PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars: KotOR 3



Maloki
21-02-2006, 00:41
Kaj mislite, kaj bi bilo dobro da bude u novom KotORu ak izađe?
Mislim, KotOR 1 je ostavio dosta nerješenih tajni, KotOR 2 je još više zakompliciro radnju,pa zato mislim da bi trebo izać i 3 nastavak i to bi bila gotova još jedna Star Wars trilogija (moram reć najbolja :D )...

Tri66a
21-02-2006, 06:49
priča bi se trebala nastaviti tamo di su revan i onaj drugi išli,znači u nekoj čudnoj galaksiji sa puno neobjašnjivih događaja i još više forsa. :D

Om3G@
21-02-2006, 11:18
LoL, ma prica je u KotOR-u uvijek bila dobra, ali mislim da bi igra trebala biti samo takav own - - - kupujem ju u 500000000000 primjeraka cim izadje - - jednostavno se ne moze zabrljati sa tom igrom, zar ne?

tomifish2002
21-02-2006, 12:02
LoL, ma prica je u KotOR-u uvijek bila dobra, ali mislim da bi igra trebala biti samo takav own - - - kupujem ju u 500000000000 primjeraka cim izadje - - jednostavno se ne moze zabrljati sa tom igrom, zar ne?

sa svakom se igrom može zabrljati. jedino blizzard nemože :D

Maloki
21-02-2006, 15:03
Bilo bi zakon kad bi mogo birat s kojim ces likom igrat, Revan ili Exile!!!!
I bilo bi dobro da ak imas prijasnje saveove, da ti po njima malo modificira pricu (recimo,vi ste prešli s Ravenom na dark side, pa ce tak bit i ovdje)...
Igra ce 100% bit jedna od najhebenijih igrica kad izađe :fof: :fof: :fof:

whiskey
23-02-2006, 16:46
Igra sa takvim gotickim naslovom ne može zakazati!
Pogotovo još zato šta je u star wars svemiru sa odlicnom pricom u prethodna dva dijela. I šta je najvažnije igra je RPG!:)
Puno pluseva, jedino mogu zasrati sa traljavom izvedbom šta se dešava kod mnogih naslova.
Uglavnom KOTOR 3 ima predispozicije da postane najbolja star wars igra svih vremena! oce li to na kraju biti vidit cemo...

Tri66a
23-02-2006, 17:05
Samo da ne stave OPET istu šablonu početka igre(amnezija...tko sam...gdje sam....). Trebali bi staviti da igru počnemo sa nekakvim experience-om (negdje level5) i sa lightsaber-ima,ali da onda izmisle neke uber-super-mega jake likove(ili recimo parapsihološku/čisto energijsku rasu ili tako nešto). I naravno želim još više force moći i mogućnost kombiniranja dvije ili više istih. Npr. imamo force push na advanced i agility na expert i dobijemo sposobnost odbijanja ili skretanja,recimo 40% long range napada(nešto kao u Matrixu). Ili kao što su stavili onu moć da smiruješ ili hipnotiziras beštije...e pa to su mogli staviti da ih mi možemo kontrolirati na određeno vrijeme.
Sad sam se sjetio super ideje....mogli bi staviti da na početku izaberemo nekakvu kreaturu da nam bude pet-fighter(nešto kao He-manov tigar). Kako se mi razvijamo tako bi i ta beštija dobivala bolje reflekse,nekakve posebne moći koje bi nam koristile u izvršavanju određenih questova.

Za kraj same priče bi stavio nešto kao sw:battlefield,jednu kvalitetnu i kaotičnu masovnu bitku....Ono,mi i naš tigar/orao/neznamvišešto koji riga vatru/ima sonični napad/osljepljuje neprijatelja i što sve ne+ još par sidekick likova i jedna rasa/frakcija?/vrsta protiv neprijatelja. U tom dijelu bi ubacio lagani RTS štih(kroz recimo nekakvu konzolu koju bi imali na bojištu)uz naravno hand-to-hand borbu.

Exar
23-02-2006, 20:16
bolje bi bilo da igras opet kao Revan ili Exile i onda (u jednom malom djelu igre) budes commander u borbi Jedi-a ili Sith-a (ovisno na kojoj si strani da se na toj strani boris). Mozda bi bilo ok da onako igras kao Revan npr. a da ti je u pratnji Exile... ili obrnuto.. ma igra ce bit zakon e!

Tri66a
23-02-2006, 23:29
Ma da,da i mislio sam da nastavis kao jedan od njih dvojice+jos ta bestija. Ili bi mogao imati svaki svoju mrcinu?

Maloki
24-02-2006, 15:53
A možda bi ipak bilo bolje da si jedan potpuno novi lik, a Revan i Exile ti se joinaju u party. I bilo bi dobro da je radnja u početku u nepoznatom svemiru, pa kasnije u poznatom i na kraju opewt u nepoznatom...
:D
Bilo kako bilo, čim izađe, odmah je kupujem!!! :fof:

Edi Sm187
27-02-2006, 09:25
Ja sam samo prošao 1. dio i jako mi se svidio.Drugi bi još trebao nabaviti,a treći ću kupit.

el'fenomeno
27-02-2006, 16:51
i ja se slazem da bi bilo bolje da ne bude amnezije i tih za**bancija, ali tako je njima lakse zakomplicirat pricu!
dvica mi ima premalo planeta i prica je dosta traljava, ali zato je 1.dio cudo zivo!! i jos mi se u 2.dijelu nije svidjelo sto nema jedi-ja nego sve neki exilovi, propali masteri i sithi!!
najbolje bi bilo da u trojci bude ponovno osnovan jedi vijece i red!

Sgt. Bull
27-02-2006, 17:07
i ja se slazem da bi bilo bolje da ne bude amnezije i tih za**bancija, ali tako je njima lakse zakomplicirat pricu!
dvica mi ima premalo planeta i prica je dosta traljava, ali zato je 1.dio cudo zivo!! i jos mi se u 2.dijelu nije svidjelo sto nema jedi-ja nego sve neki exilovi, propali masteri i sithi!!
najbolje bi bilo da u trojci bude ponovno osnovan jedi vijece i red!S:thumbs2: aha u pravu si

-Jojo-
27-02-2006, 18:42
Ufff, kakva ce tek bit grafika u 3, ali igrivost je glavna vrlina :):):)
Can't wait!!!!!

Exar
28-02-2006, 08:18
jedino bi bio problem da zaseru s grafikom ili nekom sitnicom koja bi tolko isla na jetra da nemres igrat... inace sto se price tice... samo ne amnezija i oda odlicno!

Büre
28-02-2006, 09:37
JAKOSsam skeptican prema tom trecem nastavku.... :?

Tri66a
28-02-2006, 09:43
A čuj...veliki im je kiks bio taj drugi nastavak jer su ponovili priču i lokacije,i valjda su i to skužili,tako da se JA nadam da će treći dio biti onakav kakav je dvica trebala biti. t o č k a.

Büre
28-02-2006, 10:47
A čuj...veliki im je kiks bio taj drugi nastavak jer su ponovili priču i lokacije,i valjda su i to skužili,tako da se JA nadam da će treći dio biti onakav kakav je dvica trebala biti. t o č k a.

Iz tvojih usta, u Bozje usi! :pray:

Exar
02-03-2006, 07:42
mogli bi dodat neku opciju da imas drukcije lightsaber-e... ne mislim na boju nego bas lightsaber hilt.. to se jedino moglo uz pomoc nekog moda ja mislim. ili da mozes bas napravit svoj saber. ono skupljat djelove i onda napravit, tako isto za blastere i druga sranja.

Nefarnius
02-03-2006, 16:50
hahaha, jedi red i mir???lolchina
Nega sithovi vladaju,

Tri66a
02-03-2006, 21:32
hahaha, jedi red i mir???lolchina
Nega sithovi vladaju,

Pa ne moraš ti biti Jedi.....samo da budeš jedan od ona dva lika i kasnije idi kud te noge nose.....

el'fenomeno
05-03-2006, 19:08
peace is lie, there is only a pasion...?? ne bih se slozio! sithi su takva vrsta da oni sami sebe ubijaju...
ja se drzim one: there is no emotion, there is peace! light side je puno mudriji i inteligentniji od dark side-a! na dark side-u se prepuste "zivotinjskim" nagonima koji nemaju veze sa inteligencijom i pamecu....

light side ruleeeeeeezzzzzzzz

Tri66a
05-03-2006, 19:39
Ako je "light side" tako pametna strana,kako to da su u SW filmovima uvijek negativci imali ogromne flote i kako da je u KOTOR-u velika flota uvijek na strani Sith-a? Sigurno nisu glupi kada su privukli toliko ljudi na svoju stranu(i time ne mislim na one koje su porobili,jer su trebali imati i nekakvu snagu na početku).Dobro sad, jedi-i su pobijedili u filmu,no zašto od početka onda nisu vladali kada su toliko pametni?

P.S. Meni je najjači onaj stari crnac iz KOTOR2. On je fino "grey side" i lupa guzice svim Đedajima i Sithovima!!

Maloki
05-03-2006, 21:00
Pa u prvom djelu KOTOR-a oni imaju Star Forge...
U drugom je Darth Nihilus pokupio sve ostatke flota iz Mandalorian Warsa...
Meni su osobno najbolji Gray Jediji... :D

Babitz
05-03-2006, 22:06
meni osobno kotor serijal po priči i po atmosferi daaaaaleko nadmašuje SW filmove tako da jedva čekam taj KOTOR 3 ako e ga biti. to su mi jedne od "onih" igara :pray:

Da_killah
06-03-2006, 18:00
a da li tko za stvarno zna kada igra (otprilike) izlazi, can't wait
i ja se slažem s onim da je jedinica puno bolja, još sam igrao duju prije jedinice i skužio da je jedinica daleko bolja. a duju sam igrao po 5,6 sati dnevno, skoro dobio popravni iz mat :D
onaj osjećaj kad otkriješ da si revan...neopisivo :rambo:

Babitz
06-03-2006, 18:11
Meni su oba odlična, znam da je dvojka kopija, al i dalje rula, glavno da je zadržalo odličnu priču, super svijet SW i prejebenu atmosferu
je tko doznao od onog malog robota zadnju lokaciju na koju je revan pošao?

Da_killah
06-03-2006, 19:44
ja ne, još uvijek... :killyou:
a nisam ni vidio onog lika, The disciplea jer nisam igrao kotor2 sa ženskom
sad ću kad mi se srede neki problemi s kompom

Nefarnius
07-03-2006, 16:25
robot zna da je revan na unknown planetu di žive rakitiji ili slično, likovi imaju rankore za kućne ljubimce

Babitz
07-03-2006, 16:27
i što onda? može se tam putovat?

Nefarnius
07-03-2006, 16:35
evo ga priča(trenutno još neslužbena, no to sam pokupio od nekog head delevelpmenta)
You choose who you want to be at the beginning:

If you are Revan-You train Sith and attack the temple on courasant and make Jedi become Sith

If you are Exile-You are the only Jedi left you must persuade people to become Jedi's and train them and try to stop Revan

p.s.-Igru će raditi ili BioWare ili Atari
p.s.s.-King, da morat ćeš tamo ići, isključiti štit kako bi mogli otići na starforge, uništiti malaka, i pokušati spasiti Bastilu.

-Exile je iz kotora 2, a revan iz kotora 1

Babitz
07-03-2006, 17:34
p.s.s.-King, da morat ćeš tamo ići, isključiti štit kako bi mogli otići na starforge, uništiti malaka, i pokušati spasiti Bastilu.

pa to znam, prešao sam prvi dio (a i drugi)

a ček, kak to da s revanom ideš sithove trenirat?
ne vjerujem da ćeš se odma na početku igre predefinirt za good/evil, al valjda će bit za birat revan/exile, a možda bi se čak moglo napravit da paralelno igramo s obojicom :D

Nefarnius
07-03-2006, 19:47
neznam, drugo nisu rekli,
za drugi dio pitaš,misliš onaj kurac mali leteći?
Hmm,neznam, ali ako pređeš s light side, planet se uništi stoga, nikad ne saznamo, a s dark side, još nisam prešo

Da_killah
08-03-2006, 17:51
to bi bilo malo glupo da ako si revan da si automatski dark side
i revana moraju napravit tako da preživi, bez obzira na kraj, jednostavno MORAJU :D

Da_killah
08-03-2006, 17:51
i može link, di si to vidio?

Maloki
08-03-2006, 21:44
evo ga priča(trenutno još neslužbena, no to sam pokupio od nekog head delevelpmenta)
You choose who you want to be at the beginning:

If you are Revan-You train Sith and attack the temple on courasant and make Jedi become Sith

If you are Exile-You are the only Jedi left you must persuade people to become Jedi's and train them and try to stop Revan

p.s.-Igru će raditi ili BioWare ili Atari
p.s.s.-King, da morat ćeš tamo ići, isključiti štit kako bi mogli otići na starforge, uništiti malaka, i pokušati spasiti Bastilu.

-Exile je iz kotora 2, a revan iz kotora 1

Jel možda obrnuto? Jer, Lucasart je reko da je pravi, povijesni događaj, taj da je Revan na Light sideu...

Maloki
08-03-2006, 21:46
neznam, drugo nisu rekli,
za drugi dio pitaš,misliš onaj ***** mali leteći?
Hmm,neznam, ali ako pređeš s light side, planet se uništi stoga, nikad ne saznamo, a s dark side, još nisam prešo
Na dark side je puno bolje. Planeta se ne uništi već ti zauzmeš akademiju i postaješ novi vođa Tryaus akademije... Ja sam išo igrat ko žensko i super je al nisam dovršil jer mi se komp pokvaril... :cry:

Om3G@
09-03-2006, 10:44
Nikada nisam pokusao preci KotOR2 na dark side-u

Wongraven
09-03-2006, 11:59
evo ga priča(trenutno još neslužbena, no to sam pokupio od nekog head delevelpmenta)
You choose who you want to be at the beginning:

If you are Revan-You train Sith and attack the temple on courasant and make Jedi become Sith

If you are Exile-You are the only Jedi left you must persuade people to become Jedi's and train them and try to stop Revan

p.s.-Igru će raditi ili BioWare ili Atari
p.s.s.-King, da morat ćeš tamo ići, isključiti štit kako bi mogli otići na starforge, uništiti malaka, i pokušati spasiti Bastilu.

-Exile je iz kotora 2, a revan iz kotora 1

bilo bi super da bude tako.Nerviralo me u prvom dijelu to sto me kao revana nisu prihvatili tj vijerovali da sam revan a kad sam trebao postati vodja na koribbanu svi su se poklali medjusobno.Bilo bi super naredjivati sithima ili jedi-ima i voditi ih u bitku.

Babitz
09-03-2006, 16:55
malo je meni lame igrat na dark side. way to eazy

T.N.T.
09-03-2006, 17:01
meni je Kotor 2 nekako glup...

Prvi dio je puno bolji, prošao sam na light i na dark side...

Kotor 2 sam igrao neka 3 dana i zatim prestao, ne sviđa mi se...

nema ono ˝nešto˝ kako prvi Kotor...

Exar
09-03-2006, 22:40
gle ak imas nesto protiv KOTOR 2 onda odi u pljuvacnicu a ne ovdje srat! zato su i radili topic pljuvacnicu a ne da se nadje neki pametni koji ce srat na mjestu gdje ne treba! :-x

Babitz
10-03-2006, 17:16
oba kotora imaju nenadjebivu atmosferu i priču i IMO ownaju filmove na kvadrat :pray:

Nefarnius
10-03-2006, 17:23
There is no passion, there is only peace.-JEDI
There is no peace,there is only the passion.-SITH
Stvar je u tome:
Jediji su sluge sile
Sithovi su gospodari sile

T.N.T.
10-03-2006, 18:15
gle ak imas nesto protiv KOTOR 2 onda odi u pljuvacnicu a ne ovdje srat! zato su i radili topic pljuvacnicu a ne da se nadje neki pametni koji ce srat na mjestu gdje ne treba! :-x

ajde ti ne seri, ja nisam rekao da kotor 2 ne valja, samo da mi je jedinica bolja...

Tri66a
10-03-2006, 19:25
There is no passion, there is only peace.-JEDI
There is no peace,there is only the passion.-SITH
Stvar je u tome:
Jediji su sluge sile
Sithovi su gospodari sile

To nije točno.
To samo znači da Jedi red koristi/usmjerava Silu kroz unutarnji mir i harmoniju i koristi njenu mirniju stranu,a Sith red uzima onu divljiju stranu Sile. Nitko nije gospodar Sile,jer je ona sve oko nas(kamen,drvo,rijeka,zec,prašina itd.). Da je netko stvarno gospodar jednom misli bi mogao sve uništiti i onda ne bi bilo te borbe između Jedija i Sitha.

Nefarnius
10-03-2006, 21:28
nisam niti rekao, dobro rekao sam ali sam time htio reći da u igri oni tako misle,...

dabl eM
10-03-2006, 22:10
may the force be with all of you....
young (neznam ka se točno piše)

Herr Schnitzel
11-03-2006, 10:18
Oba KotOR-a imaju nenadmasnu pricu i atmosferu. :pray:
I radnja se odvija 4000 godina prije prvog dijela filma i
to je kul jer ovi u filmu govore o tim legendama itd.
a ovdje mozes bit ta legenda. :pray:
P.S. meni je sa Sithovima bolje igrat jer su ono misteriozni,
tajnoviti i naravo jer su preci Darthieja V :pray: .

Tri66a
11-03-2006, 10:23
Sada si me podsjetio na nešto. Sjeća li se tko kako u KOTOR 2 ideš na Korriban(valjda se tako piše ona Sith planeta) i kad dođeš u Valley of the Jedi ti ona ženska kaže kako današnji Jedi-i i Sithovi nisu ni do koljena starim majstorima i lordovima? Možda bi jedna od misija u igri trebala biti da "probudiš" ili prisvojiš njihove moći,ono kao utrka između Revana i Exilea......

Herr Schnitzel
11-03-2006, 10:26
Ja se toga sjecam ali ne sjecam se takve misije.

Nefarnius
11-03-2006, 11:54
mislim da bi s Revanom najbolje bilo igrati,
i onda kad završavaš igru: Revan vs. Exile

Maloki
11-03-2006, 12:31
mislim da bi s Revanom najbolje bilo igrati,
i onda kad završavaš igru: Revan vs. Exile

Meni je još uvijek najbolja ideja da igraš s nekim potpuno novim likom a Revan i Exile ti se joinaju... :D :D

Herr Schnitzel
11-03-2006, 13:02
Netko je rekao da igru radi ili BioWare ili Atari.
Dao bog da je BioWare.Oni su radili jedinicu (majstori RPG-a).
Atari je toliko stvari zeznuo da ga treba drzat podalje od KotOR-a
sa sudskom zabranom (sjetite se samo Matrix igara).

Babitz
11-03-2006, 18:18
samo da ne sjebu KOTOR3, nek je totani ripoff prethodna 2, al nek ima onu atmosferu :pray:

Da_killah
12-03-2006, 12:25
mislim da bi s Revanom najbolje bilo igrati,
i onda kad završavaš igru: Revan vs. Exile

Meni je još uvijek najbolja ideja da igraš s nekim potpuno novim likom a Revan i Exile ti se joinaju... :D :D

to je malo preblesavo IMHO
sad baš si ti neki jedi koji se pojavi niotkuda i onda ti se Jedi Lord i onaj-koji-je-smrt-sile-i-svugdje-ga-slijedi pridruže
to mi nekako ne drži vodu

što se tiče bio-warea i ja bih volio da rade kotor3, jedinicu su napravili prejebeno

X-Plosiv
12-03-2006, 19:01
kada bi ovo navodno trebali izaći?

Sgt. Bull
12-03-2006, 19:07
ma nikad oni ba lupaju bezze(ili ipak ne?)

mental_mind
13-03-2006, 16:41
Najuđe je kad u Kotoru (jedan ili dva) uzmeš neki metalni mač u ruke.

Kaj se tiče trojke....kaj nebi bilo kul da biraš na početku ili guardian,sentinel ili consular,pa još osim spola biraš jesi jedi ili stih.

A naravno počinješ neutralno ,a kao zigovor ti je: ''Ja sam sith,al sam duboko traumatiziran i pi****ca sam''.Ili :''Ja sam đedaj ali sam si zaklo rodbinu jer sam traumatiziran

Maloki
13-03-2006, 17:44
Najuđe je kad u Kotoru (jedan ili dva) uzmeš neki metalni mač u ruke.

Kaj se tiče trojke....kaj nebi bilo kul da biraš na početku ili guardian,sentinel ili consular,pa još osim spola biraš jesi jedi ili stih.

A naravno počinješ neutralno ,a kao zigovor ti je: ''Ja sam sith,al sam duboko traumatiziran i pi****ca sam''.Ili :''Ja sam đedaj ali sam si zaklo rodbinu jer sam traumatiziran

Ne, onda se gubi potpuni smisao kotora...

Sgt. Bull
13-03-2006, 23:06
Najuđe je kad u Kotoru (jedan ili dva) uzmeš neki metalni mač u ruke.

Kaj se tiče trojke....kaj nebi bilo kul da biraš na početku ili guardian,sentinel ili consular,pa još osim spola biraš jesi jedi ili stih.

A naravno počinješ neutralno ,a kao zigovor ti je: ''Ja sam sith,al sam duboko traumatiziran i pi****ca sam''.Ili :''Ja sam đedaj ali sam si zaklo rodbinu jer sam traumatiziran

Ne, onda se gubi potpuni smisao kotora...
i umjesto stare dobre IGRE dobio bi IGRICU(a to ne zelimo,ne?)

Nefarnius
14-03-2006, 23:29
ma, jedva čekam,
Revan će biti najjači!
P.S.-jeste li znali da je Exile bivši general. koji je u Mandalorijanskim ratovima, bio Revanova lijeva ruka???
Mislim Malak mu je bio desna, ali Ex je bio njegov najodaniji jedi!!!

Tri66a
15-03-2006, 09:03
Lijeva ruka? Desna ruka? hmmmm...... :rotfl:
čudni su putevi Sile :rotfl:

Babitz
15-03-2006, 09:29
ma nakraju će uvesti nekog pedesetog lika koji je revanu čistio wc i s njim ćemo klati sve

X-Plosiv
15-03-2006, 10:22
Exar Dun
Jorus ili Joruus (ovisi koji klon) Cbaoth
ce mozda biti i narod Noghri unutra, nadam se 8)

mental_mind
15-03-2006, 14:09
ma nakraju će uvesti nekog pedesetog lika koji je revanu čistio wc i s njim ćemo klati sve

LOL dobra fora.

Svi kotori imaju čudnu i na početku nerazumljivu priču koja je jedan od osnovnih elemenata njega.
Nema smisla predviđati ovu,usput zašto ste sigurni da će uopće biti o Revanu i Exile-u?

Sgt. Bull
15-03-2006, 14:11
ma ja se nemoram uopce brinuti u vezi igre.znam da mi nece moc na kompic pa mogu (ne)mirno spavat zbog toga

Maloki
15-03-2006, 20:54
ma ja se nemoram uopce brinuti u vezi igre.znam da mi nece moc na kompic pa mogu (ne)mirno spavat zbog toga
Zake nebi? Ja sam igro 2 na svom starom komp koji je ima : 800Mhz, 256 RAM i ATI RADEON 9200SE 128MB :rotfl: :rotfl:

Sgt. Bull
15-03-2006, 21:01
ma ja se nemoram uopce brinuti u vezi igre.znam da mi nece moc na kompic pa mogu (ne)mirno spavat zbog toga
Zake nebi? Ja sam igro 2 na svom starom komp koji je ima : 800Mhz, 256 RAM i ATI RADEON 9200SE 128MB :rotfl: :rotfl:
ma ja imam racunar sa 700 mhz,128 vrama i 192 rama i igro sam 2 bez problema :) al nevjerujem da ce mi moc :(

Babitz
15-03-2006, 21:27
ma nakraju će uvesti nekog pedesetog lika koji je revanu čistio wc i s njim ćemo klati sve

LOL dobra fora.

Svi kotori imaju čudnu i na početku nerazumljivu priču koja je jedan od osnovnih elemenata njega.
Nema smisla predviđati ovu,usput zašto ste sigurni da će uopće biti o Revanu i Exile-u?

to je istina. na početku no sense, al na kraju se sve poklapa. isto će bit ovdje