PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rijunjen



Blek_Stena
20-02-2006, 15:31
I onda se jedna mala spustila dolje.... erm.. krivi film! DAKLE:

Gizmo i ja poceli smo okupljat stare igrace (tocnije stare klanove)! Tako da su Cvijo, Nele, Titus itd.. rekli da ce doci veceras pa cemo se dogovorit o nekom okupljanju SPQR-a, Sisa, LP... Inace Aurelije igra sa nama vec dosta tugo i jos par njih starih! Pa sam mislio ako su Dojaja i Sabbat zainteresriani da kontaktirau svoje stare clanove pa da se mozda odigra par matcheva za dobra stara vremena! Eto tolko.. Vracam se ja onom prvom filmu! 8)

Zivjeli!

baz00ka
21-02-2006, 11:57
A Mrcine :-x

Lakuda
21-02-2006, 13:00
Nas u DJJ samo još troje igra ET.
Cr00k, Marass i ja, a imamo i još jednog nooba, ali taj još drži pušku naopako.

Samo recite gdje i kad.

:roll:

W1k1n6
23-02-2006, 16:55
I onda se jedna mala spustila dolje.... erm.. krivi film! DAKLE:

Gizmo i ja poceli smo okupljat stare igrace (tocnije stare klanove)! Tako da su Cvijo, Nele, Titus itd.. rekli da ce doci veceras pa cemo se dogovorit o nekom okupljanju SPQR-a, Sisa, LP... Inace Aurelije igra sa nama vec dosta tugo i jos par njih starih! Pa sam mislio ako su Dojaja i Sabbat zainteresriani da kontaktirau svoje stare clanove pa da se mozda odigra par matcheva za dobra stara vremena! Eto tolko.. Vracam se ja onom prvom filmu! 8)

Zivjeli!
Ajd prvo nek svi počnu dolaziti na pub mečeve nedjeljom, čisto da pokažu dobru volju za igranjem. Glupo je okupljat ljude koji ne igraju, ispada da ih netko treba molit ili silit.

Grobo
23-02-2006, 22:11
Tako je,nedija posle dnevnika i da ostanemo malo duže,igra do kasno u noć nedjeljom naj bolje liječi sindrom ponedjeljka. :rotfl: