PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vukoje*ina



Orion
04-07-2007, 10:58
Dakle, kao što naslov kaže živim u vukoje*ini, što znači da nemam adsl, što znači da imam dial-up, što znači da mi svaki mjesec dođe 500+ kn interneta, što me ljuti.
Zna li netko postoji li drugačiji pristup internetu, koji je PUNO brži od ovog usranog dial-upa i po mogućnosti jeftiniji?
Molim odgovor.
Hvala.

Frky
04-07-2007, 11:07
Vip-ov homebox možda?

Orion
04-07-2007, 11:27
Vip-ov homebox možda?

Možda, ali ne znam da li se isplati, gledam po forumima i ne hvale ga baš nego s*eru po njemu.

Arbiter of Change
04-07-2007, 11:34
Slušaj, sve ti se više isplati od dial-upa. :wink:

Orion
04-07-2007, 11:36
Slušaj, sve ti se više isplati od dial-upa. :wink:

Ju got det rajt!

Zica
04-07-2007, 16:17
i ja imam taj problem isto zivim Bogu iza nogu. A homebox isto nemogu imat jer treba centrala instalirati neki vrag i to je isto za adsl. Sada imam carnet.

Prince-Artas
04-07-2007, 18:57
Dakle, kao što naslov kaže živim u vukoje*ini, što znači da nemam adsl, što znači da imam dial-up, što znači da mi svaki mjesec dođe 500+ kn interneta, što me ljuti.
Zna li netko postoji li drugačiji pristup internetu, koji je PUNO brži od ovog usranog dial-upa i po mogućnosti jeftiniji?
Molim odgovor.
Hvala.

vodafone homebox-brzina 36/kb per sec
zaboravi na sve i moli se ko ja da ti unuci dobiju adsl

Orion
04-07-2007, 19:51
Uzeo sam ISDN. I on je spor ko qrac, ali barem je telefon slobodan.
što se adsl-a tiče, ići ću po ovoj pripi*dini i tražit od ljudi da upisuju svoj broj telefona na stranici od t-coma, pa da podignu interes za ovaj "velegrad".

Lord Jambrek
04-07-2007, 19:56
Uzeo sam ISDN. I on je spor ko qrac, ali barem je telefon slobodan.
što se adsl-a tiče, ići ću po ovoj pripi*dini i tražit od ljudi da upisuju svoj broj telefona na stranici od t-coma, pa da podignu interes za ovaj "velegrad".

Je, ali je ISDN i skup ko vrag.

Očekuj još veće račune s njim.

dugi
04-07-2007, 20:05
Uzeo sam ISDN. I on je spor ko qrac, ali barem je telefon slobodan.
što se adsl-a tiče, ići ću po ovoj pripi*dini i tražit od ljudi da upisuju svoj broj telefona na stranici od t-coma, pa da podignu interes za ovaj "velegrad".

Je, ali je ISDN i skup ko vrag.

Očekuj još veće račune s njim.

ako se preko isdn-a spaja sa analognim modemom tada mu je cijena surfanja ista kao i bez isdn-a.Ako koristi isdn modem i ukljuci ga u digitalni izlaz isdn-a tada ima dvije mogucnosti

1.surfati po jednom kanalu na 64 kb i placati isto kao i sa analognim modemom

2.surfati po dva kanala brzinom 128 kb ,time zauzima oba kanala i nema slobodnu liniju za telefoniranje,ima duplu brzinu ali i duplu naplatu .

Orion
05-07-2007, 11:14
Koristim prvu opciju, druga se jednostavno ne isplati. Duplo je skuplje, telefon nije slobodan a brzina je skoro pa ista.

Lord Jambrek
05-07-2007, 11:16
Uzeo sam ISDN. I on je spor ko qrac, ali barem je telefon slobodan.
što se adsl-a tiče, ići ću po ovoj pripi*dini i tražit od ljudi da upisuju svoj broj telefona na stranici od t-coma, pa da podignu interes za ovaj "velegrad".

Je, ali je ISDN i skup ko vrag.

Očekuj još veće račune s njim.

ako se preko isdn-a spaja sa analognim modemom tada mu je cijena surfanja ista kao i bez isdn-a.Ako koristi isdn modem i ukljuci ga u digitalni izlaz isdn-a tada ima dvije mogucnosti

1.surfati po jednom kanalu na 64 kb i placati isto kao i sa analognim modemom

2.surfati po dva kanala brzinom 128 kb ,time zauzima oba kanala i nema slobodnu liniju za telefoniranje,ima duplu brzinu ali i duplu naplatu .

aha, znači zato je moj frend imao svaki mjesec 2000+kn interneta, debil koristio drugu opciju.

Leoo
05-07-2007, 16:03
Ja sam dugo imao ISDN, pretplata je isto :-x :-x :-x :-x
Pa sad hvala bogu ADSL, to je jedino sto valja :pray: nadaj se da ce doc kroz pola godine