PDA

Pogledaj cijelu verziju : "UP YOURS, BLIZZ..."



Lundvalnaden
03-07-2007, 02:35
ok WTF !?
koja je to spika da su se Mageovi ujedinili i da štrajkaju, tj ne rade portale dok ih Blizz ne buffa ... ??
jucer sam sreo 5 mageova i svi su me ignorirali a kad sam zadnjeg uhvatio da mi sredi portal odma je rekao to za štrajk :D
:|

flander
03-07-2007, 09:04
daj molim te, koje su to fore, štrajkaju, to su klinci :rotfl:

dex
03-07-2007, 09:15
i da... kao magevi prije patcha (a bome i sad) kao nisu OP

JedimiNjoke
03-07-2007, 09:33
Magovi nerfani? hahaaha

Ovo je najbolje što sam čuo cijeli dan.

Svinjoguz
03-07-2007, 10:24
Blizzard ima 3 tima.

1. tim radi na tome da se balansira hunter,rogue,priest,paladin,warlock,druid,shaman.

2.tim radi na tome da buffa magea

3.tim radi na tome da nerfa warrriora :-x :pray: .

Smeagoul
03-07-2007, 10:28
Blizzard ima 3 tima.

1. tim radi na tome da se balansira hunter,rogue,priest,paladin,warlock,druid,shaman.

2.tim radi na tome da buffa magea

3.tim radi na tome da nerfa warrriora :-x :pray: .

Ako ista, hunter je naj nerfanija clasa.. Ono, nito nezeli huntera u grupu..
Dokaz :
Botanica, mage, rogue, warrior, priest : "LF Random dps"
inv me odma kad sam pitao, 3 sekunde poslije : "Sorry m8, you missunderstood, we're looking for a dps, not a trapper, we've got a mage for sheeping and rogue for sapping"
Trebam li jos sta reci ? =(

Svinjoguz
03-07-2007, 11:18
Blizzard ima 3 tima.

1. tim radi na tome da se balansira hunter,rogue,priest,paladin,warlock,druid,shaman.

2.tim radi na tome da buffa magea

3.tim radi na tome da nerfa warrriora :-x :pray: .

Ako ista, hunter je naj nerfanija clasa.. Ono, nito nezeli huntera u grupu..
Dokaz :
Botanica, mage, rogue, warrior, priest : "LF Random dps"
inv me odma kad sam pitao, 3 sekunde poslije : "Sorry m8, you missunderstood, we're looking for a dps, not a trapper, we've got a mage for sheeping and rogue for sapping"
Trebam li jos sta reci ? =(

Nije hunter nerfan već ima jako lošu reputaciju.

JedimiNjoke
03-07-2007, 12:11
Blizzard ima 3 tima.

1. tim radi na tome da se balansira hunter,rogue,priest,paladin,warlock,druid,shaman.

2.tim radi na tome da buffa magea

3.tim radi na tome da nerfa warrriora :-x :pray: .

Ako ista, hunter je naj nerfanija clasa.. Ono, nito nezeli huntera u grupu..
Dokaz :
Botanica, mage, rogue, warrior, priest : "LF Random dps"
inv me odma kad sam pitao, 3 sekunde poslije : "Sorry m8, you missunderstood, we're looking for a dps, not a trapper, we've got a mage for sheeping and rogue for sapping"
Trebam li jos sta reci ? =(

Opće poznata činjenica da većina huntera ne znaju radit DPS pa su svi spali na lošu reputaciju. Hunter tu i je da trapa u 5 manovima, zamisli da može radit DPS kao mage i još trapat, missdirectat etc. da su imali DPS warra umjesto roga uzeli bi te, al stvarno im ne treba još jedan CC u grpi kad već imaju 2.

Dark Saruman
03-07-2007, 12:55
Blizzard ima 3 tima.

1. tim radi na tome da se balansira hunter,rogue,priest,paladin,warlock,druid,shaman.

2.tim radi na tome da buffa magea

3.tim radi na tome da nerfa warrriora :-x :pray: .

molim!? da balansiraSdruida, pa mi smo najnerfanija klasa, svaki cas cujem, nerf druidima u sljedecem patchu, "druide treba nerfati", svaki dan tako.

I MOLIM?!?! mageve buffati??? pa zar nisu vec dovoljno precheaterski!!! pom -pyro :D :D i ovako ti se smije u facu dok ti bespomoćno gmižeš do njega sa 4 dota i 50% smanjenim movement speedom. i kad se shapeshiftas, COUNTERSPELL!!!

i treba nerfati warr. nemoguce ih je ubit od TBC-a- pogotovo ARMS :twisted:

Lord Jambrek
03-07-2007, 13:03
može mi samo netko reć kaj znači buff, a kaj nerf?

me newb.

K4ciga
03-07-2007, 13:04
može mi samo netko reć kaj znači buff, a kaj nerf?


buff=pojačavanje
nerf=smanjivanje

*nerf dworf female*

Lord Jambrek
03-07-2007, 13:09
može mi samo netko reć kaj znači buff, a kaj nerf?


buff=pojačavanje
nerf=smanjivanje

*nerf dworf female*

thx, jbt, tolko tih izraza, ko će to sve popamtit.

prcko
03-07-2007, 13:49
[quote="Lord Jambrek":2w2thjdt]može mi samo netko reć kaj znači buff, a kaj nerf?


buff=pojačavanje
nerf=smanjivanje

*nerf dworf female*

thx, jbt, tolko tih izraza, ko će to sve popamtit.[/quote:2w2thjdt]
Bez brige upamtit ceš ja sam isto mislio kad sam počeo igrat(prije 2 godine)da neću upamtit,ali sve se pamti i to brzo :)

Nefarnius
03-07-2007, 14:31
Nerf Druid...idu mi na kurac...jebote dobar feral druid s solidom opremom...ima vise armora od warr i pale...a da nepricam kako ga je teskooo ubiti...
Od svih hybrid klasa rekao bih da je druid najbolja...iako osobno imam palu...ozbiljno kazem da ga je tesko ubiti...pogotova kada bace regrowth i u bear formu...

flander
03-07-2007, 14:56
Nerf Druid...idu mi na *****...jebote dobar feral druid s solidom opremom...ima vise armora od warr i pale...a da nepricam kako ga je teskooo ubiti...
Od svih hybrid klasa rekao bih da je druid najbolja...iako osobno imam palu...ozbiljno kazem da ga je tesko ubiti...pogotova kada bace regrowth i u bear formu...

evo neki dan ja vidio druida sa 23k HP-a u normalnom obliku, znači nije bio u nekom formu, mogu bacit screen ako treba, nisam mogao vjerovat :pray:

K4ciga
03-07-2007, 15:29
Nerf Druid...idu mi na *****...jebote dobar feral druid s solidom opremom...ima vise armora od warr i pale...a da nepricam kako ga je teskooo ubiti...
Od svih hybrid klasa rekao bih da je druid najbolja...iako osobno imam palu...ozbiljno kazem da ga je tesko ubiti...pogotova kada bace regrowth i u bear formu...

evo neki dan ja vidio druida sa 23k HP-a u normalnom obliku, znači nije bio u nekom formu, mogu bacit screen ako treba, nisam mogao vjerovat :pray:

OMG koliko onda ima kada se prebaci u medu :o

cmeljo22
03-07-2007, 15:46
we wanna screen... plz :cry:

flander
03-07-2007, 15:52
evo

http://img161.imageshack.us/img161/1122/wowscrnshot062807212542dc3.th.jpg (http://img161.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot062807212542dc3.jpg)

je da je bio buffan sa Gift of Wilde i onim od prista, ali ipak 22800 HP- u normalnom formu :shock: :pray:

prcko
03-07-2007, 17:02
Daj ga pitaj kaj koristi lol 22k hp-a.Anyway jer to mozda privatni server?

Alyossus
03-07-2007, 18:29
nije privatni server, vec greska u prikazu. To se cesto dogada da taj addon krivo HP pokaze, ali zato tocno manu pokaze. Dokaz tome je da ti se mjenjaju HP u fightovima. Npr pocnes fight i vidis mob ima 100k HPa, udrais ga 3 put i opa vidis da ima 130k HPa.

Gorky
03-07-2007, 19:54
Hmm, da je u Bear formu, jos nekako, ali ovako, mislim da je greska, mozda mu je ostalo od Bear forma. Ili to ili tip ima stam enchatove na svakom cm armora :( A u tom slucaju, kad se shapea u Bear ima oko 50% vise, znaci oko 35k.

Dark Saruman
03-07-2007, 20:45
lol! ima 25% vise a ne 50%, lol! :rotfl:

cmeljo22
03-07-2007, 22:26
http://armory.wow-europe.com/Suvjerite se sami ;)

JedimiNjoke
03-07-2007, 23:32
@ Saruman - ako još malo nerfaju warrove dat će im metle da čiste podove po Shattu. Šta ti nisi čuo da se DW i Enrage više ne stackaju? Jel imaš pojma kolko je to nerf? 20/25% manji dmg lol, flurry također nerfan, umjesto 30% ubrzava sada samo 25%... To što ih ti ne možeš ubit je druga pjesma.

dex
04-07-2007, 12:10
nakon 5 duela i raznih taktika uspio sam skuzit kak smrdat warra.... stavio sam tank opremu na svog druida i u pocetku duela cat form -> prowl i setam okolo i zakocim ga i pounce + mangle + shred pa iako si trinketom remova stun imas cp-ove pa ga maimom opet stunas regrowth bear form i feral charge (normalno smanjis mu ap i armor) i deri lagano... kad vidis da ti hp sucka bash heal i ponovo deri =P

Dark Saruman
04-07-2007, 13:13
@ Saruman - ako još malo nerfaju warrove dat će im metle da čiste podove po Shattu. Šta ti nisi čuo da se DW i Enrage više ne stackaju? Jel imaš pojma kolko je to nerf? 20/25% manji dmg lol, flurry također nerfan, umjesto 30% ubrzava sada samo 25%... To što ih ti ne možeš ubit je druga pjesma.

e znas ti kako je to bilo cheatersko. dodje mi u areni opale mu se ta 2 u isto vrime i opali mi 2 šuta (jedan je bio mortal) i OPA, mozemo execute. naravno to je bilo dok sam bio u cat formu. kuzis ti da imba arms warr moze nama druidima skiniti 80% hp u 3 sec dok smo mi u catu ili nesto...