PDA

Pogledaj cijelu verziju : Liga prvaka



Stranica : [1] 2 3

Tri66a
22-02-2006, 21:40
Ajme koje suđenje....za ovu ruku Makelele-a bi trebali suditi penal,ako su jučer mogli suditi onakvu situaciju za Milan.

mrs.croft
22-02-2006, 21:50
zasad je dobro suđenje (čitaj crveni karton Del Horno) :D

'L$d'
22-02-2006, 22:06
jebote chealse vise srece nego pameti , a barcelona glupa ko k**** nikako ne igraju ... :killyou:

'L$d'
22-02-2006, 22:34
e to je barcelona !! 2:1

FearLess
22-02-2006, 22:43
rezultati:
FT Ajax Amsterd. (Hol) 2 - 2 Inter Milan (Ita)
FT Chelsea (Eng) 1 - 2 Barcelona (Spa)
FT Rangers (Sco) 2 - 2 Villarreal (Spa)
FT Werder Bremen (Ger) 3 - 2 Juventus (Ita)

Sgt. Bull
22-02-2006, 22:46
Barca najbolja ostali se puse :thumbs2:

mrs.croft
22-02-2006, 22:47
BARCELONAAAAAAAAAAAAA :pray: :pray: :pray:

napokon pokazali su tim debilima kako se igra nogomet još da ih na camp nou razbiju ko pičke pa da skuže neke stvari npr.da suxxaju

Sgt. Bull
22-02-2006, 22:50
na nou campu ne da ce ih razbit vec ce ih pojest.mislim ako su im ovo uradili na strani mogu tek zamisliti sta ce bit u domacinima.kolko vi mislite ce golova dat?ja mislim neka 2,mozda i 1

Tri66a
22-02-2006, 22:51
Srećom je Eto'o zabio gol...inače ga nije bilo vidjet cijelu utakmicu. koji kura* je on radio na lijevom krilu? Baš ništa. A chealsea se mora priznati da su se hrabro borili i trčali su ko navijeni,ali ipak je to igrač manje i puuno je teže igrati u takvim uvjetima.

mrs.croft
22-02-2006, 22:52
nek rez bude ko od prije par godina....5:1 :pray:

Sgt. Bull
22-02-2006, 22:57
da oce bogdom.ajoj to boli 5:1 ko da su neki debili a ne jedni od najboljih

Tri66a
22-02-2006, 23:01
Ma kod kuće će rasturiti englešćiće...Imaju veći teren za njihovu pas igru i teren će biti TRAVNATI(a ne ko ovaj Australian Open u Londonu). Mislim,za ovakve stvari bi se trebale davati novčane kazne. Željezničar ima bolji teren od ovog.

Sgt. Bull
22-02-2006, 23:04
Željeznicar iz bosne???
onaj iz sarajeva???????????
jes ti lud?????????????????????????'
jes ti vidio grbavicu??????ahhhhh kakva nebuloza,grbavica je tako jadna da nema jednu tribinu,svaki dan kad idem u skolu ja okrenem pogled da ne gledam onaj jad od stadiona :yuck:

FearLess
22-02-2006, 23:14
Željeznicar iz bosne???
onaj iz sarajeva???????????
jes ti lud?????????????????????????'
jes ti vidio grbavicu??????ahhhhh kakva nebuloza,grbavica je tako jadna da nema jednu tribinu,svaki dan kad idem u skolu ja okrenem pogled da ne gledam onaj jad od stadiona :yuck:

nemoj mi grbavicu dirati vi imate onaj ukleti stadion kosevo, grbavica je najbolji stadion :fof: :fof:

Voldemort
23-02-2006, 08:58
REAL je najjbolji of course nemislim na zadnju u takmicu protiv Arsenala :oops:

ivan
23-02-2006, 09:38
REAL je najjbolji of course nemislim na zadnju u takmicu protiv Arsenala :oops:

nisam ni sanjao da će izgubit doma....
bit će teško kod engleza u gostima :roll:

Sgt. Bull
23-02-2006, 09:39
Željeznicar iz bosne???
onaj iz sarajeva???????????
jes ti lud?????????????????????????'
jes ti vidio grbavicu??????ahhhhh kakva nebuloza,grbavica je tako jadna da nema jednu tribinu,svaki dan kad idem u skolu ja okrenem pogled da ne gledam onaj jad od stadiona :yuck:

nemoj mi grbavicu dirati vi imate onaj ukleti stadion kosevo, grbavica je najbolji stadion :fof: :fof:
bolje i to nego onaj jad.i nismo mi krivi sto se na bivsem kosevu sada se zove Asim Ferhatović Hase(on i niko drugi :pray: ) kopali mrtve.nek su al sad ih nema.e kad si vec kod toga znas li gdje cemo igrat protiv francuza?
da necemo mozda na grbavici??? :rotfl: :rotfl:

Mr.G4m3r
23-02-2006, 11:24
BARCELONAAAAAAAAAAAAA :pray: :pray: :pray:




Valencia!

mrs.croft
23-02-2006, 12:27
[quote="mrs.croft":3hxinm7f]BARCELONAAAAAAAAAAAAA :pray: :pray: :pray:




Valencia![/quote:3hxinm7f]

valencia,šta je to???

Sgt. Bull
23-02-2006, 12:31
valencia=nista,luzeri i spodobe od kojih bolje fuce igra moja nana
barcelona=majstori danasnjice kod njih se nalazi pravi nasljednik pelea(da pele je majstor a maradona pushac) zvani ronaldinho(aka konjsko zubalo-coece kad se nasmije ko da si konju usta otvorio a ne covi al ajd opet da je meni takav smjeh i njegova igra u barci ni mene ne bi zanimalo :D )

pimp
23-02-2006, 12:52
al opet je valencia bez problema prešla preko barce i pobijedila ih što dokazuje da je barcelona šrot bez ronaldinha, jedino onaj mići messi zna nešto s loptom, ostali ništa posebno

Sgt. Bull
23-02-2006, 12:59
messi+eto'o+ronaldinho=jedni od najboljih igraca danasnjice
vi se mozete pusit barca je najbolja ma sta vi rekli.Barca rulz valencia sucks.yeeeeeeee ajd da se vise ne dosadjujem odo u skolu(lol umjeto 6 casova imam 2 i onda odo u nekakvo pozoriste na naku predstavu "cabaret" il nest tako :yuck: )

Tri66a
23-02-2006, 14:22
REAL je najjbolji of course nemislim na zadnju u takmicu protiv Arsenala :oops:

Šta onu kada im je Henry pobacao i pretrčao cijelu obranu i onda zabio gol?? :rotfl:

Wizard
23-02-2006, 15:21
Kakva Barcelona kad dojde Juvi satrat ce ih 7:0

Mr.G4m3r
23-02-2006, 19:08
valencia=nista,luzeri i spodobe od kojih bolje fuce igra moja nana
barcelona=majstori danasnjice kod njih se nalazi pravi nasljednik pelea(da pele je majstor a maradona pushac) zvani ronaldinho(aka konjsko zubalo-coece kad se nasmije ko da si konju usta otvorio a ne covi al ajd opet da je meni takav smjeh i njegova igra u barci ni mene ne bi zanimalo :D )

:boohoo: :boohoo: :boohoo: Barcelonu lova drži na životu...

I sve malo jače klubove drži na životu-mafija

Pogledajte samo chelsea. Iz ništa u super klub

pimp
23-02-2006, 19:26
ma nemoj reci da je abramovic mafiaš ^^

Prince-Artas
23-02-2006, 19:30
ma nemoj reci da je abramovic mafiaš ^^

on je mafijaš ali pod zaštitom putina

mrs.croft
23-02-2006, 19:48
Pogledajte samo chelsea. Iz ništa u super klub

iz solidnog kluba u totalnu debilanu

Wizard
23-02-2006, 20:56
Nista oni ne mogu Juvi jer nemaju Capella, Juve je najjaci ov sezono for sure :ekipa:

Voldemort
25-02-2006, 13:07
REAL je najjbolji of course nemislim na zadnju u takmicu protiv Arsenala :oops:

Šta onu kada im je Henry pobacao i pretrčao cijelu obranu i onda zabio gol?? :rotfl:
Ma gazi real arsenal kad im dođu tamo pobacat ce ih sve robinho i onda camo vidjet.Trebao je lehman vadit skoro sa crte robinhov udarac

Mr.G4m3r
25-02-2006, 13:29
Ja navijam za Milan, ali tamo je Berlusconi

Tri66a
25-02-2006, 15:09
REAL je najjbolji of course nemislim na zadnju u takmicu protiv Arsenala :oops:

Šta onu kada im je Henry pobacao i pretrčao cijelu obranu i onda zabio gol?? :rotfl:
Ma gazi real arsenal kad im dođu tamo pobacat ce ih sve robinho i onda camo vidjet.Trebao je lehman vadit skoro sa crte robinhov udarac

Trebao,morai,htjeo....da je baba muško zvala bi se Duško.....na kraju ipak ostaje činjenica da realovi igrači ne mogu trčati duže od 30 min.

pimp
25-02-2006, 16:48
Nista oni ne mogu Juvi jer nemaju Capella, Juve je najjaci ov sezono for sure :ekipa:

jel ti pratiš nogomet onak malo, svaku jebenu utakmicu koju je juve dobil je zbog sudaca kojima se tresu gace na ime juve, cim je normalan sudac u slucaju protiv werdera odma kanta

King tiger
25-02-2006, 17:01
Robinho je ko puter,podje da dribla neko ga malo gurne i on leti 10 metara.
Dobro je reko Ivic da Real ima 4 odbrambena i ostalo sve napad.Barca je dobra,Chelsea papci koje drzi onaj Rus koji ima facu ko da je izaso iz sirotista,Juve mi je nekako slab protiv vecih timova,kad god igra kod nekog malo jaceg kluba izgubi(Milan,Bayern,Werder)Inter ima Adriana i dao je puno para za igrace a nemoze nista,Milan je demoraliziran i sumnjam da ce dogurat do finala lige prvaka.
Cupava je ove sezone Liga Prvaka stvarno neznam ko bi mogao dobit.Barca mozda osvoji.

Tri66a
25-02-2006, 17:44
Lyon bi mogao biti iznenađenje,osim naravno ako se nešto ne desi Juninhu

pimp
25-02-2006, 18:19
mogao bi i ayax iako sam navijac intera
nikad se nezna tko ce bar 50 posto osvojiti, dokaz je zadnjih 3-4 godina , uvijek neki outsider osvoji ligu prvaka

Mr.G4m3r
25-02-2006, 18:49
mogao bi i ayax iako sam navijac intera
nikad se nezna tko ce bar 50 posto osvojiti, dokaz je zadnjih 3-4 godina , uvijek neki outsider osvoji ligu prvaka

Milan je bio outsider 2002/2003 ????????

Wizard
25-02-2006, 22:11
Nista oni ne mogu Juvi jer nemaju Capella, Juve je najjaci ov sezono for sure :ekipa:

jel ti pratiš nogomet onak malo, svaku jebenu utakmicu koju je juve dobil je zbog sudaca kojima se tresu gace na ime juve, cim je normalan sudac u slucaju protiv werdera odma kantaSma molim te, werder da 3 jebeno glupa gola u stilu milana u 93 minuti

dex
25-02-2006, 22:24
:-?
o cem vi pricate... a ha... dakle to je ono shto ljudi nazivaju nogomet...
da da... sjecam se.... do prije par godina sam i ja uzivao u tome... al shvatio sam da nemogu biti jednako dobar u dvije stvari... pa sam odusto od toga i sav svoj trud i paznju prebacio na racunala i tehnologiju....

ghostgamer
25-02-2006, 22:29
Nista oni ne mogu Juvi jer nemaju Capella, Juve je najjaci ov sezono for sure :ekipa:

jel ti pratiš nogomet onak malo, svaku jebenu utakmicu koju je juve dobil je zbog sudaca kojima se tresu gace na ime juve, cim je normalan sudac u slucaju protiv werdera odma kantaSma molim te, werder da 3 jebeno glupa gola u stilu milana u 93 minuti
oces rec u stilu Juventusa :rotfl:

Voldemort
25-02-2006, 22:46
Vidjet cemo mi jos Reala pa ce vam bit kada ih razbusetaju.Samo da pođe Ronaldo Cassano uđe u formu j**** ce oni svima mater :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:

mrs.croft
25-02-2006, 23:42
barcelona ove godine zaslužuje trofej lige prvaka

ako ne,barem inter...

neću valjda do kraja gledat usranu dosadnu juventusovu igru,ili kako sreća po ko zna koji put ljubi milan u šupak,ne mogu na digitronu izbrojat kolko su golova zabili u zadnjim minutama te sudačkoj nadoknadi

ali najviše priželjkujem finale Barcelona-Milan pa da ih Barca sravna sa zemljom,te im se osveti za onih 4:0 prije 11-12 godina.

Tri66a
26-02-2006, 00:00
Vidjet cemo mi jos Reala pa ce vam bit kada ih razbusetaju.Samo da pođe Ronaldo Cassano uđe u formu j**** ce oni svima mater :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:

Dobro evo....šaljem zahtjev UEFA-i da pauziraju daljnje natjecanje dok gosp. Ronaldo i gosp. Cassano ne dođu u formu. Natjecanje će se nastaviti 31.2.2007.

Voldemort
26-02-2006, 00:12
Vidjet cemo mi jos Reala pa ce vam bit kada ih razbusetaju.Samo da pođe Ronaldo Cassano uđe u formu j**** ce oni svima mater :fof: :fof: :fof: :fof: :fof:

Dobro evo....šaljem zahtjev UEFA-i da pauziraju daljnje natjecanje dok gosp. Ronaldo i gosp. Cassano ne dođu u formu. Natjecanje će se nastaviti 31.2.2007.
Čitaj pažljivlje KAD Ronaldo ode a Cassano uđe u formu a do toga ne treba puno :fof: :fof:

Tri66a
26-02-2006, 00:20
Piši onda,molim te, gramatički malkice ispravnije....Ok? Ja sam skužio da si mislio da krene Ronaldu,a ne da ode van iz kluba

Voldemort
26-02-2006, 00:22
ha ha :rotfl: .soory f*** it. :cry: .Will you ever forgive me.Just kidding.

Mr.G4m3r
26-02-2006, 08:59
:-?
o cem vi pricate... a ha... dakle to je ono shto ljudi nazivaju nogomet...
da da... sjecam se.... do prije par godina sam i ja uzivao u tome... al shvatio sam da nemogu biti jednako dobar u dvije stvari... pa sam odusto od toga i sav svoj trud i paznju prebacio na racunala i tehnologiju....

Ili nogomet na racunalu... :rotfl:

Wizard
26-02-2006, 09:52
Nista oni ne mogu Juvi jer nemaju Capella, Juve je najjaci ov sezono for sure :ekipa:

jel ti pratiš nogomet onak malo, svaku jebenu utakmicu koju je juve dobil je zbog sudaca kojima se tresu gace na ime juve, cim je normalan sudac u slucaju protiv werdera odma kantaSma molim te, werder da 3 jebeno glupa gola u stilu milana u 93 minuti
oces rec u stilu Juventusa :rotfl:Sne u stilu Milana

King tiger
26-02-2006, 13:10
Roma je luda,pobijedila Juve na delle alpiju u kupu 3:2.Roma je vodila 3:0.Juve u najjacem sastavu.A onda na scenu stupaju sudije.Prvi gol je bio u redu.A onda je sudjeno svako malo naguravanje u korist Juvea.Imali su do kraja jedno 20 slobodnjaka.Naravno iz svih tih udaraca nisu postigli gol.Onda Emerson u 93 pada pred sesnaestercom,ocito glumljeno.Del piero sa 16 metara puca i pogadja.
ps:sjecam se te utakmice Milan:Barc akako je Milan zgu*** barcu.
Jos da im daju ono jedno finale protiv Marseillea kad su marsejovci bili dopingovani. :killyou:

Wizard
26-02-2006, 20:38
Jos da im daju ono jedno finale protiv Marseillea kad su marsejovci bili dopingovani. :killyou:S :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pimp
26-02-2006, 21:03
@onaj koji zavija za real- ronaldo i casano ulaze u formu vec 3-4 god.
ronaldo je izašao iz forme kad je otišao iz intera,

Ajde neću sad o Realu, da ne ispadne da samo njih mrzim, malo ću izvrijeđati i Pršu. Dakle, odigrao je loše, skrivio jedanaesterac, (doduše poslije je jedan iznudio, ali sudac nije priznao) i za 100ti nastup Alessia Taccinardija razbio mu nos
Dalje, Barca je dobila Chelsea sretno-spretno. Žozeu se obilo o glavu neodržavanje travnjaka, ali da nije bilo crvenog kartona Del Horna, brijem da bi bilo 1X.
Inter- zna se, prevrtljivac stari, može vodit 3:0 pa izgubit 3:4 i obratno. Prolazi glatko u sljedeći krug, jer na San Siru teško će ih dobit (a vraća se i El Chino )
Juve- što reći, dogodilo se ono o čemu ja pričam već pet godina, gube svaki put kad sudi netko pošten poput Gonzalesa i kome ne imponira ime 'Juve.' Patetični su. Žao mi je samo Trezegueta jer očito čovjek gubi vrijeme igrajući za krivi klub...
Dosta za sad

Tri66a
14-03-2006, 21:39
Ajme kako su ovi iz Ajaxa prestrašeni. Trebaju početi igrati ozbiljno i malo se opustiti jer inače.....

'L$d'
14-03-2006, 22:44
Inter rulez :pray: :pray:

mrs.croft
14-03-2006, 22:58
Inter rulez :pray: :pray:

ajooooooooj,sigurno je danas bila utakmica Inter-Ajax

a ja mulac zaboravio......... :cry:

Nefarnius
14-03-2006, 23:52
Arsenal bi trebo daleko dogurati!
Nije da navijham za njih no Henry mi je najbolji igrač, nikakav Ronaldinho, Henry ga pojede!!!

Babitz
15-03-2006, 00:04
Arsenal bi trebo daleko dogurati!
Nije da navijham za njih no Henry mi je najbolji igrač, nikakav Ronaldinho, Henry ga pojede!!!
8)

signed 8)

arsenal owna kad pogledaš, oni i barca su slični, cijeli vezni red i napad su brzi igrači koji su usto odlični dribleri i svi imaju sjajan pas, osim gilberta što se tiče veze, al on je defanzivniji. meni je nekako najdraži igrač hleb, brz je u pm i ima jebeno brze poteze pri driblingu
Lehman ove sezone čini čuda
a henry-ju nema ravnog, sad je no.1 strijelac premiershipa i tu će ostat

znam da je sad juve favorit, al ak su mogli izgubit od werdera, sve je moguće 8)

Wizard
15-03-2006, 15:10
Hleb je prebobar kako je mutio Roberta Carlosa, i Henry je daleko najbolji napadac....ipak navijam za Juvu

FORZA JUVE

Babitz
15-03-2006, 18:39
u arsenalu su jaki dribleri, al u juvetu jaki defanzivci, bit će interesantno
al hleb i henry će ownat obranu :pray:

Wizard
15-03-2006, 19:42
u arsenalu su jaki dribleri, al u juvetu jaki defanzivci, bit će interesantno
al hleb i henry će ownat obranu :pray:Sneznam bas Juve u ovom zrenutku vjerovatno ima najacu obranu jos samo fali Zambrotta :pray:

Nemesis
16-03-2006, 08:30
Srećom je Eto'o zabio gol...inače ga nije bilo vidjet cijelu utakmicu. koji kura* je on radio na lijevom krilu? Baš ništa. A chealsea se mora priznati da su se hrabro borili i trčali su ko navijeni,ali ipak je to igrač manje i puuno je teže igrati u takvim uvjetima.

de taj eto'o je smijesan...da nije ronaldinha i messija ne bi dao 25% golova koje je dao....

Nemesis
16-03-2006, 08:32
REAL je najjbolji of course nemislim na zadnju u takmicu protiv Arsenala :oops:

imas pravo covjek...ljubim te u celo...i love real madrid

Nemesis
16-03-2006, 08:37
ne bi real izgubio da je karo stavio u prvu postavu cicinha i robinha, a i helgueru...onaj raul bravo je smece,salgado spor,a zidane vec pomalo gubi snagu.


btw.ko je reko da je eto'o jedan od najboljih igraca svijeta?de taj eto'o za k*rac nije...henry je bolji od njega 30puta...

King tiger
16-03-2006, 08:40
Jeste vidili Ronalda bote covjek ko trudnica jos ima onaj podbradak :rotfl: :rotfl: treba napravit cistku u Realu sve potjerat ostavit samo Baptistu,Ramosa,Casillasa i Cassana,hebiga ovi ostali se nista ne trude.
btw.Real je bio fasisticki klub

Babitz
16-03-2006, 10:18
ma treba Realu jedan trener koji će igračima srezati plaće. U realu su sve zvjezde, al nisu uigrani pa normalno da igraju spro i jadno kao protiv arsenala. mislim, kakva vam je to obrana kad se vam arsenal s 3 igrača radi akciju u šesnaestercu? a uprava je krajnje idiotska, prodaju samuela, kupe 500 napadača, prodaju owena koji je bio najbolji tamo, najviše se trudio, stavljaju neiskusnog trenera B momčadi
Jedino Cassilas valja, tom se tipu klanjam, da ga real nema, sad bi se borili za ostanak 2.lige

Tri66a
15-08-2007, 20:22
Kako ovog Balabana treba potjerati iz kluba.... Što taj sve može fulati to je nevjerojatno.....

| | \| i X 4 |
15-08-2007, 20:22
Kako ovog Balabana treba potjerati iz kluba.... Što taj sve može fulati to je nevjerojatno.....
ALI MOŽE I DATI




OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO VOLIMMMMM TE DINAMOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Tri66a
15-08-2007, 20:26
A i ja bi dao takav krumpir. Kada je trebao zabiti prva dva da se vidi njegov talent pokazao je da....nema talenta. Ali dobro gg za Balabana i Dinamo

HalF-DeaD
15-08-2007, 21:16
2-1 :| :rotfl:

TheJopa
15-08-2007, 21:54
A kako Balaban faliva nije nomalno. Užas. Potrat ga iz kluba.

lolac
15-08-2007, 22:54
utakmica je bila dosta dobra. balaban je normalno lose igrao jer da je dobar igrac ne bi otisao u dinamo.coch je super branio kobna je bila pogreska vukojevića i schildenfelda i eto dinamo se moze polako oprostit od lige prvaka :wink:

Prince-Artas
16-08-2007, 01:08
gg dinamo
iako je ukurcu primit gol par minuta prije kraja još ima nade
gl hajduk i slaven sutra, tj danas

Death By Sexy
16-08-2007, 09:02
znao sam da će izgubit.. ali pokazali su da nisu kanta za napucavanje

TheJopa
16-08-2007, 11:36
Dobro su igrali, čak i bolje od Werdera ali Dinamu fali individualne kvalitete (Balaban :rotfl: )
E sad, da su igrali Čorluka i Eduardo, možda bi bila pobjeda

mrs.croft
20-08-2007, 18:49
Kako ovog Balabana treba potjerati iz kluba.... Što taj sve može fulati to je nevjerojatno.....

ALI MOŽE I DATI


može,no kako ti zvuči ovo: Werder-Dinamo 2:3?

antitalent.

Thrall
20-08-2007, 18:51
Čovjek se lijepo otvori za šut,pređe igrača ali ne zna dati gol.A to što on da golove to nisu njegovi golovi nego golovi asistenta.Zabio je dva gola tako da je loptu lagano dodirnuo i skrenuo u gol pa ono što on fula ja ne bih fulao.Nije ni čudo da je među 50 igrača u premiere ligi bio....Evo jučer na slovencima gledo Liverpool Chealsia,završilo 1-1,ali bio je bolji Liverpool.

TheJopa
20-08-2007, 21:01
Čovjek se lijepo otvori za šut,pređe igrača ali ne zna dati gol.A to što on da golove to nisu njegovi golovi nego golovi asistenta.Zabio je dva gola tako da je loptu lagano dodirnuo i skrenuo u gol pa ono što on fula ja ne bih fulao.Nije ni čudo da je među 50 igrača u premiere ligi bio....Evo jučer na slovencima gledo Liverpool Chealsia,završilo 1-1,ali bio je bolji Liverpool.

Da. Da je Da Silva igra, bilo bi 2:3

Thrall
21-08-2007, 09:59
E da i ono među 50 najgorih u premiere ligi.Ma da je bio Da silva druga priča ili barem Vugrinec, trebali su dovest nekog mladog i dobrog, a ne starog i lošeg eto..

Empe Tri
24-10-2007, 16:29
eo da malo ozivim ovu temu :D
arsenal rastura :pray:
i mislim da ima velike sanse za osvajanje jednog od naslova PL ili LP :pray: :D

btw. bacite mali pogled u sig =)

THUNDER_DINIX
24-10-2007, 16:34
arsenal i ManU su mi dosad najbolji. Barca podbacila juce. vidit cemo Chelsea danas
BTW, bas gledam di je tema, cudno mi kak je nema

flander
24-10-2007, 18:13
hebem ti Barcelonu, shebala me za sitnih 150kuna :(

Nightyx
24-10-2007, 18:18
Navijam za Barcu, carevi :pray:

Korpse
25-10-2007, 22:17
Arsenal-BArca finale
arsenal winer goal by dudu

THUNDER_DINIX
07-11-2007, 15:49
ova tema je crkla il ste prestali gledat LP? ili oboje? de nemojte zezat, pisite malo, nije valjda da ne pratite vise.
BTW, juce bila bas dobra tekma, rezultati su sveukupno malo cudni, al sta ces. cekam danasnju tekmu da vidim sta ce bit

Korpse
07-11-2007, 16:31
forza Milan 3-0, aj neka su i oni nešto napravili....
liverpool je nekoga razvalio 8-0 i oborio rekord liđže prvaka kako bi mi u razredu rekli... :rotfl:

THUNDER_DINIX
07-11-2007, 17:07
ma Liv me bas nervira u zadnje vrijeme, ali skidam im kapu za juce. BTW, i dalje sam uz Milan

Nightyx
07-11-2007, 17:12
ma Liv me bas nervira u zadnje vrijeme, ali skidam im kapu za juce. BTW, i dalje sam uz Milan
de nemoš mi bit uz te starkelje...
Arsenal I Barca FTW! :pray:

THUNDER_DINIX
07-11-2007, 17:14
cuj se... brate, Milan rula. carevi su, svi do 1

Korpse
07-11-2007, 20:48
cuj se... brate, Milan rula. carevi su, svi do 1
najbolji mi je gatusso..koja je on ljudina :rotfl:

ChR0NoS
07-11-2007, 21:33
za mene su barca i liverpool :pray: :pray:
za sve ostale me i ne briga

Korpse
07-11-2007, 21:54
ah, jesi li vidio liverpoola 8-0 :rotfl:

THUNDER_DINIX
08-11-2007, 14:39
cuj se... brate, Milan rula. carevi su, svi do 1
najbolji mi je gatusso..koja je on ljudina :rotfl:

a ne dali je. BTW, juce me malo zacudio Inter, ali ipak su se ispravili na kraju. PSV i Arsenal propali

Nightyx
08-11-2007, 15:10
[quote="THUNDER_DINIX":o21p61cf]cuj se... brate, Milan rula. carevi su, svi do 1
najbolji mi je gatusso..koja je on ljudina :rotfl:

a ne dali je. BTW, juce me malo zacudio Inter, ali ipak su se ispravili na kraju. PSV i ArsenalSpropali[/quote:o21p61cf]

a? :o

SnowFlake
08-11-2007, 15:16
pa propali su totalno,8-0 izgubili od slavie ma sramota
:D

THUNDER_DINIX
08-11-2007, 16:58
de ne trkeljaj. 0-0 je sramota za njih, jos protiv takvog kluba

Korpse
08-11-2007, 17:20
tko večeras igra?

callista
08-11-2007, 17:35
večeras igraju kup UEFA:
fiorentina- elfsborg
mlada boleslav- villareal
dinamo z.- basel
hapoel- tottenham
galatasaray- helsinborg
nemrem se- više sjetit :D

da otvorimo temu kup uefa?

THUNDER_DINIX
08-11-2007, 19:15
hehe, ne treba, moze i ovdje

Korpse
08-11-2007, 19:47
oće li dinamo dobiti, po meni naravno.

THUNDER_DINIX
08-11-2007, 20:07
a, bumo videli.

Rang€r
08-11-2007, 23:48
a opet ista prica, imate topic Dinamo pa pogledajte sta nije vlajalo svaka utakmica ista sranja...

btw sokota nek se poklopi usima i suti... neki ide u mrtvacnicu... nek se pokopa... narant govn*ma i zatust

meroveh
08-11-2007, 23:51
a opet ista prica, imate topic Dinamo pa pogledajte sta nije vlajalo svaka utakmica ista sranja...

btw sokota nek se poklopi usima i suti... neki ide u mrtvacnicu... nek se pokopa... narant govn*ma i zatust
Šokota nikad i nije bia igrač :nonono: ,koja debilana

Rang€r
09-11-2007, 13:35
a opet ista prica, imate topic Dinamo pa pogledajte sta nije vlajalo svaka utakmica ista sranja...

btw sokota nek se poklopi usima i suti... neki ide u mrtvacnicu... nek se pokopa... narant govn*ma i zatust
Šokota nikad i nije bia igrač :nonono: ,koja debilana

nisam to ni reko al nvm...

neznam koji su k uopce pozvali u "europski" dinamo... bolje da je tadic poceo, on ce za 2-3 godine ownat :pray:

McPingvin_v2.0
28-08-2008, 19:02
Izvučene su skupine.

SKUPINA A
Chelsea, Roma, Bordeaux, CFR Cluj

SKUPINA B
Inter, Werder, Panathinaikos, Anorthosis

SKUPINA C
Barcelona, Sporting, Basel, Šahtar

SKUPINA D
Liverpool, PSV, Marseille, Atletico M.

SKUPINA E
Manchester United, Villareal, Celtic, Aalborg

SKUPINA F
Lyon, Bayern, Steaua, Fiorentina

SKUPINA G
Arsenal, Porto, Fenerbahce, Dinamo K.

SKUPINA H
Real Madrid, Juventus, Zenit, BATE Borisov







Komentari? Liverpool opet na PSV :)

Da_killah
28-08-2008, 19:32
reala ne stavljaš, a za juventusa si tako siguran? LOL
navijam i za jedne i za druge, al real ovo prolazi bez problema, iako im sneijder još ne igra, a vidjet ćemo kako će zenit igrati, posebno ako aršavin ode

nosferatu25
28-08-2008, 20:41
po meni, juventus sigurno pretenduje za titulu. igraju fenomenalno. ionako mu je laka grupa, biće prvi definitivno... a i real je dobar...

Death By Sexy
28-08-2008, 23:23
znam da nema veze s ligom prvaka ali samo želim čestitati slaven belupu na pobjedi.. baš mi je dargo što su oni prošli i što ćemo imati predstavnika u kupu uefe..

Nodakim
28-08-2008, 23:29
2....

Death By Sexy
28-08-2008, 23:31
Ne.

Da_killah
29-08-2008, 10:33
lol, znam da nije lijepo, ali i ja se nadam da će samo slaven proći, čisto da se maminjo malo zamisli

al vjerojatno će biti obrnuto...

Edi Sm187
29-08-2008, 10:59
A što mislite o Superkupu koji se igra danas?

Ja mislim da će Manchester pobjediti, 2 razlike recimo.

Da_killah
29-08-2008, 12:15
jel aršavin još u kazni? :)
ako je, sigurna pobjeda uniteda

Snake
29-08-2008, 12:23
manchester se muči u posljednje vrijeme, ali pobjedit će. nažalost, mislim da će osvojit samo te manje kupove a premiership i ligu prvaka dobiva chelsea.

Nodakim
29-08-2008, 12:35
Ne.



Dinamo i Slaven Belupo :(

Edi Sm187
29-08-2008, 16:57
manchester se muči u posljednje vrijeme, ali pobjedit će. nažalost, mislim da će osvojit samo te manje kupove a premiership i ligu prvaka dobiva chelsea.
Sjeti se da je tako bilo i na početku prošle sezone u vezi s mučenjem.
Onda su osvojili Ligu prvaka i Premiership.

Da_killah
29-08-2008, 17:17
sad im nema kristijana nego vrijeme

Death By Sexy
29-08-2008, 19:06
Ne.



Dinamo i Slaven Belupo :(

Dinamo? Što je to? :(

Nodakim
29-08-2008, 19:53
Ona stvar koja vlada hrvatskim nogometom zadnji par godina?

Snake
29-08-2008, 20:14
manchester se muči u posljednje vrijeme, ali pobjedit će. nažalost, mislim da će osvojit samo te manje kupove a premiership i ligu prvaka dobiva chelsea.
Sjeti se da je tako bilo i na početku prošle sezone u vezi s mučenjem.
Onda su osvojili Ligu prvaka i Premiership.

je, al da Christiano nije imao takvu odličnu sezonu ne bi bilo ništa od toga. pogotovo Premiership. a sada još nikoga nisu kupili ove sezone a već su otišla dva dobra igrača (Pique, Silvestre). iskreno se nadam da sam u krivu, inače navijam za man utd, ali realnost je realnost, bez još jednog napadača možemo se slikat. Ronaldo će teško ponovit sezonu koju ima iza sebe. pogotovo kad ode u real.

Edi Sm187
29-08-2008, 22:49
Mislim da Manchesteru više fali dobar skakač nego dobar napadač.

Death By Sexy
30-08-2008, 00:30
Ona stvar koja vlada hrvatskim nogometom zadnji par godina?
Ahaaaaaaaaaaa zato ga nema u europi :wink:

dinamo više ni ne gledam kolko je loš.. onaj na biciklu mu je bolji :(

seahawk37
01-09-2008, 12:29
isprika na otvaranju nove teme, nije mi se dalo searchat :(
c/p
nakon velike tragedije u mom zivotu, tj. poraza Chelseia u finalu pocinje nam nova sezona... jupii Dinamo je uspio!!!(Kyev), ima i par nepoznanica (Cluj, Bate Borisov, Anorthosis) a vratila nam se i Velika Dama aka Juventus

moj favorit je ponovno Chelsea, a imam osjecaj da bi se i Real mogao vratiti na tron

McPingvin_v2.0
01-09-2008, 12:32
Ja samo očekujem od Liverpoola da prođe skupinu koja baš i nije bog- zna- kako teška. Iako, rekli su da se koncentriraju na PL...

Da_killah
01-09-2008, 14:39
stara dama, ne velika :)

seahawk37
01-09-2008, 14:42
omg :rotfl: negdje sam procito velika dama pa mi ostalo u glavi

McPingvin_v2.0
01-09-2008, 15:46
Hahaha,a Liverpool osvoji PL,kako humoristicno :(
Da mi nisi sunarodnjak okupao bi te u lavi.

Nodakim
01-09-2008, 15:50
Pajngvajn ti nisi crnogorac...ti si kvazi crnogorac....mozda imas taj gen lijenosti....

McPingvin_v2.0
01-09-2008, 16:31
Imam svoju ulicu u Crnoj Gori, tiho :)

Sickmanno1
01-09-2008, 16:32
Hahaha,a Liverpool osvoji PL,kako humoristicno :(

lol, agree :D

Bob Dylan
01-09-2008, 17:23
ove goine osvaja FC BARCELONA!

Nodakim
01-09-2008, 17:30
Imam svoju ulicu u Crnoj Gori, tiho :)



Luka je Albanac.

Nodakim
01-09-2008, 17:33
Call me NabiMan!

Edi Sm187
01-09-2008, 19:38
ove goine osvaja FC BARCELONA!
Je, a slijedeće godine Numancia.

Svakako navijam za outsidere, ma tko god da oni bili.

lizard
01-09-2008, 19:39
navijam za Juventus ... ali i Real mi je drag.. u istoj su skupini hihi

seahawk37
01-09-2008, 19:43
ali samo jedan od njih prolazi, Anorthosis je siguran za prolaz
volio bi da Chelsea naleti na Manchester ili Barcu da im se osvete za prosle sezone
vidim finale Chelsea - Real Madrid, ako se ne sretnu prije

Snake
02-09-2008, 09:32
i tako, što kažete na ove last-minute transfere (Berbatov, Robinjo)?
za berbatova mi je jasno, ali ovome za robinja se nisam nadao.

Bob Dylan
13-09-2008, 17:14
olee počinje LP ponovno....utorak:Juve - zenit...ajmo rusi!!!!! :killyou: :killyou:

seahawk37
14-09-2008, 16:44
prijenos na HRT-u

utorak: Chelsea vs Bordeaux
srijeda: Juventus vs Zenit

c'mon Chelsea! :wink:

jackob
16-09-2008, 16:07
Arsenal će biti prvak ove sezone.

Bob Dylan
16-09-2008, 17:00
Arsenal će biti prvak ove sezone.





igraju lijep i napadački nogomet...i to svake sezone...svaka čast wengeru ali osvojit ligu prvaka neće..nažalost to danas u nogometu sa takvom igrom nije lako pogotovo nalete li na kakav juve ili tako nešto..... :? :rambo:

flander
16-09-2008, 19:19
ja uplatil 4 listića ^^

oćekujem dobitak
naravno Chelsea mi je favorit

Death By Sexy
16-09-2008, 19:29
mah svaki put čelzi prenosiju već su mi dosadni..

Sickmanno1
16-09-2008, 23:00
mah svaki put čelzi prenosiju već su mi dosadni..

Isto kak su prije forsali Real Madrid :(

Da_killah
17-09-2008, 10:40
ja uplatil 4 listića ^^

oćekujem dobitak
naravno Chelsea mi je favorit

jel ti bila roma na kojem? :)

flander
17-09-2008, 11:21
ja uplatil 4 listića ^^

oćekujem dobitak
naravno Chelsea mi je favorit

jel ti bila roma na kojem? :)


roma bila na sva 4, hebemu, al shebal me i Werder

seahawk37
17-09-2008, 13:25
mah svaki put čelzi prenosiju već su mi dosadni..
jesi vidio raspored :( nijedna tekma nije valjala... mozda jedino marseille - liverpool

Da_killah
17-09-2008, 16:51
psv-atletico bi isto u startu bilo zanimljivije od čelskija. ae da su igrali u bordeauxu gdje bi bilo malo teže...

Sterpo
17-09-2008, 17:06
danas juve - zenit

forza zenit :)

džidži buffon
17-09-2008, 18:25
FORZA JUVENTUS

Sterpo
17-09-2008, 21:33
jebte đubrentus, nezaslužena pobjeda

Da_killah
17-09-2008, 21:44
zabili su gol, pogodili stativu...

zenit je koliko ja znam imao 1 šut u gol, i to ovaj na kraju, a da se vrijedio

Sickmanno1
18-09-2008, 12:43
Stvarno golcina Delpača :pray:

jackob
18-09-2008, 13:47
Dinamo Kijev 1:1 Arsenal

Mislio sam da će Arsenal pobijediti.

Sickmanno1
18-09-2008, 13:50
Dinamo Kijev 1:1 Arsenal

Mislio sam da će Arsenal pobijediti.

I trebao je...tipicni Arsenal, imali su 116 prilika i onda jedva dali u 88 minuti :(

Sterpo
18-09-2008, 13:55
fali im dudu :)

Sickmanno1
18-09-2008, 13:57
fali im dudu :)

fali njima godina....kao da se nitko neusudi pucat...

Bob Dylan
18-09-2008, 15:01
zabili su gol, pogodili stativu...

zenit je koliko ja znam imao 1 šut u gol, i to ovaj na kraju, a da se vrijedio




zenit je cijelu utakmicu bio bolji...istina,nisu imali brdo šansi ali to je zato jer se ova gamad od juventusa branila čitavu utakmicu...tipično talijanski...to sam i očekivo 1-0 (del piero) samo mi je čudno šta nije zabio u 90'+.......


JUVENTUS= :toilet:

Death By Sexy
18-09-2008, 15:03
gle jejuve jadan ali rteba to znati :)

cluž je lud!! i anorthosis također..

stvarno loša tekma za prijenos... očem nekaj bolje :(

Da_killah
18-09-2008, 15:09
[quote="Da_killah":3o237dfb]zabili su gol, pogodili stativu...

zenit je koliko ja znam imao 1 šut u gol, i to ovaj na kraju, a da se vrijedio

zenit je cijelu utakmicu bio bolji...istina,nisu imali brdo šansi ali to je zato jer se ova gamad od juventusa branila čitavu utakmicu...tipično talijanski...to sam i očekivo 1-0 (del piero) samo mi je čudno šta nije zabio u 90'+.......

JUVENTUS= :toilet:[/quote:3o237dfb]

a po čemu su onda bili bolji ,da su imali 55, 60% loptu u nogama, strašno...ekipe su bile podjednake, nije zenit bio apsolutno dominantan kao što je glupi sušec rekao netom prije gola, ali je juventus igrao čisto talijanski, čvrsto u obrani, nije se samo branio jer praktički nije imao od čega.

ako hoćeš vidjeti što je branjenje, mogao si gledati manu-villareal

Ivan_87
18-09-2008, 15:32
ja sam BAYERNSfan već 10 godina,tako da bi volio vidjeti bayerna u pravom svijetlu kao nekad ..

Bob Dylan
18-09-2008, 16:03
[quote="Bob Dylan":qo1ah5ce][quote="Da_killah":qo1ah5ce]zabili su gol, pogodili stativu...

zenit je koliko ja znam imao 1 šut u gol, i to ovaj na kraju, a da se vrijedio

zenit je cijelu utakmicu bio bolji...istina,nisu imali brdo šansi ali to je zato jer se ova gamad od juventusa branila čitavu utakmicu...tipično talijanski...to sam i očekivo 1-0 (del piero) samo mi je čudno šta nije zabio u 90'+.......

JUVENTUS= :toilet:[/quote:qo1ah5ce]

a po čemu su onda bili bolji ,da su imali 55, 60% loptu u nogama, strašno...ekipe su bile podjednake, nije zenit bio apsolutno dominantan kao što je glupi sušec rekao netom prije gola, ali je juventus igrao čisto talijanski, čvrsto u obrani, nije se samo branio jer praktički nije imao od čega.

ako hoćeš vidjeti što je branjenje, mogao si gledati manu-villareal[/quote:qo1ah5ce]



čekaj malo,juve je igrao doma protiv ''tamo nekog'' zenita koji prvi put igra u LP i za kojeg su mnogi prvi puta čuli...dakle juve je bio apsolutni favorit i trebao je tako i igrati a ne čekati šansu iz kakve kontre i onda zabiti jedan jedini gol iz slobodnjaka....neznam koju si ti to tekmu gledo ali Juventus-Zenit je bila tipična talijanska defenziva protiv napadačke momčadi koja IGRA NOGOMET za razliku od malo prije navedenih..... villarreal je druga priča i uostalom igrali su u gostima kod man.u.-tamo baš nije lako napadat...

Death By Sexy
18-09-2008, 16:05
pa nije baš bio apsolutni favorit.. zenit je osvojio kup uefe! i pobjedio man-u u superkupu...
to je standardna igra juvea... ništa novo do sad im je palilo valjda će i dalje

Bob Dylan
18-09-2008, 16:08
pa zbog toga mi i idu na onu stvar....igraju takav odvratni nogomet već godinama i osvajaju naslove,namještaju utakmice,,,i ipak evo ih nakon 2 godine opet u LP sa jednako odvratnim nogometom...aaaaaaa!!!! :hangin: :scared: :scared:

Death By Sexy
18-09-2008, 16:16
mijenjaju milan :D

Da_killah
18-09-2008, 17:31
sexy je sve dobro rekao + još moraš dodati da ipak 2 godine nisu igrali u LP i bili su pod pritiskom, željeli su i za sebe i za navijače pozitivan rezultat, glavno je bilo ne primiti gol, a zenit je ipak osvajač kupa uefa i superkupa tako da nije bilo ni najmanje lako. misliš li da bi tako igrali protiv bate borisova? mislim da ne...

ne volim ni ja catenaccio, ali to je tipična talijanska i juventusova igra. uostalom, u europi su uvijek lošije prolazile ekipe koje "igraju nogomet", sjećam se da je pred neku godinu bilo finale barca-arsenal, ali to je bila iznimka, u zadnje vrijeme su jače momčadi koje se oslanjaju na snažniju defenzivu (milan, liverpool...)

Bob Dylan
18-09-2008, 17:39
sexy je sve dobro rekao + još moraš dodati da ipak 2 godine nisu igrali u LP i bili su pod pritiskom, željeli su i za sebe i za navijače pozitivan rezultat, glavno je bilo ne primiti gol, a zenit je ipak osvajač kupa uefa i superkupa tako da nije bilo ni najmanje lako. misliš li da bi tako igrali protiv bate borisova? mislim da ne...

ne volim ni ja catenaccio, ali to je tipična talijanska i juventusova igra. uostalom, u europi su uvijek lošije prolazile ekipe koje "igraju nogomet", sjećam se da je pred neku godinu bilo finale barca-arsenal, ali to je bila iznimka, u zadnje vrijeme su jače momčadi koje se oslanjaju na snažniju defenzivu (milan, liverpool...)



ma oni od uvijek igraju tako da im je glavno ne primiti gol i zabiti taj jedan pobjednički....ma bilo je i osim finala barca-arsenal dobro finale i monaco-porto(2004. ako se ne varam).....a mgu oni tako još sto godina igrat i osvajat naslove ali mislim da je to za one koji vole gledat nogomet katastrofa od kluba..... :twisted:

Death By Sexy
18-09-2008, 18:16
bravo slaven :D

la50
18-09-2008, 18:24
slaven slaven,baš dobro igraju protiv jedno tako jakog i opće poznatog kluba u svijetu
baš mi je bed što vrućina nije stigao na loptu(falio mu koračić) na dodavanje jurića(ako se ne varam)
s.belupo je meni postao prošle godine najdraži klub HNL a tako da će mi bit ful drago(mi je brat) ako budu prošli u skupinu

Da_killah
18-09-2008, 18:31
[quote="Da_killah":2nd370iu]sexy je sve dobro rekao + još moraš dodati da ipak 2 godine nisu igrali u LP i bili su pod pritiskom, željeli su i za sebe i za navijače pozitivan rezultat, glavno je bilo ne primiti gol, a zenit je ipak osvajač kupa uefa i superkupa tako da nije bilo ni najmanje lako. misliš li da bi tako igrali protiv bate borisova? mislim da ne...

ne volim ni ja catenaccio, ali to je tipična talijanska i juventusova igra. uostalom, u europi su uvijek lošije prolazile ekipe koje "igraju nogomet", sjećam se da je pred neku godinu bilo finale barca-arsenal, ali to je bila iznimka, u zadnje vrijeme su jače momčadi koje se oslanjaju na snažniju defenzivu (milan, liverpool...)



ma oni od uvijek igraju tako da im je glavno ne primiti gol i zabiti taj jedan pobjednički....ma bilo je i osim finala barca-arsenal dobro finale i monaco-porto(2004. ako se ne varam).....a mgu oni tako još sto godina igrat i osvajat naslove ali mislim da je to za one koji vole gledat nogomet katastrofa od kluba..... :twisted:[/quote:2nd370iu]

bilo je dobro finale i lpool-milan a znamo kakve su to momčadi :)

Sterpo
18-09-2008, 19:15
jebte slaven :(

šteta

lizard
18-09-2008, 19:50
juve prvak ove godine..

Bob Dylan
19-09-2008, 12:53
[quote="Bob Dylan":3gk5khgk][quote="Da_killah":3gk5khgk]sexy je sve dobro rekao + još moraš dodati da ipak 2 godine nisu igrali u LP i bili su pod pritiskom, željeli su i za sebe i za navijače pozitivan rezultat, glavno je bilo ne primiti gol, a zenit je ipak osvajač kupa uefa i superkupa tako da nije bilo ni najmanje lako. misliš li da bi tako igrali protiv bate borisova? mislim da ne...

ne volim ni ja catenaccio, ali to je tipična talijanska i juventusova igra. uostalom, u europi su uvijek lošije prolazile ekipe koje "igraju nogomet", sjećam se da je pred neku godinu bilo finale barca-arsenal, ali to je bila iznimka, u zadnje vrijeme su jače momčadi koje se oslanjaju na snažniju defenzivu (milan, liverpool...)



ma oni od uvijek igraju tako da im je glavno ne primiti gol i zabiti taj jedan pobjednički....ma bilo je i osim finala barca-arsenal dobro finale i monaco-porto(2004. ako se ne varam).....a mgu oni tako još sto godina igrat i osvajat naslove ali mislim da je to za one koji vole gledat nogomet katastrofa od kluba..... :twisted:[/quote:3gk5khgk]

bilo je dobro finale i lpool-milan a znamo kakve su to momčadi :)[/quote:3gk5khgk]





to je istina.za mene najbolje finale ikad.a reci mi molimte kad je i s kim juve odigrao barem sličnu takvu tekmu?

Death By Sexy
19-09-2008, 12:55
mislim da je igrao s bayernom ali bilo je to davno..

Da_killah
19-09-2008, 14:04
uzvrat protiv werdera :)

Bob Dylan
20-09-2008, 16:39
uzvrat protiv werdera :)



mislim da su mi se onda tako i zgadili.... :)

Da_killah
20-09-2008, 20:09
eto ti što je nogomet, werder ne može doma gola dati anorthosisu i 3 dana nakon toga da uvali petardu na allianz areni

Bob Dylan
22-09-2008, 14:46
ali lijepo su ih rasturili :D 2-5 :rotfl: :rotfl:

Sterpo
01-10-2008, 20:39
šahtar:barca
trenutno vodi šahtar :)

ee da srna još zabije, ali mislim da će barca ipak dobiti

Bob Dylan
01-10-2008, 21:46
i barca opet u zadnjim minutama!!leo messi!!!alealaalealeale alee ale ale ale

Death By Sexy
01-10-2008, 21:51
:( bijedni su

Sterpo
01-10-2008, 22:00
ma fuuuuj, žao mi šahtara

McPingvin_v2.0
01-10-2008, 22:00
Liverpool 3 - 1 PSV

Supač. Barca je preokrenula rezultat, dobio sam na kladi :)

King tiger
01-10-2008, 22:22
jedna rijec.

Cluj

Da_killah
02-10-2008, 10:28
i anorthosis prvi u skupini :)

Death By Sexy
02-10-2008, 11:00
imao listić: na barcu, na moyu i točan rezultat liverpool 2:1 :( zahebo me liv za 300kn

jackob
02-10-2008, 14:13
Šahtar me zajebao igrao sam 1x

Da_killah
02-10-2008, 14:30
nije šahtar nego krkić, messi i pyatov :)

Bob Dylan
02-10-2008, 16:39
:( bijedni su




hehehe a šta bi se onda za juve trebalo reč koji tako igra od kad postoji :yuck:

yvohr
30-11-2008, 23:57
Ja bih htio da u onoj skupini di su Pao, Inter, Anorthosis i Werder prođu Pao i Anorthosis

Da_killah
01-12-2008, 10:24
bi i ja, ali anorthosis je to zajebao protiv werdera

zoh
05-12-2008, 16:30
jebem ti ja nogomet , zas nema ni jedne dobre simulacije?

Da_killah
05-12-2008, 17:35
hobosoccer

mamlaz
10-03-2009, 21:12
Evo Bayern vodi, a nije im dosuđen jedanajsterac...
Inače, tko želi gledati utakmicu, nek klikne ovdje:
http://www.ppnba.com/en/761.html

Skinite sopcast i ukljulite ovaj kanal na linku. Njemački prijenos i live uključenj u druge utakamice prilikom važnih događaja... :thumbs2:


EDIT: penal kod liverpula protiv reala :roll:

mamlaz
10-03-2009, 21:20
EDIT2: Predivan gol Podolskog.. Bayern vodi 2:0... :thumbs2:

EDIT3: A jebla ih liga prvaka, ovi šilje sami sebi! :P 3:0

EDIT4: Bomba! 3:1

EDIT5: A jebo ih rukomet! 4:1 :rotfl:
PS - Edit svakih par sekundi! :rotfl:

cham3leon
10-03-2009, 22:20
Gledam i ne mogu vjerovat... btw, navijam za Juve, nadam se da će proć...

McPingvin_v2.0
10-03-2009, 23:52
Liverpool <3

flander
10-03-2009, 23:57
Chelsea !

LPFireDog
11-03-2009, 00:09
Chelsea !!!!
..takoder Chelsea osvaja ligu prvaka ove godine ;)

Frky
11-03-2009, 00:12
I ja sam za Chelsea!!

:pray:

cham3leon
11-03-2009, 07:38
Ja bih radije da se Juve izvukao, pa da malo razbije tu englesku dominaciju u CL. Inače volim Liverpool, Chelsea malo manje, ali malo je bzvz imat stalno završnicu sa engleskim klubovima.

McPingvin_v2.0
11-03-2009, 07:50
Ma koji Čelski, Liverpool ide na duplu krunu (Premier league i Liga prvaka) ove godine :P






OK, realno gledano: šanse da se to dogodi su skoro nikakve, Liverpool nije baš poznat po tome da može dobivati ratove na više bojišnica :) Samo držim fige da 14. dobijemo ManU :)

Ivan_87
11-03-2009, 09:19
FC Bayern Munchen

mamlaz
11-03-2009, 11:06
Netko je sinoć s tribina ovako izgledao:
Hint :roll: (http://www.tagesspiegel.de/storage/pic/fotostrecken/sport/bundesliga-saison-0607/117468_1_0461_FC_Bayern-Kahn_ddp_75x50.jpg)

Deadwalker
11-03-2009, 11:22
FC Bayern Munchen

da, da...ono, na kraju je rezulat bio 12:1...neznam da li se to ikada desilo u povijesti lige prvaka :D

mamlaz
11-03-2009, 11:28
Nije, rekord je bilo u dvije utakmice 11 komada... Sad stoji novi rekord...

Korpse
11-03-2009, 17:43
FC Bayern Munchen
Daj e,ono je sramota za Portugalsku ligu,ono,12:1,mislim :(
Portugal - Bunch of sissy boys (http://soccerlens.com/wp-content/uploads/2008/04/cristiano-ronaldo-entertainer.jpg)

Liverpool osvaja, nemate brige za to.

mamlaz
11-03-2009, 17:48
Portugal - Bunch of sissy boys (http://soccerlens.com/wp-content/uploads/2008/04/cristiano-ronaldo-entertainer.jpg)

Liverpool osvaja, nemate brige za to.

Muahh lol ovo za portugalce..
Liverpool il Bayern, netko od njih dvoje.. Svi ostali su nekako pospani. Liverpool igra najlijepši nogomet, Bayern ima najviše motivacije.
S obzirom na igrače kojima je ovo zadnja sezona u Bayernu, vjerujem da će dati sve da osvoje ligu...

Vedro
11-03-2009, 18:55
Danas navijam za Man U :D

mamlaz
11-03-2009, 18:58
Ja za Lyon. :roll:

Vedro
11-03-2009, 19:04
uuu...dobar mi je Lyon,Juninho owna tamo već godinama i sije strah sa slobodnjacima.

mamlaz
11-03-2009, 19:06
Općenito je taj tip "Đubre" kad igra u gostima.. Kao da mu paše da ga mrze..
Šta je sve napravio jadnom realu..

LPFireDog
11-03-2009, 20:10
momci pomoć kako bi mogao gledati Arsenal danas preko neta
hitnooo

mrs.croft
11-03-2009, 20:17
Ma koji Čelski, Liverpool ide na duplu krunu (Premier league i Liga prvaka) ove godine :P






OK, realno gledano: šanse da se to dogodi su skoro nikakve, Liverpool nije baš poznat po tome da može dobivati ratove na više bojišnica :) Samo držim fige da 14. dobijemo ManU :)

čekaj malo..tvoji 14. igraju protiv Stoke-a, kolko ja znam. držim vam fige :wink:

btw. to što je Sporting podudlao 12 komada ne znači odmah da se portugalski nogomet raspada, Sporting je samo uljez xD evo, Porto će uć u četvrtfinale, ko i Braga u Kupu UEFA. spas sezone ftw. ako se ičiji nogomet raspada, onda je to rumunjski. :roll:

flander
11-03-2009, 20:52
evo srbo zabio, to je to, man utd ide dalje

serijski samoubojica
11-03-2009, 21:14
Barca vodi 2-0. Oooouuu jeeaaaa :)

serijski samoubojica
11-03-2009, 22:39
Barca mi dobila 5-2 i ide dalje :)

mrs.croft
11-03-2009, 22:41
sad još Roma-Arsenal produžeci. baš da vidim oće četvrtfinale bit Engleska vs. Ostatak europe :?

mamlaz
11-03-2009, 22:57
momci pomoć kako bi mogao gledati Arsenal danas preko neta
hitnooo
a ovisi dal tko streama...
http://delicast.com/tv

tu si nađeš ako ima..
http://delicast.com/tv/search:football/Bundesligen_TV

ovo ti je dobar kanal :)

flander
11-03-2009, 23:32
sad još Roma-Arsenal produžeci. baš da vidim oće četvrtfinale bit Engleska vs. Ostatak europe :?


ode Roma pa-pa

mrs.croft
11-03-2009, 23:39
ždrijeb je 20.3., baš me zanima tko će na koga, tu može bit predobrih tekmi;

predviđam:

ManU-Liverpool
Barcelona-Porto
Villareal-Chelsea
Arsenal-Bayern

8)

mamlaz
11-03-2009, 23:42
ždrijeb je 20.3., baš me zanima tko će na koga, tu može bit predobrih tekmi;

predviđam:

ManU-Liverpool
Barcelona-Porto
Villareal-Chelsea
Arsenal-Bayern

8)
ManU-Villareal
Barcelona-Arsenal
Liverpool-Chelsea
Porto-Bayern

Takva su meni predviđanja.
Onda dalje ovako:
ManU-Liverpool
Barcelona-Bayern

Finale:
Liverpool-Bayern

McPingvin_v2.0
12-03-2009, 07:43
čekaj malo..tvoji 14. igraju protiv Stoke-a, kolko ja znam. držim vam fige :wink:
Joj, e, kako smo onom papku Rejni zgrebali auto s ključevima, kuiš, nas 20, tak smo se nalokali tokajca onog jeftinog, kuiš, još smo ga bili i ukrali, ne, i onda smo rekli, kuiš, ajmo napravit neko sranje, ne? I onda je kompa s doka reko: "E, a mogli bi, kurac pička, onom pederu Španjolskom auto izgrebat, baš mi je stara dala ključeve danas da joj ne zvonim letva pijan u 5 ujutro, ne?"

Ivan_87
12-03-2009, 07:45
pa naravno nego što nego bayern u finalu :wink:

mrs.croft
12-03-2009, 16:30
[quote="mrs.croft":1hekwj8g]čekaj malo..tvoji 14. igraju protiv Stoke-a, kolko ja znam. držim vam fige :wink:
Joj, e, kako smo onom papku Rejni zgrebali auto s ključevima, kuiš, nas 20, tak smo se nalokali tokajca onog jeftinog, kuiš, još smo ga bili i ukrali, ne, i onda smo rekli, kuiš, ajmo napravit neko sranje, ne? I onda je kompa s doka reko: "E, a mogli bi, kurac pička, onom pederu Španjolskom auto izgrebat, baš mi je stara dala ključeve danas da joj ne zvonim letva pijan u 5 ujutro, ne?"[/quote:1hekwj8g]

:pray: uuU ima da promjeniš ime benda u Nikola The Hooligan and the Merseyside cunts :pray: odmah remake ''Košulje plave'' u čijem spotu pendrečiš Redse :pray: i gaža na Husainu pred 20k ljudi :pray:

Bob Dylan
12-03-2009, 16:37
ma po meni sve kako treba.svi ''gadovi nogometa''' su ispali i sad bi trebalo bvit ok.mislim na juve koji,chelsea i naravno real koji mrzim iz dna duše.volio bi da barca osvoji jer trenutno igra najljepši i najbolji nogomet na ovoj planeti i tu nemože nitko ništa prigoovorit.Poslje njih villarreal,arsenal.. a liverpoolu :pray: radi reala....

Ivan_87
12-03-2009, 17:06
volio bi da bayern osvoji jer je u top 5 najbogatijih klubova europe a nema zvjezde poput barcelone reala i man utd-a

poslje reala i milana imaju najvise torfeja u europi ako se ne varam a uvjek dovode srednje igrace

Bob Dylan
12-03-2009, 19:55
volio bi da bayern osvoji jer je u top 5 najbogatijih klubova europe a nema zvjezde poput barcelone reala i man utd-a

poslje reala i milana imaju najvise torfeja u europi ako se ne varam a uvjek dovode srednje igrace




ma kakve srednje igrače :shock: :o
cek malo,ribery tebi nije zvijezda...ili makaay i kahn koji su prije igrali isto su bili ''face''...i da se razumijemo barcelona ne samo kupuje face ona ih i stvara.npr. messi je bio klinac za kojeg niko nije znao,već tada igro je u barci.eto'o je došo iz mallorce za 5 mil. kolka mu je sad cijena??itd itd....istina real kupuje face ali bayern nije puno bolji

Ivan_87
12-03-2009, 20:23
bayern ima 4 face ostalo je više manje njemački standard ..
tako je uvjek i bilo

a i bayern je stvorio kahn-a school-a ballacka i ostale ..

ribery nije ništa prema jednom ronaldu ronaldinju adrianu i ostalima ..

Faint Smile
12-03-2009, 20:29
Zašto sam ja proklet ??? Zašto svaki klub za koji ja navijam uvijek , ali uvijek izgubi na penale!!!

Forca Roma!!!

mamlaz
12-03-2009, 20:49
Bayern je domaći Bavarski klub, i on ima igrače radnike.
Pogledaj, 99% njihovih bivših zvijezda igra vani.
Npr Balack koji je proizašao iz Bayerove škole, nije postao zvjezda dok nije došao u Bayern, isto kao i braća Kovač, Salihamiđić, i mnogi drugi.
Kahn je sa 16 godina odigrao prvu utakmicu u Bundesligi i zaslužio čistu peticu (5 komada u golu), i bio je neambiciozan i nerespektivan golman dok nije došao u Bayern i njihovu školu.

Uostalom, pogledaj samo tko će sve na kraju ove sozone otići iz Bayerna...

Za razliku od šugavog reala koji je imao velikog Zidanea, pa su igrali najgluplji i najružniji nogomet...

Najlijepše po meni igra sad Liverpool, al on će tako igrati dok imaju Gerarda, jer su bez njega ko bez mozga u glavi.

Dok Bayern nastavlja igrati na svom nivou i poslije odlaska velikih, kao npr Jankera, Elbera, Efenberga, i najvećeg po meni novije generacije, Mehmeta Scholla.

PS - Ovaj post već sat vremena nemogu poslati jer ne mogu više naći video na youtube-u top 10 Mehneta... Ono, sa preko centra i te golove...

cham3leon
12-03-2009, 22:19
Kad Gerrarda više ne bude u Liv'poolu, meni će se isti zgadit. Mislim, kad netko spomene Liverpool, odmah pomislim na Stevana :D

Death By Sexy
13-03-2009, 09:40
Meni gerrard ide na kitu.. Samo iz voleja može zabit :D

cham3leon
13-03-2009, 12:15
Gerrard može zabiti sa centra, samo mu je žao ozlijediti golmana, pa puca malo lakše. :D

Da_killah
13-03-2009, 12:23
gerrard je najbolji strijelac lp zasad

mamlaz
13-03-2009, 13:08
Baš i ne,nego se približio Klose-u... Klose je imao više od Gerarda prije zadnje utakmice..

Da_killah
13-03-2009, 13:11
imaju obojica po 7

McPingvin_v2.0
15-03-2009, 12:33
Kad Gerrarda više ne bude u Liv'poolu, meni će se isti zgadit. Mislim, kad netko spomene Liverpool, odmah pomislim na Stevana :D
To se neće dogoditi :)

Sickmanno1
15-03-2009, 19:21
Za mene je Arsenal favorit ^^

Proci u cetvrtfinale bez Febregasa i Adebayora je zaista nesto posebno :)

Jos dok se i Dudu razigra xD

Korpse
16-03-2009, 09:23
Čisto sumnjam. Jedva su Romu dobili, jedino imaju šansu protiv Villareala.

Noober
16-03-2009, 18:58
Kad ce se izvuci novi parovi??!! :?

Sickmanno1
16-03-2009, 21:30
Brijem da je dvadesetog izvlacenje :/

Sterpo
20-03-2009, 18:14
danas je bilo, evo vam link
http://www.net.hr/sport/page/2009/03/20/0132006.html

Da_killah
20-03-2009, 18:55
porto je nezgodan, ali manchesteru se lijepo otvara put do finala, arsenal bi trebao proći španjolce, lpool-chelsea će najvjerojatnije biti negledljivo, iako možda i iznenade, a barca bayern će biti lijepa utakmica za pogledati, tu možda padne i dosta golova, messi, eto'o i henry s jedne strane, toni i ribery s druge, šteta samo što se klose ozlijedio

TheJack
20-03-2009, 19:59
Kad Gerrarda više ne bude u Liv'poolu, meni će se isti zgadit. Mislim, kad netko spomene Liverpool, odmah pomislim na Stevana :D
To se neće dogoditi :)

jesi siguran?

bilo bi glupo da ode ali ako već mora otić samo da ne otiđe u pederski real madrid

TheJack
20-03-2009, 20:01
porto je nezgodan, ali manchesteru se lijepo otvara put do finala, arsenal bi trebao proći španjolce, lpool-chelsea će najvjerojatnije biti negledljivo, iako možda i iznenade, a barca bayern će biti lijepa utakmica za pogledati, tu možda padne i dosta golova, messi, eto'o i henry s jedne strane, toni i ribery s druge, šteta samo što se klose ozlijedio

još će vilareal ili porto osvojit,koja katastrofa, jebeš ligu prvaka kad nema milana

Da_killah
21-03-2009, 11:43
hah. nemoj

Ivan_87
21-03-2009, 14:28
bayern bi mogo iznenadit barcelonu .. :wink:

Tele
14-04-2009, 22:17
sve zavrsilo kao sta sam i mislio
znao sam da Liverpool nece proci(*place*) ali ovako se boriti do kraja...epic
YNWA

Da_killah
14-04-2009, 23:11
obrišite ovaj

Da_killah
14-04-2009, 23:12
porto je nezgodan, ali manchesteru se lijepo otvara put do finala, arsenal bi trebao proći španjolce, lpool-chelsea će najvjerojatnije biti negledljivo, iako možda i iznenade, a barca bayern će biti lijepa utakmica za pogledati, tu možda padne i dosta golova, messi, eto'o i henry s jedne strane, toni i ribery s druge, šteta samo što se klose ozlijedio

još će vilareal ili porto osvojit,koja katastrofa, dragaš ligu prvaka kad nema milana

ovo večeras je baš dokaz da je liga prvaka katastrofa :)

btw, lijepo sam fulao za lpool-chelsea

mrs.croft
15-04-2009, 12:52
antologijska tekma sinoć nema šta :pray:

Barca-Čelski - očekujem dve vrhunske tekme i prolaz Barce naravno.

a danas vjerujem u ManU :(