PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Forum



KR1ST1J@N
05-07-2007, 13:11
http://darkstar.4umer.net/index.htmSevo ljudi ak neko zeli nek se rega fali nam clanova pa sam naprijed forum je jos u stanju izrade....to ce uskoro bit gotovo nabacite koji dojam o njemu i regajte se naravno :D :D

Armachus
05-07-2007, 13:20
Svi su forumi isti... neda mi se regat :P

MTF*
05-07-2007, 13:22
to zlo govori iz tebe...zapravo se svi zelite regat...

Paran0a
05-07-2007, 13:26
ma neda mi se regat..sada svako ima forum..nije fora.. :wink:

Armachus
05-07-2007, 13:31
Da... a ionako ništa neće biti od toga!

KR1ST1J@N
05-07-2007, 13:34
ovaki komentari su mi najajaci otkud znas daj molim te....

Rocchiro
05-07-2007, 13:37
evo jos jednog :pray:

Armachus
05-07-2007, 13:41
ovaki komentari su mi najajaci otkud znas daj molim te....

Zato što ja sve znam... koliko je ljudi pokušalo napraviti svoj forum pa ništa. Forum ti je isti kao i od svakog ovdje... svi isti podforumi, potpuno isto i zašto se onda treba regati na takav forum. odi na Sanitarium, isti je kao tvoj, ali puno bolji, ima više članova... ja bi radije otišao na takav forum nego na tvoj.

PS Skin ti suxa, i to navelike :yuck:

EDIT: Glede skina, svi oni koji imaju crne skinove propadnu, je rje forum mjetso gdje se piše, nije toliko važno kako forum izgleda... znam forum akoji su proplai, a svi su imali tamne skinove. Da staviš neki bolji razmislio bi o registraciji...

Arbiter of Change
05-07-2007, 13:42
Po čemu se forum ističe? Ili koja mu je tematika? Po meni će samo takvi specifično forumi možda opstati u vodama neta, dok ovi općeniti svi kad-tad propadnu zbog nedostatka interesa.

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 14:05
EDIT: Glede skina, svi oni koji imaju crne skinove propadnu, je rje forum mjetso gdje se piše, nije toliko važno kako forum izgleda... znam forum akoji su proplai, a svi su imali tamne skinove. Da staviš neki bolji razmislio bi o registraciji...
ja na gamer.hr-u imam taman skin a forum je daleko od propadanja.
molim te probaj razmisliti prije postanja ovakvih izljeva idiotizma, hvala.

Armachus
05-07-2007, 14:14
Tvoj forum vjerojatno nije free i imaš ga odavno :roll: ... govorio sam za one koji tek poćinju radit forum i reklamirat će ga na pcplayu...

Fenrir
05-07-2007, 14:14
@ PENIX
TO je rasna diskriminacija, ti hoćeš reći da su bijele teme SUPERIORNIJE crnim temama?!?
BLACK POWAH!!!1

@ shapeshifter
Gle, možda ti forum nije loš, ali kao što je Arbiter rekao,takvi općeniti forumi ne mogu opstati, jbt, svaki drugi forumaš ima svoj forum, previše je toga, ne mogu ljudi bit aktivni na 100 foruma, tak da se nemoj razočarat kad ćeš imat malo članova :roll:

EDIT:
Lol, pa nije to NJEGOV forum, on je samo član, ai čudim se da nisi čuo za njega, to je dosta star i uhodan forum.

Armachus
05-07-2007, 14:18
@ PENIX
TO je rasna diskriminacija, ti hoćeš reći da su bijele teme SUPERIORNIJE crnim temama?!?
BLACK POWAH!!!1

@ shapeshifter
Gle, možda ti forum nije loš, ali kao što je Arbiter rekao,takvi općeniti forumi ne mogu opstati, jbt, svaki drugi forumaš ima svoj forum, previše je toga, ne mogu ljudi bit aktivni na 100 foruma, tak da se nemoj razočarat kad ćeš imat malo članova :roll:

Crni forumi jednostano, tamni forumi... jendostavno odbijaju. Vidio sam brojne forume koji su reklamirani na pclayu... i sada svi ono kažu: "super forum... uređuju ga što bolje" takvi možda i neće uspjeti. Pogledaj morgothov forum... briga ga za skin forum je odličan, tako i od Axl Rose-a... forum je dobar briga ga za skin. Dok su dva spideyeva foruma sa tamnim skinom propala, jedan od streetracea 8mislim) ...

EDIT: Što ja tebi uopće ovo govorim, to za skin je bilo onako manje važno, usput spomenuto...

Ja sam svoje mišljenje rekao...
koliko je ljudi pokušalo napraviti svoj forum pa ništa. Forum ti je isti kao i od svakog ovdje... svi isti podforumi, potpuno isto i zašto se onda treba regati na takav forum. odi na Sanitarium, isti je kao tvoj, ali puno bolji, ima više članova... ja bi radije otišao na takav forum nego na tvoj.

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 14:42
Finix, šuti, ko boga te molim.
http://img478.imageshack.us/img478/1088 ... ed1ni5.gif (http://img478.imageshack.us/img478/1088/untitled1ni5.gif)

nemoj me tjerati da se logiram na još par foruma sa tamnim skinom...

Blaster32
05-07-2007, 14:44
Kakve to veze ima? Sam si izaberes dal oces subsilver ili subblack :)

Uostalom, kakve opcenito boja foruma ima veze.. bitno je ono u njemu, korisnici i profil postova kakvi se postaju..

Dreamer Deceiver
05-07-2007, 14:54
idem se regati, dugo se nisam rega na koji forum...

Armachus
05-07-2007, 15:21
Finix, šuti, ko boga te molim.
http://img478.imageshack.us/img478/1088 ... ed1ni5.gif (http://img478.imageshack.us/img478/1088/untitled1ni5.gif)

nemoj me tjerati da se logiram na još par foruma sa tamnim skinom...

EDIT: Što ja tebi uopće ovo govorim, to za skin je bilo onako manje važno, usput spomenuto...

Ja sam svoje mišljenje rekao...
Citat:
koliko je ljudi pokušalo napraviti svoj forum pa ništa. Forum ti je isti kao i od svakog ovdje... svi isti podforumi, potpuno isto i zašto se onda treba regati na takav forum. odi na Sanitarium, isti je kao tvoj, ali puno bolji, ima više članova... ja bi radije otišao na takav forum nego na tvoj.

D.E.M.O.
05-07-2007, 15:25
Svi su forumi isti... neda mi se regat :P
moj sig je dokaz da nisu :D

Armachus
05-07-2007, 15:28
Svi su forumi isti... neda mi se regat :P
moj sig je dokaz da nisu :D

Tu sada slijedi ono što je Arbiter rekao:


Po čemu se forum ističe? Ili koja mu je tematika? Po meni će samo takvi specifično forumi možda opstati u vodama neta, dok ovi općeniti svi kad-tad propadnu zbog nedostatka interesa.

MTF*
05-07-2007, 18:54
D.E.M.O. daj se regaj...ona tam ekipa slusa neki punk, daj im pokazi kaj je glazba...

cmeljo22
05-07-2007, 19:17
a jbote flufy ak tebi taj sig nije dovoljno reko o tematici onda stvarno....

McPingvin_v2.0
06-07-2007, 02:04
tagan, smanji težinu tog userbara plz.

Đeri
06-07-2007, 10:30
nema budućnosti za taj forum...inače demov forum :pray:

JohnDoe
06-07-2007, 10:51
idem se regati, dugo se nisam rega na koji forum...

Radije se aktiviraj na mom. :P