PDA

Pogledaj cijelu verziju : Splash Damage, Activision i njihov hype o ET : QW



ssalG
27-06-2007, 22:30
Neki dan sam dobio ključ za betu ET:QW ( Enemy Territory: Quake Wars za one koji neznaju) te mi je prvi dan igra bila zabavna ali sam s vremenom počeo shvaćat da igra nije ono što sam očekivao tj. da nije taktički FPS već da je Quake III na speedu susreo objective, vozila i veće mape.
Da nisam imao tako velika očekivanja od ove igre nebih se ni razočarao, ali je igra najavljivana kao veliki taktički FPS u kojem je naklasak stavljen na taktiku da bi na kraju dobio jeli Quake III na speedu.
Nebih sada ovo ni pisao da jedan lik na službenom forumu nije to tako lijepo i jasno objasnio pa pročitajte to tamo:
http://community.enemyterritory.com/for ... php?t=2346 (http://community.enemyterritory.com/forums/showthread.php?t=2346)

Arbiter of Change
27-06-2007, 22:33
I onda se ljudi čude o kakvom ja to hype-u pričam... tsk, tsk. :wink:

McPingvin_v2.0
27-06-2007, 22:35
puca mi qrac za hype, igrat ću je klanski, pa makar i ne prismrdio publicu :cheer

bady
28-06-2007, 09:55
MOZES SE OBJESIT SA OVOM TEMOM
udi u cod2 server ili neki battlefield i sigurno nece biti nikakvih taktka biti ce samo puno ljudi koji trce za killom i nemare previse za cuvalje nekog dijela mape ili obavljanja nekih misija. a cod2 i battlefield postoje puno duze od 5 dana koliko postoji BETA od et:qw a za 5 dana sigurno nema nekih profica nego samo noobova koji nemaju pojma sta rade pogotovo na americkim serverima dok na eu i uk ima vec puno pametnijih ljudi i igra postaje puno zabavnija.
ps: 12:12 je malo previse za onu mapu pa nastaje kaos 7 vs 7 i 6 vs 6 je bas kako treba onda igra dobiva pravi sjaj
AKO NECES IGRAD DAJ SVOJ BETA KEY

ssalG
28-06-2007, 11:10
A ti se možeš objesti užetom.
Ajde malo pročitaj temu prije nego li počmeš srat, ok?
Likovi su najavljivali igru kao da će ona biti manje-više u stilu Battlefilda, dakle bez konstantnog bunny hoppinga i strafea iako su znali da će igra biti baš to, ali su svejedno održavali javno mišljenje da će igra biti poput Battlefielda jer su bili svijesni da će ukoliko igru budu oglašavali kao ono što uistinu jest privući samo W:ET/Quake III fanatike.
I da si malo pažlivije čitao primjetio bi da je nisam uopće ovdje pljuvao po igri već po lažnom predstavljanju igre javnosti od stranje njezinog izdavača i proizvođača.
Evo pogledajte ovaj advertisment (http://www.totalquakewars.com/images/misc/qwad.jpg), i recite mi dali bi prema njemu igra trebala više ličit na BF ili Quake III?

P.S.: Ako si ti i oni "go bak 2 BF" likovi s njihovih foruma ono što bi trebalo predstavljat buduću ET:QW scenu, jadna će ta scena bit.

bady
28-06-2007, 11:54
bas u svakoj izjavi rekli su da ce pucanje biti najslicnije quake 4
a to sto vi samo gledate ss nije moja stvar

W1k1n6
28-06-2007, 12:08
Mislim da se na ovaj način ne može raspravljati o ETQW, jer ova beta nije ni približno finalnoj igri. Što se taktike tiče, o tome se može pričati samo kada se igra klanski, odnosno kada se u timu svi povežu TS-om i poštuju disciplinu, jer public je u svakoj mrežnoj igri samo vježba i čista zajebancija. BTW, od ETQW osobno očekujem još više, a ne manje arkadne igre, više manjih mapa bez puno otvorenih prostora, vozila i šarenila, dakle očekujem još više potrebe za ph. skillom i aiming skillom, više bliske borbe, ali puno stratreškog pokrivanja pravaca i objective zadaća oko kojih će se odvijati gro krvoprolića. Drugim riječima, još više Wolfa, a čim manje manje CoD-a, BF-a ili ne daj bože AA :)

Svinjoguz
28-06-2007, 14:57
Mislim da se na ovaj način ne može raspravljati o ETQW, jer ova beta nije ni približno finalnoj igri. Što se taktike tiče, o tome se može pričati samo kada se igra klanski, odnosno kada se u timu svi povežu TS-om i poštuju disciplinu, jer public je u svakoj mrežnoj igri samo vježba i čista zajebancija. BTW, od ETQW osobno očekujem još više, a ne manje arkadne igre, više manjih mapa bez puno otvorenih prostora, vozila i šarenila, dakle očekujem još više potrebe za ph. skillom i aiming skillom, više bliske borbe, ali puno stratreškog pokrivanja pravaca i objective zadaća oko kojih će se odvijati gro krvoprolića. Drugim riječima, još više Wolfa, a čim manje manje CoD-a, BF-a ili ne daj bože AAS:)

Šta fali AA? :D

ssalG
28-06-2007, 18:22
Pusti ih vidiš da se svi hoće igrat Super Maria i skakutat uokolo pa levelu.

DrunkyDuck
28-06-2007, 18:46
Taktika postoji ali je slabasna i nikakva. Kako bi i bila jaca uz takvu brzinu i kretanje likova.

Cekam neki reality mod koji ce i iron sightse uciniti upotrebljivima.

ssalG
28-06-2007, 19:05
Sumljam da će ih netko i pravit, dobar dio ljudi koji igraju betu ti misli poput W1k1n6-a, a i ako malo bolje pogledaš igru skužit ćeš da je cijela dizajnirana tako počevši od Icarusa, brzine kretanja likova, skakanja, brzine strafanja, vozila koja služe samo za doći od točke A do točke B, oružja..itd. ma cijela je igra zamišljena kao arkadna, pokušali su oni zamaskirat većim mapama, deployablima i sličnim stvarima ali čim zagrebeš malo ispod površine to skužiš.
Ja sam od ove igre imao velika iščekivanja, a ispala je kao isprdak godine tako da se ja selim na zelenije vjerovatno BattleFieldove pašnjake.

Blaster32
28-06-2007, 19:18
ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...

ssalG
28-06-2007, 19:19
ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...

Nemam ja izlijeve frustracije, nego me iritira način na koji su prijevarom pokušali pridobit ljude.

Lord Jambrek
28-06-2007, 19:39
ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...

Nemam ja izlijeve frustracije, nego me iritira način na koji su prijevarom pokušali pridobit ljude.


A zar se ta prevara odnosi samo na QW? Pogledaj TES IV kao primjer, svi očekivali bog i batinu, a dobili batinu u guzicu, kužiš?

Ista stvar će bit sa Fallout 3

ssalG
28-06-2007, 19:44
A zar se ta prevara odnosi samo na QW? Pogledaj TES IV kao primjer, svi očekivali bog i batinu, a dobili batinu u guzicu, kužiš?

Ista stvar će bit sa Fallout 3

Znao sam da će to netko reći, ali nije tako.
Pazi QW je najavljivan kao BattleField killer, a "killer" jedne igre nemože biti igra koja s njome gotovo da i nema dodirnih točaka.
Ono što je Splash Damage napravio bi bilo kao da su Oblivion najavljivali kao Diablo II killer, što naravno nije zamislivo jer iako su obije igre iz RPG žanra te su dvije igre potpuno različite baš kao BF u usporedbi sa QW.

DrunkyDuck
28-06-2007, 20:44
Sjecam se onih QW gameplay filmica. Igra se tada cinila kao 90% taktiziranja. Igraci prate vozila, cuce i leze, saginju se iza ugla... Uglavnom, sve sto je ova beta prikazala nepotrebnim.

Lord Jambrek
28-06-2007, 20:45
A zar se ta prevara odnosi samo na QW? Pogledaj TES IV kao primjer, svi očekivali bog i batinu, a dobili batinu u guzicu, kužiš?

Ista stvar će bit sa Fallout 3

Znao sam da će to netko reći, ali nije tako.
Pazi QW je najavljivan kao BattleField killer, a "killer" jedne igre nemože biti igra koja s njome gotovo da i nema dodirnih točaka.
Ono što je Splash Damage napravio bi bilo kao da su Oblivion najavljivali kao Diablo II killer, što naravno nije zamislivo jer iako su obije igre iz RPG žanra te su dvije igre potpuno različite baš kao BF u usporedbi sa QW.

A tak da, ja sam te malo krivo shvatio.

A jebiga, id software propada, prije su imali gotovo najkvalitetnije i najbolje igre, a danas sve rade na grafici i ostalim bespotrebnim glupostima. Propast id software-a je krenula sa DOOM 3, iako meni odlična igra, nešto su oni izgubili s tim naslovom. Bio je pre monoton, Quake 4 je trebao to ispravit pa se slična stvar desila, nije ni Q4 nešto za pamćenje, ali je ok, isto je bio pre mračan.

Nadam se bar da će ET:QW bit zapamćen i da će se istinski potrudit da naprave RTCW2 :D (o da, žudim za nastavkom, trebao je Enemy Territory biti nastavak, ali zbog banalne priče i ostalih gluposti su ukinuli pravu igru i dali besplatnu MP igru)

bounce
28-06-2007, 20:49
ako nisi zadovoljan viđenim, ako misliš da je svijet ošo u ku**c jer nije onako kako si ti zamišljao onda jednostanvo nemoj igrati to

ne kuzim problem, osim ako si dobio neku potrebu za izljevom frustracije

vjerojatno si očekivao batlefield s objectivsima, al mislim da to nije ET-ov stil niti je ikad bio...

Nemam ja izlijeve frustracije, nego me iritira način na koji su prijevarom pokušali pridobit ljude.

Blaster, ohladi malo, izgleda da si ti pun frustracija... ssalG je napisao jedan kvalitetan i istinit post i slažem se sa svime što je spomenuo..

W1k1n6
29-06-2007, 15:53
A da se svi malo ohladite dok ne izađe finalna igra pa ćemo je svi složno pljuvat :wink:

1van
29-06-2007, 16:45
ajd ko nece igrati nek da key-code nekom ko hoce(meni npr. :D ) pa da vidimo o cemu se radi...

Prince-Artas
29-06-2007, 19:32
A da se svi malo ohladite dok ne izađe finalna igra pa ćemo je svi složno pljuvat :wink:

rijetko se kad finalni proizvod (igra) drastično razlikuje od bete

W1k1n6
30-06-2007, 02:31
A da se svi malo ohladite dok ne izađe finalna igra pa ćemo je svi složno pljuvat :wink:

rijetko se kad finalni proizvod (igra) drastično razlikuje od bete
Ovo je zapravo beta demo, jer ima samo jednu mapu, pa doista valja pričekati s donošenjem konačnih sudova.

Lord Ragnarok
30-06-2007, 12:04
svi ste ovdje pljuvali o tome kak je sve sam bunny hopping i bez taktike. Jel Cod2 na s&d serverima (public) ima taktike? Reko bi ne. Jel na BF serverima (public) ima taktike? Ne. Jel u ET:QW serverima (public) ima taktike? Isto nema.
No zato na warovim u svim igrama IMA taktike. Prošli war protiv n1ce. smo izgubili jednu rundu zbog njihove taktike. Nismo to još ni očekivali da netko ima toliko taktike.

Iza kraj: ET:QW nikad na public serverima (kao i ostale igre) neće biti takntične jer će svatko ići na svoje i obavljati šta njemu paše. No zato warovi će uvijek imati taktiku jer će biti nemoguće pobjediti bez nje

ssalG
30-06-2007, 17:13
svi ste ovdje pljuvali o tome kak je sve sam bunny hopping i bez taktike. Jel Cod2 na s&d serverima (public) ima taktike? Reko bi ne. Jel na BF serverima (public) ima taktike? Ne. Jel u ET:QW serverima (public) ima taktike? Isto nema.
No zato na warovim u svim igrama IMA taktike. Prošli war protiv n1ce. smo izgubili jednu rundu zbog njihove taktike. Nismo to još ni očekivali da netko ima toliko taktike.

Iza kraj: ET:QW nikad na public serverima (kao i ostale igre) neće biti takntične jer će svatko ići na svoje i obavljati šta njemu paše. No zato warovi će uvijek imati taktiku jer će biti nemoguće pobjediti bez nje

Taktika nije samo dogovaranje s likovima s kojima igraš tko će igrat koju klasu, tko će vozit što i tko će ići s kime, u taktiku spada promatranje bojišta s povišene lokacije da utvrdiš koja područja drži neprijatelj, koje su lokacije po teškom paljbom, utvrđivanje puta za kojeg misliš da ne drži nepriatelj da njime možeš doći neprijatelju iza leđa, kretanje unutar zgrada polako gledajući iza svakog kuta, kretanje uz vozila nebi li se zaštitio od neprijateljske paljbe, puzanje da te nebi neprijatelj vidio itd. sve su to stvari koje u ET: QW nemaju nikakve svrhe.

DrunkyDuck
30-06-2007, 20:18
Pa kako se i sakriti kad ti je onaj ogroman crveni marker iznad glave?

Sto se tice bete, taktika se svodi na mnogobrojnost i skill u igranju FPS-ova. Vozila se uglavnom koriste za brzo stizanje do objectives-a (osim Icarusa).

Siguran sam da ce se dosta toga promijeniti do verzije 1.0 ali misim da ce to uglavnom biti graficki elementi (i bugovi). Igra nece biti takticka vec arkadni multiplayer FPS sa misijama (moja procijena) i to je u redu jer ce biti zabavna igra. Svejedno, niti blizu najavljivanom.

bad_boy
01-07-2007, 10:25
Taktika nije samo dogovaranje s likovima s kojima igraš tko će igrat koju klasu, tko će vozit što i tko će ići s kime, u taktiku spada promatranje bojišta s povišene lokacije da utvrdiš koja područja drži neprijatelj, koje su lokacije po teškom paljbom, utvrđivanje puta za kojeg misliš da ne drži nepriatelj da njime možeš doći neprijatelju iza leđa, kretanje unutar zgrada polako gledajući iza svakog kuta, kretanje uz vozila nebi li se zaštitio od neprijateljske paljbe, puzanje da te nebi neprijatelj vidio itd. sve su to stvari koje u ET: QW nemaju nikakve svrhe.
hmmm u cod2 serverima ta pojava je bas cesta ????

ssalG
01-07-2007, 18:10
A gdje sam ja spomenuo u ovoj cijeloj temi CoD 2???

JedimiNjoke
03-07-2007, 12:46
Ali si spomenuo Oblivion kao Diablo killer i čak si štoviše nazvao Oblivion "istim" žanrom kao Diablo... I rest my case.

Rocchiro
03-07-2007, 14:07
BTW, od ETQW osobno očekujem još više, a ne manje arkadne igre, više manjih mapa bez puno otvorenih prostora, vozilaSi šarenila, dakle očekujem još više potrebe za ph. skillom i aiming skillom, više bliske borbe

to i ja hocu,al to nebudes dobil,to ti garantiram

D.E.M.O.
03-07-2007, 14:51
ubit cemo zmaja
ukrasti mu jaja
:o

ssalG
03-07-2007, 15:28
Ali si spomenuo Oblivion kao Diablo killer i čak si štoviše nazvao Oblivion "istim" žanrom kao Diablo... I rest my case.

Pa dobro ljudi jeli vi uopće čitate postove prije nego li proserete???
Rekao sam da je Oblivion iz istog žanra kao i Diablo (što i istina s obzirom da su oba dva RPG igre), ali da su jednostavno prerazličite da bi ih se uspoređivalo, baš kao što su i ET:QW i BattleField oba FPS ali se jednostavno previše razlikuju da bi ih se uspoređivalo.
I rekao sam da je nazvati ET:QW BattleField "killerom" jednako kao i nazvati Oblivion Diablo "killerom", kao nešto što je nepojmiljivo, a NISAM rekao da je Oblivion Diablo "killer" stoga molim te čitaj prije nego li postaš.

Blaster32
03-07-2007, 16:57
ET:QW = Quake 4 + Battlefield 2142 + Wolfenstein: Enemy Territory

JedimiNjoke
03-07-2007, 23:42
Queer eye for the straight guy - Oblivion nije RPG. Nisam ja ni rekao da si ti izjavio da je Oblivion Diablo killer... Oblivion i Diablo NISU, ponavljam NISU istog žanra.

ssalG
04-07-2007, 14:34
Queer eye for the straight guy - Oblivion nije RPG.SNisam ja ni rekao da si ti izjavio da je Oblivion Diablo killer... Oblivion i Diablo NISU, ponavljam NISU istog žanra.

http://www.gamespot.com/pc/rpg/theelder ... _info.html (http://www.gamespot.com/pc/rpg/theelderscrollsivoblivion/tech_info.html)
http://pc.gamespy.com/pc/the-elder-scrolls-iv-oblivion/
http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx? ... mid=327301 (http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=10341&mid=327301)
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Elder_ ... :_Oblivion (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Elder_Scrolls_IV:_Oblivion)

Njihovo mišljenje nekako pobija tvoje.

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 14:49
glass, diablo je h'n's rgp, oblivion je fp rpg. ne možeš ih uspoređivati jerbon u diablu ne igraš sam protiv cijelog svijeta kao u oblivionu.

ssalG
04-07-2007, 17:54
glass, diablo je h'n's rgp, oblivion je fp rpg. ne možeš ih uspoređivati jerbon u diablu ne igraš sam protiv cijelog svijeta kao u oblivionu.

Pa to ja i govorim cijelo vrijeme!
Iako su oba dva RPG, oni se unutar svoga žanra razlikuju toliko da se nemogu uspoređivat, jednko kao što su ET:QW i BF oba FPS, ali se toliko razlikuju u gameplayu da je apsurdno nazvati ET:QW Battlefiled "killerom" što je Splash Damage radio.

McPingvin_v2.0
04-07-2007, 18:13
tes: diablo= et: mafia

qw i bf su slično koncipirani i ne razlikuju se kao navedeni rpg-ovi. uoči da je mehanika cijele igre diabla potpuno različita od mehanike obliviona, dok je kod qw-a i bf-a praktički ista.

ssalG
04-07-2007, 19:01
tes: diablo= et: mafia

qw i bf su slično koncipirani i ne razlikuju se kao navedeni rpg-ovi. uoči da je mehanika cijele igre diabla potpuno različita od mehanike obliviona, dok je kod qw-a i bf-a praktički ista.

Mafia spada u TPS.
Ti malo pogledaj cijelu mehaniku BF, pa zaigraj QW pa mi onda reci da te igre imaju išta zajedničko osim što su FPS.
U QW vozila skuže samo za dolazak da bojišnice uz izuzetak Cyclopsa dok se sve ostalo prebrzo uništi da bi ičemu drugo služilo.
Šuljanje u QW neznači gotovo ništa, izričito brojčana nadmoć i skill.
Skill u BF ti neznači skoro ništa, pobjednik sukoba je najčešće onaj koji prvi vidi protivnika.
Itd...

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 00:32
Igrao sam BF: V neko vrijeme te aktivno demo BF2, jerbo je bilo naklapanja da će skoro cijela W: ET scena zaigrat BF2. No onda smo skužili da je bf nama wolferima smeće.

id je shvatio da prepunkurac ljudi igra BF, kao što je i prepunkurac ljudi igralo RTCW i W: ET. E, a šta da napravimo igru koja će biti I Wolfenstein I BF u jednom? To će privući i wolfere i betlfildovce i nabrat' ćemo se para!

I eto, ova beta mi se čini kao mješavina Wolfa i BFa u kojoj ima previše BFa. Betlfildovcu se čini obratno, da ima previše Wolfa. Ja sam bio low skill u wolfu, no to nije značilo da ja nisam ništa mogao ubiti. Upravo suprotno. Klalo se masovno, što sa Thompsonom, što sa granatama, što sa faking dinamitom i satchel chargeom. U prosjeku sam imao jedan kill po hs-u, a na publicu sam imao cca 24 killa po partiji, a ratio death/ kill je bio od 0.8 do 1.2. Nije mi bilo većeg gušta od zaleć sa sniperom na brdo nasuprot Fuel dumpa i snajpat švabe koji su se branili od mojih inžinjera i medica, ili uzet panz u ruke i glumit mahnitog Japanca te prepolavljati sebe i jednog ili više neprijatelja na pola odjednom, ili uzeti medica, potpuno se posvetiti revivanju tima i bacanju medipackova do 4. lvla kada bih dobio adrenalin inekciju s kojom sam mogao 1v1 dobiti soldiera u ležećem položaju sa MG42ojkom u rukama, ili ...
Ma šta "ili", nema te klase s kojom nije bio nenadjebiv gušt igrati Wolf sa klanom, ili na publicu, bio okružen nenadjebivom hrvatskom scenom ili tulavim "kurwinskim" poljacima.

A QW? Po fajtu imam jedan hs, ratio death/ kill ne mogu ni pratiti. Još nisam vidio ljude koje u f2f borbi ne mogu dobiti, a sumnjam da od izlaska bete nisam naišao ni na jednog med- high skillera. Igram s medicom, dižem suborce kao navijen, a XP se ne diže. Ček, wtf?

Skill u QW-u? Probaj kao GDF zavaljati hs s leđa Stroggovcu. Nećeš uspjeti. Zašto? Grba na leđima. U ovoj igri nije važan skill, barem ne koliko u Wolfu, jer je preveliki kaos zbog realnijeg gibanja i pucanja. U Wolfu šprintaš, circle- strafe jumpaš i još uvjek možeš skeljiti hs nekome. Ja hs u QW-u mogu skeljiti slučajno, ili ako se niti ja niti meta ne mičemo.
Šuljanje u QW ne znači ništa? Right. GDF, covert, uniforma. Solo pokolješ pola tima s backstabanjem, ostatak obavi tvoj tim i u poziciji si da GDF brani sewer controlse od Strogga jer ga, eto, taj isto covert koji je napravio killing spree sa spyovima hacka.

HalF-DeaD
05-07-2007, 00:47
Ja se uopće nisam nabrijavo na to da će to bit bf killer. Ja sam vidio da je to novi Enemy Territory i to mi se sviđa u ovoj igri, jer W:ET ima fantastičan gameplay.

ETQW će bit super igra tek godinu-dvije nakon šta izađe (na početku će samo bit gg) - dok se ekipa "nauči" igrat, dok se naprave configi za warove itd, isto kao i ET.

Glass daj ti meni reci u kojoj je to igri skill nebitan na pobjedu?


I kakve veze imaju Diablo, Oblivion i Mafia sa Quake Warsom?

ssalG
05-07-2007, 02:52
SRight. GDF, covert, uniforma. Solo pokolješ pola tima s backstabanjem, ostatak obavi tvoj tim i u poziciji si da GDF brani sewer controlse od Strogga jer ga, eto, taj isto covert koji je napravio killing spree sa spyovima hacka.

Da šuljanje znači nešto u samim sewerima zato sam i rekao "neznači gotovoSništa", si probao napravit backstab prije sewera, čovječe božiji nema ulovit lika da ga ubiješ nema teorije osim ako ne kempa negdje.


Igrao sam BF: V neko vrijeme te aktivno demo BF2, jerbo je bilo naklapanja da će skoro cijela W: ET scena zaigrat BF2. No onda smo skužili da je bf nama wolferima smeće.

id je shvatio da prepunkurac ljudi igra BF, kao što je i prepunkurac ljudi igralo RTCW i W: ET. E, a šta da napravimo igru koja će biti I Wolfenstein I BF u jednom? To će privući i wolfere i betlfildovce i nabrat' ćemo se para!

I eto, ova beta mi se čini kao mješavina Wolfa i BFa u kojoj ima previše BFa. Betlfildovcu se čini obratno, da ima previše Wolfa.

Iz takvih experimenata se redovito dobije neigrivi bućkuriš koji nevalja ni jednoj ni drugoj strani.
Ja nisam otvorio ovu temu da bih popljuvao samoj igri, jer iako mi se nesviđa shvaćam da ima kojima se ovakav gameplay sviđa, već sam otvorio temu da bih popljuvao autore i izdavače ove igre koji su namjerno ljudima davali potpuno iskrivljenu sliku o igri.


Glass daj ti meni reci u kojoj je to igri skill nebitan na pobjedu?

U niti jednoj ali postoje igre u kojoj je potreba za samim skillom umanjena, a veća je potreba za promatranjem bojišta i razmišljanju o svojem slijedećom potezu.


I kakve veze imaju Diablo, Oblivion i Mafia sa Quake Warsom?

Apsolutno nikakve, ja sam povukao jednu potpuno slučajnu usporedbu sa Diablom i Oblivionom jer su mi te dvije igre prve pale napamet, da bi onaj JedimiNjoke povukao cijelu polemiku što je Oblivion, a što Diablo.

P.S.: Pingvin, što se tiče hs mislim da je tu neki bug ili tako neki kurac jer ja sam 2-3 puta bio pogodio lika sa shotgunom direktno u glavo, a da je on ostao živ.

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 03:15
Da šuljanje znači nešto u samim sewerima zato sam i rekao "neznači gotovoSništa", si probao napravit backstab prije sewera, čovječe božiji nema ulovit lika da ga ubiješ nema teorije osim ako ne kempa negdje.
Pa uvjek je tako, jebiga, da je one-shoot-kill sa nožem bilo bi neigrivo jer bi jedan covert poklo cijeli tim a da ovi tog nebi bili ni svjesni.


Iz takvih experimenata se redovito dobije neigrivi bućkuriš koji nevalja ni jednoj ni drugoj strani.
Ja nisam otvorio ovu temu da bih popljuvao samoj igri, jer iako mi se nesviđa shvaćam da ima kojima se ovakav gameplay sviđa, već sam otvorio temu da bih popljuvao autore i izdavače ove igre koji su namjerno ljudima davali potpuno iskrivljenu sliku o igri.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hype


P.S.: Pingvin, što se tiče hs mislim da je tu neki bug ili tako neki ***** jer ja sam 2-3 puta bio pogodio lika sa shotgunom direktno u glavo, a da je on ostao živ.
Jok, u wolfu nemaš one-shoot-kill sistem, osim sa backstabom i nekom težom artiljerijom, odnosno panzom i granatama.

JedimiNjoke
05-07-2007, 10:17
Ne da mi se s ovim više raspravljat lol... Samo ti živi u svom svijetu :bravo:

HalF-DeaD
05-07-2007, 12:11
Nije nikakav bug sa headshotima, puno puta je sa sačmom bilo one shot kill, al odostraga dva puta.

Baš zato da ne dođe samo skill do izražaja, ostavili su šansu onom koji je pobro metak da uzvrati.


postoje igre u kojoj je potreba za samim skillom umanjena, a veća je potreba za promatranjem bojišta i razmišljanju o svojem slijedećom potezu.
Quake wars nije ni zamišljen tako da se PUNOSpromatra bojište i razmišlja, nego kao kombinacija u kojoj je potrebna taktika (ET) i skill (Q), a tako je i ispao.

ssalG
05-07-2007, 13:02
Ne da mi se s ovim više raspravljat lol... Samo ti živi u svom svijetu :bravo:

OK, ti samo stani na mjestu, a dobri ljudi u bijelim košuljama će te doći odvesti tamo gdje će ti pomoći.

Grimm-Reaper
16-09-2007, 15:15
Kasno postam pa odj***te sa linčovanjem.

Ako već toliko tražite taktiku u FPS-u probajte GRAW 2. Još ako se priključite jednom od mnogobrojnih klanova s Ventrilom (bolje verzija Team Speaka) i natječete se u TWL ligi, nećete požaliti.

Što se tiče QW, od dosta ljudi sam čuo da je ispao suprotno od najavljivanog i tu potpuno podržavam Glass ili kako već.

Rang€r
19-09-2007, 12:15
samim demoom je ispravljeno mnogo stvari...

svaka je klasa prjekopotrebna... npr. GDF pocinje igra se 7vs7, dkale trebalo bi biti bar 2 inzenjera, koji idu na bridge medic ih ljeci, field ops baca airstrike na spawn, soldier sa rocket launcherom se brine za vozila i deployable, covert ops uzima snip u ruke i skida likove, naravno moze i hakirati deploayble tak da se soldier psoveti vozilima, i sad recite gdje tu fali taktika, sma sto ima njubova na serverima koji samo traze tenka da se vozaju a onda se ostali mogu hebat, pa dode verewolf sa cyclopom i ode runda

SnowFlake
19-09-2007, 12:17
:o
koja glupost,ja kaa pokreno mislio da igram renegade,a kad sam vidio oružja,e bilo je šta graw 2?
mislim igra je fakat jadna,dosadna glupa,vraćam se ja b2,samo da se sjetim kome sam ga posudio

Rang€r
19-09-2007, 12:20
:o
koja glupost,ja kaa pokreno mislio da igram renegade,a kad sam vidio oružja,e bilo je šta graw 2?
mislim igra je fakat jadna,dosadna glupa,vraćam se ja b2,samo da se sjetim kome sam ga posudio

sta je glupost :? nisam bas razumijo post...

McPingvin_v2.0
19-09-2007, 12:24
:o
koja glupost,ja kaa pokreno mislio da igram renegade,a kad sam vidio oružja,e bilo je šta graw 2?
mislim igra je fakat jadna,dosadna glupa,vraćam se ja b2,samo da se sjetim kome sam ga posudio
koliko si ti igrao?
5 minuta?
manje?

Rex Regis.cro
19-09-2007, 13:01
Meni je igra odlična. Ipak, imam dvije zamjerke.
Nema realne fizike na likovima u igri (Ragdoll), nema VoIP i žao mi je što su ''mušice'' na puškama (osim shotguna) optičke.
Sve u svemu, hebena igra.

Korpse
29-09-2007, 21:48
danas sam igro demo, i igra mi se čini super, nema se tu šta pljuvat :nonono: