PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW] KOTOR MMO



Black Hawk Down
27-06-2007, 18:31
Eto ja prije par sati sam gledao malo vijseti na gameru.hr i odjedanput samo vidio-GLASINE O KOTOR MMO
bilo mi je malo čudno,mislim,valjda se radi 3,a ne MMo,da li je još nešto poznato
inače vijest je iz sredine 5. mjeseca!

Bishop_45_(2)
29-06-2007, 18:58
inace, mislim da bi trebalo biti pravilo da se ovakva tema nesmije postati bez da autor ubaci par linkova; jer nemamo svi sad vremena da pratimo sve forume, ..... a katkada je ljepse procitati originalnu vijest, ovako nisi nista rekao !!!

Black Hawk Down
02-07-2007, 20:05
http://www.gamer.hr/search.php?trazi=KOTOR+MMO

Lord Jambrek
02-07-2007, 20:13
Ako naprave po sadašnjoj priči, to će biti loše.

Herr Schnitzel
02-07-2007, 20:56
Ako ce bit biti bez mjesecne naplate, ili jos bolje free (mos mislit), ja sretan.

Akul
03-07-2007, 20:41
Bioware? Koliko ja znam, prava za KotOR sada pripadaju Obsidianu.

I, BTW, nadam se da ovo nije ništa više nego glasina. U suprotnome ću ih zadaviti jer upropaštavaju jedan izvrsni RPG.

Rocchiro
03-07-2007, 23:37
ja bi tu igru,da...ali malo vise slobode nego u kotor-u.i vece prostore

Bishop_45_(2)
04-07-2007, 00:24
ja bi tu igru,da...ali malo vise slobode nego u kotor-u.i vece prostore

s tim se slazem; ma cak SW: Galaxies u novom engineu bi bio dovoljan da me drzi o-24 za compom; no nije u tome stvar, stvar je u tom sto ni Bioware ni Obsidian ne planiraju novi SW; Bioware ima Mass Effect (i to samo za XboX 360 :-x , a ja sam ih nekada volio..) i jos jednu igru (znam da je bio nekakav phantasy, ali se ne sijecam bas koji); dok Obsidian razvija Alien !!!

Nego ste primjetili jednu stvar oko te dvije developerske kuće:
KOTOR -> Bioware
KOTOR2 -> Obsidian
NWN2 -> Bioware
NWN2 (expanzija) -> Obsidian
, to ih LucasArts pokusava poniziti, ili su si ovi uzeli kao cilj ispravljati sve Biowareove pogreske ??? (nije da je bioware losh, ali su u zadnje vrijeme usmjereni samo prema novcu, tj. Microsoftu, tj. XboX-u !!!

Arbiter of Change
04-07-2007, 07:38
Ne bojte se vi, sve će te igre kad-tad na PC doći.
Opet vi sa KOTOR MMO-om. Takvo nešto se po meni nećeSdogoditi dok god se ne ugasi SW: Galaxies.

Akul
04-07-2007, 10:37
Bishopu:
Ne ispravlja Obsidian njihove pogreške, nego Bioware daje njima da rade na nastavcima. Oni, čini se, više vole raditi potpuno nove igre. Znam da su jednom rekli Georgeu Lucasu da pita Obsidian da napravi KotOR2.

A fantasy naslov na kojem rade je Dragon Age, "duhovni nastavak" Baldur's Gatea.

A što se tiče Bioware i XBoxa, Bioware prvo napravi verziju za XBox a onda ju preseli na PC, s toliko malo konzolitisa da i ne primjetiš transfer. I KOTOR je prvotno izašao za XBox a sad drži titulu najboljeg RPG-a u zadnje vrijeme u nekim časopisima.

Black Hawk Down
04-07-2007, 12:21
Ne bojte se vi, sve će te igre kad-tad na PC doći.
Opet vi sa KOTOR MMO-om. Takvo nešto se po meni nećeSdogoditi dok god se ne ugasi SW: Galaxies.

ah,šta se može,ali ono je buila ideja,a ovo glasina

Bishop_45_(2)
04-07-2007, 18:36
Bishopu:
Ne ispravlja Obsidian njihove pogreške, nego Bioware daje njima da rade na nastavcima. Oni, čini se, više vole raditi potpuno nove igre. Znam da su jednom rekli Georgeu Lucasu da pita Obsidian da napravi KotOR2.

me ne nisam mislio kao da ispravljaju njihove pogreske, nego, rade sve nastavke, ispadaju malo podredjeno, a naprave bolju igru, ako kuzite sto mislim !!!


A fantasy naslov na kojem rade je Dragon Age, "duhovni nastavak" Baldur's Gatea.
eh, da, citao sam o Dragon Age, sounds nice :)), pogotovo ako bude "SPIRITUALNI"(simply sounds better) nastavak B.Gates(a) !!!


A što se tiče Bioware i XBoxa, Bioware prvo napravi verziju za XBox a onda ju preseli na PC, s toliko malo konzolitisa da i ne primjetiš transfer. I KOTOR je prvotno izašao za XBox a sad drži titulu najboljeg RPG-a u zadnje vrijeme u nekim časopisima.

gledaj, KOTOR nije igra kojoj bi konzolitis toliko smetao, jer je turn bazed, tako da konzolitis ili ne, jako je malena razlika, jer ti se skill na xboxu i skill na PC-u iz KOTORa ne razlikuje !!!; ono o cemu pricam jest Mass Effect, on je najavljen kao exclusivly xbox title, sto znaci da ce konverzija trebati vishe vremena, barem da ovo prestane biti tolika exkluziva; druga stvar koja me JAKO razocarala kod Biowarea, krenuli su krivim putem, sto jest dijelom krivica xbox-a, sve su im se igre pretvorile u akcijske RPG-eve, izgleda da ne namjeravaju raditi "novi" KOTOR, tj. novi klasicni turn based RPG, sto je jednostavno krivo [b]!!![b], sve je pocelo onim sramotnim Jade Empireom, ja, kada sam to zaigrao na PC-u, nisam mogao vjerovati koliko ta prica ima rupa, ti doslovno moras glumiti budalu u toj igri, jer bez obzira jesi li ti shvatio da oni pricaju o Dawn Star ili nisi, ti opet moras pratiti njihovu dosadnu pricicu, jebo vas znam da pricate o njoj, i boli me, ja bih otisao iz ovog sela i nabavio si veci mač, kad vec nema dilda u igri !!!