PDA

Pogledaj cijelu verziju : Marc Eckos getting up



Armin
24-02-2006, 09:22
Dosao sam do 7 dijela ( bling justice ) i prelazim 1 misiju ( exterior cck hq ).....Dosao sam do dijela gdje trebam uraditi grafite na 5 cck vozila ( tag 5 cck vehicles and dont get caught )....Uradim na 3 vozila ali na zadnja dva ne mogu jer su grafiti na njima oznaceni crvenom bojom....Sta treba da radim??????? Heeeeelllllllllpppppppp..........

goGAMERo
24-02-2006, 09:42
Pa zra je igra već izišla, nisam imao pjma! :(

U svakom slučaju obrati se nekom drugom!

jeretik
24-02-2006, 12:17
Dosao sam do 7 dijela ( bling justice ) i prelazim 1 misiju ( exterior cck hq ).....Dosao sam do dijela gdje trebam uraditi grafite na 5 cck vozila ( tag 5 cck vehicles and dont get caught )....Uradim na 3 vozila ali na zadnja dva ne mogu jer su grafiti na njima oznaceni crvenom bojom....Sta treba da radim??????? Heeeeelllllllllpppppppp..........

Hej, kako ti se cini igra, valjal sta? Meni je ideja nekako neobicna, na sta to lici?

goGAMERo
24-02-2006, 12:58
Fakat tu igru ne kužim, beze lunjaš sprejaš grafite... i dok ti ne piše GAME OVER :) ! Moža se i varam, ali ideja mi je nekako glupa!

Armin
24-02-2006, 19:46
Ako volis hip hop nije ti bezveze.....Igra je odlicna,nije tu samo lunjanje i grafiti.........Ma extra je .........Probajte je...100% se necete pokajati...

Armin
24-02-2006, 19:46
Ako volis hip hop nije ti bezveze.....Igra je odlicna,nije tu samo lunjanje i grafiti.........Ma extra je .........Probajte je...100% se necete pokajati...

Osiru$
24-02-2006, 19:54
Ako volis hip hop

Problem što on, ni velika večina današnje mladeži koja živi na Eminemu, 50 Centu, Black Eyed Peasu i ostalima zapravo nezna što je hip-hop niti da je writting jedan od sastavnih dijelova koji čine tu kulturu.

nhf goGAMERo, ne prozivam te, govorim globalno, ali ovo gore je činjenica.

Evo druže nabaci pogled (http://gamer.hr/najave/getting_up.php?id=214)Sako budeš imao vremena, možda ti par sitnica bude jasno. :friends:

Naravno, ovaj ti link samo šaljem da ti možda pomogne pri sudu za igru, ništa više.

jeretik
24-02-2006, 20:02
Bolje da nisi stavio link, jer je uvodni paragraf u tom tekstu nesto najgluplje sto procitah ovog mjeseca :rotfl:

Enivej, igru cu definitivno probat, najvise me interesuje koliko je IGRIVA

Osiru$
24-02-2006, 20:04
Bolje da nisi stavio link, jer je uvodni paragraf u tom tekstu nesto najgluplje sto procitah ovog mjeseca :rotfl:


Ne razumijem... Znam da sam pogriješio što nisam još ubacio par rečenica o samome nastanku writtinga, i sebe nakon svakog teksta puno kritiziram, ali mislim da nema potrebe za uvredama... To što sam napisao sigurno je točna definicija povijesti umjetnosti koja je utjecala na sami razvoj modernog writtinga.

goGAMERo
24-02-2006, 21:57
Ako volis hip hop

Problem što on, ni velika večina današnje mladeži koja živi na Eminemu, 50 Centu, Black Eyed Peasu i ostalima zapravo nezna što je hip-hop niti da je writting jedan od sastavnih dijelova koji čine tu kulturu.

nhf goGAMERo, ne prozivam te, govorim globalno, ali ovo gore je činjenica.

Evo druže nabaci pogled (http://gamer.hr/najave/getting_up.php?id=214)Sako budeš imao vremena, možda ti par sitnica bude jasno. :friends:

Naravno, ovaj ti link samo šaljem da ti možda pomogne pri sudu za igru, ništa više.



Da potpuno se slažem, istina je to što si gore naveo, ali činjenica je da se ja u tu skupinu ne ubrajam, nadam se da si tako milsio 8), jer ipak sam skro 16-o godišnjak, koji se vrlo dobro razumije u hip-hop kulturu i taj američkigangsta stajl, i to mi je nešto u čemu istinski uživam, stoga...:killyou: i kažeš da me ne prozivaš a citiram "Problem je što ON", e ovo mi se ne sviđa, jer ipak nisam ja neka budala koja... ma neću ništa više reći!

BTW. Lijepa najava, inače mi se tvoji tekstovi sviđaju! :-x

Osiru$
25-02-2006, 01:48
Nisam se htio promovirati, nedobog, jednostavno me neke stvari danas živciraju... Cijeli sam u kurcu, počevši od toga da sam pisao 2 sata, izašao iz worda, i preciznim klikom novog G5 miša izabrao NO, nakon pitanja "Do you want to save your file" 8) 8) :rotfl:

Anyway, od ranog djetinstva pratim cijelu hip-hop kulturu, prijatelj mi je više od 10 godina writter, tako da me ova jeretikova izjava vrijeđa.

Koncept Getting Upa mi se stvarno sviđa, soundtrack igre je nenadjebiv. Čitao sam prijatelju imena popularnih faca koji se u igri spominju, poznati su mu kao nama popularni nogometaši. Tu je i full kvalitetna licenca itd.


gemero, edukativni prijedlog broj 1:

Bone Thugs N Harmony: album- "Creepin On Ah Come Up" iz 1994. ;)

jeretiče (kako volim naš jezik :D) ako slušaš rap, ovo gore je a must listen :)

jeretik
25-02-2006, 09:37
Ma suti rapa se uzasavam, al to me nece sprijecit da probam igru :D

Sto se tice tvog clanka, glupo mi je sljedece - spomeno si da se prvi put pojavljuju grafiti za vrijeme starog Rima, sto ne moze biti istina, morali su se ranije i drugdje pojavit, recimo u pecinama i po stijenama okolo :D Jedan od razloga crtanja po stijenama je bilo i obiljezavanje teritorije

Iz anticke kulture skocio si na WW2, sto opet nema smisla. U WW2 procvjetali su posteri, a ne grafiti

I na kraju, tipicna hip-hoperska nebuloza o svrljanju grafita kao nekakvom umjetnickom izrazavanju i kulturnom sloju kvazi buntovnih breakdancera i ostalih nafuranih zgubidana, al to vec ima veze s mojim licnim ukusom :D

goGAMERo
25-02-2006, 10:02
Meni se osobno svidio tekst koji je našvrljao Darko, i planiram kupiti igru, već pola godine, buljim u poster! 8)

Osiru$
25-02-2006, 11:39
Ma suti rapa se uzasavam, al to me nece sprijecit da probam igru :D



Sto se tice tvog clanka, glupo mi je sljedece - spomeno si da se prvi put pojavljuju grafiti za vrijeme starog Rima, sto ne moze biti istina, morali su se ranije i drugdje pojavit, recimo u pecinama i po stijenama okolo :D Jedan od razloga crtanja po stijenama je bilo i obiljezavanje teritorije

Vjerojatno jesu, ali ne kao grafiti. Crtanje po zidovima u prastaroj povijesti sigurno je imao neke druge značajke jer se nije direktno povezao sa grafitima.



Iz anticke kulture skocio si na WW2, sto opet nema smisla. U WW2 procvjetali su posteri, a ne grafiti
U WW2 je procvjetalo i moderno naoružanje... Govorio sam o pojavljivanju writtinga, ne o urbanome izražavanju tijekom drugog svjetskog rata, ali da, preskočio sam misleći da ne bi trebao čitatelja zamarati s povijesti i onako nepoznatim temama.



I na kraju, tipicna hip-hoperska nebuloza o svrljanju grafita kao nekakvom umjetnickom izrazavanju i kulturnom sloju kvazi buntovnih breakdancera i ostalih nafuranih zgubidana, al to vec ima veze s mojim licnim ukusom :D

Pazi, to je tako. Prava hip-hop kultura ne može postojati bez jednog od svojih glavnih čimbenika. Ali eto, ti hip-hop organski ne podnosiš pa te nitko, kamoli ja svojim tekstom, ne može uvjeriti da ti se nešto sviđa i bude jasno.

Ali GG, trebaš igru probati. Javi svoja zapažanja ;)

goGAMERo
25-02-2006, 17:11
Kada je probam javiti ću vam, samo trebam prvo skupiti lovu za nju, al bude to brzo! :)

jeretik
25-02-2006, 18:40
@Osiru$ - http://www.bihforum.com/images/smilies/beer.gifhttp://www.bihforum.com/images/smilies/beer.gif




Kada je probam javiti ću vam, samo trebam prvo skupiti lovu za nju, al bude to brzo! :)

Imal kakav demo nedje?

goGAMERo
26-02-2006, 17:37
Koliko ja znam nema ništa!

Armin
26-02-2006, 19:36
kupite sebi piratski cd...to nije skupo...i ja sa to uradio, i igra radi bez problema...Skoro sam je presao....

Armin
26-02-2006, 19:36
sorry...mislio sam piratski cd......

Ementaler
26-02-2006, 19:44
sorry...mislio sam kretenski cd......

:pray:

-Jojo-
26-02-2006, 21:11
Prejebena igra, tolko je jebena da ju moram nabavit ( :D ) , valjda cu ju nabavit od nekog frenda, valjda.......

-Jojo-
26-02-2006, 21:12
sorry...mislio sam kretenski cd......

Mislis pod piratski znaci p-i-r-ats-ki???......heheheh...

Osiru$
27-02-2006, 00:23
-Jojo- probio si zaštitu! http://www.huknet.hr/invision/style_emoticons/default/omg.gif

goGAMERo
27-02-2006, 09:24
lol, ako je igra dobra pucam na origi, ali prvo trebam negdje probati, jer nisam lud davati 400 kn za igru koju ću možda baciti! zato... 8)

DeusEx
27-02-2006, 12:01
procito sam na gameplay sajtu da je u australiji igra zabranjena zbog grafita :rotfl:

goGAMERo
28-02-2006, 13:14
LOOOOL :rotfl: , i najgluplje od svega mi je što se "spraying grafiti" svrstava u zločine, mislim stvarno bezveze!(bar meni)

Wizard
06-03-2006, 19:26
LOOOOL :rotfl: , i najgluplje od svega mi je što se "spraying grafiti" svrstava u zločine, mislim stvarno bezveze!(bar meni)Sto je tako debilno ja nacrta grafit na skoli odma nesto seru nakraju sam ga mora prebojat :fof:

goGAMERo
06-03-2006, 21:05
Naš grad(Mostar) je prepun gr5afita, mi reperi označavamo svoje tertiorije, a moaj bnda se zove R-UNIT :) 8)

*Fila*
06-03-2006, 21:10
Igru sam nabavio za 20 kn bezveze je ali grafiti su zakon!!! :|

goGAMERo
06-03-2006, 21:15
Ja je još nisam nabavio, ali uskror ću, a igra je sam za reper poput mene! 8) 8) :)

*Fila*
06-03-2006, 21:19
Ne vrijedi 400 kn!!Nabavi jeftinu kopiju ilegalno i uživaj!! :)

Ementaler
06-03-2006, 23:31
jeste sigurni da košta 400kn?


toliko,a često i malo više koštaju malo veći hit naslovi sa uber grafikom itd...

-Jojo-
09-03-2006, 09:28
-Jojo- probio si zaštitu! http://www.huknet.hr/invision/style_emoticons/default/omg.gif

Sad sam ja faca , klanjajte mi se :rotfl: :rotfl: :rotfl:

goGAMERo
11-03-2006, 13:41
lol faco, jel netko kojim slučajem nabavio igru! 8)

jeretik
12-03-2006, 20:11
Samo da kazem da je igra odlicna, da se ja pitam :D dao bih joj tacno 90 posto po ovom sto isprobah

Pati od konzolitisa i ima par bugova s kretanjem, al osim toga sve je super - originalno i zanimljivo, fakat nisam dugo nesto ovako zanimljivo probo

Grafika je ekstra isto

Muzika je fenomenalna :D

goGAMERo
12-03-2006, 20:23
E pa to onda fakat trebam probati pošto sam teški REPER :)

jeretik
12-03-2006, 22:40
E vidis ja i nisam reper, a ipak mislim da je mjuza odlicna - nije samo rep, nego ima i rocka i regea i jazza i svega, al bas je dobro

goGAMERo
13-03-2006, 10:55
Ma OK, ali probati cu je sigurno,a li za PS2 :)

Myztik
16-03-2006, 21:39
Ja sam skejter i crtam graffite,moram ju nabavit! :D

dex
16-03-2006, 21:43
Ja sam skejter i crtam graffite,moram ju nabavit! :D

hehe.... probaj pa vidi jel valja..... nikad ne sudi po onome shto neko drugi kaze.... meni je recimo tony hawk's underground 2 super... skate + graffiting...

Myztik
16-03-2006, 22:08
jel bi mogli preć u exchange mode? ja nekom pošaljem igru koju ja imam a on nema i želi ju,a on menipošalje getting up. sounds fair?

noxy
13-03-2007, 23:14
zna tko s koje stranice mogu downloadad soundtrack??