baza telepatija, NLO poneki i tako...

mravojed20
11-07-2007, 12:53
Meni je ona glazba i dan danas neugodna..kad čujem da je neko ima na mobu kao melodiju,brrrr :shock:

flander
11-07-2007, 12:55
Ajt super, još jedna dobra serija, znao sam pogledat tu i tamo, inače Mulder FTW :wink:

Arbiter of Change
11-07-2007, 12:56
Istina, posebno mi je iz uvoda ostala u pamćenju ona scena kad kao ruka prijeđe preko ekrana i ostanu tragovi... freaked me dok sam bio mlađi.

Fenrir
11-07-2007, 13:14
Istina, posebno mi je iz uvoda ostala u pamćenju ona scena kad kao ruka prijeđe preko ekrana i ostanu tragovi... freaked me dok sam bio mlađi.

Ane, ja sam prvi put gledao sa 6/7 godina, volio sam seriju, al me znala splašit :shock:

Da_killah
11-07-2007, 13:53
ja bih to mogao kupiti, barem ove prve sezone koje su predobre, kasnije se to sve nekako razvodnilo, otišli su u neku drugu krajnost s teorijama urote i takvim stvarima...

imaš uvrnutu percepiju :D
kasnije sezone su bolje...ove prve 2-3 su baza telepatija, NLO poneki i tako...

pa je da sam to gledao kao mali, ali prve sezone su mi bile bolje, te s NLO-ima i tim stvarima...

Dreamer Deceiver
11-07-2007, 13:54
kamo kupiti i koliko je cijena, te kolio je epizoda na dvdu ?

Chace
11-07-2007, 14:15
kamo kupiti i koliko je cijena, te kolio je epizoda na dvdu ?

u hrvatskoj je cijena oko 350kn po sezoni a vani se može dobiti za 150 po sezoni...a ima 9 sezona i svaki DVD ima 4 epizode pa si računaj...a nisam siguran kolko jedna sezona ima epizoda...

THUNDER_DINIX
11-07-2007, 14:17
obozavao sam tu seriju, stvarno je predobra. steta sto se vise ne prikazuje. mogli bi makar reprize stavit na HRT-u.

Da_killah
11-07-2007, 14:21
wtf? a ja mislio da je to u novinama ko svi oni siesaji i te gluposti, pa mi 40kn nije teško dat...ovako neće ić...

Jopax
11-07-2007, 16:28
Istina, posebno mi je iz uvoda ostala u pamćenju ona scena kad kao ruka prijeđe preko ekrana i ostanu tragovi... freaked me dok sam bio mlađi.

Ane, ja sam prvi put gledao sa 6/7 godina, volio sam seriju, al me znala splašit :shock:

me2 kad sam bio mladji to me plasilo pravo i tad su mi starci bili bolji pa su gledali takve serija danas prebacim na Sw kaze odma stari gasi to sranje :-x

ja se sjecam epizode od koje nisam mogao spavat kad im udove rezu i zamjenu ih sa robotima
sjecam se scene kad taj doktor nesto govori moulderu i onda izvai neku ruznu pilu i ruku mu otkine
na kraju obadvoje su citavi i kao da se nista nije desilo :scared:
i mene plasi muzika na pocetku podsjeca na vanzemaljce

11-07-2007, 17:00
Tema već postoji:

ovaj_topic_ce_biti_lockan (http://www.pcplay.hr/forum/ovaj_topic_ce_biti_lockan)

LOCK

Fenrir
11-07-2007, 17:49
Tema već postoji:

ovaj_topic_ce_biti_lockan (http://www.pcplay.hr/forum/ovaj_topic_ce_biti_lockan)

LOCK

Molim te, reci svojoj majci da mi je žao. Priroda joj je napravila najveću od svih spački - tebe.
Daj odi uploadaj 1589. live izvedbu Tokio Hotela...

Stryder
11-07-2007, 18:17
obozavao sam tu seriju, stvarno je predobra. steta sto se vise ne prikazuje. mogli bi makar reprize stavit na HRT-u.

da bar....

Outmind
11-07-2007, 19:28
Prva sezona - zakon...

Sve ostalo - do bola repetitivno i neprobavljivo dosadno...

RIPtheREAPER
11-07-2007, 19:30
Ja se sjecam jedne epizode gdje je bio jedan lik koji je "usisao" sve bolesti, odnosno mane, iz nekog bica i te bi bolesti onda imao on.

Tako je netko propucao Muldera i onda je taj tip "isisao" iz njega smrt i Mulder ja ozivio a taj tip umro.

Sjecam se te epizode jer je taj usisavac bio sav krippi i unakazen od raznih bolesti koje je pokupio.
Uglavnom zakon epizoda.


Steta sto se ne sjecam vise niti jedne.
:(

11-07-2007, 21:31
Tema već postoji:

ovaj_topic_ce_biti_lockan (http://www.pcplay.hr/forum/ovaj_topic_ce_biti_lockan)

LOCK

Molim te, reci svojoj majci da mi je žao. Priroda joj je napravila najveću od svih spački - tebe.
Daj odi uploadaj 1589. live izvedbu Tokio Hotela...


Sad idem doktoru na operaciju,da mi te skinu s kurca!

Lord Jambrek
11-07-2007, 21:42
Daj smirite hormone.



Ja se još danas sjećam one epizode koja je imala neke veze sa vragom, sjećam se da je cijeli krevez bio u plamenu i da su vragu oči svijetlile i da je on neko dijete podigao u zrak, tak nešt je bilo, uglavnom sam se prepal ko budala kad sam to gledal.

Aerial
11-07-2007, 21:57
EEee, X-Files... legendarna serija :pray:

Trebaju dovraga reprizirati to. Ispočetka.
Mogu prestati s reprizama onda kad Mulder nestane, jer prestaju biti zanimljive onog trena kad se pojavi Robert Patrick :roll:

Inače, neke od maj fejvorits, od onih koje se sjećam:

1) neka bizarna epizoda u kojoj se vojnici prerušeni u aliene (voze neku pokusnu letjelicu) slučajno zamjene sa stvarnim alienima kojima zapovjeda neko bikoliko-vragoliko stvorenje, koje se u jednoj sceni obrati tipu koji ih gleda iz auta... nezaboravna scena, tip se skvrči u autu da se sakrije i čuješ korake te beštije. Dođe do auta (ne vidi se taj alien, al ono, faking osjećaš da je blizu), čuješ kako diše i onda zazove lika "Rocky...." ... e, fuck, scena je za krepati :shock: :pray:
Ako netko zna kako se ova epizoda zove, nek mi zaboga pod hitno javi ! :)

2) "The Unnatural" - epizoda u kojoj je neki igrač baseballa zapravo alien... scena u autobusu je gadna , kad tipa spava, a u odrazu na staklu prozora busa se vidi da je alien

3) "El Mundo Gira" - Chupakabra :pray:

4) Epizoda u kojoj neki svećenik, koji je valjda nekakav serafin, "skuplja" retardiranu djecu kad umiru...

etc...