PDA

Pogledaj cijelu verziju : Monty PYthon



Dreamer Deceiver
03-07-2007, 21:17
BLASPHEMY !!!! Još nema teme o njima, e pa da otvorim ja tu temu :D

Definitvno su najveće legende ovi luđaci. Imamju tako blesavo urnebesne fore od kojeg umirate od smijeha da sata. A tek filmovi. Zamolo dobijete srćani dok se smijete. Inače koji vam je najdraži skeč i glumac ? Meni su definitvno najbolji John Cleese, Graham Chapman i Terry Jones a od skećeva mi je legendaran ovaj

Nqtt-b0cmBI
DPXG4pdPj4w
HQgF0pRkjMc
8I3zCQzZx68

flander
03-07-2007, 21:24
jedino kaj sam od njih gledao je onaj Holy Gral, tamo sam se paro od smijeha, napočetku kad olaze kao ovaj jaše konja, a ovaj njegov sluga kao sa dva koksa lupa, ili tamo kad dojdu do strašnog čarobnjaka imenom TIM lol, ili zec koji trga sve od reda i ona grmlja što nevole riječ "ni", a carevi :D

Dreamer Deceiver
04-07-2007, 13:46
Nitko ih nije gledao :shock:

Gothmog
04-07-2007, 13:53
Imam Life of Brian, The Meaning Of Life,a uskoro dobijam i sve sezone na dvd-ima...fresh from dežela...znaci preostaje mi nabavit samo Sveti gral....i njihovu istoimenu igru...


Kaj se tice skeceva najbolji mi je mr.Gumby (IIlKiRPSNGA)...

Frky
04-07-2007, 14:04
Sveti Gral mi je najbolji a ostalo je malo glupo i prepuno natezanja (filmovi) a serije nisam gledao!

D.E.M.O.
04-07-2007, 14:08
Sveti Gral mi je najbolji a ostalo je malo glupo i prepuno natezanja (filmovi) a serije nisam gledao!
serije su super... si gledao life of brian? :pray:

Simon the Dreamer
04-07-2007, 14:09
Holy Grail mi je ipak draži od Life of Brian, ali oba su mi predobra. Meaning of Life mi baš i nije nešto, a od serijala, ima hrpa sjajnih epizoda, iako moram priznati da Inkvizicija ima ono nešto.

"Noone expects the Spanish Inquistion"

Frky
04-07-2007, 14:11
Sveti Gral mi je najbolji a ostalo je malo glupo i prepuno natezanja (filmovi) a serije nisam gledao!
serije su super... si gledao life of brian? :pray:

Jesam! Nije mi nešto ...

Simon the Dreamer
04-07-2007, 14:40
Bring the rack!

Bring the cushion!

Lord Jambrek
04-07-2007, 18:26
Definitivno dvije najjače scene su mi ona sa onim trojanskim zecom i ona sa ubojitim zecom.

Pre dobra scena mi je ona kada onaj na mostu postavlja pitanja.

Neven <R>
04-07-2007, 18:40
Mr. Naghtius Maximus and Incontinentia Buttocks

Simon the Dreamer
04-07-2007, 19:00
Mr. Naghtius Maximus and Incontinentia Buttocks
Hahahahahaha
People of Jewusalem, Wome is your fwiend.
Wichawd, Wupewt, Bwian.

Crucifixion? No, freedom. Oh, jolly good, of you go. No, I'm joking, crucifixion. Oh, i see, out, on the line, take one cross.

Dreamer Deceiver
04-07-2007, 19:05
[quote="Neven <R>":19dhreea]Mr. Naghtius Maximus and Incontinentia Buttocks
Hahahahahaha
People of Jewusalem, Wome is your fwiend.
Wichawd, Wupewt, Bwian.

Crucifixion? No, freedom. Oh, jolly good, of you go. No, I'm joking, crucifixion. Oh, i see, out, on the line, take one cross.[/quote:19dhreea]

ja sam se kidao na tu scenu :rotfl:

Simon the Dreamer
04-07-2007, 19:06
[quote="Neven <R>":1qvd15f4]Mr. Naghtius Maximus and Incontinentia Buttocks
Hahahahahaha
People of Jewusalem, Wome is your fwiend.
Wichawd, Wupewt, Bwian.

Crucifixion? No, freedom. Oh, jolly good, of you go. No, I'm joking, crucifixion. Oh, i see, out, on the line, take one cross.

ja sam se kidao na tu scenu :rotfl:[/quote:1qvd15f4]
Bloody Romans, no sense of humor.

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 00:03
Fish dance FTW