PDA

Pogledaj cijelu verziju : SW JK II:JO script



S4MUR41
20-02-2006, 18:28
već sam i prije čuo za te stvarčice... ali nikad nisam ustvari znao kaj je to... ( scripta ) i danas sam prvi put došo u dodir s tim... evo vam jedna scripta za JO...

//Basic BackSlash

//This is a Basic BackSlash
//All you have to do is get close to your target and click while looking at them
//and it will turn you and attack them with a simple backwards slash
//This is best used when your target is frozen, on the ground, or otherwise disabled.


bind XX "vstr BS"
set BS "vstr BS1; vstr BS2"
set BS1 "com_maxfps 30; cl_yawspeed 5625; -forward; -back; -left; -right; wait 2; +right; wait 2; -right;"
set BS2 "+back; +attack; wait 4; -back; -attack; cl_yawspeed 200; com_maxfps 200"


na serveru od jednog australijskog klana su me naučili kako bindati neki key... i kako ga onda iskoristiti... samo ja sad neznam ke ja odavde moram upisati u ... ... tabulator?!?! hm... sad sam zaboravio kak se točno zove no uglavnom... ja neznam kaj znači ovaj -back; -left; -right, wait 2...

(n00b) sry na takvim n00bovskim pitanjima...

str33t6l0w
20-02-2006, 18:31
zasto bi to bilo noobovsko pitanje.... i mene to zanima....

mislim da se upisuje u tabulator..... ali nisam siguran... ili u neki .doc ili.ini file....... neznam.....

S4MUR41
20-02-2006, 18:47
znam da se upisuje u tabulator... al neznam kaj se točno upisuje i kojim redom... sad sam već zaboravio kajmi je pričao vođa klana...