PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moja web stranica



KingTomy
23-02-2006, 19:00
Napravio sam svoju web stranicu gdje pišem kratke blitz-recenzije.
Komenitrajte,sugerirajte,kritizirajte... :boohoo:


kingtomy.atspace.com

ivan
23-02-2006, 19:04
dosta subjektivno pišeš...
Malo više opisa nebi škodilo... ubaci nešto tipa "info box" :wink:

Mr.G4m3r
23-02-2006, 19:06
Napravio sam svoju web stranicu gdje pišem kratke blitz-recenzije.
Komenitrajte,sugerirajte,kritizirajte... :boohoo:


kingtomy.atspace.com

malo dotjeraj dizajn, sadržaj je dobar, look at my shit:

http://spacebandits.atspace.com

S4MUR41
23-02-2006, 19:10
definitivno stavi neki background... i malo boja... i maknu taj okvir... stavi da se ne vidi... i stavi te kvadrate... il sto god na sredinu a ne skroz naljevo... ... ...

pimp
23-02-2006, 19:31
definitivno stavi neki background... i malo boja... i maknu taj okvir... stavi da se ne vidi... i stavi te kvadrate... il sto god na sredinu a ne skroz naljevo... ... ...


slušaj coveka

Luka
23-02-2006, 20:57
dizajn je ... :twisted: .. sorry .. neznam koliko si upučen u HTML ali morao bi to malo bolje

v4MP1r3
24-02-2006, 23:23
widi moju ;;PP

1 stranica, moj osobni (http://deathangel.blog.hr)
ovo sam veceras naprvio za frenda (http://theblackrose.blog.hr)

i kaj mislite na moje onda ;;PP

Ogg The Dogg
25-02-2006, 00:28
dobra ideja, malo je dotjeraj i bit će ok

S4MUR41
25-02-2006, 01:13
ja ne priznajem blog pod web starnicu... inace ti je dizajn ok...

jeretik
25-02-2006, 09:48
Napravio sam svoju web stranicu gdje pišem kratke blitz-recenzije.
Komenitrajte,sugerirajte,kritizirajte... :boohoo:


kingtomy.atspace.com

Dizajnerski ne valja, sadrzajno ne valja

1. Bijela pozadina - ne zelim da gledam u reflektor
2. Sitna slova - u kombinaciji s bijelom pozadinom uspjesno eliminisu oci
3. Nedostaju ocjene 1-10
4. Previse mlako pises - iskoristi to sto te niko ne kontrolise - pljuj, jebi mater autorima, navodi zivopisne primjere, ubaci humora i sarkazma, itd.
5. Nepismen si - tu nema pomoci

Mr.G4m3r
25-02-2006, 10:08
evo malo mojih recenzija:

Call Of Duty 2

Call of duty 2 je pucacina koja ce se zasigurno svidjeti poklonicima FPS-ovima.

Radnja se odvija u drugom svjetskom ratu. Najprije smo u ulozi Rusa, pa Amerikanca te na kraju Engleza. Ono sto nedostaje mnogim pucacinama je AI protivnika; u ovom nastavku legendarnog Call of duty-a protivnik je takodjer malo priglup, ali ipak ne toliko da obicnim Coltom sam nasrne na cijelu 7. diviziju engleza...

O grafici - moze se mjeriti s fenomenom zvanim Far Cry i poznatim Cry Engineom. Posebno su obradjene puske s kojih cak mozete citati oznake. Kod ljudi takodjer mozete otkriti koju velicinu cipele imaju. Jedina sitna primjedba je grafika vozila - moglo je i bolje. Kamioni su lose napravljeni - dosta nerealno, dok su tenkovi dobri ali nisu doradjeni koliko bi mogli biti. Okolis je savrsen, a ako se zelite sami uvjeriti pogledajte screenshot-ove. Bilo je dvojbi oko krvavih prizora; da bi se igra ucinila realnijom, potrebno je da vas vojnik istusira krvlju kad ga pogodite. Ima i onih koji misle da Call Of Duty 2 najcesce igraju "klinci" ispod 18 god., pa se krv ne smatra primjerenim sadrzajem. Sva sreca da danasnja djeca odrastaju uz krvave prizore, a vi ako imate slab zeludac drz'te se radije tetrisa...

Zvucna podloga je odlicna(na nekim igrama niste znali da li vas bombardiraju ili susjeda cisti tepih). Svaka puska ima svoj zvuk. Za multiplayer vam preporucamo slusalice jer mozete tocno odrediti smjer odkud vam netko prilazi.


Sigurno se pitate zasto je igrivost na vrhuncu. Razlog tome je savrsena kontrola nad vojnikom i oruzjem. Igrivosti pridonosi jos jedan faktor - prica. Da biste se potpuno uzivjeli u igru morate imati neki uvod (a ne samo hodati naokolo i klati sve po spisku - u tom slucaju radije igrajte "ubij pile"). Ova igra ima osim lose razradjenih vozila i problem duzine igre tj. igra je prekratka(tri kampanje:ruska, engleska i americka), dok recimo Need For Speed: Most Wanted(iako nije bas neka usporedba)takodjer ima dobru pricu, ali je igra ipak suvise duga te brzo dosadi.

Multiplayer - sto s njim? Multiplayer(eng. vise igraca)je zapravo detalj zbog kojeg ljudi kupuju ovu igru; on-line play. Pa u toj vrsti igranja nema nekog uvoda tj. price, vec se preko interneta ili lokalne mreze igra protiv drugih igraca diljem kugle zemaljske. Ovaj je nacin igranja najzastupljeniji zbog toga sto je moguce se natjecati protiv vojnika koje zapravo netko ziv kontrolira, inace se borite vi protiv kompjutera. Ako zazelite igrati preko interneta, obavezno se uclanite u neki klan(skupina igraca - savez).

Call Of Duty2 je odlican spoj igrivosti, grafike ugodjaja, te zasluzuje mnogo paznje sto mu i polazi za rukom. CoD2 je za nas najbolja igra danasnjice.



Zvuk: 10/10
Grafika: 9.7/10
Igrivost: 10/10

Ukupna ocjena: 97%

Mr.G4m3r
25-02-2006, 10:09
NFS:MW

Need For Speed: Most Wanted je dobra ideja - lose ostvarenje. Ljudi su tu igru kupili najvise zbog razvikanosti, a kad su se je docepali, pao im je mrak na oci: "Za to sam ja dao vise od tristo kuna???". Ipak nije sve tako lose...

Za pocetak malo o grafici - Na prvi pogled grafika je perfektna, ali samo zbog jednog efekta tj. bljestanja sunca na asfaltu. Ako se igra igra konstantno cijeli tjedan, postat ce ocito da je zapravo grafika ista kao u proslom nastavku, samo sto je dodano par specijalnih efekata. Na taj nacin grafika odmah postaje "odlicna". Fizika automobila je savrsena, to malo doprinosi cjeloukupnom dojmu, ali zato dojam unistava slaba izrada tekstura rasturavanja policijskih jedinica, i jaaako los(pa pomalo i tradicionalan)promet(civilski automobili). Okolina je pristojna.

Zvuk - eh... Na pocetku je dobro promatrati kako se "nabrijavanjem" svog ljubimca, mijenja zvuk motora, ali kasnije je sve prakticki isto. Zvuk doprinosi dosadi igre, nakon sto nam igra vec posteno dosadi, jos uvjek ce nas muciti onaj isti zvuk viju-viju-viju-viju, a nikako da nas ulove ti strvinari, nego i dalje viju-viju-viju...

AI - Dok su se ovi iz EA zbilja potrudili u tome da protivnike ucine sto pametnijim(u cemu su i uspjeli), imamo dvojbu oko policije. S jedne strane, uvedene su neke nove taktike zatvaranja puta(sto je dobro), pa vas lako ulove, ali s druge strane, u samoj potjeri, ili kod blokada ceste se cesto znaju dogoditi neke gluposti tipa vi niti okrznete aute iz blokade, a oni se svi slupaju u vlastite aute.

Igrivost - Iako malo AI unistava igrivost, ipak ima nesto sto neke ljude vuce da ipak igraju NFS, a to je taj najosnovniji motiv - vas ljubimac. Bez mogucnosti tuning-a igra bi bila potpuno bezvezna. Odlicna prica pocinje tako sto vam u jednoj utrci otmu auto, te se vasa karijera zavrsava. Pocinjete ispocetka, uz podrsku vise nego dobre prijateljice Mie(hm... you should see her) vracate se na stare staze slave. Utrke su prilicno dobro obradjene tj. omogucuju vrlo dobru zabavu.

Need For Speed:Most Wanted na nasu redakciju nije ostavio neki osobit dojam, ipak je igra igriva, pa zato nosi titulu najbolje streetrace simulacije. Juiced i StreetRaceSyndicate se ipak ne mogu nositi s tim gigantom.

25-02-2006, 10:19
ako cemo tako evo i mojih recenzija:

Morrowind,nastavak igre Redguard stavlja nas u ulogu Nervarina tj. Junaka koji ce spasiti Vanderfell od tiranina Dagotha Ura.No kako to obicno biva vi ste bez pamcenja bla,bla i nađete se na brodu u kojem vas budi vas suputnik.Nakon sto izadjete iz broda igra vas tjera da odaberete rasu(kojih ima otprl. 20-tak!),i nakon sto to napravite morate odabrati znak u horoskopu i vase zanimanje(knight,necromancer,barbar itd.)Nakon sto izadjete svijet je vas i to mislim doslovno.Jer otok na kojem se morrowind odvija ima hm.. 100000km pa si vi mislite koliko je.



Igra kao sama nudi veliki izbor oklopa,oružja,čarolija,nakita,odjeće.Na početku ce te imati tek obicne majice i hlace;dok ćete kroz igru kupovati(ili mozda ukrasti;-)) oklopa i oružja itd.Dakle jednom rječju:možete sve.Igra ima vise od 700 questova i zadržat će vas na stolici dobrih 80-tak sati(ako igrate sve questove),naravno igru je moguce zavrsiti za hm..10sati jer ako znate koje questove morate rješavati neće vam biti uopce problem.Na pocetku cete dobiti jednostavan zadatak:odnijeti pismo jednom covijeku u grad Balmoru.Vec na pocetu cete vidjeti koliko imate izbora puno npr.mozete pjesaciti ili mozete se provozati na golemom kukcu koji je neka vrsta hm..taxija.Ako se odlučite na pješačenje budite svjesni da svijet Morrowind-a nije med i mlijeko pa znajte da cete susresti mnoga cudovista,lopove,carbonjake i zlikovce,no onaj kukac ima isto mana npr. Morate placati voznju!



Iako se to cini jednostavno ti prvi questovi nisu nista spram toga sta vas ocekuje u daljnem igranju..npr. morate jebački poznavati engleski jezik jer questovi su hm..premalo objašnjeni tj. Dobivate malo uputa kada morate nešto naći negdje ići itd.U igri ćete se moći ućlaniti u više klanova tj. Guildova imate ih tri:Thieves Guild di cete izvršavati lopovske misije(otključaj onu škrinju i donesi onaj začarni mač npr.),Mages guild u kojem cete izvršavati čarobnjacke zadatke(Idi u prordu i donesi mi 5 vrsta gljiva npr.) i moj favorit Fighters guild bez kojega nečete moci preći igru , zasto ? Otkrijte sami;-), u njihovim questovima boriti ce te se(odi tamo i ubij onoga ko nekome duguje novac).Naravno to su Guildovi , imat ćete neke druge redove npr. Imperial Legion,imate i kuce kao sto su Sixth House itd.



Sada malo o oklopima i naoruzanju.Oklopi se djele po armor rating-u tj. po kvaliteti oklopa npr.armor rating 8 je jako slab oklop i vjedva je jači od gole kože,no armor rating 56 je jako jak oklop i blago receno ne moze vam nitko nista,AR se djeli od 0-100 tako da znajte imati cete puno oklopa pa nikada necete naci sve..Sad o oruzjima:IMATE IH PUUUNO!!! Short blade,long blade,ace,blunt weapon,marksman,spears i od njih svaka kategorija ima 100-tinjak oruzja tako da znajte da ih ima puno.Naravno tu je super Construction editor u kojem mozete raditi svoja oruzja..da kako oruzje zamislite napravite ga!U igri imate oko 400 knjiga od koje neke imaju i po 100 stranica jako zanimljivo!Grafika je vrhunska shaderi vode su predivni a okolis je lijepo modeloran..izmjene dana i noci su realne tj. dan traje 24h.Jedini problem predstavljaju kretnje lika i izgled NPC-a koji su blago receno ocajno modelirani izgledaju ko barbike ko da su od stapova.



Zvuk je isto super i cujete cvrkut ptica (kojih nema),likovi ne govore i to je mana no lijep je zvuk tj. ugodan uhu.Ovo je kraj moje recenzije nadam se da ste uzivali...

Zaključak : Obavezno štivo za fanove RPG-a . Obavezno ! Igra je super iako ima bugova od kojih je najpoznatiji destkop-crush. Iako ima nekih nedostataka nemojte da vas to zavara Morrowind je super igra i nipošto ju nemojte propustiti!!!

+ graifka , igrivost , knjige , 700 questova - bugovi(najviše destkop crush) , npc , modlei npcova , kretanje lika

ocjena:4.5/5

miro u sutonu tihom
25-02-2006, 15:11
widi moju ;;PP

1 stranica, moj osobni (http://deathangel.blog.hr)
ovo sam veceras naprvio za frenda (http://theblackrose.blog.hr)

i kaj mislite na moje onda ;;PP

Presotonistički mračno,ja nevolim takve stvari 8)

MarkaN
25-02-2006, 16:24
meni je super, nekako sebe nalazim u tom tesktu! Pun Pogodak! :bravo:

v4MP1r3
25-02-2006, 16:44
:bow:

:bow:

fala, fla, e da, za one koji en mogu imati svoju stranicu, nemaju da placaju i to, koristite blog, on nema nikakve rekale i to je to ;;PP

a k tome, SVE kaj ej tamo gore, je MOJE i SAMO MOJE
tkao dakle design je moj, slike su ofkors preuzete s net, al sam ih i preradio, tako dakle, MOJE XXDD

bas sam napravio frendu, pogledajte link (http://theblackrose.blog.hr)

Luka
03-03-2006, 23:12
for v4MP1r3 : tvoja stranica je odlična, s meni malo premračnom tematikom (kako stručno :rotfl:) al ova za frenda - odlična je ali nekako je text previše zelen, box se ne razlikuje od posta - sve je povezano

v4MP1r3
03-03-2006, 23:18
popravio, http://theblackrose.blog.hr

mental_mind
19-03-2006, 19:34
widi moju ;;PP

1 stranica, moj osobni (http://deathangel.blog.hr)
ovo sam veceras naprvio za frenda (http://theblackrose.blog.hr)

i kaj mislite na moje onda ;;PP

Cool stranica,jedino mrzim Marilyna(se tak piše?).
Neznam zaš,no svejedno nije loše.

olio
04-04-2006, 12:00
dobra ti je stranica samo ubaci drugi background