PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS3



Stranica : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Falus
05-05-2014, 21:05
Još dva puta mi se dogodilo, točnije, skoro svako drugi put se dogodi. Danas sam lika lasao, pao je na pod i kad sam došao do njega nastavio se previjati i nisam ga mogao svezati, da bi 2 min poslije propao u zemlju negdje, tj. nestao. Onda sam morao otprilike pucat po podu u nadi da ću njega pogodit i dobit svu nagradu i uspio sam nakon desetak metaka :D. Smijeh.

FPS je van gradova dobar, unutar osjetno pada, ali ne smeta.

E da, Izgubljeni, kako ti igraš na monitoru? Ja sam se pokušao sinoć približit TV-u na malo manje od metra samo da vidim kako izgleda i to je kaos. Mutno, pikselasto, baš bode oči. I onda se udaljim na standardnu udaljenost i pari mi da igram 1080p igru.

Izgubljeni_v2.0
05-05-2014, 21:08
Ne igram. Igram na 32'' Full HD telki.

Falus
05-05-2014, 21:16
Aha, nešto mi se čini da si rekao par puta na monitoru da igraš.

Maloki
05-05-2014, 21:27
Pa lol monitor je puno manji od telke pa je na manjoj udaljenosti ok.

Falus
05-05-2014, 22:31
Ali nije, probao sam i loše je :) Nije monitor 9", nego 20".

Maloki
05-05-2014, 23:12
Ja sam u početku igrao na monitoru i bilo mi je dobro.

crnisokol
06-05-2014, 07:24
e jbg, nisam jučer lovio bountyje...zaokupio me ostatak igre, riješio quest za Bonny, upoznao Irisha, par Stranger questova riješio, upoznao se s Annabel :D, malo usput skupljao biljke i skidao divljač, naletio na jedan hideout pa i njega počistio, random eventovi, išao kupit odijelo al je bila noć pa sam morao čekati da otvori čovjek dućan te si vrijeme prikratio s blackjackom i liar's dice...a imao sam u planu odradit jedan bounty da vidim dal šljaka kak spada, al eto proletjela 2, 2 i po sata :D

crnisokol
06-05-2014, 15:59
@Falus
jesi isključio aim assist/auto aim odnosno upalio expert targeting mode? meni je daleko bolje, ne znam čemu im auto-aim kad ionako imaš dead-eye koji dovoljno olakšava igru

Falus
06-05-2014, 16:04
Da, baš kao što si rekao, i dead eye olakšava igru dovoljno. Prvo sam se čudio što sam precizan dok nisam skužio da je to sranje na normal.

crnisokol
06-05-2014, 16:48
a ima i casual mode, tamo valjda samo stisneš R2, ostalo igra sama napravi

Falus
06-05-2014, 17:47
Yap, probao sam i to i totalno je loše.

Kupio sam i GTA IV na ovom saleu, ne znam ni sam zašto, valjda da mu dam još jednu šansu.

Izgubljeni_v2.0
06-05-2014, 17:53
Jebote pola foruma je sad plejka đir. Brijem da do prije tri godine PS3 nije imao nitko na forumu osim Vedrana i Winda.

crnisokol
06-05-2014, 17:58
kad bude trebao izać PS5, onda ćemo svi nabavit PS4 :-P

mada mislim da ću ovaj put prije kupit novu plejku, a nova će ionako najranije 2020.

Falus
06-05-2014, 18:09
Ja ću sigurno ranije, pošto sam ps3 kupio nakon par mjeseci razmatranja, a razmatrat sam ga počeo tamo u 1., 2. mjesec ove godine.

Ne znam kad točno, ali kad odigram sve ikad što sam mislio od ove generacije pa tek onda.

Falus
06-05-2014, 23:09
Bogami je dosadan ovaj laso bug više. Moram restartat misiju radi tog dreka.

Windwalker
06-05-2014, 23:39
Hmm,..
A ne znam.
Davno sam igrao prvi prolaz, al se ne sjećam nikakvog buga.
U drugom prolazu nedavno sam samo projurio kroz priču s možda dva bountyja, bez buga.

Falus
06-05-2014, 23:59
Ma čitao sam po netu da dosta ljudi ima to. Ali ono, preživit ću, nije gamebreaking dok god mogu reloadat. Ne znam kako se inače bugovi mogu riješit na ps3 osim patchom, a vjerujem da je zadnji patch. Druga stvar da je PC pa uvijek ima tisuću načina i razloga zašto je bug tu.

Windwalker
07-05-2014, 00:13
Obično se ne mogu riješiti nikako.

Recimo, glupi WITN ima gamebreaking bug u tri različita chaptera.
Ako te ulovi (a vjerojatnost je mnogo veća nego što bi smjela biti), gotovo. Moraš ispočetka.

A ovi sitni bugovi ovise od igre do igre, Ovaj tvoj očito nije baš toliko čest, jer nebi svi inače dizali igru u nebesa. No ti izgleda nemaš sreće.
Ja sam recimo u Resistance 3 imao bug sa zvukovima oružja svaki put kad sam igrao. Jednostavno katkad dok pukneš, zvuk pucnja se ne pojavi.
A onda skužim da drugi to nisu imali, tj. velika većina to nije imala.

Falus
07-05-2014, 00:25
Ako misliš na War in the North, meni je na kompu igra kod nekakve crvene kanalizacije ako se sjećam, umrla, 2-3 fpsa i to je to, morao sam odustat. Inače meh igra.

Ma super je igra i s tim, atmosfera i setting su vrh. Jahanje mi je postalo vrh i masu zabavnije nego recimo vozat auta u GTA IV.

Windwalker
07-05-2014, 00:38
Da, War in the North. Igra sama po sebi je meh, ali u coopu je bila zabavna.
No, onda dođe taj bug i sroza je na nulu.

Izgubljeni_v2.0
07-05-2014, 04:44
Ma čitao sam po netu da dosta ljudi ima to. Ali ono, preživit ću, nije gamebreaking dok god mogu reloadat. Ne znam kako se inače bugovi mogu riješit na ps3 osim patchom, a vjerujem da je zadnji patch. Druga stvar da je PC pa uvijek ima tisuću načina i razloga zašto je bug tu.
Evo što ti kaže R*: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200146186-NPCs-and-enemies-in-RDR-getting-stuck-on-the-ground-after-failed-lasso-attempts

Ja sam na PS3 osim sa RDR i FPS-om još jedino imao jedan manji bug sa Killzone 3. Nestajao bi mi zvuk na nekih 3-4 sekunde i onda se vratio. Ništa pretjerano strašno i desilo se svega 3-4 puta uvrh glave, al eto isto malo zasmeta. Ostalo je sve radilo glatko.

crnisokol
07-05-2014, 06:16
Ne znam kad točno, ali kad odigram sve ikad što sam mislio od ove generacije pa tek onda.

i ja tako nekako..s tim da volim jrpg-je tak da imam što igrati jedno još 2-3 godine...a tek druge godine izlazi Persona 5

Falus
07-05-2014, 09:05
Evo što ti kaže R*: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200146186-NPCs-and-enemies-in-RDR-getting-stuck-on-the-ground-after-failed-lasso-attempts

Ja sam na PS3 osim sa RDR i FPS-om još jedino imao jedan manji bug sa Killzone 3. Nestajao bi mi zvuk na nekih 3-4 sekunde i onda se vratio. Ništa pretjerano strašno i desilo se svega 3-4 puta uvrh glave, al eto isto malo zasmeta. Ostalo je sve radilo glatko.

A ne znam, spojen sam na net stalno i logiran na PSN, moglo ga je 10 puta do sad skinit :)

Primjetio sam da su mi se u dead eyeu počeli pojavljivat neki iksevi koji mi automatski nanišane metu na valjda najpogodnijm mjestima i ispali mi par metaka u roku odmah, nešto kao u SC: Conviction onaj mark and execute.
Mislim da mi nije to prije bilo, fora izgleda.

crnisokol
07-05-2014, 09:27
mislim da se ti ''iksevi'' automatski aktiviraju nakon prvih nekoliko questova

Falus
07-05-2014, 11:13
Ne ljubi me ovaj Red Dead nikako. Sad mi se i crashao pa sam morao na power tipku ugušit ps3.

Falus
07-05-2014, 22:57
Koji drek su slotovi koje ekipa na Rebootu prodaje na veliko?

Windwalker
08-05-2014, 00:17
Nemam pojma.
Možda razni accounti koje naprave da kupe samo jednu ili par igara, pa onta taj account prodaju.
Al nisam siguran.

W3DR4N
08-05-2014, 05:55
Account s jednom igrom, kupljen na američkom storeu uz pomoć bona.

Falus
08-05-2014, 08:11
Danke. A nositelji su ljudi koji ga dijele?

Falus
08-05-2014, 21:51
Mislim da sam 5 puta već čuo Wilhelm scream u RDR :D

Worthaur
14-05-2014, 16:21
New PlayStation Store discounts start today (http://blog.eu.playstation.com/2014/05/14/new-playstation-store-discounts-start-today/)

Windwalker
14-05-2014, 16:30
Ko još nema Okami HD, nek to ispravi.

W3DR4N
14-05-2014, 16:33
Kako su smećasti PS4 popusti lol.

crnisokol
14-05-2014, 16:50
kaj ovaj XCOM: Enemy Within je u biti GOTY verzija XCOM: EU?...piše standalone ekaspazija, al mislim da ekspanzija donosi dodatne stvari unutar glavne kampanje, tj. nije zasebna kampanja...

Windwalker
14-05-2014, 16:54
Da, mislim da je EW u biti jednaka kampanja i priča kao EU, tj. sadrži sve iz EU, ali s dosta noviteta (klasa, skillova) i poboljšanom raznolikosti misija (koje su u biti random, samo sad ima više mapa).
Barem sam tako negdje pročitao. Igrao još nisam.

crnisokol
14-05-2014, 17:05
budem to jednom uzeo no ne ovaj put...nego gledam ovaj Resident Evil 1+2+3 bundle, 50kn, možda uzmem, valjda će se isplatiti za te pare :)

W3DR4N
14-05-2014, 17:15
Nemoj. Nećeš ih odigrati. Možda ti se čini ok radi nostalgije, ali igre su stare i užasne i danas su čisti zamor.

Windwalker
14-05-2014, 17:34
Ja sam ih uspio odigrati.

Samo nemoj uzeti Chrisa u jedinici.


I nisu ni blizu zamor, kao recimo Ass Creed ili platina iz Ass Creedova, što određeni gospodin ima.

Windwalker
14-05-2014, 17:37
LOL, ima i platinu iz Far Crya, kojeg je popljuvao mnogo.

W3DR4N
14-05-2014, 18:18
Baš sam danas obnovio fasadu na kući u AC4, a sad skupljam za uređenje vrta.

Windwalker
14-05-2014, 18:21
Hehe.

Još mi nisi opisao što je točno u Far Cryu tolko loše.

Izgubljeni_v2.0
14-05-2014, 19:35
Far Cry 3 je ok. Al bi bio super da je Ubisoft svoje ideje i početni rad predao nekom sposobnom devu, vjerovatno bi dobili jedan od boljih FPS-ova. Ovako ga je Ubi srozao na ok može se odigrati jednom ili kad je teška suša igara upalit ću ga na kratko.

Falus
14-05-2014, 19:38
Koja šteta što se previše userem u hororima, baš bi uzeo ovaj RE4.

EDIT: Far Cry 3 ima problem svih open world igara, postane zamoran.

Xero
14-05-2014, 19:56
Lol RE4 horor.

Windwalker
14-05-2014, 19:59
Far Cry 3 je ok. Al bi bio super da je Ubisoft svoje ideje i početni rad predao nekom sposobnom devu, vjerovatno bi dobili jedan od boljih FPS-ova. Ovako ga je Ubi srozao na ok može se odigrati jednom ili kad je teška suša igara upalit ću ga na kratko.

Ma briga me za trojku.
Pitam ga za jedinicu na PS3, tj. zašto je toliko loša kako kaže.

Izgubljeni_v2.0
14-05-2014, 20:03
Ja sam RE4 refleksno ugasio na ALT+F4 nakon što sam opalio kružni zombiju i napravio WWE potez.

Maloki
14-05-2014, 20:31
Baš bi mogao uzet RE4. Kolko traje?

W3DR4N
14-05-2014, 21:45
RE4 je super i u verziji za PS3 dolazi s brdom sadržaja. Ak igraš prvi put, ima bar 20-25 sati, Adina kampanja i drugi put je još bolje igrati zbog nabrijanih oružja.
Al uzmi s Code Veronicom. Paket je nekih 5-10 kuna skuplji od samo RE4.

Xero
14-05-2014, 21:55
PC verzija je bolja.

Izgubljeni_v2.0
14-05-2014, 21:56
Ja sam baš mislio kad tad dati RE serijalu šansu ponovno, al nakon odigranog TLoU sve vezano za zombie tematiku izgleda žalosno loše nakon njega.

Windwalker
14-05-2014, 22:09
Baš bi mogao uzet RE4. Kolko traje?
Puno traje i najbolji je u serijalu.
Al ima jedan problem koji budale nisu popravili i na koji se treba naviknut.
Kad stisneš i držiš ciljanje, cilja se s lijevom gljivom, a ne desnom ko u svim normalnim igrama.
Mislim, nije neki problem, jer ionako ne možeš hodat i pucat. Al ak ti je mozak naviknut na RE5, kao što je meni bio, treba ga prekopčat malo.
No sramota je što nisu mogli dodati tu liniju koda da normalno ciljaš, kad su već mogli složiti RE5 tip kontrola, koji originalni RE4 na PS2 nije imao.

W3DR4N
14-05-2014, 22:15
Ma briga me za trojku.
Pitam ga za jedinicu na PS3, tj. zašto je toliko loša kako kaže.

Zato jer su port radili neki random indijci i creditsi su puni indijskih imena.
A kad indijci programiraju, to je po defaultu nešto loše.

Ubisoft je bio toliko nesposoban da je uspio uništiti valjda sve u igri. Imaš dojam kao da je igra portana na PS2, a ne PS3.
Ono, baš ništa ne valja, pa ne znam što bi uopće naveo kao manu.

Grafika je full uništena.
Objekti nestaju nekoliko metara ispred tebe. Nestaju teksture i one udaljene stalno nešto trepere.
Ponekad se teksture krivo učitaju, onda glavni lik umjesto glave ima teksturu metala.
Igra stalno šteka.
Konzola se smrzava.

Od drugih problema.
Fizika je izbačena. Ubijeni neprijatelji često ostanu stajati na mjestu kad ih ubiješ.
Ili baciš bombu, a umjesto da ga ubije, on odleti negdje na drvo i dalje puca na tebe.

Osim fizike je izbačen i recoil, tebi i protivnicima.
Ono, uopće ne vidiš protivnika, a on te savršeno pogađa kroz tri šume iako te uopće ne vidi ni ti njega.
Ali imaš full auto aim bez recoila i dovoljno je samo naciljati i već je nišan deset metara dalje na njemu.
Posebno su iritantni likovi s rocket launcherima. Lik ispali raketu s kilometra i pol, raketa leti dobrih 30 sekundi ali ako ostaneš na mjestu, nema šanse da te ne pogodi. Uvijek savršena preciznost.
I ti se možeš skrivati, ležati, bilo što. Čim si kilometar udaljen od protivnika, odmah alarm i savršena preciznost raketa.

Težine igre su uništene.
Easy i normal su bolesno lagani i samo ideš kroz igru.
Hard i Realistic su bolesno teški.
Sve te ubije u dva savršeno naciljana pogotka. Rakete i monsteri su instant kill i cijela igra se svodi da ubiješ protivnike prije nego oni tebe.

Igra je koštala 30 kuna i zbog toga sam je kupio i onda odigrao.
Ali ne vrijedi ni toliko. Igra je oduvijek užasna, ali ovaj port je nova razina užasnosti.
Nemoguće užasno čak i za Ubisoft.
Najgori port ikad. IKAD.

Windwalker
14-05-2014, 22:20
Ali ti imaš platinu, heh.

W3DR4N
14-05-2014, 22:21
A jebiga.

Izgubljeni_v2.0
15-05-2014, 05:14
A još su ti kada si igrao u PSN sig stavili sliku od Far Cry Instincts, a ne od Classica.

flander
20-05-2014, 17:20
zaželim se igrat RDR online jer je GTAO kurac debeli,dosadno do zla boga, kad ono kifla, serveri hakirani i neigrivi =((

/sad panda

crnisokol
20-05-2014, 17:35
nisam isprobavao, no mislim da sam pročitao da ovaj mjesec mijenjaju servere il nešt slično...

flander
20-05-2014, 17:54
ma mislio sam to sad malo igrat do te pare više ne dobim ffs :D

igra mi se Batman AC,MGS:GZ i Diablo 3 RoS :D pa nikako da si to pičnem, a sa RDR sam mislio malo skratit vrijeme hehe

crnisokol
20-05-2014, 18:35
inače sam i ja mislio isprobati, no ak kažeš da ne radi onda ću nastavit kampanju

ja pak čekam objavu PS+ igara za sljedeći mjesec, nadam se da će konačno stavit neki RPG i recimo neku šoru (Injustice: Gods Among Us bi bilo idealno :D)...a i godišnji naslovi bi se trebali mijenjati tak da će sigurno bit neki dobar, nekako mi se čini da bi Beyond: Two Souls mogao bit godišnji...

flander
20-05-2014, 19:02
evo ovo se dešava


https://www.youtube.com/watch?v=KipCQ1nGFZI

ma užas

flander
23-05-2014, 19:34
ima tko jeftino za prodat Batmana AC i AA ? pomogućnosti da je AC GOTY ?

:D

Maloki
23-05-2014, 20:07
Mogu ti posudit AA.
Ako se ikad odlučiš javit na telefon kad te zovem.

Falus
27-05-2014, 20:21
Jese isplati Heavy Rain nabavljat?

W3DR4N
27-05-2014, 20:25
Zašto ne. Igra je užas po gameplayu, ali je zanimljivo probati nešto drugačije. Beyond također.

Izgubljeni_v2.0
27-05-2014, 21:18
Radnja, likovi, gluma i sve ostalo vezano za priču je trešina a igra je doslovno interaktivni film. A gameplay onako očekivaj pnc avanturu, samo na sixaxis način. Ono što je meni bilo dosta jebeno u Heavy Rainu je to što aposlutno svaka odluka utječe na tijek radnje. Imaš 4 glavna lika i možeš ih sve pobiti do pola igre ako si baš specijalac. Imaš neke manje odluke za koje ćeš dobiti nešto drugačiji dijalog i cutscenu, ali je zapravo većina njih koja ima bitan ishod na cijelu priču. Granati se može u svim smjerovima. Evo amo to ovako staviti za primjer:

Zakuhtavanje radnje random chaptera:
-> Ishod izbora 1 -> Nastavak izbora 1 -> Konačan ishod izbora 1
-> Ishod izbora 2 -> Nastavak izbora 2 -> Nastavak izbora 2 -> Konačan ishod izbora 2
-> Konačan ishod izbora 3

I igra će svaki put krenuti s jedne od tri točke i tijek radnje i događaja kroz cijeli igru izmjenjen. Ponekad neće biti toliko bitno, ali opet igra neće zaboraviti što si pred 4 chaptera napravio i opet ćeš nešto drugačije igrati. Neke lokacije i hrpu događaja možeš u potpunosti preskočiti napravljene prethodnim izborom. Tako si možeš olakšati i skratiti igru ili je produžiti i otežati sebi. Sve zavisi kako igraš. Igra te nikad ne upozori kada možeš umrijeti tako da su čak i obični QTE napeti. Ni sama dobra prezentacija ne škodi doživljaju. Ponekad pomisliš ovdje bi mogao biti propucan ili tako nešto, a na kraju se samo hrvaš s kokošima. Onako ok igra za probati i odigrati ako je nađeš za nekih 50-80kn max, no sve više je previše.

Beyond je već teže smeće jer je sve to zaboravio i odjebao taj sistem odluka i događaja. Ima ih, al nema ni djeić toga iz Heavy Raina. Čak i ono što su ispravili su nadoknadili tako što su drugu stvar dodatno usrali. Primjerice imaš odličnu glumu zbog super voiceactinga, zakon grafike i mocapa, al koja instant pada u vodu zbog smeće radnje i smiješno loših razvoja događaja. To odigraj ako ti neko pokloni ili bude na PS+.

Windwalker
27-05-2014, 21:30
Jese isplati Heavy Rain nabavljat?
Da. Zakon je.

Pogotovo ak ti se sviđaju filmovi tipa Seven i Prisoners.

U biti je QTE film od 10 sati, al je zakon.

Maloki
27-05-2014, 22:01
Beyond je treš i zato se isplati odigrat, a Heavy Rain djeluje retardirano ko Beyond ali sa užasnim animacijama.
Beyond je skoro pa The Room videoigara.
S time da, jel, The Room traje oko sat i pol i pogledao sam ga 6 puta i najbolji je film.

Falus
27-05-2014, 23:46
Možda ga uspijem utrejdat za Unc 3 pa se zato mislim. Dobro je aj, očekivao sam pljuvaonu samo takvu. Baš mi pari igra koja je priznata u narodu, ali je cijeli PCPlay forum mrzi.

Xero
27-05-2014, 23:49
Od kad je Beyond priznan u narodu?

Maloki
27-05-2014, 23:50
Znaš ko je isto bio priznat u narodu?
Hitler.

Xero
27-05-2014, 23:51
Hitler je objektivno bolji čovjek od David Cagea.

Falus
28-05-2014, 00:07
Od kad je Beyond priznan u narodu?

Mislim na Heavy Rain. Ima više manje pozitivne ocjene po netu.

Windwalker
28-05-2014, 00:56
Možda ga uspijem utrejdat za Unc 3 pa se zato mislim. Dobro je aj, očekivao sam pljuvaonu samo takvu. Baš mi pari igra koja je priznata u narodu, ali je cijeli PCPlay forum mrzi.
Ma koji forum, lol?
Pa igru su ovdje igrala valjda tri čovjeka: W3DR4N, Izgubljeni i ja.
Svatko od nas ima drukčije mišljenje, al svi smo ti rekli da je odigraš.
Ko ti je još ostao?
Par good guy konzolaša koji je još nisu igrali.
I Xero i master race koji je sigurno nisu nit neće igrati i samo prde po svemu (s tim da je Xero još najnormalniji od njih, al svejedno nekad previše prdi).


Igra je desetsatni QTE s odličnom atmosferom i solidnom pričom i likovima.
U biti evolucija point&click avanture.
Trebaš znat u kaj se upuštaš, a ne kasnije reći, joj pa ovo nema akcije i smrdi.
Evo, opet ponavljam. Igra je velik QTE i zanimljivo iskustvo.

W3DR4N
28-05-2014, 06:07
I Heavy Rain i Beyond su puno bolje igre od Telltaleovih avantura. Ako su ti one ok, onda će ti ove biti super.

Falus
28-05-2014, 07:34
Teško da je bolje od Walking Deada, ali doro.

@Wind

Pa to su više manje jedini živi ljudi ovdje :)

Maloki
28-05-2014, 08:47
Na stranu nesposobnost Telltalevih programera, ali oni za razliku od Quantic Dreama uspiju složit zanimljivu priču i likove.

The Wolf Among Us je bolji od The Walking Dead.

crnisokol
28-05-2014, 09:11
kad namjeravaju završit cijelu sezonu Wolfa? a i Walking Dead drugu?, kad smo već kod toga..

Xero
28-05-2014, 09:30
Izašla nova epizoda danas.

Maloki
28-05-2014, 10:28
Ovaj put nakon čak mjesec i pol. Baš su ubrzali.

Worthaur
28-05-2014, 12:51
Big savings on Batman games start today on PlayStation Store (http://blog.eu.playstation.com/2014/05/28/big-savings-batman-games-start-today-playstation-store/)


Aj da i za PS4 bude dobar popust. Piknut cu si Injustice za 100kn.

Deadwalker
28-05-2014, 12:57
GG je Heavy Rain.
Hejtanje po QTE-u u toj igri je kao da kupiš Diablo pa hejtaš jer je igra grindfest. Izgubljeni je dobro pojasnio zašto valja.
Beyond nisam igrao, al' većina ljudi koje znam su rekli da je grafika jedino što valja.

W3DR4N
28-05-2014, 17:05
Heavy Rain ima više živosti. U Telltaleovim igrama se radi o karikaturama i manje više je sve iritantno.

Heavy Rainom je David Cage htio napraviti nelinearni interaktivni film i to mu je uspjelo.

S Beyondom nije htio to, nego je s poznatim glumcima htio valjda sam sebi dokazati da su igre medij budućnosti i za svakog i da mogu imati tu holywoodsku kvalitetu prezentacije.

Cijenim Davida Cagea jer ima muda godinama tupiti po svom i trošiti bolesne pare na ono što se njemu sviđa. Kao kontrast tome, jedan Ubisoft forsa da se svidi baš svakome. Ko iritantni ljudi koji si sa svima moraju biti dobri. Marš.

Deadwalker
28-05-2014, 18:52
Da Ubisoft nije najveća sponzoruša, ovaj Blacklist koji igram bio bi savršen.
Ovako je samo za ubit vrijeme malo.

crnisokol
29-05-2014, 15:49
na PS+ sljedeći mjesec: PS4 - Trine 2: Complete Story i Pixeljunk Shooter Ultimate
PS3 - NBA 2K14 i Lone Survivor (Director's Cut)
VITA - Dragon's Crown i Surge Deluxe

dobra vijest je što su dodali jednu igru mjesečno za PS4

loša što vjerojatno neće mijenjati godišnje naslove, odnosno samo će ih maknuti bez da stave nove (ako sam dobro protumačio članak)

Maloki
29-05-2014, 16:19
Linkaj članak.

Worthaur
29-05-2014, 16:20
http://blog.eu.playstation.com/2014/05/29/playstation-plus-june-nba-2k14-dragons-crown-pixeljunk-2/

Maloki
29-05-2014, 16:39
Godišnji naslovi su inače išli u odvojenoj najavi.

crnisokol
29-05-2014, 17:09
nema više godišnjih..potvrđeno je u komentarima od strane Sonyja da se godišnji naslovi mijenjaju za jednu dodatnu PS4 igru...

loše, barem kako sada stvari stoje...istina umjesto 5 godišnjih dobiješ svaki mjesec jednu = 12 ukupno...no ovih pet su skoro sve bili odlični naslovi (LBP: Karting, XCOM: EU, Uncharted 3, Gravity Rush, Uncharted: GA), dok će ta dodatna za PS4 bit neka indie gluparija...

crnisokol
29-05-2014, 17:23
ovaj mjesec ih je čak i Microsoft nadmašio sa svojim Games with gold - daju Dark Souls i Super Street Fighter IV: Arcade Edition za X360 i Max: A Curse of Brotherhood i Halo: Spartan Assault za XBone

flander
29-05-2014, 19:10
sve više i više gubim interes u taj PS+

Falus
29-05-2014, 20:35
Jel Ameri i Europljani dobijaju iste ps+ igre? Ja čekam neku prejebenu igru pa da iskoristim onaj 14 day trial za preći je :3

flander
29-05-2014, 21:06
ne

ovaj ili prošli mjesec na US PS+ je bio Batman AA, dok na EU je bilo neko smeće,PES 2014 ili tak neš

Izgubljeni_v2.0
29-05-2014, 22:57
Kakav je Ground Zeros reci ti nama.

Maloki
29-05-2014, 23:06
ovaj mjesec ih je čak i Microsoft nadmašio sa svojim Games with gold - daju Dark Souls i Super Street Fighter IV: Arcade Edition za X360 i Max: A Curse of Brotherhood i Halo: Spartan Assault za XBone

Kako za koga.
Pošto imam Dark Soulse i igra mi se NBA ovo mi je super došlo.

crnisokol
30-05-2014, 05:58
ne

ovaj ili prošli mjesec na US PS+ je bio Batman AA, dok na EU je bilo neko smeće,PES 2014 ili tak neš

Batman AC je na EU bio negdje prije godinu i pol, još prije nego sam ja kupio plejku


Kako za koga.
Pošto imam Dark Soulse i igra mi se NBA ovo mi je super došlo.

pa i meni NBA 2K14 odgovara, no pod pretpostavkom da nemaš Dark Souls onda je Microsoftovo definitivno bolje...jedino što Sony sveukupno daje dvije igre više jer ima tri platforme...

crnisokol
30-05-2014, 06:05
sve više i više gubim interes u taj PS+

očito su najbolji dani iza nas što se tiče PS+, jer je u PS4 Plus uključen i online multiplayer i rekli su iz Sonyja da je otprilike polovica PS4 kupaca uzela i Plus pretplatu...više ne moraju toliko privlačit pretplatnike s odličnim igrama

no vjerojatno će se stanje nešto popraviti s vremenom kad počnu i za PS4 davat jednu AAA igru, a ne samo indie naslove...

budući da ove godine namjeravam kupit Vitu, a s vremenom i PS4, meni je ovo i dalje odličan deal - šest igara mjesečno za 365kn godišnje (+ 3 mjeseca ako bude opet neka promocija)...istina nešto lošiji nego je bio pred godinu dana no i dalje isplativ...


samo nek stave više i nekakav RPG :)

Arbiter of Change
30-05-2014, 07:15
Kako EU dobija bolje Vita igre za PS+ ovih par mjeseci, to nije normalno. :) Prvo Muramasa Rebirth pa Dragon's Crown.

crnisokol
30-05-2014, 07:24
ok, no Dragon's Crown mi izgleda kao odličan coop naslov za PS3, tak da šteta što nije cross-buy...al istina, igre za Vitu su odlične u zadnje vrijeme...bio je i Soul Sacrifice nedavno, bar mislim

W3DR4N
30-05-2014, 07:42
Sony je mudar s Vitom. Poklanja velike igre jer zna da ćeš kupiti njihove kartice. Ja sam pored vrhunske Plus ponude kupio samo dvije igre, Personu 4 i Tearaway.

flander
30-05-2014, 17:34
Kakav je Ground Zeros reci ti nama.


meni dobar, kratko ali slatko

baza u kojoj igraš je enormno velika, stealth je dobar, nema nebuloza, frajer te skuži sa 50 metara i postane mu neš sumnjivo te pozove pojačanje na tu lokaciju da istraži itd

Snake je veoma agilan za svoje godine :D fluidni su mu pokrenit, CQC je baš sočan, možeš ga išamarat i onda mu uzet pušku iz ruku, dok ležiš možeš se okretat za 360 stupnjeva, tipa ko MP3

tagiranje i refleks mod su fora dodatak, ali ako ti sa time upropaštava težinu slobodno ugasiš, onda ti ostaje samo da se osloniš na svoja ćutila :D

sviđa mi se pristup misijama kojih ima dosta, možeš iz više lokacija i načina infiltrirati bazu, lijepo se da isplanirat put do cilja

nema više klasičnog inventorija, sad je sve na D-šadu, recimo ko u Unchartedu mjenjaš oružja

neznam, sve u svemu meni je bio zabavan, jedino sam glavnu misiju prešal i jednu opcionalnu misiju, trofeje cu naknadno skupit, nema ih previše, cca 20 bez platine

od Phantom Paina mogu ocekivat prejebačku masivnu stealth igru, jer ako je Ground Zero baza ovoliko ogromna i detaljno odrađena, bojim se pomislit kakva ce bit ona misija u Afganistanu kad spašavaš Kaza :D

Windwalker
30-05-2014, 17:44
U prijevodu, dobar je za besplatno skinuti demo, a ne platiti ga 300-400kn.

crnisokol
30-05-2014, 17:56
ne pričaj gluposti pa nigdje se ni nije prodavao za tolke pare, mislim da je na Storeu 150kn, a retail 20 funti...

Windwalker
30-05-2014, 18:03
U početku je bio kojih 35 funti.

Worthaur
30-05-2014, 18:08
Najavljivali su skuplju next-gen verziju al su smanjili cijenu prije releasa.
Ja sam ga odigrao za 20kn, platio 200 a prodao za 180.

flander
30-05-2014, 18:53
U prijevodu, dobar je za besplatno skinuti demo, a ne platiti ga 300-400kn.

aj ne trkeljaj

za 150kn vrijedi, imaš čist solidnih 10 sati igre

Windwalker
30-05-2014, 19:14
Imaš max pol sata ak znaš igrat igre.

Ak ne znaš igrat igre, može se popest na jedan sat.

Tako svi kažu pa ti ne trkeljaj.

Worthaur
30-05-2014, 19:16
Ja koji sam odigrao ti kazem da nije tak.

Windwalker
30-05-2014, 19:22
Angry Joe kaže da je.
Ok, dva sata. Nek vam bude.

flander
30-05-2014, 22:44
šta me boli racu za nekog drugog

ja velim da imaš solidnih 10 sati za istražit sve, malo se zajebavat itd

teoretski svaku igru moš prec ispod planiranog

Dark Souls mos prec za sat dva, pa opet ne vrijedi 300 kuna

:P

ne rise kekva

Izgubljeni_v2.0
30-05-2014, 23:00
Neznam sad sam na pauzi od MGS-a. Igram Pacific Rift i Stick of Truth na PC. Nastavljam s MGS-om za nekih tjedan dana pa ću se uhvatiti Ground Zerosa isto. To tagiranje i slično mi zvuči preloše. Neznam to je kao da ti igra oprosti jer loše igraš. Ono kad te uhvati jebi se i idi ponovno te se potrudi ne biti kripl, a ne evo vidilo te pa ćemo ti usporiti vrijeme da se ti stigneš izvući.

Windwalker
30-05-2014, 23:38
šta me boli racu za nekog drugog

ja velim da imaš solidnih 10 sati za istražit sve, malo se zajebavat itd

teoretski svaku igru moš prec ispod planiranog

Dark Souls mos prec za sat dva, pa opet ne vrijedi 300 kuna

:P

ne rise kekva
Dark Souls ne možeš proć za sat dva.

No ak ćemo po tvome, onda su COD-ovi vrhunske igre prepune sadržaja koje daju po 1000 sati igre svaki.

Jebemu, prelazak igre pet puta za redom na pet različitih težina da otključaš sve trofeje nije jednak trajnosti igre.

Jer ako ćemo tako i ako taj demo traje deset sati (dakle, pet puta duže nego što inače traje), onda svaka igra traje mnogo puta duže nego što inače traje (DS ima bezbroj NG+, od kojih su 7 različitih).

Tako da ako sve igre skaliramo na taj način, i dva sata u MGS postane deset, onda sto sati u DS postane petsto, pet sati u svakom COD-u postane dvajstpet (bit ću pristojan i zanemariti MP), itd.

I tom računicom, MGS od bijednih deset sati je na dnu liste. I opet vrijedi razmjerno puno manje od ovih znatno duljih igara.

Znam da si fanboy i boli te što vrijeđam tu tvoju 'igricu', no Ground Zeros je JEBENI DEMO!!!

W3DR4N
31-05-2014, 03:08
Znači pretežak ti je.

dugi
31-05-2014, 06:51
LOL, konzolašima je fakat lagano uzeti pare. Prodaš im faking DEMO, i onda sami sebi mažu oči kako je to igra jer su taj demo prošli nekoliko puta.

crnisokol
31-05-2014, 07:48
istina da je malo duži demo, no opet ja bi radije platio Ground Zeroes i uživao u tih par sati nego igrao besplatno LOL, DOTA-u, WoT i slične pizdarije...

a i mislim da do kraja godine možemo očekivati Ground Zeroes u PS+

dugi
31-05-2014, 07:56
Tko tko što voli više igrati nema veze sa lakoćom izvlačenja novaca iz džepova korisnika. Prodavati demo je vrhunac bezobrazluka a to što ima dovoljan broj kupaca je za jednu dublju analizu :D.

crnisokol
31-05-2014, 08:13
imaš i dosta indie naslova koji traju sat do dva (recimo Gone Home) pa nitko ne cjepidlači

tko hoće nek kupi, ostali, ukjlučujući mene, će pričekati neko veće sniženje ili da ubace u Plus...

Maloki
31-05-2014, 08:23
Gone Home je najveće smeće.

Nema šanse da bih dao 150kn za demo koji će ionako biti dio pune igre kad izađe.

Deadwalker
31-05-2014, 08:32
Lol i racionaliziranja.
Normalno da je demo. Nekada prije doba brzog interneta jedan takav level došao bi na onom PCP DVD-u. To što se napravilo s tom "igrom" je čisto izvlačenje novaca od fanova koji će naravno reći da to nije demo. Nisu izdavači bedasti kada to rade. Koriste fanbojizam u svoju financijsku korist.
Al' ne kužim čemu potreba za opravdavanjem. Potroše ljudi 150kn na mnogo veće gluposti.

Falus
31-05-2014, 08:42
Ja nisam ni znao da će to biti dio glavne igre. Stvarno su se drznuli prodavajući to :D

cham3leon
31-05-2014, 09:10
istina da je malo duži demo, no opet ja bi radije platio Ground Zeroes i uživao u tih par sati nego igrao besplatno LOL, DOTA-u, WoT i slične pizdarije...



>LOL DotA i WoT su jedine igre koje možeš igrati a da ne budeš naivni potrošač kojeg izdavači muzu kad se sjete, ja nisam prljavi PC igrač pa me to opravdava.
>Gone Home je jedina indie igra koju poznajem i vjerujem da su sve indie igre klonovi Gone Homea koji traju jednako dugo i nemaju gameplay

Količina implikacija na ovom forumu je u stabilnom porastu

flander
31-05-2014, 09:10
@ Wind DS se itekako može proc za 2 sata

W3DR4N
31-05-2014, 09:15
Bolje 150 kuna dati za novi Farming Simulator.

Falus
31-05-2014, 09:25
>LOL DotA i WoT su jedine igre koje možeš igrati a da ne budeš naivni potrošač kojeg izdavači muzu kad se sjete, ja nisam prljavi PC igrač pa me to opravdava.
>Gone Home je jedina indie igra koju poznajem i vjerujem da su sve indie igre klonovi Gone Homea koji traju jednako dugo i nemaju gameplay

Količina implikacija na ovom forumu je u stabilnom porastu

Potpis.

Plus, Dota cepa.

Izgubljeni_v2.0
31-05-2014, 09:25
Gone Home je najveće smeće.

Nema šanse da bih dao 150kn za demo koji će ionako biti dio pune igre kad izađe.
Ček gdje si to pročitao? Baš sam sad malo guglo i svugdje piše da su to dvije odvojene igre. Misilim nastavlja se jedna na drugu, al nigdje ne piše da se uz The Phantom Pain dobije i Ground Zeros.

W3DR4N
31-05-2014, 09:34
Ako ne stavi Konami, Zavvi bude neslužbeno napravio poklon za preorder Phantom Paina.

Maloki
31-05-2014, 10:06
Ground Zeroes je prvo trebao biti stand-alone, pa dio Phantom Paina, pa na kraju ipak odvojen.
To je ko kad otkinu dio igre pa ga naknadno prodaju kao DLC, ali su DLC ovaj put odlučili prodat prije pune igre.

hansi
31-05-2014, 10:49
istina da je malo duži demo, no opet ja bi radije platio Ground Zeroes i uživao u tih par sati nego igrao besplatno LOL, DOTA-u, WoT i slične pizdarije...

a i mislim da do kraja godine možemo očekivati Ground Zeroes u PS+

lol koji kurac, cemu ovaj post? zasto sad svaki idiot ima potrebu flejmat lol i dotu, i koji kurac trpate tenkove u isti koš s njima? jeste svi toliko ignorantni i retardirani? radije bi dao 300 kuna za igru od 2-3 sata nego igrao besplatnu, kvalitetnu pc igru koju mozes igrat s prijateljima, koja ima hrpu contenta, koja ima play value od 1000+ sati, minimalno?

hansi
31-05-2014, 10:53
jel svaki tip koji je kupio konzolu prije godinu dana sad mora srat po pc gamingu? bar ste igrali ista od toga sto navodite duze od pola sata pa znate o cemu pricate

Deadwalker
31-05-2014, 11:32
a bu bu.

Falus
31-05-2014, 11:51
Dobro im je rekao hansi. Provokatori pljucaju po Doti iako je sa ekipom + skype orgazmično zabavna.

Windwalker
31-05-2014, 11:56
@ Wind DS se itekako može proc za 2 sata

Ne može.

Onaj ko ga je prošo tako, učinio je to u desetom prolazu kad već sve zna. A to se ne računa.

Najboljem igraču prvi prolaz će trajati minimalno 30 sati.

Windwalker
31-05-2014, 11:58
Dobro im je rekao hansi. Provokatori pljucaju po Doti iako je sa ekipom + skype orgazmično zabavna.
Nope.

Dote i sve to su smeće, i da imam skype i ekipu, radije bi igrao šah ili belu nego te dote, a to puno govori.

cham3leon
31-05-2014, 12:02
jel svaki tip koji je kupio konzolu prije godinu dana sad mora srat po pc gamingu? bar ste igrali ista od toga sto navodite duze od pola sata pa znate o cemu pricate

Al baš to, svatko tko je kupio konzolu u zadnje vrijeme odmah postane militantni pleb, valjda da opravda neisplativu kupovinu.


Dote i sve to su smeće, i da imam skype i ekipu, radije bi igrao šah ili belu nego te dote, a to puno govori.

To govori da nemaš ekipu?

Deadwalker
31-05-2014, 12:09
Pa konzole su sada baš isplativa investicija.
Za male novce dobiješ solidan igraći stroj i mogućnost igranja hrpetine dobrih igara. Taman se možeš iživiti dok za nove konzole se malo ne popuni katalog.

Windwalker
31-05-2014, 12:15
To govori da nemaš ekipu?

Onu koja bi igrala dotu, nemam.
Družim se samo s ljudima s ukusom.

cham3leon
31-05-2014, 13:22
To sam i rekao.

W3DR4N
31-05-2014, 17:15
Da postoje samo tri igre, Dota, Wot i Ground Zeroes, u tom slučaju bih rado Ground Zeroes platio i 1000 kuna.

dugi
31-05-2014, 17:41
Kao što rekoh, konzolašima je lako uzeti pare.

Worthaur
31-05-2014, 17:55
Vrlo lako, daj mi dobar proizvod i dam ti pare.

dugi
31-05-2014, 17:58
Npr. DEMO.

Worthaur
31-05-2014, 18:10
Prequel, koji nece biti dio glavne igre, znaci nije demo.

dugi
31-05-2014, 18:14
OK, prodali su vam prequel koji traje ko nekadašnji besplatni demo.

EDIT; slično kao što su vam prodali GT5 arkadni mod.

Windwalker
31-05-2014, 20:08
Da postoje samo tri igre, Dota, Wot i Ground Zeroes, u tom slučaju bih rado Ground Zeroes platio i 1000 kuna.
A dobro, to sigurno da, bez pogovora.

No, postoji milijun igara, tak da ne.

Xero
31-05-2014, 20:52
Da postoje samo te tri igre najbolje bi bilo odreć se gejmanja.

Windwalker
31-05-2014, 22:30
A i to, da.

Falus
01-06-2014, 01:44
Da postoje samo tri igre, Dota, Wot i Ground Zeroes, u tom slučaju bih rado Ground Zeroes platio i 1000 kuna.

Lako ti je kad si lovaš. Čim je 500 kuna za Watch Dogs sitnica, zna se koja je ura.

W3DR4N
01-06-2014, 07:01
Nije sitnica, ali za tako dobru igru ništa nije previše.

crnisokol
01-06-2014, 09:58
jel svaki tip koji je kupio konzolu prije godinu dana sad mora srat po pc gamingu? bar ste igrali ista od toga sto navodite duze od pola sata pa znate o cemu pricate

prvo - PC gaming nije jednako DOTA/LoL/WoT
ne serem po pc gamingu, štoviše imam dost dobar PC i dalje namjeravam gejmat na njemu, evo nedavno odigrao Tomb Raider...igrao sam DOTA-u 2 dovoljno da znam da mi je sranje...i MOBA-e smatram dnom PC-gaminga, radije ću uzet ove Microsoftove remastere Age of Empiresa i Mythologyja pa ponovno uživat u strateškim klasicima...kvalitetna nije, igrat s prijateljima mogu hrpu drugih - boljih - igara (a i kaže buraz da je community grozan dok igraš s random igračima), hrpa contenta - hmm, pa kaj nema DOTA samo jednu mapu il tak nešt?, replay value je kod mene bio negativan...a i ako ćeš tako računati replay value onda svaka multiplayer igra ima 1000+ sati

gle ok ako se tebi sviđa - have fun

recimo buraz je već utukao hrpu sati u DOTA-u, i on me u biti nagovorio da probam pa da skupa igramo no evo ispalo mi je dosadno/naporno/repetitivno/nezanimljvo...i njemu je u biti jasno zašto su meni MOBA-e sranje i nije odma butthurtan kad mu to kažem

W3DR4N
04-06-2014, 16:57
Danas je počela super pre-E3 akcija na Storeu. Ima svega za PS3, PS4 i Vitu. Ponuda za PS3 najveća i s najboljim cijenama.

http://blog.eu.playstation.com/2014/06/04/pre-e3-discounts-start-today-playstation-store/

crnisokol
04-06-2014, 18:07
pa i nije im nešto ponuda, većinom ili je preskupo ili je bilo u Plusu

Falus
04-06-2014, 18:09
Yap, ali zato je na US storeu nekoliko RPG naslova na sejlu.

crnisokol
04-06-2014, 18:19
nije ni US sale puno bolji...jedino Mass Effect Trilogy se isplati ukoliko nemaš/nisi igrao niti jedan i Ni No Kuni no on je bio nedavno na EU za 45kn

Falus
04-06-2014, 18:25
Jel Dragon Age valja što na ps3?

Windwalker
04-06-2014, 18:36
Ocjene kažu da valja, al si provjeri za svaki slučaj.

Izgubljeni_v2.0
04-06-2014, 19:45
Pa vjerovatno isti je kao i za PC osim kontrola naravno, kakav bi bio.

Falus
04-06-2014, 20:43
Ma čitao sam da ima nekakve FPS dropove i freezanja pa ne znam koliko je učestalo to.

Xero
04-06-2014, 23:01
Nema tactial view.

W3DR4N
09-06-2014, 10:09
Ovaj Dragon's Crown je pravo osvježenje. Igra je pravi nasljednik Golden Axea. Ali umjesto da su se glupirali i išli na nekakav pixel-art i gluposti, igra ima prekrasnu 2D grafiku.

Sam gameplay je klasičan beat em up, ali prožet vrhunskim RPG elementima. Klase i loot su preuzeti iz Diabla, instanciranje dungeona do bossa iz Demon's Soulsa i cijela stvar vrlo dobro funkcionira.
Ima samo devet levela, ali se ponavljaju preko 100 puta jer se igrač stalno vraća levelirati, obavljati side-questove, lootati i tako to.

Ovaj mjesec je na Viti besplatan, PS3 verzija je još uvijek dosta skupa i preko Storea i fizička verzija. Eventualno Game za 20 funti.

crnisokol
09-06-2014, 10:52
šteta što nije cross-buy...izgleda kao idealna igra za coop

Windwalker
09-06-2014, 12:15
Ovaj Dragon's Crown je pravo osvježenje. Igra je pravi nasljednik Golden Axea. Ali umjesto da su se glupirali i išli na nekakav pixel-art i gluposti, igra ima prekrasnu 2D grafiku.

Sam gameplay je klasičan beat em up, ali prožet vrhunskim RPG elementima. Klase i loot su preuzeti iz Diabla, instanciranje dungeona do bossa iz Demon's Soulsa i cijela stvar vrlo dobro funkcionira.
Ima samo devet levela, ali se ponavljaju preko 100 puta jer se igrač stalno vraća levelirati, obavljati side-questove, lootati i tako to.

Ovaj mjesec je na Viti besplatan, PS3 verzija je još uvijek dosta skupa i preko Storea i fizička verzija. Eventualno Game za 20 funti.
To mi je na listi.
Uzet ću fizičku kopiju za kojih 15 funti kad bude.

W3DR4N
09-06-2014, 12:28
Obično te japanske igre, ako nisu ultrapopularne, nikad ne padnu tako nisko. Prije se dogodi da rasprodaju i nikad ne obnove zalihe.
A na njuškalu i forumima igre nema za kupiti polovno. Prenepoznata je i za ciljane igrače i onda i oni koji kupe, ostave u kolekciji.

Sad vidim da ni Game nema više. Stock alert. Onda je najjeftiniji Base za 26 funti.

cham3leon
09-06-2014, 12:48
/cut

-Prekrasnu 2D grafiku
-Klase i loot preuzeti iz diabla

Nije mi jasno. Obsidianu si pisao protestno pismo jer u 2014. A.D. koriste 2D grafiku, a Diablo ne možeš smisliti.

W3DR4N
09-06-2014, 14:55
Puno toga tebi nije jasno.

crnisokol
10-06-2014, 10:13
budući da mi ističe PS+ pretplata za manje od mjesec dana, da pitam ekipu koja ima Plus...jel znate da li možda Sony šalje ponudu s nekakvim popustom ako odmah ne produžiš pretplatu?

W3DR4N
10-06-2014, 10:39
budući da mi ističe PS+ pretplata za manje od mjesec dana, da pitam ekipu koja ima Plus...jel znate da li možda Sony šalje ponudu s nekakvim popustom ako odmah ne produžiš pretplatu?

Ne lol. Al su znali imati akciju 12+3 mjeseca.

Falus
13-06-2014, 23:37
Jel postoji način da ps3 čita .srt titlove?

Izgubljeni_v2.0
14-06-2014, 05:02
Imaš ovdje tut: http://psx.hr/forum/showthread.php?7798-Tutorial-za-Divx-titlove-na-PS3

Falus
14-06-2014, 07:28
Jebeno, zahvaljujem.

flander
17-06-2014, 16:51
došo mi Batman AC GOTY

jebate za 120 kuna dobio sve dlcove i skin pakove, a da sam posebno kupoval brijem da bi me bar 500 kuna došlo na PSNu :D

danas uživancija :D

Kid A
17-06-2014, 16:54
ili 4 kune na Steamu :cool:

dugi
17-06-2014, 16:56
I još ti igra radi i izgleda duplo bolje.

cham3leon
17-06-2014, 16:59
I dobiješ još AA i neke druge igre.

dugi
17-06-2014, 17:00
Za 120 kn se na PC master race platformi možeš igrati godinama.

cham3leon
17-06-2014, 17:12
Ako si ok s time da ti Steam uzima DNS cache tako da Valve i NSA znaju na koje stranice ideš, ali to je danas ionako neizbježno.

Windwalker
17-06-2014, 18:37
Nakotilo se svakakvih gmizavaca ovdje.
Nije im dovoljan gornji podforum pa zalaze zagaditi i ovaj gdje im nije mjesto.

Windwalker
17-06-2014, 18:44
Al ak se već oćemo natezat:

Arkham City GOTY Steam: digitalna kopija PC - 20,99 eura = 159.04 kuna
Arkham City GOTY Amazon: fizička kopija PS3 - 11.30 funti = 107.43 kuna + dvadesetak kn dostave
Arkham City GOTY Zavvi: fizička kopija PS3 - 9.98 funti = 94.88 kuna + besplatna dostava

cham3leon
17-06-2014, 18:57
Ne, PC digitalna kopija je bila jedan dolar prošle godine, pomiri se s tim.

dugi
17-06-2014, 19:00
Kak se tip trza na udici :p

Windwalker
17-06-2014, 19:08
Ne, PC digitalna kopija je bila jedan dolar prošle godine, pomiri se s tim.
A PS3 verzija bila je besplatna na PS+.

Ni jedno mi ništ ne znači ako danas kupujem igru.

PS3 boxed je 10 funti, PC boxed je 7 funti. To stoji. Al ko još kupuje boxed PC igre zagađene GFWL i sličnim pizdarijama?

Kid A
17-06-2014, 19:13
A PS3 verzija bila je besplatna na PS+


Sta je tu tocno "besplatno" ako moras davati mjesecnu pretplatu? lol


"Dzaba me izasao ovaj novi Renault Megane, jedino sto sam dao ga placao u mjesecnim ratama neke 4 godine"

Deadwalker
17-06-2014, 19:15
Lol Wind, prestani se blamirati.

Windwalker
17-06-2014, 19:18
Ma ništa.
Kupuj ti svojih 1000 neodigranih igara za 4 kune svaku, ja ću 40 svojih odigranih za 100 kn i bok.

dugi
17-06-2014, 19:21
479

cham3leon
17-06-2014, 19:22
Ma ništa.
Kupuj ti svojih 1000 neodigranih igara za 4 kune svaku, ja ću 40 svojih odigranih za 100 kn i bok.

http://static.gamespot.com/uploads/original/1108/11088530/2440507-8539254473-13765.jpg

Windwalker
17-06-2014, 19:26
Ma pobijedili ste.
Možete mirno spavat.
Čestitam.

http://notesfromthebartender.files.wordpress.com/2009/09/golden-turd.jpg

crnisokol
17-06-2014, 19:39
zar opet?

mislim možemo se sad natezati da je Arkham City bio u Humble Bundle i na Steam akciji za nekih 5 eura, a da je PS3 fizička kopija oko 100kn (no možeš preprodati kad odigraš za 50-tak kuna)...a i bio je davno na PS+, što znači da si ga dobio za nekih 5-6kn (mada mislim da nije bila GOTY verzija, ne znam nisam tad još imao plejku)

PC igre su jeftinije i gotovo, mada ne baš toliko koliko neki potenciraju...


mada ne znam kak se to možeš na PC-ju za 120kn igrati godinama, volio bih to saznati pa da i ja na PC-ju smanjim troškove?? (a da ne računamo prastare igre i F2P naslove)

cham3leon
17-06-2014, 19:53
Igrati godinama je vrlo subjektivan pojam, ali da se može dobiti velik bang for the buck, može. Pogotovo ako igraš onakve igre "koje nemaju kraja" nego ti dosade nakon x sati pa ih pustiš na miru ali im se uvijek vratiš, tipa Civ, M&B, KSP i slične. Ja sam napravio acc. pred godinu i pol i dosad sam potrošio negdje 350 kuna i još nisam odigrao sve što imam u planu.

Falus
17-06-2014, 20:16
Na ps3 možeš trejdat slotove :cool:

Windwalker
17-06-2014, 20:25
Moš pričat blablabla, al nećeš pomirit BBB i Torcidu i uvjerit ih da su drugi u pravu.

Falus
18-06-2014, 21:25
Jel vredi Shadow of Colossus 10$? I jel postoji način da iskoristim onaj 14 dial ps+ trial, ali amerikanski? Pa da me ispadne 5$ pa mogu i to i ICO zest :3

W3DR4N
18-06-2014, 22:27
Možeš iskoristiti taj trial ako napraviš američki račun s lažnom američkom adresom. Ali nećeš moći kupovati karticom, nego ćeš morati kupovati bonove preko Amazona.

Falus
18-06-2014, 22:29
Znam to, ali mi za taj trial traži broj kartice, a ne vjerujem da će proći ova iz hrv. Mogao bi jednostavno probat, ali nisam pri kartici.

hansi
19-06-2014, 00:01
Nakotilo se svakakvih gmizavaca.


Istina, jebena istina. Ti si vjerovatno prvi među njima

Windwalker
19-06-2014, 00:23
Goblin se vratio!

hansi
19-06-2014, 01:37
shrvan sam

Izgubljeni_v2.0
19-06-2014, 14:27
Jel vredi Shadow of Colossus 10$?
Kupi ga, te novce sigurno vrijedi. Nije igra bog zna komplicirana i raznolika, ali ima dobru čvrstu gameplay mehaniku s odličnim soundtrackom, epic scenama i simpa pričom. Isto bi ti preporučio da ga igraš uz još nešto ili sa kratkim dan-dva stankama da ti brzo ne dopizdi.

ICO meni nije baš sjeo, ima lijepu atmosferu ali mi je ipak bio prejednostavan i monoton.

W3DR4N
19-06-2014, 16:31
ICO meni nije baš sjeo, ima lijepu atmosferu ali mi je ipak bio prejednostavan i monoton.

Valjda ti je bio pretežak ili neš. Nezz.

Izgubljeni_v2.0
19-06-2014, 19:39
Pa gle ne kažem da je loša igra, al nije me baš oduševila. Onako zagonetke su mi bile super i atmosfera, ali platformiranje mi je meh, a borba je prejednostavna i naporna bila. Onako evo ti maši 3 puta štapom/mačem/onom nekom palicom i to je to. A kako dalje igra ide tako se gomila broj nepriatelja koji se spawna. Da te bar nagradi igra ako ih sve potamaniš pa da to ima smisla kad već nije borba pretežito dobra, al ništa. Isti bog tamanio ti njih 2-3 minute ili dotrčao do onih stupova da preskočiš borbu.

Najbolji dio igre mi je onaj pred kraj kad padneš s mosta. Živne malo tempo i super scene.

Azer 2.0
21-06-2014, 17:19
Stiže mi PS3 za par dana, pa se malo informiram.

1. Koje su must play igre (osim GTA V, TLOU, Uncharted serijala i RDR)?
2. Gdje se najjeftinije mogu nabaviti igre? Vidim da PS Store i nije jeftin baš.
3. Jel se PS+ isplati? Vidio sam da je prije bilo odličnih igara, ali mi se čini da su ta vremena prošla.
4. Jel treba još nešta znati obavezno? Ne znam, nešto o čuvanju uređaja, punjenju joysticka i takve gluposti.

crnisokol
21-06-2014, 19:12
Stiže mi PS3 za par dana, pa se malo informiram.

1. Koje su must play igre (osim GTA V, TLOU, Uncharted serijala i RDR)?
2. Gdje se najjeftinije mogu nabaviti igre? Vidim da PS Store i nije jeftin baš.
3. Jel se PS+ isplati? Vidio sam da je prije bilo odličnih igara, ali mi se čini da su ta vremena prošla.
4. Jel treba još nešta znati obavezno? Ne znam, nešto o čuvanju uređaja, punjenju joysticka i takve gluposti.

1. inFAMOUS 1+2, Resistance trilogija, Demon's Souls, Ni No Kuni, God of War serijal, Okami HD, Dead or Alive 5, MGS serijal, LittleBigPlanet 1+2, ICO/Shadow of The Colossus HD, Heavy Rain, Catherine, Gran Turismo 6
tu sam nabacio koliko sam se sjetio i što sam igrao i što nisam ali svi hvale pa valjda valja...ovisi i koje žanrove preferiraš

2. naručiš prek neta - zavvi, base, thegamecollection, shopto...imaš i na ebayu starije rabljene igre jako jeftino

3. po meni se i dalje isplati, mada je s izlaskom PS4 opala kvaliteta igara...ako u budućnosti misliš nabaviti Vitu ili PS4 onda se definitivno isplati...ako si nabavio PS3 isključivo zbog ekskluziva onda ti se i ne isplati previše, jer ćeš dobivati dosta i multiplatform igara...

flander
21-06-2014, 19:43
kani se Infamousa ako Boga znaš, radije odigraj Batmana AC i AA, od igri bih preporučio Raymana Legends jer je veoma zabavan u multiu

Maloki
21-06-2014, 19:44
Must-play su te igre koje si naveo, ovo ostalo ima vremena.

Zlatni dani PS+ su prošli ali vjerojatno će i dalje izlazit dobrih igara.
No teško da se može svrstat u must-have domenu (osim ako želiš imat cloud podršku za saveove).

crnisokol
21-06-2014, 19:48
Zlatni dani PS+ su prošli ali vjerojatno će i dalje izlazit dobrih igara.

baš sam pogodio vrijeme za kupit PS3 :D

mada mogao sam i koji mjesec ranije, al dobro

flander
21-06-2014, 19:56
ja od kad imam plejku niti jedna jednom sam uplatio PS+ i to kad je bio BL2, Metro Last Light i DmC, jedino mi bilo žal za MGS ReVe koji je bio mjesec nakon što min je istekla pretplata

Maloki
21-06-2014, 20:14
Prodaje ti neki frajer na HCL-u za 60kn.

flander
21-06-2014, 20:18
ma netreba mi, sad sljedeće kupujem TLoU i Raymana + gamepad, da mogu sa sestrom se zajebavat, i onda sam miran što se igara tice do MGS:TPPa, eventualno ako bude kaki popust pa si uzmem neš, al sve sa liste sam vec pokupoval/odigral

ovo ono počinjem delat 1.7. :P

fingers xed

Maloki
21-06-2014, 20:19
Dođem te posjetit.

W3DR4N
21-06-2014, 20:23
Opet sam 11.
Sad stisnut i u top 10. Pice nubovske.

flander
21-06-2014, 20:24
ja sad španam Batmana AC :D one mape, prezabavno, baš si gledam trofeje, ako bi skupio platinu u batmanu imal bi 999 xD

baš me zanima koji ce bit ljubilarni tisućiti ^^

W3DR4N
21-06-2014, 20:28
Uvijek ti jubilarni budu neko smeće. Onak...

Multiplier 5x
LittleBigPlanet 2

flander
21-06-2014, 20:49
a gle ako se to baš desi, sjetio sam se da imam GoW 3 gdje mi je ostal jedan trofi do platine, a to je da pređem na hard xD

Azer 2.0
21-06-2014, 21:06
Batman AA i AC sam odigrao na PCu pa necu nabavljati za PS3. Jel Origins valja?

Ostale prijedloge cu pogledati, tenks. Jos uvijek se dvoumim za PS+.

Falus
21-06-2014, 21:23
Mislim da ti PS+ ne treba. Tu i tamo dobiješ veći popust na saleovima, a što se tiče igara, imaš prvo dosta ekskluziva za odigrat tako da eventualno kad odigraš sve naslove koje si imao u planu.

Maloki
22-06-2014, 00:09
Batman Origins je mrtvo smeće.

flander
22-06-2014, 01:18
Origin je copy/paste ACa samo sa užasno lošim combatom i gamebreaking bugovima, posebice borba sa Killer Crocom lol

tolko sam puta igrajući AC imao dejavu na Origins, cak sma bio i pomješal radnju lol :D

crnisokol
22-06-2014, 09:15
Batman AA i AC sam odigrao na PCu pa necu nabavljati za PS3. Jel Origins valja?

Ostale prijedloge cu pogledati, tenks. Jos uvijek se dvoumim za PS+.

uzmi u obzir i da Sony već jedno vrijeme ne radi i neće više raditi eksluzive za PS3 (jedino ak računaš LittleBigPlanet 3), tak da će u Plusu za PS3 u budućnosti biti skoro sami multiplatform naslovi...eventualno ak ubace The Last of Us i Beyond: Two Souls i to je uglavnom to što se tiče eksluziva...

po meni se Plus više ne isplati uzimati isključivo za PS3, jedino ako namjeravaš kad-tad kupit Vitu/PS4

Falus
22-06-2014, 09:50
Ja sam bio siguran da ću uzet ps+ kad uzmem plejku, ali evo u ova 2 mjeseca još nisam imao trenutka da nemam jednu igru koju igram i barem 1-2 koje čekaju. Ili uzmem nešto na saleu, ili utrejdam preko Reboota, tako da mi ps+ stvarno ne treba.

Ovaj cloud saving mi nešto ne znači jer sejvove mogu jednostavno ostavit na ps3, a vjerujem da se neće nešto zasrat pa da se pobriše sve.

crnisokol
22-06-2014, 10:13
ja sam ga uzeo pred godinu i tri mjeseca (baš mi ističe sljedeći mjesec) i dobio stvarno hrpu odličnih igri...ove godine nabavljam Vitu, a u budućnosti i PS4, tako da se meni i dalje i više nego isplati...6 igri mjesečno za 365kn godišnje je odličan deal, a i s vremenom će vjerojatno počet dijelit i AAA PS4 igre, PS3 i dalje dobiva solidne naslove, a Vita je u zadnje vrijeme dobila odlične igre...Plus imam za novije stvari, a starije uzmem nove izvana za nekih 90-100kn ili rabljeno za 40-50 kn...a upadne tu i tamo i neki dobar deal na Storeu...

Izgubljeni_v2.0
22-06-2014, 10:31
Taj PS+ je baš jeben deal kad imaš 2-3 njihove konzole. Platiš siću za ono što dobiješ. Inače Azer nemoj preskočiti inFAMOUS. Mene je on najviše iznenadio i Resistance 3. Za ovo ostalo sam očekivao da rula, al njih sam išao probati tek tako kad su već tu.

Pa LBP3 je i za PS4, neće više bit igara isključivo za PS3. Eventualno nekakvi PS3/PS4 cross naslovi kao MGS V, LBP3, Destiny i slično.

W3DR4N
22-06-2014, 16:31
Persona 5 će biti PS3 ekskluziva.

Izgubljeni_v2.0
22-06-2014, 21:07
I vjerovatno ništa više ili možda još pokoja tako low profile igra. Persona i nije baš toliko razvikan serijal. Svi udarni naslovi se šaltaju na novu generaciju.

Ja brijem da će se još neko vrijeme pošteno štancat cross-gen naslovi dok prave nextgen igre ne počnu u većem broju stizati na nove konzole. Onda će kasnije biti situacija kao što je i za PS2, čim se situacija zakuha sa PS4/XOne na PS3 će se izbacivati samo neke japanske igre, pokoja zalutala igra tipa movie igre i sportske simulacije.

W3DR4N
22-06-2014, 21:51
Persona je vrlo cijenjena igra onima koji prate japanske RPG-ove. Tipa Arby.
Ali je praktički Atlusova praksa da izdaje još 2-3 godine za staru generaciju konzola iako se već svi prebace na nove.
Tako je i Persona 4 izašla za PS2 dobre dvije godine nakon PS3.

Al tak to bude. Kad izađe nova konzola, na staroj ekskluzivno izlazi samo hrpa japanskih igara.

Sonik
22-06-2014, 22:13
Ne znam šta je razvikano ako ne Megami Tensei sa svojih nekoliko pod-serijala. Persona je samo jedan dio.

crnisokol
23-06-2014, 09:25
I vjerovatno ništa više ili možda još pokoja tako low profile igra. Persona i nije baš toliko razvikan serijal. Svi udarni naslovi se šaltaju na novu generaciju.

Persona možda nije mainstream, no tko je imalo zainteresiran za jRPG-ove onda je tu Persona vrh (u biti sve Shin Megami Tensei igre od Atlusa)...još nikad nisam kupio igru odmah po izlasku, no evo za Personu 5 bi mogao napraviti iznimku :D, čak se i buraz ponudio da on financira dio

a i dobro Weky kaže, Atlus ima praksu izdavat svoje udarne igre kad već izađe sljedeća generacija konzola...mislim da su za PS3 dosad napravili samo Catherine

Izgubljeni_v2.0
24-06-2014, 05:43
Pa kažem da Persona nije toliko razvikan serijal jer je ciljan samo za određenu publiku. Ja se igram već još od doba NES-a pa sam za nju tek pred godinu-dvije saznao, a igra se vuče još od PS1. Vjerovatno zato jer su mi jRPG-ovi totalno nezanimljivi pa taj dio igara uopće ne pratim. Al svejedno vjerujem da isto tako dobar dio ljudi uopće nezna za Personu a zna za jedan Uncharted.

W3DR4N
24-06-2014, 10:07
Ja sam imao predrasude prema Personi jer pršti iritantnim japanizmom, ali na kraju je igra zbilja zanimljiva.

Duke v2.0
24-06-2014, 10:23
Neznam, idem guglat da vidim kaj je, izleti mi dio opisa igre: "The game aims to be an emotional experience that will present players with a mix of emotions that will leave its audience with a strong sense of catharsis." I onda iduća stvar ovaj SS iz igre:

481

Mislim daj me nemoj jebat.

Falus
24-06-2014, 10:36
Ja sam naučio da Japanci često izbacuju jebene i inovativne igre koje osobno ne bi štapom dirao.

W3DR4N
24-06-2014, 11:25
Mislim daj me nemoj jebat.

To je muški lik, neki mladi detektiv full predan poslu, pa je screenshot sasvim ok.

crnisokol
24-06-2014, 11:42
Neznam, idem guglat da vidim kaj je, izleti mi dio opisa igre: "The game aims to be an emotional experience that will present players with a mix of emotions that will leave its audience with a strong sense of catharsis." I onda iduća stvar ovaj SS iz igre:

481

Mislim daj me nemoj jebat.

prešao sam igru no ovaj outfit nisam vidio...inače ova rečenica je točna, igra uspijeva biti atmosferična i poveže te s likovima...

Izgubljeni_v2.0
24-06-2014, 19:59
Ima tih dobrih japanskih igara al tko će to igrat i prebirat. Ovako odigram po nekim preporukama tipa Bayonetta i adio. Jedino ću još morati kad tad i Ni No Kuni probat pošto ga već svi hvale.

crnisokol
24-06-2014, 20:15
pa istina, budući da su te japanske većinom jRPG koji traju po pedesetak sati onda baš i nećeš previše to igrati osim ako ti nije omiljeni žanr...zato ću se ja još barem tri godine igrati na PS3 dok ne odigram sve jRPG-je koji me zanimaju :D

Ni No Kuni obavezno probaj, vidiš da se dopao i Windu i Wekyju koji baš i nisu ludi za japanskim igrama...ja pak drugi mjesec nastavljam Final Fantasy XIII, mada se čini da je slabiji od svih koje sam dosad igrao

W3DR4N
24-06-2014, 20:16
PlayStation Centar u Avenue Mallu se zatvara 1.7. i ima super akciju igara za PS3. Sve igre do 2012. koštaju 50 kuna/kom, a ove iz 2013. i 2014. su snižene 40%. Novih igara baš i nema, ali starih se super nađe. Ja nisam puno našao jer imam manje-više sve ekskluzive, al onaj tko je nedavno kupio PS3 može fino napuniti kolekciju.

Npr. za 50 kuna sam vidio GOW 1&2 kolekciju, Hitman, Prince of Persia, Splinter Cell i Tomb Raider trilogije, hrpa pucačina tipa Killzone 2 i 3, svi Resistancei, Uncharted 2, Syndicate, Dead Island, hrpa šori tipa Tekken svi nastavci, Dead or Alive, Virtua Fighter, hrpa starih sportova, ponešto vožnji, oba Dragon Agea, Amalur, hrpa igara za PS Move.

Isplati se otići i pogledati.

crnisokol
24-06-2014, 20:58
lijepo, još da sam doma u Zagrebu odmah bi pokupovao bar 3-4 igre...

imaju webshop možda?

Maloki
25-06-2014, 02:18
Na svu sreću morao sam pred sat vremena doletit u Zagreb tak da ujutro šoping prije povratka doma.

W3DR4N
25-06-2014, 06:28
Javi kaj si ubo.

Windwalker
25-06-2014, 11:19
A probat ću sutra navratit ak kaj ostane.

Maloki
25-06-2014, 11:31
Na kraju ubo samo prvi i drugi Resistance.
Premišljao se još za Dead Space 2 i The Darkness 2 ali na kraju odustao jer mi se ni jedno ni drugo neda igrat.
Nadao sam se da će bit Ground Zeroes pa da to pokupim ali prodano.

Od istaknutijih naslova ima još Resistance 2 i 3, The Darkness 2, Killzone 2 i 3, Dead Space 2 (special edition i obični), Tomb Raider, Metal Gear Rising i Diablo 3.
Vidio sam da imaju još puno skladište igara al ne znam kojih, vjerojatno duplići.

Izgubljeni_v2.0
25-06-2014, 11:35
Dvojka je smećasta, al zato je trojka jedan od boljih FPS-ova ove generacije, to si isto trebao kupiti. Mislim na Resistance jeli. I koliko je uopće Ground Zeros koštao s popustom?

Maloki
25-06-2014, 11:37
Imam Resistance 3.
Nemam pojma kolika mu je bila cijena u toj trgovini.

W3DR4N
25-06-2014, 11:42
200 kuna Ground Zeroes. Nedam. Nisam baš Deadwalker.

crnisokol
25-06-2014, 11:44
Ground Zeroes je jedna od rijetkih igara koje na Storeu koštaju manje nego retail...

Windwalker
25-06-2014, 11:45
A kolko su Darkness 2 i Revengence bili?

Maloki
25-06-2014, 11:51
Darkness 50kn, Rising 180 kad se uračuna popust.

Windwalker
25-06-2014, 11:58
Darkness ok, al ovo puno, puno previše.
I da je duplo manje, bilo bi puno.

crnisokol
25-06-2014, 13:43
@Weky i Maloki

jel možda i Vita na akciji?

W3DR4N
25-06-2014, 13:54
Nemaju nikakve konzole koliko sam vidio. Samo one pizdarije tipa naljepnice, vertical standove, par slušalica i tako to.

Worthaur
25-06-2014, 16:50
PlayStation Plus in July (http://blog.eu.playstation.com/2014/06/25/playstation-plus-july-strider-dead-space-3-towerfall-ascension/)

Entering PS Plus:


2nd July: TowerFall Ascension PS4
2nd July: Strider PS4
2nd July: Dead Space 3 PS3
2nd July: Vessel PS3
2nd July: LEGO Batman 2: DC Superheroes PS Vita
2nd July: Doki Doki Universe PS Vita

Meh, Strider imam platinu, Towerfall ne mislim igrat.

Arbiter of Change
25-06-2014, 16:55
EU dobije sve mjesečne igre odjedanput? Pitam jer NA dobija svaki tjedan malo po malo kroz mjesec.

Worthaur
25-06-2014, 16:56
Yep.