PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dota



Outmind
19-02-2006, 22:21
Ne mogu vjerovati koliko zaluđenih klinaca igra ovu mapu!!! odem na B-net malo igrat custom game-ove, kad ono od 20 game-ove njih 18 je dota!!!

Stvarno ne znam što je toliko super u toj mapi. Priznajem nisam baš neki igrač dote, ali imao sam i ja beyond godlike-ova...

Najviše od svega mi je jadno kada se na cro forumu skupi ekipa od 15-16 ljudi i nitko ne može cre8at... Stvarno jadno.

I nije dovoljno što ljudi stalno igraju dotu, nego još pljuju i po enfou i arenama i TD-ima i footy-u...

Igrao sam puno maštovitije, friziranije i izmodanije mape od dote i mislim da dota nije ništa posebno i da ne zaslužuje tolike hvalospjeve.

ARTAS
19-02-2006, 22:26
dota 4ever

Outmind
19-02-2006, 22:33
OFFTOPIC ARTASE, a zakaj su tebe bannali anyway?

ARTAS
19-02-2006, 22:37
OFFTOPIC ARTASE, a zakaj su tebe bannali anyway?

privremeno, sutra sam BACK (YESSSSSSSSSSSSS) ma bila je neka tema o ustašvu, aragorn i još neki su trajno banani (sorry guys)

a šta se tiče dote to mi je najdraže igrat na Bnetu

Outmind
19-02-2006, 22:39
Ma najbolje se sa takvim stvarima uopce ne zaje*avat, a kaj se dote tice stojim pri svojem. Nije mi jasno kak to ljudima ne dosadi... Doduše nije mi jasno niti kako nogomet ljudima nikako da dosadi... Ah well, life sux

ARTAS
19-02-2006, 22:40
ma dopizdile su mi partije 1vs1 pa igram dotu

Outmind
19-02-2006, 22:45
Ima toliko drugih dobrih custom mapa!!! Nemoj se ograničavati samo na dotu.

ARTAS
19-02-2006, 22:46
ma imam ja custom mapa ko u priči ali dota je JEDNA JEDINA :pray:

miro u sutonu tihom
20-02-2006, 11:22
Ne igram takve iogre (uglavnom zbog ogranicene veze,prokleti modem :-x :twisted: ) ali sam cuo da dosta ljudi hvali upravo tu mapu!
Why,jel mi može netko obajsniti šta je tu tako zanimljivo!!??

Outmind
20-02-2006, 12:42
Imaš 2 tima: good i bad guys. Svaki ima svoju bazu i neprekidno šalje creepove da se bore protiv creepova druge strane. Stvar je u tome da su heroji sa jedne i druge strane odlučujući faktor. Kupuješ im stvari i kasnije ih kombiniraš u jače, razvijaš im skillove itd.

Kladim se da 80% ljudi koji igraju dotu tu mapu smatraju genijalnom samo zato što je mapa dobra nekom drugom. Isto tako smatram da ljudi koji briju SAMO na dotu nisu u životu isprobali 10 kvalitetnih custom mapa. Naravno da ima ljudi koji igraju sve, pa im je dota najbolja i to je u redu. Ali ima puno klinaca koji nisu završili niti human kampanju u war3 pa sad pljuju po svemu ostalom.

Prince-Artas
20-02-2006, 16:20
to mi je zapravo i odlično jer novi heroji i itemsi daju veliku dozu rpg elemenata warcraftu 3

Alucard
28-03-2006, 22:26
Ko pljuje po dotu?!?!?!?!?!?!?! bezobrazluk!!! hereza!! dota je zakon! jel mogu otvorit topic za pljuvanje po onima koji pljuju po dotu?

VVombat
29-03-2006, 19:50
ja isto tu i tamo zaigram dotu meni je veoma dobra samo ne volim one naciste od host-a armenija only i tako

a ni tides of blood nije za baciti

D.E.M.O.
29-03-2006, 20:05
ako bas hocete heroje zato nenabavite WoW?
:rotfl:
Kao ja 8)

Prince-Artas
29-03-2006, 20:10
ako bas hocete heroje zato nenabavite WoW?
:rotfl:
Kao ja 8)

ne pričaj gluposti

VAPA
29-03-2006, 20:22
[quote="D.E.M.O.":2f3cplyh]ako bas hocete heroje zato nenabavite WoW?
:rotfl:
Kao ja 8)

ne pričaj gluposti[/quote:2f3cplyh]
D.O.T.A RULESSSSSSSSSSSSS :D :D :D :D :D

reiki_
22-04-2006, 23:36
DotA je (meni) bolja od 99% komercijalnih igara. Onih 1% su Elder scrolls naslovi i Arcanum.

ghostgamer
23-04-2006, 08:03
Pa ako svi volimo dotu(ukljucujuci i mene)zasto ne bismo odigrali koju??

Lord Ragnarok
10-05-2006, 18:45
Ja igram dotu jedino u igralki kad nam se neda CoD 2. Igro bi ju je i preko neta ali imam ši*** modem i još šitnije računalo. No to će se sve promijeniti na kraju godine kad si kupujem novi komp.
BTW. DOTA RULESSSSSSS

Prince-Artas
12-05-2006, 18:37
Ja igram dotu jedino u igralki kad nam se neda CoD 2. Igro bi ju je i preko neta ali imam ši*** modem i još šitnije računalo. No to će se sve promijeniti na kraju godine kad si kupujem novi komp.
BTW. DOTA RULESSSSSSS

ovo lito ćeš najebat na dote :)

domi
12-05-2006, 22:35
probao sam dosta mapa i dota je jednostavno....kak bih rekao.....jedina koja nije shit. Dota bas ima svoj neki stih, a ne footy...omg to je tako sranje...strasno.. Koji su vam nickovi mozda smo igrali koju na bnetu?

[GMO]Govno here

FG
31-05-2007, 11:09
[quote="D.E.M.O.":dch7e92c]ako bas hocete heroje zato nenabavite WoW?
:rotfl:
Kao ja 8)

ne pričaj gluposti[/quote:dch7e92c]

:bravo:

Sonic_Moronic
31-05-2007, 14:20
Mene živcira što ljudi Dotu nazivaju igrom...To nije igra, to je goddamn mapa...

Karzah
31-05-2007, 15:29
Dota je dio igre tj. isto kao što je CS nastao od Half Lifea ...

McPingvin_v2.0
31-05-2007, 18:29
Lich, CS je standalone, DotA nije ;)

Jopax
31-05-2007, 18:59
Onako nije losa samo je nekako usporena i uspavana
d-day je uvijek bio mocan jer na kraju igre svak je imao 300 i kusur dmg-a
dok u doti bas nema toga
nije mi los ni enfos ni tank wars ni rockets and lasers( :pray: za custom modele)
ni anime fight ni green td ni wh40k td ni line tower wars itd.....................
da ne nabrajam dota nije losa ali ima tako puno boljih mapa da je to neshvatljivo kako su neki ljudi ograniceni samo na tu jednu freaking mapu
u jednoj igraonici od 100-injak i vise mapa 99% vremena se igra dota :twisted: sto mi malo ide na zivce ali nema veze

Paran0a
31-05-2007, 19:13
moze li mi ko objasniti to malo..
imam Warcraft 3 region of chaos i sta sada ja trebam napraiti da bih igrao Dotu..
to se igra prek neta?

Jopax
31-05-2007, 19:20
moze li mi ko objasniti to malo..
imam Warcraft 3 region of chaos i sta sada ja trebam napraiti da bih igrao Dotu..
to se igra prek neta?

prvo nabavi frozen throne

Rocchiro
31-05-2007, 20:27
igral sam dotu jako malo,i cini mi se da ima 'rpa boljih mapa...mozda se varam

Lord Jambrek
31-05-2007, 20:39
dosta ljudi koje znam si briju na dotu, mislim, sustav igranja je OK, ali zna fkt pre dugo trajat, ali proizvođači dote bi mogli koju novu mapu ubacit, ova je već dosadna i ista je mapa otkak postoji, treba novu mapu napravit sa istim sustavom.

Jopax
31-05-2007, 20:43
dosta ljudi koje znam si briju na dotu, mislim, sustav igranja je OK, ali zna fkt pre dugo trajat, ali proizvođači dote bi mogli koju novu mapu ubacit, ova je već dosadna i ista je mapa otkak postoji, treba novu mapu napravit sa istim sustavom.

i druge creepove da stave
kadu igraonici igra neko ko sentinel bojno polje podsjeca na sukob green peaca i policije :rotfl:

RIPtheREAPER
31-05-2007, 22:44
istina, dota je vise dosadila i bogu i vragu.
zasto icefrog ne izmjeni nesto, ili napravi neku rpg dotu i sl.

prije sam ju igrao ali sad je zbilja dosadila

revenion
31-05-2007, 22:52
Da fakat mi idu na zivce vec,previse je jednolicno a samo su novi heroji i nekolko itema u svakoj verziji...Ocu neku poboljsanu verziju,i neki RPG vise a ne battleground...Ali sa istom dozom heroja i itema...

THUNDER_DINIX
01-06-2007, 12:30
pljujem po doti samo zato jer je unistila TFT scenu. sjecam se da su prije svi igrali TFT, a odkad se pojavila dota, gotovo da vise nitko ni neigra. BTW, sto ste napisali da "zaluđeni klinci" igraju dotu, nije bas tako. gotovo svi koje sam vidio da to igraju imaju preko 20 god.

Jopax
01-06-2007, 13:31
nek naprave dotu u stilu land of legendsa imas svog heroja i creepas po mapi pravis svoju drzavu questas i sl.

NoNCoNFoRMiST
01-06-2007, 14:01
Imaš 2 tima: good i bad guys. Svaki ima svoju bazu i neprekidno šalje creepove da se bore protiv creepova druge strane. Stvar je u tome da su heroji sa jedne i druge strane odlučujući faktor. Kupuješ im stvari i kasnije ih kombiniraš u jače, razvijaš im skillove itd.

Kladim se da 80% ljudi koji igraju dotu tu mapu smatraju genijalnom samo zato što je mapa dobra nekom drugom. Isto tako smatram da ljudi koji briju SAMO na dotu nisu u životu isprobali 10 kvalitetnih custom mapa. Naravno da ima ljudi koji igraju sve, pa im je dota najbolja i to je u redu. Ali ima puno klinaca koji nisu završili niti human kampanju u war3 pa sad pljuju po svemu ostalom.

joj, koja's ti njubara, e...

nemas pravo vrijeđat dotu, nitko to nema pravo, pogotovo oni koji je ne igraju (nemate zapravo pravo ni komentirati o njoj) :killyou:

NoNCoNFoRMiST
01-06-2007, 14:06
Mene živcira što ljudi Dotu nazivaju igrom...To nije igra, to je goddamn mapa...Sda ali nemozemo bas reci mapa.. to je kao neki mod, kao neki gigantski mod koji se stalno update-a, i u njemu postoji toliki balans da je to za popizdit

eto to bih ja tako rekao..

sry double post bas mi se editat, pisem iz 1, ili 2. stranice ove teme, ne da mi se jednostavno.. ffs ja ne kuzim zasto kad napisem double post svi nahrupe i idu mi na zivce "imas edit button" ili "NE RADI DOUBLE POSTOVE"... ajmo izmislit neki znak koji ce znacit =>sry na double postu<=, .. recimo ovakav: .i. <(°°)> .i.

moze?

McPingvin_v2.0
01-06-2007, 14:16
Morphling,pokrij se ušima.


"nemas pravo vrijeđat dotu, nitko to nema pravo"
Serem ti se na DotA-u.
Znaš zašto? Zato jer smijem.
And there's nothing you can do about it.

"da ali nemozemo bas reci mapa.. to je kao neki mod, kao neki gigantski mod koji se stalno update-a"
To je mapa. Pejstaš ju u igrin folder, nema nikakve instalacije.
Mapa.

Mafioz0r
01-06-2007, 14:34
DotA je jedna od najboljih mapa za W3 ikad napravljenih, ali ljudi stvarno pretjeruju! Ja sam malo igrao dotu, i priznajem da je dobra ali ne kužim kak ljudi mogu po cijele dane samo to igrat! Prije par mjeseci, kad je moja sestra slavila rođendan (ona je 7. razred), ovi sedmaši koje je pozvala počeli mene gnjavit da instaliram patch za W3, tako da mi oni mogu stavit dotu samo zato da je mogu igrat kod mene na par sati!!! Tad mi je stvarno prekipilo i od toga dana ne želim igrat dotu. Mislio sam ih poslat u k****, ali sam jednostavno otišao igrat punishera da izbijem bijes.

Jopax
01-06-2007, 14:36
DotA je jedna od najboljih mapa za W3 ikad napravljenih, ali ljudi stvarno pretjeruju! Ja sam malo igrao dotu, i priznajem da je dobra ali ne kužim kak ljudi mogu po cijele dane samo to igrat! Prije par mjeseci, kad je moja sestra slavila rođendan (ona je 7. razred), ovi sedmaši koje je pozvala počeli mene gnjavit da instaliram patch za W3, tako da mi oni mogu stavit dotu samo zato da je mogu igrat kod mene na par sati!!! Tad mi je stvarno prekipilo i od toga dana ne želim igrat dotu. Mislio sam ih poslat u k****, ali sam jednostavno otišao igrat punishera da izbijem bijes.

si igro na njima punishera ili na kompu :D

Mafioz0r
01-06-2007, 14:38
si igro na njima punishera ili na kompu :D
Pa, palo mi je na pamet da neke fore iz punishera iskoristim na njima....

Burek_fr0m_SPACE
01-06-2007, 14:40
Da je mod - može biti, ali da je gigantski - lol. Nije DotA toliko ni loša, igrao sam nekih 20-30 partija ukupno i nikada me nije nešto zarazila. Međutim, sve ostale jeste. Pa sam jako popizdio kada kada se moja omiljena igraonica pretvorila u DotAoinicu...

- Hoće ko Q3A?
- De kreiraj server i stavi -ar...
- UT2004?
- Ej, ajd ako dobiješ Ra'stu, mijenjamo se...
- AoE2?
- Joj, ima da sastavim Buiza-Do-Kanyon...
*odlazak s zalupljivanjem vrata*

Jopax
01-06-2007, 14:56
Da je mod - može biti, ali da je gigantski - lol. Nije DotA toliko ni loša, igrao sam nekih 20-30 partija ukupno i nikada me nije nešto zarazila. Međutim, sve ostale jeste. Pa sam jako popizdio kada kada se moja omiljena igraonica pretvorila u DotAoinicu...

- Hoće ko Q3A?
- De kreiraj server i stavi -ar...
- UT2004?
- Ej, ajd ako dobiješ Ra'stu, mijenjamo se...
- AoE2?
- Joj, ima da sastavim Buiza-Do-Kanyon...
*odlazak s zalupljivanjem vrata*
tako je i u mene
-oces nfs-a
-aje ulazite svi
-oce iko td-a
-kucaj -ar
dodje mi da ih :kill:

Gaas
01-06-2007, 14:59
dode ti da odes doma i igras na netu cs ^^

Jopax
01-06-2007, 15:05
ne bas i cs mi pocinje ici na zivce
najbolje za opustanje je koja partija nekog rts-a (ne warcrafta) uz pozadinsku otpadnu i tesku metalurgiju :rotfl:

NoNCoNFoRMiST
01-06-2007, 15:11
"And there's nothing you can do about it."=>..de lol eng. de se skuliraj coece..kak ti je ta izjava jadna...

nikad ti nisi igrao dotu, vidim...

ja nije da sam lud za dotom ali ne podnosim ljude koji je ne igraju a seru o njoj, kao sto si ti, koji nemaš pojma (i zato kazem da nemas pravo)

i kaze se dotu, a ne dota-u.

oprostite ako sam nepristojan

Mafioz0r
01-06-2007, 15:30
Ne pokušavaj smiriti McPingvina... mnogi su probali, ali u povijesti ovog foruma nitko nije uspio...

Gaas
01-06-2007, 15:31
no man has gone before xD

Dreamer Deceiver
01-06-2007, 16:08
prestanite srat, dota je ok mapa ali mi ide na kurac šta je svi uzvišuju. Zaigrajte Rival Nationse :) ili Waugriff's Curse Of Time

NoNCoNFoRMiST
01-06-2007, 16:40
a ti zaigraj dotu :fof:

Dreamer Deceiver
01-06-2007, 16:55
zbog debila kao morphling, sve više mrzim dotu...

a inače :fof: = filter za retardose

Gaas
01-06-2007, 16:56
kaj ne za idiote?

Dreamer Deceiver
01-06-2007, 16:57
kaj ne za idiote?

idioti su pametniji od njega...

inače btt ( back to topic )

McPingvin_v2.0
01-06-2007, 23:14
nikad ti nisi igrao dotu, vidim...

ja nije da sam lud za dotom ali ne podnosim ljude koji je ne igraju a seru o njoj, kao sto si ti, koji nemaš pojma (i zato kazem da nemas pravo)

i kaze se dotu, a ne dota-u.

oprostite ako sam nepristojan
Znaš kako se ono kaže, ne jebi bez kurca jel?

DotA-u sam prao od 5. do 8. mjeseca prošle godine, i to sam se gadno navukao. Zato sam i prestao. Stoga, imam nekog pojma u ta tri mjeseca igranja po cca 3 partije dnevno.

I da, kaže se DotA-u, jer je DotA skraćenica, nadam se da to znaš.

I nisi nepristojan, samo priglup, no proći će to.




@Mafioso - Samo me jedna osoba može smiriti, bilo na forumu bilo izvan njega :)

Gaas
01-06-2007, 23:15
desanka?

NoNCoNFoRMiST
02-06-2007, 00:06
kuzis, ja mislim da je dota UKUS a o njima se ne raspravlja jelte?

ne volim ljude koji stalno o tome blebeću (o doti) i koji je igraju non stop i to...

ja odigram ako mi se da oko 2 partije dnevno

a najvise ne volim kad ljudi govore kako je dota sugava, da je predugacka i to...

ako si se zasitio dote onda dobro

McPingvin_v2.0
02-06-2007, 00:09
desanka?
Ne, mislim na stvarnu osobu.

@Morphling - Nisam je se zasitio, ja bi je i sad igrao da mi skill nije potonuo tako nisko da ne mogu dobiti jednog insanea :/

Kulen
06-06-2007, 09:30
Ne mogu vjerovati koliko zaluđenih klinaca igra ovu mapu!!! odem na B-net malo igrat custom game-ove, kad ono od 20 game-ove njih 18 je dota!!!

Pa zato jer je dota najpoznatija, najcesce se update-a, puno heroja, itema tako da ne dosadi brzo kao neke druge mape.


Stvarno ne znam što je toliko super u toj mapi. Priznajem nisam baš neki igrač dote, ali imao sam i ja beyond godlike-ova...

Pa mozda ima i boljih mapa ali dota je jednostavno najpoznatija i to je to....


Najviše od svega mi je jadno kada se na cro forumu skupi ekipa od 15-16 ljudi i nitko ne može cre8at... Stvarno jadno.

signed


I nije dovoljno što ljudi stalno igraju dotu, nego još pljuju i po enfou i arenama i TD-ima i footy-u...
Ja volim odigrat pokoji TD, neku arenu, pudge warse...
A oni koji pljuvaju po svim mapama osim doti su retardi


Igrao sam puno maštovitije, friziranije i izmodanije mape od dote i mislim da dota nije ništa posebno i da ne zaslužuje tolike hvalospjeve.

A s tim se ne slazem... dota je ipak jedna od najrazvijenijih mapa.

Đeri
06-06-2007, 10:20
meni je DotA dobra..al usto igram još i Moo Moo neku mapu,300 footy soldier i tak..

Jopax
06-06-2007, 21:23
dota nije losa ali mi vise ide na zivce kad ti fino igras uzivis u slayanje creepova i ovaj iz tvog koridora ode i zatuce ovog drugog koji igra sa tobom i onda ovaj sere sto ne kazes da ga nema
ono okle ja znam da nije otiso u bazu ili nesto tako
i u doti mi na zivce ide sporost
u npr. anime fightu spellovi rade po nekoliko tisuca dmg-a i leveliranje ide pet puta brze i sama igra je brza da nema odmora kad te trojica gonjaju a ti 100 hp-a imas

Dark Saruman
10-06-2007, 18:32
Dota je odlična mapa u TFT-u, jako je izbalansirana i to mi se svidja

Nema onog: Ovaj heroj je najjači, ovom heroju ne mogu ništa itd. U doti sve je moguće

omfgnoob1
10-06-2007, 18:50
Da osim sa jednim KOTL-om potamanit Centaura ^^

Systematic Reverse
13-06-2007, 14:22
^^ Imash early game, kasnije bjezish :P

Lord Ragnarok
17-06-2007, 21:39
KOTL?

Da_killah
17-06-2007, 23:01
keeper of the light...e jebiga, early game možda, kasnije probaj pushat na sve strane i nadaj se...

zeko007
19-06-2007, 20:36
dota je dosadna zasrana mapa koju sam previse igrao http://www.uploading.com/files/92FJVYF3 ... 7.gif.html (http://www.uploading.com/files/92FJVYF3/priceless2ma7.gif.html), evo nesto smijesno haha

Jerry_vol2
22-06-2007, 11:40
hahahahahaha



:|

cmeljo22
22-06-2007, 13:34
a jbiga nikada se nije sviđala osobama koje ju nisu znale igrati :boohoo:

Armachus
22-06-2007, 14:27
Ni ja ne vidim ništa kul u DotA... kratko je, lako se prijeđe i bezveze.

Karzah
22-06-2007, 14:35
Kratko? Lako se prijeđe? Pa cilj te igre ili mape je da se ljudi zabave. Ekipa protiv ekipe.

Sonic_Moronic
22-06-2007, 21:57
Ne mogu vjerovati koliko zaluđenih klinaca igra ovu mapu!!! odem na B-net malo igrat custom game-ove, kad ono od 20 game-ove njih 18 je dota!!!

Pa zato jer je dota najpoznatija, najcesce se update-a, puno heroja, itema tako da ne dosadi brzo kao neke druge mape.


Stvarno ne znam što je toliko super u toj mapi. Priznajem nisam baš neki igrač dote, ali imao sam i ja beyond godlike-ova...

Pa mozda ima i boljih mapa ali dota je jednostavno najpoznatija i to je to....


Najviše od svega mi je jadno kada se na cro forumu skupi ekipa od 15-16 ljudi i nitko ne može cre8at... Stvarno jadno.

signed


I nije dovoljno što ljudi stalno igraju dotu, nego još pljuju i po enfou i arenama i TD-ima i footy-u...
Ja volim odigrat pokoji TD, neku arenu, pudge warse...
A oni koji pljuvaju po svim mapama osim doti su retardi


Igrao sam puno maštovitije, friziranije i izmodanije mape od dote i mislim da dota nije ništa posebno i da ne zaslužuje tolike hvalospjeve.

A s tim se ne slazem... dota je ipak jedna od najrazvijenijih mapa.

Tvoj post ću sažeti u jednu rečenicu: "DotA je popularna i masivno igrana i to je čini cool".

Serem ti se na popularnost. Propast za svaku igru je da se svede na jednu MAPU!

Systematic Reverse
30-06-2007, 14:18
/cut

Sto nije slucaj kod Warcrafta nebrini ^^


Ni ja ne vidim ništa kul u DotA... kratko je, lako se prijeđe i bezveze.

O_O

Lako se prijeđe? Shta je to trebalo znaciti? Jel si ti uopce kad igrao dotu?

Ovo "kratko je" necu ni komentirati. Ako mislis da je dota lagana izazivam te 1v1 da ti dokazem da nije :)



u npr. anime fightu spellovi rade po nekoliko tisuca dmg-a i leveliranje ide pet puta brze i sama igra je brza da nema odmora kad te trojica gonjaju a ti 100 hp-a imas

Vec vidim kako je anime fight ludo izbalansiran :boohoo:

cmeljo22
01-07-2007, 10:12
sys :pray: ovo 1v1 bi bilo veoma kratko ^^

a gle to ovi koji su 2 puta odigrali dotu u igraonici se našli komentirat ^^

sys moramo jednom odigrat nas 2... više nisam toliki n00b (bar se nadam :D )

KI KI
04-07-2007, 18:19
mapa je OK ali dosadi jer se uzima 15 heroja cijelo vrijeme, ali ju ništa nemože zamjeniti

McPingvin_v2.0
05-07-2007, 00:05
ar je majka rabijanja monotonije

Frky
05-07-2007, 00:26
u npr. anime fightu spellovi rade po nekoliko tisuca dmg-a i leveliranje ide pet puta brze i sama igra je brza da nema odmora kad te trojica gonjaju a ti 100 hp-a imas

Igraj wtf mod i bacaj spelove koliko hoćeš i nabit ćeš dmg da glava zaboli!


ar je majka rabijanja monotonije

Istina! A još luđi je -dm!

Systematic Reverse
10-07-2007, 03:56
5v5 -wtfdmom :D

AVGstar
10-07-2007, 15:20
dota je popularna jer je dosta izbalansirana(iako ja jos tvrdim da se treba nerfat enchentress :rotfl: ),lagano ju je naucit igrat,dobar pvp sistem,potrebam team play,u doti ima puno kmobinacija heroja,itema,gameplay itd....i ako je dobar game dota moze potrajat do 1.5-2h sto po meni i nije bas kratko i najjaci mod u doti je -wtfarshom ^^

igro sam anime fight i to je tako neizbalansirana mapa da je to strasno(neki lik na lvl1 napravi prek 1k dmg-a heroji imaju oko 500hp-a :S onda ima full metal alch koji ima perm stun sa svojim spellovima)

Scr3aM_of_He11
14-07-2007, 18:08
MC.kinder_pinguin.. idemo 1v1?? reci kad hoces.. da vidimo taj tvoj skill

btw decki.. wtf mode sux,jer ga rade budale koje onda govore : NO ZEUS... zake ne?!
koji ku*ac si onda stavil usr*ani mod?? i samo ljepo udri po ultimativki... i ko vas ljepo je*e.. happy? to je sve za wtf(sux) mode :kill:

Hamti Damti
08-09-2007, 13:29
Igrao sam DOTU neko vrijeme, i sad ponekad znam odigrati s frendovima kad mi sve drugo dosadi, i mapa je sama po sebi medju najboljim w3 mapama, ali ipak moram priznati da je u dusi mrzim i to tolano zato sto ljudi od jedne takve mape pokusavaju napraviti univerzalno popularnom do takve mjere da ispada ko da je to igra a ne jedna mapa.
Mrzim je i zato sto je pokvarila TFT tako sto je svim ljudima koji su igrali TFT, i koji su bili preglupi da je igraju presli na DOTU koju uz par sati moze izvjezbati svaka munjena, i debilna budala.
Mrzim kad dodjem u igraonu, i vidim da je svi igraju i kad neki u sav glas psuju cijeli svijet redom kad ih neko pwna i kad se jedni drugima deru da su drugi n00bovi itd. a u biti su to svi oni.

Sto jest jest, meni je ta mapa glupa(MENI) i mislim da ne zasluzuje nijedna mapa, posebice ta kakvu napravi par freakova da bude na top svjetskoj listi, ali necu sad biti n00b da ju pljujem ko sto drugi s ovog foruma pljuju po drugim pravim igrama zato sto se meni ne svidja, jer bi izazvao svadje i vrijedjanja s druge strane sto ne zelim.

Karlo_from_Bjelovar
08-09-2007, 14:47
damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...

Babitz
08-09-2007, 15:11
np basshunter - dota

ZorgTheBorg
08-09-2007, 15:23
damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...
Pa da, mapa ko mapa, nije bog, nije uber, i mozes ju preci za par sati. Samo sto je gadno popularna.

Hamti Damti
08-09-2007, 15:27
damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...

hoces reci da u DOTI treba puno vjezbe?
hahahahahaah uzmem heroja, idem u napad, kupujem armor, oruzja, super iteme, i drzim se tima i sta jos??
nista vise i zato fck off

reiki_
08-09-2007, 16:33
[quote="Karlo_from_Bjelovar":2ve5b7yp]damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...

hoces reci da u DOTI treba puno vjezbe?
hahahahahaah uzmem heroja, idem u napad, kupujem armor, oruzja, super iteme, i drzim se tima i sta jos??
nista vise i zato fck off[/quote:2ve5b7yp]

osobno više ne igram dotu , a ni išta ostalo , ali nemoj tako govroiti o doti. ako ti misliš da ti ne treba vježbe za dotu , svaka čast. pokaži neki replay da vidimo tvoj skill.

D@rX
08-09-2007, 17:41
sheeps vs rabbits je najbolja custom mapa hihihihi. :rotfl:

Lord Myrkul
09-09-2007, 12:30
Pa da, mapa ko mapa, nije bog, nije uber, i mozes ju preci za par sati. Samo sto je gadno popularna.

bas me zanima o cemu ti pricas, jer ovo nije dota
prec za par sati???wtf, lol?

D@rX
09-09-2007, 12:44
decko ne razlikuje multiplayer i single player :) :(

preci multyplayer, khm

ZorgTheBorg
09-09-2007, 17:49
Pod "preci" mislim otkriti sve što sadrži.

Karlo_from_Bjelovar
09-09-2007, 19:16
[quote="Karlo_from_Bjelovar":2uezy1lg]damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...

hoces reci da u DOTI treba puno vjezbe?
hahahahahaah uzmem heroja, idem u napad, kupujem armor, oruzja, super iteme, i drzim se tima i sta jos??
nista vise i zato fck off[/quote:2uezy1lg]

eh, moroncina... ajde, preko cega oces partiju odigrat? kazem ti da si bogec, vjezbaj par sati pa mi se javi na PP, pa cemo vidjet "kak je potrebno par sati"...

Jerry
09-09-2007, 19:26
eh nemoš hamdo ne smeš da izazivaš nekog ko je sa cro-dota foruma,još je i mod tamo hebemu :)

Hamti Damti
09-09-2007, 20:07
[quote="Hamti Damti":32bqj0uj][quote="Karlo_from_Bjelovar":32bqj0uj]damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...

hoces reci da u DOTI treba puno vjezbe?
hahahahahaah uzmem heroja, idem u napad, kupujem armor, oruzja, super iteme, i drzim se tima i sta jos??
nista vise i zato fck off[/quote:32bqj0uj]

eh, moroncina... ajde, preko cega oces partiju odigrat? kazem ti da si bogec, vjezbaj par sati pa mi se javi na PP, pa cemo vidjet "kak je potrebno par sati"...[/quote:32bqj0uj]

ne igram igre koje mi se ne svidjaju, ali ako smatras da si takva faca mozemo zaigrati neku pravu igru i strategiju pa da vidimo ko ce biti "bogec" a ko ne, osim ako si kao i drugi dotasi koji znaju samo to igrati i nista vise.

Lord Ragnarok
09-09-2007, 21:53
puno znači iskustvo u doti... to kaj ti tvrdiš da samo skupiš iteme i gg nije u potpunosti istina jer iteme treba znati koristiti u pravi tren.
i nije da sa svakim herojem češ moći pobijediti svakog drugog jer je to nemoguće

Karlo_from_Bjelovar
10-09-2007, 09:06
[quote="Karlo_from_Bjelovar":6csdphh2][quote="Hamti Damti":6csdphh2][quote="Karlo_from_Bjelovar":6csdphh2]damti, ti si, ne znam, neam rijeci, mozda najbolje ovo: :rotfl: :rotfl: :rotfl: izvjezbati u par sati? OMG :kill: :rotfl: :rotfl: :rotfl: evo ga, u bilo sta, vjezbaj dotu "nekoliko sati" pa cemo 1v1, i onda cemo vidjeti koliko znaci iskustvo u doti i taktika...

hoces reci da u DOTI treba puno vjezbe?
hahahahahaah uzmem heroja, idem u napad, kupujem armor, oruzja, super iteme, i drzim se tima i sta jos??
nista vise i zato fck off[/quote:6csdphh2]

eh, moroncina... ajde, preko cega oces partiju odigrat? kazem ti da si bogec, vjezbaj par sati pa mi se javi na PP, pa cemo vidjet "kak je potrebno par sati"...[/quote:6csdphh2]

ne igram igre koje mi se ne svidjaju, ali ako smatras da si takva faca mozemo zaigrati neku pravu igru i strategiju pa da vidimo ko ce biti "bogec" a ko ne, osim ako si kao i drugi dotasi koji znaju samo to igrati i nista vise.[/quote:6csdphh2]

ok, niko nije ni reko da moras, ali ti ni pod koju ruku ne zasluzujes pljuvati po doti, pogotovo ovakve nebuloze, koje su zapravo poprilicno jadne, i to sve govori o tebi, recimo, to je isto ko da kazes da u WoWu nabavis neki gosu gear, oruzje, il sta vec, a tek si poceo igrat, i totalni su newbie, ovaj iako nesto manji lvl i losiji gear ako ima skilla ce te moci ubiti bez greske, jer on ce znati sta napraviti kada ces ti ic odigrati neki spell ili se "bez veze" ko budala zaletit na njega...

sto se tice dijela "osim ako si kao i drugi dotasi koji znaju samo to odigrat i nista vise." razlog zasto ne igram druge igre vec samo starije i one novije bolje optimizirane zato sto imam poprilicno slabu konfu, iako sam manje vise sve ko srcani gamer pokuso igrat, cak i na niskim postavkama, neke igre i na 17 FPSa, ali mi to prvih nekoliko sati i nije bilo toliko vazni ali kasnije posatje iritantno... iako volim igrat PoP serijal i uglavnom sam iso kod frendova 15 min prije skole da malo igram, uspio sam prec 70% PoP 2... zato molim te emoj pljuvat po dotasima jer kolko "FPSasa" koristi sranja tipa aimbot, onih vragova da ga vidis kroz zid i iltih sranja... kod "Dotasa" koristiO se samo mh (ja ga nisam nikada koristio, i moje misljenje o ljudima koji koriste chetove za igre je poprilicno nisko, bilo to da predu kampanju warkrafta ili neki GTA...) ali i to je gotovo istrebljeno jer su svi manje vise presli na gg-c a tamo da bi imo mh moras imat "home-made", ali i takav ne bu opsto duze od 5-6 dana jer se gg-c redovito updatea... "a kako gg-c zna da ja iam mh?"... pa evo, znam jednog lika koji je imo tzv. custom kick (takoder cheat koji omogucuje da ako si host mozes kickat nekog igraca) na desktopu i dobio je ban...


sazetak:Sigraj igre koje oces, to ti niko ne moze "zapovijedit", ali to ti ne daje pravo da pljujes po drugima, pogotovo kad nemas pojma o njima... to sve govori kakva je tvoja razina i manner...

Hamti Damti
10-09-2007, 11:21
Frajeru, kad sam napisao ovaj tekst:
"Sto jest jest, meni je ta mapa glupa(MENI) i mislim da ne zasluzuje nijedna mapa, posebice ta kakvu napravi par freakova da bude na top svjetskoj listi, ali necu sad biti n00b da ju pljujem ko sto drugi s ovog foruma pljuju po drugim pravim igrama zato sto se meni ne svidja, jer bi izazvao svadje i vrijedjanja s druge strane sto ne zelim."

htio sam dati do znanja klipanima kao ti da ne zelim svadje, jer je to moje misljenje i da ne zelim i nemam sta pljuvati sto i nisam ako sam samo rekao da je meni taj mod glup i da je lagano sto misli i hrpa drugih ljudi koji su se dote naigrali i kojima je vise dosta tog moda.
Ali da i stvarno pljujem ne bi pljuvao sve dok ne upoznam taj mod do kraja, i vjeruj mi nisam n00b kakvog me smatras jer sam je se naigrao i s frendovima, i u igraonama i na netu i vidio sam puno starije likove od mene koji su u par dana, bez puno sati vjezbanja postali maheri u tome zbog cega su vise dolazili u igraone da se prave vazni pred drugima kako su "nepobjedivi".

S druge strane ako i zelis toliko misliti da pljujem po tom modu, e onda evo pljujem i poserem se i tebi i svima ostalima koji su toliko zapeli za taj mod i mrzit cu ga koliko god hocu i pljuvati cu, sve sto mi niko nemoze oduzeti, a pogotovo ne ti, jer ovo je usput i tema u kojoj se dota pljuje pa se zato odi povuci u taj mod i ganjaj :kill: i ownaj druge koliko god hoces posto si pretpostavljam maher u tome, ali mene ces ostaviti na miru!

btw
drugi puta kad nekog zoves moroncinom, pazi da to ti sam ne ispadnes

Toliko od mene

Zv0nZ1
10-09-2007, 20:06
Frajeru, kad sam napisao ovaj tekst:
"Sto jest jest, meni je ta mapa glupa(MENI) i mislim da ne zasluzuje nijedna mapa, posebice ta kakvu napravi par freakova da bude na top svjetskoj listi, ali necu sad biti n00b da ju pljujem ko sto drugi s ovog foruma pljuju po drugim pravim igrama zato sto se meni ne svidja, jer bi izazvao svadje i vrijedjanja s druge strane sto ne zelim."

htio sam dati do znanja klipanima kao ti da ne zelim svadje, jer je to moje misljenje i da ne zelim i nemam sta pljuvati sto i nisam ako sam samo rekao da je meni taj mod glup i da je lagano sto misli i hrpa drugih ljudi koji su se dote naigrali i kojima je vise dosta tog moda.
Ali da i stvarno pljujem ne bi pljuvao sve dok ne upoznam taj mod do kraja, i vjeruj mi nisam n00b kakvog me smatras jer sam je se naigrao i s frendovima, i u igraonama i na netu i vidio sam puno starije likove od mene koji su u par dana, bez puno sati vjezbanja postali maheri u tome zbog cega su vise dolazili u igraone da se prave vazni pred drugima kako su "nepobjedivi".

S druge strane ako i zelis toliko misliti da pljujem po tom modu, e onda evo pljujem i poserem se i tebi i svima ostalima koji su toliko zapeli za taj mod i mrzit cu ga koliko god hocu i pljuvati cu, sve sto mi niko nemoze oduzeti, a pogotovo ne ti, jer ovo je usput i tema u kojoj se dota pljuje pa se zato odi povuci u taj mod i ganjaj :kill: i ownaj druge koliko god hoces posto si pretpostavljam maher u tome, ali mene ces ostaviti na miru!

btw
drugi puta kad nekog zoves moroncinom, pazi da to ti sam ne ispadnes

Toliko od mene

ne igram dotu, nikad i nisam ali signam ovo (ne samo za dotu nego općenito) :) gg.

Samael
11-09-2007, 11:17
Igrao DotU, sasvim solidna razbibriga, no treba vremena da sve pohvataš
( heroji, strategije, itemi... ).
To mi je jedina zamjerka.

ludkopuska
11-09-2007, 20:20
DotA mi se ugodno i veoma pristojno GADI jer, kao sto je outmind (btw :pray: ) rekao, dodem na server i 80% igara DotA... U njoj, ako si pro zabavljat ces se, ako si n00b, bit ce ti pokakano, a tako je meni vecinu puta. DotA mi je negdje na top5 listi najglupljih mapa i preferiram vise Battleships i slicne stvari. ludkopuska over 'n' out.

Hamti Damti
11-09-2007, 20:31
DotA mi se ugodno i veoma pristojno GADI jer, kao sto je outmind (btw :pray: ) rekao, dodem na server i 80% igara DotA... U njoj, ako si pro zabavljat ces se, ako si n00b, bit ce ti pokakano, a tako je meni vecinu puta. DotA mi je negdje na top5 listi najglupljih mapa i preferiram vise Battleships i slicne stvari. ludkopuska over 'n' out.


eeeee battleship je puno bolja mapa covjece dobro da si me sjetio, bas sam je se sad zazelio, i puno je teza od dote, steta sto je malo ljudi culo za to

xaviaz
12-09-2007, 22:34
nije malo ljudi culo a nije bolaj zbog razloga sta ti brzo dosadi u doti ipak imas heroja i itema dosta kombinaicjom svega gg ) .Heh mapa ti nije dobra zato sta ju neznas igrati i zato jer ti nejde....sta nesto ti nejde ma ko ga j**** pustis to?

Norther
20-09-2007, 21:37
ovako...igrao sam w3 roc,igrao sam w3 tft, igrao sam svaki funmap tako reci sta je na w3,mogu reci da nakom masovnog igranja dote shvatio sam da ej dota sranje.spora je, i lose izvedena i kao sto je vec neko reko unistila je tft scenu.stvar je u tome da se odrzava vise Dota turnira nego normalnih w3 turnira.

ne radi mi shift nema velikih slova

Stryder
20-09-2007, 22:21
da, baš danas dođem u igraonu i vidim veliki natpis DOTA turnir ...i sad ja pitam jel če bit običan war TFT turnir a ova voditeljica igraone se nasmije i kaže niko još nije tražio da bude običan tft turnir več samo dotu igraju.. i ja odem u igraonicu da vidim šta se igra i sad svi skoro igraju warcraft ali dotu , nemreš nikog nač da igra običan tft:? .....mislim da se dota više cijeni od warcrafta tft i uzima se kao da je to cijela igra a ne samo jedna obična mapa... :?

Hamti Damti
21-09-2007, 14:48
da, baš danas dođem u igraonu i vidim veliki natpis DOTA turnir ...i sad ja pitam jel če bit običan war TFT turnir a ova voditeljica igraone se nasmije i kaže niko još nije tražio da bude običan tft turnir več samo dotu igraju.. i ja odem u igraonicu da vidim šta se igra i sad svi skoro igraju warcraft ali dotu , nemreš nikog nač da igra običan tft:? .....mislim da se dota više cijeni od warcrafta tft i uzima se kao da je to cijela igra a ne samo jedna obična mapa... :?

cijeni se više jer je lagana, a lagana je jer su svi preglupi da bi igrali w3TFT i onda igraju ono šta im je lakše, a to je DOTA.

Mislim da to itekako nije dobro jer Hrvati su najbolji europski w3 igraci, a ovo itekako kvari nas ugled u svijetu jer svi misle da je w3 najigranija igra u Hrvatskoj a da dođu na jedan dan u Hrvatsku promijenili bi misljenje.

medusa
21-09-2007, 19:14
world of gaming
start new game
choose race
croatian (+5 skill on all forms of warcraft)

M4rc3LL1u5
21-09-2007, 22:31
hrvati najbolji europski igraci :rotfl:
jel ti pratis uopce w3 scenu
1.
Germany
18 5 4-0-1 36:22 1 / 0 1
2.
Sweden
17 5 4-0-1 38:19 5 / 1 0
3.
Finland
13 5 2-0-3 31:27 2 / 0 0
4.
Netherlands
13 5 3-0-2 27:26 3 / 0 0
5.
France
10 5 1-0-4 23:36 3 / 1 0
6.
Croatia
4 5 1-0-4 13:38 5 / 0 0
ostvarili su samo 1 pobjedu
i to smo dobili samo francuze

Systematic Reverse
02-10-2007, 15:34
da, baš danas dođem u igraonu i vidim veliki natpis DOTA turnir ...i sad ja pitam jel če bit običan war TFT turnir a ova voditeljica igraone se nasmije i kaže niko još nije tražio da bude običan tft turnir več samo dotu igraju.. i ja odem u igraonicu da vidim šta se igra i sad svi skoro igraju warcraft ali dotu , nemreš nikog nač da igra običan tft:? .....mislim da se dota više cijeni od warcrafta tft i uzima se kao da je to cijela igra a ne samo jedna obična mapa... :?

cijeni se više jer je lagana, a lagana je jer su svi preglupi da bi igrali w3TFT i onda igraju ono šta im je lakše, a to je DOTA.

Mislim da to itekako nije dobro jer Hrvati su najbolji europski w3 igraci, a ovo itekako kvari nas ugled u svijetu jer svi misle da je w3 najigranija igra u Hrvatskoj a da dođu na jedan dan u Hrvatsku promijenili bi misljenje.

lawl, lagana je koliko i tft, sve ovisi o ukusu i koliko se trudis da je naucis igrat, nema tu lagana, trebas igrat barem godinu dana da neki quratz naucis(citaj da nisi totalni njubek)

Mr.X.
02-10-2007, 17:35
Apsolutno dijelim mišljenje da dota nije ništa toliko posebno da 80% ljudi igra dotu, zapravo me živciraju neki ljudi koji ni warcraft ne odigraju već samo nabave da igraju dotu...
Warcraft 3 je strategija ako želite igrati rpg nabavite wow ili nešto, ja nekažem da je dota loša samo nije u redu da se druge dobre mape ne igraju

WEASEL
02-10-2007, 18:09
Dota je cool custom mapa( moje mišljenje je da je najigranija jer ima dosta heroja i svi su balansirani..više manje), a opet, ima dosta boljih mapa (Ice trolls, Night of the dead II, Notd:SO i ostale) Igrajte nesto drugo i igrajte dotu usput:P

KingTomy
02-10-2007, 18:56
Dota mi je ok, ja je igram, igram i ostale custom mape i obicni war3 tft. ali zapamtite,
dota je MAPA

Systematic Reverse
02-10-2007, 23:33
Dota je cool custom mapa( moje mišljenje je da je najigranija jer ima dosta heroja i svi su balansirani..više manje), a opet, ima dosta boljih mapa (Ice trolls, Night of the dead II, Notd:SO i ostale) Igrajte nesto drugo i igrajte dotu usput:P

Neki nemaju vremena da igraju 100 mapa :P Mislim, igrao sam ja pun quratz mapa osim dote, ali su mi sve brzo dosadile. DotA me jedino drzi x)


dota je MAPA

To nema nikakve veze

WEASEL
03-10-2007, 15:32
Dota mi je ok, ja je igram, igram i ostale custom mape i obicni war3 tft. ali zapamtite,
dota je MAPA

wtf :scared:

AVGstar
03-10-2007, 20:28
@Hater of dota(lol?)dota je laksa od war:tft-a jer se kontrolira jedan unit a tamo mnogo vise,al u doti se puno vise koristi mapa pa je u tom pogledu cini tezom.to sto je dota samo custom mapa od tft-a ne cini je nista manje vrijednijom -_- jer je jako dobro razradenai posve je razlicitija od tft-a barem sto se gameplaya tice.Dota je puno zabavnije igrat nego norm war pa je ZATO LJUDI IGRAJU VISE NE ZATO STO JE LAKSA.........itd.....itd.....

M4rc3LL1u5
03-10-2007, 23:29
u doti se puno vise koristi mapa :rotfl: daj odi pogledaj koji pro bnet pa ces vidit kako se dobivaju gameovi sa tim ''koristenjem'' mape

Systematic Reverse
04-10-2007, 00:42
u doti se puno vise koristi mapa :rotfl: daj odi pogledaj koji pro bnet pa ces vidit kako se dobivaju gameovi sa tim ''koristenjem'' mape

lol marc, kao prvo dobro je rekao sto se tice mape =/ kao drugo ggc>>>bnet, sta si tak zapeo za bnet

M4rc3LL1u5
04-10-2007, 10:02
sta na ggc su bolji ladder igraci :rotfl: , a i to za mapu jebote imas 1 mapu i govoris da je vaznija od laddera di ima pun ku** mapa , ma daj sysa nemoj sad zaje***

Android_Marvin
04-10-2007, 10:32
dota uber alles :P

Systematic Reverse
04-10-2007, 14:05
sta na ggc su bolji ladder igraci :rotfl: , a i to za mapu jebote imas 1 mapu i govoris da je vaznija od laddera di ima pun ku** mapa , ma daj sysa nemoj sad zaje***

nisi me shvatio dobro, ili ja tebe x)

Mr.X.
04-10-2007, 14:54
@Hater of dota(lol?)dota je laksa od war:tft-a jer se kontrolira jedan unit a tamo mnogo vise,al u doti se puno vise koristi mapa pa je u tom pogledu cini tezom.to sto je dota samo custom mapa od tft-a ne cini je nista manje vrijednijom -_- jer je jako dobro razradenai posve je razlicitija od tft-a barem sto se gameplaya tice.Dota je puno zabavnije igrat nego norm war pa je ZATO LJUDI IGRAJU VISE NE ZATO STO JE LAKSA.........itd.....itd.....

lol.....
ko prvo za ima svega kako se dota može uspoređivati sa war3tft???? mislim stvarno, pa da nema igre ne bi bilo ni mape...
pa drugi je gemplay, RPG je gemplay... što je poprilično glupo ako razmisliš jer WARCRAFT 3 je kreiran kako taktička igra.


@Hater of dota(lol?)dota je laksa od war:tft-a jer se kontrolira jedan unit a tamo mnogo vise,al u doti se puno vise koristi mapa
jesi ti uopće ikad igro warcraf3?

----

btw bolji od worm war možda, ali jesi ikad igrao npr. footman ili vampire?

EDIT: mislim svakom svoje, ali druge mape se ne igraju samo dota... da je tako dobra po meni nije .. igoro sam ju...

Mjutant
12-10-2007, 21:38
DoTa 4 EVER

Systematic Reverse
13-10-2007, 00:12
DoTa 4 EVER

Pishe se DotA :P

Iron Storm
25-10-2007, 17:41
Vidim da se ovdje pljuje po DotI te želim i ja reći koju za i protiv te mape...

Za - dobra balansiranost i zabavna.

Protiv - Pa to je samo MAPA, čovječe... I ja sam primjetio da mnogi nabave w3 samo da bi mogli igrati DotU. wtf? Da nema WarCrafta 3 nebi bilo ni DotE. Istina da je lagana i da se ne treba razmišljati, ali ljudi dajte malo igrajte i druge mape, jer WarCraft 3 je RTS, ne RPG. Jeli tko kad igrao WarChasers mapu? Isto je zabavna ali je i teška. SP je odličan, različite su misije i super je priča, ali njih 75% gamera ne odigra SP.

hacker
25-10-2007, 17:44
Ma dobra je dota, onak, samo jedan heroj, nemas puno APM-a :)

callista
25-10-2007, 19:36
tko to govori da je dota lagana? misliš sa AI-em?
ja u multyu znam igrat do 2-3 sata

Iron Storm
25-10-2007, 20:24
tko to govori da je dota lagana? misliš sa AI-em?
ja u multyu znam igrat do 2-3 sata

Pod riječ "lagana" mislim - 1 heroj i razvaljuj ostale. Nema izgradnje baza, nema brige za ressove, zlato dobijaš ubijanjem, vojske nemaš, techova nemaš. Znam da se igra 2-3 sata ali u odnosu na npr. WarChasers je lagana. Ako nije netko odigrao tu mapu, nek ju odigra, pa neka me onda kritizira- SP WarChasers je praktički NEMOGUĆE prijeći bez pomoći ili čitova

Hamti Damti
26-10-2007, 12:23
tko to govori da je dota lagana? misliš sa AI-em?
ja u multyu znam igrat do 2-3 sata

Pod riječ "lagana" mislim - 1 heroj i razvaljuj ostale. Nema izgradnje baza, nema brige za ressove, zlato dobijaš ubijanjem, vojske nemaš, techova nemaš. Znam da se igra 2-3 sata ali u odnosu na npr. WarChasers je lagana. Ako nije netko odigrao tu mapu, nek ju odigra, pa neka me onda kritizira- SP WarChasers je praktički NEMOGUĆE prijeći bez pomoći ili čitova


isuse bože pa to je is chetovima teško preći :)

ZorgTheBorg
26-10-2007, 17:46
[quote=callista]tko to govori da je dota lagana? misliš sa AI-em?
ja u multyu znam igrat do 2-3 sata

Pod riječ "lagana" mislim - 1 heroj i razvaljuj ostale. Nema izgradnje baza, nema brige za ressove, zlato dobijaš ubijanjem, vojske nemaš, techova nemaš. Znam da se igra 2-3 sata ali u odnosu na npr. WarChasers je lagana. Ako nije netko odigrao tu mapu, nek ju odigra, pa neka me onda kritizira- SP WarChasers je praktički NEMOGUĆE prijeći bez pomoći ili čitova


isuse bože pa to je is chetovima teško preći :)[/quote:r1d8tm73]
Doso sam do polovice... s tim da me 1. boss najvise nazivcirao... :-x

Mafioz0r
26-10-2007, 21:28
Mafijoza isto živciraju WarChasersi (napravljeni za više igrača)

Iron Storm
26-10-2007, 21:52
Ajd zavirite malo u podforum W3, SC i SC2.

Što se DotE tiče, da još malo hraćnem - zarazna :D

callista
27-10-2007, 08:43
ah, warchasersi. prešao sam ih bez bez ijednog cheata. SP naravno.
ee dota jest zarazna. isitna.

Empty
27-10-2007, 10:15
ah, warchasersi. prešao sam ih bez bez ijednog cheata. SP naravno.
ee dota jest zarazna. isitna.
nemoguce

callista
27-10-2007, 10:26
:rotfl: :rotfl:
moguće moguće. itekako.

Utoplytanian
27-10-2007, 11:47
ali koliko dugo si igrao 8)

ZorgTheBorg
27-10-2007, 12:53
:rotfl: :rotfl:
moguće moguće. itekako.
Je. Samo sto moj heroj nije mogao napadat zrak... :( pa sam odustao

callista
27-10-2007, 13:16
ali koliko dugo si igrao 8)

sat ipo ja mislim. davno je to bilo.
i igrao sam s onim herojem... kako se zove... nešto Robo X.. tako nekako uglavnom je to lik onog robota goblina što siječe drva.

Cro War Heroes
03-11-2007, 18:08
E POZZZ LJUDI!
AVAKO JA I MOJI FRENDOVI NAPRAVILI SMO HAMACHI SERVER I AKO BI NRTKO ZELIO NAM SE PRIDRUZIT DA ZAJEDNO HALAMO IGRICE PREK TOG SERVERA SAM NEK SLOBODNO DODE!
USER:†Cro Champions† PASWORD:cro

crowarheroes@gmail.comS:killyou: dODITE DA SE ZAJEBAVAMO!

uNAPRED ZAVALJUJEM(ZENAMA)!POZZZZ :D

callista
03-11-2007, 18:13
malo si fulio podforum... i ne kaže se igrice...

D@rX
03-11-2007, 18:19
lawl.

ajd da jos kazem da mrzim dotu jer su svi poceli samo to igrat. dajte ljuti shvatite da nista nije dobro kao pravi TFT :)

Iron Storm
03-11-2007, 19:03
lawl.

ajd da jos kazem da mrzim dotu jer su svi poceli samo to igrat. dajte ljuti shvatite da nista nije dobro kao pravi TFT :)

Signed.
Znam frikove koji imaju WarCraft 3 samo radi te pišljive mape. JA već 5. put žvačem priču WarCrafta i divim se Blizzardovom masterpieceu.

callista
03-11-2007, 19:09
[quote="D@rX":qp8gs9yd]lawl.

ajd da jos kazem da mrzim dotu jer su svi poceli samo to igrat. dajte ljuti shvatite da nista nije dobro kao pravi TFT :)

Signed.
Znam frikove koji imaju WarCraft 3 samo radi te pišljive mape. JA već 5. put žvačem priču WarCrafta i divim se Blizzardovom masterpieceu.[/quote:qp8gs9yd]

signed

D@rX
03-11-2007, 19:15
ja isto razmisljam da krenem u kampanju ali opet tu je ggc i battle.net.

Jos da napomenem da na GGC-u u TFT sobama bude oko 1500 ljudi a u dota sobama po 10k ljudi. Isuse :( mrzim dotu!!!!! A za bnet da ne govori u custom igrama.

Hamti Damti
03-11-2007, 21:16
[quote="D@rX":1eavpcz7]lawl.

ajd da jos kazem da mrzim dotu jer su svi poceli samo to igrat. dajte ljuti shvatite da nista nije dobro kao pravi TFT :)

Signed.
Znam frikove koji imaju WarCraft 3 samo radi te pišljive mape. JA već 5. put žvačem priču WarCrafta i divim se Blizzardovom masterpieceu.[/quote:1eavpcz7]


@D@rX

Signed :)

@Iron Storm

Ja neznam koga neznam da igra w3 TFT samo zbog DOTE

Iron Storm
03-11-2007, 21:31
[quote="Iron Storm":tf9er9d9][quote="D@rX":tf9er9d9]lawl.

ajd da jos kazem da mrzim dotu jer su svi poceli samo to igrat. dajte ljuti shvatite da nista nije dobro kao pravi TFT :)

Signed.
Znam frikove koji imaju WarCraft 3 samo radi te pišljive mape. JA već 5. put žvačem priču WarCrafta i divim se Blizzardovom masterpieceu.[/quote:tf9er9d9]


@D@rX

Signed :)

@Iron Storm

Ja neznam koga neznam da igra w3 TFT samo zbog DOTE[/quote:tf9er9d9]

Naravno, kad su svi poludjeli za Dotom. JA ju igram samo kao razonodu, inače igram običan skirmish i kampanju. Upravo sam 5. put prešao kampanju Reign of Chaosa. Čak i u školi kad pokušam pričati o nečem drugome stalno skreću temu na DotU, kak ovo, koji itemi daju ovo, koji heroj može ovo, j***** dajte prestanite! Pravi WarCraft se krije u kampanji: izvrsna priča, izvrsna glazba, izvrsni filmići i velika igrivost! Isto tako i StarCraft. I Diablo (kojeg nisam odigrao). Blizzard je jedna od onih tvrtki koje se ne brinu zbog love (EA Games, Ubisoft) nego daju gamerima kvalitetne proizvode koje većina ne može potpuno shvatiti (npr. Dotaši). :killyou:

Hamti Damti
03-11-2007, 21:45
[quote="Hamti Damti":21dw643d][quote="Iron Storm":21dw643d][quote="D@rX":21dw643d]lawl.

ajd da jos kazem da mrzim dotu jer su svi poceli samo to igrat. dajte ljuti shvatite da nista nije dobro kao pravi TFT :)

Signed.
Znam frikove koji imaju WarCraft 3 samo radi te pišljive mape. JA već 5. put žvačem priču WarCrafta i divim se Blizzardovom masterpieceu.[/quote:21dw643d]


@D@rX

Signed :)

@Iron Storm

Ja neznam koga neznam da igra w3 TFT samo zbog DOTE[/quote:21dw643d]

Naravno, kad su svi poludjeli za Dotom. JA ju igram samo kao razonodu, inače igram običan skirmish i kampanju. Upravo sam 5. put prešao kampanju Reign of Chaosa. Čak i u školi kad pokušam pričati o nečem drugome stalno skreću temu na DotU, kak ovo, koji itemi daju ovo, koji heroj može ovo, j***** dajte prestanite! Pravi WarCraft se krije u kampanji: izvrsna priča, izvrsna glazba, izvrsni filmići i velika igrivost! Isto tako i StarCraft. I Diablo (kojeg nisam odigrao). Blizzard je jedna od onih tvrtki koje se ne brinu zbog love (EA Games, Ubisoft) nego daju gamerima kvalitetne proizvode koje većina ne može potpuno shvatiti (npr. Dotaši). :killyou:[/quote:21dw643d]

meni je od svega toga najžalosnije što je tu popularnu dotu napravio jedan lik(koji je možda imao malo pomoći) i ta jedna mapa koju je napravio ta jedan lik(Ice Frog) je skoro pa popularnija i od samo w3TFT kojeg je radilo puno ljudi.

Ako se blizzard ne brine zbog love, zašto se onda wow plaća?

D@rX
03-11-2007, 21:54
signed

Gle, trenutno na GGC u ima 1500 igraca wwarcrafta i 31k igraca DOTe sto je zalosno. Prava car warcrafta je kampanja i multiplayer a ne obicna mapa za 10 ljudi.

medusa
03-11-2007, 22:01
warcraft reign of chaos ima sve osim dobre priče. ali zato tft owna po priči i atmosferi
iskreno nisam probao dotu, ali čini mi se da ljudi malo pretjeruju u vezi nje. ispadne ko da je to cijela igra. (bar sam rekao nešto novo što ostali nisu spomenuli 100 puta)

Iron Storm
04-11-2007, 00:14
@Hamti Damti
Koliko vidim, to plaćanje ne smeta 9M ljudi da igraju, možda ne svaki mjesec... No u pravu si što se tiče plačanja, to im je veliki minus. No da gledaju kako da samo sebi strpaju pare u đepove, vjeruj mi da nijedna njihova igra polučila takav uspjeh. Primjer: "moćni" EA Games - NFS Carbon, pogledaj što su učinili sa SimCityjem Societies (da su čekali da Maxis završi svoje, nadolazeći SimCity bi bio puno bolji), zatim kako štancaju Fifu...
Što se tiče DotE, da, to je žalosno. A ne bi nastala da Blizzard nije prvotno napravio WarCraft 3. DotA je samo za razonodu, a ovi igraju "što im je lakše". N00bovi.

@D@rX
Signed

@medusa
WarCraft : Reign of Chaos ima isto dobru priču (pokušaj malo bolje pratiti). TFT nastavlja kao prava ekspanzija. Ljudi malo pretjeruju u vezi DotE, moš mislit. Malo PUNO pretjeruju, jer DotA zadire u MMORPG segment, što se NIKAKO ne uklapa. Mislim, dobra je za razonodu, e na za 5-dnevno igranje, jer to NIJE pravi WarCraft 3. Iskreno se nadam da se to neće dogoditi i sa StarCraftom 2.

Marcellius09
04-11-2007, 04:23
ja sam do nedavno igra samo dotu, ali mi je dosadila :shock: , pa sad lagano upirem ladder .
sadasnji score mi je 4-1 ili 5-1 neda mi se ic gledat

D@rX
04-11-2007, 10:14
E pa sa mnom u klanu je igrao TFT jedan lik prije 2 mjeseca i tko god ga pita hoces igrat DOTU on kaze nema sanse, to je sranje ovo ono. Ja sav sretan jer vidim makar netko vidi pravo stanje stvari. Danas je on jedan od 40k igracaa DOTE na ggcu i nagovara mene da idem ali nema sanse :( :(

Hamti Damti
04-11-2007, 10:53
@medusa

Reign Of Chaos po meni ima bolju priču od TFT jer sretno završava(ne potpuno), nešto u stilu Lord of the Rings.
TFT kolko se sjećam se okreće na pobjedu dvije zle strane tj. na natjecanje između te dvije strane(Ilidan & Kael vs Arthas) koja će prva pobjediti, i već u ranom toku igre se može spoznati kakav će biti kraj igre što me kod TFT i razočaralo, ali opet priča je za 5.

@Iron Storm

Plaćanje wowa i može a i nemora biti minus.

Plaćanje od 9M ljudi koji to igra im donosi brde love, ali da se ne plaća opet bi imali velike zarade jer bi tada svako na svijetu ko ima komp i internet igrao wow, ali tu se onda okrećemo na priču zašto se wow plaća, jer kad se ne bi plaćao računalo bi se kao što ja sad računam da bi cijeli svijet igrao i nakraju se niko nebi ni mogao spojiti na wow zbog za?ebancije s serverima(zbog velikog broja igrača).

Kolko sam čuo Blizzard je napočetku i imao slične planove da se plaćanje makne ali kad su vidjeli kolko se igrača spojilo u prvih 2tjedna odmah su znali da će taj broj jako rasti.

Jayson
04-11-2007, 11:03
Onda me bas zanima kako ce ArenaNet to napraviti sa svojim GuildWars2. I guildwars trenutno broji poprilican broj igraca i svi oni igraju 4free ako izuzmemo placanje original cd-a za instalaciju i kreiranje acc.
Za GW2 su takodjer govorili i jos uvjek govore da ce biti BESPLATANSjer to im je osnovna politika, a ako uzmemo u obzir da u ArenaNetu radi 90% bivsih Blizzovih zaposlenika koji su svi radili na WoW-u onda je to i razumljivo.

callista
04-11-2007, 11:08
ovo nije tema o guild warsu i wowu a bome ni o mmo-ima.
gle, GW ima puno manje igrača od WOWa, što bi trebalo biti čudno jer za mjesec igranja wowa trebaš izdvojiti neku sumicu novaca, a za GW ne trebaš ništa! moglo bi se tu pričati i raspravljati..

D@rX
04-11-2007, 13:35
Ma de pogledajte, i ovaj Pc Play samo dotu fura. Sad na pc play areni ce biti turnir u DOTI a u TFTu nece... Nemam rijeci.

Hamti Damti
04-11-2007, 14:00
ovo nije tema o guild warsu i wowu a bome ni o mmo-ima.
gle, GW ima puno manje igrača od WOWa, što bi trebalo biti čudno jer za mjesec igranja wowa trebaš izdvojiti neku sumicu novaca, a za GW ne trebaš ništa! moglo bi se tu pričati i raspravljati..


razlog tome što je wow popularniji je zbog svih warcrafta koji su bili prije njega koji su ga i proslavili.

ArenaNet prije gw-a nije imala nijednu igru koja bi gw mogla proslaviti a ionako ima već stotine MMORPG-a i ne odlučuju se svi za gw ili wow već za druge MMORPG-e


Ovo što se tiče da pcplay fura dotu na areni a neće biti TFT-a nemam ni ja riječi.

To je sramota kakvu si pcplay nebi trenao dopustiti

Iron Storm
04-11-2007, 14:02
ovo nije tema o guild warsu i wowu a bome ni o mmo-ima.
gle, GW ima puno manje igrača od WOWa, što bi trebalo biti čudno jer za mjesec igranja wowa trebaš izdvojiti neku sumicu novaca, a za GW ne trebaš ništa! moglo bi se tu pričati i raspravljati..


razlog tome što je wow popularniji je zbog svih warcrafta koji su bili prije njega koji su ga i proslavili.

ArenaNet prije gw-a nije imala nijednu igru koja bi gw mogla proslaviti a ionako ima već stotine MMORPG-a i ne odlučuju se svi za gw ili wow već za druge MMORPG-e


Ovo što se tiče da pcplay fura dotu na areni a neće biti TFT-a nemam ni ja riječi.

To je sramota kakvu si pcplay nebi trenao dopustiti

Signed.
Poražavajuće je što svi preferiraju DotU, dok RoC/tFT zapostavljaju.
Da nije bilo svih nastavaka WarCrafta, WoW nebi imao takvu popularnost, a možda ga nebi ni bilo.

D@rX
04-11-2007, 14:07
ma wow je komercijalizirani warcraft da se zaradjuju pare. ugl, sram vas bilo pc play, da ne organizirate turnir u TFTU. SRAMOTA!!!

Hamti Damti
04-11-2007, 18:40
ma wow je komercijalizirani warcraft da se zaradjuju pare. ugl, sram vas bilo pc play, da ne organizirate turnir u TFTU. SRAMOTA!!!

mala ispravka

nije sramota to što ne organiziraju turnir u TFT, nego što organiziraju u DOTI a u TFT ne

D@rX
04-11-2007, 18:46
da, ma pogledaj, izvlace se na foru da ima vise igraca dote u hrvatskoj. dajte molim vas. To su gluparije. Ko da ne bi doslo puno igraca tfta da ima turnir. Ja sigurno. :?

Mafioz0r
04-11-2007, 20:51
DotA je jedna mapa (prokleto dobra mapa) za TFT, ali definitivno mislim da sam siguran da znam da ne zaslužuje toliku pažnju.

Stryder
04-11-2007, 20:56
da, ma pogledaj, izvlace se na foru da ima vise igraca dote u hrvatskoj. dajte molim vas. To su gluparije. Ko da ne bi doslo puno igraca tfta da ima turnir. Ja sigurno. :?

signed!!!

ZorgTheBorg
04-11-2007, 21:42
DotA je jedna mapa (prokleto dobra mapa) za TFT, ali definitivno mislim da sam siguran da znam da ne zaslužuje toliku pažnju.
Prokleto dobra nije. Dobra je.

Iron Storm
04-11-2007, 21:51
Dobra je kao razonoda da se prikrati vrijeme, a ne da se masovno sada organiziraju turniri. Za TFT bi se trebalo organizirati turnire, jer je to RTS, a ne neka vrsta RPGa. To što treba ,kako kaže Hellboy, uništiti protivnički ancient samo sa vlastitim herojem je već RPG, te se ne zna da li se WoW ugledao na DotU ili DotA na WoW.
BTW, dobri su spellovi, dobri su heroji i dobri su itemi, ali to jednostavno nije pravi WarCraft 3.

D@rX
04-11-2007, 21:51
x hero siege je sto puta bolji od dote ali eto. :S

Neven <R>
04-11-2007, 22:04
WoW nema baš puno veze sa Dotom i općenito sa Warcraftom što se tiče mehanike igre, tako da to što govorite nema veze s vezom. WoW je puno više elemenata uzeo od prijašnjih MMORPG-a kao npr. Everquest, a od Warcraft franšize je preuzet samo setting.

Iron Storm
05-11-2007, 18:11
Ovo je poražavajuće:
GGC
Dota: 26k ljudi :o
TFT: 1k ljudi :shock:

Očajno!

Hamti Damti
05-11-2007, 20:32
A da mi osnujemo klub protiv Dote? :)

Iron Storm
05-11-2007, 21:20
Zašto ne? :D
A opet, sumnjam da bi puno izdržali... :rotfl:
Idemo se žaliti Blizzardu. No isto tako je i sa StarCraftom Brood War, na Battle.netu ne mogu naći poštenu mapu za odigrati, sve mape su ili Nexus ili Defensovi ili nešto treće.
Nadam se da slična situacija NEĆE biti u StarCraftu 2 ili WarCraftu 4.

Statement: DotA must die! :killyou:
Reason: Players are playing only DotA, only few players are playing The Frozen Throne.

Maze
05-11-2007, 21:23
Heh, žao mi je što se zbog te mape strategija stavlja u drugi plan.

Strategija zahtjeva puno više pameti itd, ali osobno neam ništa protiv dote

Iron Storm
05-11-2007, 21:55
MA kao što sam već rekao, DotA je dobra mapa, ali za razonodu.
Kampanja WarCrafta 3, pravi WArCraft 3, je Blizzardov Masterpiece kao i sve prije WarCrafta 3 a bome i poslije WarCrafta 3.

Ali da se strategija stavlja zbog te mape u drugi plan, ja, ja ... arrrgh! :killyou:

lol

ZorgTheBorg
06-11-2007, 00:04
MA kao što sam već rekao, DotA je dobra mapa, ali za razonodu.
Kampanja WarCrafta 3, pravi WArCraft 3, je Blizzardov Masterpiece kao i sve prije WarCrafta 3 a bome i poslije WarCrafta 3.

Ali da se strategija stavlja zbog te mape u drugi plan, ja, ja ... arrrgh! :killyou:

lol
Mnogo mnogo mnoogo je jednostavnije upalit šrotu i krenut u boj. Mnogo lakše nego preć kampanju. Par likova ne igraju ništa osim dote i govore da smo mi njubovi... pa pogledajte se ljudi dota možda guta w3 ali nikad neće prestići blizzov official work... BTW malo TD-a ima balansiranost i glatkoću kao oni official :boohoo:

Zapamtite, jedan ajsfrog NE MOŽE zamijeniti Blizzard, čije igre vuku 9 miljona ljudi, koji je napravio više najlegenda svih vremena. Staru legendu pokapa simple dota metalitet 13-godišnjih jadnika.

Iron Storm
06-11-2007, 15:04
[quote="Iron Storm":988hc4ra]MA kao što sam već rekao, DotA je dobra mapa, ali za razonodu.
Kampanja WarCrafta 3, pravi WArCraft 3, je Blizzardov Masterpiece kao i sve prije WarCrafta 3 a bome i poslije WarCrafta 3.

Ali da se strategija stavlja zbog te mape u drugi plan, ja, ja ... arrrgh! :killyou:

lol
Mnogo mnogo mnoogo je jednostavnije upalit šrotu i krenut u boj. Mnogo lakše nego preć kampanju. Par likova ne igraju ništa osim dote i govore da smo mi njubovi... pa pogledajte se ljudi dota možda guta w3 ali nikad neće prestići blizzov official work... BTW malo TD-a ima balansiranost i glatkoću kao oni official :boohoo:

Zapamtite, jedan ajsfrog NE MOŽE zamijeniti Blizzard, čije igre vuku 9 miljona ljudi, koji je napravio više najlegenda svih vremena. Staru legendu pokapa simple dota metalitet 13-godišnjih jadnika.[/quote:988hc4ra]

Par likova? Misliš, 26 tisuća ljudi? To je u odnosu na 1 tisuću koji igraju kompletan W3 (GGC) previše. No u pravu si da nikad neće prestići official work. Pogotovo zato što npr. WoW igra tih 9 milja koje si spomenuo. A to što govore da smo mi njubovi koji igramo kampanju i običan skirmish nek si zabiju u ... crijevni otvor, da se pristojnije izrazim :yuck: :D
Naravno da je svaka Blizzardova tvorevina praktički savršenstvo. Njihove su mape najviše balansirane. A gotovo sve ostale koje kreiraju neki pojedinci se furaju na koncept "uzmi heroja, opremi se i kreni u boj". Zvuči li vam to na RPG??

Hamti Damti
06-11-2007, 15:47
Zašto ne? :D
A opet, sumnjam da bi puno izdržali... :rotfl:
Idemo se žaliti Blizzardu. No isto tako je i sa StarCraftom Brood War, na Battle.netu ne mogu naći poštenu mapu za odigrati, sve mape su ili Nexus ili Defensovi ili nešto treće.
Nadam se da slična situacija NEĆE biti u StarCraftu 2 ili WarCraftu 4.

Statement: DotA must die! :killyou:
Reason: Players are playing only DotA, only few players are playing The Frozen Throne.


slična situacija se neće dogoditi ako Blizzard stavi opet tako dobar editor kao što je w3-u stavio world editor s kojim praktički i svoju igru možeš napraviti..

btw
ako napravimo dobru web stranicu u kojima bi opisali razloge zašto smo protiv dote i hrpu drugih dobrih stvari možda time pokrenemo akciju uništavanja dote :)

Mr.X.
06-11-2007, 16:00
Kako uništiti dota:

1.Napraviti mapu koja je bolja od nje,
2.Napraviti odličnu stranicu,
3.Hostati mapu ŠTO VIŠE,
4.Održavati mapu novim stvarima svaki mjesec!

NAPOMENA: Dote se neće dati lako, tako da bi trebalo razmotriti i drugu opciju :twisted: na dota servere forume i igrače.

Hamti Damti
06-11-2007, 16:02
Kako uništiti dota:

1.Napraviti mapu koja je bolja od nje,
2.Napraviti odličnu stranicu,
3.Hostati mapu ŠTO VIŠE,
4.Održavati mapu novim stvarima svaki mjesec!

NAPOMENA: Dote se neće dati lako, tako da bi trebalo razmotriti i drugu opciju :twisted: na dota servere forume i igrače.

1. radim na jednoj mapi
2. također i na stranici ću raditi
3. i to ću napraviti
4. to već teže :)

callista
06-11-2007, 17:16
dajte mi link gdje mogu uploadati svoju mapu pa da vidite masterpiece bolji od dote.

ZorgTheBorg
06-11-2007, 19:42
Ma lol, ima mapi boljih od dote na tone. Zabavnijih ima na megatone.

Maze
06-11-2007, 19:44
Ma lol, ima mapi boljih od dote na tone. Zabavnijih ima na megatone.

Slažem se. Recimo jedna taka je Angel Of Death

Iron Storm
06-11-2007, 19:49
Ma lol, ima mapi boljih od dote na tone. Zabavnijih ima na megatone.

Slažem se. Za razonodu je super (ja sa sestrom igrao) Card Shuffle.
Zatim WarChasers (official Blizzardova mapa). Bomber Command. Worm War...

Korpse
06-11-2007, 19:59
Statement: DotA must die! :killyou:.
ne mora baš umrijeti, ali bi bilo poželjno da se igraju druge mape..
ne zove se igra DotA:the frozen throne :D
a od čega je skraćena DotA,,, Defned of the.....

callista
06-11-2007, 20:03
defense of the ancients

Cro War Heroes
06-11-2007, 21:30
Pozzz ekipa doso je novi hamachi server slobodno se joinajte da halamo!
User:†Wu Tang Clan†
Pasword:cro






DODITE DA SE ZAJEBAVAMO (B)

Cro War Heroes
06-11-2007, 21:31
User:†Wu Tang Clan†
pasw:cro

callista
06-11-2007, 21:45
nesmiješ dupli post raditi. i imaš warcraft podforum, ovo je pljuvačnica.