PDA

Pogledaj cijelu verziju : AURORA WATCHING



Robertus
06-12-2005, 22:03
Odigra san demo sa zadnjeg PCPLAYevog DVDa i mogu reći da je igra PREsolidna!!! Baš je zakon

Molim da netko nešto napiše o njoj jer stvarno nisan prije čuja za nju???
Na kraju Demoa piše da je izašla u jesen 2004? Pa nije moguće da nisan čuja za vako nelošu igru?????
Ko zna nešto više nek napiše!!! 8)

silent_snake
08-12-2005, 18:46
Ovo sam naša na gamer.hr:

Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.

Black Hawk Down
27-06-2007, 18:21
da li je igra izašla

PS.moj protest protiv wikingovih ps3 najava u PCplay
:D
i da molim odgovor,igra mi je izgledala OK,a baš sada nema nekakvih FPSova ili TPSova.

Ogg The Dogg
27-06-2007, 19:37
Ovo sam naša na gamer.hr:

Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.
ovo diabolique mi se sviđa. čito sam najavu u PCP prije par godina i igra zvuči obečavajuće

Black Hawk Down
27-06-2007, 20:41
[quote="silent_snake":19eyxwxc]Ovo sam naša na gamer.hr:

Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.
ovo diabolique mi se sviđa. čito sam najavu u PCP prije par godina i igra zvuči obečavajuće[/quote:19eyxwxc]


došla i totalni prosjek sada se zove infreno mislim

Ogg The Dogg
27-06-2007, 21:01
[quote="Ogg The Dogg":350t60yo][quote="silent_snake":350t60yo]Ovo sam naša na gamer.hr:

Od tvoraca zanimljivog Gorky Zero serijalka stižu dvije nove najave. Najvažnija je najava novog dijela Gorky Zeroa sa dodatkom u imenu Aurora Watching dok je drugi naslov u pripremi Diabolique: License to Sin. Aurora Watching je treći dio pustolovina Colea Sullivana, a ovaj akcijski stealth naslov odvijat će se na zanimljivim lokacijama uz nekoliko novina u stilu igranja i ponudi opreme. O drugoj igri trenutno se zna samo da je "third-person game".


U zadnjim novostima o toj igri piše da je više puta odgađana i da još nije izašla kod nas.
ovo diabolique mi se sviđa. čito sam najavu u PCP prije par godina i igra zvuči obečavajuće[/quote:350t60yo]




došla i totalni prosjek sad[/quote:350t60yo]
infernal?? to je to?? baš šteta...