PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cookies



omfgnoob1
01-07-2007, 13:22
Zasto svaki put kad u internet opcijama stavim za cookies da ih blokira medium mi se vrati na accept all cookies i tako svaki put, bilo da ja stavim medium, high ili block all cookies vrati mi se na ovu opciju accept all cookies. Skenira sam komp od virusa i spyware-a i nista nije naslo

omfgnoob1
03-07-2007, 15:55
Sto nitko ne zna :(

03-07-2007, 16:02
da ih blokira a staviš ih na medium???sorry al to nije blokiranje....gle stavi zone alarm neka ti on blokira štetočine....a za čiščenje koristi ccleaner i nemaš beda s time...i naravno koristi mozzilu :wink:

omfgnoob1
03-07-2007, 19:47
Ma ja stavim i da sve cookie blokira i kliknem accept i on mi se nakon 5-10 min opet vrati na accept all cookies

03-07-2007, 20:42
a da napriviš što ti kažem?????

di ih zabranjuješ?Putem čega?samih windowsa u internet ocijama,firewallom ili explorerom??

Bartuc
03-07-2007, 21:30
Pa nemreš blokirati coockie, oni su neophodni dio web-a! Bez njih nema surfanja jerbo ti većina stranica zahtjeva od tebe da imaš ukljućene coockie!

Znaći pusti te coockie na miru, jedno je blokati određene web stranice, a drugo je blokati coockie!

A to što ti se vraća na accept all coockies ti je baš zbog toga jer kad surfaš, moraš ih imati omogućene za veliku većinu stranica!

PS: Također se slažem sa AMD-om, ako želiš blokati stranice, skini i konfiguriraj si neki FireWall...