PDA

Pogledaj cijelu verziju : modovi sa novog pcplay dvd



vulcanelf
04-07-2007, 13:09
ljudi samo da vas pitam jesu li modovi ok sa OOO (iako ne vidim razlog da ne be bili) i interesuje me sljedece:
sta je poenta sa bankom, koja joj je funkcija
hoce li mi beautiful stars usporiti igru
u cemu se ocituje poboljsanje sucelja sa ovim bt modom

unaprijed zahvalan :D

Prince-Artas
04-07-2007, 18:32
bt mod i mapa u boji su trebale bit u osnovnoj instalaciji obliviona, tako da su skoro pa obvezni za install :)
za ostala pitanja ti nemam odgovor

Black Hawk Down
04-07-2007, 19:07
Gdje se uopće nalazi ta banka,ne mogu je pronaći!

[_[_[Sk8man]_]_]
04-07-2007, 19:19
ljudi samo da vas pitam jesu li modovi ok sa OOO (iako ne vidim razlog da ne be bili) i interesuje me sljedece:
sta je poenta sa bankom, koja joj je funkcija
hoce li mi beautiful stars usporiti igru
u cemu se ocituje poboljsanje sucelja sa ovim bt modom

unaprijed zahvalan :D
Svi modovi SA DVD-a su ti kompatibilni sa OOO.

Arbiter of Change
04-07-2007, 22:13
Ako imaš 1GB RAM-a ili više i dobru 256MB grafulju, svi razumniSgrafički modovi bi ti trebali bez usporavanja (ne mislim na Qarl-a i njegova čuda, naravno).

Da, ne kužim na koji banku misliš - onu u Cheydinhallu (mislim?) ili neku modiranu?

vulcanelf
04-07-2007, 22:57
pa banka je jedan od cetiri moda na novod pcplay dvdu i prema opisu bi se trebala nalaziti negdje u imperial city ako se ne varam

1van
06-07-2007, 23:01
Banka je u market districtu lunjaj malo ondje neznam gdje tocno al na tom distrctu je, u nju mozes uloziti septime i on se s vremenom povecava...
Ja sam ulozio 150 septimusa a neznam kolko sad imam, javom kad provjerim...
HINT:pogledajte u podrum gdje su škrinje u kojima je zlato,nakit...sobu čuva samo jedan imperial soldierSlagano ga se rjesite i pogledajte sta ima...

Lord Coldwolf
07-07-2007, 07:20
dosta su dobri modovi,..

Pc Play za one koji imaju modemske veze (JA!!) nek samo svaki broj tako stave po 3-5 modova za Oblivion ;)