PDA

Pogledaj cijelu verziju : Odijela suparjunaka



Orion
26-06-2007, 08:17
Jeste ikad primijetil da supermanovo odijelo ostaje čitavo bez obzira što se događa? Ono uvijek blista u punom sjaju, bilo da je atomska bomba explodirala prije minut, ili da se superman strmopizdio na zemlju prošavši kroz užarenu orbitu???

Isto je i kod Hulkovog odijela. Što god on radio one mudante su uvijek na njemu. I one ne puknu pri povećavanju onog znanstvenika u njegovog alter-ega, jer, očito se Hulkova "spravica" ne povećava proporcionalno sa tijelom, pa ispada da Hulk stvarno ima spravicu.

I da, superjunaci se nikad ne prepoznaju kad su u odijelu. Uzmimo za primjer batmana. U onoj maski vidi mu se pola ćunke, a opet ga nitko ne prepoznaje. Mogu i ja tako cvike nabit na glavu pa me nitko neće pripoznat sve dok ih ne maknen.

Jebo...

Lord Jambrek
26-06-2007, 08:19
Slažem se, isto kak ne prepoznaju supermana dok ima cvike i nema onaj čuperak na kosi, debilno.


E da.

Zakaj superjunaci uvijek nose gaće na svojim odijelima?

Babitz
26-06-2007, 08:20
supermen owna
plave tajice i prek toga crvene gaće
pravi idol. ftw.

Armachus
26-06-2007, 08:28
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|

Silventus
26-06-2007, 08:29
:pray: Uljepšao si mi dan

Babitz
26-06-2007, 08:54
nezaboravan mi je betmen forevr
kad tamo betmen i robin pričaju sa murjom u stanici, a obučeni kao dva latentna pedera na nekom maskenbalu
još ih murjak doživljava ozbiljno

ja jednostavno nisam mogao vjerovat

Lord Jambrek
26-06-2007, 08:57
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|

Nesmiješ zaboravit na to da nikad nemaju para za hranu, a sekunudu poslije financiraju nekog robota kojeg ni Power Rangersi nemaju.

Babitz
26-06-2007, 09:00
to nema veze s odijelima :-x

Nightyx
26-06-2007, 09:02
tema owna

cijela istina :pray:

Armachus
26-06-2007, 09:03
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|

Nesmiješ zaboravit na to da nikad nemaju para za hranu, a sekunudu poslije financiraju nekog robota kojeg ni Power Rangersi nemaju.

Ne valja zaboraviti da ih Pikachu strese strujom, Charizad sprzi, robot im expoldira oni odlete izvan atmosfere padnu i opet
živi!

Arbiter of Change
26-06-2007, 09:03
To vam je tvid. 8)

Jopax
26-06-2007, 09:10
Zestoko mi je to sto supermen uvjek nosi svoje odjelo, samo preko njega obuce obicnu robu :rotfl:
I vecina tih superjunaka ima samo odjelo i ono sto nose umjesto njega :rotfl:
pravi tajkuni

Orion
26-06-2007, 10:52
Zašto se svi superjunaci stide toga što su superjunaci, uvik glume neke šmokljane da ljudi nebi ni slučajno shvatili da oni imaju super moći.
Bože sačuvaj da to netko ne sazna, to bi bila prava sramota za njih.
Ja da sam superman, leta bi cilo vrime poviše grada bez "maske" i zbario par cura usput.

Toxic
26-06-2007, 10:57
Zašto se svi superjunaci stide toga što su superjunaci, uvik glume neke šmokljane da ljudi nebi ni slučajno shvatili da oni imaju super moći.
Bože sačuvaj da to netko ne sazna, to bi bila prava sramota za njih.
Ja da sam superman, leta bi cilo vrime poviše grada bez "maske" i zbario par cura usput.
Ne stide se nego kriju identitet da bi zaštitili svoje bližnje...

Neven <R>
26-06-2007, 11:03
Ček malo ti se to pitaš dok ta ista ekipa može letjeti, raditi natprirodne stvari i ne znam šta?

THE NO
26-06-2007, 11:08
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|
Koji car. Btw nisam znao da su Tim Raketa superjunaci.
Jedino Spidermanu (film) odijelo ude sjebano nakon fighta,ponekad mu i maska nije cijela.

hacker
26-06-2007, 11:10
A Betmen ima super metalno odijelo i trckara i vjesa se po zgradama.

Simon the Dreamer
26-06-2007, 11:18
Jel iko od vas ikad čitao pravi strip sa superjunacima, ili ste samo gledali glupe filmove?
Trgaju im se kostimi, uvijek, samo što su većini kostimi od nekih "superjakih" materijala, pa se malo teže potrgaju.

Evo, samo jedan isječak iz jednog stripa - link (http://img404.imageshack.us/img404/5972/untitledscanned25uj4.jpg)

Silventus
26-06-2007, 11:29
Pitam,iz kojeg je to stripa ?

m777
26-06-2007, 11:31
Možda Civil War?

Orion
26-06-2007, 11:42
Zašto se svi superjunaci stide toga što su superjunaci, uvik glume neke šmokljane da ljudi nebi ni slučajno shvatili da oni imaju super moći.
Bože sačuvaj da to netko ne sazna, to bi bila prava sramota za njih.
Ja da sam superman, leta bi cilo vrime poviše grada bez "maske" i zbario par cura usput.
Ne stide se nego kriju identitet da bi zaštitili svoje bližnje...

Da ja znam koji su supermanovi roditelji, ja bi im se ulizivao, a ne ih otimao ko tamo neki glupi zlikovci... :)

Toxic
26-06-2007, 11:51
Zašto se svi superjunaci stide toga što su superjunaci, uvik glume neke šmokljane da ljudi nebi ni slučajno shvatili da oni imaju super moći.
Bože sačuvaj da to netko ne sazna, to bi bila prava sramota za njih.
Ja da sam superman, leta bi cilo vrime poviše grada bez "maske" i zbario par cura usput.
Ne stide se nego kriju identitet da bi zaštitili svoje bližnje...

Da ja znam koji su supermanovi roditelji, ja bi im se ulizivao, a ne ih otimao ko tamo neki glupi zlikovci... :)
Da su svi ''zlikovci'' kao ti onda bi svaki strip, film, serija, crtić o supermanu bio o ulizivanju njegovim roditeljima. :D (onima koji su ga uzeli sebi..Kentovi..ne pravim)

Ps1ho
26-06-2007, 11:54
je, da unistite snove malim osnovnoskolcima na forumu, mršte :-x

Orion
26-06-2007, 11:55
Zašto se svi superjunaci stide toga što su superjunaci, uvik glume neke šmokljane da ljudi nebi ni slučajno shvatili da oni imaju super moći.
Bože sačuvaj da to netko ne sazna, to bi bila prava sramota za njih.
Ja da sam superman, leta bi cilo vrime poviše grada bez "maske" i zbario par cura usput.
Ne stide se nego kriju identitet da bi zaštitili svoje bližnje...

Da ja znam koji su supermanovi roditelji, ja bi im se ulizivao, a ne ih otimao ko tamo neki glupi zlikovci... :)
Da su svi ''zlikovci'' kao ti onda bi svaki strip, film, serija, crtić o supermanu bio o ulizivanju njegovim roditeljima. :D (onima koji su ga uzeli sebi..Kentovi..ne pravim)

Da san ja glavni zlikovac, onda bi svi filmovi, stripovi, serije i crtići o super junacima bili erotskog sadržaja.

Simon the Dreamer
26-06-2007, 12:04
Možda Civil War?
Da, Civil War Frontline, prvi broj.

Toxic
26-06-2007, 12:09
@Orion: Ti bi bio superpimp :D ?

Orion
26-06-2007, 12:20
@Orion: Ti bi bio superpimp :D ?

Ne, nego kao green goblin bi natezao Kirsten Dunst.

100EURO
26-06-2007, 13:05
Koja tema nemrem vjerovat...

Frky
28-06-2007, 22:38
Blade :pray: :pray:

Lik je primio pun quratz udaraca u glavu a isto toliko ih je podjelio s glavom no njemu nekim čudom cvike uvjek stoje na mjestu i neće puknu!

flander
28-06-2007, 22:42
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|

Nesmiješ zaboravit na to da nikad nemaju para za hranu, a sekunudu poslije financiraju nekog robota kojeg ni Power Rangersi nemaju.


lolčina dečki :rotfl:

naj heroj mi je Spider-man naravno, zanimljive su mi one akrobacije koje radi dok swinga okolo, a i fora penjat se po zidovima

D.E.M.O.
28-06-2007, 23:07
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|

Nesmiješ zaboravit na to da nikad nemaju para za hranu, a sekunudu poslije financiraju nekog robota kojeg ni Power Rangersi nemaju.

:pray:
e to :D

Arbiter of Change
28-06-2007, 23:08
Jao, pa oni su do grla u kreditima. Pitam se gdje jamce nalaze...

RIPtheREAPER
28-06-2007, 23:48
Blade :pray: :pray:

Lik je primio pun quratz udaraca u glavu a isto toliko ih je podjelio s glavom no njemu nekim čudom cvike uvjek stoje na mjestu i neće puknu!

Blade je car!
I zato mu nisu pukle!
ili su mozda iz one reklame za cvike koje ne pucaju niti kada ih se udari macolom??

Ako ih moze uhvatit bez gledanja i preiskusno ih stavit na vuglu, onda nece niti puknut!
Blade ftw!


jedino je debilno to sto je u stripu blade bijelac a u filmu crnac.
trebao je i u stripu biti crnac!
Snipes pwna naveliko!

Simon the Dreamer
29-06-2007, 09:41
Otkud tebi da je u stripu Blade bijelac. Ti si teško zabrijao....

Silventus
29-06-2007, 13:06
I u crtanom je također crnac.

Svijetlocrn

Sgt. Bull
29-06-2007, 13:09
Šta,Broj Jedan (http://www.libellus.hr/alanford/images/aflik_no1.gif)Siz Alan Forda nije nikome superheroj? Nitko ne bi želio biti obučen poput njega?? Stid vas bilo...

Kostolomac
30-06-2007, 20:39
a vi niste normalni... koja tema :rotfl:
ali istina je to što kažete, sve. osim nekih pojedinosti, npr betmenu se ne može potrgat odijelo jer je od raznih legura titana i od kevlara itd. neznam detalje... a ko što je neko rekao ako ikad čitate stripove vidjet ćete da im se odijela trgaju.

btw ona izjava za tim raketu i robote je prejakahttp://img116.exs.cx/img116/1231/z7shysterical.gif

MindReader
30-06-2007, 21:54
aaa he*em vas trgam se na ovo o blejdu :rotfl: :rotfl:
al ozbiljno, fala bokcu da se neko i tog sjetio XD

još najbolji superjunak je iron-man.. on se bar umori ( :rotfl: ) dok ovi pacovi izvode kerefeke ono.. dugo XD

aaaaa blejd pwns :rotfl:

Systematic Reverse
30-06-2007, 22:05
Tako i Tim Raketa... Oni se presvuću u neku drugu robu, na glavu ne stave ništa a Ash i ekipa ih ne prewpoznaju. :|

Nesmiješ zaboravit na to da nikad nemaju para za hranu, a sekunudu poslije financiraju nekog robota kojeg ni Power Rangersi nemaju.

Ne valja zaboraviti da ih Pikachu strese strujom, Charizad sprzi, robot im expoldira oni odlete izvan atmosfere padnu i opet
živi!

omfg haxori