PDA

Pogledaj cijelu verziju : ja bi ljevo, a ona ode desno



Dreamer Deceiver
22-06-2007, 14:39
Imam proketlih problema s tipkovnicom, (a makar ja mislim dasma pokupio virsu, jer mi inače tipkovnica super dai a t omi se i prije desilo pa sam morao reinstlairati windowze), Znači problem je ovakav, kad ja igram jednu igru, tipkovnica me neki put ne sluša ja idme za napred, ok i ide za napred, ja stanem ali jebiga lik nastavlja trčat napred, ja skrenem za ljevo, on ne jebe 5% on nastaljva dalje, ja skrenem ljevo, počnem skretat ljevo deso i onda se lik sav sjebe i popizdi. Počne trčat vamo tamo, ne mgou ga kontrolirati. Kao i icy toweru. Ja idem za ljevo i on se zalupa u zid i još uvijek piči u tom smjeru. Pokušam skoćiti za desno, on se još uvijek zabija u ljevi kraj i nakon par pokušaja tek skoi za desno. Jednostavno tipkovnica ne sluša i to samo u igrama

Toxic
22-06-2007, 15:03
Meni se nešto slično dogodilo. Možda zvuči glupo ili smiješno ali jbg. Meni je tako bilo u nekim igrama i ja nikako ne mogu da skontam šta je. Zapravo mi je gamepad bio na podu i to okrenut tako da su analog stickovi bili dole i pritisnuti u jednu stranu tako da je non-stop lik išao naprijed. :D
Imaš li gamepad? Ako imaš provjeri :)

Jopax
22-06-2007, 15:37
moguce da su se neki kontakti iskrivili pa kad pustis dugme oni i dalje salju signal
i meni se to nekad desi npr. igram ja civ4 i odjednom kamera poludi i ode gore nakon 15sec sve je normalno

MTF*
22-06-2007, 15:38
meni to u cod2 bilo...
idem naprdijed i udjem u konsolu da nest napisem...ali, jebga, lik dalje iso naprid... :rotfl:
vise puta mi se to dogadjalo...

Jopax
22-06-2007, 15:42
meni to u cod2 bilo...
idem naprdijed i udjem u konsolu da nest napisem...ali, jebga, lik dalje iso naprid... :rotfl:
vise puta mi se to dogadjalo...

cheat pisao u konzoli?

cmeljo22
22-06-2007, 15:51
sry na duble postu :cry:

cmeljo22
22-06-2007, 15:52
mozda si pravio neke obrede nad tipkovnicom pa je sad ˇ"ukleta"
obrede tipa: veliki masni sendvić ili čevapi s lukom...
pa je obred mal zavrsio u tipkovnici :o