PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nasilje na stadionima i oko njih



W1k1n6
03-07-2007, 15:54
Svi znamo što se dešava u posljednje vrijeme, stoga ne moram ništa objašnjavati. Još kad ne daj bože otkriju kako onaj koji je bacio betonsku žardinjeru na Polizei na stroju ima instaliran Manhunt umjesto PES6, jasno vam je kako će i ovaj "navijački" val nasilja nastojati upakirati pod utjecaj video igara, no o tome nećemo.
Zanima me čisto kakav je vaš stav u vezi ponovnog uskrsnuća nasilja na stadionima i oko njih, jer meni ovo djeluje poput retro seljaštva prve kategorije, za što sam mislio kako je odumrlo prije dvadesetak godina.

Paran0a
03-07-2007, 15:56
Zao mi je sto se stvara pogresna slika o nasem nogometu kolko god on bio hm.....
Al zblija ne razumijem te ljude koji dodju samo radi tucnjave na utakmice...
Tuzno je gledati takve stvari..

ssalG
03-07-2007, 15:58
Ništa što jedno dobro pendrekanje nemože riješit.

flander
03-07-2007, 16:02
ma to su idioti koji nisu došli gledat nogomet, nego se tuč i stvarat nered, pijanci i ostala bižuterija koja nezna kaj bi sa sobom. Meni je jednostavno gušt kada se slučajno potrefi da na jednom od naših kanala prikažu englesku ligu i vidiš kako ljudi lijepo sjede i gledaju nogomet,navija se i uživa u nogometu, poslije tekme svako svojim putem. A ne kod nas tekma nemože bit đuže od 10 minuta dok neko nekome mamu ne spomene ili vikne "pederu". Odma počinju neredi. Da se mene pita ja bi takve ljude popisao i dao UEFA-i da ima doživotno zabrani dolazak na bilo koje utakmice, dali bio strane tekme ili domače, pa bi se to možda i smanjilo. Jel ovo što se dogodili sad sa Dinamom i Rapidom u Austriji to grozo i trebalo bi kao što rekoh popisat huligane i zabranit im dolazak na utakmice. Ja razumijem da je sve to u žarnu igre, adrenalin i to, ali nemoš mi doć na tekmu i onda divljat a kasnije se ić tu samo zato kaj je tvoja ekipa izgubila, prije svega to je sport. Ali ko sam ja da sudim :(

McPingvin_v2.0
03-07-2007, 16:10
Normalan čovjek ide na tekmu kako bi uživao u nogometu.
Idiot ide na tekmu kako bi se tukao.

U svijetu ima puno idiota.
Izvucite zaključak.

Rocchiro
03-07-2007, 16:10
Ništa što jedno dobro pendrekanje nemože riješit.

amen to that.po glavi batinom i da vidis.nemres drugce s primitivcima

Dreamer Deceiver
03-07-2007, 16:11
bbb = budale bez budućnosti

stvarno oni navijači ( ne govorim za bbb ) su sramota, stalno davaju negativnu sliku o našem nogometu i ostalim navijačima

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 16:11
Wiking , baš si mi ukrao temu iz usta !

Flander - a jebeš ga , ima nas svakakvih , i ja bi rado tukao da sam tamo , nije to samo takva tučnjava , jer si ikada bio na kojoj tekmi kada te ponese onaj osjeća , sve za svoj klub itd.


Hebeš ga baš mi je drago kaj su radili sranja po Austriji neka vrate Mamiću , i njega mrzim :twisted: , smjenio Kužea a i sada prodao Da Silvu a on mi je bio najdraži , prije mi se niko nije tako dopadao kao igrač u hrvattskoj nego Dudu , za swe postoji razlog !

Jebeš ga ajde šta sada počnete o tome pričati , prije kolko su drugi radili sranja pa nikome ništa , jebi ga kada je nan našoj školi osvanuo grafit :

Pendrek lomi kosti , ali srce ne ranatelj je rekao da zaostajemo 20 godina za SAD-om jer to je već izašlo iz mode itd . itd

@Morgoth ja imam budućnost :) , a i ostali navijači nisu cvijeće

@mcPingvin nije to baš tako , da sam u blizini i bilo koji navijači počnu tući BBB -e naravno da ću uletiti , neću gledati sa strane kako ih tuku , to ti je tako počne njih 20 završi sa 200 a da ih je bilo i više još i više onda

Gaas
03-07-2007, 16:12
ehm da znaci treba nam jos idiota da budu svi isti :D

inace ja se druzim sa "navijacim" i sto se tice utakmica oko 90% slucajeva je da se barem malo zakace...mislim nije da mi smeta ali nije ok...oni su "huligani" pa ima gust..jebiga :D

D.E.M.O.
03-07-2007, 16:19
Normalan čovjek ide na tekmu kako bi uživao u nogometu.
Idiot ide na tekmu kako bi se tukao.

U svijetu ima puno idiota.
Izvucite zaključak.
normalan covjek neide na utakmicu. danasnji normalan covjek ili je gleda kod kuce ili ju ne gleda uopce :roll:

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 16:23
[quote="McPingvin_v2.0":2bvlsdxe]Normalan čovjek ide na tekmu kako bi uživao u nogometu.
Idiot ide na tekmu kako bi se tukao.

U svijetu ima puno idiota.
Izvucite zaključak.
normalan covjek neide na utakmicu. danasnji normalan covjek ili je gleda kod kuce ili ju ne gleda uopce :roll:[/quote:2bvlsdxe]

znači 40000 tisuća ljudi na derbiju Dinamo - Hajduk nisu normalni

gg

cmeljo22
03-07-2007, 16:24
veoma zanimljiv prizor na dnevniku sljedećeg jutra:

15-godišnjak uletio u tučnjavu navijača te pretućen od 4 30+ god. huligana biva u kgb rebro na infuziji, stanje je stabilno te se nadamo uspješnom oporavku oporavku....kšššš... da... evo upravo su nam javili iz redakcije da je ovaj dječak poznat kao nixa s pcplay foruma te je ideju za tučnjavu dobio od admina istog foruma.. te kako još doznajemo iz naših izvora, dječak često igra nasilne video igre te je to najvrejatnije uzrok ovoj tuči... s nama je gost doc. Ps1hoterapeut...........


:nonono:

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 16:31
S /cut



Cmeljo izgleda se ti nikada nisi tukao , jel si ti vidio kako izgleda masovna tučnjava , lupiš nekog da padne na pod i idemo dalje i tako dok swi ne padnu na pod

znate ono tipa last man standing :rotfl:

I šta da me pretuku , znat ću da nisa bio Pi*ka i stajao sa strane dok mi tuku prijatelje :yuck:

cmeljo22
03-07-2007, 16:37
ma ovo gore je zahebancija... meni nema boljeg od bbb navijanja... sad na zadnjoj utakmici osijek-dinamo.. ja sam 80% utakmice gledo navijaće šta rade nego utakmicu... jednostavno su mi zanimljiviji od nogometa...

Gaas
03-07-2007, 16:53
lol kad smo vec kod tuce..ja sam u subotu pobro bocu u glavu ^^..jel vam poznat taj osjecaj?

hacker
03-07-2007, 17:08
Balkanci...sta drugo rec :roll:

Fenrir
03-07-2007, 17:15
@ Nikša
To nema veze sa osjećajem koji te ponese, ko da ti navijači dolaze na utakmicu radi kluba, dolaze da bi se potukli. Kraj priče. Neki ne znaju ni koji klubovi igraju.
Eda, da krene fajt, ne bi se ti potuko, neg bi se čučnuo i otpuzao iz gomile, ti fajtovi nisu za 12-godišnjake, kuiš, jedino kaj te može ponest je šaka, a jedino kaj možeš izgubit su zubi,tako da....

King tiger
03-07-2007, 17:19
manite se price o balkancima kad su ovi "evropljani " 40 puta vecha govna od nas.

huligani, nedavna sranja u Italiji, zesci rasizam u Spaniji

Aerial
03-07-2007, 17:23
Kako ono, "i kad gube i kad tuku, rade štetu svom Hajduku" ... eh :roll:

dugi
03-07-2007, 17:40
Ima posla kojeg nitko ne zeli raditi pa bi oni meni ,da sam ja na vlasti,prisilno cupali ambroziju,cistili otpad sa divljih odlagalista i slicno.Bilo bi biraj prisilni rad jedno 6 mjeseci ili 3 mjeseca zatvora bez mogucnosti pomilovanja.Ovi na vlasti kao da zele imati huligane na nogometnim utakmicama.

K4ciga
03-07-2007, 17:43
smeta mi kad su na stadionima neredi,jer ima i drugih načina da se izrazi svoja "ljubav" prema klubu.

Navijači samo čekaju da ih netko počne provocirati,a onda ga ubiju pod izlikom da su to učinili za dobrobit svoga kluba.

*čast izuzecima*

Simon the Dreamer
03-07-2007, 18:07
Hahaha, nixa, daj odi na jedan neskvik, pa onda pričaj o fajtovima. Kladim se da nikad nisi ni vidio jedan takav masovni fajt, a kamoli prisustvovao da bi mogao pričati o filingu.
Kao prvo, da ti ikad vidiš da neki likovi tuku BBB-a, pobjego bi. Da vidiš kako neki likovi dobivaju šore od BBB-a, isto tako bi pobjegao.
Kao drugo, debili su u Austriji sjebali Dinamo, navukli sankcije, a i zbog njih su otkazane još dvije pripremne tekme u Austriji, znači manje priprema za "njihovu svetinju".
Kao treće, Mamić je morao prodati Eduarda, jer bi bila prava šteta da lik tu trune u Dinamu koji još neko vrijeme nema šanse u Europi, a ovako će dobiti puno veće iskustvo u internacionalnom nogometu, a ako ostane hr. reprezentativac će to biti plus za nas.

I nemoj prodavati gluposti kao "sve za svoj klub", nitko od njih nebi dao sve, da ih se traži da npr. počiste za sobom za svoj klub ili da pokose travu na maksimiru, za svoj klub, došla bi trojica, ali kad se treba tući, onda je to "za svoj klub"...

Neven <R>
03-07-2007, 18:49
S jedne strane je policija puna nasilnih svinja tako da batine poberu i slučajni prolaznici (frendu se dogodilo niti je bio na utakmici nit ima ikakve veze sa BBB-om) i navijači koji nisu sudjelovali u tuči, s druge strane uvijek ima debila koji započnu tuču,

*Fila*
03-07-2007, 18:53
idu mi na kuracc takve budale ono navijaj za svoj klub i pokaži ljubav prema njemu što nosiš ponosno njegove boje i pjevaš njegopve pjesme a ne da ubijaš pripadnike svih drugih navijačkih skupina i delaš nerede!ne kužim takve ljude.,.

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 19:05
@Fenrir pogledaj svoj avatar i okreni se za 360 °, nda , idema dalje , ja imam 15 godina , ne kao ti 12 , nemogu ti swi biti vršnjaci , govorim da se , tuku BBB i neki navijači naravno da bih uletio , a owo da jednog šiba njih 20 to se neće dogoditi jer su uvijek na okupu (osim što su jednog na Dinamo - Partizan pretukli) ali mi sada govorimo o sadašnjosti , opet ti kažem , fakt imaš veliku dioptriju , nisu se swi došli BBB tući nego navijati nego se njih 20 počelu tući i n arvano da će im se owi priključiti "Kud swi tud i mali mujo" i Fenriri nisam ti ja kriv kaj si tolka p1*ka da bi pobjegao .

@Sajmon Drimir pogledaj svoj avatar i okreni se za 360 ° , prvo ti neznaš tko sam , gdje sam bio i što radim pa ne seri , niti me nepoznaš da bi to mogao govoriti pa lijepo zašuti ! Gledaj , ne bi pobjegao kao ti ili Fenrir jer nisam neki geek , koji nikad nije bio na tekmi ili uvijek mami plakao jer mu je neko uprljao cipele ! Ajde mi reci ko bi išao kositi travu ili čistiti neki qurac , pa moraju raditi koreografiju , nisi bio u udruzi nikada jel ?

I šta i onako i ovako manje priprema - nemamo Eduarda , da je ostao do zadnjeg pretkola ili kad god ispadnemo pa da je onda otišao , ali ne sada !

Fenrir
03-07-2007, 19:24
/cut

TI i 15 godina ne idu zajedno da ga jebeš. Ja sam stalno mislioo da si ti star ko Đeri, i da, ja isto imam 15 :roll:
Druga stvar, kad se okreneš za 360°, vratiš se na isto mjesto :?
Treće, gdje sam ja napisao da bih pobjegao u slučaju fajta...
Da, ja sam taj sa velkom dioptrijom....
Gle, ja nemam 100 KG, nemam 20 godina niti 2 metra, ali nikada neću bježat pred fajtom. Tamo gdje sam ja išao u osnovnu nije elitni kvart, djeca ne skakuću radosna, i sve vrvi od raznih sranja.
Btw. ako si upoznat sa ovom činjenicom, svijet je svake godine sve gore mjesto, i šake ti više ne pomažu, zahvaljujući tome da svako govno nosi 9mm ispod jakne, pa će se navijači ići tući okolo dok nekom gledatelju ne dopizdi, pa izvadi berettu i stavlja im rupe po glavama.
Pa se ti kurči, ako voliš taj hole-in-head look...

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 20:15
Jebi ga , žao mi je što šake više ne pomažu , jer mi najviše dojadi kada mi neko sa nožem dođe pa mi prijeti , a nema muda da me dotakne sa njime :pray: , a to da nisi u eltinome kvartu , bome nisam ni ja !
Kvartovi na kraju gradovima , tj. predgrađa najsjebaniji djelovi (Tipa Dubrava) + POS u koji se doselilo ko zna kojekakvih luđaka - špansko !
Rado bih htjeo znati gdje ti živiš !


Eda, da krene fajt, ne bi se ti potuko, neg bi se čučnuo i otpuzao iz gomile


A kada smo kod 12 godišnjaka :

http://img520.imageshack.us/img520/5871 ... je2om8.jpg (http://img520.imageshack.us/img520/5871/vrijeanje2om8.jpg)

Svinjoguz
03-07-2007, 20:52
lol dubrava sjeban kvart :rotfl: dođite u gornje vrapče.

DrunkyDuck
03-07-2007, 20:59
Tamo gdje sam ja išao u osnovnu nije elitni kvart, djeca ne skakuću radosna, i sve vrvi od raznih sranja.
Btw. ako si upoznat sa ovom činjenicom, svijet je svake godine sve gore mjesto, i šake ti više ne pomažu, zahvaljujući tome da svako govno nosi 9mm ispod jakne, pa će se navijači ići tući okolo dok nekom gledatelju ne dopizdi, pa izvadi berettu i stavlja im rupe po glavama.
Pa se ti kurči, ako voliš taj hole-in-head look...
Da mi je znati tko ce ovo shvatiti ozbiljno... Jedan 15ogodisnjak pise kako je svijet mracno mjesto, svatko nosi pistolj... Da li je to MadMax bio na TV-u nedavno?

Fenrir
03-07-2007, 21:12
Tamo gdje sam ja išao u osnovnu nije elitni kvart, djeca ne skakuću radosna, i sve vrvi od raznih sranja.
Btw. ako si upoznat sa ovom činjenicom, svijet je svake godine sve gore mjesto, i šake ti više ne pomažu, zahvaljujući tome da svako govno nosi 9mm ispod jakne, pa će se navijači ići tući okolo dok nekom gledatelju ne dopizdi, pa izvadi berettu i stavlja im rupe po glavama.
Pa se ti kurči, ako voliš taj hole-in-head look...
Da mi je znati tko ce ovo shvatiti ozbiljno... Jedan 15ogodisnjak pise kako je svijet mracno mjesto, svatko nosi pistolj... Da li je to MadMax bio na TV-u nedavno?

Kk, ja govorim kak je, i nikog ne tražim da mi bezuvjetno vjeruje, za tebe sam klinac koji je gledao Mad Maxa, neka, ako ti to paše...
Ja kad sam pisao, napisao sam ozbiljno, ali bit će da je to zbog Mad Maxa...

@ nikša
Htio bi znati di ja živim zašto, da mi šalješ prijeteća pisma :strah:
Btw. pogledaj datum poruke iz screenshota, tak da ono, imaš posebni folder za ss-ove u slučaju ak te prcam, da postaš kak sam ja glup, bravo...
Osim toga, taj razlog nema veze sa ovim, nego je imao veze sa tim da mi je bilo debilno što si na spomen sexa na FYM počeo sve spemati i flejmati i otišao. I smatram da sam od onda očito odrastao, jbt, sam sebi se gadim kolko sam smajlića poslao..

DrunkyDuck
03-07-2007, 21:13
Daj reci, koji je to nemili kvart?

NiX4tHeG@M3R
03-07-2007, 21:17
Vuk može promijeniti dlaku , ali ćud ne !

Jel si mi ti to rekao Fenirir-e ?

Ja te nisam htiio priaviti , samo sam htio ti nešto pokazati :roll:

Da i neću ti slati nikakva pisam samo me zanim , ewo ja sam rekao Špansko !

Nightyx
03-07-2007, 21:22
Lol koja je to današnjica...odeš lijepo na utakmicu kupiš si kikiriki i netko te izbode nožem, iskrvariš i rikneš i et ti sudbine samo zbog neke budale koja je baš morala nekog izbosti nožem inaće bi dobio srčiku i napadaj (zamišljenih) navijača na njegove živce.

premješten XD

mravojed20
03-07-2007, 21:39
Sve to u zatvor treba,znam da je nemoguće kod nas,ali da nam je na stadionima ko u Engleskoj.. da se mene pita,svatko tko jednom bude uhvaćen kako se tuče na utakmici dobiva 10 godina zatvora.

cmeljo22
03-07-2007, 21:41
....ja isto imam 15 :roll: ....

i meni se našo pametovat o sexu?!? :shock:

Sgt. Bull
03-07-2007, 21:50
Riješenje je jednostavno,zabraniti cijelu sezonu da iti jedan gledaoc dolazi u goste ili kao domaćin određenom timu,tako neće samo izgubiti zadovoljštinu gledanja svog kluba već će i taj klub to osjetiti po džepu.Kazni gnjide i gotovo...Čitao sam na TxT-u da su se Bad Blue Boysi potukli i da su otkazane sve prijateljske utakmice u Austriji(ako sam dobro zapamtio) i to je po meni dobar korak,spriječiti će nešto.Inače huliganstvo ustvari potiče iz VB??
@Fenrir:Kažeš da on ne zna kako je to biti se?Da ti ne bi pobjegao? Da,vjerujem,uvijek tako govore i onda pobjegnu,ako ništa ima onih koji kažu da bi pobjegli(da i ja sam među njima) i oni nisu nikakve curice niti njihovi polni organi već samo normalna bića koja žele da izvuku živu glavu,uostalom pobjegneš do prve drotovske stanice,patrolera i pitaš ga da pomogne.Tako češ pomoći i sebi i frendu(bolje sprječit nego liječiti,ne?)

Fenrir
03-07-2007, 21:55
Daj reci, koji je to nemili kvart?
Peščenica...

Neven <R>
03-07-2007, 22:10
A ne Fenrire nisam tamo živio 18 godina i preselio se prije dva mjeseca, jedino gdje možeš nastradati je ako dođeš kod cigića u kvart. Nije ništa opasnije od ostatka grada. Ja sam bio na Borongaju koji slovi kao jedan od "najopasnijih" kvartova u gradu. I nikad mi se ništa dogodilo a puno puta sam bio kasno vani. Sranja se događaju onima koji ih traže ili ako stvarno nemaš sreće.

cmeljo22
03-07-2007, 22:14
a i da ga netko napadne... neven ga sam pične gitarom po falji i prića gotova... zato se s nevenom nitko ne kaći

Simon the Dreamer
03-07-2007, 22:32
Ovo je predobro, živimo u GTA svijetu, a NIxa je prošao i sito i rešeto, čovjek je bio na utakmicama.

Ček, neko je reko nešto tipa: navijači nemogu kosit travu, moraju radit koreografije. ha ha.
Kao prvo, koreografije su super, ali nije u tome stvar. Član sam udruge. Bio sam na dovoljno utakmica da znam o čem pričam. Stvar je u tome što se svi furaju na "sve za Dinamo" spiku, ali nitko od njih u biti nije spreman dati ništa više od onoga što mu i samome paše. Svi uživaju u koreografijama, one su super i za vidit i za raditi. U fajtovima, također uživaju. Ne tuku se oni zbog dinama, oni se tuku zbog sebe, a do Dinama im je stalo samo dok god im Dinamo pruža zadovoljstvo razbijanja tuđe čeljusti i lomljenja vlastitih ruku na pendrecima stranih policajaca. Da ih Dinamo traži da pomognu starici prijeći cestu ili pokositi travu, nebi više bilo BBB-a.

Neven <R>
03-07-2007, 22:33
a i da ga netko napadne... neven ga sam pične gitarom po falji i prića gotova... zato se s nevenom nitko ne kaći
Ma da, pa ne bi ja gitaru uništio na takav način.

Black Hawk Down
03-07-2007, 22:42
A ne Fenrire nisam tamo živio 18 godina i preselio se prije dva mjeseca, jedino gdje možeš nastradati je ako dođeš kod cigića u kvart. Nije ništa opasnije od ostatka grada. Ja sam bio na Borongaju koji slovi kao jedan od "najopasnijih" kvartova u gradu. I nikad mi se ništa dogodilo a puno puta sam bio kasno vani. Sranja se događaju onima koji ih traže ili ako stvarno nemaš sreće.


Borongaj je opasan kvart?

v4MP1r3
04-07-2007, 08:16
a gad damn
kao "sloboda navijacima" "pendrek kako srpsi metak" i ta sranja...e pa dragi moji navijaci, sada ste se fakat zaglibili u govnima, sretno s izvlacenjem, znajte da moju podrsku vise nemate ejr sam prije bio s vama, a sada ste unistili sve sto ste imali

gud lak sakzzz

Fenrir
04-07-2007, 08:23
A ne Fenrire nisam tamo živio 18 godina i preselio se prije dva mjeseca, jedino gdje možeš nastradati je ako dođeš kod cigića u kvart. Nije ništa opasnije od ostatka grada. Ja sam bio na Borongaju koji slovi kao jedan od "najopasnijih" kvartova u gradu. I nikad mi se ništa dogodilo a puno puta sam bio kasno vani. Sranja se događaju onima koji ih traže ili ako stvarno nemaš sreće.

Vidiš, tam di sam ja išel u osnovnu, bila su neka sranja, pa se cigići namjerili na školu, sad ti cijele dane vise tamo po kvartu oko škole, samo čekaju da ih krivo pogledaš, pa da zovu Ferenščicu(tamo većina cigana i je), pa dolete i rade pizdarije, i dok je trajala godina, interventna nije jednom doletila i vidla ove kak prebijaju nekog....
Ali i kako kažeš, to sve ne bi ni počelo da nije bilo krivog mjesta u krivo vrijeme....

W1k1n6
04-07-2007, 12:24
Vidim da i tu ima kandidata za Povijest ljudske gluposti 2 :(
Doista ne postoji niti jedan razlog koji bi me uvjerio da je navijačko nasilje u bilo kakvoj vezi s ljubavlju prema klubu. Čorluki je u Austriji prišao jedan "navijač" i na pitanje zašto to rade rekao - "bolje da vas mi izbacimo iz Europe nego neki papci". U svakom slučaju, siguran sam kako je ime kluba samo figurativno okupljalište ovih kretena, a boje i zastave samo predmeti u koje se mogu zamotati, te prepoznati koga "kolcem, lancem i bokserom u glavu" treba pretvoriti u trajnog invalida, ili njegovu djecu u siročad.
Naravno, vrlo često u takvim neredima stradaju obični navijači koji su igrom slučaja zatečeni u gužvi, ako ih ne iscipelare idioti, onda dobiju pendrekom.
Ljudi moji, ja bih želio ići bezbrižan na utakmice, povesti sina, likovati u pobjedama svoje momčadi, tugovati u porazima, pa makar i samo uživati u nogometu, no ako grupa od nekoliko stotina budala prijeti čitavom sportu jedne zemlje, onda doista zaslužuju da ih se odstrani na duže vrijeme. Neka se tuku, cipelare, bodu, guze i trunu u zatvorima, pa možda kroz 5-6 godina postanu sposobni za socijalizaciju (ako prežive). Nadam se kako će promjene kaznenog zakona ići u tom smjeru.

Rocchiro
04-07-2007, 12:31
evo opet

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pono ... 52478.aspx (http://www.index.hr/vijesti/clanak/ponovo-neredi-hrvatskih-navijaca-u-sloveniji-sukob-armade-i-viola/352478.aspx)

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 13:37
Iskreno, Wiking, što si očekivao kad si postavio pitanje hrpi 15estogodišnjaka :)

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 13:40
Iskreno, Wiking, što si očekivao kad si postavio pitanje hrpi 15estogodišnjaka :)

hehe , nismo još čuli tvoje mišljenje :pray:

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 13:50
Normalan čovjek ide na tekmu kako bi uživao u nogometu.
Idiot ide na tekmu kako bi se tukao.

U svijetu ima puno idiota.
Izvucite zaključak.
:cheer

NiX4tHeG@M3R
04-07-2007, 13:53
Ah , sry nisam vidio , gg

K4ciga
04-07-2007, 14:12
e viking sig ti je :pray: :pray:

04-07-2007, 16:07
neka se tuku ako oce.

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 16:08
e tekla daj skreši taj sig

Neven <R>
07-07-2007, 09:37
http://youtube.com/watch?v=aZNltBJnLgc& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=aZNltBJnLgc&mode=related&search=)

Pogledajte part 4 i 5.

Jopax
07-07-2007, 10:59
Ili da policajci na utakmice pocnu nositi shockere pa svakog ko nesto zasere drmnut strujom ili srusit sve tribine na svim stadionima
Samnom je isao jedan Ultras u razred i znam njihovu filozofiju i kako bitke zapocinju
Jedan drugom opsuje mater ovaj se na njega zaleti onda ih dodje jos 5 pomagat i onda cijele tribine odu u p***u materinu
Ili jednostavno provociraju policajce kako bi se pobili
Frend mi je jednom pricao neki njegov ujak poslije utakmice iz cista mira bacio ciglu na policijsko auto , nakon toga je dobio degenek
Zato ili treba sve navijace pozatbvarat ili zabranit ikome ulazak na stadione