PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS3



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Jack5
19-02-2006, 16:16
Zanima me kad se pojavljuje, da li će se moć igrat stare igre od PS2

Šta mislite hoće li se moć igrat piratske igre za ps3? Bi li bilo moguće stavit čip sa ps2 na ps3 pa igrat piratske igre za ps2 na ps triu3?

goGAMERo
20-02-2006, 10:39
lol, PS3 bi se trebao pojaviti u ožujku sljedeće godine u EUROPI, moći ćeš igrati igre sa PS I PS2 i PS3 :) !¨Cijena će biti paprena, i preporučujem ti da skupljaš lovu za AURORU! :)

Om3G@
20-02-2006, 12:29
LoL, mda, a i vidim da svi sve vise seru kako je Cell sranje naspram onoga sto je Sony najavio, a tek kada napomenemo da ce graficka koja se nalazi u PS3 doci na komp jedno pola godine poslije izlaska PS3... ludorija od sprave, ali ako mogu birati, kompjuter je moje rjesenje... osim toga, navikao sam se instalirati igre, ne brinuti o tome koliko mjesta imam za save game, da idem na net - - kad bih imao jedno 5000 kuna viska kupio bih si PS3, ali kada jos pogledam da trebam HD TV (da se u potpunosti iskoristi hardver PS3) koji kostaju od 11000 kuna pa nadalje... mislim, bolje je kupiti jedno prosjecno racunalo s kojim mozes sve!

KingTomy
20-02-2006, 12:30
Sljedeće? kaj nije u ožujku ove godine? :o

goGAMERo
20-02-2006, 14:57
otkatzan je za ožujak ove godine, u japanu bi se trebao pojaviti u 10. mjesecu ove godine...,

omega potpuno se slažem s tobom(nisam protiv PS konzole, štoviše imam i PS1 i PS2), ali ako želiš vidjeti prave mogućnosti PS3 onda je HD TV neophodan! a 11000 kn za hdtv je glupo dati


i još nešto, ova tema je trebala pod HARDVER!

Lord Bazooka
20-02-2006, 16:36
Hm, ja bi ga volio imat, spojim ga na monitor od kompa (ako to ide, pretpostavljam da ide) i deri braco! :D

Osiru$
20-02-2006, 17:25
Šuška se da bi cijena za US tržište mogla doseći čak 800 američkih dolara, što je oko 4,800kn, a sigurno dodajte još jedno 1,000 kn (ako ćemo se ravnati po omjeru cijena u vrijeme dolaska PS2 konzole).

CTDP_Marko
20-02-2006, 18:00
Čisto sumnjam da ću kupit PS3. Ja ne mogu izdvojiti toliko novca za sve što je potrebno. Tu najprije mislim na HDTV. Cijene su im ekstremno visoke.

goGAMERo
21-02-2006, 12:16
Ma cijena PS-a 3 će biti vrloooo vrlooo visoka i neisplati se odmah kupiti, jer će mu sigurno i cijena vrlo brzo padati, zato ću ga ja si kupiti oko 2009.g, prje sigurno ne, ili ako me Sony počasti jednim :)

Lvx Demos
21-02-2006, 16:31
...zato ću ga ja si kupiti oko 2009.g, prje sigurno ne, ili ako me Sony počasti jednim :)

LOL! Znači PCPlay bi trebao napravit neku nagradnu igru...

goGAMERo
23-02-2006, 13:10
E to je dobra ideja! :) Možda čak nešto i bude!

Wizard
23-02-2006, 18:24
E to je dobra ideja! :) Možda čak nešto i bude!SPCPlay nece napravit nagradnu igru u kojoj je nagrada konzola :rotfl: :rotfl: :rotfl:

horzy
23-02-2006, 21:14
pc rastura i dalje,za mene bi bila izdaja da kupim neku konzolu... :thumbs1:

goGAMERo
24-02-2006, 12:52
lol, ja sam kupio PS 1&2 jer mi je on nekako prirasto srcu, ali xboxove, nitendove i ostala bullshit, ma ne dolazi u obzir!

Ogg The Dogg
24-02-2006, 22:11
kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora :fof:

MarkaN
24-02-2006, 22:50
kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora :fof:S:bravo:

Edi Sm187
27-02-2006, 09:21
Ča će mi PS3?Rađe ću si kupit grafičku za iste šolde i uživat u duplo boljim detaljima nego na PS-u 3.

unknown
03-03-2006, 19:08
to je glupost naspram kompova ove generacije ps3 će imati bolju grafiku

Ogg The Dogg
03-03-2006, 23:18
neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..

CTDP_Marko
03-03-2006, 23:52
Dok izađe PS3 na kompu će se već pojavit next-gen igre.

unknown
04-03-2006, 00:14
neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..

zato postoji famozni cell ali da ti znaš ja sam pričao sam likom koji je igrao xbox360 na plazmi i kaže da grafika se duplo poboljšava. I to su govorili za sony dva pa pogleday sad s kakvom tričavom konfiguracijom postiže ono što
za čega treba triput jači komp sony će PS3 optimizirati . jeli ti vidiš što sad PS2 vrti na sebi bez imalo trzanja.komp trebaš nadograđivati svake pola godine a sony nikada a već ga imam 3 godine .Na sony se samo poboljšava svi segmenti igre iz igre u igru (to dok se programeri nauče programirati
:rotfl: ) konzole će dobiti rat ma što ti govorio to je samo pitanje vremena.

MarkaN
04-03-2006, 11:10
neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..

zato postoji famozni cell ali da ti znaš ja sam pričao sam likom koji je igrao xbox360 na plazmi i kaže da grafika se duplo poboljšava. I to su govorili za sony dva pa pogleday sad s kakvom tričavom konfiguracijom postiže ono što
za čega treba triput jači komp sony će PS3 optimizirati . jeli ti vidiš što sad PS2 vrti na sebi bez imalo trzanja.komp trebaš nadograđivati svake pola godine a sony nikada a već ga imam 3 godine .Na sony se samo poboljšava svi segmenti igre iz igre u igru (to dok se programeri nauče programirati
:rotfl: ) konzole će dobiti rat ma što ti govorio to je samo pitanje vremena.

Nema tu nikakvog rata. Osim u vašim glavama 8)

D.E.M.O.
04-03-2006, 14:57
LJDI JESTE LI ZNALI DA CE PS3 TROSIT BOJU IZ TELEVIZORA :rotfl: :rotfl: hvala onom tko je to provalio na provale stoljeca :rotfl:

goGAMERo
04-03-2006, 15:20
a loooola-a, a sta mislite koliko ce kostati igre za PS3 u pocetku(orginali of korz)

Luka
04-03-2006, 15:48
kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora :fof:

makar bih volio da je to istina, nažalost nije. Ja (iz nekog razloga što me najviše podsječa na komp) volim Xbox no ostali (poglavito Japanci) mrze Xkutiju i čekat će PS3 koji, btw, izlazi na ljeto ove godine

unknown
06-03-2006, 10:05
kako će sony sad izgubit para... dok im konzola dođe a tržište već će svi kupit xbox360, a ne čekat konzolu za koju treba izdvojit ko za mainstream komp bez monitora :fof:

makar bih volio da je to istina, nažalost nije. Ja (iz nekog razloga što me najviše podsječa na komp) volim Xbox no ostali (poglavito Japanci) mrze Xkutiju i čekat će PS3 koji, btw, izlazi na ljeto ove godine

ne zna se kad izlazi konzola neki kažu prosinac neki izvori kažuljeto na neki kažu proljeće a službeni stav sony je da izlazi na vrjeme kad je i dogovoreno

KingTomy
06-03-2006, 11:37
LJDI JESTE LI ZNALI DA CE PS3 TROSIT BOJU IZ TELEVIZORA :rotfl: :rotfl: hvala onom tko je to provalio na provale stoljeca :rotfl:

To možeš zahvaliti mom frendu koji je to izgovorio i meni koji sam to postao.:rotfl:

Tyrant
06-03-2006, 12:33
neće i nemože. kak su ljudi nerazumni. kak ćeš ugurat komponente bolje od najboljih računala u onaku malu kutijucu, bez (poštenog) hlađenja i cijene od najviše 6k kuna. to je mission impossible, recite vi svi šta god hoćete..

zato postoji famozni cell ali da ti znaš ja sam pričao sam likom koji je igrao xbox360 na plazmi i kaže da grafika se duplo poboljšava. I to su govorili za sony dva pa pogleday sad s kakvom tričavom konfiguracijom postiže ono što
za čega treba triput jači komp sony će PS3 optimizirati . jeli ti vidiš što sad PS2 vrti na sebi bez imalo trzanja.komp trebaš nadograđivati svake pola godine a sony nikada a već ga imam 3 godine .Na sony se samo poboljšava svi segmenti igre iz igre u igru (to dok se programeri nauče programirati
:rotfl: ) konzole će dobiti rat ma što ti govorio to je samo pitanje vremena.

Soni uspeva vreteti igre sa tako jadnom knfom samo zbog toga sto nema windowse. :twisted: A sa tim famozim cell procesorom si mozes obrisati dupe. :fof:
PC ftw

goGAMERo
06-03-2006, 13:13
PS3 će možda biti u prednosti ispred PC-a kada iziđe na tržište svega možda nekoliko mjesci, ali vidite kako je hardver za PC jako skup, npr grafičke kartice kakvu su u PS3-ici za PC će koštati bar u početku 800$, što će biti cijena PS3-ce, pa se zato sve više ljudi odlučuje za puno jeftinju soluciju a to je "KONZOLE"!

unknown
06-03-2006, 18:29
PS3 će možda biti u prednosti ispred PC-a kada iziđe na tržište svega možda nekoliko mjesci, ali vidite kako je hardver za PC jako skup, npr grafičke kartice kakvu su u PS3-ici za PC će koštati bar u početku 800$, što će biti cijena PS3-ce, pa se zato sve više ljudi odlučuje za puno jeftinju soluciju a to je "KONZOLE"!

to je istina ali vrjeme će odlučiti što je bolje konzole ili PC ( što se mene tiče ja si ne namjeravam razbijati glavu što je bolje PC nikad neće biti konzola i konzola nikad neće biti PC ) za za cell ntko ne može govoriti ništa ni kritizirati ni hvaliti zato što je još nitko nije vidio.

Wizard
12-03-2006, 19:14
Ja cu ga kupit ima sam PS one i PS2, pa cu imati i PS3, samo XBox necu nekako mi je glup :yuck:

goGAMERo
12-03-2006, 19:41
Pa i ja cu si kupiti PS3,razlog je zato sto imam PSone, PS2 slim edition i IMATI cu i PS3, ali ne odmah cim se pojavi na tržištu! Mozda 2 g kasnije :roll:

Wizard
12-03-2006, 20:37
Jos najbolje da cu ga odma kupit :roll: , nakon 1-2 god past ce mu cijena duplo i ionako jedini gust mi je igrat PES-a na PS, sve ostalo je bolje na compu osim sto compu ipak fali Burnout ili Takken

goGAMERo
12-03-2006, 20:48
uhhh, ima puno igara kojih nema na kompu a na PS-u su prave poslastice, tipa PES, BURNOUT, TEKKEN, SOLU CALIBUR, DEVIL MAY CRY, MGS...

dexter
13-03-2006, 11:16
hehe cuo sam da je trebao izaci, ali nije jer je vrlo bagovit. Citao sam i o tome da je opasan. No jedva cekam, sad ce meni i krizma pa cu imat para :D

Prince-Artas
13-03-2006, 19:35
hehe cuo sam da je trebao izaci, ali nije jer je vrlo bagovit. Citao sam i o tome da je opasan. No jedva cekam, sad ce meni i krizma pa cu imat para :D

da i ja sam čitao da PS3 ima problema s bugovitim procom 8)

goGAMERo
13-03-2006, 19:45
Ma koliko sam pratio Sony je odgodio konzolu zbog problema sa Hlađenjem konzole!!! zato će je sada popraviti i izbciti na tržište jedna pravi proizvod! 8)

MarkaN
13-03-2006, 21:16
pa to se pričalo i o XB 360 prije nego je izašao, no ja sam ga jedan od prvih kupio i nema apsolutno nikakvih problema :D

goGAMERo
14-03-2006, 10:52
Ma bili živi pa UMRLI! :) Bumo sve vidjeli, osbno vjerujem u PS3! A inače što mislite koliko u Hrvatskoj ima vlasnika Xbox-a 360! Koliko mi se čini, mogu se na prste jedne ruke nabrojati! :)

Osiru$
15-03-2006, 11:46
Sony je danas na 2006 PlayStation Business Briefing u Tokiju konačno otkrio detalje i činenice o njihovoj iščekivanopj konzoli treće generacije - PlayStation 3 - od sadržaja, online podrške, kompatibilnosti sa starim naslovima, dodataka te naravno izlaska.

Nakon mnogih spekuliranja medija, izdavača i developera, Sony je konačno prekinuo šutnju koja je trajala od E3-a prošle godine (svibanj 2005.) kada je konzola prvi puta predstavljena svijetu i tako ispunio naslovnice mnogih novina i Internet e-zina. Donosimo vam kratak pregled cijelog sastanka.

"Otac PlayStationa", Ken Kutaragi, objavio je na PS meetingu kako će PlayStation 3 izaći u ranom studenom 2006. godine paralelno na sva tri teritorija - azijskom, europskom i sjeverno-američkom. Ovo je prvi puta da se SCEi odlučio na ovaj potez, jer su do sada izlasci svih njihovih konzola za igranje (PS, PS2 i PSP) bili razmaknuti u konačnom razmaku do čak 9 mjeseci.

Launch će tijekom svih mjeseci pratiti redovna proizvodnja i isporuka od milijun komada po tržištu mjesečno što je mnogo veća opskrbljenost nego u vrijeme izlaska PlayStationa i PlayStationa 2. U roku od 4 mjeseca Sony očekuje pozamašnu prodaju od čak 6 milijuna PlayStationa 3.

Otkriveni su i planovi za online uslugu PS-a 3. Odmah s početkom izlaska konzole tijekom studenog, online sustav će ponuditi virtualan prostor za međusobno komuniciranje korisnika uz komunikaicju glasom, ali i komercijalne stvari pri čemu je posmenuta mogućnost downloadanja softvera koji će se moći podizati direktno s hard diska PS-a 3. Online uslugu kreirao je Sony Online Entertainment , a korisnicima će ponuditi i tzv. Basic uslugu koja će biti potpuno besplatna.

Nadalje je potvrđena i 100% kompatibilnost PlayStationa 3 sa do sada izašlim PlayStation igrama bez razlike jesu li s prve ili druge generacije Sonyjeve konzole. Najavljen je također i tzv. High-Definition mode za najjače PlayStation naslove koji će koristiti mogućnost pooštravanja slike odnosno povećanja rezolucije određenih hit igara. Nešto slično kako to danas PS2 radi s nekim PS1 naslovima samo s pretpostavljamo ovaj put mnogo vidljivijim efektom.

Igre za PS3 dolazit će isključivo na Blu-Ray medjima kako bi se Sony što učinkovitije zaštitio od piratstva. Unatoč tome, PS3 će imati mogućnost reprodukcije DVD igara i filmova, te ostalih medija kako je najavljeno i prošle godine. Od Blu-Ray ROM playera Sony očekuje brojku od oko 7,5 milijuna prodanih komada playera na japanskom, europskom i američkom tržištu.

Ken Kutaragi potvrdio je ako će hard-disk biti dio dodatne opreme PlayStationa 3 te kako će se prodavati i u paketu s konzolom te od prvog trenutka biti potpuno funkcionalan i operativan. HD će biti svojevrsan "kućni server" koji će korisnicima služiti za pohranjivanje najrazličitijih podataka koje će kasnije putem brodabanda moći povući od bilo gdje. Hard disk će podržavati Linux operativni sustav, biti veličine 60 GB-a te potpuno slobodan za nadogradnje.

Zanimljivo je kako na ovom događaju Sony nije spomenuo, a kamoli predstavio ijednu igru za PS3, strogo se ograničavajući na PS3, ali i PS2, te PSP hardver. Najavljena je i isporuka development kitova u mjesecu svibnju mnogim programerski timovima. Na SDK -ovima (software development kitovima) trenutno radi više od 15 kompanija.

Za kraj ovog reporta spomenimo još jednu u nizu "fantastičnih" Kutaragijevih hype-izjava , kako su igre od 8 preko 16-bitnih iz 2D-a stigle na PS1 i PS2 koje su ih učinile 3D, te da su PS3 igre "žive" i kako je koncept PlayStationa 3 ni manje ni viže nego "4D". Individualna interpretacija je nezaobilazna.



source: Spacemaniac

Osiru$
15-03-2006, 12:14
15/03/2006

Comment from David Reeves, President and CEO of Sony Computer Entertainment Europe on the announcement of PLAYSTATION 3 launch;



"We are absolutely delighted that we will be able to bring PS3 to gamers in Europe and Australia before Christmas. This is an exciting first for Europe, and is a huge endorsement and vote of confidence in the strength of the European market and its importance globally”


http://www.scee.presscentre.com/content ... wsAreaID=2 (http://www.scee.presscentre.com/content/detail.asp?ReleaseID=4153&NewsAreaID=2)

goGAMERo
15-03-2006, 12:46
Ma prelijepo! To se mora nabaviti, pothitno! 8)

goGAMERo
15-03-2006, 19:11
Evo danas sa jednim frendom čitavo vrijeme pričao o PS3! rasjašnjavali smo, uspoređivali ga s XBOXOM 360 . . .! Uglavnom sve je to lijepo i krasno, ali pod broj jean, hebe me cijena: Neki govore da ce kostatio 500$, a neki da ce 900$, kome i vjerovati, i malo me strah orginal igra, kako sam jendom u gameplayu davno procitao da ce izrada PS3 igr kostatio otprilike od 20 - 30 milijuna dolara, pa koliko ce onda kostati igra za PS3 - 800 knS:cry:

kalu4ever
25-03-2006, 10:45
Zanimaju me performanse ajmo pucajte:
Mislim da će biti grafićka od 512

kalu4ever
25-03-2006, 10:54
da a dvdovi su blueray pa če koštati puno

mrs.croft
25-03-2006, 13:49
Evo danas sa jednim frendom čitavo vrijeme pričao o PS3! rasjašnjavali smo, uspoređivali ga s XBOXOM 360 . . .! Uglavnom sve je to lijepo i krasno, ali pod broj jean, hebe me cijena: Neki govore da ce kostatio 500$, a neki da ce 900$, kome i vjerovati, i malo me strah orginal igra, kako sam jendom u gameplayu davno procitao da ce izrada PS3 igr kostatio otprilike od 20 - 30 milijuna dolara, pa koliko ce onda kostati igra za PS3 - 800 knS:cry:

možda i više :o

a PS3 će koštati više od 3500 kn,garantiram

Osiru$
06-04-2006, 11:30
evo ga ljudi... cijene playstationa 3:

http://www.ps3today.com/Blogs/News/hqs/blr_3118.aspx

goGAMERo
06-04-2006, 15:33
Ako je tome vjerovati, onda sam otprilike pogodio CIJENU! Ali računajte od tih 600$ u nas bar još 100$! Znači otprilike oko 700$, koliko je stajao i PS2 kada je izišao! :wink:

Osiru$
06-04-2006, 16:05
Da. Definitivno će PS3 kod nas koštati oko 4,000kn.

goGAMERo
06-04-2006, 18:32
Pa dobro ja mislim da je to jedna solidna cijena s obzirom koje komponetne dolaze u njemu! 7800 gtx bi ovako paltili oko 4000 kn! 8)

Prince
06-04-2006, 18:42
Pa dobro ja mislim da je to jedna solidna cijena s obzirom koje komponetne dolaze u njemu! 7800 gtx bi ovako paltili oko 4000 kn! 8)

Slažem se.

goGAMERo
09-04-2006, 17:57
http://www.bljesak.info/modules.php?name=News&file=article&sid=29916

unknown
09-04-2006, 18:30
http://www.bljesak.info/modules.php?name=News&file=article&sid=29916

to su nagađanja svejedno ga nećeš odmah kupiti nego sačekati ćeš godinu godinu i pol da se spusti cijena i onda kupiti kao što je bilo sa PS2 barem ću ja tako napraviti

goGAMERo
09-04-2006, 19:17
pa normalno, odakle lova odmah, nisam ja zaposlen čovjek :rotfl: !

MindReader
09-04-2006, 19:37
ja mislim da su plejke općenito o.k., iako nemam nijedan, ali kompichy su vrijedni :pray:

goGAMERo
16-04-2006, 09:42
Navodno Sony ima poprilično problema sa svojom next gen konzolom. Naime, djelovi su toliko veliki da uopće ne stanu u kućište koje je do sada prikazano, a čini se OS zauzima preko 25% procesorske snage i čak 18% memorije. Zbog toga je Sony odlučio da neće predstaviti PS3 na nadolazećem E3 sajmu.


http://www.gamer.hr

kulamasta
16-04-2006, 10:18
buahahahahahaha

Osiru$
16-04-2006, 10:38
čisto sumnjam. mislim da su to sve glasine i nagađanja. PS3 u prodaji je u studenome, a E3 u svibnju, za neku novu i veću prezentaciju nemaju vremena ni mjesta. Naravno, tu je i TGS gdje će PS3 zasigurno biti približen japanskome tržištu, no treba misliti i na amerčko i europsko... prema tome, siguran sam da će konzola i redizajnirani DualShock biti predstavljeni ove godine na E3-u.

goGAMERo
16-04-2006, 10:41
A eto, bili živi pa vidili, ja bih osobno želio kao i svi drugi! 8) Ej Darko :) baš me zanima jel ga ti planiraš nabaviti odmah po izlasku???

Wizard
16-04-2006, 10:45
Trebapricekat barem nekoliko mjeseci, ne toliko radi cjene nego radi naslova, prvi naslovi ce biti smece pa se neisplati odma uzmati, osim ako nemislis igrati PS2 igre na njemu

Osiru$
16-04-2006, 10:46
vrlo vjerojatno uzimam već ove godine ili početkom iduće. siguran sam da će biti kakva-takva navala za zimske blagdane, a PS3 konzola će za Europu, u samome startu, biti isporučeno 500,000 primjeraka, tako da bi mogao biti problem i nabave. u tom slučaju bi pokušao dovući nešto iz inozemstva. trebam ipak malo cijene preispitati, no konzolu uzimam prvenstveno radi nekih ekskluziva.

goGAMERo
16-04-2006, 10:47
I to, ali trebalo bi pricekati isto da se vidi po forumima jeli konzola stabilna, da se ne bi desavalo ko u pocetku s XBOX-om 360, 2 h gori pa im se ono zaledi . . .

MarkaN
16-04-2006, 11:57
evo svježih vijesti: SNavodno Sony ima poprilično problema sa svojom next gen konzolom. Naime, djelovi su toliko veliki da uopće ne stanu u kućište koje je do sada prikazano, a čini se OS zauzima preko 25% procesorske snage i čak 18% memorije. Zbog toga je Sony odlučio da neće predstaviti PS3 na nadolazećem E3 sajmu. :shock:

goGAMERo
16-04-2006, 12:17
pogledja str prije, pa ćeš vidjeti da sam ja to isto postao??? :) Ali ja se slažem s Osirusom, vjerujem da su to samo neke glasine!

MarkaN
16-04-2006, 12:23
pogledja str prije, pa ćeš vidjeti da sam ja to isto postao??? :) Ali ja se slažem s Osirusom, vjerujem da su to samo neke glasine!

sorry my bad! :wink:

goGAMERo
02-05-2006, 13:21
Imam novih vjesti :) , naime špekulira se da bi u Hrvatskoj ciejan mogal narasti i do 7.000 kn! Skupooooo, ali opet je tu Blu ray čitač . . ., viditi ćemo!

juraj
02-05-2006, 13:44
Mos si mislit kako oni koriste bluray da se zastite od piratstva, oni znaju da nikako ne mogu sprijeciti piratstvo pa su usput ugurali svoj vlastiti medij kako bi ga prosirili putem piratstva.

goGAMERo
09-05-2006, 19:30
Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! 8) Može li bolje pitanje je sad?

Jerry
09-05-2006, 19:35
ma sve je to sranje svaki PS PC rules

goGAMERo
09-05-2006, 19:38
ma sve je to sranje svaki PS PC rules



gledaj ako nemaš ništa za pametno reći, onda shut the fuck up! Konzola je odlična, uvjerio sam se, 10-ak minuta su prikazivali tipa koji pred čitavom halom igra na novom plejki, i onaj tko nema baš puno love za zajebavanje oko kompova, ovu konzolu može si nabaviti i iskreno uživati, što ću ja uraditi za jedno 2g! ne prije nažalost! :cry: malo dok cijena spadne, a i da vidim foru oko blu raya, zagrijavanja . . .

Jerry
09-05-2006, 19:43
ne kažem da nisi dobre ali su supe ko sam vrag zato ja ostajem na PC-u jer visim na ps-u od 4 godine i to mi je naj sporedna stvar na svijetu pa ko voli konzole neka izvoli ali ja neću :killyou:

goGAMERo
09-05-2006, 19:45
lol skupe, pa sinkooo PS3 će stajati ko jedna nova x1900xtx! :)

Zar se ne isplati dati 600$ za to čudo tehnologije, sadrži blu ray, jak procesor, grafički čip, koji ne postoji trenutno za PC . . . znam da ovdje ima onih koji ne vole koznole, osobno i meni je jedino plejk srcu prirasla, alii kako god okreno ovu moram nabaviti, taman da ću morati banku opljačkati! :)

Jerry
09-05-2006, 19:46
meni je draže nadograđivati komp i davati svakave novce za njega nego kupiti npr PS3

goGAMERo
09-05-2006, 19:48
meni je draže nadograđivati komp i davati svakave novce za njega nego kupiti npr PS3


Slažem se ali s posebnim nagalskom " AKO TI JE STARI TEŠKA TAJKUNČINA KOJA NE ZNA ŠTO S PARAMA, PA IH KORISTI ČAK I ZA POTPALU"

Jerry
09-05-2006, 19:51
eh pa moj to nije pa zato mi je važna svaka lipica što mi da i odmah jurim u HGSpot ili ovisi gdje je dobra roba a jeftina

dugi
09-05-2006, 20:09
Ova konzola je definitivno opaka pila i ima odlicnu buducnost.Najbolje je pricekati 1-2g da joj padne cijena.Za to vrijeme ce pasti cijene lcd televizora te ce u kombinaciji ciniti jedog od najvecih uboica slobodnog vremena.Naravno pc ce ju prestici vrlo brzo samo o isplativosti stalnih nadogradnji ne moram ni pricati.Jedina velika mana konzole po meni je nedostatak rts igri jer pomocu kontrolera su neigrive.Sve ostalo je za 5.

Jerry
09-05-2006, 20:11
slažem se za RTS-ove

Dux
09-05-2006, 20:37
nda...treba ih nagovoriti da upakiraju i miša u kutiju...pa ćemo igrati i RTS-ove

Wildboy
10-05-2006, 09:06
Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! 8) Može li bolje pitanje je sad?

1. Ne širi dezinformacije, grafika nije duplo bolja nego na X-Box-u... Tu su negdje, to što si ti vidio u traileru ne znači ama baš ništa...
2. Redizajnirani kontroler je ista pička materina ko i PS2 i PS1, sa ukradenim Wii motion senzorima... Sramota...
3. Online sistem totalno pokraden od Live-a.
4. Cijena 500$ za verziju bez ičega, nešto ko X-Box 360 core

Meni se ovo čini kao nešto između X-Box 360 i Wii... Ne hvala radije ću dat 400$ za te dvije konzole nego davat pare nesposobnim lopovima koji nemogu ni ukrast nešt kako treba... (Kitaragi je izgledao kao da ima epilepsiju kad je prezentirao mogućnosti PS3 kontrolera) :kill:

Jerry
10-05-2006, 09:42
slažem se wild toliko seru za taj PS3 a ponajviše ga goGAMERo brani a zašto sve ima kopirano sa drugih konzola kao što si rekao radije dati za X-box 360
i Wii nego da bacim jebenih 500$$ za to sonyevo sranje a što se mene tiče o sonyevim konzolama najbolji im je bio PS1 a svako ima svoje mišljenje nekima je bolji PS2 nekima PS3 nekima PS1 (kao meni) i tu je stvar ukusa ko šta voli i kao što sam prije rekao ko voli neka izvoli ali ja neću radije ću tih 500$ potrošiti na nadograđivanje kompa nego na tu "mutavu" konzolu,ali moje sveukupno mišljenje je o PS3 da su seriju konzola PS usrali sa PS3
jer ima neke "svemirske" joysitcke a oblik "kučišta" da ne pričam iako ni PS2 nije imao nešto bolje meni je ponavljam najbolji PS1
P.S. goGAMERo nemoj se ljutiti ali istina je da skroz pričaš o PS3 kule i gradove i uveličavaš ga ali on je zapravo sranje. 8)

goGAMERo
10-05-2006, 11:07
Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! 8) Može li bolje pitanje je sad?

1. Ne širi dezinformacije, grafika nije duplo bolja nego na X-Box-u... Tu su negdje, to što si ti vidio u traileru ne znači ama baš ništa...
2. Redizajnirani kontroler je ista ***** materina ko i PS2 i PS1, sa ukradenim Wii motion senzorima... Sramota...
3. Online sistem totalno pokraden od Live-a.
4. Cijena 500$ za verziju bez ičega, nešto ko X-Box 360 core

Meni se ovo čini kao nešto između X-Box 360 i Wii... Ne hvala radije ću dat 400$ za te dvije konzole nego davat pare nesposobnim lopovima koji nemogu ni ukrast nešt kako treba... (Kitaragi je izgledao kao da ima epilepsiju kad je prezentirao mogućnosti PS3 kontrolera) :kill:



Care jesi li gledo pres konferenciju na E3-u, jesi li ti vidio onu grafiku, dobro nije duplo bolja, ali je bolja sigurno nego na x360! Koznola će sigurno biti najprodavanija next gen koznola, ali spašava ga stara slava

sc0rp10n1
10-05-2006, 11:29
ja se slažem sa gogamerom. ps3 će biti zakon pogotova grafika.
samo će trebati izdvojiti podosta novca za njega.

goGAMERo
10-05-2006, 11:30
ja se slažem sa gogamerom. ps3 će biti zakon pogotova grafika.
samo će trebati izdvojiti podosta novca za njega.



Ma bravissimo, ti si moj učenik apostol, lool, ja i ti ćemo igrati u Darke Zajedno TEKKENA 6! :)

sc0rp10n1
10-05-2006, 11:31
naravno da hoćemo looooooooooooooooooooool :D :D

Jerry
10-05-2006, 12:31
Danas napokon na E3-u predstavljen dugoočekivani PlayStation 3, bilo je na gamespotu preko streaming-a(live), ali je kasniej bilo i na Hrvatskom RTL-u, grafika bolja nego na iks kutiji, duplo, redizajnirani kontroler predivan, ma sve za 55555! Kažu cijen će biti oko 500 $! 8) Može li bolje pitanje je sad?

1. Ne širi dezinformacije, grafika nije duplo bolja nego na X-Box-u... Tu su negdje, to što si ti vidio u traileru ne znači ama baš ništa...
2. Redizajnirani kontroler je ista ***** materina ko i PS2 i PS1, sa ukradenim Wii motion senzorima... Sramota...
3. Online sistem totalno pokraden od Live-a.
4. Cijena 500$ za verziju bez ičega, nešto ko X-Box 360 core

Meni se ovo čini kao nešto između X-Box 360 i Wii... Ne hvala radije ću dat 400$ za te dvije konzole nego davat pare nesposobnim lopovima koji nemogu ni ukrast nešt kako treba... (Kitaragi je izgledao kao da ima epilepsiju kad je prezentirao mogućnosti PS3 kontrolera) :kill:



Care jesi li gledo pres konferenciju na E3-u, jesi li ti vidio onu grafiku, dobro nije duplo bolja, ali je bolja sigurno nego na x360! Koznola će sigurno biti najprodavanija next gen koznola, ali spašava ga stara slavaevo slažem se oko stare slave jer sony je proslavio PS1 ali ne slažem se za grafiku moje mišljenje je da x-box 360 ima bolju grafiku :wink:

goGAMERo
10-05-2006, 13:08
lool care, pa gdje si ti bio kada je bila sony konferencija, nađi si neki clip s neta, pa vidi grafiku i usporedi je, dobro slažem se da nije puno bolja, ali je sigurno boljaaa!

Jerry
10-05-2006, 13:16
gledao sam ali me nije previse dojmila jer je skoro svaka nova konzola ima takvu grafiku :wink:

goGAMERo
10-05-2006, 13:22
Care znaš li da je jučer prikazand demo novog GT-a kodnog imena HD, u 1080p, a igre na X-Boxu 360 se vret na 720p! :wink:

Jerry
10-05-2006, 13:26
ma neću se s tobom raspravljati sranje je i to je to :-x

goGAMERo
10-05-2006, 13:29
lol Forum je za raspravljnaje! :) Nemožete srati po koznoli, hebe se mene šta su oni pokrali, koznola dolazi s nevjerovatnim komponentama s obzirom na cijenu od neki 600$, dobiti ćete u biti neku vrstu "kućnog" računala za te pare . . . ne kažem ja de je bolji od PC-a, štoviše nikako, ali ako imate viška para isplati se nabaviti, nego svaki mjesec po 1000 kn koristiti za nadogradnju kompa!

Jerry
10-05-2006, 13:30
kao što rekoh radije dati za komponentu za komp te novce nego za tu konzolu :-x

Osiru$
10-05-2006, 13:36
600$ cijena. Tko voli nek izvoli, ja već ostavljam novac.

goGAMERo
10-05-2006, 13:37
Ne kužim, kupuješ ili ne?? :? Ja ga uzimam!

Jerry
10-05-2006, 15:19
pa ti :naughty:

Osiru$
10-05-2006, 15:40
Ne kužim, kupuješ ili ne?? :? Ja ga uzimam!

Ostavljam pare sa strane da ga mogu kupiti (skupljam, jelte).

IgGy
10-05-2006, 15:55
Preskupo za ono sta nudi. Vidio sam "in-game" demoe koji su prerenderirani, a stvarni in-game shotovi ne izgledaju bas tako impresivno.

Onaj Tiger Woods bi doduse doista mogao bit in-game, jer nije problem renderirat tolko detaljan model na terenu na kojem prakticki nema nicega osim Tigera, trave, rupa i zastavica.

Jerry
10-05-2006, 15:59
slažem se preskupo radije kupiti novi komp :bravo: PS3 :toilet:

Osiru$
10-05-2006, 16:14
bla-bla-bla :P

ja ipak ciljam na nešto dugoročnije posjedovanje konzole igranje od prvih naslova :). Mislim da ću konzolu uzeti sa dolaskom MGS-a.

@jerry... PC upgradea će uvijek biti... kupovanje nove konzole se ipak događa jedanput u, nekih, 5 godina.

goGAMERo
10-05-2006, 17:23
lol, vidit ćemo, gledao sam danas milione demoa, ali izgleda da me jedino oduševio Gra Tursimo HD, ovo ostalo je neznam onako, moglo i bolje! A slažem se s Osirus-om, pa samam tim da dobijete blu ray čitač i toliko popratnih mogućnosti, nije ni "puno" dati 600$, ali znate da imate i onu oslabljenu verziju koja stoji 499$ :)

Osiru$
10-05-2006, 17:45
izgleda da me jedino oduševio Gran Tursimo HD,

Taj naslov u biti nema nikakve veze sa next gen. Prvo, nije službeni nastavak, dakle načekati ćemo se do GT5, a drugo- jedina stvar koja ga povezuje sa next gen.om je visoka rezolucija i ništa više. Ljudi koji dosta prate razvoj igre kažu da ima katastrofalne teksture, a sudeći prema materijalu koji sam vidio- slažem se.

MarkaN
10-05-2006, 18:46
Preskupo za ono sta nudi. Vidio sam "in-game" demoe koji su prerenderirani, a stvarni in-game shotovi ne izgledaju bas tako impresivno.

Onaj Tiger Woods bi doduse doista mogao bit in-game, jer nije problem renderirat tolko detaljan model na terenu na kojem prakticki nema nicega osim Tigera, trave, rupa i zastavica.

oooo baš mi je drago da si i ti pogledao istini u oči! Moram priznati da mi se sviša Next-Gen grafika na mojem XBox-u 360 (koja će biti ekvivalentna PS3) iako nije nešto previše revolucionarno potpuno je dovoljno da se naprave zabavne i inovativne igre, zbog toga ja kupujem konzolu (iako će PC na zimu dobiti novu grafičku (ako bog da) jer stiže UT 2007). :D

goGAMERo
10-05-2006, 18:52
izgleda da me jedino oduševio Gran Tursimo HD,

Taj naslov u biti nema nikakve veze sa next gen. Prvo, nije službeni nastavak, dakle načekati ćemo se do GT5, a drugo- jedina stvar koja ga povezuje sa next gen.om je visoka rezolucija i ništa više. Ljudi koji dosta prate razvoj igre kažu da ima katastrofalne teksture, a sudeći prema materijalu koji sam vidio- slažem se.



Kada je bila Sony Konferencija, dakle službena prezentacija PS-a 3, neki tip je izišao na binu s wirrelse gamepadom, i sada ono ogrenuo prema velikommmm "platnu" i pokreće se demo, piše Gran Turismo HD, Ken Kutaragi govori ovo je kao potpuno igrivi demo nadolazeće GT naslova za PS3 u 1080p! :?

Ugalvnom, joššš ću dobro promisliti, između PS-a3 i X360, vidjeti ću kako će ići situacija za blu ray, ipak za x360 će ubrzo početi distributirati dobivati "one" igre! Uglavnom treb ajoš promisliti prije nego se SKRŠI 600$!

IgGy
10-05-2006, 21:07
oooo baš mi je drago da si i ti pogledao istini u oči! Moram priznati da mi se sviša Next-Gen grafika na mojem XBox-u 360 (koja će biti ekvivalentna PS3) iako nije nešto previše revolucionarno potpuno je dovoljno da se naprave zabavne i inovativne igre, zbog toga ja kupujem konzolu (iako će PC na zimu dobiti novu grafičku (ako bog da) jer stiže UT 2007). :D

gledam ja odavno istini u oci:-)

inace, one of teh best looking PS3 titles (http://ve3dmedia.ign.com/ve3d/image/article/706/706859/coded-arms-assault-screenshots-info-20060509095322563.jpg)

This looks like crap.

Wildboy
12-05-2006, 06:56
A ja baš nebi tim pičkama dao 600$ za stvar koju su ukrali (kao uostalom gotovo sve što mnogi pripisuju SOny-u... Analoge, Rumble, Eye Toy, pa sad i ovu Nintendovu foru s Kontrolerom) Boli mene kurac za grafiku, može imati rezoluciju 10800000000p ja to smeće neću kupovat. Puno se više isplati uzet X-Box360 koji će u vrijeme kad izađe PS3 stajati 220$ slabija verzija i 300$ ova jača... Kitaragi je srao i srao kako će PS3 biti mnogo jači od X-Box-a 360 a zapravo su tu negdje... Btw. PS3 je šrot, na E3 pri pokazivanju Sonic igrivog demo-a igra im se zbrejka... Pa nemoš doć na E3 sa pola valjanom konzolom :D

goGAMERo
12-05-2006, 13:15
Nažalost, kada sam pogleao još jednu dozu filmića, i kompletnu konferenciju od nekih 3-4 h! U biti najviše se isplati nabaviti nitendo wii, ono je baš fora, a i onako igranje igara neće dosaditi, kao na plejki!

Wildboy
12-05-2006, 21:31
Nažalost, kada sam pogleao još jednu dozu filmića, i kompletnu konferenciju od nekih 3-4 h! U biti najviše se isplati nabaviti nitendo wii, ono je baš fora, a i onako igranje igara neće dosaditi, kao na plejki!

MY man :pray: :fof:

v4MP1r3
12-05-2006, 21:43
e ako ce biti bolji od 2...onda ce stvarno rulat ^^

Luka
13-05-2006, 18:40
evo nekoliko mojih komentara u vezi cijene ... : 600 erua za tako moćnu konzolu ne izgleda još i previše no sumnjam da će čovjek koji npr. ide kupovati konzolu svome dijetetu a nema blage o računalima, grafičkama, procevima itd platiti konzolu preko 4000 KN a pogotovo ne 700 eura koliko dođe verzija sa 60GB-ajtnim HDD-om

W3DR4N
13-05-2006, 19:19
evo nekoliko mojih komentara u vezi cijene ... : 600 erua za tako moćnuSkonzolu ne izgleda još i previše no sumnjam da će čovjek koji npr. ide kupovati konzolu svome dijetetu a nema blage o računalima, grafičkama, procevima itd platiti konzolu preko 4000 KN a pogotovo ne 700 eura koliko dođe verzija sa 60GB-ajtnim HDD-om


1. Po čemu. Materijal koji sam ja vidio izgleda kao igre iz 2003, a radi se o najnovijem E3 materijalu.
2. Zar nije čak i djeci pametnije naučiti nešto o računalima, uz povremeno igranje, nego samo bezumno piljenje u ekran nekoliko sati dnevno.

reiki_
13-05-2006, 21:22
Sony se je malo razbahatio ovaj put. Ali on i nisu glupi , znaju da ima budala koji će i ovo kupovat i tako nam mogu dizat cijene do bankrota vlastitih/roditeljskih bankovnih i inih racuna.

Wildboy
13-05-2006, 22:46
Pročito sam članak, u kojem piše kako PS3 ima jebenih problema sa konzolom, te da bi launch trebao bit tek tjekom sljedećeg E3-a... Naime svi traileri za PS3 viđeni na E3 bili su prikazani na kompu... Btw članak je napisao Teo Valić, ako nađem link postam...

Edit: http://www.theinquirer.net/?article=31684

A ovo je još jedan zanimljiv članak o GT5
http://www.theinquirer.net/?article=31681

MarkaN
14-05-2006, 00:47
gledam svu tu buku i paniku u nevjerici i pomišljam... Pa šta će nam PS3 uopće!? Za oldscool gamere tu je XBox 360, za mlade željne inovacije tu je Nintendo Wii, a za techno frikove tu je PC! Imamo sve! :D :P :friends:

goGAMERo
14-05-2006, 08:25
gledam svu tu buku i paniku u nevjerici i pomišljam... Pa šta će nam PS3 uopće!? Za oldscool gamere tu je XBox 360, za mlade željne inovacije tu je Nintendo Wii, a za techno frikove tu je PC! Imamo sve! :D :P :friends:



Izgleda da sam se i ja opametio, kako ti reče, onda je za mene Xbox 360:), who faks PS3!

Luka
14-05-2006, 09:13
gledam svu tu buku i paniku u nevjerici i pomišljam... Pa šta će nam PS3 uopće!? Za oldscool gamere tu je XBox 360, za mlade željne inovacije tu je Nintendo Wii, a za techno frikove tu je PC! Imamo sve! :D :P :friends:



Izgleda da sam se i ja opametio, kako ti reče, onda je za mene Xbox 360:), who faks PS3!


tako je ! Xb(est)ox

Jack5
14-05-2006, 09:42
ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb

Luka
14-05-2006, 17:24
ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb

neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png

matepila
14-05-2006, 20:57
ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb

neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo, PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html

W3DR4N
14-05-2006, 21:54
ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb

neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html

PS3 će koštati i do 800 €. Politika poslovanja se znatno promijeni kad se potroše zalihe.

Wildboy
14-05-2006, 22:14
ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb

neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html

PS3 će koštati i do 800 €. Politika poslovanja se znatno promijeni kad se potroše zalihe.

A ova 500$ VERZIJA nema pola mogućnosti koje ima 600$ verzija tak da sumnjem da će je uopće itko kupit :twisted:

goGAMERo
15-05-2006, 12:54
Detc wot ajm tokin abaut! Iskreno da vam kažem ta sranaj sa slabijim konzolama . . . core sistemi, premium sistemi . . .sranja, a plus kako vedran reče šverceri neki će i po 2.000 KM tražiti (8.000 kn) ja vam kažem, znam kakva je situacija bila s PS2-com! Izgleda da je najbolej nabaviti xboox 360 i wii, nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!

MarkaN
15-05-2006, 18:10
nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!

ja ga imam već 6 mjeseci, i još nisam osjetio nikakve probleme... :wink:

15-05-2006, 18:58
ma markan svagjde tvrdi da je xbox bolji sta ces ps3 rulzz

a cinjenice::

CELL

goGAMERo
15-05-2006, 19:33
nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!

ja ga imam već 6 mjeseci, i još nisam osjetio nikakve probleme... :wink:

Zavisi u kojim ga intervalima igraš? NPR. ako igraš 3 sata, pa ga moraš gasiti jer blokira . ., e onda je sranje, a ako možeš bar 4-5 h igrat bez prestanka e onda je dobar, žišku? :)

ewok
15-05-2006, 20:11
nego ono što mene brine je to ZAGRIJAVANJE u Xbox-a 360!

ja ga imam već 6 mjeseci, i još nisam osjetio nikakve probleme... :wink:

Zavisi u kojim ga intervalima igraš? NPR. ako igraš 3 sata, pa ga moraš gasiti jer blokira . ., e onda je sranje, a ako možeš bar 4-5 h igrat bez prestanka e onda je dobar, žišku? :)

ma najbolji je PSX :pray: :pray: :pray: igras ga od jutra do sutra pa radi :D

Luka
15-05-2006, 20:23
ps3 će koštat 499 eura sa diskom od 20 gb, a 100 eura više onaj sa diskom od 60 gb

neće nego će osnovna doči 599 a od 60 GB 699. Ovo sam već napisao u prijašnjem postu a evo što o ovome kažu na ttx-u : http://www.hrt.hr/auto/ttx/500/546_0002.png
Ne smiješ vjerovati svemu što piše na teletekstu. Fisher ima pravo PS3 će koštati 499 ili 599 eura, a ne 699. Pogledaj ovdje pa se uvjeri: http://www.gamespot.com/news/6149470.html

PS3 će koštati i do 800 €. Politika poslovanja se znatno promijeni kad se potroše zalihe.

A ova 500$ VERZIJA nema pola mogućnosti koje ima 600$ verzija tak da sumnjem da će je uopće itko kupit :twisted:

kakvih pola mogučnosti ? ima samo 40GB manji disk

goGAMERo
15-05-2006, 20:44
lol, slabija verzija PS-a 3, nema WiFi, nema HDMI izlaz, iam disk od 20 GB, i nema UTOR ZA MEMORY STICK DUO!

MarkaN
15-05-2006, 21:28
izašao je eksterni HDD 200-400 GB Seagate Barracuda marke za XBox 360 al košta ko suho zlato! :shock:

IgGy
03-06-2006, 14:03
Evo da malo ozivim ovaj topic. Jos jedan biser Phila Harrisona:


The PlayStation 3 is a computer. We do not need the PC

:)

Dakle, gotovo. U redakciji prodajemo sve kompove i cekamo PS3 da na njemu mozemo prelamat PC Play. :)

Evo cijelog clanka:

http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=17414

goGAMERo
03-06-2006, 14:04
LOOOOOL! :) iggy bar me dobro nasmija,

a phil majmunski biser, on je retardirani n00b!

BTW. Link ne radi!

Wildboy
03-06-2006, 22:01
Da, kad smo već kod Phila... :) Ovo čovijek kaže za dizajn PS3 kontrolera.
"We have already worked on it a long time, and Nintendo almost certainly has done likewise with something similar. It is perfectly naturally for two companies to work on [nearly]Sidentical devices. It's like that with technology.''
Ok, možda čovijek i ne sere, izlika nije toliko kretenska ali zašto su dizajn odlučili promjenih nakon GTS-a i prikazivanja Nintendovog gejpada... I zašto su programeri Warhawka kontroler dobili tek 2 tjedna prije sajma kako bi poradili na mogučnostima :fof:

HalF-DeaD
04-06-2006, 22:37
Ako će biti 600$ za slabiju verziju, neću si ga kupiti. Ako igre budu više od 500 kuna, neću si ga kupiti. Ali nakon dvije godine, kad pojeftini i kad naprave mod-chip... BUAHAHAHAHA...

kulamasta
04-06-2006, 22:58
kada smo kod blokiranja... PC radi 24/7 bez bloksanja radi zagrijavanja.. zanimljivo? :D

Osiru$
05-06-2006, 10:43
ljudi (prvenstveno iggy i ovi što pljuju po Harrisonu)... pa dolaskom svake nove konzole uvijek je toga bilo. porediti PC sa bilo kojom od konzola banalna je i smiješna stvar, a ljudi koji to rade iz ovih ili onih razloga od moje će strane uvijek biti neshvaćeni.
to su poznate marketinške spike prije izlaska na tržište. sjećam se kada se prvi Playstation uspoređivao s PC-em, da bi se u mnogim časopisima poslije pojavile teme koje "dokazuju" kako je PC zapravo višestruko snažniji od jedne konzole. *DUH*. Toga je uvijek bilo, toga će uvijek biti, a meni osobno ništa od toga nije zasmetalo da odigram sve one legendarne igre PSone platforme.

još jednom ponavljam- mene takve stvari ne zanimaju, ako ih čujem, pročitam- automatski ih i ignoriram, jer važni su mi samo kvalitetni naslovi. Dobre igre... zar nismo svi tu da konzolu kupimo zbog naslova koji nam se sviđaju, a ne da na naš izbor utječu marketinška sranja koja su vidljiva na svakome koraku sajmova?

Meni vi stvarno niste jasni :roll:

Osiru$
23-06-2006, 12:01
Malo hardware novosti:

Earlier this month, we reported that High Definition Multimedia Interface (HDMI) has been upgraded to 1.3. HDMI is the first and only consumer electronics industry-supported, uncompressed, all-digital audio/video interface. While this is very good news, it was also reported that this new version would not feature in the Playstation3 as they had already adopted the previous version of 1.2.

Today, HDMI released a press statement and Ken Kutaragi, president and group CEO of Sony Computer Entertainment went on statement as saying 'PLAYSTATION®3 will be the most advanced computer platform for enjoying a wide range of entertainment content, including the latest games and HD movies, in the home. By introducing the next-generation HDMI 1.3 technology, with its high speed and deep color capabilities, PS3 will push the boundaries of audiovisual quality to the next level of more natural and smoother expression on the latest large flat panel displays'
New HDMI 1.3 capabilities include:

*
Higher speed: HDMI 1.3 increases its single-link bandwidth from 165MHz (4.95 gigabits per second) to 340 MHz (10.2 Gbps) to support the demands of future high definition display devices, such as higher resolutions, Deep Color and high frame rates. In addition, built into the HDMI 1.3 specification is the technical foundation that will let future versions of HDMI reach significantly higher speeds.
*
Deep color: HDMI 1.3 supports 30-bit, 36-bit and 48-bit (RGB or YCbCr) color depths, up from the 24-bit depths in previous versions of the HDMI specification.
o
Lets HDTVs and other displays go from millions of colors to billions of colors
o
Eliminates on-screen color banding, for smooth tonal transitions and subtle gradations between colors
o
Enables increased contrast ratio
o
Can represent many times more shades of gray between black and white. At 30-bit pixel depth, four times more shades of gray would be the minimum, and the typical improvement would be eight times or more
*
Broader color space: HDMI 1.3 removes virtually all limits on color selection.
o
Next-generation “xvYCC” color space supports 1.8 times as many colors as existing HDTV signals
o
Lets HDTVs display colors more accurately
o
Enables displays with more natural and vivid colors
*
New mini connector: With small portable devices such as HD camcorders and still cameras demanding seamless connectivity to HDTVs, HDMI 1.3 offers a new, smaller form factor connector option.
*
Lip Sync: Because consumer electronics devices are using increasingly complex digital signal processing to enhance the clarity and detail of the content, synchronization of video and audio in user devices has become a greater challenge and could potentially require complex end-user adjustments. HDMI 1.3 incorporates an automatic audio/video synching capability that allows devices to perform this synchronization automatically with accuracy.
*
New lossless audio formats: In addition to HDMI’s current ability to support high-bandwidth uncompressed digital audio and currently-available compressed formats (such as Dolby® Digital and DTS), HDMI 1.3 adds additional support for new, lossless compressed digital audio formats Dolby® TrueHD and DTS-HD Master Audio™.

dugi
04-12-2006, 22:18
http://www.aukcije.hr/item.php?id=86862&mode=1
evo navalite samo 7500 kn :shock:

goGAMERo
04-12-2006, 22:29
U Sjevernoj Carolini prošli petak lokalni policajci pucali su i ubili tinejdžera koji je optužen za krađu dvaju Sonyevih Playstation 3 konzola. Prema izvještaju šerifa New Hanover Okruga, Sida Causeya, pucnjava se dogodila u domu poginulog osamnaestogodišnjaka Peytona Stricklanda (kojeg je dijelio s tri cimera) nakon što je odbio otvoriti vrata pred policajcima koji su uletjeli prisilno u stan. Jedan od žrtvinih cimera izjavio je kako Peyton nije bio naoružan i da je u rukama držao kontroler konzole, a u pucnjavi ubijen je i njegov pas.

Helena
04-12-2006, 22:42
:o :shock: Čovječe... A kud još i psa? :| :(

Gravestone_bluz
05-12-2006, 08:29
Tragicno...a samo je htio malo igrati :( . al psa....treba njih :twisted: :kill:

MarkaN
05-12-2006, 18:26
ma debilana! Zgadili mi se više i Ameri i PS3! :killyou: :twisted: :boohoo:

prcko
05-12-2006, 18:47
Ja ga namjeravam kupit kao 1 zbog najbolje igre koje sam ikad igrao metal gear solid 4 i da se maknem od wow-a napokon :D

Valtiel
05-12-2006, 20:41
Ja ga namjeravam kupit kao 1 zbog najbolje igre koje sam ikad igrao metal gear solid 4 i da se maknem od wow-a napokon :D
:pray: :pray: :pray:

SIGNED SIGNED SIGNED

I naravno, zbog Final Fantasy XIII :pray:

Kiklop
05-12-2006, 20:53
Evo da malo ozivim ovaj topic. Jos jedan biser Phila Harrisona:


The PlayStation 3 is a computer. We do not need the PC

:)

Dakle, gotovo. U redakciji prodajemo sve kompove i cekamo PS3 da na njemu mozemo prelamat PC Play. :)

Evo cijelog clanka:

http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=17414usporeduje ga se s PC jer ce imat opeativni sustav Linux

Burek_fr0m_SPACE
06-12-2006, 05:03
A i ja bi sad rekao "ma daaaj, to je konzola, nikad neće biti PC", ali kad čovjek malo razmisli... Instališeš mu Linux (naravno, neku čitavu i neokrnjenu distribuciju, a ne nešto što će Sony napraviti, pa ćeš u njemu moći samo slike pregledati), prištekaš tastaturu i miša, spojiš na neki dobar HDTV... ne bi se razlikovalo previše od PCja.

06-12-2006, 09:01
Biti će super igara, a vi koji pljujete nađite život, umjesto da trazite nedostatke ps-a

4Non1MuS
06-12-2006, 10:56
Ja ga namjeravam kupit kao 1 zbog najbolje igre koje sam ikad igrao metal gear solid 4 i da se maknem od wow-a napokon :D
:pray: :pray: :pray:

SIGNED SIGNED SIGNED

I naravno, zbog Final Fantasy XIII :pray:

SIGNED još 5 puta :pray: :pray: :pray:

I zbog Gran Turisma :pray: :pray: :pray:

Burek_fr0m_SPACE
06-12-2006, 10:57
I zbog Gran Turisma :pray: :pray: :pray:
... koji će izaći nekad 2008.

Lord Ragnarok
06-12-2006, 11:00
U Sjevernoj Carolini prošli petak lokalni policajci pucali su i ubili tinejdžera koji je optužen za krađu dvaju Sonyevih Playstation 3 konzola. Prema izvještaju šerifa New Hanover Okruga, Sida Causeya, pucnjava se dogodila u domu poginulog osamnaestogodišnjaka Peytona Stricklanda (kojeg je dijelio s tri cimera) nakon što je odbio otvoriti vrata pred policajcima koji su uletjeli prisilno u stan. Jedan od žrtvinih cimera izjavio je kako Peyton nije bio naoružan i da je u rukama držao kontroler konzole, a u pucnjavi ubijen je i njegov pas.

jadan pas

4Non1MuS
06-12-2006, 21:35
I zbog Gran Turisma :pray: :pray: :pray:
... koji će izaći nekad 2008.

Gran Turismo HD izlazi uskoro :fof:

IgGy
06-12-2006, 21:49
I zbog Gran Turisma :pray: :pray: :pray:
... koji će izaći nekad 2008.

Gran Turismo HD izlazi uskoro :fof:

gran turismo hd je otkazan.

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2006, 00:50
gran turismo hd je otkazan.
Nije. HD će izaći uskoro kao besplatan tech-demo koji će sadržati jednu stazu i oko 8 auta. A full igra po imenu Gran Turismo 5 izlazi 2008., kao što rekoh.

Felix
07-12-2006, 10:04
U Sjevernoj Carolini prošli petak lokalni policajci pucali su i ubili tinejdžera koji je optužen za krađu dvaju Sonyevih Playstation 3 konzola. Prema izvještaju šerifa New Hanover Okruga, Sida Causeya, pucnjava se dogodila u domu poginulog osamnaestogodišnjaka Peytona Stricklanda (kojeg je dijelio s tri cimera) nakon što je odbio otvoriti vrata pred policajcima koji su uletjeli prisilno u stan. Jedan od žrtvinih cimera izjavio je kako Peyton nije bio naoružan i da je u rukama držao kontroler konzole, a u pucnjavi ubijen je i njegov pas.
Ubili ga jadnog jer se zazelio igrati,a i cuku mu ubili
,jebote to je tragedija,sta mislis sta mu obitelj misli o policiji
kad su ga ubili zbog konzole :(

dugi
07-12-2006, 17:59
Dave Ryan, voditelj jutarnjeg programa radiostanice KDWB u eter je objavio vijest da će ova radijska kuća pokloniti PlayStation 3 svakom slušatelju koji je spreman kod njih ostaviti dijete jedan cijeli dan. Ono što je Ryanu bila neslana šala, pokazalo se kao gorka surova istina.

Naime, gotovo dvadesetak roditelja nazvalo je radio stanicu spremno za ostavljanje djeteta potpunim neznancima samo kako bi se dočepali konzole PlayStation 3.

Štoviše, jedna od pohlepnih majki koja je nazvala stanicu bila je spremna ostaviti dijete i nekoliko dana, jer se domislila prodati PlayStation kako bi povećala kućni budžet tijekom blagdanskog perioda, a najmlađe dijete ponuđeno na ovo usvajanje na određeno vrijeme imalo je tek mjesec dana!
sa t portala

Letva
07-12-2006, 19:17
Dave Ryan, voditelj jutarnjeg programa radiostanice KDWB u eter je objavio vijest da će ova radijska kuća pokloniti PlayStation 3 svakom slušatelju koji je spreman kod njih ostaviti dijete jedan cijeli dan. Ono što je Ryanu bila neslana šala, pokazalo se kao gorka surova istina.

Naime, gotovo dvadesetak roditelja nazvalo je radio stanicu spremno za ostavljanje djeteta potpunim neznancima samo kako bi se dočepali konzole PlayStation 3.

Štoviše, jedna od pohlepnih majki koja je nazvala stanicu bila je spremna ostaviti dijete i nekoliko dana, jer se domislila prodati PlayStation kako bi povećala kućni budžet tijekom blagdanskog perioda, a najmlađe dijete ponuđeno na ovo usvajanje na određeno vrijeme imalo je tek mjesec dana!
sa t portala

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ovo je dokaz koliko su samo roditelji privrzeni djeci.

Prince-Artas
07-12-2006, 19:31
žalosno

MarkaN
08-12-2006, 12:40
Zar nebi bilo jednostavnije da uprava SCE-a izvrši grupni Hara Kiri? :roll:

Letva
09-12-2006, 16:23
http://www.gamespot.com/features/6162742/p-2.html


Mala usporedba grafike na X360 i PS3.

Za CoD 3.

dugi
09-12-2006, 18:26
http://www.gamespot.com/features/6162742/p-2.html


Mala usporedba grafike na X360 i PS3.

Za CoD 3.

ma razlike i nisu neke velike na xb su za nijansu toplije boje sto je i inace odlika atijevih grafi.Inace meni to sve na mom pc i na cod 2 izgleda za dva koplja bolje

Valtiel
10-12-2006, 01:35
Emmm, ps3 kosta puno jer moze vise od xbox360, ne samo igrati igre na njemu.

Osim toga, ja bas i ne vidim razliku u tim slikama, ne veliku, samo osvjetljenje.

Inace, normalno da ako cu ista kupiti, bit ce to ps3, jer ipak su japanci japanci! Najbolje igre imaju! Te, vrijedi konzolu uzeti samo za Metal Gear Solid, Final Fantasy i Silent Hill :pray: :pray: :pray:

Letva
10-12-2006, 12:33
Emmm, ps3 kosta puno jer moze vise od xbox360, ne samo igrati igre na njemu.

Osim toga, ja bas i ne vidim razliku u tim slikama, ne veliku, samo osvjetljenje.

Inace, normalno da ako cu ista kupiti, bit ce to ps3, jer ipak su japanci japanci! Najbolje igre imaju! Te, vrijedi konzolu uzeti samo za Metal Gear Solid, Final Fantasy i Silent Hill :pray: :pray: :pray:


Ajde reci sta moze X360 a PS 3 ne moze???

Japanci su japanci?Objasni ovo molim te?

Ako cu uzimati konzolu za 3 igre,mislim onda.....fakat se sad ne isplati uzimati PS3...

MarkaN
10-12-2006, 13:18
Emmm, ps3 kosta puno jer moze vise od xbox360, ne samo igrati igre na njemu.

Osim toga, ja bas i ne vidim razliku u tim slikama, ne veliku, samo osvjetljenje.

Inace, normalno da ako cu ista kupiti, bit ce to ps3, jer ipak su japanci japanci! Najbolje igre imaju! Te, vrijedi konzolu uzeti samo za Metal Gear Solid, Final Fantasy i Silent Hill :pray: :pray: :pray:


Ajde reci sta moze X360 a PS 3 ne moze???

Japanci su japanci?Objasni ovo molim te?

Ako cu uzimati konzolu za 3 igre,mislim onda.....fakat se sad ne isplati uzimati PS3...

WORD!

+ Te "dodatne mogućnosti" nisu baš hardverske prirode tako da mislim kako se Sony zajebao kao i sami kupci

Letva
10-12-2006, 16:12
Upravo tako.PS3 cak ima malo losiju grafiku nego X360.

Felix
12-12-2006, 00:15
Koliko sam skuzio na tim shotovima ps3 ima losije teksture,pogledajte malo.

revenion
12-12-2006, 00:44
e ovaj...nisam prije razlgedavo ovu temu jer imam tesko lijecenje od konzolitisa i u prijeziru sam konzola...dodajem 1 jos opciju u anketu koja je vazna...i neznam zasto je ovakva tema dospila na pc forum...neznam kak ste to tek sad saznali no vec se otkad zna da ce ps3 imat losiju grafiku od xbox360 i vec je dokazano...valjda znate da ce ps3 biti zapravo kompjuter koji se moze spojiti na internet i kao i pravi kompjuter poboljsavati u ovom slucaju veoma skupljim djelovima...no ipak zapravo ostaje konzola jer se inace ne bi zvala PLAYstation...e sad to je to...i ja glasam za novi odgovor u anketi...

Valtiel
12-12-2006, 01:15
Emmm, ps3 kosta puno jer moze vise od xbox360, ne samo igrati igre na njemu.

Osim toga, ja bas i ne vidim razliku u tim slikama, ne veliku, samo osvjetljenje.

Inace, normalno da ako cu ista kupiti, bit ce to ps3, jer ipak su japanci japanci! Najbolje igre imaju! Te, vrijedi konzolu uzeti samo za Metal Gear Solid, Final Fantasy i Silent Hill :pray: :pray: :pray:


Ajde reci sta moze X360 a PS 3 ne moze???

Japanci su japanci?Objasni ovo molim te?

Ako cu uzimati konzolu za 3 igre,mislim onda.....fakat se sad ne isplati uzimati PS3...

Emmmm, nista, ps3 moze ono sto x360 ne moze! 8) :rotfl: (pazi na svoje pitanje)

Japanci inace majstori po skoro svemu covjece. Uber ljudi majke mi 8)
Pogotov igre!!!

E, mozda ne tebi... Nisam rekao da je samo zvog 3 igre. Ima tu brdo igara, ali da je samo zvog te 3 vrijedi, jer ipak su 3 najbolje igre ikad, izuzmemo li Zeldu 8)

:D

Letva
12-12-2006, 08:34
Emmm, ps3 kosta puno jer moze vise od xbox360, ne samo igrati igre na njemu.

Osim toga, ja bas i ne vidim razliku u tim slikama, ne veliku, samo osvjetljenje.

Inace, normalno da ako cu ista kupiti, bit ce to ps3, jer ipak su japanci japanci! Najbolje igre imaju! Te, vrijedi konzolu uzeti samo za Metal Gear Solid, Final Fantasy i Silent Hill :pray: :pray: :pray:


Ajde reci sta moze X360 a PS 3 ne moze???

Japanci su japanci?Objasni ovo molim te?

Ako cu uzimati konzolu za 3 igre,mislim onda.....fakat se sad ne isplati uzimati PS3...

Emmmm, nista, ps3 moze ono sto x360 ne moze! 8) :rotfl: (pazi na svoje pitanje)

Japanci inace majstori po skoro svemu covjece. Uber ljudi majke mi 8)
Pogotov igre!!!

E, mozda ne tebi... Nisam rekao da je samo zvog 3 igre. Ima tu brdo igara, ali da je samo zvog te 3 vrijedi, jer ipak su 3 najbolje igre ikad, izuzmemo li Zeldu 8)

:D

Zahebo sam se :rotfl: :rotfl:

Vrijedi za 3 igre?Ja novac za takav shit necu dati....Wii owna i dalje govorim..Uspjet ce nitendo u svojoj namjeri da do 2 kvartala proda 5 miliona...I na kraju prestigne X360.

A gdje je tu PS3?Sony se sad zahebo sto se tice PS3.

Joco
13-12-2006, 01:43
http://www.nexgenwars.com/

flander
13-12-2006, 11:42
Necu kupit PS3 jel se nema para a i nije vrijedan toga,kad sve više manje igre izlaze i za PC,a i kaj će mi kad nema WoW-a tako da PS3 :fof: :wink: :D

Arbiter of Change
13-12-2006, 12:41
Ma jo, da imam para za bacanje kupio bi ga samo zbog 3 igre.

Ali ono realno... to je glupo. :D

JohnDoe
13-12-2006, 14:57
http://lolzifatyomommainaclubinz.ytmnd.com/
http://lexluthor.ytmnd.com/
http://drevilps3.ytmnsfw.com/
http://medps3.ytmnd.com/
http://ozzyps3.ytmnd.com/S

:fof:

Dart_Wader
13-12-2006, 18:36
ja cu si odmah kupit ps3 cim dode u europu 8)

MarkaN
13-12-2006, 20:50
THE FIRST TOUCH! (http://lnl.com.hr/view/489/)

By LOCK´N´LOAD 8)
:ekipa:

Kenyi
13-12-2006, 21:11
svaka cast ali ja nedam bubreg za ps3.

Armachus
13-12-2006, 21:20
Sljedeće kaj kupujem je PS2.

flander
13-12-2006, 21:29
Dvije su igre z bog kojih bi kupio PS3: Gran Turismo 5 i MEtal GEar Solit 4:Guns of Patriots :wink: Ostalo ne dolazi u obzir :wink:

Empe Tri
14-12-2006, 00:47
jebo konzole kad na kompu mos imat sve sto oces cak i vazu za cvijece na monitoru :D :rotfl:

Jack5
14-12-2006, 11:52
Informacija: predstavljanje PS3 na ovogodišnjem Božićnom velesajmu(valjda će se moć i kupit) :)

MarkaN
14-12-2006, 12:38
Informacija: predstavljanje PS3 na ovogodišnjem Božićnom velesajmu(valjda će se moć i kupit) :)

sigurno NE :boohoo:

Valtiel
14-12-2006, 23:53
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1 ... -game1.jpg (http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg)

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...

Ementaler
15-12-2006, 00:28
Pa i nije toliko impresivan screen

:?

Letva
15-12-2006, 08:37
Da uopce nije impresivan,ovo nudi X360 grafika.

flander
15-12-2006, 08:49
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...



sta je ovo Call of Duty 150,ma niš posebno :wink:

mravojed19
15-12-2006, 10:33
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...



sta je ovo Call of Duty 150,ma niš posebno :wink:

fakat niš posebno,izgleda ok,koja igra?

goGAMERo
15-12-2006, 13:24
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...



sta je ovo Call of Duty 150,ma niš posebno :wink:

fakat niš posebno,izgleda ok,koja igra?



Resistance :Fall of man


Toliko je najavljivana, toliko se pričalo o 1080p rezoluciji tako da sam ostao blago razočaran onime što sam vidio. U početku sam mislio da igram COD dok me nisu počele napadati beštije. Igra izgleda vrlo lijepo, animacije i pokreti dobro napravljeni, ali da sam ostao paf od količine detalja i nisam baš, možda zato što sam takvu grafiku vidio već i prije, a možda jednostavno nije bogata detaljima kao što se najavljivalo.

IgGy
15-12-2006, 14:51
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...

Za 9 CPU jezgri, nVidijin RSX i 600 dolara, igra izgleda ocajno :)

pazi teksture vlastitog oruzja, tla i svjetlosne efekte. modeli ovih stvorova su, ajd, oke, ali opet, nista eye candy.

Kiklop
15-12-2006, 15:00
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...

Za 9 CPU jezgri, nVidijin RSX i 600 dolara, igra izgleda ocajno :)

pazi teksture vlastitog oruzja, tla i svjetlosne efekte. modeli ovih stvorova su, ajd, oke, ali opet, nista eye candy.ovo je launch naslov a opce je poznata stvar da launch naslovi nikad na iskoriste svu snagu konzole,tuzno je da covjek na tvom polozaju nema pojma o ovome i sljepo pljuje po konzoli :(

Nightyx
15-12-2006, 15:00
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...

Onda izgleda da jesam čorav :o

IgGy
15-12-2006, 15:11
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...

Za 9 CPU jezgri, nVidijin RSX i 600 dolara, igra izgleda ocajno :)

pazi teksture vlastitog oruzja, tla i svjetlosne efekte. modeli ovih stvorova su, ajd, oke, ali opet, nista eye candy.ovo je launch naslov a opce je poznata stvar da launch naslovi nikad na iskoriste svu snagu konzole,tuzno je da covjek na tvom polozaju nema pojma o ovome i sljepo pljuje po konzoli :(

Launch naslov za konzolu za koji sony tvrdi da nije konzola, vec kompjuter s 9 CPU jezgri, nVidijinim RSX cipom za 600 dolara, ocekivao bih nesto bolje od Call of Duty 2 izgleda, molim lijepo :)

Kiklop
15-12-2006, 15:34
http://lnl.com.hr/images/modules/news/1166037884-0-ps3-game1.jpg

Ne znam za vas, ali... wow!!!

:shock: :pray: :shock: :pray: :shock: :pray:

Coravi ste ako ne vidite tu ljepotu...

Za 9 CPU jezgri, nVidijin RSX i 600 dolara, igra izgleda ocajno :)

pazi teksture vlastitog oruzja, tla i svjetlosne efekte. modeli ovih stvorova su, ajd, oke, ali opet, nista eye candy.ovo je launch naslov a opce je poznata stvar da launch naslovi nikad na iskoriste svu snagu konzole,tuzno je da covjek na tvom polozaju nema pojma o ovome i sljepo pljuje po konzoli :(

Launch naslov za konzolu za koji sony tvrdi da nije konzola, vec kompjuter s 9 CPU jezgri, nVidijinim RSX cipom za 600 dolara, ocekivao bih nesto bolje od Call of Duty 2 izgleda, molim lijepo :)u ovoj igri sa slike nije iskoristena sva jakost kozole jer glavni adut nije samo grafika pogle malo trailere ove igre vidjet ces masovne scene kojih nema u cod2
trailer:8XFsr3nP2wI&mode=related&search=

minotaurus
15-12-2006, 19:54
ako je ovoj konzoli glavni adut grafika, onda ne znam dal da se smijem ili zalim one koji ce dati tolike novce za ps3.a mozemo se kladiti da 90% djecice odavde nece dobiti pare od mame i tate za konzolu koja kosta ko sv. Petra kajgana,i zato prognoziram opči propast ps3,na moje veliko veselje.eto priznajem :fof:
a zaboravite na ilegalne igre na blue rayu jos neko vrijeme,tako da ce si ps3 moci priustiti samo oni kojima tata radi u vladi ili pobjedniku big brothera.
inace ovo je savjet,a ne kritika ljubiteljima sonija.samo preskocite ovu seriju,mozda drugu naprave bolju,tj jeftiniju.

Prince-Artas
15-12-2006, 19:58
ajde kiklop ne trabunjaj. ako nemože iskoristit svu snagu konzole koji se kurac reklamiraju kao next gen

Arbiter of Change
15-12-2006, 19:58
ako je ovoj konzoli glavni adut grafika, onda ne znam dal da se smijem ili zalim one koji ce dati tolike novce za ps3.a mozemo se kladiti da 90% djecice odavde nece dobiti pare od mame i tate za konzolu koja kosta ko sv. Petra kajgana,i zato prognoziram opči propast ps3,na moje veliko veselje.eto priznajem :fof:
a zaboravite na ilegalne igre na blue rayu jos neko vrijeme,tako da ce si ps3 moci priustiti samo oni kojima tata radi u vladi ili pobjedniku big brothera.
inace ovo je savjet,a ne kritika ljubiteljima sonija.samo preskocite ovu seriju,mozda drugu naprave bolju,tj jeftiniju.

Mislim da Sony ipak cilja na razvijenije zemlje, a ne na Europe-wanna-be kao Hrvatska, itd. :D

Jack5
15-12-2006, 20:10
ako je ovoj konzoli glavni adut grafika, onda ne znam dal da se smijem ili zalim one koji ce dati tolike novce za ps3.a mozemo se kladiti da 90% djecice odavde nece dobiti pare od mame i tate za konzolu koja kosta ko sv. Petra kajgana,i zato prognoziram opči propast ps3,na moje veliko veselje.eto priznajem :fof:
a zaboravite na ilegalne igre na blue rayu jos neko vrijeme,tako da ce si ps3 moci priustiti samo oni kojima tata radi u vladi ili pobjedniku big brothera.
inace ovo je savjet,a ne kritika ljubiteljima sonija.samo preskocite ovu seriju,mozda drugu naprave bolju,tj jeftiniju.

Mislim da Sony ipak cilja na razvijenije zemlje, a ne na Europe-wanna-be kao Hrvatska, itd. :D

ja isto to mislim,eu si to mogu priuštit iako također ne svi

a šta se tiče te konzole bolje kupit onda nintendo wii ili PS2,bolje nego PS3 :)

W3DR4N
15-12-2006, 20:10
Navodno će igre za ps3 koštati oko 700-800kn.

Jack5
15-12-2006, 20:12
Navodno će igre za ps3 koštati oko 700-800kn.

vrlo vjerojatno,da je i 500 kn opet je previše-za ps3 ti treba brda love-a šta na kraju dobiješ-sranje koje oni u sonyu nazivaju računalo-nek se pokopaju :twisted:

najbolji je odabir računalo-možeš s njim sve radit :D

Prince-Artas
15-12-2006, 20:13
Navodno će igre za ps3 koštati oko 700-800kn.

previše :yuck:

goGAMERo
15-12-2006, 20:14
Navodno će igre za ps3 koštati oko 700-800kn.

+ navodi se da će sama izrada igara programrske timove, olakšati za čak 30-ak milijona dolara

medusa
15-12-2006, 20:20
mal je preskup ps3. a next gen grafika trajat će godinu dana i postat zastarjela i komp će opet voditi. ja bi kupio al tolko love... :killyou:

goGAMERo
15-12-2006, 20:23
mal je preskup ps3. a next gen grafika trajat će godinu dana i postat zastarjela i komp će opet voditi. ja bi kupio al tolko love... :killyou:

Da ali znaj da ne kupuješ konzolu, nego "super računalo" :pray:

15-12-2006, 20:37
mal je preskup ps3. a next gen grafika trajat će godinu dana i postat zastarjela i komp će opet voditi. ja bi kupio al tolko love... :killyou:

Da ali znaj da ne kupuješ konzolu, nego "super računalo" :pray:

Mislim da ce pc stic ps3.kupit cu ps3.

Prince-Artas
15-12-2006, 21:20
mal je preskup ps3. a next gen grafika trajat će godinu dana i postat zastarjela i komp će opet voditi. ja bi kupio al tolko love... :killyou:

tzv next gen grafike nikad nije ni bilo

Kiklop
15-12-2006, 21:59
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn onda je PS3 visestruko isplativiji za dugorocnije igranje nije najbitnije da grafika bude super nova makar ce igre za ps3 izgledati super ali ce ga s vremenom kao i obicno pc pregazit makar ce oni koji misle igrat najnovije naslove dat sigurno vise novca nego oni koji si kupe ps3 i ne moraju vise trosit pare na dodatni hardware barem 4g

Blaster32
16-12-2006, 00:00
mal je preskup ps3. a next gen grafika trajat će godinu dana i postat zastarjela i komp će opet voditi. ja bi kupio al tolko love... :killyou:

tzv next gen grafike nikad nije ni bilo

ppda..

to je sve marketinski trik..
grafika je jos dosta jadna.. nije losa, al ono kaj donosi buducnost..
PS3 moze vladat sljedecih 3 godine..PC ce ga dostic..

Prince-Artas
16-12-2006, 00:01
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn onda je PS3 visestruko isplativiji za dugorocnije igranje nije najbitnije da grafika bude super nova makar ce igre za ps3 izgledati super ali ce ga s vremenom kao i obicno pc pregazit makar ce oni koji misle igrat najnovije naslove dat sigurno vise novca nego oni koji si kupe ps3 i ne moraju vise trosit pare na dodatni hardware barem 4g

ajde ti lijepo uzmi ps3, uživaj igrajući rts i fps igre i odjebi s foruma

revenion
16-12-2006, 00:15
kiklop...koji je tebi kur** zadnjih dana...samo neka sranja pricas i svi te pljuju... :o :o :o daj nest pametnijeg pricaj...i za tvoju informaciju ja vec ovu svoju konfu imam 2,5 godina...i igram oblivion...granica mi je zasad samo shader 3.0 igre i igre od min req 1gb rama...ali novu grafu i dodatnih 512 rama cu dobit za bozic...e da...i vidite vi to...moje pitanje u anketi je najbolje proslo...bwhahahah...nije mjesto ovakvim temama u pc forumu...pitat cu ja wikinga da odsad samo pc teme...nis o konzolama...idite na http://www.gameplay.hrSi tam idite na njihov ultra spammerski forum o konzolama...a ne tu nama srat...



edit...citat od gogamera zadnji post:gle...da je to "SUPER" racunalo onda bi imalo dodatnih hardwareova na bacanje...dok on ima samo za dodatne gigabajte i jos tam nekolko njih dok komp ima milijune...i jos kad sam nest cito...rekli su da je to djelomicno komp ali ipak se zove PLAY station...i nije namjenjen drugim stvarima nego igranjem...dok je komp namjenjen milijunima stvari...i onda nema nikakve mogucnosti osim nekakvih sitnica zbog kojih bi ti ps3 trebo zvat super racunalo...kuzis...

Kiklop
16-12-2006, 12:27
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn onda je PS3 visestruko isplativiji za dugorocnije igranje nije najbitnije da grafika bude super nova makar ce igre za ps3 izgledati super ali ce ga s vremenom kao i obicno pc pregazit makar ce oni koji misle igrat najnovije naslove dat sigurno vise novca nego oni koji si kupe ps3 i ne moraju vise trosit pare na dodatni hardware barem 4g

ajde ti lijepo uzmi ps3, uživaj igrajući rts i fps igre i odjebi s forumaa daj kaj ti znas seljačiću

IgGy
16-12-2006, 15:01
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn

evo, nemoj se naljutit, ali samo kreteni ili zaludjeni entuzijasti svakih 6 mjeseci kupuju novi hardver :) pogotovo ako je u pitanju hardver u vrijednosti od 5k kuna.

dugi
16-12-2006, 15:06
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn

evo, nemoj se naljutit, ali samo kreteni ili zaludjeni entuzijasti svakih 6 mjeseci kupuju novi hardver :) pogotovo ako je u pitanju hardver u vrijednosti od 5k kuna.
ja bih cak nadodao kreten=zaludjeni entuzijast

MarkaN
16-12-2006, 15:11
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn onda je PS3 visestruko isplativiji za dugorocnije igranje nije najbitnije da grafika bude super nova makar ce igre za ps3 izgledati super ali ce ga s vremenom kao i obicno pc pregazit makar ce oni koji misle igrat najnovije naslove dat sigurno vise novca nego oni koji si kupe ps3 i ne moraju vise trosit pare na dodatni hardware barem 4g

ajde ti lijepo uzmi ps3, uživaj igrajući rts i fps igre i odjebi s foruma

a jebo vas vrag lude zar nitko ovdje ne može izraziti svoje mišljenje a da ga netko ne napada. Odeš na GamePlay - sranja! Odeš na PC Play - opet sranja (čim spomeneš konzolu).

Ma dajte se ubite ako ne možete živjeti u toleranciji! :-x :twisted: :kill: :twisted: :yuck: :killyou:

EDIT: PS3 rula, ali u nekoj japanskoj vukojebini u kojoj nisu čuli za PC i XBox :D

reiki_
16-12-2006, 15:16
kiklop...koji je tebi kur** zadnjih dana...samo neka sranja pricas i svi te pljuju... :o :o :o daj nest pametnijeg pricaj...i za tvoju informaciju ja vec ovu svoju konfu imam 2,5 godina...i igram oblivion...granica mi je zasad samo shader 3.0 igre i igre od min req 1gb rama...ali novu grafu i dodatnih 512 rama cu dobit za bozic...e da...i vidite vi to...moje pitanje u anketi je najbolje proslo...bwhahahah...nije mjesto ovakvim temama u pc forumu...pitat cu ja wikinga da odsad samo pc teme...nis o konzolama...idite na http://www.gameplay.hrSi tam idite na njihov ultra spammerski forum o konzolama...a ne tu nama srat...



edit...citat od gogamera zadnji post:gle...da je to "SUPER" racunalo onda bi imalo dodatnih hardwareova na bacanje...dok on ima samo za dodatne gigabajte i jos tam nekolko njih dok komp ima milijune...i jos kad sam nest cito...rekli su da je to djelomicno komp ali ipak se zove PLAY station...i nije namjenjen drugim stvarima nego igranjem...dok je komp namjenjen milijunima stvari...i onda nema nikakve mogucnosti osim nekakvih sitnica zbog kojih bi ti ps3 trebo zvat super racunalo...kuzis...

Ti si jedan krajnje iritantan covjek. Sto bi PC PLAY trebao biti samo za konzole ? U starim brojevim PC PLAYA recenzirale su se i konzolaske igre , samo ti pojma nemaš . Glumiš hard-core PC gamera koji mrzi sve konzolasko . Zasto si ti mod , nemam pojma .

Gauss
16-12-2006, 15:22
Što svi po jadnom kiklopu pljujete, pa čovjek je samo izrazio svoje mišljenje.

Arbiter of Change
16-12-2006, 15:29
Kako ljudi ne kuže da je i KAKO nešto kažeš također važno.

MarkaN
16-12-2006, 15:42
...nije mjesto ovakvim temama u pc forumu...pitat cu ja wikinga da odsad samo pc teme...nis o konzolama...idite na http://www.gameplay.hrSi tam idite na njihov ultra spammerski forum o konzolama...a ne tu nama srat...

Podforum se zove GAMING OPĆENITO i prema tome zna se na šta se misli. Mislim da je time w1k1n6 znao što radi. A dvije konzolaške teme ne rade spam u jednom forumu. Zato tvoje tvrdnje nemaju argumenata i oličje su tvoje agresije uzrokovane PC fanboyizmom. 8)

revenion
16-12-2006, 15:44
edit:ovo je citat za reikia


izgubio sam 3 godine zivota zbog konzola...i zadnju konzolu sam unistion cekicem...sto je bila ps2...a mod sam na forumu zbog PC IGARA...ne konzola pa konzole pljujem i tak dalje a kompove ne...eto ti tvoj odgovor...za danas mi je dosta prepiranja oko konzola...

Letva
16-12-2006, 15:59
edit:ovo je citat za reikia


izgubio sam 3 godine zivota zbog konzola...i zadnju konzolu sam unistion cekicem...sto je bila ps2...a mod sam na forumu zbog PC IGARA...ne konzola pa konzole pljujem i tak dalje a kompove ne...eto ti tvoj odgovor...za danas mi je dosta prepiranja oko konzola...


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

revenion mod? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nadam se da shvatas da ovo sto si rekao nema smisla.
Ko je ovo rekao ti?

Gauss
16-12-2006, 16:53
Zašto vi mislite da je PC tako bolji od konzola, sve ovisi o tome kakvu vrstu igara volite igrati. revenion kaže da je netko izgubio 3 godine života zbog konzola, pa nisu mu konzole oduzele te 3 godine već on sam.

reiki_
16-12-2006, 17:25
to je ona stara : guns don't kill people , other people do !

Valtiel
16-12-2006, 17:30
A cuj, fakat to je debilizam!

Podforum je gaming opcenito, dakle i konzole imaju svoje mjesto...

Te, GAMING je i najvise zastupljen kod konzolasa!

Eh sad, itekako onaj ko posjeduje konzolu posjeduje i prednost sto se tice igara! Te tako moze bar 4 godine igrati bez da kupuje novi hardver. Naravno, meni je racunar potreban! Jer ne igram samo narafno... Ali itekako ako budem imao para, nabavit cu si ps3! Zasto? Pa, nekako mi je jednostavnije da igram igre na necemu namjenjenom za igre, nego da stalno kupujem novi hardver za racunar, ili novi racunar uopce :?

Isto tako, ne shvatam zasto se ljudi prepiru oko toga!? Cuj, naravno da je bitnije imati racunar nego konzolu jer mozes i igrati, i mnogo stosta drugo raditi! Eh sad, ako vec imas para da das na konzolu, ili ako volis samo igrati, ne radi ti se nista drugo, nabavis si konzolu! Ipak, mgs i ff :D

A koju konzolu zelite kupiti? ako su vam dragi USA naslovi i nemate dovoljno para, xbox360, ako volite mlatarati rukama Wii, a ako ste fan japanskih igara i imate para PS3. Ili, ako imate bas para, sve tri konzole si kupite, i jedan dobar racunar.

@Revenion, daj ne kaki! Ti da imas dovoljno para (citaj para na bacanje) i ti bi si kupio PS3! ili neku drugu konzolu.

Prince-Artas
16-12-2006, 20:58
ps3 se kupuje da bi se mogle igrat najnovije igre a ne ko s PC da svakih 6mj moras kupovat novi hardware u vrjednosti od 5000kn onda je PS3 visestruko isplativiji za dugorocnije igranje nije najbitnije da grafika bude super nova makar ce igre za ps3 izgledati super ali ce ga s vremenom kao i obicno pc pregazit makar ce oni koji misle igrat najnovije naslove dat sigurno vise novca nego oni koji si kupe ps3 i ne moraju vise trosit pare na dodatni hardware barem 4g

ajde ti lijepo uzmi ps3, uživaj igrajući rts i fps igre i odjebi s foruma

a jebo vas vrag lude zar nitko ovdje ne može izraziti svoje mišljenje a da ga netko ne napada. Odeš na GamePlay - sranja! Odeš na PC Play - opet sranja (čim spomeneš konzolu).

Ma dajte se ubite ako ne možete živjeti u toleranciji! :-x :twisted: :kill: :twisted: :yuck: :killyou:

EDIT: PS3 rula, ali u nekoj japanskoj vukojebini u kojoj nisu čuli za PC i XBox :D

tip priča gluposti i nebuloze a neke od njih je vjerovatno pokupio i od tebe

Gauss
16-12-2006, 23:13
kad si ti obdaren svom mudrošću svijeta reci što je u tom što je on rekao gluposti

revenion
17-12-2006, 00:58
reko je da svakih 6 mjeseci moras mjenjat hardware...dobro ajde imam frend koji to radi svakih pola mjeseca...no ja svoj hardware nisam mjenjo 2,5 godina...!!!e...ako to sto je on reko nije glupost...e pa onda :? :? :?



edit:i nemoj ti meni artasa sad jos pocet vrjedat...on je car i legenda na ovom forumu...

Valtiel
17-12-2006, 02:14
reko je da svakih 6 mjeseci moras mjenjat hardware...dobro ajde imam frend koji to radi svakih pola mjeseca...no ja svoj hardware nisam mjenjo 2,5 godina...!!!e...ako to sto je on reko nije glupost...e pa onda :? :? :?



edit:i nemoj ti meni artasa sad jos pocet vrjedat...on je car i legenda na ovom forumu...

Istina je da moras svakih 6 mjeseci mijenjati hardver ako zelis igre vidjeti na high detaljima uvijek... a na konzoli su uvijek na high, koliko god taj high bio... :yuck:

Arbiter of Change
17-12-2006, 08:04
Ispravak; na konzolama su na HIGH za svoje vrijeme. Kad ih vrijeme prijeđi, ne možeš nikako pobošljati izgled. :wink:

IgGy
17-12-2006, 12:49
Istina je da moras svakih 6 mjeseci mijenjati hardver ako zelis igre vidjeti na high detaljima uvijek... a na konzoli su uvijek na high, koliko god taj high bio... :yuck:

OMG, ovo je vec grdo. Ljudi, ne znam jeste li vi nedovoljno upuceni ili jednostavno previse pratite strane forume u kojima konzolna ekipa konstantno konstatira kako, da bi se normalno igrao na PC-ju moras imati stroj od 4000 dolara i komponente mijenjati svakih 6 mjeseci? Ljudi, to nije, nikada nije bilo i nikada nece biti tocno.

Da bi se igrali na PC-ju ne morate imati nista bolje od stroja u rangu od 1000 dolara cije osnovne komponente (procesor, graficku, ram) u najgorem slucajuSmorate mijenjati, odnosno nadogradjivati svakih godinu ipo dana.

Sto se konzola tice, one ce doseci svoj realni vrhunac nakon najvise dvije godine postojanja, dok ce se ostale tri sve svoditi na reciklazu. Uvijek je bilo tako i uvijek ce biti tako, osim ako konzole u medjuvremenu uistinu ne postanu PC. Uzmemo li u obzir sadasnje konzole, na vrlo su dobrom putu da to i postingu.

Netko ce me zasigurno demantirati i reci kako, da bi pokrenuo Crysis u DX10 moras imati graficku od 5000kn, odnosno 8800GTX, koja kosta vise od Xbox 360, odnosno jednako koliko i PlayStation 3.

NE MORATE. 8800GTX i 8800GTS mozda jesu dobra dugorocna investicija, no prava je istina da njih kupuju tek zaludjeni entuzijasti kojima je jedini cilj imati najbolje od najboljeg, odnosno konfiguraciju od 4000 dolara.

Gamerima, odnosno onima-koji-nisu-zaludjeni-harkor-entuzijasti to NE TREBA. Gamer se mora strpjeti do pocetka 2007. kada nVidia, odnosno ATi donose MAINSTREAM, koji ce cijenom biti i vise no prihvatljiv za gotovo svaciji dzep, a performansama nece zaostajati miljama za GTX i GTS cipovima.

Ista je stvar i s procesorima i radnom memorijom.

MarkaN
17-12-2006, 13:01
evo gospon IgGy vam je sve lijepo objasnio i tu se nema šta više reći... barem što se tiče nadogradnje PC-a :D

Ja sam prije 2-3 godine kupio komp (AMD 64 3GHz, 1 GB RAM KingMax, ATi Radeon 9800Pro 256 MB, Logitech MX1000, Creative 3.1. ...) kojeg sam tada platio nekih 11 i pol soma kuna. I sve, ali baš sve igre sam igrao bez beda na high (doduše ne Very High :) ) detaljima jedino mi je Doom3 znao zatrzat ali to je već priča za sebe. I sad kad nam stignu Hellgate London, BioShock, Crysis, UT 2k7, C&C 3... možda ali tek MOŽDA zamijenim grafulju za GeForce 7800...

Dakle biranje konzole ili PC-a je najviše stvar ukusa i interesa, a ne investicije i isplativosti.

BTW. Evo nešto za HELENU :D :
http://i5.ebayimg.com/01/i/05/3b/71/63_1_b.JPG

DrunkyDuck
17-12-2006, 13:12
izgubio sam 3 godine zivota zbog konzola...i zadnju konzolu sam unistion cekicem...sto je bila ps2...
Ovo je tvoj osobni problem. Lijeci se.


Iggy je dobro napisao, samo bih dodao da za je za "uzivanje" u konzolaskim igrama potrebno nabaviti sve 3 (trenutno) konzole zbog ekskluziva. Pa si racunajte koliko je jeftinije od PC-a.

Prince-Artas
17-12-2006, 13:55
Netko ce me zasigurno demantirati i reci kako, da bi pokrenuo Crysis u DX10 moras imati graficku od 5000kn, odnosno 8800GTX, koja kosta vise od Xbox 360, odnosno jednako koliko i PlayStation 3.

samo da nešto prokomentiram, početkom 2007 god kupim mainstream dx 10 grafu koja će biti jača od onih u ps3 i xbox360 a onda nakon godinu i pol-dvije kupim opet mainstream grafičku koja će biti sposobna vrtit sve postojeće igre. i za cca 4000kn ja imam 4 godine oku ukodnog gejmanja, a ostalih 1000kn ulupam u procesor. I to je dosta više od 2 god koliko treba konzolama da dosegnu svoj vrhunac

reiki_
17-12-2006, 14:19
u raspravi o konzolama i njihovoj isplativosti sve je relativno .

Jack5
17-12-2006, 15:57
Šta mislite zbog čega je PS3 skup? Ja mislim da je to zbog Blu-Ray čitača,jer su oni za komp sada također isto jako skupi?

xbox 360 i nintendo wii valjda nemaju blu-ray,je li tako?

Helena
17-12-2006, 16:27
BTW. Evo nešto za HELENU :D :
http://i5.ebayimg.com/01/i/05/3b/71/63_1_b.JPG

O moj bože. :rotfl: Btw, ne volim rozu boju. :wink:

IgGy
17-12-2006, 16:36
Šta mislite zbog čega je PS3 skup? Ja mislim da je to zbog Blu-Ray čitača,jer su oni za komp sada također isto jako skupi?

xbox 360 i nintendo wii valjda nemaju blu-ray,je li tako?

Da, PS3 je najvecim dijelom toliko skup zbog Blu-Ray citaca jer se Sony zavjetovao da ce PS3 biti uredjaj koji ce ga standardizirati i pribliziti krajnjim korisnicima.

Neka vas Cell sa svojih 9 jezgri ne zavara. To je samo marketinska patka, ponajprije zbog razloga sto je tih 9 jezgri ekstremno tesko programirati. Osim toga, te su jezgre ujedno i ekstremno spore, stoga je njihovo postojanje generalno prilicno upitno.
Recimo da je Cell na realnoj razini Athlona 64/Pentiuma 4 i to ne Dual-Core, odnosno Core Duo.
Ista je stvar i s Xboxove tri jezgre.

Xbox 360 ima HD-DVD, kapacitetom slican Blu-Rayu, koji zasad dolazi van Core, odnosno Premium paketa, kao periferna jedinica - koju morate kupiti. Microsoft ce ga navodno iduce godine poceti integrirati u same konzole.

olio
17-12-2006, 16:48
BTW. Evo nešto za HELENU :D :
http://i5.ebayimg.com/01/i/05/3b/71/63_1_b.JPG

O moj bože. :rotfl: Btw, ne volim rozu boju. :wink:moja najdraža boja je roza :boohoo:

Kenyi
17-12-2006, 17:27
boja moje skole je roza :o

W3DR4N
17-12-2006, 17:43
Da, PS3 je najvecim dijelom toliko skup zbog Blu-Ray citaca jer se Sony zavjetovao da ce PS3 biti uredjaj koji ce ga standardizirati i pribliziti krajnjim korisnicima.

Xbox 360 ima HD-DVD, kapacitetom slican Blu-Rayu, koji zasad dolazi van Core, odnosno Premium paketa, kao periferna jedinica - koju morate kupiti. Microsoft ce ga navodno iduce godine poceti integrirati u same konzole.

Sony forsira "svoj" Blueray, ali ako ga Holywood odjebe i prihvati HD DVD kao novi standard, Playstation 3 će biti propasti i biti zapamćen kao najveći konzolaški promašaj ikad.

Babitz
17-12-2006, 17:47
Da, PS3 je najvecim dijelom toliko skup zbog Blu-Ray citaca jer se Sony zavjetovao da ce PS3 biti uredjaj koji ce ga standardizirati i pribliziti krajnjim korisnicima.

Xbox 360 ima HD-DVD, kapacitetom slican Blu-Rayu, koji zasad dolazi van Core, odnosno Premium paketa, kao periferna jedinica - koju morate kupiti. Microsoft ce ga navodno iduce godine poceti integrirati u same konzole.

Sony forsira "svoj" Blueray, ali ako ga Holywood odjebe i prihvati HD DVD kao novi standard, Playstation 3 će biti propasti i biti zapamćen kao najveći konzolaški promašaj ikad.pa "columbia pictures" il kako već je reko da će koristiti blu ray
doduše, čito sam i neš da su u vlasništvu sony-ja pa da je zato
al ne vjerujem da će hollywood odjebat blu ray

Valtiel
17-12-2006, 17:50
Netko ce me zasigurno demantirati i reci kako, da bi pokrenuo Crysis u DX10 moras imati graficku od 5000kn, odnosno 8800GTX, koja kosta vise od Xbox 360, odnosno jednako koliko i PlayStation 3.

samo da nešto prokomentiram, početkom 2007 god kupim mainstream dx 10 grafu koja će biti jača od onih u ps3 i xbox360 a onda nakon godinu i pol-dvije kupim opet mainstream grafičku koja će biti sposobna vrtit sve postojeće igre. i za cca 4000kn ja imam 4 godine oku ukodnog gejmanja, a ostalih 1000kn ulupam u procesor. I to je dosta više od 2 god koliko treba konzolama da dosegnu svoj vrhunac

Zavisi kako na to gledas... Sto se tice gejminga, meni je isplatnije dati 4000kn za ps3 koji ce trajati najmanje 4 godine, a ne 2 :? nego u te 4 godine najmanje 2 puta kupiti novu grafulju za racunar, a da ne govorim o procesoru i mem. Moj jaran je sjecam se za 2 godine kupio grafulju sa 64 rama, pa sa 128, pa sa 256... Sto ga je dosta kostalo. I sad, godinu dana nakon radeon 9600 sto ga je uzeo mora opet uzeti novu jer primjerice Gothic 3 mu trza i na low... Pouka anyone!? istina je da developeri samo furaju grafiku u posljednje vrijeme i gameplay zapostavljaju...

W3DR4N
17-12-2006, 18:00
pa "columbia pictures" il kako već je reko da će koristiti blu ray
doduše, čito sam i neš da su u vlasništvu sony-ja pa da je zato
al ne vjerujem da će hollywood odjebat blu ray

Columbia i Tristar su sonyevi, tako da nisu nikakvo mjerilo za određivanje budućih standarda. Warner Bros i Paramount su prihvatili oba standarda i masovno izdaju filmove u novim izdanjima. Universal se priklonio HD DVDu, Fox i Disney BlueRayu.

Stvar je u tome da dva standarda ne smiju postojati. To bi stvorilo zbrku na tržištu. Ljudi bi trebali kod kuće imati dva (još uvijek preskupa) uređaja, a filmske kompanije trebale izdavati barem 3 izdanja (DVD, HD DVD, Blueray). Nadalje, HD DVD je jednostavniji i jeftiniji, a i trenutno je sve u HD maniji (HDTV anyone?).

Uglavnom, biti će zanimljivo to sve pratiti, dokle god krajnji korisnik ne izvuče deblji kraj.

dugi
17-12-2006, 18:14
Vec su na veliko u pripremi combo citaci a to znaci i combo przilice tak da ce oba standarda opstati na trzistu.Sto se filmova tice pretpostavljam da ce izlaziti isti filmovi na oba medija.

Kiklop
17-12-2006, 18:17
lol sad sam procito da ce microsoft pokusat ubacit x-box360 kontroler kao zamjenu za tipkovnicu i misa na racunalima

Burek_fr0m_SPACE
17-12-2006, 18:45
Za sada Sony baš i nema neku reputaciju u ratovima formata. Zakazali su jednom s Betamaxom, a mogli bi i sa Blu-rayom jer je skup, a i što se firmi koje ga podržavaju tiče - ne izgleda jako dobro. Prognoziram HD-DVD budućnost. Ali opet, kao što je W3KY rekao, biće zanimljivo gledati. Pogotovo uzmemo li u obzir da je jedan od glavnih faktora u prevlasti VHSa nad Betamaxom bio veća količina pornografije za onaj prvi :rotfl:

Prince-Artas
17-12-2006, 21:12
o ratu hd dvd-a i blu raya će vjerojatno odlučit XXX industrija

Kiklop
17-12-2006, 21:13
o ratu hd dvd-a i blu raya će vjerojatno odlučit XXX industrijato sigurno ak si mislio na pornice..ili mozda na piratluk

Prince-Artas
17-12-2006, 21:14
o ratu hd dvd-a i blu raya će vjerojatno odlučit XXX industrijato sigurno ak si mislio na pornice..ili mozda na piratluk

omg

Kiklop
17-12-2006, 21:18
[quote="Prince-Artas":3j4i9l5a]o ratu hd dvd-a i blu raya će vjerojatno odlučit XXX industrijato sigurno ak si mislio na pornice..ili mozda na piratluk

omg[/quote:3j4i9l5a]S:o OMFG

Prince-Artas
17-12-2006, 21:20
pa normalo da sam mislio na porno industriju, šta si ti pomislio da gaming isndustrija može prevagnuti na jednu ili drugu stranu. omg i lol

Burek_fr0m_SPACE
17-12-2006, 21:58
Prebacite na prethodnu stranu, pogledajte zadnji post i doćete do šokantne spoznaje da sam ja to već spomenuo :rotfl:

Jack5
18-12-2006, 11:18
Koja je najglomaznija konzola od ovih novih?

Kenyi
18-12-2006, 11:52
ps3.

MarkaN
18-12-2006, 19:26
pa normalo da sam mislio na porno industriju, šta si ti pomislio da gaming isndustrija može prevagnuti na jednu ili drugu stranu. omg i lol

a tko još kupuje originalne porniće!? :o

Arbiter of Change
18-12-2006, 19:33
pa normalo da sam mislio na porno industriju, šta si ti pomislio da gaming isndustrija može prevagnuti na jednu ili drugu stranu. omg i lol

a tko još kupuje originalne porniće!? :o

Oni koji si ih mogu priuštiti. :wink:

MarkaN
18-12-2006, 19:53
E PlayStation3 NEMASGamerScore i Gamer Profile i zato SUXA BADLY!SZa sav trud u igrama dobijete - kurac. :fof: