PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tom Clancy's Endwar



Asai
02-07-2007, 13:06
Kao što ste mogli pročitati na naslovnici Pcplay web stranice,radi se o svim Clancyevim franšizama spojenim u jednu! RTS-u koji je rađen za konzole,te obećava vrlo interesantan gameplay. Predivna grafika je nešto što je postalo standard u današnjim igrama,kao i sve realniji fizikalni modeli. No ono što iznenađuje jest upotreba voice commanda,što znači da vaš headset postaje kontrolerom! Naredbe se mogu izdavati i preko kontrolera,no zašto bi pobogu itko to činio kad se može izderavatina svoje vojnike! :P

Trailer i intervju koji govori o gore spomenutim mogućnostima možete pogledati ovdje. (13BBzMIqX14&mode=related&search=)

D.E.M.O.
02-07-2007, 13:17
interesting

Rocchiro
02-07-2007, 13:51
bmk ak je za konzole.nemam ni jednu doma :( ali ideja je dobra,da

flander
02-07-2007, 14:06
još malo bu samo ti trebal taj headset i opleti igru, recimo WoW igraš i sad ideš PvP i počneš urat, recimo ak igraš sa Roguom:"Sinister strike, Sinister Strike, Kidney Shot, Mutilate, EVISECRATE!!!!" :D

inače dobro izgleda igra

Asai
02-07-2007, 15:02
Ja osobno volim Clancyeve uratke i inače sam ljubitelj Ubisoftovih igara. Uljevaju povjerenje,što zbog prijašnjih naslova što zbog toga što ustvari nikada nisu iznevjerili,bar mene... Nisam ljubitelj konzola inače,ali sve više razmišljam o nabavci Xbox-a 360...

ZorgTheBorg
02-07-2007, 15:05
Ako se u istoj rečenici nalaze riječi "konzola" i ime poznate franšize, gotovo je s gamingom.... :(

Asai
02-07-2007, 15:09
Ali baš naprotiv... Endwar je nova Clancyeva fransheeza...

Dakle ajmo nabrajat: R6,GRAW,Splinter Cell i Endwar :)

ZorgTheBorg
02-07-2007, 15:25
Mislio sam za PC gaming... konzole su jedna malena, mutirana, izvitoperena i izmasakrirana sekcija PC gaminga.

revenion
02-07-2007, 16:15
RTS na konzolama je sranje...Igrat sa Gamepadom RTS :o
Ideja za igru je odlicna ali time sto su stavili na konzole i jos to RTS ispast ce igra jako lose...

omfgnoob1
02-07-2007, 16:20
Ali nece doc za PC igra?

Jopax
02-07-2007, 17:19
i ja mislim
pa samo su RTS-ovi ostali neoskvrnuti prelaskom na konzole i oni drze PC posebnim
sad ce zasrat sve :( :cry: http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/gewalt/s0250.gif

Asai
02-07-2007, 19:18
Meni je ovo presmijesno..jeli se itko uopće potrudio pročitati što sam ja napisao ili pogledati trailer i intervju!?

Voice command!!! Da ga hebeš nema boljeg kontrolera uz RTS-u nego izdavat jedinicama naredbe glasovno! Ili mislite da i pravi generali klikću na svoje jedinice na bojištu!? :?

Ja sam također bio strogo orijentiran prema PC igrama,ali moram priznat da ovakve novine u konzolaškim igrama zaslužuju pravo da ih se stavi ispred PC igara...na kraju krajeva mene zaboli tko i što će pokretati igru,bitno mi je da ja maximalno uživam u igri...

Jopax
02-07-2007, 19:26
Meni je ovo presmijesno..jeli se itko uopće potrudio pročitati što sam ja napisao ili pogledati trailer i intervju!?

Voice command!!! Da ga hebeš nema boljeg kontrolera uz RTS-u nego izdavat jedinicama naredbe glasovno! Ili mislite da i pravi generali klikću na svoje jedinice na bojištu!? :?

Ja sam također bio strogo orijentiran prema PC igrama,ali moram priznat da ovakve novine u konzolaškim igrama zaslužuju pravo da ih se stavi ispred PC igara...na kraju krajeva mene zaboli tko i što će pokretati igru,bitno mi je da ja maximalno uživam u igri...

voice command je i prije koristen iako igra nije bila nesto Will of Steel se zove igra i mozes izdavat komande glasom

Asai
02-07-2007, 19:41
Sve je to lijepo i krasno,ali kada Ubisoft to radi ja sam sasvim uvjeren da će to biti neusporedivo bolje...

Black Hawk Down
02-07-2007, 19:54
Asai da ti opišem što za mene znači konzola,bolje ne jer moram ne spamati zbog certaine opomenas,igra je rađena i za komp,jer mislim ako koristi headset,meni je nepojmljivo imati headset dok igram konzolu,pod prvo ubisoft je izdavač,a ne proizvođać,tako da to znaći dick,iako nisam skroz siguran da li ima Ubisoft producing games section ili jednostavno od neovisnih proizvođaća "uzme" igru


Kaj da ti kažem nego,zanimljivo,ali gledaj,kada RTS izlazi na konzole,"tradiocijonalnim" PC rts-fanovima se ta igra zgadi,jer je šrot
(C&C:TW 3 je shrot,pomirite se s time)

Igra WILL OF STELL je popljuvana jer je iz Srbije,inače je very nice

Asai
02-07-2007, 20:07
To je tvoje mišljenje koje poštujem,ali Ubisoft izdaje samo dobre igre,bar su meni dobre.

Ne sviđa mi se ova zatucanost sa PC-em...mislim i ja sam uvijek preferiram PC prije nego ikoju konzolu,ali to ne znači da su konzole sranje...treba im dati priliku i vidjeti što imaju za ponuditi.

Igra nije rađena za komp,btw.

"Tom Clancy's EndWar has been built from the ground up as a revolutionary war strategy game solely for next-generation consoles. "

Jopax
02-07-2007, 20:30
Asai da ti opišem što za mene znači konzola,bolje ne jer moram ne spamati zbog certaine opomenas,igra je rađena i za komp,jer mislim ako koristi headset,meni je nepojmljivo imati headset dok igram konzolu,pod prvo ubisoft je izdavač,a ne proizvođać,tako da to znaći dick,iako nisam skroz siguran da li ima Ubisoft producing games section ili jednostavno od neovisnih proizvođaća "uzme" igru


Kaj da ti kažem nego,zanimljivo,ali gledaj,kada RTS izlazi na konzole,"tradiocijonalnim" PC rts-fanovima se ta igra zgadi,jer je šrot
(C&C:TW 3 je shrot,pomirite se s time)

Igra WILL OF STELL je popljuvana jer je iz Srbije,inače je very nice

cek will of steel iz srbije :shock:
fkt nisam znao igra mi je bila ok nista posebno ne znam zasto bi je pljuvali jer je iz serbije

Black Hawk Down
02-07-2007, 20:37
Asai da ti opišem što za mene znači konzola,bolje ne jer moram ne spamati zbog certaine opomenas,igra je rađena i za komp,jer mislim ako koristi headset,meni je nepojmljivo imati headset dok igram konzolu,pod prvo ubisoft je izdavač,a ne proizvođać,tako da to znaći dick,iako nisam skroz siguran da li ima Ubisoft producing games section ili jednostavno od neovisnih proizvođaća "uzme" igru


Kaj da ti kažem nego,zanimljivo,ali gledaj,kada RTS izlazi na konzole,"tradiocijonalnim" PC rts-fanovima se ta igra zgadi,jer je šrot
(C&C:TW 3 je shrot,pomirite se s time)

Igra WILL OF STELL je popljuvana jer je iz Srbije,inače je very nice

cek will of steel iz srbije :shock:
fkt nisam znao igra mi je bila ok nista posebno ne znam zasto bi je pljuvali jer je iz serbije

Ameri baš ne vole Srbe,zbog rata i crvene boje

Asai
02-07-2007, 20:37
lockkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

EDIT:puj,revolucija recycle bina,puy,puy

Momak frustracije liječi drugdje ne na forumu.

Edit: Molio bih odgovorne da presele Topic u "Consolitis",hvala!

revenion
02-07-2007, 21:22
Prije neg premjestim samo cu jos jednom popljuvat igru...Ptuj...
BTW to sto ima voice commanding nema nikakve odredene veze sa time sta je za konzole...RTS su bili i TREBAJU ostati iskljucivo za kompjutere...RTS-ovi su zastitni znak PC gaminga i to se nebi trebalo mjenjati...Mene boli briga sta ti mislis Asai ali vjeruj mi kada potrosis pare na novu konzolu il ak ju vec imas zbog ove igre razocarat ces se igrom...Jer vjeruj mi,voice commanding ti nece bas uvijek pomoci jer postoji dosta toga sto nije bas usavrseno,tipa kvalitete zvuka i sl.Sto ti otezava igru,kasnije ces se prebaciti na Gamepad pa ces vidjet...

Asai
03-07-2007, 06:02
Svatko ima svoje mišljenje i ja to uvažavam,na kraju krajeva svi smo tu da raspravimo o određenoj temi,jel!?

Ja ne posjedujem konzolu,a PC mi je stariji od čovječanstva,stoga ja gledam s ove strane: Novi PC cca 10-ak K kn,X-box 360cca 3-4 K,razlika je očita jel...

Sad mi počni pričat o tome kako na PC-u možeš milion stvari više,istina možeš,ali zapitaj se dali meni to treba,svaki korisnik ima različite potrebe.

Moja potreba je gaming,a za sve ostalo tu je moja kanta od starog PC-a :)

Fenrir
27-07-2007, 23:41
Ovako, inače, ako nemaš ništa pametno za reći, osim nikad čuo, nemoj ni oživljavat teme. Zapamti staru forumašku: Necromanceri bez razloga su zapravo transvestiti bez života koji žive u prikolici i ubijaju vrijeme bocom vina od 10 kuna.