PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što mislite, hoće li osnovni WoW za 5 godina biti f2p?



Outmind
25-06-2007, 20:43
Hoće li wow bez expanzija za 5 godina biti free 2 play ili će gamad i dalje na običnom wowu zgrtat pare. Vaša razmišljanja molim...

M4mut
25-06-2007, 20:46
ne razumijem ovo ''osnovni wow''

ubiti uopće ne razumijem zašto bi wow ikad bio free, ajd odgovori mi pa da mogu lockat =)

Outmind
25-06-2007, 20:48
Pa osnovni wow, wow bez expanzija, wow bez tbc-a i eventualnih dodataka. Tj plaćao bi samo dodatni content koji dobiješ u expanzijama, a ovaj osnovni već 2 godine starii wow ne... kužiš?

K4ciga
25-06-2007, 21:08
mislim da neće.Ne bi se oni tako lako odrekli stroja od milijarde dolara mjesečno.

flander
25-06-2007, 21:32
mislim da neće.Ne bi se oni tako lako odrekli stroja od milijarde dolara mjesečno.

suljo
25-06-2007, 22:05
mislim da neće.Ne bi se oni tako lako odrekli stroja od milijarde dolara mjesečno.

Svinjoguz
25-06-2007, 22:14
Dok god novi igrače dolazi-pretplata ostaje.

K4ciga
25-06-2007, 22:26
a igrači dolaze stalno,tako da ... :roll:

na dan quita 100 ljudi,a dođe 200 :D

M4mut
25-06-2007, 22:41
bezveze pitanje, pa ako naplaćuju sad zašto bi ikad prestali naplaćivat, wow će danas i za 5 godina bit aktualan, možda ne istoj ekipi, ona će se izmjenjivat, al igrat će se

Jopax
25-06-2007, 23:07
Jedino da izadje wow 2 i onda bi vjerovatno smanjili pretplatu a ne je ukinuli :(

Svinjoguz
25-06-2007, 23:41
Jedino da izadje wow 2 i onda bi vjerovatno smanjili pretplatu a ne je ukinuli :(

a to se sigurno nebu dogodilo.

flander
25-06-2007, 23:52
Kakav WoW 2 :? Nebu nikakav WoW 2 izašao pa nije to igra da se prijeđe i gotovo, nije to PoP ili MGS npr. To je MMORPG, tu samo moš nadodat opremu,arene,instance i ta sranja, nebu nikakav WoW 2 izašao, te dve ekspanzije izađu i fajrund. KAsnije mogu samo još neke stvari izmislit i gotovo

Svinjoguz
26-06-2007, 00:04
Kakav WoW 2 :? Nebu nikakav WoW 2 izašao pa nije to igra da se prijeđe i gotovo, nije to PoP ili MGS npr. To je MMORPG, tu samo moš nadodat opremu,arene,instance i ta sranja, nebu nikakav WoW 2 izašao, te dve ekspanzije izađu i fajrund. KAsnije mogu samo još neke stvari izmislit i gotovo

uz TBC,trebale bi doć još 2 expanzije :D ,ujebemti,kaj još 2,imaju materijala za još 3 materijale...uff vidim da ću imat šta igrat.

Ak je pretplata problem ljudi,nemojte kupovat čokoladice prije škole s kojim vas truju,zaštedite te pare i kupite bon,ili platite kartice(gdje je povoljnije nego bonovima).

Stryder
26-06-2007, 00:26
Mislim da neće, ali bilo bi fora da to naprave...

Spectre
26-06-2007, 01:54
Kakav WoW 2 :? Nebu nikakav WoW 2 izašao pa nije to igra da se prijeđe i gotovo, nije to PoP ili MGS npr. To je MMORPG, tu samo moš nadodat opremu,arene,instance i ta sranja, nebu nikakav WoW 2 izašao, te dve ekspanzije izađu i fajrund. KAsnije mogu samo još neke stvari izmislit i gotovo

Ever heared of Everquest & Everquest 2? :wink:

Ali ovo je ipak Blizzard, čisto sumnjam da će napravit WoW2, jer oni ipak moraju pratiti određeni lore. Hmm, možda nakon još 2-3 ekspanzije, kad se sredi Arthas, pa onda se releasa Warcraft 4, pa potom ekspanzija-dvije za WC4, i onda još kakvih 3-5 godina, moždaSbi tek onda došao WoW 2. Ali ne prije :roll:

THUNDER_DINIX
26-06-2007, 06:30
tesko da ce ukinut pretplatu jer im to donosi ogromnu zaradu. BTW, zanima me sta lik koji je u anketi glasovao za "mrzim WoW" trazi na ovom podforumu

pvjeko
26-06-2007, 07:30
<pozdrav>

Posto je mjesecna tarifa ista bez obzira na to da li imas ili nemas TBC kupljen/instaliran, ne vjerujem da ce ikada mijenjati mjesecnu tarifu. Samo ce se izbacivati nove ekspanzije i konstantno ubacivati novi sadrzaj kako bi svi (i stari i novi igraci) bili zadovoljni, a WoW 2 nikad nece izaci jer, kad malo bolje razmislis, nema ni potrebe za njim. Jedina potreba za nekom vecom promjenom bice u updateovanju sadasnje grafike, a to se sve da rijesiti jednim gigantskim patchom (velicine cca. 1-2 DVD-a)! A i to moze sacekati jos koju godinu. Do tada, uzivacemo u nadolazecim ekspanzijama.

</pozdrav>

Jopax
26-06-2007, 09:13
Kakav WoW 2 :? Nebu nikakav WoW 2 izašao pa nije to igra da se prijeđe i gotovo, nije to PoP ili MGS npr. To je MMORPG, tu samo moš nadodat opremu,arene,instance i ta sranja, nebu nikakav WoW 2 izašao, te dve ekspanzije izađu i fajrund. KAsnije mogu samo još neke stvari izmislit i gotovo

Ever heared of Everquest & Everquest 2? :wink:

Ali ovo je ipak Blizzard, čisto sumnjam da će napravit WoW2, jer oni ipak moraju pratiti određeni lore. Hmm, možda nakon još 2-3 ekspanzije, kad se sredi Arthas, pa onda se releasa Warcraft 4, pa potom ekspanzija-dvije za WC4, i onda još kakvih 3-5 godina, moždaSbi tek onda došao WoW 2. Ali ne prije :roll:

I GW ce dobiti nastavak to zaboravljamo

Lundvalnaden
26-06-2007, 10:22
pa gle, oni naplacuju samo da smanje broj igraca.
pa sad ih ima vise od 8 mil..
koliko bi ih bilo da je free..
sto se mene tice, ja bi volio da se nastavi placat.
tako barem znam da ima ljudi kojima nije stalo samo do zajebavanja.
a da se ne placa, igrali bi svakakvi ljudi.
al konkurencija je prevelika, mislim da ce morat nest smislit

Lundvalnaden
26-06-2007, 10:24
eh da, i vi ste se ogranicili na nas,
nije u cijelom svijetu isti nacin placanja,
japanci placaju po satu npr.
bilo bi fora da se "zamrzava" kartica dok nisi online.
:D

K4ciga
26-06-2007, 10:27
ali i neisplativo blizzardu,jer bi onda kupovao kartice svakih godinu dana 8)

Lundvalnaden
26-06-2007, 10:33
Tocno ! :D
(sta ti radis tu, nisi na wowu ? )

K4ciga
26-06-2007, 10:34
(sta ti radis tu, nisi na wowu ? )

nisam atm,samo da još malo pogledam phorum i bacam se na WoW :roll:

malo post count nabacujem :D

Lundvalnaden
26-06-2007, 10:37
(sta ti radis tu, nisi na wowu ? )

nisam atm,samo da još malo pogledam phorum i bacam se na WoW :roll:

malo post count nabacujem :D


i ja tak malo dosao vidit sta ima
pa ode nazad na lundu
trebam se zdingat brzo

Lundvalnaden
26-06-2007, 10:44
zasto nema ponudjen odgovor - ja ne zelim da prestanu naplacivat !
pa de razmislite ljudi, kako bi onda bilo.
pa bilo bi 90% neozbiljnih igraca.
morali bi ukinut BG :D

K4ciga
26-06-2007, 10:54
morali bi ukinut BG :D

kad bi blizz ukinio BG,ja bih bio prvi koji bi quitao wow

Shadowhell
26-06-2007, 12:59
Ne, end of discussion

azuregos
27-06-2007, 07:53
Pa osnovni wow, wow bez expanzija, wow bez tbc-a i eventualnih dodataka. Tj plaćao bi samo dodatni content koji dobiješ u expanzijama, a ovaj osnovni već 2 godine starii wow ne... kužiš?

za 5 godina ce doc jos par ekspanzija

dex
27-06-2007, 09:25
rekli su barem jedna exp na godinu... pa ce ispucat sadrzaj pa mozda ubacit nest novo... ali bit ce popularan i igrat se jos nekoliko god sigurno... pa ce naravno i naplacivat =))

Outmind
27-06-2007, 09:48
Vi još uvijek niste odgovorili na moje pitanje - hoće li world of warcraft za 5 godina bit free? Dakle kaj mislite, hoće li blizz napravit server ili 2 na kojima će se vrtiti obični wow bez expanzija, i to bi bilo besplatno. Pošto je ljudima koji obični wow igraju godinama već lagano dopizdio, vijek trajanja bi mu produljivale samo expanzije. Za njih bi se plaćala pretplata, dok se za osnovni, već asda dosadni wow ne bi...

Svinjoguz
27-06-2007, 10:20
Vi još uvijek niste odgovorili na moje pitanje - hoće li world of warcraft za 5 godina bit free? Dakle kaj mislite, hoće li blizz napravit server ili 2 na kojima će se vrtiti obični wow bez expanzija, i to bi bilo besplatno. Pošto je ljudima koji obični wow igraju godinama već lagano dopizdio, vijek trajanja bi mu produljivale samo expanzije. Za njih bi se plaćala pretplata, dok se za osnovni, već asda dosadni wow ne bi...


Nema smisla igrati WoW bez expanzija :wink: ,možda jedino RP,al nema baš puno RP-era u WoW-u.

cmeljo22
28-06-2007, 20:29
Ak je pretplata problem ljudi,nemojte kupovat čokoladice prije škole s kojim vas truju,zaštedite te pare i kupite bon,ili platite kartice(gdje je povoljnije nego bonovima).

tako je ne trujte se čokoladicama.. trujte se WoWom... :)

Svinjoguz
28-06-2007, 21:23
Ak je pretplata problem ljudi,nemojte kupovat čokoladice prije škole s kojim vas truju,zaštedite te pare i kupite bon,ili platite kartice(gdje je povoljnije nego bonovima).

tako je ne trujte se čokoladicama.. trujte se WoWom... :)

:rotfl: to se zove duh.

&lt;Boneflesh&gt;
13-12-2007, 17:45
NE!!!!!!!!! nikada...

kad jednom wow dosadi ljudima blizz ce napravit neku novu online igru... diablo ili starcraft i tako nastaviti "musti" lovu od nas ovisnika :D

eXtibO
16-12-2007, 16:04
Cika Blizz vec pravi novi MMORPG. Bog zna sta moze biti, World of Starcraft?

xaviaz
16-12-2007, 20:33
Ma kakav wow lol daj jedi covjece P to sam i ja mislio i svi oko mene kao necu jesti k nps za ppc cu zapsarati ma daj jedi nebudi gladan

RayDX
20-12-2007, 01:13
Revizije tj. broj 2 kod nekog MMORPGa znači da su zajebali nešto i nije pogodno za daljne nadograđivanje. Primjer toga je Guild Wars čiji je engine veoma neograničen za dodavanje novih gameplay sadržaja te je postojala hrpa oganičenja pa je sada u izradi Guild Wars 2. World of Warcraft zbog svoje posebne fascinirajuće arhitekture nikad neće morati imati nastavak. Jedino možda za 10-15 godina.

Kasho
20-12-2007, 01:33
jednostavno nema smisla kad ovako jednostavno uzmu ono sta su igraci vec prije imali / mogli koristit itd itd i samo malo nadograde , lipo upakiraju i gg

ono pogledajte samo koliko igraca je tbc skupia :) a da ne govorimo kad izade wotlk sta ce bit xD

prcko
20-12-2007, 12:26
Igra je fenomenalno napravljena i tako dobro usklađena da ja nemrem vjerovat samo što je prezarazna.Blizzard je stvarno jedna kompanija koja zna šta igrači vole i svaka im cast za to :pray: .A kad wotlk izadje to bu ludnica nad ludnicama nece se znat ko placa u redovima za igru.

Kasho
20-12-2007, 22:30
Igra je fenomenalno napravljena i tako dobro usklađena da ja nemrem vjerovat samo što je prezarazna.Blizzard je stvarno jedna kompanija koja zna šta igrači vole i svaka im cast za to :pray: .A kad wotlk izadje to bu ludnica nad ludnicama nece se znat ko placa u redovima za igru.

da i prcko jel se vracas za wotlk :D?