PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ubisoft



Lord Jambrek
27-06-2007, 06:25
Sinoć sam instalirao Splinter Cell: Double Agent i pitam se, koji se bog dešava Ubisoftu?

Pogledajte malo bolje njihove naslove koje oni izdaju.

Naprave odličnu igru, evo uzet ću Prince Of Persia kao primjer.

Sands of time je pre dobra igra, priča je kk razradena (evo crkla mi tipka dj) odlični likovi, grafika je onak cartoony i dobro izgleda, mjuza se uklapa uz igru.

Dode WW i super, igra je mračna, Godsmack je svirao soundtrack, hrpa poteza, pokušavaju nas priljepit za monitor virtualnim komadima.

No kada prodjete malo više WW primjetit ćete da se nivoi stalno, ali stalno ponavljaju, tu igra dobiva na monotonosti jako.

Tu se vidi da su nastavak radili na brzinu i umjesto da izmišljaju toplu vodu, oni su u istoj igri reciklirali nivoe dotične igre, mislim, genijalno, toga se niti EA ne bi sjetio.


Two Thrones mi je bio malo bolji od WW, no opet su mogli ubacit onu staru arapsku mjuzu.

Dark Prince je bio osvjezenje, odlični potezi, fenomenalno dizajniran.

No jedna stvar me ubila u TT. Promjenili su dizaj od Dagger Of Time, a i njegov sustav funkcioniranja.

U SoT si morao ubosti protivnika i izvuć pijesak iz njega, dok u TT je ista šema kao u WW, pijesak ti se sam obnavlja, ne moraš ga ubost.


Istu stvar su napravili sa Splinter Cell.

Prvi nastavak je bio odličan, drugi isto, treći je bio nešto posebno, ali onda je došao DA koji je postao više akcijska igra nego šuljalica, a mislim da ni Conviction neće bit ništ bolji.

D.E.M.O.
27-06-2007, 07:10
indeed.. samo sto ja double agent nemogu igrat :|

dugi
27-06-2007, 08:03
Splinter Cell: Double Agent je odlicna igra.Morali su unjeti neke promjene.Mislim da su napravili vrlo dobru igru,istina prezahtjevnu.Ipak neki dijelovi,pogotovo oni snjezni opravdavaju visoke hardverske zahtjeve.Zar nije bilo dosta nocnog suljanja.

POSA
27-06-2007, 08:19
istina, promjene su nužne, dokle misliš da su mogli drugačije pakirati istu stvar. double agent je dobar, conviction će (nadam se biti još bolji)
i nemoj mi po ubisoftu, dobri su oni i imaju odlične igre od koji je većina s više nego pozitivnim ocjenama

flander
27-06-2007, 09:33
Meni su svi serijali dosad PoP-a i SC dobri mada još nisam zaigrao Double Agenta, a to što pričaš za dagger i pjesak to da malo su pobrkali. Ali sve u svemu igra je ok.

Lord Jambrek
27-06-2007, 15:33
Nisam ja rekao da su to loše igre, samo što su počeli sa "štancanjem" nastavaka kao EA, a to nikako nemre bit dobro.

Prince-Artas
27-06-2007, 22:59
@Lord Jambrek-pa nemogu se složit s tobom, ubacili su nekakve inovacije jer bi nastavci inače samo add on misije a to se onda ne može nazvat pravim nastavkom (govorim za PoP)
šta se tiće fishera četvrti dio nisam igrao pa neću sudit
no pljujem po ubi-ju zbog slabe tehničke podrške i nefer odnosa prema kupcima (sjetite se kako su brisali postove ljudima zbog HOMM5, razne zavrzlame oko poluproizvoda pod imenom Silent Hunter 3 i 4)

Om3G@
29-06-2007, 12:50
Double Agent je smece na kvadrat. A inace sam fan Splinter Cell serijala.

Sgt. Bull
29-06-2007, 13:00
Evo jučer sam baš prešao SC:CT, a nedavno i SC:DA (da u mene je to sve obrnuto prvo 4. dio pa 3.,a prije toga 2. pa 1.) i mogu reći da je po meni svaki dio dobar na svoj način,jerbo eto već su rekli,da su napravili i 4. dio da bude šunjanja(mada sasvim ima solidan komad misija u kojima se šunjaš) došlo bi do tog monotonog ponavljanja,nož i pod grlo dok su ovako unijeli te neke akcijske elemente,tu neku razonodu,jer kako su rekli,vrijeme je da Fisher izađe iz sjene,i da, tu nisu pogriješili,jer je fkt vrijeme,po meni Ubisoft je odlična kompanija sa odličnim igrama(Posebno od Clancy-a,čovjek zna što valja(Lov Na Crveni oktobar,any1?,da ne nabrajam dalje),priča mu je prejaka) i oni znaju što valja,sada koliko sam razumio izlazi i taj Assasins Creed pod njihovim okriljem i nadam se da će mi moći na komp,čvrsto se nadam.Po mom ličnom mišljenju Ubisoft je jedan od rijetkih koji nisu zaslužili topic u ovom podforumu.

dugi
29-06-2007, 13:33
Double Agent je smece na kvadrat. A inace sam fan Splinter Cell serijala.

nisi bas nesto argumentirao.

Prince-Artas
29-06-2007, 19:33
Double Agent je smece na kvadrat. A inace sam fan Splinter Cell serijala.

nisi bas nesto argumentirao.

i mene zanima zašto, odigrao sam prva 3 dijela i double agent mi je jedan od naslova koje moram prijeći ovo ljeto

Jopax
29-06-2007, 20:40
Postaju previse kao EA sa stancanjem nastavaka
mislim jeli normalno izbacit 4 nastavka u 3.5 godine nekada jesta ali Splinter Cell sigurno nije igra za stancanje nastavaka :yuck:

RA7R
01-07-2007, 18:30
a sad kao prvo, ja mislim da višak akcije, a manjak šuljanja, je nekon kojeg vremena morao doč, pa ipak je sam doubla agent, nema više šuljanja, ili ubij, ili budi ubijen, pa je tu došllo do extra akcije, a kao drugo, u 3.5 godine su izašli 4 nastavka jer je 2 nastavak rađen u šangaju, nakon 1, a 3 odma nakon izlaska 1 nastavka u montrealu, pa je zato to tako brzo došlo, praktički, chaos theory mi je do sad najbolji nastavak, i najduže mi je trajao, a 4 ni ne pomišljam odigrat dok ne dobijem neš novo, a što se tiče princa, leveli se, barem po meni, nisu baš toliko ponavljali, jer upravo onaki mračni leveli su trebali za onog mračnog princa, i hrpetinu onih poteza, mogu se ususit i reći kako mi je pop2 najblji od sva 3 dijela, jes samo da su bar u t2t stavili istu muziku, al šta je, tu je...

Lord Jambrek
01-07-2007, 18:44
a sad kao prvo, ja mislim da višak akcije, a manjak šuljanja, je nekon kojeg vremena morao doč, pa ipak je sam doubla agent, nema više šuljanja, ili ubij, ili budi ubijen, pa je tu došllo do extra akcije, a kao drugo, u 3.5 godine su izašli 4 nastavka jer je 2 nastavak rađen u šangaju, nakon 1, a 3 odma nakon izlaska 1 nastavka u montrealu, pa je zato to tako brzo došlo, praktički, chaos theory mi je do sad najbolji nastavak, i najduže mi je trajao, a 4 ni ne pomišljam odigrat dok ne dobijem neš novo, a što se tiče princa, leveli se, barem po meni, nisu baš toliko ponavljali, jer upravo onaki mračni leveli su trebali za onog mračnog princa, i hrpetinu onih poteza, mogu se ususit i reći kako mi je pop2 najblji od sva 3 dijela, jes samo da su bar u t2t stavili istu muziku, al šta je, tu je...

E ti lvl-i u WW su me totalno naživcirali, sve se svelo na trčanje kroz one time portale, barem 20 put si išao aktivirat time portal. i previše puta prolazio kroz onaj kolut na zidu, kroz onu stazu gdje si morao trčat da ti se ne razmakne pod...

TT je dobar na svoj način, ali WW se vidi da je nekak nabrzak sklepan.

Ogg The Dogg
01-07-2007, 18:55
ja sam prvo igro dvicu i ona mi je najbolji nastavak. a što se tiče ponavljanja nivoa, istina, nekad se mora proč po jednom mjestu i više puta ali to ne znači da je igra sklepana na brzaka. ja to više vidim kao maštovitost. ono, kolko puta se ljudi i u filmovim i u stvarnom životu vračaju na neko mjesto, pa zašto onda ne bi i u ovoj igri.
i da, muzika je odlična. šteta što nije takva u TT. ali ni ono nije loše
a splinter cell je stvarno dosegao vrhunac sa 3. dijelom, iako je meni prvi najbolji. četvorka je dobra, ali ima malo previše akcije za moj ukus.

ChR0NoS
05-10-2007, 13:36
ja sam prvo igro dvicu i ona mi je najbolji nastavak. a što se tiče ponavljanja nivoa, istina, nekad se mora proč po jednom mjestu i više puta ali to ne znači da je igra sklepana na brzaka. ja to više vidim kao maštovitost. ono, kolko puta se ljudi i u filmovim i u stvarnom životu vračaju na neko mjesto, pa zašto onda ne bi i u ovoj igri.
i da, muzika je odlična. šteta što nije takva u TT. ali ni ono nije loše
a splinter cell je stvarno dosegao vrhunac sa 3. dijelom, iako je meni prvi najbolji. četvorka je dobra, ali ima malo previše akcije za moj ukus.
signed

W3DR4N
22-11-2008, 21:49
Dižem temu staru godinu dana jer Ubisoft još uvijek nije napravio dobru igru. Život na staroj slavi im očito paše.

Kad je ubisoft imao zlatnu groznicu 2003.-2004. i kad su izdali prvi Splinter Cell, Prince of Persia, Beyond Good & Evil, Far Cry, XIII, Raven Shield, Lock On, Silent Hunter i još par naslova, očito im se činilo da su dali svoje svijetu i odlučili raditi bjesomučne nastavke i musti krave dok se nisu srozali do granice neprepoznatljivog krša.

Kad je Ubisoft zadnji put izdao vrhunsku igru?

Assassins Creed je izuzetno podbacio i izgubio se u moru monotonosti i vlastite neprivlačnosti.
Ista se stvar dogodila s dugo najavljivanim Far Cryom 2.
Novi Prince of Persia? Zar nisu prošle samo tri godine od završetka starog? Zar nemaju apsolutno nikakve svježe ideje? Tom Clancy, gadi li se samo meni to ime na omotima kutija?
Novi Splinter Cell najavljuju predugo, i sve manje liči na prvobitnu ideju. Brothers in Arms je prelagan, predosadan i prožvakan copy-paste u novom engineu.
Razni taktički shooteri poput GRAW-a ili Vegasa su samo blijeda slika i prilika kvalitete kojom su zračili njihovi predstavnici.

Tamo 2003.-2004. sam Ubisoftu dao svojih cca 3000 kuna kupivši gore navedene naslove gotovo siguran da će Ubisoft zadržati kvalitetu, no prevarili su me, kao i sve nas.
Niti su išta izdali ovih mjeseci, niti išta imaju za izdati, kako bi konkurirali na tržištu.

Ubisoft je postalo ime koje ne predstavlja ništa, jer nema opipljivih dokaza.

Nodakim
23-11-2008, 01:00
Ti nisi nikada zadovoljan...

RA7R
23-11-2008, 10:37
Dižem temu staru godinu dana jer Ubisoft još uvijek nije napravio dobru igru. Život na staroj slavi im očito paše.

Kad je ubisoft imao zlatnu groznicu 2003.-2004. i kad su izdali prvi Splinter Cell, Prince of Persia, Beyond Good & Evil, Far Cry, XIII, Raven Shield, Lock On, Silent Hunter i još par naslova, očito im se činilo da su dali svoje svijetu i odlučili raditi bjesomučne nastavke i musti krave dok se nisu srozali do granice neprepoznatljivog krša.

Kad je Ubisoft zadnji put izdao vrhunsku igru?

Assassins Creed je izuzetno podbacio i izgubio se u moru monotonosti i vlastite neprivlačnosti.
Ista se stvar dogodila s dugo najavljivanim Far Cryom 2.
Novi Prince of Persia? Zar nisu prošle samo tri godine od završetka starog? Zar nemaju apsolutno nikakve svježe ideje? Tom Clancy, gadi li se samo meni to ime na omotima kutija?
Novi Splinter Cell najavljuju predugo, i sve manje liči na prvobitnu ideju. Brothers in Arms je prelagan, predosadan i prožvakan copy-paste u novom engineu.
Razni taktički shooteri poput GRAW-a ili Vegasa su samo blijeda slika i prilika kvalitete kojom su zračili njihovi predstavnici.

Tamo 2003.-2004. sam Ubisoftu dao svojih cca 3000 kuna kupivši gore navedene naslove gotovo siguran da će Ubisoft zadržati kvalitetu, no prevarili su me, kao i sve nas.
Niti su išta izdali ovih mjeseci, niti išta imaju za izdati, kako bi konkurirali na tržištu.

Ubisoft je postalo ime koje ne predstavlja ništa, jer nema opipljivih dokaza.

mora da te dobro plaćaju :D

Deadwalker
28-11-2008, 09:33
Dižem temu staru godinu dana jer Ubisoft još uvijek nije napravio dobru igru. Život na staroj slavi im očito paše.

Kad je ubisoft imao zlatnu groznicu 2003.-2004. i kad su izdali prvi Splinter Cell, Prince of Persia, Beyond Good & Evil, Far Cry, XIII, Raven Shield, Lock On, Silent Hunter i još par naslova, očito im se činilo da su dali svoje svijetu i odlučili raditi bjesomučne nastavke i musti krave dok se nisu srozali do granice neprepoznatljivog krša.

Kad je Ubisoft zadnji put izdao vrhunsku igru?

Assassins Creed je izuzetno podbacio i izgubio se u moru monotonosti i vlastite neprivlačnosti.
Ista se stvar dogodila s dugo najavljivanim Far Cryom 2.
Novi Prince of Persia? Zar nisu prošle samo tri godine od završetka starog? Zar nemaju apsolutno nikakve svježe ideje? Tom Clancy, gadi li se samo meni to ime na omotima kutija?
Novi Splinter Cell najavljuju predugo, i sve manje liči na prvobitnu ideju. Brothers in Arms je prelagan, predosadan i prožvakan copy-paste u novom engineu.
Razni taktički shooteri poput GRAW-a ili Vegasa su samo blijeda slika i prilika kvalitete kojom su zračili njihovi predstavnici.

Tamo 2003.-2004. sam Ubisoftu dao svojih cca 3000 kuna kupivši gore navedene naslove gotovo siguran da će Ubisoft zadržati kvalitetu, no prevarili su me, kao i sve nas.
Niti su išta izdali ovih mjeseci, niti išta imaju za izdati, kako bi konkurirali na tržištu.

Ubisoft je postalo ime koje ne predstavlja ništa, jer nema opipljivih dokaza.

moram se složiti s tobom. Ubisoft je nažalost u zadnje vrijeme jako podbacio te im naslovi(sto se tice gameplay-a najvise) jako kaskaju...Al zato, sto je gotovo nevjerojatno, EA poče raditi jako dobre igre. Red Alert 3 i Dead space su savim dobri primjeri...

Ogg The Dogg
03-12-2008, 10:57
wedrane ja se ni malo ne slažem s tobom... u zadnje vrijeme se sve manje igram al ono što sam probo od ubisofta mi se svidjelo. ne znam šta je tebi tolko assassins creed loš? ja sam tu igru prešo već 4 puta i opet ju igram i uživam.
novi PoP? a jbt, malo je danas inovativnih igara, ali meni uopće ne smeta što mogu ponovno uživat u prinčevim akrobacijama, što će doć novi SC koji će praktički bit sasvim nova igra samo što će imat stare likove(gameplay će bit nešto sasvim drugačije)....
eto moram priznat da mi se FC2 nije dalo igrat. ne znam zašto, igro sam ga možda 5 min i dosta. al stvarno ne znam zašto.
i da, ako kupim ubijevu igru znam da sam kupio dobru igru, ma šta god ti reko. ak ose tebi ne sviđaju, ne znači da te igre nevaljaju.

Ivan_87
03-12-2008, 12:37
nije ni ubisoft izdo al bogme ni siera i oni su imali starih hitova

X-Trax
12-12-2008, 17:39
Pokretac teme spomenio je WW po meni je to najbolji nastavak iz PoP storije !

Evo zasto : Prica , lik, gameplay , soundtrack( Godsmack je proso ko bubreg u loju prodo jednu pjesu i ubisoftu i holliwood-u ) , Losa fizika u SoT dala je svoje ( Novi atletski potezi u WW T2T su izvanrednio izvedeni) , U T2T Dark Prince je dao takav stih igri da se tu nema sta opisivat!

Jedna anegdota : Pito sam legu dal je zaigrao PoP WW , on mi odgovara da je i da mu se uzasno nesvida , pitam ga zasto na sto mi on odgovara
" U pola igre skontas da vijas samog sebe "

Da se vratimo na temu SC sam igro samo na mobitelu i mogu vam rec da je gameloft napravio dobru igru :D :D :D

Maloki
13-12-2008, 19:09
Sne znam šta je tebi tolko assassins creed loš? ja sam tu igru prešo već 4 puta i opet ju igram i uživam.
Kako ti se dalo? :( Igra nakon 2. ili 3. ubojstva postane užasno monotona. Ono, iste scene vidiš par stotina tisuća puta u samo sat vremena igranja. A i da ne spominjem užasno dosadne razgovore koje nikako ne možeš skipat nego ih moraš svaki puta preslušat bez obzira na to jesi ih već slušao ili ne. Igru sam prešao samo da vidim kraj i nema tog Boga koji će me natjerat da ju idem ponovno prelaziti.

Ogg The Dogg
15-12-2008, 22:00
meni su ti dijalozi najbolji di osvega! bas sam uzivo u njima. i igra mi je dobra, nije monotona ni nis.

Anarion.Umarth
15-12-2008, 22:05
onda možda imaš isti problem ko i protagonist mementa
drugi odgovor ne mogu smislit

Ogg The Dogg
15-12-2008, 22:09
hehehe... zasto? npo meni su ti dijalozi među boljima i mudrijima(kolko se to moze zvat mudrim) u nekoj igri. tak da u tom nema nis lose.
i sad si mesjetio... idem si negdje nabavit taj film :)