PDA

Pogledaj cijelu verziju : .im.d1v cup



Munjeni jarac
06-07-2007, 13:15
evo,otvorili smo im div cup
pogledajte za informacije na http://www.immortal-division.com
za vishe informacija javite se na xfire:m5kt2,tz3py
gl&hf

pimp
06-07-2007, 17:19
jel ima kakvih nagrada?
i takve kupove mrzim iz dna duse jer su jadni
klan warheroes organiziri takav kup i u polufinalu ostanu warheroes,handschar,dow i dow elite , i pazi ovo , likovi sebi namjeste handschar (jer je slabiji od dowa) i namjeste da dow igra protiv dow elite , to se odmah znalo da ce tako 'izvuci parove'
zato su ti kupovi jadni jer se parovi namjestaju vise nego u hrvatskom nogometu

Munjeni jarac
06-07-2007, 19:40
zalim,nema nagrada,fun cup
a za ovo sto si reko - LOL :rotfl:
to moras bit glup da napravis takvu stvar...

crasher
07-07-2007, 22:00
jel ima kakvih nagrada?
i takve kupove mrzim iz dna duse jer su jadni
klan warheroes organiziri takav kup i u polufinalu ostanu warheroes,handschar,dow i dow elite , i pazi ovo , likovi sebi namjeste handschar (jer je slabiji od dowa) i namjeste da dow igra protiv dow elite , to se odmah znalo da ce tako 'izvuci parove'
zato su ti kupovi jadni jer se parovi namjestaju vise nego u hrvatskom nogometu

ak je handschar(1.put cujem) slabiji od DOWa ...mogu si onda mislit kaki su to profesionalci :D

Kron
07-07-2007, 22:35
ne razumijem zasto se dow i dow elite razlikuju? to bi trebo biti jedan klan a handschar su dobri, rijetko ih vidim al znaju igrati... ok, ok, igraju na pamu za mene to nije igra al ajmo reći da dobro igraju

Đeri
07-07-2007, 22:54
handschar dobri = :rotfl:

Kron
07-07-2007, 23:23
nemam pojma, rijetko, ali rijetko igram na pamu jer ja bez granate nemogu zivit

pimp
08-07-2007, 13:47
ne razumijem zasto se dow i dow elite razlikuju? to bi trebo biti jedan klan a handschar su dobri, rijetko ih vidim al znaju igrati... ok, ok, igraju na pamu za mene to nije igra al ajmo reći da dobro igraju

to je isti klan al su to 2 squada ajmo reci , u dow eliti su bolji u dowu normalnom losiji ,