PDA

Pogledaj cijelu verziju : Access Violation Unhandled error (c000005) d2 LoD problem



Karlo_from_Bjelovar
08-07-2007, 18:01
evo, igro jucer vamprisim resuraction na eurob.netu i kad su se 2 vampa fusala napravili su monstera po imenu Baal... onda me uhvatila nostalgija i bas mi se nekak igro diablo2 LoD...

imam origigi igru... gore navedeni error pojavljuje se kada instaliram patch 1.11b i pojavljuje se kada ulazim u igru (ne ude mi u igru), no kada instalam 1.10 patch igra se noramalno pokrene i sve šljaka (bas sam malo prije ubo Andariela), a gore navedeni error se pojavi nakon izlaska iz igre...

na blizzardovim stranicama sam naso kako to rijesiti, ponovio sam to nekoliko puta, procito to xx puta kako bih provjerio da nisam nista pogrijesio ali nista... ista stvar... razlog zasto nisam mirne duse na 1.10 patchu je taj sto na 1.11b patchu merchovi (tvoje vijerne pratilje) dobivaju skoro pa dvostruko brze exps...

imam windows xp, laptop Asus sa 512 rama, Solo T1300 procom, 512 rama i grafom nVidia GeForceGo 7300... jedina stvar sto nisam napravio (pokusao sam) je update drivera za grafu... slijedio sam instrakšnse "3-Step" kako pronaci driver za sebe (na nVidijinim stranicama) i odredio sam win xp x32 (treci step), 7 series (2. step) i "graphical driver" (prvi step)... kada pokrenem driver javlja mi da nemam niti jedan compatible hardwere sa tim driverom...

nadam se da cete mi moc pomoci...

08-07-2007, 21:18
prvi skini everest i daj mi detaljan opis svojeg kompa...nije da ti ne vjerujem..al samo želim biti siguran!

Prince-Artas
08-07-2007, 22:06
znam masu ljudi kojima se taj error javi kad izađu iz diabla v1.10
nemaj brige, sve je u redu

Karlo_from_Bjelovar
09-07-2007, 08:10
da, i svima drugima koji imaju origigi se javlja taj error kad izlaze iz diabla sa 1.10 patchom...
rijesio sam, trebalo je samo skinuti poseban cra*k za 1.11b i problem je rijesen.... normalno pokrene igru a error se javlja nakon izlaska iz igre, kao i na 1.10 patchu...

Bartuc
09-07-2007, 08:26
da, i svima drugima koji imaju origigi se javlja taj error kad izlaze iz diabla sa 1.10 patchom...
rijesio sam, trebalo je samo skinuti poseban cra*k za 1.11b i problem je rijesen.... normalno pokrene igru a error se javlja nakon izlaska iz igre, kao i na 1.10 patchu...

Ako igraš sa NoCD-om, obavezno si presnimi onda 2 filmeka koja su napisana u ReadMe-u kojeg dobiješ sa NoCD-om! Moguće da te oni i zahebavaju!

Zašto? Zato jer brilikom Full install-a igre, ta 2 filmeka se ne snimaju na HDD već se vrte sa CD-a! Njih moraš samo presnimiti sa CD-a u folder gdje su svi ostali filmeki!

PS: Ne pitaj imena tih filmeka (file-ova) jerbo ne znam na pamet... pročitaj tekst kaj si dobio uz zakrpu!