PDA

Pogledaj cijelu verziju : Emulator za PS2



Snake shit
27-06-2007, 10:11
Imam emulator za PS2 pcx2.0.9.2. i kad iden pokreniti igru kaže mi da moram loadati neki BIOS.Di ga mogu nači.Jel triba možda joystick za PS2 emulator

Neven <R>
27-06-2007, 10:31
Ne treba joystick, BIOS moraš naći googlanjem, nitko ti ne može naći bios jer se smatra piratijom.

Wolfwrath
27-06-2007, 13:02
Ja sam našo bios za epsxe koji je emulator za PS1,no kad sam sve naštimo to mi je smrdalo komp.

Preporučam ti da prije igranja si zapržiš sve važnije datoteke.

Kenyi
27-06-2007, 14:35
Imam emulator za PS2 pcx2.0.9.2. i kad iden pokreniti igru kaže mi da moram loadati neki BIOS.Di ga mogu nači.Jel triba možda joystick za PS2 emulator

moze jedno pitanje? Imas li ti ps2 kod kuce?

Neven <R>
27-06-2007, 15:42
Ja sam našo bios za epsxe koji je emulator za PS1,no kad sam sve naštimo to mi je smrdalo komp.

Preporučam ti da prije igranja si zapržiš sve važnije datoteke.

Ok nema šanse da ti emulator smrda komp. To što si ti posjećivao stranice sumnjivog sadržaja je druga stvar. Znam jer imam na kompu PS1, N64, SNES i SEGA emulatore.

Fenrir
27-06-2007, 15:45
[quote="Wolf Burn":1thrt27d]Ja sam našo bios za epsxe koji je emulator za PS1,no kad sam sve naštimo to mi je smrdalo komp.

Preporučam ti da prije igranja si zapržiš sve važnije datoteke.

Ok nema šanse da ti emulator smrda komp. To što si ti posjećivao stranice sumnjivog sadržaja je druga stvar. Znam jer imam na kompu PS1, N64, SNES i SEGA emulatore.[/quote:1thrt27d]

Offtopic: jel možeš sa PS 1 emulatorom igrat igre kao i na pravoj konzoli, jer svi emulatori koje sam ja vidio štekaju, imaju mali frame rate itd..

Lord Jambrek
27-06-2007, 15:51
[quote="Wolf Burn":ook4a9n2]Ja sam našo bios za epsxe koji je emulator za PS1,no kad sam sve naštimo to mi je smrdalo komp.

Preporučam ti da prije igranja si zapržiš sve važnije datoteke.

Ok nema šanse da ti emulator smrda komp. To što si ti posjećivao stranice sumnjivog sadržaja je druga stvar. Znam jer imam na kompu PS1, N64, SNES i SEGA emulatore.

Offtopic: jel možeš sa PS 1 emulatorom igrat igre kao i na pravoj konzoli, jer svi emulatori koje sam ja vidio štekaju, imaju mali frame rate itd..[/quote:ook4a9n2]


Možeš, na nekim igramam moraš uključit i frame limiter jer meni je FFX radio ultra brzo, morao sam igru usporit.

Jedino zna igra malo usporit kada loada borbu ili slično.

Čux
27-06-2007, 18:25
ja imam ePSXe i skoro sve igre koje sam probo su radile i bolje nego na konzoli

flander
27-06-2007, 20:26
ja imam ePSXe i skoro sve igre koje sam probo su radile i bolje nego na konzoli

hmm ti iaš emulator za jedinicu dok se ovdije raspravlja za emulator PS2 igri kui'š, jel za jedinicu skoro pa sve gre delaju ako tako, dok za dvokju rijetko koja, a i ako dela onda je to na jadnih 5-10 FPS-a koji su pre spori

Box_129
20-11-2007, 21:26
Imam emulator za PS2 pcx2.0.9.2. i kad iden pokreniti igru kaže mi da moram loadati neki BIOS.Di ga mogu nači.Jel triba možda joystick za PS2 emulator
Trebaš imati BIOS od playstationa 2 i trebaš imati mrcinu od kompa da to pokreneš

flander
20-11-2007, 22:01
pa nemoš mi dizat temu staru skoro pa 6 mjeseci :pray: