PDA

Pogledaj cijelu verziju : World in Conflict



Kobasic
03-07-2007, 13:37
Upravo sam dobio mail sa razerzone-a za registraciju, i naravno to sve obavio.. i dobio sam key za Open Betu ove igre.. u ponedjeljak, sljedeći tjedan bude se mogla igra skinuti..

pa eto.. ak jos netko hoce..

http://www.razerzone.com/world-in-conflict/S 8)

sad neznam dal je to ozbiljno sve.. al Razer, mislim da oni nebi s ovim zeznuli :)

neznam.. zna mozda netko nest vise o ovom? :roll:

D.E.M.O.
03-07-2007, 14:43
ne bih znao.. al izgleda ozbiljno :|

Tsumetai Ryujin
03-07-2007, 15:06
i ja sam to dobil... prijavil se... al nisam dobio nikakav novi mejl od world in conflict??

kaj si ti sve napiso za one informacije?

Kobasic
03-07-2007, 15:11
Prvo sam dobio mail da odem na Razorov sajt (http://www.razerzone.com/world-in-conflict/).

tamo sam napisao nick, državu i mail.. onda sam primio mail od intel.com


Massive Entertainment, Sierra and Intel would like to thank you for registering and welcome you to the World in Conflict Open Beta. To finalise the registration please click on the link below to confirm your email address and get your personal and unique open beta key as well as instructions where to download the open beta client.
i link za potvrdu maila.

i nakon toga kad sam potvrdio mail, ispunio sam tam kaj je trebalo(ime, prezime, i jos je nest trebalo napisati, nesjecam se tocno kaj), dobio sam mail da je sve potvrđeno i link di budem mogao skinuti betu u ponedjeljak.. i naravno activation key.

Mahadeva
03-07-2007, 16:42
rego se, dobio mail sa keyem i linkom za download torrenta... samo jos ceka ponedeljak... :yuck:

olio
03-07-2007, 17:15
čekam key i download :D

Bishop_45_(2)
03-07-2007, 21:22
oke....., imam key, i link (poslali su ga..), ali koliko je to uopce veliko; ja imam samo 5GB :( !??!!?

"starting Monday, July the 9th", a vec sada mi je 700MB prometa... !!!

BINUX
04-07-2007, 00:24
Nabavio key sve spremno za ponedjeljak

Tsumetai Ryujin
04-07-2007, 11:20
ma naravno... men je to oslo u junk mail... i to mi se naravno brise svaki drugi dan... automatski...

ev i ja sam nabavio link i beta key...

e sad mene zanima dal ja mogu iskoristiti svoj key 13. ... ... jer ja danas idem na more i nema me do 13...

Raoul Duke
04-07-2007, 12:16
Evo i ja nabavio key.Pa sad sto bude. :pray:

Blaster32
04-07-2007, 12:32
ma naravno... men je to oslo u junk mail... i to mi se naravno brise svaki drugi dan... automatski...

ev i ja sam nabavio link i beta key...

e sad mene zanima dal ja mogu iskoristiti svoj key 13. ... ... jer ja danas idem na more i nema me do 13...

pa valjda da, zakaj ne mislim :?

dobih i a key 8)

Zv0nZ1
14-07-2007, 15:54
pa dobro. kakvi su dojmovi? nitko ništa ne piše. skidam igru sada, al ono htio bih iz prve ruke čuti kakva je.

ROCCO_GRANDE
14-07-2007, 16:37
Kandidat za najbolji RTS godine, ako ću se ograničiti na skomne izraze.

Zv0nZ1
14-07-2007, 16:39
al ajd' mi molim te malo pojasni taj gameplay. čitao sam da se mješa rts i fps način igre, kako je to implementirano? također nisam baš ni skužio te nekakve "profesije". izabereš jednu i samo jedinice od te profesije kontroliraš? šta je sa ostalima onda? thx.

ROCCO_GRANDE
14-07-2007, 16:48
FPS elementi još nisu implementirani.U multiplayeru igrač ima na izbor slijedeće opcije: infantry, armor, air i support. Dakle, potrebno jemalo timskog rada među igraćima kako bi se rodovi vojske uspješno nadopunjavali.

Posebna fora je što možeš upladati svoj avatar koj ti se aksnije pojavljuje na jedinicama. Ja sam uploadao sliku Rona Jeremya onako iz zajebancija ne očekujući ništa posebno. Crknuo sam od smijeha kad sam vidio njegovu sliku na oklopu od tenka!

Zv0nZ1
14-07-2007, 16:51
FPS elementi još nisu implementirani.U multiplayeru igrač ima na izbor slijedeće opcije: infantry, armor, air i support. Dakle, potrebno jemalo timskog rada među igraćima kako bi se rodovi vojske uspješno nadopunjavali.

Posebna fora je što možeš upladati svoj avatar koj ti se aksnije pojavljuje na jedinicama. Ja sam uploadao sliku Rona Jeremya onako iz zajebancija ne očekujući ništa posebno. Crknuo sam od smijeha kad sam vidio njegovu sliku na oklopu od tenka!

ok. ovo je isključivo mp beta jeli tako? hoće li uopće bit spa? hvala na odg.

ROCCO_GRANDE
14-07-2007, 16:55
Ovo je multiplayer beta. Singleplayer će biti u konačnoj verziji, ali mislim da će samo Ameri biti igrivi, dok će u multiplayer još biti dodan NATO.

prcko
14-07-2007, 17:07
Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.

Zv0nZ1
14-07-2007, 17:11
Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.

ako je to šta kažeš meni odlično :) ww2 mi je već totalno dosadio. kad sam vidio mi-24 heliće odma sam htio zaigrati :)

prcko
14-07-2007, 17:16
Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.

ako je to šta kažeš meni odlično :) ww2 mi je već totalno dosadio. kad sam vidio mi-24 heliće odma sam htio zaigrati :)
Uh čekaj da ekspanzija izadje od companija odmah če ti postat zabavan :D

ROCCO_GRANDE
14-07-2007, 17:33
Skinuo sam betu i igro preko mulitplejera ali igra mi nije uopće privlačna bezveze.Dobra je grafika i jedinice ali ovo je meni nekak čista kopija company of herosa.

Ako na neku igru sliči onda to nije Company of Heroes već Ground Control 2.

Zv0nZ1
15-07-2007, 12:21
prvih par mečeva igra mi je djelovala tako kaotična. nisam znao tko sam gdje sam šta sam. al sad sam malo bolji :)

Tsumetai Ryujin
15-07-2007, 18:07
ma igra je predobra...

kolko sam skuzio nikad neces (u multiplayeru) igrati jedan na jedan... neg vas igra nekih pet na svakoj strani... i onda svatko odabere el ce igrat sa pjesadijom, helicima, tenkovima il supportom...

i to nije WW2 igra...

Zv0nZ1
15-07-2007, 18:20
ma super mi je... mmmm 8v8 playera, ogromna mapa. bez ijedne od klasa nemožeš pobijedit. nema tank rusha, dovoljna 2 mi 24 helića i ode sve u k. sve se nadopunjuje, teamplay i komunikacije je svetinja. fora mi je ingame comm sistem.

Tsumetai Ryujin
16-07-2007, 11:44
e sam meni nije jasno kak ovi likovi imaju tak puno helica... ja ih na pocetku uspijem dobit ako pet... i ond mi dode lik sa njih osam i ubi boga u meni (igral sam samo desetak minuta)

Zv0nZ1
16-07-2007, 12:17
e sam meni nije jasno kak ovi likovi imaju tak puno helica... ja ih na pocetku uspijem dobit ako pet... i ond mi dode lik sa njih osam i ubi boga u meni (igral sam samo desetak minuta)

pa možda su bila dvojica. ne vjerujem da može imati odjednom osam helića. barem medium i heavy attack.

revenion
16-07-2007, 14:19
Decki daj mi recite dal se da za ovu igru dat 300-400 kuna te jos 3000kuna za bolji komp?

Arbiter of Change
16-07-2007, 14:21
Decki daj mi recite dal se da za ovu igru dat 300-400 kuna te jos 3000kuna za bolji komp?

A je ti pitanje neko - uvijek se isplati dati za komp, a igra je samo igra.

revenion
16-07-2007, 14:24
Mah...Neznam kaj da radim,na kompu igram samo nest malo W3 i CS 1.6 al sa time bas necu izdrzat cijelo lijeto...Trebam nest kaj mi nece dosadit bar pola godine...

CaDzA
16-07-2007, 16:42
Imam key cekam download sve je punu sta tako dugo skidaju World in conflict :rotfl: :rotfl: :rotfl:

vijedva cekam download :rambo:

http://www.fileplanet.com/promotions/worldinconflict/

Tsumetai Ryujin
17-07-2007, 15:44
ljudi kak se stavi avatar??

Dweller
29-08-2007, 13:45
igram DEMO

Dweller
29-08-2007, 17:05
upravo završio demo,grafika bolja nego kod S.T.A.L.K.E.R.A.(usporedba zbog ruskih vojnika kao da su iz Stalka),imaš jednu misiju za koju treba ti negdje sat vremena,da nije bilo vatrene podrške,poklali bi me,ali dobro imao sam zajedno sa frendjelijima 20 x manji unit cap,teško je jebote,ali skoro sve sam ih digo u zrak,secondary sam sve obavio osim jednog,a to jer nisam imao dovoljno unita da tamo pošaljem,ali ipak digao sam sve nepraijtelje u zrak tamo,capush,hehe je ssam zločest,a cut scenovi tijekom mislije mama mia,a ova između misija su kao crtani rukom,dodaje atmosferi,optimizacija,ha ne znam fps mi je ovak na oko gledano negdje 30-40,sve na toalno max,sa 8800 gts 640 mb,2 mb kingmax 800 mhz,dual core e6420 2,13 ghz

Durin
01-09-2007, 20:39
Evo i ja upravo igram demo,sada multiplayer na netu.

Rang€r
01-09-2007, 22:08
bi igrate demo ili betu?

Koja je konfiguracija?

Kolko je velika beta/demo?

Prince-Artas
03-09-2007, 10:46
donosi li ikakvu orginalost ova igra u rts žanr? (grafika se ne računa)

Jopax
03-09-2007, 10:53
Pa ja mislim da je to prvi rts u kojem moraš radit sa timom ko u fps-u i da je inovativcan po podjeli u vodove vojske i pozivanje unita u bitku :D

Durin
03-09-2007, 15:21
Pa ovako,igram demo na netu dva dana i već mi je pomalo dosadilo pošto postoji samo jedna mapa za igranje.A što se tiče same igre ima se dosta toga za reći.Možda se ona neće svidjeti svima,pogotovo ne onima koji u RTSu žele vidjeti izgradnju baze,baraka i različitih mehanizacija koji će vam poslije omogućiti recruitment vojnika,tenkova itd.

Sada na samu igru.Imate na raspolaganju demo koji vam omogućuje igranje
kampanje,skirmisha i multiplayer.Kampanja se odvija u Americi.Priča je pomalo jeftina-SSSR je uvidio kako mu je došao trenutak raspada i napada zapadnu Europu,Amerikanci su naravno odmah doletjeli boriti se protiv Sovjeta ne shvaćajući da je to bio mamac jer su Sovjeti u međuvremenu napali SAD na njihovom teritoriju,koliko sam vidio na Istočnoj Obali.Naravno,Ameri će pokušati istjerati njih iz svoje domovine.Osobno ne vjerujem da bi Gorbačov,koji je stupio na vlast 1985. napao Amerikance,ali cijenim svaki pokušaj dočaravanja alternativne povijesti.Toliko o priči.

Mislim da će ovo biti ponajprije multiplayer igra.Ona se najviše oslanja na timsku borbu.Na početku svake igre možete odabrati stranu-Sovjeti ili Amerikanci.Nema gotovo nikakve razlike među njima tako da se ne trebate brinuti za balansiranost.Zatim morate izabrati između vodova vojske:Infrantry,Air,Suppport i Armour.Pješaštvo je veoma slabo na otvorenom ali su ubojiti u zaklonu-zgradama,neboderima,kućama itd.Zračne jedinice,tj. helikopteri su ubojiti naravno protiv svega ali ih se veoma lako skine AA potporom.Ali ako nema AA nego samo tenkovi uspjeh je zajamčen.Potpora je tu za popravljanje tenkova,razaranje mostova,mortar jedinice tj bombardiranje neprijatelja.Oni su veoma slabi u "close combat" ali ubojiti na daljini,pretpostavimo li da se tenkovi ne kreću pa bivaju pogođeni preciznim projektilima.

U ovoj igri nema ničega bez timskog rada.Jednostavno možete zaboraviti pobjedu ako krećete sami.Npr. krenete semi sa helićima i odmah ćete biti pogođeni od AntiAircrafta bez potpore teških tenkova,ako krenete sami sa tenkovima odmah ćete biti pogođeni od helića ako nemate zračnu podršku.A nema nikakve podrške bez vaših prijatelja iz tima!

Slično kao u CoH ciljevi igre su potpuno poraziti neprijatelja ali ne uništivši mu vojsku.Jer se vojska stalno obnavlja,stalno kupujete jedinice bez obzira koliko teritorija kontrolirali.Imate određene bodove koje dobijete na početku igre.Recimo da na početku imate 6000 bodova.Izaberete vod vojske-zrak.Moći ćete kupiti 4 vrste helikoptera-Medium Attack Helicopter,Heavy Attack Helicopter,Transport Helicopter i četvrtog se ne sjećam :) .Uglavnom,Heavy Helicopter dođe 1200 bodova a Medium 900 bodova.Kada potrošite te bodove ne možete dobiti više dok vam ne unište jedan npr. Medium Helicopter,onda dobijete 900 bodova natrag (ne odjedanput,već malo po malo) tako da možete kontrolirati maks. 6 jedinica.

Kao što sam već spomenuo stil igre je sličan CoH,neka vrsta "Victory Control Pointa".Jedna mapa ima više takvih Control Pointa,što se tiče mape koja je predstavljena u demou to su ključni dijelovi grada:Supermarket,Gas Station,Research Facility,Beach i Town Square.Onaj tim koji kontrolira manje teritorija gubi malo po malo bodove dok na kraju ne izgubi.

Osim jedinica možete zvati pojačanja,artiljeriju,zračni napad i mnogo toga zanimljivoga a najzanimljivija je nuklearna bomba koja izbriše cijeli grad sa lica zemlje.Da biste pozvali ta pojačanja trebate imati određeni broj bodova koje dobivate uništenjem neprijateljskih jedinica.Tako npr. jedan Artillery strike dođe oko 10 bodova a nuklearna bomba 80 bodova.

Grafika je odlična,efekti dima i vatre su fascinantni isto kao i teksture.Ne treba super mašina (danas prosječna-1gb rama,grafička u rangu 7600GT i dual core procesor,možda može i 3.0 ghz single core procesor) za igranje na maksimalnima detaljima,rezoluciju 1024x768 85 Hz bez AA i AF koji odvlače previše snage.Jedino imam prigovor na teksture u daljini koje se prebrzo pretvaraju u spriteove,ali to se vjerojatno može srediti u grafičkim opcijama (kojih ima nevjerojatno puno).Po meni glavni prigovor na igru je neraznolikost jedninica i nepostojanje razlike između Sovjeta i Amerikanaca,jedino boja i tip tenka,sve ostalo je isto,napad,obrana,brzina,special abilities jedinica i sve ostalo je potpuno identično.Pitate se kakve su to specijalne moći?Samo sposobnost tenka da ispali heat shell ili se sakrije u dimu ili sposobnost helikoptera da sipali spiralnu raketu koja skine pola healtha tenku.

dugi
09-09-2007, 11:08
evo i prve recenzije

http://pc.ign.com/articles/818/818867p3.html

9.3
Outstanding

ocito jedna jako dobra igra...

Lord Myrkul
09-09-2007, 12:36
evo i prve recenzije

http://pc.ign.com/articles/818/818867p3.html

9.3
Outstanding

ocito jedna jako dobra igra...

malo se je previse zadrza na mp-u, mene prvenstveno zanima sp, a na net cemo kasnije :wink:

Tsumetai Ryujin
09-09-2007, 14:20
jel netko zna zake se ja nemrem loginat?? kaze mi "a connection error ocured and u have been disconected from massgate"

Deadwalker
11-09-2007, 08:32
igrao sam demo na rezoluciji 1024*768 bez aa,af sa max detaljima na konfi amd athlon 3800+ x2,ddr2 1gb,gigabyte geforce 8600gts i perfomanse nisu bile baš dobre, igra je dosta poštekavala što mi je čudno budući da npr. company of heroes igram na full detaljima(bez aa) na 1280*1024 i broj fps-a ne pada ispod 30...nadam se da će full verzija wic-a biti bolje optimizirana

inače gameplay same igre mi je odličan i jako je sličan ground controlu 2 koji sam prošo :)

Prince-Artas
11-09-2007, 21:57
inače gameplay same igre mi je odličan i jako je sličan ground controlu 2 koji sam prošo :)

nije ni čudno kad je radi isti proizvođač (Massive Entertainment)

bezimeni
30-09-2007, 19:39
Imam punu igru i prvi dojmovi su izvanredni,svakako nabavite odlična igra,možda i najbolji rts ove godine i sigurno će konkurirati za igru godine unatoć velikoj konkurenciji.Izvrsna igrivost upakirana u izvrsnu grafiku.Vrlo je dinamična.Uživancija.

Jopax
30-09-2007, 20:07
e gdje živiš, i dali ti se lako popet u sobu, onako bezze pitam samo
danas sam je igrao na laptopu sa 500mb rama od čega je 128 shareno i 1.7 ghz celeronom, i igra ide dosta dobro, ne šteka previše, osim kad zumiram na neke efekte, na rezi 1024x768 i sve na min igra je štekela pravo samo kad sam nuklearku bacio, sad malo možda probam na netu igrat
jedino me živcira na onoj bich map ameri ekstenzivno koriste heavy artlry, zato sam išao if u cant beat them join them :D

snowblind
30-09-2007, 21:11
odlična mi je igra, pogotovo preko neta, ako nema suradnje nema ni pobijede

Stormcrow
30-09-2007, 21:34
evo sad skinuo i odigrao demo... super je igra, moram je kupit... mozetel malo objasnit taj multiplayer? ja mislim da je super napravljen

EDIT: evo sad sam procitao prijasnji post, ne treba nista :D

Demon Hunter
01-10-2007, 17:34
Meni ce igra biti preterana.Jos ako bude na foru Company Of Heroes.Onda stvarno super.

Samo me malo muci Konfiguracija koja ce to moc terati!

Sterpo
01-10-2007, 17:40
ma meni je draži COH :wink:

Stormcrow
01-10-2007, 18:08
pa i meni je drazi coh, ali jos nije dosao u prodaju :D

snowblind
01-10-2007, 19:50
jel netko zna kada igra dolazi kod nas u prodaju? ovo bi si mogao kupiti jer preko neta je igra predobra

Prince-Artas
02-10-2007, 00:29
jel netko zna kada igra dolazi kod nas u prodaju? ovo bi si mogao kupiti jer preko neta je igra predobra

vidi jel je već ima na crovortexu ili kod algoritma, možda se može i preorderat ako još nije došla

Tuco [o]_[O]
02-10-2007, 18:46
igra je odlična najbolje je sakriti se u šumu sa pješadijom i pwnati tenkove.
vrtim je na:
AMD Athlon 64 3000+
768 MB RAM
nVIDIA GeForce 6600 GT

snowblind
02-10-2007, 19:24
sve dok ti netko ne pošalje napalm ili dok te ne otruje, al je istina da sa antitank inf tenkove iz šume možeš lijepo sređivati, pogotovo kada staviš na hold fire i čekaš da ti tenk prođe i onda raspališ po stražnjem dijelu tenka

Stormcrow
02-10-2007, 20:13
ma meni je najdraže bacati razne vrste raketa i artiljerije na neprijatelja :D najbolje mi je ona raketa na lasersko navođenje, koja je dobra za razbijanje bunkera i kuca... ima dobar efekt poslije eksplozije, ona prasina i sve to :D

Tuco [o]_[O]
03-10-2007, 21:53
sve dok ti netko ne pošalje napalm ili dok te ne otruje, al je istina da sa antitank inf tenkove iz šume možeš lijepo sređivati, pogotovo kada staviš na hold fire i čekaš da ti tenk prođe i onda raspališ po stražnjem dijelu tenka
true, zato moraš cijelo vrijeme trčati naokolo, a i živcira me to što previše ima tog Tactical Aid-a + artillery=pwned.
Jučer igrao, bačeno 2 atomske bombe i bezbroj ostalih vrsta bomba, cijela mapa u ruševinama...
U cijeloj igri se trebaš što bolje dogovarati sa saveznicima zato mislim da clan war rula...
igra je izašla je li tako?

Blaster32
03-10-2007, 22:14
jel zahtjevnije od coh-a? :(

goGAMERo
04-10-2007, 13:01
Meni igra na P4 630, 3 ghz, 64 bit, 1,5 GB DDR2 RAM-a i Gigabyte 7900 GS sa najnovijim nvidia driverima se doslovno jedva vuče na medium/high detaljima na 1024 x 768!

bezimeni
04-10-2007, 13:10
igra traži dvojezgreni procesor...

snowblind
04-10-2007, 13:28
_[O]]
sve dok ti netko ne pošalje napalm ili dok te ne otruje, al je istina da sa antitank inf tenkove iz šume možeš lijepo sređivati, pogotovo kada staviš na hold fire i čekaš da ti tenk prođe i onda raspališ po stražnjem dijelu tenka
true, zato moraš cijelo vrijeme trčati naokolo, a i živcira me to što previše ima tog Tactical Aid-a + artillery=pwned.
Jučer igrao, bačeno 2 atomske bombe i bezbroj ostalih vrsta bomba, cijela mapa u ruševinama...
U cijeloj igri se trebaš što bolje dogovarati sa saveznicima zato mislim da clan war rula...
igra je izašla je li tako?

izašla je igra, ima u algoritmu, mapa će uvijek skoro biti u ruševinama, bilo da se atomska baci ili carpet bombing da netko upotrijebi, u igri ako nema dogovora skoro uvijek se gubi, najgore mi je kada uđem u neki server gdje svatko igra po svojem i gdje ti nitko neće pomoći kada tražiš.

goGAMERo
04-10-2007, 20:52
igra traži dvojezgreni procesor...

baš tako, zapravo isti slučaj je i sa novim moh-om, bioshockom iako ne vidim razloga!

Prince-Artas
04-10-2007, 21:11
igra traži dvojezgreni procesor...

baš tako, zapravo isti slučaj je i sa novim moh-om, bioshockom iako ne vidim razloga!

unreal 3 engine je razlog
dual core više nije budućnost

Lord Myrkul
05-10-2007, 08:41
konfa stara 2 godine, ali isto leti igra, je da malo cutscene trzaju, ali nije bitnooooo

Happy Little Boozer
06-10-2007, 22:24
:D
nevjerovatno,uskoro će biti moja recenzija!

Lord Myrkul
09-10-2007, 21:06
:( presa igru u 3 dana..
iman samo 2 pitanja: kome alec baldwin daje glas i kad ce nastavak????

SnowFlake
09-10-2007, 21:09
:(
me 2
ali dobro sada ću dobit gw!!!!!!!

Rokin
13-10-2007, 17:05
sp solidan, mp fenomenalan

baldwin daje glas sawyeru (starcu), a za nastavak jos nista ne govore

snowblind
13-10-2007, 18:05
igra je tek došla u prodaju, nastavka neće biti još dugo, kako si ovo moram što prije original kupiti da mogu preko neta da igram

Lord Myrkul
14-10-2007, 11:18
sp solidan, mp fenomenalan

baldwin daje glas sawyeru (starcu), a za nastavak jos nista ne govore

baldwin daje parkeru glas, a za nastavak se nece bas zurit :cry:

Frosty
16-10-2007, 08:29
Single Player sam prešao za 2 i pol dana.Meni su dobre one Cut-Scene kada Cpt.Bannon razgovara sa mamom u rusiji i na kraju kada njegova majka presluša poruku na sekretarici kada on pogine u nuklearnoj eksploziji u Cascade Falls.BTW tko daje glas Bannon-u :?

SnowFlake
16-10-2007, 09:24
Single Player sam prešao za 2 i pol dana.Meni su dobre one Cut-Scene kada Cpt.Bannon razgovara sa mamom u rusiji i na kraju kada njegova majka presluša poruku na sekretarici kada on pogine u nuklearnoj eksploziji u Cascade Falls.BTW tko daje glas Bannon-u :?



tu poruku je poslo u malo prije cascad falsa

MarkaN
16-10-2007, 13:23
i šta je onda sa tim FPS djelom? Može kratki opis?

Rang€r
16-10-2007, 20:45
igro sam demo bez problema, na svojoj kanti vrlo vrlo staroj...

igra me se i nije dojmila, jer mi se trenutno neigraju strategije osim mtw2, kojega upravo "nabavljam" :D

100EURO
16-10-2007, 20:57
glupa igra , zasto nebi rusi pobjedili , a ne eglupi ameri , najgluplje mi je ona kamera ono sa wasd

snowblind
16-10-2007, 21:06
puno si argumenata dao zašto je glupa igra...

Toxic
16-10-2007, 21:08
i šta je onda sa tim FPS djelom? Može kratki opis?
ja sam cuo da je taj ''FPS dio'' ono kretanje tj. scrollanje sa WASD tipkama...
sad jesam li sta fulao...to mi i nije nesto revolucionarno

Rokin
16-10-2007, 22:21
glupa igra , zasto nebi rusi pobjedili , a ne eglupi ameri , najgluplje mi je ona kamera ono sa wasd

zato jer su ameri radili igru. napravi ti svoju, pa nek sovjeti trijumfiraju

sto se tice kamere, meni je puno draza, ali to je stvar ukusa.


nema bas FPS dijela, ako mislis na kontroliranje jedinica pomocu WASD. Ali mos zumirat dovoljno da izgleda ka da setas uokolo u prvom licu

snowblind
16-10-2007, 22:25
mislim da su massive iz švedske

Jopax
16-10-2007, 23:05
mislim da su massive iz švedske

jesu...
nego ipak je običaj da good gaysi pobjede a to su u ovome slučaju amerikaneri...

Lord Myrkul
17-10-2007, 08:52
i šta je onda sa tim FPS djelom? Može kratki opis?
ja sam cuo da je taj ''FPS dio'' ono kretanje tj. scrollanje sa WASD tipkama...
sad jesam li sta fulao...to mi i nije nesto revolucionarno

to i konstantna akcija, nije ti ovo skupi 40 wooda, napravi farmu, jos malo wooda, pa baracka, pa unitsi...ode od prve sekunde si ti bacen u vatru i to ti ne prestaje sve dok ne dobijes poruku, a i tad iza te poruke vidis kako tvoji tenkovi gaze po ostacima sovjeta

Prince-Artas
19-10-2007, 19:40
mislim da su massive iz švedske

jesu...
nego ipak je običaj da good gaysi pobjede a to su u ovome slučaju amerikaneri...

nije to razlog
da su rusi obrisali pod amerima igra bi se vjerojatno dosta lošije prodala u americi, a pošto je SAD jedno od 3 glavna tržišta za proizvođače igara...

snowblind
19-10-2007, 20:39
ovu igru najviše na netu igraju upravo ameri i njemci

Who
19-10-2007, 21:54
Hmm kako da concolu upalim,presao sam pola igre na starome PCu sad hocu ostatak na novome ali neda mi se sve ponovi.Cheat za instant win znam ali ne mogu da skontam gdje concolu da enejblam da mogu da ga ukucam.Ako netko zna bio bi zahvalan.

snowblind
05-11-2007, 19:07
jel igra tko wic na massgateu? ima li uopće hrv klanova, ja do sada nisam vidio nijedan

Rokin
05-11-2007, 19:29
jel igra tko wic na massgateu? ima li uopće hrv klanova, ja do sada nisam vidio nijedan

Ja igram :D
Frend i ja smo napravili CroArmy klan, samo da vidimo kako to funkcionira. Dvojica smo i odigrali smo 0 matcheva. Slobodno se pridruzite :)

btw, ja san [Cro]Rokin

Grimizni
05-11-2007, 20:23
Prosjecna strategija, kao sto vele u PCplayu... sto se tice strat+taktika COH je moj favorit, jedva cekam exp

snowblind
05-11-2007, 20:36
jel igra tko wic na massgateu? ima li uopće hrv klanova, ja do sada nisam vidio nijedan

Ja igram :D
Frend i ja smo napravili CroArmy klan, samo da vidimo kako to funkcionira. Dvojica smo i odigrali smo 0 matcheva. Slobodno se pridruzite :)

btw, ja san [Cro]Rokin

da se netko pridruži trebaš mu pozivnicu poslati, inače ja sam ghost1, pa se nadam da ćemo jednom igrati zajedno

Vorban
10-11-2007, 22:08
meni je ova igra jednostavno prekratka , no barem sam uživao dok sam ju igrao

100EURO
10-11-2007, 23:57
igrao malo na areni i ne svida mi se opce

scorpion667
11-11-2007, 02:47
Nisam razmisljao o kupnji jer sam mislio da je to samo jos jedna od hrpe strategija ali kad sam vidio da je proizvođač massive entertainment definitivno kupujem. Njihovi Ground Control 1 & 2 (posebno 2) su RTS-ovi koji su me najviše zabavili. I dan danas igram Ground Control 2. Igra je predobra, a samim time znam da je i World in Conflict čudesna igra.

CheeseW01f
20-01-2008, 17:51
Čim sam prešo demo odma sam izbrisao s harda taj bijedni pokušaj RTS-a. Bezveze su se trudili pravit igru.

snowblind
20-01-2008, 17:59
prvo to je RTT, drugo mogao si malo argumentirati

prcko
20-01-2008, 18:00
Čim sam prešo demo odma sam izbrisao s harda taj bijedni pokušaj RTS-a. Bezveze su se trudili pravit igru.
U MP igra rula,ali za SP nisam baš puno cuo.Po ocjenama koje je igra dobila uvrštava se u odlicne igre.

Unnamed
08-03-2008, 21:09
Stani malo, ja instaliram igru i nemogu nac single player skirmish, samo jedna kampanja i multiplayer. Zar ne postoji?! Jos da imam original pa da mi mp radi ne bi se zalio.

Jopax
08-03-2008, 21:44
Odeš u mp i imaš da namjestiš protiv kompa da igraš :wink:

Unnamed
09-03-2008, 15:01
Ok, fala skuzio sam.

*Fila*
25-03-2008, 21:54
nabavjo prije par dana
a preć ću je samo onak jer nemam niš drugo
inače nije neš

RayDX
26-03-2008, 10:19
nabavjo prije par dana
a preć ću je samo onak jer nemam niš drugo
inače nije neš

ma kakvi, igra godina, ma bah...

vkgamer16
26-03-2008, 11:58
igra je jadna

snowblind
26-03-2008, 13:11
igra je jadna

kako obožavam ovakve komentare, mora da ti je jadna jer tvoj mali mozak nemože raditi 3 različite radnje u isto vrijeme

Tsumetai Ryujin
26-03-2008, 15:00
bez brige snowblind... kao sto mozes i primjetiti korisnik ima "Marked"... i predlaze se ban za njega i admini to razmatraju...

zato bih molio da se ne obazirete previse na postove tipa vkgamer-ovog...

Vedro
26-03-2008, 18:34
meni igra i nije bas nesto neznam zasto ali mi je nekak dosadnjikava i trazi jaki stroj

Snake shit
26-03-2008, 19:25
Igra je dobra ali mi se multiplayer ne sviđa jer je po klasama

Tsumetai Ryujin
26-03-2008, 20:50
meni je bolji mp od sp-a... u mp ak imas ekipu koja zna igru i ak se cujete prek TS-a ili voipa i dogovarate taktiku... nema bolje srategije...

Jopax
27-03-2008, 00:50
Igrao sam samo demo i igra mi je bila jako dobra, nezahtjevna za onako dobar izgled, samo mi je na živce išla jedna taktika koja je prala sve živo, naime u demo mapi ameri počinju na onome brdu, i lik je uzeo support klasu, 2 heavy artya, repair unit i 2 AA, i samo je odatle derao po mapi po svemu gdje je bilo ikakve naznake rusa, naravno koliki got njub bilo tko bio mogao je tu taktiku jako lako i efektivno koristiti, čak i ja, i kad je lik skupio dovoljno bodova a to je bilo brzo, jer je vrlo lako na taj način dobivat bodove, bacio je nuklearku i zbrisao nas sve sa mape :kill:
Ali opet to je jedan meč na jednoj mapi u jednom demu, opet igra je jako dobra, jedan od inovativnijih RTS-ova u zadnje vrijeme, i jedan od inovativnijeh RTS-ova uopće :D
Vidio sam original nedavno u lokalnom cd shopu i stajao je 90 maraka(nešto manje od 400 kuna) i to mi se činilo malo previše za igru staru par mjeseci ali opet igra je dobra :D

vkgamer17
03-04-2008, 15:56
neavno sam ju odigrao na very high detaljima bez laga i promijenio sa mišljenje,igra je najbolji rtt ikad.

_Cox
07-04-2008, 14:01
Sadrži li zadnji patch ispravke od onih prije il moram skidat svaki? thx

snowblind
07-04-2008, 14:13
stvarno nebih znao, probaj zadnji stavit instalirati pa ćeš vidjeti, 6 patcheva su 372 mb u slučaju da moraš svaki zasebno instalirati

Demon Hunter
08-04-2008, 20:23
Neznam sad sto se tice World in Conflict jer ga nisam igrao...

Ali kad bih uspoređivao to i Company of Heroes..izabrao bih Company iako kazem nisam probao World in Conflict stoga nemogu ni da odlucim!

Sterpo
08-04-2008, 20:27
ma company of heroes jede za doručak ovu igru :roll:

Demon Hunter
08-04-2008, 20:58
ma company of heroes jede za doručak ovu igru :roll:
To sam i mislio.... :pray:

snowblind
08-04-2008, 21:07
ma company of heroes jede za doručak ovu igru :roll:

čemu uspoređivanje rtt-a i rts-a? i jesi igrao online?

Nodakim
16-04-2008, 15:40
joj molim rtt,rts ista stvar,mislim meni tu igri nazivati takticnom je jadno,i da ja sam igrao online,company of heroes i dalje pwna i to jako,jako,jako pwna
ps.sada cekam vrijedanje,samo da znas ja cu i tebe vrijedati ako ti mene vrijedas :P

snowblind
16-04-2008, 16:50
rtt ja nisam izmislio, sada ako ćeš ti i gc ili ss trpati u rts slobodno, a to što misliš da je rtt i rts isto tvoja stvar

Dr. Kam
29-04-2008, 17:17
Odigrao sam demo danas, igra je vrhunska.

CoH i WiC se vrlo, vrlo teško može trpat u isti koš, no ako si fanboi CoH-a, samo daj, pokaži svoje (ne)znanje.

radeoN
29-04-2008, 18:41
u planu je i nastavak(ekspanzija)
World in Conflict: Soviet Assault

snowblind
30-04-2008, 08:17
samo da onda ne prodaju mission pack po cijeni igre

Dozer
30-09-2008, 19:39
čini se da je expanzija otkazana, a Massive Entertainment se prodaje, šteta dugo sam je čekao

Cthulhu
30-09-2008, 19:45
heh,i bolje da je otkazana...
ajde,tema je revivana,neka nove rasprave počnu...
inače,koja je vama najbolja misija u WiC-u?
meni ona na snijegu,4. mislim...
predivno,samo šteta što je sve to razneseno u zrak,a imalo je pravu božićnu atmosferu...

Dozer
30-09-2008, 20:52
heh,i bolje da je otkazana...


zašto misliš da je bolje, koliko se sijećam expanzija bi se integrirala u samo kampanju orginalnog WiC-a i onda bi izmjenišno malo igrali sa rusima a malo sa amerima. samo zbog te "novine" sam čekao na drugi prelazak.
Inače najbolja misija mi ulazak Pine Valley i njegova obrana.

narf
30-09-2008, 23:14
šteta.. tako dobra igra.. ista sudbina kao i Rebublic Commando.. obje su odlične igre, a niš od ekspanzija il nastavaka :(

Deadwalker
01-10-2008, 09:51
Bas steta, ta igra mi je fakat bila odlicna...inace, najbolja mi je ona misija u spaljenoj sumi(nakon eksplozije nuklearke) kada se trebaju obnavljati vozila i na kraju slijedi ono fenomenalno bombardiranje obale rijeke gdje dolazi hrpa sovjeta, genijalno :pray:

josip_kraš
01-10-2008, 14:49
čini se da je expanzija otkazana, a Massive Entertainment se prodaje, šteta dugo sam je čekao

mooooliiiiim????????????????? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Deadwalker
12-11-2008, 09:44
čini se da je expanzija otkazana, a Massive Entertainment se prodaje, šteta dugo sam je čekao

dakle, dosla je obavijest da je Massive Entertainment kupljen od strane Ubisofta. Intelektualna prava na igru World in Conflict i dalje ostaju u Activisionu, ali ipak se ocekuje da ce ekspanzija Soviet Assault biti izdana pod rukom Ubisofta. Dakle, ili ce Ubisoft potpisat s Activisionom poseban ugovor za doticnu igru, ili ce, sto je vise vjerojatnije, Ubisoft ubrzo otkupiti intelektualna prava na World in Conflict...Uglavnom, sto je najvaznije, ekspanzija ipak dolazi, ali kada ce, to sve sada zavisi o novom izdavacu. Jedva cekam jer mi je igra jednostavno predobra. Vijest možete procitati ovdje (http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=93541)

Cthulhu
12-11-2008, 19:32
hm, ajde de...
inače, da li patchevi malo bolje optimiziraju ovu igru?

snowblind
14-11-2008, 09:16
updateovi ništa ne rade oko same hardwerske optimiziacije, nego je to za balans i oko servera, najbitnija stvar je da u toj prodaji su serveri ostali netaknuti, odnosno da i dalje rade

Deadwalker
14-11-2008, 09:17
hm, ajde de...
inače, da li patchevi malo bolje optimiziraju ovu igru?

nisam prijetio da s patchevima ide ista bolje...uglavnom, kod ove igre je bitna cim veca kolicina rama, zbog silnih animacija, atraktivnih eksplozija, vegetacije, zgrada i svih ostalih drugih efekata. Ja igram ovu igru na full detaljima(bez AA) dx 9 na nekih 30fps-a, dok s ukljucenim dx10 varira mi između 17-20fps-a(na graficki zahtjevnijim mapama i manje)

josip_kraš
20-12-2008, 21:13
to bože ja već pao u tešku depru
:bravo:za ubisoft ljubim vas

Deadwalker
23-01-2009, 17:49
Evo jedne odlicne vijesti! Ubisoft i Massive Entertaiment su potvrdili izlazak ekspanzije Soviet Assault za treci mjesec. Kampanja u ekspanziji nas vraca u doba "hladnog rata" dok u multiplayeru možemo ocekivati jos neka poboljsanja i naravno nove mape. Zanimljivo je da bi ova ekspanzija trebala docarati "hladni rat" te ce radnja biti temeljena na raznim istinitim povijesnim cinjenicama, tako barem kazu. Uglavnom, imamo se cemu veselit, osim izlaska E:TW dobit cemo i ekspanziju za ovo stratesko cudo. Jedva cekam :)
Vijest možete procitati ovdje (http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2840&select=17)

Sony Ericsson
24-01-2009, 08:52
Evo jedne odlicne vijesti! Ubisoft i Massive Entertaiment su potvrdili izlazak ekspanzije Soviet Assault za treci mjesec. Kampanja u ekspanziji nas vraca u doba "hladnog rata" dok u multiplayeru možemo ocekivati jos neka poboljsanja i naravno nove mape. Zanimljivo je da bi ova ekspanzija trebala docarati "hladni rat" te ce radnja biti temeljena na raznim istinitim povijesnim cinjenicama, tako barem kazu. Uglavnom, imamo se cemu veselit, osim izlaska E:TW dobit cemo i ekspanziju za ovo stratesko cudo. Jedva cekam :)
Vijest možete procitati ovdje (http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2840&select=17)

uspoređeujes total war i ovo :shock:

Deadwalker
24-01-2009, 09:06
ne uspoređujem nego samo kazem kako cemo ubrzo dobiti dvije jako dobre strategije... :)

josip_kraš
24-01-2009, 10:12
:D

ma znao sam ja da će je oni izdat :pray:

Grim
09-07-2009, 13:52
Sada na ljeto, kada je susa naslova nisam znao sta da odigram, i naisao sam na ovo.
Igra mi je predobra, jedna od boljih strategija koje sam ikada igrao, mp jos nisam probao ali definitivno hocu posto je kolko vidim puno bolji od sp-a.

Izasao je Soviet Assault vec "odavno", a sada ima za kupiti World in Conflict Complete Edition koji sadrzava World in Conflict i Soviet Assault. Ja sada tek prelazim sp originalnog te jos nisam presao na Soviet Assault nego cu si kupit Complete Edition.

Mogu reci da mi je ova igra puno bolja od Company of Heroes, neznam zasto ali WiC mi owna CoH.
Igra je jednostavno fantasticna te jedva cekam da probam multiplayer. :D

Deadwalker
09-07-2009, 14:07
Preporucam ti da odmah igras Soviet Assault...da opet ne pisem isto, detaljnije mozes procitati u mojoj recenziji(viewtopic.php?f=7&t=16426&start=375 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=16426&start=375))...

Ako budes htio lan preko hamachia, slobodno mi se javis na pm... :wink:

Grim
09-07-2009, 21:03
Preporucam ti da odmah igras Soviet Assault...da opet ne pisem isto, detaljnije mozes procitati u mojoj recenziji(viewtopic.php?f=7&t=16426&start=375 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=16426&start=375))...

Ako budes htio lan preko hamachia, slobodno mi se javis na pm... :wink:
Sada cu zavrsit originalni pa si kupujem Complete Edition da ga jos jednom prodem, pa cu preci na multiplayer. Zanimalo bi me je se multiplayer dobro igra, i je se moze naci dobra ekipa za bacit pokoju partiju?
BTW odlicna recenzija. :D

Grim
10-07-2009, 21:51
igrao sam kampanju i igra je cisto ok, mogu reci da ima premalo taktickih elemenata za jednu ovakvu igru.
igrajuci ovi igru prisjetio sam se blitzkriega kojeg cu ponovno instalirati.
mislim da je BK napredniji od ove igre koja je pokupila iznenadjujuce dobre ocjene
Ima dosta taktickih elemenata, trebas probat MP, tamo ima daleko vise taktiziranja nego u SP-u.