PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa messengerom



Antiša10
25-06-2007, 10:33
Imam jedadn problem. Kad se pokušam spojit na msn messenger javi mi

"We were unable to sign you into Windows Live Messenger at this time. Please try again later.
Windows Live Messenger has made several failed attempts to sign you in. Your Firewall may be blocking Windows Live Messenger from connecting to the service. Please review your firewall settings. See the retailer's instructions for more information.

Error code: 80048820
Extended error code: 80048412

Probao sam reinstalirat messenger, spojit se s drugim accountom, s drugom konekcijom,iskljucio firewall al' nece. Da li netko zna u cemu bi mogao bit problem? Hvala!
[/img]

Karzah
25-06-2007, 10:50
Jesi probao riješiti problem putem refresha ili repair? Reci mi koji firewall koristiš? Da si nisi možda sam blokirao portove?

Da nije ovo?
The date on your computer needs to be set properly -- double click the clock verify that
the time and date are set.

Antiša10
25-06-2007, 11:00
Probao sam preko refresha i repaira al mi javi da repair nije uspio. Firewall je onaj koji se dobije s windowsima,i to service pack 1,i njega sam skroz iskljucio. Ovo sa vremenom mi je isto javljalo,u biosima mi je pogresno bilo naradjeno pa sam to sad sredio al jos uvijek mi ono javlja.

Antiša10
25-06-2007, 11:03
Evo rijesio sam problem taman kad sam zadnji post napiso..Problem je bio u vremene koji su u biosima.vjerojatno se nest pobrkalo kad sam spajao frendov hard..HVALA!

MarioDIV
01-11-2007, 19:45
Evo rijesio sam problem taman kad sam zadnji post napiso..Problem je bio u vremene koji su u biosima.vjerojatno se nest pobrkalo kad sam spajao frendov hard..HVALA!

e kako si to riješio i ja imam isti problem???

Luka
01-11-2007, 20:05
LOCKED 8)