PDA

Pogledaj cijelu verziju : Različiti provideri i brzine downloada torrenta



Outmind
06-07-2007, 17:30
Dakle kada se spojim preko ht-a već uz2-3 torrenta brzo dostignem optimalnu brzinu od nekih 105kb/sec, a kad se spojim na voljatel isti ti torrenti se drastično sporije skidaju. Mogu li si sam kako pomoći ili to ima veze sa voljatelovcima?

06-07-2007, 20:47
Kolko sam ja skužio rijetko koji torrent ide uvijek na full točnije istoj brzini...brzina skidanja i kb skidanja variraju i ne vidim zašto bi bio problem u voljatelu....jer ako voljatel skida normalan fajl na full ko i preko ht-a problem nije u njemu!

Bartuc
06-07-2007, 21:51
Dakle kada se spojim preko ht-a već uz2-3 torrenta brzo dostignem optimalnu brzinu od nekih 105kb/sec, a kad se spojim na voljatel isti ti torrenti se drastično sporije skidaju. Mogu li si sam kako pomoći ili to ima veze sa voljatelovcima?

Joj dobro da si postavio to pitanje! Da malo popljujem Voljatel!

Nije u tebi problem nego je problem u Voljatelu! U početku je bio odličan, nudio je fakat super brzine. Onda su im počeli dolaziti novi korisnici i ja ne znam da li im se napravio kakav čep u preometu ili kaj ali brzine su drastično pale!

Ja sam za vrjeme onog VoljaTime skidao naj normalnije sa max brzinama... tada je još bio valjda friški! Mjesec dana poslje, dam frendu da si to aktivira i dobivao ti je brzine od 10-15Kb/s što je fakat jadno naspram Iskon-a (našeg originalnog providera) koji je iste te torrente skidao 60-80Kb/s!

Tak da naj se brinuti, baci taj Voljatel u smeće i nemoj se okretati nazad za njim!

Dux
06-07-2007, 22:21
moram vas definitivno opovrgnutSnaime ja i moj frend imamo za ISP-a voljatel i brzine su stalno konstantne oko 100-110kb tako da to što vi govorite nema veze s vezom. :nonono:

Bartuc
06-07-2007, 22:23
Onda su možda samo ujebali onaj VoljaTime! To kak je radilo, bilo je strašno!

Dux
06-07-2007, 22:27
a treba i paziti,ja sam se u početku nešta mučio sa kasdom, i ip adresama,nešto sam petljo i brzine su mi bile max 20-30kb,onda sam opet nešto petljo :D i valjda sam slozio kako treba sad mi je brzina normalna

Outmind
07-07-2007, 09:51
Ma što se tiče ostalih normalnih downloada i meni su brzine skroz normalne. Jedino mi zezaju torrenti.

spidEY
07-07-2007, 12:49
Pa brzina skidanja torrenta ovisi o broju seedera i leechera.

Bartuc
07-07-2007, 12:55
Pa brzina skidanja torrenta ovisi o broju seedera i leechera.

Istina, ali kod frenda je isti torrent sa 2 različita providera skidao drastično različitim brzinama! Par postova iznad pišu brzine!