PDA

Pogledaj cijelu verziju : The society of ancients



Jopax
20-06-2007, 21:43
Evo dok sam švrljao malo netom svratio sam na gamer.hr i vidio
ovo
http://www.societyoftheancients.com/default.htm
bilo je teksta iznad pa cu ka copy pasteat
Ako se sjećate I Love Bees onda znate o čemu je riječ. Tijekom vremena ljudi će otkrivati djeliće informacija o pravoj naravi Haloa i čitavom svemiru igre zapravo. Kampanja je započela kada su skupine ljudi zvane "The Society of the Ancients" izašle na ulice Londona i New Yorka i dijelile letke na kojima piše ono svima poznato "We Are Not Alone". Pa eto kliknite, pogledajte, možda se prosvijetlite.

ne čine se glupima i tvrdoglavima kao flat earth society
imaju nekih dokaza koji mogu biti valjani a ne moraju pa recite sto mislite o svemu ovome
ja se mozda sign in-am
i nemojte spammat i s**t prije nego sto vidite sta je
evo jos jedan zanimljiv link sa njihove stranice
http://206.16.223.65/
što mislite što je to :?

NITROS
20-06-2007, 21:48
Evo dok sam švrljao malo netom svratio sam na gamer.hr i vidio
ovo
http://www.societyoftheancients.com/default.htm
bilo je teksta iznad pa cu ka copy pasteat
Ako se sjećate I Love Bees onda znate o čemu je riječ. Tijekom vremena ljudi će otkrivati djeliće informacija o pravoj naravi Haloa i čitavom svemiru igre zapravo. Kampanja je započela kada su skupine ljudi zvane "The Society of the Ancients" izašle na ulice Londona i New Yorka i dijelile letke na kojima piše ono svima poznato "We Are Not Alone". Pa eto kliknite, pogledajte, možda se prosvijetlite.

ne čine se glupima i tvrdoglavima kao flat earth society
imaju nekih dokaza koji mogu biti valjani a ne moraju pa recite sto mislite o svemu ovome
ja se mozda sign in-am
i nemojte spammat i s**t prije nego sto vidite sta je
evo jos jedan zanimljiv link sa njihove stranice
http://206.16.223.65/
što mislite što je to :?

Ovaj drugi link koji si dao je kao neki brojac do vremena kada ce se to dogoditi.

Jopax
20-06-2007, 21:56
znam ali u tome i jest fora
šta će se desiti tada i tada
(novi sc trailer možda :D )

ewok
20-06-2007, 22:00
ona slika na pocetnoj stranici je neki anticki mehanizam kojeg su pronasli u negdje u Grckoj... nije mi jasno zasto sve povezuju s izvanzemaljcima. idu mi na k****. postoji mali milijun takvih "quack" organizacija tipa: "gle onaj kamen je star milijun godina - wow - mora da su ga alieni stvorili" budale jedne pa to je kamen, mora biti star. no dobro. nemojte se samo previse zamarati takvim stvarima. ima i bitnijih. :roll:

Rocchiro
20-06-2007, 22:02
da,citah danas to vec.mah neznam...neko malo previse Lovecrafta cita.ali nista nije nemoguce jelte

POSA
20-06-2007, 22:04
to ti je viralni marketing za halo 3 isto kao i love bees za dvojku

Jopax
20-06-2007, 22:34
Mene Halo 3 baš i ne zanima a i briga me i da jest reklama za njega neke stvari navode na razmišljanje

ewok
20-06-2007, 22:41
Mene Halo 3 baš i ne zanima a i briga me i da jest reklama za njega neke stvari navode na razmišljanje
sto to molim te?
Stonehenge - moguce, uz puno muke, ali moguce...
Anticki mehanizam - way moguce...
krugovi u zitu - ajd dobro, alieni...
otisak ruke na kamenu - KAMEN je star 110 mil. godina, otisak je na kamenu, dakle dio je kamena. zato su jednako stari.
. . .

Jopax
20-06-2007, 22:46
Ako su otisak i kamen jednako stari kao sto ti kažeš onda su ljudi stari cca. 110 mil godina u što jako sumnjam

McPingvin_v2.0
20-06-2007, 22:54
Anticki mehanizam - way moguce...
ne znam jesi svjestan da je to jebeno računalo...
nego...

Željezni stup koji ne hrđa u Egiptu - moguće? star je preko 2000 godina
Kristalna lubanja - wtf, jelda?
Stari Sumerani su znali za sve planete sunčevog sustava - mi smo to saznali 1930.


ajd, potrudi se ovo objasnit.

Jopax
20-06-2007, 22:57
Još sam zaboravio dodati ako je ljudska vrsta stara 110 mil godina onda bi trebali biti prokleto napredni i mudri a sto je bolno ocito da nismo

Rocchiro
20-06-2007, 22:59
Još sam zaboravio dodati ako je ljudska vrsta stara 110 mil godina onda bi trebali biti prokleto napredni i mudri a sto je bolno ocito da nismo

je decko.a ona silna ledena doba,potopi i te pizdarije?to te moze vratiti milijun godina u rikverc

Jopax
20-06-2007, 23:03
Još sam zaboravio dodati ako je ljudska vrsta stara 110 mil godina onda bi trebali biti prokleto napredni i mudri a sto je bolno ocito da nismo

je decko.a ona silna ledena doba,potopi i te pizdarije?to te moze vratiti milijun godina u rikverc

stoji to
moglo je bit i prezivljelih ali to nema veze
i evo nesto nevezano znate li da svaka starija kultura u svijetu ima neku legendu o velikom potopu i o tome da su se odabrani spasili i nastavili vrstu

ewok
20-06-2007, 23:04
Ako su otisak i kamen jednako stari kao sto ti kažeš onda su ljudi stari cca. 110 mil godina u što jako sumnjam
jbt... kamen, dakle kamen je star 110mil godina nisam rekao da je otisak prije toliko godina nastao. a taj otisak je samo skinuti sloj. uostalom da je otisak nastao prije toliko godina brijem da bi se vec, sto bi se u narodu reklo, "izlizao"... vjetar, led,...

[_[_[Sk8man]_]_]
20-06-2007, 23:41
So fucking STUPID!!! :rotfl: :rotfl:

Jopax
20-06-2007, 23:54
Mene Halo 3 baš i ne zanima a i briga me i da jest reklama za njega neke stvari navode na razmišljanje
sto to molim te?
Stonehenge - moguce, uz puno muke, ali moguce...
Anticki mehanizam - way moguce...
krugovi u zitu - ajd dobro, alieni...
otisak ruke na kamenu - KAMEN je star 110 mil. godina, otisak je na kamenu, dakle dio je kamena. zato su jednako stari.
. . .

hmm...

unknown
21-06-2007, 09:38
ona slika na pocetnoj stranici je neki anticki mehanizam kojeg su pronasli u negdje u Grckoj... nije mi jasno zasto sve povezuju s izvanzemaljcima. idu mi na k****. postoji mali milijun takvih "quack" organizacija tipa: "gle onaj kamen je star milijun godina - wow - mora da su ga alieni stvorili" budale jedne pa to je kamen, mora biti star. no dobro. nemojte se samo previse zamarati takvim stvarima. ima i bitnijih. :roll:

:rotfl:

Prince-Artas
22-06-2007, 22:31
Stari Sumerani su znali za sve planete sunčevog sustava - mi smo to saznali 1930.


ne nego tek do prije par godina kad je utvrđeno da pluton nije planet :)
inače zanimljiv topic, nedajte da još padne u zaborav

cmeljo22
22-06-2007, 22:50
Ja osobno vjerujem u aliene ili kako bi se već trebali zvati, jer nema šanse da smo sami u svemiru...

P.S duboko sumnjam da pingvin i đeri nisu s ove planete :boohoo:

McPingvin_v2.0
22-06-2007, 23:10
I ja sumnjam da nisam s ove planete.

Ps1ho
22-06-2007, 23:21
daj koji kurac :))))))))))))))
gledam i ono se sam vrti :)))))))))))))))))))
o cem vi meljete tu

Bishop_45_(2)
23-06-2007, 00:56
lol, ste pogledali njihovu stranicu; i oni se jos prozivaju inteligentnim ljudima.....

DrunkyDuck
23-06-2007, 01:36
inače zanimljiv topic, nedajte da još padne u zaborav
Nazalost, kod ovakvih topica uvijek uleti moderator: "Blah, ovo ce vam lockati, vec je bilo ovakvih tema...", ili slicno.
Steta jer zna biti zanimljivih stvari, ali ova tema je u startu losa jer se radi o marketingu.

Prince-Artas
23-06-2007, 18:39
inače zanimljiv topic, nedajte da još padne u zaborav
Nazalost, kod ovakvih topica uvijek uleti moderator: "Blah, ovo ce vam lockati, vec je bilo ovakvih tema...", ili slicno.


sjećam se onog topica o WW2 kad je netko tako uletio :)

Maloki
23-06-2007, 22:49
Željezni stup koji ne hrđa u Egiptu - moguće? star je preko 2000 godina


jos da se nadovezem na ovo sa Egiptom - negdje sam cito da su na licu sfinge u sahari nasli tragove morske soli...

Prince-Artas
23-06-2007, 22:57
nemojte sad i o bosanskim piramidama :)

cmeljo22
23-06-2007, 23:12
nemojte sad i o bosanskim piramidama :)
:rotfl:
Po meni ovaj "society" je totalna propaganda.. ali sad nadnaravno i alieni i slično.. to je već druga prića evoćim nađem ću vam postat jedan imba blog od poznanika.. super je sve o nadnaravnom... sfinga, piramide,uskršnji otoci, atlantida.....

EDIT: http://dknight.blog.hr/Spogledajte u arhivi.. teme su bolje poslozene... i ima ih 3x više

Jopax
23-06-2007, 23:48
Nije los blog
Jucer sam na discoveryu oko 8-9 ujutro gledao emisiju o mitskim cudovistima
10 ways to meet a monster
i to je lista nekih od najpoznatijih bica i o objasnjenjima prica o njima
prvi je bio mothman, drugi je bio neki crv iz gobija a ostalih se ne sjecam

Rocchiro
24-06-2007, 10:01
prosli ponedeljak se u "na rubu znanosti" govorilo upravo o tim pra pra pra civilizacijama za koje neznamo uopce.dobra emisija bila

Prince-Artas
24-06-2007, 10:13
bio je onaj šta "vidi" piramide u visokom :D
bilo zanimljivo, imali dosta argumenata za svoje teze, osim one za piramide

McPingvin_v2.0
24-06-2007, 11:12
ma ne, ja vjerujem da ta piramida postoji, samo KAKO NISU DO SADA VIDLI TU OGROMNU PRAVILNU STRUKTURU!? Ono, nije da su imali cca 12 stoljeća...

Neven <R>
24-06-2007, 11:21
Željezni stup koji ne hrđa u Egiptu - moguće? star je preko 2000 godina

Možda zato što na tom mjestu nema vlage?

McPingvin_v2.0
24-06-2007, 11:24
Neven :))))))))))))))))))))))))))))

ewok
24-06-2007, 13:17
evo jedne interesantne stranice:
http://www.kmatthews.org.uk/