PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS3



Stranica : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

W3DR4N
19-12-2006, 20:49
Toliko o Playstationu i njegovoj uzdanici.

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=76149

Arbiter of Change
19-12-2006, 20:52
Toliko o Playstationu i njegovoj uzdanici.

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=76149

A niskog udarca. :D

Kiklop
19-12-2006, 21:41
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva

Valtiel
19-12-2006, 21:48
Toliko o Playstationu i njegovoj uzdanici.

http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=76149

A niskog udarca. :D

E stvarno :shock:

Cuj, jos se ne zna, ali ako je to istina, wow! :shock:

DAMNIT!!! OCU I PC MGS :-x

W3DR4N
19-12-2006, 21:53
Konami je prešao u multiplatform vode. PES je multi, Silent Hill je multi. Očito od sad i MGS.
A radi Final Fantasya i Gran Turisma se definitivno ne isplati kupovati konzolu od 6000+ kuna.

Empe Tri
19-12-2006, 22:03
PS3 propada :rotfl:

ljudi, dosle su bolje i jeftinije konzole od PLAJ STEJŠNA npr. Wii me je za sada najvise iznenadio :D (da ne napisem oduŠevio :P )
jer nije sve u grafici ili blu reju ili nju gen bitna je zabava pri igranju (bar meni) ;) :D

Glori tu Nitendo Wii :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2006, 00:20
Cijena, prodani primjeci, launch set igara, ekskluzive... skoro ništa ne ide u prilog Sonyjevom PS3ju. Naravno, na drugoj strani je enormna količina PlayStation fanboyza i fangirlza, samo se bojim da to možda neće biti dovoljno ovaj put. A naravno da će sve dobre igre izlaziti na više platformi, jer to u današnjim uslovima uopšte nije teško postići, samo je pitanje ko zakupi kod izdavača...

Jack5
20-12-2006, 10:11
ma neće PS3 propast,ne vjerujem,ima kupaca koliko hoćeš u Japanu,SAD-u,Europi...

Mene zanima hoće li se radit igre za PS2(i do kad?),odnosno da li se još uvijek rade budući da je PS3 već došao?

FearLess
20-12-2006, 10:21
Naravno da ce se raditi
pa do prosle godine su izlazile igre za PSOne

A PS3 ce da propadne u zemlju jer su x360 i Wii zajedno iste cijene i vise njih isplati uzeti neg PS3 koji gubi ekskluzive ko slovenke nevinost 8)

Jack5
20-12-2006, 10:29
Najbolje kupit onda PS2 ili Nintendo wii i malo igrat a opet bit lojalan do kraja PC-u, tak i tak tzv. "računalo" nije uspjelo potuć računalo i nikad neće

Kenyi
20-12-2006, 10:39
ps3 saksa jednostavno.

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2006, 10:43
Glupe su mi uopšte takve pretpostavke. Kao što Iggy reče, čini mi se, "sad ćemo poprodavat PCje i pokupovat PS3 i na njima prelamat PCPlay"... jednostavno ima ljudi koji se nikada neće odreći superiorne funkcionalnosti PCa, bez obzira šta konzole nudile (a realno, i ne nude ništa više od PCa). Konzole su za one koji hoće samo i isključivo igre, a u takve ne spadam, a vjerujem da ne spada i još dosta ljudi sa ovog foruma. Konzolu vjerovatno neću nikada ni uzeti u životu. Možda nekad čak i uzmem onako za usput, ali da njom zamijenim PC? Not gonna happen.

Kenyi
20-12-2006, 10:47
Glupe su mi uopšte takve pretpostavke. Kao što Iggy reče, čini mi se, "sad ćemo poprodavat PCje i pokupovat PS3 i na njima prelamat PCPlay"... jednostavno ima ljudi koji se nikada neće odreći superiorne funkcionalnosti PCa, bez obzira šta konzole nudile (a realno, i ne nude ništa više od PCa). Konzole su za one koji hoće samo i isključivo igre, a u takve ne spadam, a vjerujem da ne spada i još dosta ljudi sa ovog foruma. Konzolu vjerovatno neću nikada ni uzeti u životu. Možda nekad čak i uzmem onako za usput, ali da njom zamijenim PC? Not gonna happen.

Svaka cast ostajemo odani RACUNARU!^^

Kiklop
20-12-2006, 16:51
ma ps2 je umro jos od izlaska x boxa 360 prije je mjesecno izlazilo barem 10 igra za ps2 a sad jedva 2

GrannyKiller
20-12-2006, 16:54
mprije je mjesecno izlazilo barem 10 igra za ps2 a sad jedva 2

sva sreća....9 od 10 su poluproizvodi.

Prince-Artas
20-12-2006, 20:00
ma ps2 je umro jos od izlaska x boxa 360 prije je mjesecno izlazilo barem 10 igra za ps2 a sad jedva 2

samo da znaš da se ps2 prodao u više primjeraka od xboxa360 u sad-u (neznam točno koji mjesec)

Kiklop
20-12-2006, 21:20
ma ps2 je umro jos od izlaska x boxa 360 prije je mjesecno izlazilo barem 10 igra za ps2 a sad jedva 2

samo da znaš da se ps2 prodao u više primjeraka od xboxa360 u sad-u (neznam točno koji mjesec)paproda se on svaki mjesec
kad niko ne kupuje iks boks al ipak nevalja vise ps2

prcko
20-12-2006, 21:43
Xbox je meni :yuck: plejka 1 i 2 :pray: :pray: .Uvijek sam bio odan plejki i ne mjenjam mišljenje ni pod koju cjenu

FearLess
20-12-2006, 22:00
Ali moras prihvatiti cinjenicu da za pare koje pljunes na novu plejku mozes kupiti i x360 i Wii i uzivati u vise naslova i imati najbolje iz svijeta konzola

Jack5
21-12-2006, 19:21
ma ps2 je umro jos od izlaska x boxa 360 prije je mjesecno izlazilo barem 10 igra za ps2 a sad jedva 2

samo da znaš da se ps2 prodao u više primjeraka od xboxa360 u sad-u (neznam točno koji mjesec)

Ma to vjerujem,ali ne vjerujem da će PS3 preteć xbox360 i nintendo Wii

Morat će Sony spuštat cijenu ako će htjet prodaj svoju next gen konzolu jer ako je potražnja mala pada i cijena

Ipak je xbox360 u prednosti jer je prije izašao a Nintendo wii je u prednosti zbog cijene ali i inovativnosti tako da će Sony možda čak i popušit :fof:

Prince-Artas
21-12-2006, 20:12
ma nije cijena najbitniji faktor već igre koje za konzolu izlaze, ps3 ima nekoliko uzdanica kao gran turismo i ff, mgs možda izađe i za xbox360
sve je to upitno iako ja smatram da će ps3 ipak postat najpopularniji

Burek_fr0m_SPACE
21-12-2006, 20:16
Najbitniji je launch set naslova, jer to utiče na prvi mjesec prodaju i time na prvi utisak koji ljudi steknu o konzoli. A ako to zahebu (a moglo bi se reći da jesu), onda će ljudima ostati gorak ukus u ustima i teže će se odlučiti za tu konzolu. Btw, MGS ostaje pri PlayStationu 3 i trenutno nema planova za portove, rekoše zvaničnici.

MarkaN
21-12-2006, 21:10
Skuplja Vista dođe kao jedan XBox 360 Premium, a jeftina kao jedan Nintendo Wii pa sad ti vidi... :fof:

DrunkyDuck
21-12-2006, 21:13
WTF, kontroler koji dolazi sa PS3 nije dual-shock?

Nema veze, spasit ce ga fanboyevi.

marijan95
21-12-2006, 21:46
ja sam cuo da ce ps3 doc sa losijm hard diskom 450 eura a sa boljim 500 eura
a i cuo sam da ce yoysticki biti na bluetoth

Kiklop
21-12-2006, 22:25
ja sam cuo da ce ps3 doc sa losijm hard diskom 450 eura a sa boljim 500 eura
a i cuo sam da ce yoysticki biti na bluetothdaj se vrati bolje van igrat s auticima :)
i krivo si cuo ovo za cjenu

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2006, 00:53
ja sam cuo da ce ps3 doc sa losijm hard diskom 450 eura a sa boljim 500 eura
a i cuo sam da ce yoysticki biti na bluetothdaj se vrati bolje van igrat s auticima :)
i krivo si cuo ovo za cjenu
:rotfl: :rotfl: Tako sam se ismijao... :D

@DrunkyDuck, yup, nema vibracije. "Jer bi to uticalo na motion-sensing mehanizam". Ma, ku*ac moj je to problem... već su se ljudi zakačili sa vlasnikom patentnog prava za vibracije u gamepadu, pa se sada vade. Uglavnom, to je jedan od onih featurea koji niko ne primjećuje dok ne shvate da ga nema. Šteta, nije bilo loše.

dugi
22-12-2006, 20:06
Skuplja Vista dođe kao jedan XBox 360 Premium, a jeftina kao jedan Nintendo Wii pa sad ti vidi... :fof:

Da ali ja jedan x360 nemogu dobiti besplatno dok sam Vistu ultimat dobio :fof:

Jack5
24-12-2006, 16:33
Skuplja Vista dođe kao jedan XBox 360 Premium, a jeftina kao jedan Nintendo Wii pa sad ti vidi... :fof:

Da ali ja jedan x360 nemogu dobiti besplatno dok sam Vistu ultimat dobio :fof:

kak si je dobio besplatno? Možda,na mjesec dana dok ne istekne rok za prijavu

dugi
24-12-2006, 16:42
Skuplja Vista dođe kao jedan XBox 360 Premium, a jeftina kao jedan Nintendo Wii pa sad ti vidi... :fof:

Da ali ja jedan x360 nemogu dobiti besplatno dok sam Vistu ultimat dobio :fof:

kak si je dobio besplatno? Možda,na mjesec dana dok ne istekne rok za prijavu

Samo ti zivi u zabludi :D Registrirana i updejtana do ibera a nisam platio ni kune .To ti se zove prednost pc svijeta za razliku od konzolaskog gdje se sve mora platiti pogotovo ako zelis biti medju prvim vlasnicima neke nove konzole.

IgGy
24-12-2006, 19:19
Samo ti zivi u zabludi :D Registrirana i updejtana do ibera a nisam platio ni kune .To ti se zove prednost pc svijeta za razliku od konzolaskog gdje se sve mora platiti pogotovo ako zelis biti medju prvim vlasnicima neke nove konzole.

ma koja si ti faca. jos jedan ovakav post i zakljucavamo ovaj topic.

Kiklop
24-12-2006, 19:46
Skuplja Vista dođe kao jedan XBox 360 Premium, a jeftina kao jedan Nintendo Wii pa sad ti vidi... :fof:

Da ali ja jedan x360 nemogu dobiti besplatno dok sam Vistu ultimat dobio :fof:

kak si je dobio besplatno? Možda,na mjesec dana dok ne istekne rok za prijavu

Samo ti zivi u zabludi :D Registrirana i updejtana do ibera a nisam platio ni kune .To ti se zove prednost pc svijeta za razliku od konzolaskog gdje se sve mora platiti pogotovo ako zelis biti medju prvim vlasnicima neke nove konzole.pa ja sam xp dobio besplatno


























posudio mi ga frend i zaboravio :rotfl:

minotaurus
24-12-2006, 21:24
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:

minotaurus
24-12-2006, 21:27
inace wii je totalno zabavan u multiplayeru,jos kad nabavim neku igru s katanama...mislim da cu nabavit i 360,ak se rareware odluci izdat neku dobru igru

dugi
24-12-2006, 21:31
Samo ti zivi u zabludi :D Registrirana i updejtana do ibera a nisam platio ni kune .To ti se zove prednost pc svijeta za razliku od konzolaskog gdje se sve mora platiti pogotovo ako zelis biti medju prvim vlasnicima neke nove konzole.

ma koja si ti faca. jos jedan ovakav post i zakljucavamo ovaj topic.

Dobro a u cemu je problem?Na firmu smo LEGALNO dobili od Microsofta novu Vistu kao testnu fazu i sve sto sam napisao stoji.Gdje sam ja to spomenuo ili aludirao na bilo kakvu piratiju i zasto me ti karakteriziras kao facu kada me uopce ne poznajes.Jedino ako mislis da im radim besplatnu reklamu tada tvoja primjedba stoji.

silenus
24-12-2006, 22:19
možda PS3, ako cu posjedovat HDTV, jos veca vjerojatnost..

dinix
24-12-2006, 23:38
PC je bolji od svih tih konzola zajedno, al možda nema tolko dobre igre...

Kiklop
24-12-2006, 23:41
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:lolcina o cemu ti to ps3 vise niko ne kupuje jer je sve rasprodano u prva 2 dana

Valtiel
25-12-2006, 00:17
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:

Jesi li ti normalan? :rotfl: Jedno je Crystal Chronicles a drugo je Final Fantasy XIII :? :D

IgGy
25-12-2006, 13:38
Samo ti zivi u zabludi :D Registrirana i updejtana do ibera a nisam platio ni kune .To ti se zove prednost pc svijeta za razliku od konzolaskog gdje se sve mora platiti pogotovo ako zelis biti medju prvim vlasnicima neke nove konzole.

ma koja si ti faca. jos jedan ovakav post i zakljucavamo ovaj topic.

Dobro a u cemu je problem?Na firmu smo LEGALNO dobili od Microsofta novu Vistu kao testnu fazu i sve sto sam napisao stoji.Gdje sam ja to spomenuo ili aludirao na bilo kakvu piratiju i zasto me ti karakteriziras kao facu kada me uopce ne poznajes.Jedino ako mislis da im radim besplatnu reklamu tada tvoja primjedba stoji.

aha, ajd, mea culpa sjor garfild. kad ste dobili preko firme, u tom je slucaju sve korektno i pravilno

MarkaN
25-12-2006, 13:58
Samo ti zivi u zabludi :D Registrirana i updejtana do ibera a nisam platio ni kune .To ti se zove prednost pc svijeta za razliku od konzolaskog gdje se sve mora platiti pogotovo ako zelis biti medju prvim vlasnicima neke nove konzole.

ma koja si ti faca. jos jedan ovakav post i zakljucavamo ovaj topic.

Dobro a u cemu je problem?Na firmu smo LEGALNO dobili od Microsofta novu Vistu kao testnu fazu i sve sto sam napisao stoji.Gdje sam ja to spomenuo ili aludirao na bilo kakvu piratiju i zasto me ti karakteriziras kao facu kada me uopce ne poznajes.Jedino ako mislis da im radim besplatnu reklamu tada tvoja primjedba stoji.

aha, ajd, mea culpa sjor garfild. kad ste dobili preko firme, u tom je slucaju sve korektno i pravilno

nije! To znači da je Lucky Bastard! :twisted:

Kiklop
25-12-2006, 14:16
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:

Jesi li ti normalan? :rotfl: Jedno je Crystal Chronicles a drugo je Final Fantasy XIII :? :Dsto je pjesnik htio reci a i citate si pobrko

Valtiel
25-12-2006, 15:04
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:

Jesi li ti normalan? :rotfl: Jedno je Crystal Chronicles a drugo je Final Fantasy XIII :? :Dsto je pjesnik htio reci a i citate si pobrko

jah, jesam my bad... sorry...

Ali pisac je htio reci da palprdas o cemu nemas pojma. Final Fantasy Crystal Chornicles nema veze sa Final Fantasy serijalom koji je PS ekskluziva, iako je Final Fantasy serijal zapocet na nintendo konzolama. Sa FF 7, FF je postao PS ekskluziva, i nema vijesti da ce FF XIII izaci za bilo koju drugu konzolu osim PS3.

Kiklop
25-12-2006, 15:29
ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:

Jesi li ti normalan? :rotfl: Jedno je Crystal Chronicles a drugo je Final Fantasy XIII :? :Dsto je pjesnik htio reci a i citate si pobrko

jah, jesam my bad... sorry...

Ali pisac je htio reci da palprdas o cemu nemas pojma. Final Fantasy Crystal Chornicles nema veze sa Final Fantasy serijalom koji je PS ekskluziva, iako je Final Fantasy serijal zapocet na nintendo konzolama. Sa FF 7, FF je postao PS ekskluziva, i nema vijesti da ce FF XIII izaci za bilo koju drugu konzolu osim PS3.jos uvjek mi nije jasno o cemu pricas od kud si izvuko ovaj Crystal Chronicles ja njega nisam spomenuo vec govorim o FF X,X-2,XII, itd koji su jos uvjek ps exkluziva

minotaurus
25-12-2006, 20:48
kaj se odmah kuris.nego objasni to ekipi sa gamespota i ign-a,oni sigurno ne znaju to sto ti znas.
radi ga square,rpg je tj sequel igre sa gamecubea.dakle sony NEMA potpunu ekskluzivu na tu franšizu.izaci ce cak neki final fantasy i na 360.to nisu nuzno direktni nastavci,ff 14 ili koji vec.

Valtiel
25-12-2006, 21:08
[quote="kiklop":2wqt7xpo]ali ce zato final fantasy ostati playstation excluziva


http://media.wii.ign.com/media/748/748546/vids_1.html

eto dokaza da si dezinformiran.izlazi on za wii, i te kako.ooo,ps3 is sooo history.e da,a kako ide prodaja ps3 naspram nintenda i xboxa.hehe,ne bas najbolje :fof:

Jesi li ti normalan? :rotfl: Jedno je Crystal Chronicles a drugo je Final Fantasy XIII :? :Dsto je pjesnik htio reci a i citate si pobrko

jah, jesam my bad... sorry...

Ali pisac je htio reci da palprdas o cemu nemas pojma. Final Fantasy Crystal Chornicles nema veze sa Final Fantasy serijalom koji je PS ekskluziva, iako je Final Fantasy serijal zapocet na nintendo konzolama. Sa FF 7, FF je postao PS ekskluziva, i nema vijesti da ce FF XIII izaci za bilo koju drugu konzolu osim PS3.jos uvjek mi nije jasno o cemu pricas od kud si izvuko ovaj Crystal Chronicles ja njega nisam spomenuo vec govorim o FF X,X-2,XII, itd koji su jos uvjek ps exkluziva[/quote:2wqt7xpo]

Odes na svoj link, i tamo pise Crystal Chronicles!!!

@minotaurus. Ne znam da li ima ili nema ekskluzivu, ali je istina da sequel Final Fantasy izlazi od sedmog dijela samo za PS, te imas inacice za PC. Koliko ja znam, FF nikad nije izlazio za GameCube, bar ne sequel, dakle govorimo o sequel, a ne Crystal Chronicles.

Kiklop
25-12-2006, 21:22
taj link nisam dao ja smart ass

Valtiel
25-12-2006, 22:40
taj link nisam dao ja smart ass

Sorry, zbunio se :D

minotaurus
26-12-2006, 23:10
da,nismo se razumjeli.ja sam tvrdio da sony nema licencu na fransizu ff,a ova cristal je sequel igre sa gamecubea.ali nije direktan nastavak ff kakav ti znas sa ps-a.ali stoji na gamespotu da je to rpg,od squarea tako da ne vjerujem da moze biti puno drukciji od ovih.mislim da je to naznaka da ff uskoro ide multiplatformski.

minotaurus
26-12-2006, 23:12
i sve najbolje svim igracima ps-3 fanovima povodom blagdana.i da vam djedica donese wii. :rotfl:

Valtiel
26-12-2006, 23:49
i sve najbolje svim igracima ps-3 fanovima povodom blagdana.i da vam djedica donese wii. :rotfl:

:D To cijenim... :D I ps3 i xbox360 i jedan kamion igara :D
JEsam skroman

Jack5
28-12-2006, 17:40
i sve najbolje svim igracima ps-3 fanovima povodom blagdana.i da vam djedica donese wii. :rotfl:

:D To cijenim... :D I ps3 i xbox360 i jedan kamion igara :D
JEsam skroman

ps3 ima stvarno puno igara,mislim da su izašle svega tri :rotfl:

Jack5
31-12-2006, 12:01
po informacijama izgleda da je nintendo najprodavaniji,ni ps3-u nejde loše a nisu nezadovoljni ni sa prodajom xbox360 iako se on najmanje kupuje

Valnjes 666
05-01-2007, 15:59
Ja bi Wii zbog zelde...i BTW-nitendo sam fan,mrzim sony!

Živio gameboy!!!

Jack5
07-01-2007, 18:39
Ja bi Wii zbog zelde...i BTW-nitendo sam fan,mrzim sony!

Živio gameboy!!!

A je li bolje kupit ps2 ili nintendo wii?

goGAMERo
07-01-2007, 18:44
Ja bi Wii zbog zelde...i BTW-nitendo sam fan,mrzim sony!

Živio gameboy!!!

A je li bolje kupit ps2 ili nintendo wii?

PS2 je sada stvarno jeftin i na kraju svoga života ostavio je iks ipsilon hitova... Wii je konzola koja ima velik potencijal, a uskoro bi trebale i dobre igre, ali je zato i skuplji od PS-a 2!

Moja preporuka: Ako si ograničen PS2, ako imaš love, Wii!

Wizard
07-01-2007, 18:58
Moja preporuka Wii iako je razlika u cjeni velika, iz jednog dobrog razloga, PS2 je zavrsia svoju karijeru, vise nije u prvom planu u izdavanju igara, iako ima hrpu odlicnih naslova, ipak je Wii konzola s enornim potencijalom :pray:

Jack5
08-01-2007, 12:01
Kad će se pojavit čip za PS3 koji će omogući igranje piratskih igara?
Tko to uopće radi,kako to smije radit i onda se konzole i prodaju s tim?

I PS2 se prodaje s MARS čipom a taj čip omogućuje igranje piratskih igara,je li tako?

dinix
08-01-2007, 12:04
oni nebi smjeli radit cipove za pajratske igre, al izgleda da rade.... sad se PS2 prodaje u trgovini s cipovima.... a kao pajratske igre zabranjene??? LOL... neznaju ni sami sta hoce...

Jack5
08-01-2007, 12:07
oni nebi smjeli radit cipove za pajratske igre, al izgleda da rade.... sad se PS2 prodaje u trgovini s cipovima.... a kao pajratske igre zabranjene??? LOL... neznaju ni sami sta hoce...

I kad bi se to moglo pojavit za PS3,dal to rade neki hakeri ili sam SONY?

dinix
08-01-2007, 12:13
pojavit ce se sigurno za PS3.... mozda i Sony to radi, al nevjerujem oni to nebi smjeli radit... čip izlazi s pojavom PS3... :D

Quiet Riot
08-01-2007, 12:16
sony sigurno ne ugrađuje čipove jer dobivaju dio para od originala

dinix
08-01-2007, 12:18
sony sigurno ne ugrađuje čipove jer dobivaju dio para od originala

te ''original'' firme nebi smjele ni izrađivat čipove, vjerojatno to radi neko drugi....
BTW: mislim da pare od igara idu izdavaču igre, a sony dobiva pare samo za konzolu i opremu....

Om3G@
08-01-2007, 15:30
Sony je Playstation 3 konzolom jednostavno napravio sranje sebi. Kao prvo, izasao je godinu dana nakon XB360 konzole, ima iste mogucnosti kao i XB360 (izuzev toga sto ima Blu-Ray...), a cak i ima slabiju graficku platformu od XB360 konzole: prisjetimo se, nVidia za PS3 napravila hibrid GeForce 7800 i 7900 jezgre, a ATI je za XB360 napravio hibrid SM3.0 i SM4.0 cipa - - ima unificirane shader procesore!

A snaga Cell procesora je toliko hype da je to nevjerojatno. Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

A sad, konzola ima dosta los dizajn, preskupa je za ono sto nudi, nema izvrsno razvijenu internet uslugu i komunikaciju kao Xbox Live!...

A i prodaja ne ide nikako u korist PS3 konzole. Ovi rezultati su tocni 100%, a ovako glase: prodaja konzola tijekom bozicnih praznika ide ovako: XB360 se prodao u 2 milijuna, Wii u 1.8 milijuna, a PS3 u 750 tisuca primjeraka... Mislim, ovo dovoljno govori!

Jedino sto mi se svidja kod Sonyja sto je mogucnosti kontrolera digao u nebo. Ali ipak je to nedovoljno, jer Sony se nije previse potrudio i isli su na tu politiku da ce svi kupovati PS3 jer je to Sony. A Sony je imao jako malo launch naslova (njih samo 5), Microsoft je za sve pokupovao eksluzive i sve moguce. A PS3 osim sto kosta 600$, Sony gubi oko 170$ po prodanoj konzoli!

PS3 SUX? Oh, yeah

Jack5
08-01-2007, 16:06
Sony je Playstation 3 konzolom jednostavno napravio sranje sebi. Kao prvo, izasao je godinu dana nakon XB360 konzole, ima iste mogucnosti kao i XB360 (izuzev toga sto ima Blu-Ray...), a cak i ima slabiju graficku platformu od XB360 konzole: prisjetimo se, nVidia za PS3 napravila hibrid GeForce 7800 i 7900 jezgre, a ATI je za XB360 napravio hibrid SM3.0 i SM4.0 cipa - - ima unificirane shader procesore!

A snaga Cell procesora je toliko hype da je to nevjerojatno. Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

A sad, konzola ima dosta los dizajn, preskupa je za ono sto nudi, nema izvrsno razvijenu internet uslugu i komunikaciju kao Xbox Live!...

A i prodaja ne ide nikako u korist PS3 konzole. Ovi rezultati su tocni 100%, a ovako glase: prodaja konzola tijekom bozicnih praznika ide ovako: XB360 se prodao u 2 milijuna, Wii u 1.8 milijuna, a PS3 u 750 tisuca primjeraka... Mislim, ovo dovoljno govori!

Jedino sto mi se svidja kod Sonyja sto je mogucnosti kontrolera digao u nebo. Ali ipak je to nedovoljno, jer Sony se nije previse potrudio i isli su na tu politiku da ce svi kupovati PS3 jer je to Sony. A Sony je imao jako malo launch naslova (njih samo 5), Microsoft je za sve pokupovao eksluzive i sve moguce. A PS3 osim sto kosta 600$, Sony gubi oko 170$ po prodanoj konzoli!

PS3 SUX? Oh, yeah

da ali nemoj zaboravit da koliko su konzola proizveli sve su i prodali, a nemogu puno proizvodit zbog tog blu raya valjda

BlackDCRO
08-01-2007, 16:22
Ostajem pri svome dragome pcu 8)

Vjerovatno ce se frend/susjed kupiti ps3 pa cu kod njega vidjet kako to izgleda i funkcionira, ako mi se bude svidjelo, odnosno ako budem lud za njim, ko sto sam nekada za play jedinicom, mozda kupim...
Sve zavisi o mjestu i vremenu 8)

Jack5
08-01-2007, 16:33
pojavit ce se sigurno za PS3.... mozda i Sony to radi, al nevjerujem oni to nebi smjeli radit... čip izlazi s pojavom PS3... :D

Pa mislim da se čip još nije pojavio a u Hrvatskoj PS3 ni nema
PS3 će vjerojatno doć u Hrvatsku kad se pojavi i određeni čip

dinix
08-01-2007, 16:35
pojavit ce se sigurno za PS3.... mozda i Sony to radi, al nevjerujem oni to nebi smjeli radit... čip izlazi s pojavom PS3... :D

Pa mislim da se čip još nije pojavio a u Hrvatskoj PS3 ni nema
PS3 će vjerojatno doć u Hrvatsku kad se pojavi i određeni čip

posto smo mi zadnja pripizdina, kod nas uvijek sve dođe na kraju, a tako će bit i sa PS3...

W3DR4N
08-01-2007, 16:47
Jack bannan zbog forsiranja piratije.

IgGy
08-01-2007, 17:45
Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

Niti Sonyjev Cell niti Microsoftov PowerPC nisu cak na razini Athlona 64, i to jednojezgrenog, sto dovoljno govori.

Obje konzole spasavaju graficki cipovi, a tu je Xbox 360 u odredjenoj prednosti.

dugi
08-01-2007, 17:52
X360 je definitivno bolji izbor. Meni ce biti dobra konzola onog trenutka kada bude kostala 2000 kn.Tak i tak mislim kupiti neki 82 cm hd lcd televizor i kad (ako) x360 padne na oko 2000 kn kupujem sigurno.

Kiklop
08-01-2007, 18:17
daj pogledajte hardware od ps2 pa cete vidjeti da je na njemu grafika puno bolja od one koju bi PC sa takvim hardwareom mogao prikazati opce je pozata stvar da se hardware od konzola i pc nije jednako proporcijonalan sa kvalitetom grafike

Burek_fr0m_SPACE
08-01-2007, 20:05
daj pogledajte hardware od ps2 pa cete vidjeti da je na njemu grafika puno bolja od one koju bi PC sa takvim hardwareom mogao prikazati opce je pozata stvar da se hardware od konzola i pc nije jednako proporcijonalan sa kvalitetom grafike
Što se razlike između konzola i PC-a tiče, veća je razlika u softveru, nego u hardveru. PC-u treba jači procesor koji će podnijeti overheed koji prave OS, driveri i ostale stvari.

Om3G@
09-01-2007, 01:15
Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

Niti Sonyjev Cell niti Microsoftov PowerPC nisu cak na razini Athlona 64, i to jednojezgrenog, sto dovoljno govori.

Obje konzole spasavaju graficki cipovi, a tu je Xbox 360 u odredjenoj prednosti.

Da, ja sam procesore usporedio onak medjusobno, bez upletanja PC procesora...
Da, znam za tu teoriju, zato sam i napisao da je cisti hype.

Mojim afinitetima je blizi Xbox 360...

jem_hadar
10-01-2007, 20:51
Ahhhh PS3 - to nije samo konzola ,s tim se moze davati dovoljno snage za teleportaciju ljudi :pray: :pray:

Burek_fr0m_SPACE
10-01-2007, 22:17
Ahhhh PS3 - to nije samo konzola ,s tim se moze davati dovoljno snage za teleportaciju ljudi :pray: :pray:
Kako zamišljaš davanje snage konzolom?

jem_hadar
10-01-2007, 22:52
[quote="jem_hadar":30vaiybl]Ahhhh PS3 - to nije samo konzola ,s tim se moze davati dovoljno snage za teleportaciju ljudi :pray: :pray:
Kako zamišljaš davanje snage konzolom?[/quote:30vaiybl]

Toliko je mocna da zraci energijom.Netko iz svemira bi mogao pokupiti signal :D I am telling you,The Cell procesor je awsome

Burek_fr0m_SPACE
10-01-2007, 22:58
The Cell procesor je awsome
Još jedna žrtva marketinga/fanboy...

MarkaN
11-01-2007, 13:10
Sony je Playstation 3 konzolom jednostavno napravio sranje sebi. Kao prvo, izasao je godinu dana nakon XB360 konzole, ima iste mogucnosti kao i XB360 (izuzev toga sto ima Blu-Ray...), a cak i ima slabiju graficku platformu od XB360 konzole: prisjetimo se, nVidia za PS3 napravila hibrid GeForce 7800 i 7900 jezgre, a ATI je za XB360 napravio hibrid SM3.0 i SM4.0 cipa - - ima unificirane shader procesore!

A snaga Cell procesora je toliko hype da je to nevjerojatno. Cell je jednostavno jak i dobar procesor, ali nedovoljno kako bi nadoknadio graficke mogucnosti i jaci je za jedno 20-tak posto od hibrida ugradjenog u XB360.

A sad, konzola ima dosta los dizajn, preskupa je za ono sto nudi, nema izvrsno razvijenu internet uslugu i komunikaciju kao Xbox Live!...

A i prodaja ne ide nikako u korist PS3 konzole. Ovi rezultati su tocni 100%, a ovako glase: prodaja konzola tijekom bozicnih praznika ide ovako: XB360 se prodao u 2 milijuna, Wii u 1.8 milijuna, a PS3 u 750 tisuca primjeraka... Mislim, ovo dovoljno govori!

Jedino sto mi se svidja kod Sonyja sto je mogucnosti kontrolera digao u nebo. Ali ipak je to nedovoljno, jer Sony se nije previse potrudio i isli su na tu politiku da ce svi kupovati PS3 jer je to Sony. A Sony je imao jako malo launch naslova (njih samo 5), Microsoft je za sve pokupovao eksluzive i sve moguce. A PS3 osim sto kosta 600$, Sony gubi oko 170$ po prodanoj konzoli!

PS3 SUX? Oh, yeah

Fatal Inetria potvrđena za XBox 360
Virtua Figter 5 također, a za Tekken 6 se isto govorka... :kill:

W3DR4N
17-01-2007, 01:52
The PS3 is a total disaster on so many levels, I think It’s really clear that Sony lost track of what customers and what developers wanted. I’d say, even at this late date, they should just cancel it and do a ‘do over’. Just say, ‘This was a horrible disaster and we’re sorry and we’re going to stop selling this and stop trying to convince people to develop for it."

The happy story is the Wii, I’m betting that by Christmas of next year, the Wii has a larger installed base than the 360. Other people think I’m crazy. I really like everything that Nintendo is doing.

Ementaler
17-01-2007, 02:20
Već vidim Half Life za Wii :friends:

Babitz
17-01-2007, 09:22
ali wii truje žene u americi
niste vidjeli? :(

Burek_fr0m_SPACE
17-01-2007, 14:28
Nope. O čemu se radi?

Ementaler
17-01-2007, 21:03
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=337182

Naslov vijesti je genijalan :roll:

Rocchiro
17-01-2007, 21:27
to se samo u americi može dogoditi

goGAMERo
17-01-2007, 21:29
NEVJEROVATNO, ali istinito!


Organizatori natjecanja su sudionike upozorili da odmah odustanu čim se počnu osjećati loše te ne riskiraju svoje zdravlje, ali Jennifer Strange, po svemu sudeći, to upozorenje nije poslušala.

Ipak je to Amerika!

Chyque
18-01-2007, 16:07
NEVJEROVATNO, ali istinito!


Organizatori natjecanja su sudionike upozorili da odmah odustanu čim se počnu osjećati loše te ne riskiraju svoje zdravlje, ali Jennifer Strange, po svemu sudeći, to upozorenje nije poslušala.

Ipak je to Amerika!

POTPIS


btw.Evo je reći majka ima troje djece i bori se da bi dobili nitendo wii :D

Valtiel
29-01-2007, 05:04
Joj sto kenjate za Xbox360. A evo i review od covjeka sto je i testirao konzole:

I have done about 40 to 50 hours of research on the PS3 and heres a few reasons why I’m buying the ps3 instead of the 360, I’m not going to even bother with the Wii because the graphics are too ‘unimpressive’. 1. Blu ray capabilities, I think it is inevitable that Blu ray discs will replace DVD’s, just like DVD’s replaced video cassettes and CD’s replaced tapes. All those people who say that Blu ray has failed, I say wait a few months, and then we’ll see how much you love your 360, and since that Microsoft has released an attachable Blu ray disc drive to connect to your 360, it's an obvious indication that Blu ray is the future. Also, as we all know, games in the future are going to become bigger, better and more detailed, and game developers of the 360 are going to have limitations of 8GB per disc, resulting in either underdeveloped games, or constantly changing disc during game play, neither of which I desire. 2. The 360 lacks in video RAM, as shown in the stats, the 360 has only 10MB of video ram compared to ps3's 256MB! However, I will not deny that 360 with its 10MB of video ram can and has still produced astounding graphics, but still, its a few pennies short of a dime. 3. In comparison of the CPU of the 360 and PS3, I have concluded that it is a near draw. The 360 has 3 processors running at 3.0GHz each, but the PS3 has 1 Core processor running at 3.2GHz with 6SPU utilised for gaming, 1 for the Operating System, and 1 disabled to optimise performance which clocks in just slightly faster than the 360's CPU. 4. I also think it comes in a near draw in which console runs the OS better, the PS3 has one SPU reserved for the OS, however, it also reserves 64/256MB of the CPU's DDR2 RAM to run the OS, which is 25%! The OS system will only require 12.5% of the 360's 512MB of ram, however, it will constantly 'milk' the systems CPU, unlike the PS3 which has 1 SPU dedicated for the OS. 5. When comparing the graphics ( http://au.gamespot.com/features/6162742/index.html... without consulting the specifications, the ps3 is at the moment on par or slightly better than the 360. I think this is quite amazing, if the first wave of PS3 games can even match the 360's current games, this is an indication of PS3’s power because, as we all know, it takes developers about a 6 months (up to a year) to fully utilise a consoles potential, and if PS3 can match the latest 360 games since it came out in march, PS3 buyers have a great future to look forward to. However, I must point out that I will sorely miss Halo and Gears of War, but I’m sure I'll be able to find plenty of other great games, such as Resistance - Fall of Man. 6. There is only one reason why I happy the PS3 is coming out so later than the Wii and 360, it has given Sony enough time to, well, copy Xbox and Wii controllers. I think the PS3 controller has truly changed for the better, acquiring the PS button, trigger like R2 and L2 buttons, more or less a copying the 360 controller, also, Sony has developed a motion sensing controller, much like the Wii. Many 360 and Wii fans are saying that Sony cannot come up with its own ideas, and has to copy Wii and 360, but frankly I am quite happy, the controller has definitely improved for the better, and I don’t care who they 'copied', as long as it works well. 7. I quite like all the bells and whistles available with the 60GB version of the PS3, including wireless networking (removing the need for the long Ethernet cable), a relatively large Hard Drive Disc and many different types of card readers, and wireless rechargeable controllers, which the 360 lacks. Also since the PS3, is a CD, DVD and BD player, a Playstation gaming system, can read multiple memory cards and can be used basically as a normal computer (since a USB or Bluetooth keyboard and mouse can be used), the PS3 has become a major entertainment hub, removing the need for a large amount of unnecessary electronics. One adjustment I would have like to seen is a later amount of DDR2 RAM, to at least 512MB or 1GB, and hopefully in the future, Sony should release a patch that would allow games to be played with a keyboard and mouse, just for all PC gaming lovers. Honestly, i think the only big difference between the PS3 and 360, is the graphics card, and all the extra ‘extra’s’ Sony offers. Frankly, I just think the 360 is just a cheap version of the PS3, and the Wii isn’t for serous gamers.

Wizard
29-01-2007, 15:19
I just think the 360 is just a cheap version of the PS3, and the Wii isn’t for serous gamers.Spa mislim da ta recenica opisuje zapravo cijeli tekst, lik voli grafiku, samo i jedino grafiku, aliusporedjivati PS3 s compom i Wii-om je svarno glupo i nepotrebno, i govoriti da Wii nije za ozbiljne igrace je najgore od svega, odma ga 8x manje postujem, i njega i njegov tekst, ali xBox 360 je opija konzole koja je izasla godinu dana poslje :rotfl: , ali najbolje od svega je sto tokom teksta govori da je PS3 kontroler moze mjeriti s Wiimoteom. Mislim da PS3 ima jednu veliku prednost, Blu Ray, ali mislim da ta prednost nece biti presudna, tesko da se PS3 moze vratiti u ovu utrku, mozda je PS3 jaci stroj od Wii-a (zapravo je sigurno) i od xBox-a 360, ali to mu nece biti dovoljno, barem ne za ozbiljne gamere, za djecu koja nevide dalje od grafike oce, ja bi kupia sada radije xBox, namjerno jer me Sony zivcira, obe su odlice konzole, ali xBox ima prednost od godine dana i jako je dobro koristi, mislim da je to prednost koju PS3 nece moci sustici.

Regret
29-01-2007, 17:28
[quote="Valtiel"I’m not going to even bother with the Wii because the graphics are too ‘unimpressive’[/quote]

Necu dalje ni da citam. Nije on ni F od gejmera! :?

Alan Ford
29-01-2007, 19:29
Sramota,600 ojra za sranje zvano next gen a koliko će još nabit cijenu u hrvatskoj :yuck:

Bolje stoput kupit wii zbog inovativnosti ili najbolje komp

Burek_fr0m_SPACE
29-01-2007, 19:35
I’m not going to even bother with the Wii because the graphics are too ‘unimpressive’

Necu dalje ni da citam. Nije on ni F od gejmera! :?
Upravo to. Mišljenje nekoga ko takvo nešto izjavljuje se uopšte ne može uzeti za relevantno. Neće se on zamarati Wii-jem jer mu grafika nije impresivna... kreten, ukratko, i usput, malo žešći Sony fanboy. A zar XBox360 nema unificiranu video i sistemsku RAM memoriju? Čini mi se da sam takvo nešto pročitao.

29-01-2007, 19:38
Fuck ps3, fuck xbox. To što nam oni nude je pod geslom : Više para više muzike. Zajebi, da moram lajat. WII je jeftin, pouzdan, čak i zabavan.

Om3G@
29-01-2007, 19:42
Joj sto kenjate za Xbox360. A evo i review od covjeka sto je i testirao konzole:

I have done about 40 to 50 hours of research on the PS3 and heres a few reasons why I’m buying the ps3 instead of the 360, I’m not going to even bother with the Wii because the graphics are too ‘unimpressive’. 1. Blu ray capabilities, I think it is inevitable that Blu ray discs will replace DVD’s, just like DVD’s replaced video cassettes and CD’s replaced tapes. All those people who say that Blu ray has failed, I say wait a few months, and then we’ll see how much you love your 360, and since that Microsoft has released an attachable Blu ray disc drive to connect to your 360, it's an obvious indication that Blu ray is the future. Also, as we all know, games in the future are going to become bigger, better and more detailed, and game developers of the 360 are going to have limitations of 8GB per disc, resulting in either underdeveloped games, or constantly changing disc during game play, neither of which I desire. 2. The 360 lacks in video RAM, as shown in the stats, the 360 has only 10MB of video ram compared to ps3's 256MB! However, I will not deny that 360 with its 10MB of video ram can and has still produced astounding graphics, but still, its a few pennies short of a dime. 3. In comparison of the CPU of the 360 and PS3, I have concluded that it is a near draw. The 360 has 3 processors running at 3.0GHz each, but the PS3 has 1 Core processor running at 3.2GHz with 6SPU utilised for gaming, 1 for the Operating System, and 1 disabled to optimise performance which clocks in just slightly faster than the 360's CPU. 4. I also think it comes in a near draw in which console runs the OS better, the PS3 has one SPU reserved for the OS, however, it also reserves 64/256MB of the CPU's DDR2 RAM to run the OS, which is 25%! The OS system will only require 12.5% of the 360's 512MB of ram, however, it will constantly 'milk' the systems CPU, unlike the PS3 which has 1 SPU dedicated for the OS. 5. When comparing the graphics ( http://au.gamespot.com/features/6162742/index.html... without consulting the specifications, the ps3 is at the moment on par or slightly better than the 360. I think this is quite amazing, if the first wave of PS3 games can even match the 360's current games, this is an indication of PS3’s power because, as we all know, it takes developers about a 6 months (up to a year) to fully utilise a consoles potential, and if PS3 can match the latest 360 games since it came out in march, PS3 buyers have a great future to look forward to. However, I must point out that I will sorely miss Halo and Gears of War, but I’m sure I'll be able to find plenty of other great games, such as Resistance - Fall of Man. 6. There is only one reason why I happy the PS3 is coming out so later than the Wii and 360, it has given Sony enough time to, well, copy Xbox and Wii controllers. I think the PS3 controller has truly changed for the better, acquiring the PS button, trigger like R2 and L2 buttons, more or less a copying the 360 controller, also, Sony has developed a motion sensing controller, much like the Wii. Many 360 and Wii fans are saying that Sony cannot come up with its own ideas, and has to copy Wii and 360, but frankly I am quite happy, the controller has definitely improved for the better, and I don’t care who they 'copied', as long as it works well. 7. I quite like all the bells and whistles available with the 60GB version of the PS3, including wireless networking (removing the need for the long Ethernet cable), a relatively large Hard Drive Disc and many different types of card readers, and wireless rechargeable controllers, which the 360 lacks. Also since the PS3, is a CD, DVD and BD player, a Playstation gaming system, can read multiple memory cards and can be used basically as a normal computer (since a USB or Bluetooth keyboard and mouse can be used), the PS3 has become a major entertainment hub, removing the need for a large amount of unnecessary electronics. One adjustment I would have like to seen is a later amount of DDR2 RAM, to at least 512MB or 1GB, and hopefully in the future, Sony should release a patch that would allow games to be played with a keyboard and mouse, just for all PC gaming lovers. Honestly, i think the only big difference between the PS3 and 360, is the graphics card, and all the extra ‘extra’s’ Sony offers. Frankly, I just think the 360 is just a cheap version of the PS3, and the Wii isn’t for serous gamers.

E ovo je vec uvreda kompletnom covjecanstvu. Da PS3 ima bolji graficki podsustav od XB360???? Kompletan clanak, i jos k tome ogroman, je napisan subjektivno!

GrannyKiller
29-01-2007, 19:54
"...sony has developed motion sensing..."

ne da mi se scroolat po temi jer me ne zanima previše, ali nema li PS3 kontroler samo "tilt sensor", a ne pravi "motion sensor" kao kod Wiimote-a. nekako mi se čini da su to onako nabrzaka sklepali, a ni dizajn se nije promijenio...

dajte recite jesam li u pravu ili nisam u vezi motion sensinga? ne da mi se googlat, a zanima me nešto...

Alan Ford
29-01-2007, 20:06
pljujem na PS3 a i na xbox360 :yuck:

wii je jedini inovativan za prihvatljivu cijenu a PS3 je obično smeće koje djeca kupuju zbog grafike,pazi

Nevidim svrhu kupovanja ps3 kad za toliko novaca možeš kupit cijeli komp,još možda malo nadodelaš i imaš sto puta bolju grafiku; da ne spominjem kakav lcd ili plazmu od 10000 + kn koju trebaš imat za ps3

Jebeš i blu ray,šta fali dvd-u a uskoro će se nać i hd dvd i blu rey za pc
:killyou:

Kiklop
29-01-2007, 20:43
ma daj na ovom x boxu360 svaka malo ljepsa igra trza i vuce se na 20tak fps fakat jadno :yuck:

mravojed20
29-01-2007, 20:50
ma daj na ovom x boxu360 svaka malo ljepsa igra trza i vuce se na 20tak fps fakat jadno :yuck:

koja npr?

Kiklop
29-01-2007, 20:53
ma daj na ovom x boxu360 svaka malo ljepsa igra trza i vuce se na 20tak fps fakat jadno :yuck:

koja npr?pogle na nekom od pcp dvd a imas trailer id bia:hh
kako igra steka a i skoro u svakoj recenziji u gameplayu kazu da igre znaju gadno stekat

mravojed20
29-01-2007, 22:33
bah,ni konzole više nisu šta su nekad bile,baš sam švrljo po netu,puno ljudi se zali da im dolazi do usporavanja u igrama,pa to je po meni bila jedna od glavnih prednosti konzola nad kompom. da ti igre ne trzaju dok igraš.na plejki 1 mi se to nikad nije dogodilo. :(

Om3G@
29-01-2007, 23:44
ma daj na ovom x boxu360 svaka malo ljepsa igra trza i vuce se na 20tak fps fakat jadno :yuck:

Ma vraga...
BTW, citam gameplay redovito kod frenda, a osim toga!
To je cista programerska greska jer kad pogledate, GoW uopce ne trza, a radjen je na Unreal 3.0 engineu...

minotaurus
30-01-2007, 11:10
ili wii kupit ili nadogradit komp.druge nema.

Alan Ford
01-02-2007, 12:15
šta će ti konzole kad je gotovo neigrivo ili teško igrat FPS žanr

Neznam je li se to šta popravilo sa novim konzolama ali ne vjerujem,zato :yuck:

MarkaN
01-02-2007, 20:39
šta će ti konzole kad je gotovo neigrivo ili teško igrat FPS žanr

Neznam je li se to šta popravilo sa novim konzolama ali ne vjerujem,zato :yuck:

Zato postoje "KONZOLAŠKI FPS-ovi" za koje vi očito niste čuli, i pritom NE mislim na prvi Halo jer je imao staromodne kontrole, nego neke novije igre kao naprimjer Perfect Dark Zero koji kad ga ovladaš postaješ killing machine i tu ni miš nikome ne pomaže! Također je dio izvedbe u Gears Of Waru pokazan kao "savršeno upravljanje", a ima i još primjera....

No ako je igra čisti port sa PC-a, naravno da ne valja ako je prilagođena mišu! :boohoo:

BlackDCRO
01-02-2007, 22:25
Frend/susjed ce vjerovatno kupiti ps3 pa cu visiti kod njega...
Inace pc rulz, jedino sto mi se svidjelo od konzola jest super nintendo(dok jos nisam imao pc).
Ps1 sam igrao dok nisam nabavio pc, a kad je napokon pc dosao u moje ruke pozdravio sam se sa svim konzolama ukljucujuci i ps2 koji sam igrao jako malo, eventualno sam na njemu znao bacit tekken ili pes sa frendovima prije nego sto "izadjemo" van...
A mozda mi se ps3 svidi vise od pca, ko ce znat, sve u svoje vrijeme...

MarkaN
17-03-2007, 18:57
Evo danas sam konačno imao prilike isprobati taj PS3 i to u tri dućana.

IGRE
Vidio sam Motorstorm i Formula 1, obje izgledaju prvoklasno i uopće ne zaostaju za svojim konkurentima kao što je npr. PGR 3, čak mi se čini da su i bolje dorađene, MotorStorm doista izgleda bolje od 70% jurilica na XBoxu 360. No pogled na Call of Duty 3 pol metra dalje daje dojam da je rezultat ipak izjednačen.

KONZOLA KOMPLET
E tu sam se već razočarao. Crna boja konzole neodoljivo odaje svaki atom prašine i packe prstiju, a i veličina je glomazna i po meni je veća od XBox-a 360 (pol metra udaljenosti, nisam mogao puno fulat).

No to nije tako strašno kao kontroler. OverLord je imao potpuno pravo kad ga je iskritizirao na First Touch-u. Isprobao sam sve verzije: Od novog netaknutog, preko korištenog, pa do onog kojeg su klinci rasturili u 3 dana. Tipke nemaju nikakav napredak od PS2 i brzo "omlohave" pa su labavi i neprecizni za korištenje. Sa druge strane (kao što sam rekao - pol metra dalje) XBox 360 kontroler odaje znakove starosti samo na gljivama koje su malo "glađe", a svi gumbi vjerovali ili ne - ko´ novi! (kao i moj doma :D ) i još uzmite u obzir da je tamo preko godinu dana.

Triggeri su kao što sam i mislio - sranje. Niti imamo normalan L/R 2 gumb, niti imamo neke poštene trigere, a kad ih stišćeš imaš dojam kao da napinješ feder lol! :D Onaj PS_Logo je kao i svaki drugi gumb što je loše. Em je premali, em bi trebao biti puno više izbočen jer ovako je nezgrapno i lakše je pritisnuti Start i Select nego njega. Da ne ispadne sve crno pohvalit ću gljive koje su ostale na PS2 razini, kao i D-Pad koji se ipak mogao promijeniti nabolje.

Objektivno, najobjektivnije - Kontroler nije ispunio očekivanja i može ga spasiti samo SixAxis funkcija i funkcionalne i kvalitetne igre. A ako ćemo ga usporediti sa XBox 360 kontrolerom, onda je PS3 ovu rundu izgubio, definitivno.

nakon ovoga još sam ponosniji vlasnik XBox-a 360, no lagao bi kad bi rekao da uopće ne želim PS3 ;-)

Aerial
23-03-2007, 20:09
Petak, 23. ožujka - PS 3 se napokon u potpunosti pojavio u geografskoj regiji svijeta manje-više poznatoj kao Europa, u koju, igrom slučaja, spadamo i mi :)

Pozamašna početna cijena, od nekih 600-tinjak eura za 60 GB model (u TehnoTradeu u Zadru cijena je sića - okruglih 5000 kuna) poprilično je .. hmm.. overkill za novčanike ?

Pa me zanima - namjeravate li u dogledno vrijeme nabaviti PS 3?

Evo meni je palo na pamet nabaviti ga (naravno, PRIJE nego sam vidio aktualnu cijenu, heh), jer me polako počinje živcirati ovaj kvazi-tehnološki rat na PC-u koji cijelu gaming scenu na PC-u polako pretvara u nekakav globalni benchmark...

Ako ništa drugo, onda barem zbog 3 franžize zbog kojih se ispalti imati PS - Final Fantasy, Tekken i Metal Gear Solid :roll:

mravojed20
23-03-2007, 20:13
Razmišljam da ga kupim zbog istog razloga. A i 5 000 kn nije puno za konzolu koja ce mi trajati 4-5 godina. za PC u isto toliko vremena potrošim bar 7-8 i opet mi sve trza,ne radi,šteka,ma nek idu u pm više.

Armachus
23-03-2007, 20:14
Uopće ga neću nabaviti, jedino ako ga moj brat ne kupi... a ne vjerujem oće.

Rocchiro
23-03-2007, 20:16
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

Babitz
23-03-2007, 20:16
svejedno mi

Outmind
23-03-2007, 20:18
Nikad nisam kužio hype oko konzola. Ne namjervam nabaviti playstation 3, radije bih taj novac potrošio na nadogradnju mašine, ionako je ps3 inferioran kvalitetnom kompu.

Sgt. Bull
23-03-2007, 20:19
Ne,smatram to bacanjem novaca ako imam komp koji pokrece novije naslove(a moze i starije koje pretezno i igram) a i ovako imam malo vremena za igru za kompom a kamoli sada jos i konzola...

LeftY
23-03-2007, 20:20
necu ga nabavljat jer mi netreba

Babitz
23-03-2007, 20:20
za ps3 si kupim xbox360 i wii

Prince-Artas
23-03-2007, 20:22
kad bi ga sad kupovao kupio bih ga zbog blu raya, no pošto neznam tko je pobjednik u ratu formata nenamjeravam ga tako skoro nabavit

dugi
23-03-2007, 20:24
Malo sam ga pogledao u Algoritmu (bilo mi usput).Vrtili su igre na lcd telki znaci prezentacija je na nivou.

Iskreno lagano razocaran.Nisam ni ocekivao neku grafiku od koje zastaje dah ali da igre budu tako skrte detaljima nisam ocekivao.Rezolucija je ista kao i danasnji pc standard ali kao da igras neku dx8.1 igru.Nema hdr-a i ostalih pizdarija na koje sam se naviknuo.Istina mozda su prezentirane igre zadnje smece ali sumnjam (bila je neka tabacina i neka djecija arkada).

To kaj sam vidio ce za 4-5 godina kada ova konzola jos uvijek bude aktualna biti obicni ispljuvak a ne next gen.

streetrace777
23-03-2007, 20:36
Bratic ga naurucio i u pon dolazi pa za uskrs kod njega probat

Ifi45
23-03-2007, 21:05
Ja cu mozda za 2-3 god. sve je tak ubrzano lol.

Karzah
23-03-2007, 21:07
Preskupo , ako bi već kupovao konzolu onda bi to bio Xbox 360 koji je jeftiniji a nudi više .

Aerial
23-03-2007, 21:33
skreno lagano razocaran.Nisam ni ocekivao neku grafiku od koje zastaje dah ali da igre budu tako skrte detaljima nisam ocekivao.Rezolucija je ista kao i danasnji pc standard ali kao da igras neku dx8.1 igru.Nema hdr-a i ostalih pizdarija na koje sam se naviknuo.Istina mozda su prezentirane igre zadnje smece ali sumnjam (bila je neka tabacina i neka djecija arkada).

A znači grafika je jedini bitan sadržaj igara? :D

dugi
23-03-2007, 21:37
skreno lagano razocaran.Nisam ni ocekivao neku grafiku od koje zastaje dah ali da igre budu tako skrte detaljima nisam ocekivao.Rezolucija je ista kao i danasnji pc standard ali kao da igras neku dx8.1 igru.Nema hdr-a i ostalih pizdarija na koje sam se naviknuo.Istina mozda su prezentirane igre zadnje smece ali sumnjam (bila je neka tabacina i neka djecija arkada).

A znači grafika je jedini bitan sadržaj igara? :D

A koji je onda smisao proizvodnje ps 3 konzole ako ne bolja grafika.Ako grafika nije bitna mogao je ostati ps 2 i iducih 10 godina.

Da grafika je bitna.

Aerial
23-03-2007, 21:47
Pa ima i drugih stvari koje proždiru hardver osim grafike...
AI, fizika, povećanje sadržaja, veće mape, više NPC-ijeva, etc

Sonic_Moronic
23-03-2007, 22:04
Nisam lud kupovati konzolu na kojoj ću samo igre igrati, dok na kompu samo 30% vremena to radim.

Sova
23-03-2007, 22:06
Ako imas pare za nadogradnju kompa uvijek je komp bolji(bolja grafika i sve),a ako nemas para za nadogradnju lipo kupis konzolu.Ali nikad nisam ima konzolu i nikad necu komp je bolji a sad sam cita o GF 8950 GX2.A ionako neznam da Crysis izlazi za konzole(bice ga nebi mogle upalit).

Rocchiro
23-03-2007, 22:07
đizus,kaj si mozes za 5000 kn kupit...dionicu plive hebote :rotfl:

Maloki
23-03-2007, 22:10
Ako imas pare za nadogradnju kompa uvijek je komp bolji(bolja grafika i sve),a ako nemas para za nadogradnju lipo kupis konzolu.Ali nikad nisam ima konzolu i nikad necu komp je bolji a sad sam cita o GF 8950 GX2.A ionako neznam da Crysis izlazi za konzole(bice ga nebi mogle upalit).

Erm, radje onda sparas dok nemas dost za nadogradnju umjesto da odmah spusis sve na konzolu, ke ne?

Inace, brat zapeo za ps3, al mene ne privlaci...

23-03-2007, 23:42
Ako ga kupim kupit cu ga radi F1 niti iceg drugog.Neprivlaci me bas nesto ali eto da ga imam i ja.Ali je komp jaci 100puta od ps3.

MarkaN
24-03-2007, 01:04
Ako bi mi netko poklonio, igrao bi ga sa zadovoljstvom no o kupnji ne razmišljam nikako. Kupio sam XBox 360 na launchu i to je jedina konzola koja me zanima i koja mi u potpunosti odgovara.

Pogotovo sada kad se počinje spajati sa PC-em preko Live-a to će biti TEXAS!!! :rambo:

NITROS
24-03-2007, 01:07
Samo komp i nista drugo. Od konzola imam jedino Nintendo DS i PSP ostalo ulazem u kompove :)))))
I ne pada mi napamet kupovati tako nesto kao sta je ta konzola kada jedna igra ce kostati 700kn

olio
24-03-2007, 01:14
danas ga vidio , dotaknuo i zaigrao na veelikooom ekranu i dosta ga je ljudi odmah kupilo

GrannyKiller
24-03-2007, 01:37
isto kao što će odmah svi pokupovati Atijev R600 kada dođe...svima pod hitno treba...

ne sviđa mi se uopće taj PS3, nekako mi se Sonyjevci drže prebahato. računaju na fanove serijala da će pokupovati konzolu (dakle kuže i sami da i nisu napravili potez stoljeća) i ne daju developerima da se oslobode Sony exclusive ugovora...(u neku ruku) guše gaming, prodaju novu konzolu koja je drek na batini a o stvarima kao što su inovativnost (Wii) i recimo povezivanje sa PC igračima (X360) kao da nemaju blage.

želim im brz i bezbolan put u propast. ALI...jasno da će brainwashed rulja usrećiti Sony i pokupovati tone konzola...jer to je ipak PlejStejšn.

The Boz
24-03-2007, 01:45
Nevjerujem u konzole, stoga ne kupujem PS3. Imam frenda manijaka za takve stvari, još uvjek mu pokušavam pokazati svijetlo, uvesti ga na pravi put. Neide. Joystick mu živi u simbiozi s rukom :P

MarkaN
24-03-2007, 01:45
isto kao što će odmah svi pokupovati Atijev R600 kada dođe...svima pod hitno treba...

ne sviđa mi se uopće taj PS3, nekako mi se Sonyjevci drže prebahato. računaju na fanove serijala da će pokupovati konzolu (dakle kuže i sami da i nisu napravili potez stoljeća) i ne daju developerima da se oslobode Sony exclusive ugovora...(u neku ruku) guše gaming, prodaju novu konzolu koja je drek na batini a o stvarima kao što su inovativnost (Wii) i recimo povezivanje sa PC igračima (X360) kao da nemaju blage.

želim im brz i bezbolan put u propast. ALI...jasno da će brainwashed rulja usrećiti Sony i pokupovati tone konzola...jer to je ipak PlejStejšn.

a možda i ne!? Možda ipak doživi sudbinu Dreamasta... mislim da je najbliže tome...

BTW, evo moj dojam koji sam stekao igrajuči PS3 (napisao sam ga i prije ali je ostao zakopan hrpom postova).


Evo danas sam konačno imao prilike isprobati taj PS3 i to u tri dućana.

IGRE
Vidio sam Motorstorm i Formula 1, obje izgledaju prvoklasno i uopće ne zaostaju za svojim konkurentima kao što je npr. PGR 3, čak mi se čini da su i bolje dorađene, MotorStorm doista izgleda bolje od 70% jurilica na XBoxu 360. No pogled na Call of Duty 3 pol metra dalje daje dojam da je rezultat ipak izjednačen.

KONZOLA KOMPLET
E tu sam se već razočarao. Crna boja konzole neodoljivo odaje svaki atom prašine i packe prstiju, a i veličina je glomazna i po meni je veća od XBox-a 360 (pol metra udaljenosti, nisam mogao puno fulat).

No to nije tako strašno kao kontroler. OverLord je imao potpuno pravo kad ga je iskritizirao na First Touch-u. Isprobao sam sve verzije: Od novog netaknutog, preko korištenog, pa do onog kojeg su klinci rasturili u 3 dana. Tipke nemaju nikakav napredak od PS2 i brzo "omlohave" pa su labavi i neprecizni za korištenje. Sa druge strane (kao što sam rekao - pol metra dalje) XBox 360 kontroler odaje znakove starosti samo na gljivama koje su malo "glađe", a svi gumbi vjerovali ili ne - ko´ novi! (kao i moj doma :D ) i još uzmite u obzir da je tamo preko godinu dana.

Triggeri su kao što sam i mislio - sranje. Niti imamo normalan L/R 2 gumb, niti imamo neke poštene trigere, a kad ih stišćeš imaš dojam kao da napinješ feder lol! :D Onaj PS_Logo je kao i svaki drugi gumb što je loše. Em je premali, em bi trebao biti puno više izbočen jer ovako je nezgrapno i lakše je pritisnuti Start i Select nego njega. Da ne ispadne sve crno pohvalit ću gljive koje su ostale na PS2 razini, kao i D-Pad koji se ipak mogao promijeniti nabolje.

Objektivno, najobjektivnije - Kontroler nije ispunio očekivanja i može ga spasiti samo SixAxis funkcija i funkcionalne i kvalitetne igre. A ako ćemo ga usporediti sa XBox 360 kontrolerom, onda je PS3 ovu rundu izgubio, definitivno.

nakon ovoga još sam ponosniji vlasnik XBox-a 360, no lagao bi kad bi rekao da uopće ne želim PS3 ;-)

The Boz
24-03-2007, 01:58
E, imam jedno pitanje.
Zašto pobogu PS3 koristi Spiderman font? Nije da izgleda, nego JE! Odvrti sliku PS3ke kroz font analyzer, nema greške, Spiderman font. Čemu? Čija je to bila idiJotna ideja?

Đeri
24-03-2007, 02:04
moj frend se odlućio kupit ( :shock: ) pa kad kupi,javim dojm0ove!:D

Lord Jambrek
24-03-2007, 02:05
đizus,kaj si mozes za 5000 kn kupit...dionicu plive hebote :rotfl:

koliko je to piveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jaooooooooooo, ne mogu ni zamislit.



Ak bi uzeo PS3 uzeo bi ga sam zbog Final Fantasy-a.

McPingvin_v2.0
24-03-2007, 02:10
Eto ga i kod nas, napokon - Playstation 3
a sad znam od kud krckanje koje nije prestajalo cijeli dan...




to meni puca qrac za ps3.


jok, neću ga nabaviti. pc >> ps

W3DR4N
24-03-2007, 05:46
E, imam jedno pitanje.
Zašto pobogu PS3 koristi Spiderman font? Nije da izgleda, nego JE! Odvrti sliku PS3ke kroz font analyzer, nema greške, Spiderman font. Čemu? Čija je to bila idiJotna ideja?

Spiderman je Sonyev film.

Sova
24-03-2007, 08:10
Malo od teme ali netko je tu govorio o Ati R600nhtio sam je uzeti ali pricekat cu do lita pa cu uzet neku dobru geforcecu cuo sad da ce izac GF8950 GX2 radi na frekvenciji 550 MHz memorija ce biti GDDR4 bit ce 2x256 bita i memorija 2x512MB i misli da ima dva cipa svaki ce imat 96 stream procesora i doce ce samo 600 dolara.

MarkaN
24-03-2007, 08:41
E, imam jedno pitanje.
Zašto pobogu PS3 koristi Spiderman font? Nije da izgleda, nego JE! Odvrti sliku PS3ke kroz font analyzer, nema greške, Spiderman font. Čemu? Čija je to bila idiJotna ideja?

Spiderman je Sonyev film.

nepravilnost u fontovima, nepravilnost u dizajnu, imidžu, nedostatak igara, pogotovo ekskluziva... predviđam da bi PS3 mogao postati novi Dreamcast, ni Home ga neće spasiti.

flander
24-03-2007, 08:49
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

sign :wink:

WhiteWolf
24-03-2007, 09:19
PS3 za koju godinu.

Bez obzira na odličnu grafiku (koju isto tako mogu dobit sa Win Vistom i sa novim kompjuteom na koji mi lako može ić DirectX 10), mali prostor zauzimanja, odlične igrice ( BA:SoWII, F.E.A.R, UL:DK, Motorstorm etc. etc.), i stolicu koju bi mogla poslat nekoj firmi koju sam dizajnirala za konzolaše.

PC bi ipak rađe...

goGAMERo
24-03-2007, 10:17
Pošto dobre stare PS ekskluzive odoše na Xbox 360, najvjerovatnije planiram uzeti onda X360. Samo je još pitanje kada dolazi Gran Turismo i MGS na Xbox 360:)

Ali koliko god mi pričali protiv PS-a 3, njega će reputacija prodati, i to je činjenica!

RIPtheREAPER
24-03-2007, 10:19
za koju godinu ce kostat 2500 do 3000 kn a izaci ce i bolje igre
ja ga necu kupovat ali ako bi ga kupio to bi bilo za 1-2 god.
:wink:

Arbiter of Change
24-03-2007, 10:21
Dobro će mu ići ako bude eskluziva, ali čini se da i čak FF serijal razmišlja o prelasku na XBox tako da.....

MarkaN
24-03-2007, 11:12
Pošto dobre stare PS ekskluzive odoše na Xbox 360, najvjerovatnije planiram uzeti onda X360. Samo je još pitanje kada dolazi Gran Turismo i MGS na Xbox 360:)

Ali koliko god mi pričali protiv PS-a 3, njega će reputacija prodati, i to je činjenica!

nadam se da ne, bilo bi dosta više. Vidite i sami da ima i Soyevaca koji su prešli na x360, imate ih na GP-u mali milijon, doduše ima i onih zadrtih no nadam se da oni i jedan EA Sports neće dominirati tržištem jer onda bi naš gaming otišo u k..

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 11:26
mozda ga nabavim za 2-3 ili 5 godina. ili kad dobijem 1. placu

Death By Sexy
24-03-2007, 11:29
:yuck: ... neću ga nabavit.. ne volim konzole
(možda osvojim u jutarnjem.. onda se nebi bunio :wink: )

Sterpo
24-03-2007, 11:31
lol ako mi ga netko da for free onda dobro, ali inače ne kupujem

D.E.M.O.
24-03-2007, 11:32
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

Aerial
24-03-2007, 11:34
pricekat cu do lita pa cu uzet neku dobru geforcecu...yadda yadda yadda ... misli da ima dva cipa svaki ce imat 96 stream procesora i doce ce samo 600 dolara.

:rotfl:

A PS3 i slične konzole su kao "preskupe"?

Bishop_45_(2)
24-03-2007, 11:47
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

otprilike isto misljenje; mislim jedini razlog zbog kojeg se PS3 prodaje jest zato sto je to PlayStation (sto je, usput, prilicno jadno ime); cijeli Soniyev stav mi se gadi :yuck: !!!

Herr Schnitzel
24-03-2007, 12:17
Bah...
Kako mogu reci da PC spada u past-gen konzoleS :rotfl:
ako se on stalno razvija i ukljucuje nove tehnologije? Playstation, Xbox i Wii su sada takvi kakvi jesu, i takvi ce ostat, a PC je vec sad, pet mjeseci otkad je i zadnja konzola izasla, ispred njih.

Kupujem jedino ako se igre na PS-u pokazu doista kvalitetne i igrive, inace nichts...

Alan Ford
24-03-2007, 12:18
PS3 je zaista najbolja konzola

Alan Ford
24-03-2007, 12:22
Postoji već tema za PS3 i čemu onda opet nova modovi?

Om3G@
24-03-2007, 12:30
PS3 je skup, ali je jeftin spram onoga sto sadrzi u sebi. Inace, mrzim konzole, ali ak u buducnosti ne budem imao love, XB360 ili PS3 su moji.

MindReader
24-03-2007, 12:35
danas sam čuo na radiju da je ps3 došo u presosex.. JEAH :rotfl:

Jopax
24-03-2007, 13:40
Ako ikad kupim konzolu to nece biti ps nego vjerovatno xbox ili wii btw u mostaru ps3 kosta 1500 maraka nesto velik taj pdv ako se mene pita
zato mi je bolje kupit x360 jer je duplo jeftiniji 8)

THUNDER_DINIX
24-03-2007, 13:42
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

ne volis konzole? meni su bas super, ima zakon igara, ali malo su skupe

flander
24-03-2007, 14:05
[quote=Hanzaplast]radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

ne volis konzole? meni su bas super, ima zakon igara, ali malo su skupe[/quote:3hwrjerg]


to je istina da su skupe,recimo za 5k kuna sad moš kupit dobro računalo

Aerial
24-03-2007, 14:35
to je istina da su skupe,recimo za 5k kuna sad moš kupit dobro računalo

da, ali će biti dobro sljedećih godinu dana, a onda možeš samo pisati prezntacije u PowerPointu

24-03-2007, 15:11
grafa od ps3 ima perfomanse flizu 7900 serije.

Rocchiro
24-03-2007, 16:10
to je istina da su skupe,recimo za 5k kuna sad moš kupit dobro računalo

da, ali će biti dobro sljedećih godinu dana, a onda možeš samo pisati prezntacije u PowerPointu

...koje će grafički ljepše izgledati od igara na ps-u 3...

Joco
24-03-2007, 16:49
to je istina da su skupe,recimo za 5k kuna sad moš kupit dobro računalo

da, ali će biti dobro sljedećih godinu dana, a onda možeš samo pisati prezntacije u PowerPointu

...koje će grafički ljepše izgledati od igara na ps-u 3...


:rotfl: :rotfl: :rotfl: pa da kako da ne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
24-03-2007, 17:00
Evo ja sam maloprije po prvi put uživo vidio PS3 (malo je falilo da se joypada dofatim) i Fall of Men kako se vrti na njemu... i nisam bio baš blown-away grafikom... Ne znam, valjda sam previše očekivao gledajući one mock-upovane screenshotove.

Wizard
24-03-2007, 18:07
Ja sam ga vidio, onako lip mi je, lipsi od xBox-a, ali hebote za tu cjenu kupim skoro i xBox i Wii, pa nisam lud onda da cu kupovati PS3 :O

Sova
24-03-2007, 18:16
pricekat cu do lita pa cu uzet neku dobru geforcecu...yadda yadda yadda ... misli da ima dva cipa svaki ce imat 96 stream procesora i doce ce samo 600 dolara.

:rotfl:

A PS3 i slične konzole su kao "preskupe"?Ja sam napisa ako imas para za dobre djelove u PC onda je to bolje a ako ne onda kupi konzolu.

str33t6l0w
24-03-2007, 19:21
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

icecoldkilla
25-03-2007, 16:14
ja cu ga nabavit za nekolko godina 2-3, jer mi je bezveze davat 700 eura, jer ce za 2-3 godine bit 2000 kuna.Tako je bilo i sa PS2 koji je bio 4000 kuna a sad ga mos kupit za 1400 kuna i odmah dobijes čip

Prince-Artas
25-03-2007, 19:06
ja cu ga nabavit za nekolko godina 2-3, jer mi je bezveze davat 700 eura, jer ce za 2-3 godine bit 2000 kuna.Tako je bilo i sa PS2 koji je bio 4000 kuna a sad ga mos kupit za 1400 kuna i odmah dobijes čip

mislim da ps2 nikad nije koštao 4000kn

Kostolomac
25-03-2007, 19:21
ja bih ga kupio kad bih mogao na njega dignut windowse pa da mi služi umjesto kompa :yuck:
ali sve što su uspjeli dignut na njega je fedora (linux) a to me ne zanima

Black Hawk Down
25-03-2007, 20:08
Konzole će se stalno razvijati dok jednog dana ne postanu kompići.

hacker
25-03-2007, 20:24
Čekam da mi ga stric pomorac donese iz Singapura

olio
25-03-2007, 22:05
koliko dođe Wii ????

icecoldkilla
26-03-2007, 13:11
ja cu ga nabavit za nekolko godina 2-3, jer mi je bezveze davat 700 eura, jer ce za 2-3 godine bit 2000 kuna.Tako je bilo i sa PS2 koji je bio 4000 kuna a sad ga mos kupit za 1400 kuna i odmah dobijes čip

mislim da ps2 nikad nije koštao 4000kn

dobro mozda nije 4000 ali je sigurno 3900

NiX4tHeG@M3R
26-03-2007, 13:14
Čekam baku iz Vijetnama

goGAMERo
26-03-2007, 13:28
ja cu ga nabavit za nekolko godina 2-3, jer mi je bezveze davat 700 eura, jer ce za 2-3 godine bit 2000 kuna.Tako je bilo i sa PS2 koji je bio 4000 kuna a sad ga mos kupit za 1400 kuna i odmah dobijes čip

mislim da ps2 nikad nije koštao 4000kn


Sjećam se da je bila 2000.g, otišao sam sa starim u ZG u neku trgovinu, ne sjećam se sada više koju, kad nam je lik rekao da PS2 košta 4700 kn umal' infarkt nisam dobio! :)

BTW. Jebote next gen konzola xbox 360, premium edition sada stoji 299€, dok se PS2 i dan danas teško može naći ispod 200€

JohnDoe
26-03-2007, 13:35
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene...

...osim ako je to Wii. 8)

BTW, toliko isčekivana konzola, svi slinili nad njom i hvalili se kako će ju kupit, itd., a najviše glasova ima opcija Uopće ga neću nabavit. GG! :pray:

pimp
26-03-2007, 14:52
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene...

...osim ako je to Wii. 8)

BTW, toliko isčekivana konzola, svi slinili nad njom i hvalili se kako će ju kupit, itd., a najviše glasova ima opcija Uopće ga neću nabavit. GG! :pray:

kad u rh vlada besparica
meni je ipak malo mutavo dati tolke pare za tak nesto al ko voli nek izvoli
necu uzimati vjerovatno nikad

Prince-Artas
27-03-2007, 18:23
danas mi profesor iz mat pokazao sliku na mobu od svog ps3, kaže da nema ništa dobrih igra trenutno za nj pa je naručio par filmova (na blu rayu) preko neta

flander
27-03-2007, 18:38
frend mi reko da ga ima za kupit čak i u KArlovcu,dda ne povjeruješ,reko da dojde oko cca 5200Kn,pa nisam puko

Lord Jambrek
27-03-2007, 19:04
koliko dođe Wii ????

Mislim da je 2100kn, a najbolja konzola od ovih svih.


Na Xbox i PS3 je bitna grafika, a na Wii je bitna igrivost.

icecoldkilla
27-03-2007, 21:24
jeste culi da su u Engleskoj cekali od ponoci da se otvori trgovina da mogu kupit PS3, a tu kod nas (neznam u kojem gradu) se sve isto rasprodalo, cekaju novu posiljku u travnju

goGAMERo
31-03-2007, 09:23
Pazite ovo R98qC0fd_1w

:pray: :pray: :pray:

flander
31-03-2007, 10:54
Jedine dvije igre koje bi igaro na PS3 su Gran Turismo i MGS :( :cry:

Lord Jambrek
31-03-2007, 12:29
Jedine dvije igre koje bi igaro na PS3 su Gran Turismo i MGS :( :cry:

I assasins creed

Nightyx
31-03-2007, 12:53
radije se ubijem nego konzolu kupim.tolko od mene

Empe Tri
31-03-2007, 22:00
za ps3 si kupim xbox360 i wii

istina :D

PSTrojka - 4800 kn
X-Boks - 2400-2600 kn
Nitendo Wii - 1800-1900 kn

ja si uskoro kupujem Nitendo Wii..... tj. cekam placu :D

Wizard
31-03-2007, 22:53
Di si nasa Wii za toliko i di si uopce nasa Wii?

W3DR4N
01-04-2007, 05:07
za ps3 si kupim xbox360 i wii

istina :D

PSTrojka - 4800 kn
X-Boks - 2400-2600 kn
Nitendo Wii - 1800-1900 kn

ja si uskoro kupujem Nitendo Wii..... tj. cekam placu :D

X360 premium košta 4200, PS3 4777kn, tako da cijela ta x360+wii=ps3 matematika debelo pada u vodu. Ako želiš xbox elite, koji je najbliži trojki, cijena im je otprilike ista.

KR1ST1J@N
01-04-2007, 07:04
ma sad nevalja kupovat kasnije kad budu dolazile novije igre laser ce ti bit preslab pa ce ti igre radit probleme

MasaKrisT
01-04-2007, 16:36
sve su konzole smeche osim nintenda. :yuck:

Aerial
01-04-2007, 17:37
sve su konzole smeche osim nintenda. :yuck:

I to onog starog, 8-bitne kutije, s kockastim joystickom

Taj joystick je bio blindiran, hebote - kad se sjetim koliko puta sam ga zakucao u zid svom snagom i nije mu bio ni vrag... piči bez problema... :)

Lord Jambrek
01-04-2007, 18:00
sve su konzole smeche osim nintenda. :yuck:

I to onog starog, 8-bitne kutije, s kockastim joystickom

Taj joystick je bio blindiran, hebote - kad se sjetim koliko puta sam ga zakucao u zid svom snagom i nije mu bio ni vrag... piči bez problema... :)

Istina, nemreš ga razorit ni tenkom, joystick ko da je od armiranog betona.

Ja sam ponosan vlasnik SNES-a. NES mi je krepal.

mravojed20
01-04-2007, 18:27
Znam da je totalni offtopic ali jeli itko zna gdje kako i ako mogu skinuti igrICE za NES a da rade na kompu.

Lord Jambrek
01-04-2007, 19:53
Znam da je totalni offtopic ali jeli itko zna gdje kako i ako mogu skinuti igrICE za NES a da rade na kompu.

Riječ je o ROM-ovima, a pošto su romovi ilegalni ako nemaš originalnu kazetu na kojoj se nalazi igra, ovdje nesmijemo o tome.

CROGAMERR
01-04-2007, 20:47
Nisam bas neki fan o konzoloma(pogotovo sad kad sam obnovia pc)ali me ps3 privukaoi sad sam neodlucan izmedu ps3 i xbox360 elite edition sa 120 GB hard diskom! pa me zanima vase misljenje!

snowblind
01-04-2007, 21:49
pogledaj koje igre izlaze za koju konzolu, to neka ti bude glavno mjerilo za odluku

Deno
01-04-2007, 21:53
5000 kn je prebolesna cijena za sad...budem razmislio za koju godinicu :roll:

Nightyx
02-04-2007, 07:38
Al za koju godinicu će i današnji high-end strojevi biti poprilično niske cijene i velike isplativosti.

Jopax
02-04-2007, 13:49
Bolji je X360 puno jeftiniji i po meni bolji vjerovatno cu ga kupit ako mi ostane love od kupnje pc-a jer i nije tako skup

W1k1n6
02-04-2007, 14:07
Bolji je X360 puno jeftiniji i po meni bolji vjerovatno cu ga kupit ako mi ostane love od kupnje pc-a jer i nije tako skup
Sve ti mogu potpisati, ali da je bolji, to nema šanse. Obzirom da sam oba imao priliku probati, vjeruj mi na riječ kako ga PS3 šiba već u startu za 80000 okretaja. Morate vidjeti GT HD, da ima još malo FSAA, ne bi kužili razliku od TV prijenosa. Opačina teška.

Lord of Darkness
02-04-2007, 14:27
Koliko sam čuo o PS3 to je zvjerka od konzole. Stvarno su svašta natrpali. čuo sam da ima X-Fire na njemu :roll:

Prince-Artas
02-04-2007, 18:52
možda jest najbolja konzola ali gamepad je očajan, barem po izgledu

Lord Jambrek
02-04-2007, 18:58
možda jest najbolja konzola ali gamepad je očajan, barem po izgledu

Meni je od gamepad od Play Stationa oduvijek bio najbolji, kakav Xbox, koristio sam nejgov gamepad i ušasan je. Od PS-a je puno bolji, pregledniji, dvije analog palice, ma mrcina.

Lord of Darkness
02-04-2007, 19:35
možda jest najbolja konzola ali gamepad je očajan, barem po izgledu

Ali ga je zato lijepo držat, a imaš i drugih kontrolera sa različitim izgledima koji su po meni kič(imaš ovaj kontroler, a ti nećeš jer želiš da ti ljepše izgleda)

Glupost

W1k1n6
02-04-2007, 20:08
možda jest najbolja konzola ali gamepad je očajan, barem po izgledu
Jao, kud si baš gamepad našao :) Od legendarnog Sony kontrolera još od PSX-a nema boljeg. Analogne gljivice rulaju! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aerial
02-04-2007, 21:55
Zbunjen sam...

Jel PS 3 ima onaj banana gamepad (http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/636/636848/playstation-3-faq-20050726051853283.jpg)Sili onaj "obični" (http://www.thg.ru/technews/images/playstation3_gamepad-100506.jpg)S??

snowblind
02-04-2007, 22:03
onaj obični, koji je dosta lakši zato što nema rumble iliti vibru, i u sredini ima ps button

Helena
02-04-2007, 22:06
Šta se te vibre tiče, u svakoj igri posotji opcija da ju isključiš ili uključiš, tak da...

EDIT:
Mass-Harass says (23:33):
PS3 nema vibru, afaik
Helena says (23:34):
njet?
Helena says (23:34):
ups :oops:

Hihi, my bad. :P

W3DR4N
03-04-2007, 06:10
Zbunjen sam...

Jel PS 3 ima onaj banana gamepad (http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/636/636848/playstation-3-faq-20050726051853283.jpg)Sili onaj "obični" (http://www.thg.ru/technews/images/playstation3_gamepad-100506.jpg)S??

Ovaj drugi. Ono po čemu je različit od prethodnog je to da je još malo manji, ima žiroskop umjesto motora za vibraciju i R2 i L2 su sad triggeri umjesto tipki. Osobno, koncept gamepada je prestar i ne pašu mu promjene ako se kompletan ne promjeni. Premalen je, prelagan i djeluje plastično.

W1k1n6
03-04-2007, 10:58
Novi Sony PS3 gamepad nema dual-shock drmanja zbog six axisa, tj detektora kretnje koji vam omogućuje "veslanje" po zraku. Drmanje bi previše zbunilo "žiroskop" pa su odustali od toga. Pored toga, R2 i L2 gumbi su prilično čudni, jer su napravljeni kao nekakvi okidači-papučice, a ne puni gumbići, pa treba malo vremena dok se naviknete. I na kraju, novi joypad je bežičan, što vam omogućuje puno više slobode i komocije.
Sve ostalo je koliko mi se čini ostalo nepromijenjeno u odnosu na dobri stari PSX dizajn. Ukoliko nemate nekakve vanserijske šape s debelim prstima, bit će vam savršen.

Burek_fr0m_SPACE
03-04-2007, 12:32
Novi Sony PS3 gamepad nema dual-shock drmanja zbog six axisa, tj detektora kretnje koji vam omogućuje "veslanje" po zraku. Drmanje bi previše zbunilo "žiroskop" pa su odustali od toga.
Griješiš, W1k1nže. Najmanji je problem drmanje i žiroskop - mnogo veći problem je sudski spor između Sonyja i Immersiona koji drži patentna prava za to. Stvar nije prošla povoljno za Sony, pa je onda Sony izmislio tu priču o smetnjama, samo kako ne bi ispali gubitnici. Međutim, koliko čujem, nedavno su se napokon dogovorili oko toga, pa će vibracije biti uvedene u nove gamepade. Jedini problem je sada što su mnogi developeri otpisali vibracije pošto je konzola launchana bez njih, pa većina dosadašnjih PS3 igara uopšte nema podršku za to, bez obzira imao ti gamepad s vibracijama ili ne. A kako će se stvari odvijati u budućnosti, to ćemo tek da vidimo...

Aerial
03-04-2007, 13:44
Sviđa mi se onaj podatak "free online play", što god značio :)

TheBread A
03-04-2007, 14:09
Nije mi jasno sto kazu da dolazi i XFire za PS3. Sto ce se online moci igrati igre i protiv PCa?

Sonic_Moronic
03-04-2007, 14:14
Škola:

"Dobio sam trojku!"
"Iz čega?"
"Plejstejšn!"

*smijeh*

Mda...


Koliko sam čuo o PS3 to je zvjerka od konzole. Stvarno su svašta natrpali. čuo sam da ima X-Fire na njemu

/svrš
Inače, Xfire je izmet.

03-04-2007, 15:53
Nista drugo nemam rec samo da je previse ishvaljena neznam zasto.

ps3 :twisted:

TheBread A
03-04-2007, 16:10
Inače, Xfire je izmet.
Sve si reko da se zna koliko igras online. Ja imam punu verziju All Seeing Eye (placenu) ,ali od kad sam presao na XFire vise ga ne koristim uopce. Bas me zanima s cim se ti spajas kad znas da je izmet.

W3DR4N
04-04-2007, 16:24
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

dugi
04-04-2007, 16:27
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

I dalje ostaje problem kolicine para za jednu ps3 igru u odnosu na x360 a pogotovo u odnosu na pc verziju te iste igre ako se razumijemo.

ssalG
04-04-2007, 16:34
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

Nikad se neće igranje igara prebacit samo na konzole, jer tko bi onda kupovao novi hardware?

Lord Jambrek
04-04-2007, 16:52
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

Nikad se neće igranje igara prebacit samo na konzole, jer tko bi onda kupovao novi hardware?

E to mene smeta, igre su postale samo razlog za kupovinu novog hardware-a. Danas niko više ne kaže" u bit će to dobra igra" neg većina kaže"jebote, ko će to pokrenut, trebam novi komp"



Treba napravit protest i dat do znanja gaming industriji da ne želimo grafiku, neg želimo igre, želimo inovativnost, želimo najviše IGRIVOST.


Kaj dobijete sa današnjim igrama?


Evo primjera.

Danas kupite igru i sretni ju instalirate. Pokrenete ju i jedva čekate da vidite što ste to platili 300 i više Kn. Pogledate uvodnu animaciju, ono cool, dobro su ju napravili jebote, krene loadanje same igre. Uđete u igru, zinete od grafike, malo se prošećete, zadržavate se uz monitor sam da vidite kakva je igra grafički, samo vas grafika tjera dalje da se divite samim sjenama, svjetlu i ostalim eye candy stvarima. Nakon par sati skužite da je cijelo vrijeme isto, samo idete i pucate po likovima, ništa novo, onda vam dopizdi i ugasite ju, a što onda s njom? Upalite ju još 2-3 puta i vidite da je ta igra šuplja, da je cijelo vrijeme sve ista fora, lokacija jedva da se izmjeni, a onda ju izbrišete s kompa.

I što se desilo? Bacili ste 300kn na par sati divljenja.

Kada bi se igrivost razvijala tim putem, da igre imaju kompleksu i zanimljivu priču koja vas uvijek tjera dalje, gdje bi sada bili? Čovječe pa to bi bile igre. Danas svi developeri briju na grafičku prezentaciju. Što prvo spomene developer u svojim previewima i trailerima? "Stunning graphics" jelda? Zar nije istina?

Zato bi trebalo napraviti proteste, primjerice na E3 ili Tokyo games convetion, da damo developerima do znanja da NE ŽELIMO GRAFIKU VEĆ IGRIVOST I PRIČU.



Pogledajmo stalker, igra je više manje temeljena na igrivosti, a to je ono što tražimo? Ili ne?


Evo da dođem konačno i na naš forum.

Većina vas je tvrdila da im nije bita grafika, da oće igrivost, a kada je izašao stalker, što ste prvo napravili? POPLJUVALI GRAFIKU. "Joj ta grafika nije nešto, HL2 puno bolje izgleda, ovo nije Oblivionu ni do koljena". Tražili ste igrivost, to ste dobili, a onda se žalite na grafiku.

I onda kao grafika vam nije bitna?


Ovo se ne odnosi na sve ljude, neg baš kak sam čitao stalkerov topic sam uočio takve stvari.


Kukate kak nema inovativnih igara, onda dođe stalker i onda se žalite na grafiku.

Aerial
04-04-2007, 16:53
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

I dalje ostaje problem kolicine para za jednu ps3 igru u odnosu na x360 a pogotovo u odnosu na pc verziju te iste igre ako se razumijemo.

Pa, u biti, i nije baš - konstatna konfiguracija na konzoli ne zahtjeva nikakav upgrade za nove igre, dok PC to zahtjeva. Tako da, iako su igre skuplje, ne trošiš lovu na sistem.

Crysis za PC, recimo, neće koštati 349 kn, koliko bi inače koštao, nego će koštati cca 4000 kn, jer ćeš za to njesra morati kupiti novu grafulju i utrpati još keksa u PC.
Zato, gledano u cijelini, svaki sljedeći nadolazeći naslov za PC će koštati skuplje i skuplje u odnosu na konzolu...

Aerial
04-04-2007, 16:58
Zato bi trebalo napraviti proteste, primjerice na E3 ili Tokyo games convetion, da damo developerima do znanja da NE ŽELIMO GRAFIKU VEĆ IGRIVOST I PRIČU.

:ekipa: :pray:

that's the spirit! :)

W3DR4N
04-04-2007, 17:22
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

I dalje ostaje problem kolicine para za jednu ps3 igru u odnosu na x360 a pogotovo u odnosu na pc verziju te iste igre ako se razumijemo.

To što ti dugi nemaš morala i intelektualno vlasništvo nazivaš pljačkom, tvoj je problem. PS3 igre su 15-20% skuplje od pc igara, šta je razumno s obzirom na veličinu i medij na kojem dolaze.

Ono o čemu ja pričam je PS3 kao igraća konfiguracija koja ima offline i online igranje i ne zahtjeva nadogradnju u idućih 5 ili više godina. Naravno, čak će i tada igre izgledati fenomenalno, a ići će u konstantnih 60 sličica.

Lord Jambrek
04-04-2007, 18:01
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

I dalje ostaje problem kolicine para za jednu ps3 igru u odnosu na x360 a pogotovo u odnosu na pc verziju te iste igre ako se razumijemo.

To što ti dugi nemaš morala i intelektualno vlasništvo nazivaš pljačkom, tvoj je problem. PS3 igre su 15-20% skuplje od pc igara, šta je razumno s obzirom na veličinu i medij na kojem dolaze.

Ono o čemu ja pričam je PS3 kao igraća konfiguracija koja ima offline i online igranje i ne zahtjeva nadogradnju u idućih 5 ili više godina. Naravno, čak će i tada igre izgledati fenomenalno, a ići će u konstantnih 60 sličica.


a nepotrebno, kao da ne mogu na dvd stavit, mogu se kladit da maximalno iskoriste 7gb na blue ray-u.

Dux
04-04-2007, 19:13
mislim da bi i developeri za pc isto radili igre koje bi mogle pokretati i za 5 godina u 60fps-a da im netko kaže "evo imate takav i takav hardver na raspolaganju pa vi izmišljajte i radite igru. Ali eto radi se kako se njima sviđa, neki pokušavaju sniziti zahtjeve na minimum drugi ne, jer imaju tko zna kakve ugovore sa proizvođačima grafičkih, procesora i bla bla...
PA se događa stvar poput "KUPITE NAŠU IGRU" ali da biste je igrali morate kupiti i onu kartušu za FIZIKU ! ? :shock:

A zašto bi to kupili?!
Zato da možemo vidjeti 200 bačvi kako se kotrlja niz stepenice i razbija u komadiće :D zamisli

dugi
04-04-2007, 20:23
Čekam UT3 koji bi trebao predstaviti tipkovnica+miš igranje na konzoli. Ako EPIC uspije u tome, više mi nikad neće pasti na pamet kupiti ili nadograditi računalo radi igara. Više je razloga za to, o čemu ne bih ni počeo ukoliko nema neke zainteresiranosti za diskusiju.

I dalje ostaje problem kolicine para za jednu ps3 igru u odnosu na x360 a pogotovo u odnosu na pc verziju te iste igre ako se razumijemo.

To što ti dugi nemaš morala i intelektualno vlasništvo nazivaš pljačkom, tvoj je problem. PS3 igre su 15-20% skuplje od pc igara, šta je razumno s obzirom na veličinu i medij na kojem dolaze.

Ono o čemu ja pričam je PS3 kao igraća konfiguracija koja ima offline i online igranje i ne zahtjeva nadogradnju u idućih 5 ili više godina. Naravno, čak će i tada igre izgledati fenomenalno, a ići će u konstantnih 60 sličica.

Da ja sam nemoralan do srzi i takav namjerav ostati.Kaj mozes nemozemo svi u raju zavrsiti.

Ne znam da li si ikada imao konzolu ali da potraje 5 godina cak i nemodificirana ako se intenzivnije igras je pun pogodak.Ako je to tako dobar proizvod kako to da dobijes samo godinu dana garancije ili se varam.Danas 90% pc konponenti dolazi sa 3 godine garancije.Neke konponente imaju i duzu garanciju cak do dozivotne.
Imao sam prilike vidjeti kako igre rade na ps3.Vjerovatno ne toliko koliko ti ali ipak sam se mogao uvjeriti u tu "premocnu" konzolu.Nisam joj pristupio sa predrasudama jer sam poprilicno konzolas.Vjerovatno sam vise psx i ps2 igri odigrao od tebe.Na zalost ono sto sam vidio me poprilicno razocaralo.Na primjer neka igra u kojoj imas neke superjunake Spiderman + jos nekoliko istovremeno na ekranu ta sa njima prolazis kroz neke hodnike.Igra je djetinjasta ali eto da probam.Prvo razocarenje ;igra TRZA a ne izgleda nista posebno, drugo razocarenje;ucitavanja su svako malo(nije ni cudo kad konzola radi sa samo 256 mb sistemske memorije), trece ;konzola mi uzivo izgleda porilicno ruzno.Ovo zadnje je stvar ukusa i najmanje vazno ali naspram x360 izgleda ko kramp.
U svakom slucaju sretno sa kupovinom i uzivaj u konzoli na kojoj su 9 od 10 igara cisto djecije arkadno sranje te ces nakon kupovine i dalje nadogradjivati vlastiti pc ako se zelis kolko tolko kvalitetno igrati.

I sto se moralnosti tice skidam kapu kada si imao hrabrosti baciti kamen na gresnika posto si sam bez grijeha. :|

Dux
04-04-2007, 20:53
da i ja sam se zaprepastio kada sam vidio lika da igra sonic-a na plejki 3, kad ono igra trza!! nisam mogao vjerovat

dugi
04-04-2007, 20:59
Ili pogledaj video recenzije Obliviona za ps3 po netu pa da vidis kaj je trokanje.Svi multiplatformski naslovi ce na toj kozoli izgledati prosjecnoi raditi trzavo.Naslovi koji su ps3 exkluziva kao GT ce izgledati za klasu bolje i raditi kako bi trebali.Konacno se na konzolama "nove generacije" dogadja pcijzitis za razliku od konzolitisa.

http://www.ukresistance.co.uk/labels/WA ... 20PS3.html (http://www.ukresistance.co.uk/labels/WAR%20ON%20PS3.html)



bas im i nije krenulo

Ementaler
04-04-2007, 22:53
U svakom slucaju sretno sa kupovinom i uzivaj u konzoli na kojoj su 9 od 10 igara cisto djecije arkadno sranje te ces nakon kupovine i dalje nadogradjivati vlastiti pc ako se zelis kolko tolko kvalitetno igrati.


Puna lista svih PlayStation 3 launch naslova:

Resistance: Fall of Man (Sony)
MotorStorm (Sony)
Genji: Days of the Blade (Sony)
Formula One Championship Edition (Sony)
Ridge Racer 7 (Sony)
Call of Duty 3 (Activision)
Marvel: Ultimate Alliance (Activision)
Tony Hawk's Project 8 (Activision)
Gundam: Target in Sight (Namco Bandai)
Full Auto 2: Battle Lines (SEGA)
Sonic the Hedgehog (SEGA)
Virtua Fighter 5 (SEGA)
Virtua Tennis 3 (SEGA)
World Snooker Championship 2007 (SEGA)
NHL 2K7 (2K Sports)
Blazing Angels: Squadrons of WWII (Ubisoft)
Enchanted Arms (Ubisoft)
Def Jam: Icon (EA)
Fight Night Round 3 (EA)
NBA Street Homecourt (EA)
Need For Speed Carbon (EA)
The Godfather: The Don's Edition (EA)
Tiger Woods PGA Tour 2007 (EA)
Tekken: Dark Resurrection (PlayStation Network, GBP 6.99)
Blast Factor (PlayStation Network, GBP 3.49)
Lemmings (PlayStation Network, GBP 3.49)
Gran Turismo HD Concept (PlayStation Network, Free.)


Daleko od toga da ovdje ima kvalitetnih igara ( dobro, ima ih par solidnih i vrlo dobrih ), ali daj izdvoji mi od gornjih naslova to mnoštvo dječjih arkada. :|

Ne možeš reć da se na PS3 nećeš moć kvalitetno igrati kad je upravo igranje osnovna funkcija konzole. S druge strane, to bi mogao reć za PC, koji ćeš morati nadogradit jer se nećeš moć "kvalitetno igrati" nakon dvije godine.

Što se mene tiče, preferiram X360 nad PS3 zbog cijene, puno većeg izbora igara i mogućnosti modifikacije...

dugi
04-04-2007, 23:16
Gran Turismo HD Concept (PlayStation Network, Free.)(najbolje od svega navedenog)
Tekken: Dark Resurrection (PlayStation Network, GBP 6.99) (iskljucivo zbog igranja u drustvu ILI PREKO NETA)
Formula One Championship Edition (Sony)
Need For Speed Carbon (EA) (samo za one koji ga nemogu igrati na pc jer je solidna arkadna jurilica za povremenu brzu zabavu)

uostalom pogledaj na liku dole i reci mi jednu igru zbog bi kupio ps3

http://ps3.ign.com/index/reviews.html

Ovo gore sam izdvojio kao OK igre sve drugo po meni ne valja pogotovo ako uzmemo cijenu tih igri i potrebnu konzolu da ih vrti.
I ja se slzem za x360 .

I za kraj bas me briga tko voli nek izvoli ja se drzim PC jer tko se na meso navikne tesko da bu se zelja najeo.

Ementaler
04-04-2007, 23:43
Daleko od toga da ovdje ima kvalitetnih igara ( dobro, ima ih par solidnih i vrlo dobrih ), ali daj izdvoji mi od gornjih naslova toSmnoštvo dječjih arkada. :|

Taj dio me zanima... http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/shy.gif

E i nisi naveo gore Resistance i Motorstorm, dvije trenutno ponajbolje i najpopularnije PS3 igre...

W3DR4N
05-04-2007, 04:40
I za kraj bas me briga tko voli nek izvoli ja se drzim PC jer tko se na meso navikne tesko da bu se zelja najeo.

Baš čudno, jer je čovjek iz redakcije rekao da kad igraš na plazmi par sati i vratiš se igranju na 19inchni monitor, jednak ti je osjećaj kao da si s tog monitora prešao na igranje na zaslonu mobitela.

Neću ga imenovati jer bi ga razapeli nasred trga.


Konzole su mrtve, ova generacija je nešto puno više.

dugi
05-04-2007, 06:05
I za kraj bas me briga tko voli nek izvoli ja se drzim PC jer tko se na meso navikne tesko da bu se zelja najeo.

Baš čudno, jer je čovjek iz redakcije rekao da kad igraš na plazmi par sati i vratiš se igranju na 19inchni monitor, jednak ti je osjećaj kao da si s tog monitora prešao na igranje na zaslonu mobitela.

Neću ga imenovati jer bi ga razapeli nasred trga.


Konzole su mrtve, ova generacija je nešto puno više.

eureka-postoje kablovi kojima mozes spojiti pc sa nekim lcd tv-om

dugi
05-04-2007, 06:07
Daleko od toga da ovdje ima kvalitetnih igara ( dobro, ima ih par solidnih i vrlo dobrih ), ali daj izdvoji mi od gornjih naslova toSmnoštvo dječjih arkada. :|

Taj dio me zanima... http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/shy.gif

E i nisi naveo gore Resistance i Motorstorm, dvije trenutno ponajbolje i najpopularnije PS3 igre...

Mislio sam da ces me shvatiti,sve sto nisam izdvojio su ZA MENE djecije arkade ukljucujuci i ove dvije igre koje si naveo.

Ementaler
05-04-2007, 07:57
Čudnu definiciju "dječjih arkada" imaš. Pogotovo gledajući da Ressistance ima 17+, a Motorstorm 12+ ESRB rating... :|

dugi
05-04-2007, 09:44
Čudnu definiciju "dječjih arkada" imaš. Pogotovo gledajući da Ressistance ima 17+, a Motorstorm 12+ ESRB rating... :|

to ti dodje s godinama ,okruglih 35.

Ementaler
05-04-2007, 10:17
Čudnu definiciju "dječjih arkada" imaš. Pogotovo gledajući da Ressistance ima 17+, a Motorstorm 12+ ESRB rating... :|

to ti dodje s godinama ,okruglih 35.

Da, totalno http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/bonk.gif

Super mario, Crash Bandicoot, Sonic i ekipa su dječje arkade... al nvm loše si se izrazio sa tim "dječije arkade", kužim na šta misliš...

Trebo si smao reć da su trenutno dostupne igre za PS3 loše. :wink:

Maze
05-04-2007, 10:39
Jedini razlog zbog kojeg bi ja kupovao PS3 je Metal Gear Soldi, ali pošto sam čuo nekake glasine o prelasku na Xbox360.. :roll:

minotaurus
09-04-2007, 12:46
za fps-ove i rts-ove na konzolama je wii najbolji,jer sustav nisana je kao kod misa na pc-ju,samo sto ovaj drzis u zraku.i glavni menu je napravljen kao u nekom windows programu,osjetljiv na najmanji pokret,naravno mozes podesit sensitivity.
sjecam se kad sam igrao moh na playstationu 2,nisam mogao prdnut kad su me gadali iz daljine,i stalno mi se pogled resetiro.ni x box nije bas nesto puno bolji,ali je definitivno bolji od sonyja.

dugi
10-04-2007, 16:11
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=78028

HI,HI


Romerove prognoze

John Romero, jedan od tvoraca legendarnog Dooma na kojem smo mu vječno zahvalni, te Daikatane zbog koje ga mrzimo, u posljednjem je intervjuu za Adrenaline Vault iznio svoje viđenje daljnjeg razvoja industrije igara.

Prema njemu, konzole očekuju teška vremena kad višejezgreni procesori pojeftine dovoljno da ih počnu ugrađivati u računala namijenjena prosječnim korisnicima. PlayStation 3 i Xbox 360 bi prema njemu trebali na temeljiti redizajn,Ste se više truditi inovacijama privući prosječne igrače, kako to trenutno radi Nintendo svojim Wiijem.

PC je pak uvijek bio namijenjen hardcore gamerima, te će to i ostati, bilo u sadašnjem obliku, ili kao neka slična platforma koja uz zabavu nudi mogućnost upravljanja kućnim inventarom.

K4ciga
16-04-2007, 20:43
bolje tih 5k kuna uložiti u neku wicked grafu i malo rama :roll:

icecoldkilla
16-04-2007, 21:29
bolje tih 5k kuna uložiti u neku wicked grafu i malo rama :roll:

tako je :D

mehekek
17-04-2007, 08:58
po svemu navadenom ovdije mislim da se ps3 ipak isplati uzet... :o
bratic ga dobiva za koji tjedan pa cemo vidit

1van
19-04-2007, 18:18
Sve te konzole su gluposti... :-x :killyou:

Nego bolje si kupis neku solidnu konfu orginal cod2(vecina ima adsl)
i igrat (u multiplayeru) ces garant neke pola godine i vise 8) ,kad ti dojadi kupis neku drugu ak nis drugo osim graficki barem igre izdaju svaki dan da mozes nac neku za svoj komp i sebe.

Lord AngelRI
19-04-2007, 20:13
vidim da večina neće nabavit ko ni ja to je ok ipak je ovo forum za PC....

rađe ću kupit novi PC nego PS3........

KingTomy
20-04-2007, 09:30
Je li istina da ps3 ima neki senzor za otvaranjei samo pređeš rukom preko toga i ps3 se otvori? (ono gdje se stavljaju cdi :D)

Lord AngelRI
21-04-2007, 19:58
Je li istina da ps3 ima neki senzor za otvaranjei samo pređeš rukom preko toga i ps3 se otvori? (ono gdje se stavljaju cdi :D)

ja sam čuo za senzor prilikom paljenja i gašenja samo to....