PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koncerti



1van
20-06-2007, 21:05
Jeste li kada zeljeli otici negdje na koncert, a to niste uspjeli?
Jeste li negdje otisli na koncert, kakve su bile posljedice....

Evo ja sam slao one tuborg cepove da dobijem ulaznice za pepperse...
Nakraju idem ja to poslati u poštu kad...ona ne radi :-x
Idem sutra pogledam koji datum ono kasnim jedan dan, a u *****.
Mozda bi barem dobio onu torbu posto sam sakupio nekih 50 cepova :D ...
Kad bolje razmislim starci me nebi pustili jer koncert u srbiji :( :cry: :twisted:

Joco
20-06-2007, 21:11
hteo sam ici na Korn u cro,ali skupo...
uskoro(6-tog) negativ u gradu pored(to ne propustam),kao i EXIT
koji je za 20-tak dana :cry: :cry: jebeno ne mogu da docekam

a posledice...hmm...treba doziveti Dance Arenu (EXIT) 8)

Dreadlock
20-06-2007, 21:17
frendu zavidim sto je bio na maidenima u ljubljani....to fakat mora da je dozivljaj...

ja nikad nisam slao cepove i to jer sam lose srece i znam da nikad nebi dobio nagradu

posljedice; samo dobra zabava od koje puknes 8)

suljo
20-06-2007, 21:17
Bio sam na thompsonovu koncertu i nije bilo posljedica.

McPingvin_v2.0
20-06-2007, 21:21
žao mi je što ne idem na pepperse, jebiga, ujebao me prijevoz do udina...

M@T3J
20-06-2007, 21:24
Nisam nikad bio na nikakvom koncertu, jer halo živim u Slavonskom Brodu, a osim toga me roditelji ne bi pustili.


Eto sad bih baš htio otić na koncert Roberta Planta(za one koji ne znaju on je bio vokal Led Zeppelina) u Splitu, ali ofkors da me roditelji neće pustit.

Simon the Dreamer
20-06-2007, 21:28
Ja sam bio na Hladnom Pivu 25og i sad na Thompsonu i mislim da mi to spada u najbolje provode ove godine, ili bar u top 10.
Mlad sam, tek u 16oj, i tek počinjem ići na koncerte, ali me u biti starci puštaju, problema nema nikada, jer uglavnom do problema dolaze koji probleme traže, a jedina prepreka kod koncerata je skupoća karata, što me spriječilo i da odem na Radar Fest.

Outmind
20-06-2007, 21:30
Jeste li kada zeljeli otici negdje na koncert, a to niste uspjeli?
Jeste li negdje otisli na koncert, kakve su bile posljedice....

Evo ja sam slao one tuborg cepove da dobijem ulaznice za pepperse...
Nakraju idem ja to poslati u poštu kad...ona ne radi :-x
Idem sutra pogledam koji datum ono kasnim jedan dan, a u *****.
Mozda bi barem dobio onu torbu posto sam sakupio nekih 50 cepova :D ...
Kad bolje razmislim starci me nebi pustili jer koncert u srbiji :( :cry: :twisted:

Nisam išao na maidene u gorici, a imao sam mogućnosti... Još si dan danas to ne mogu oprostiti. :( :( :(

McPingvin_v2.0
20-06-2007, 21:31
wtf, kaj nije ovo bilo u multimediji?

NITROS
20-06-2007, 21:46
Ja sam bio na Hladnom Pivu 25og i sad na Thompsonu i mislim da mi to spada u najbolje provode ove godine, ili bar u top 10.
Mlad sam, tek u 16oj, i tek počinjem ići na koncerte, ali me u biti starci puštaju, problema nema nikada, jer uglavnom do problema dolaze koji probleme traže, a jedina prepreka kod koncerata je skupoća karata, što me spriječilo i da odem na Radar Fest.

Ja u 15. pa mi moji isto daju da idem na koncerte. Vecinom idem s kumom, onda on ode nesto raditi u grad i ja sa ekipom ostanem na koncertu.

MTF*
20-06-2007, 21:48
bio na thompsonu...
zao mi je sto nisam bio na behemothu u mocvari... :(

ewok
20-06-2007, 21:50
jel istina da ce na Exitu biti Satyricon???

Rocchiro
20-06-2007, 22:05
jel istina da ce na Exitu biti Satyricon???

ma daj hebote.od kud ti to? di je i kad opce taj exit?

bil sam nedavno na Mejdenima,prosle godine na Helloweenu,uskoro pem na metalcamp...samo jos da cujem metallicu i king diamonda live i mogu krepat

ewok
20-06-2007, 22:15
http://www.exitfest.org/index.php?optio ... Itemid=632 (http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1383&Itemid=632)

Rocchiro
20-06-2007, 22:36
http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1383&Itemid=632

jebenica.al jebeš,videl bum ih na metalcampu 8)

:killyou: ! K.I.N.G. ! :killyou:

omfgnoob1
20-06-2007, 23:36
Ja sam bio 8.6. ma HP-u i bio je najbolji koncert ikada. Atmosfera preluda, a zao mi je sta necu moc na onaj punk festival u Rijeci (26.6.mislim) ne da majka :cry:

McPingvin_v2.0
20-06-2007, 23:49
joj, koncert od piva je bio nešto specijalno... atmosfera na ljestvici od 1 do 5 je bila 16 :)

Neven <R>
20-06-2007, 23:49
Najčešće idem po manjim koncertima, KSET, boogaloo itd.

Sgt. Bull
21-06-2007, 01:05
Ne idem na koncerte,nešto me to ne privlači,bio jednom na većem koncertu ali od tada više nikada nisam,a to je bilo još 2000.Ne znam zašto ali čak ni ne volim kada ni na winampu pjevaju Live verzije pjesama,jednostavno imam averziju na taj,prečesto,loši i istrošeni glas već nakon 2 pjesme(jedino mogu slušati kada brat pusti apocalypticu-ona ženska ima prejak glas i tokom 2-satnog koncerta on se ne mijenja i g3-gdje nema i nekog pjevanja btw).Većina pjevača već nakon par pjesama ima po meni nekakav kreštavi glas koji više ne liči onom od početka koncerta ili ne daj Bože onom iz studija,onda one improvizacije kada pusti u po' pjesme da publika pjeva :yuck: pokvari mi sve,ne znam,onda to je sve preglasno za moje jadne uši,a dovoljno su propatile,i don't need it no more.Možda odem nekada sa rajom na neki manji koncert,bio sam(gledao samo izvana-gadovi nisu mi dali da udjem,a djeli jedna ograda,a još sam platio kartu) Tito i tarantule kada su svirale na otvorenom pred par stotina ljudi,sa veoma dobrim ozvučenjem i sve je bilo u redu,ali to je već manji koncert...

Frky
21-06-2007, 01:28
Bio na skoro svim koncertima što ih je grad organizirao (colonia, crvena jabuka, .....)! Ali imam veliku želju otići pogledati neku operu!

Systematic Reverse
21-06-2007, 01:38
hteo sam ici na Korn u cro,ali skupo...
uskoro(6-tog) negativ u gradu pored(to ne propustam),kao i EXIT
koji je za 20-tak dana :cry: :cry: jebeno ne mogu da docekam

a posledice...hmm...treba doziveti Dance Arenu (EXIT) 8)

Mozda se vidmo na Exitu x)

21-06-2007, 08:01
pustaju me starci na sve-fakat su dobri iso sam ove godine na desetak koncerata sad jos idem i na drava rock fest,placebo,gunse (ak dodu) i planta-korn mozda :pray:

Joco
21-06-2007, 17:19
hteo sam ici na Korn u cro,ali skupo...
uskoro(6-tog) negativ u gradu pored(to ne propustam),kao i EXIT
koji je za 20-tak dana :cry: :cry: jebeno ne mogu da docekam

a posledice...hmm...treba doziveti Dance Arenu (EXIT) 8)

Mozda se vidmo na Exitu x)

koliko dana ides?

i ko dolazi sto je po tvom ukusu? tj na koga ces ici 100%?

Đeri
21-06-2007, 17:36
hm..bio sam prije mjesec dana na Hladnom Pivu u osijeku..pa na edi majci.....još prije
inače,išo bi na Maidene,al da mi starci daju..što ne dolazi nikako u obzir :(

1van
21-06-2007, 17:53
aj' nek dode prokleti RHCP u Hrvatsku dok su jos zivi...

Dreadlock
21-06-2007, 18:15
Bio na skoro svim koncertima što ih je grad organizirao (colonia, crvena jabuka, .....)! Ali imam veliku želju otići pogledati neku operu!

vjeruj...jas am bio na nabucu...nisi nis propustio :D

Joco
21-06-2007, 19:10
Ekv (revisited),Negativ,ROBERT PLANT,The Prodigy... :shock: :cry: treba to preziveti...

bice i hladno pivo...taman da cujem kakvi su,posto ih svi hvalite :wink:

Maloki
21-06-2007, 19:24
sutra Kud Idijoti u Dugoj Resi i mislio sam ic, kad saznam da mi radnik bolestan i moram radit. A upad je besplatan :(

omfgnoob1
21-06-2007, 19:59
sutra Kud Idijoti u Dugoj Resi i mislio sam ic, kad saznam da mi radnik bolestan i moram radit. A upad je besplatan :(

Ajme idijoti su bili u Splitu u 2. misecu mislim, a ja nisam isao :(

Black Hawk Down
21-06-2007, 20:42
Bio sam na thompsonovu koncertu i nije bilo posljedica.


bilo je bilo,vjeruj mi,pogledaj se u špigl i vidjet ćeš preobraćaj sebe prije i sebe poslije

McPingvin_v2.0
21-06-2007, 20:42
Hawk :)

Systematic Reverse
21-06-2007, 20:52
hteo sam ici na Korn u cro,ali skupo...
uskoro(6-tog) negativ u gradu pored(to ne propustam),kao i EXIT
koji je za 20-tak dana :cry: :cry: jebeno ne mogu da docekam

a posledice...hmm...treba doziveti Dance Arenu (EXIT) 8)

Mozda se vidmo na Exitu x)

koliko dana ides?

i ko dolazi sto je po tvom ukusu? tj na koga ces ici 100%?

Neznam na koliko dana budem ishao.

DANNY TENAGLIA
ROGER SANCHEZ
JOHN DIGWEED
RICHIE HAWTIN
BLACK STROBE LIVE

A vishe-manje zbog ovoga idem ^_- (ako sve ispadne kako treba :) )

Da_killah
23-06-2007, 22:40
evo ja sam stvarno bio na pun ku*ac koncerata u zadnje vrijeme.
thx frendu što mu stari radi na radiju i nabavlja karte besplatno. među ostalim bio sam na majkama, maidenima, hladnom pivu, jazz timeu, rundeku, dub pistolsima, ajs nigrutinu i još dosta toga, a jedino što pati je učenje za maturu :D

Joco
23-06-2007, 23:05
evo ja sam stvarno bio na pun ku*ac koncerata u zadnje vrijeme.
thx frendu što mu stari radi na radiju i nabavlja karte besplatno. među ostalim bio sam na majkama, maidenima, hladnom pivu, jazz timeu, rundeku, dub pistolsima, ajs nigrutinu i još dosta toga, a jedino što pati je učenje za maturu :D

ajs nigrutin nije normalan :D jednom na nastupu molio publiku da ne trazi bis jer nije mogao vise da stoji na nogama( :rotfl: preduvao se) :boohoo:

Da_killah
23-06-2007, 23:08
heh, car...jučer su cijelo vrijeme spominjali da ne kupimo neki model and1 patika jer lome noge...

Systematic Reverse
24-06-2007, 04:26
Ajs ftw :pray: :)

THUNDER_DINIX
24-06-2007, 09:00
jucer bio kod nas koncert od Let3. bilo prejadno. poceo u 1. mi odslusali neke 2 glupe pjesme i osli

Simon the Dreamer
24-06-2007, 09:23
Ja mislim danas možda na Bundek na onaj festival vatrometa, a svirat će, pogodite tko, ni manje ni više nego JOLE!
Zabrinjava me to što neznam nijednu pjesmu, ali naučit ću te 3 pjesme do navečer.

Rocchiro
24-06-2007, 09:59
Ja mislim danas možda na Bundek na onaj festival vatrometa, a svirat će, pogodite tko, ni manje ni više nego JOLE!
Zabrinjava me to što neznam nijednu pjesmu, ali naučit ću te 3 pjesme do navečer.

nosi mi se bijelaaa booojaaa http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

hacker
24-06-2007, 10:31
Bio sam ja u petak... ludnica :gitara: :gitara:

Mafioz0r
24-06-2007, 11:08
ne zanimaju me konerti... postoje 3 benda na čiji koncert bi išao (ako za 2-3 stoljeća dođu u Rvacku) - Disturbed, Crossfade, Hammerfall

Simon the Dreamer
24-06-2007, 11:17
Ako ikad dođe HF, ić ćemo skupa, sa Zorgom...

str33t6l0w
24-06-2007, 12:37
zalim sto necu ic na exit na prodigy :cry:

al bio sam ove godine na dosta stvari...Edo Majka (Osijek), Hladno Pivo (Osijek)


Bio sam na thompsonovu koncertu i nije bilo posljedica.

slazem se :D bio sam i ja :D


jucer bio kod nas koncert od Let3. bilo prejadno. poceo u 1. mi odslusali neke 2 glupe pjesme i osli

meni je bilo bas odlicno :D...

i na Recycled Pools-u (party) u 4 mjescu...

inače idem samo po party-ima... ali i neki koncert se moze zalomit :D

Joco
24-06-2007, 13:45
ne zanimaju me konerti... postoje 3 benda na čiji koncert bi išao (ako za 2-3 stoljeća dođu u Rvacku) - Disturbed, Crossfade, Hammerfall

gresis i to puno,a skontaces tek kada budes otisao na par :wink: :D

ewok
24-06-2007, 13:54
ne zanimaju me konerti... postoje 3 benda na čiji koncert bi išao (ako za 2-3 stoljeća dođu u Rvacku) - Disturbed, Crossfade, Hammerfall
frend (inace veliki fan Hammerfalla) mi je rekao da ce Hammerfall biti u Osijeku u 4. mjesecu 2008. sad neznam jel sere ili pravo zbori.