PDA

Pogledaj cijelu verziju : IZABERITE NAJBOLJU IGRU SVIH VREMENA



Stranica : [1] 2 3 4

W1k1n6
20-06-2007, 15:59
Zamislite da vas netko probudi usred noći, uhvati za vrat i upita: Koja je najbolja PC igra svih vremena i zašto?!S
Upravo odgovor na to pitanje želimo dobiti od vas, a onoga tko ponudi najbolje obrazloženje spremni smo i vrijedno nagraditi.

Pravila su jednostavna:

1. Svatko smije dati samo jedan prijedlog i to za samo jedan naslov.

2. U ovoj temi ne smijete komentirati tuđe prijedloge, postavljati dodatna pitanja, nit na bilo koji način spamati.

K4ciga
20-06-2007, 16:10
World of warcraft


---> zašto

-ogroman svijet
-Puno questova
-Raznolikost
-PvP
-Izvrstan PvE
-Klase
-Rase
-Auction house
-Lijepa ali ne i gladna grafika
-Roleplay serveri
-Zabavnost

:D

EDIT:To je MMORPG,a ovako od ne MMO je Oblivion,iz većine razloga kao i WoW (doduse nema PvP,AH,i "lijepu ali ne i gladnu grafiku",ali inače pruža veoma vrlo mnogo zabave :D )

Asai
20-06-2007, 16:31
Također Morrowind,ali nisam probao Oblivion...hmmm.... :?

Igra je unijela skoro pa neograničene mogućnosti u žanr,a pojavom novih tehnologija to se usavršava (Oblivion),dakle Elder Scrolls rula...ali pošto moramo izabrati igru a ne serijal,onda Morrowind... :)

Sam Fisher the king
20-06-2007, 16:38
Po meni je definitivno Warcraft 3 najbolja igra.Možda prva stvar koja je mnoge privukla Warcraftu 3-ici jeste upravo to što je to bio treći nastavak već jedne relativno popularne sage,priče koja je već davno počela i prikupila značajan broj fanova,jerbo važno je ipak napomenuti da je prvi dio Warcraft izdan 1995. godine pod nazivom Warcraft:Orc and Humans,dalje je tu sagu nastavio Warcraft:Tides of Darkness da bi eventualno na kraju došao i taj treći dio,2002 godine pod nazivom Warcraft III Reign of Chaos.Novi projekat Blizzarda koji je za zadatak imao da nastavi priču o ratu između rasa,dotada neviđena grafika,mali hardverski zahtjevi te mogućnost da kupnjom 1 igre dobijete i mp(ono što je nedostajalo 2 dijelu pa se naknadno morala kupovati mp inačica)bila je veoma privlačna kako ovim novijim,tek upoznatim sa svijetom Warcrafta tako i onim starijim,koji su svoje prve dane uz pc proveli upravo uz Warcraft.Dakle priča,koja je uistinu satkana kroz 4 kampanje(sa svakom rasom) je pružala mnogo više sati igre nego iti jedna igra do tada izdana,osim toga solidno napravljen multiplayer(koji je proizišao iz dobro napravljenog singleplayera) je mamio igrače.Mnoštvo novih unita,heroja i veoma dobro sklopljene rase su polahko sve više i više privlačile nabrijane mase od onih koji su tek sjeli za pc do onih "starosjedilaca",možda je zanimljivo reći da je 1 godinu kasnije izašla i expanzija za warcraft pružajući još više zabave svima.Dakle da sve sumiram,dobro urađena grafika koja je u to vrijeme,slobodno se može reći,bila skoro pa i neviđena(barem na onim slabijim pc-ovima) pružala je novi uvid u ljepotu digitalnog svijeta koji je nudio Blizzard,mnoštvo veoma dobro napravljenih unita usklađenih u 4 veoma različite no opet na neki način slične rase davao je igraču mogućnost pravljenja unita i heroja po vlastitom izboru,također važno je i napomenuti da warcraft sadrži veoma dobar sistem pravljenja unita i kontrolisanja rasa,gdje svaka rasa ima proturasu a svaki unit ima protuunita koji je u mogućnosti da ga potpuno uništi.Dalje je važno(opet) napomenuti tu mp inačicu,mogućnost logovanja na Battle.net(poznat i po drugim Blizzardovim naslovima) i igranja 1vs1,2vs2,3vs3 i Free For All,dakle možete igrati sami,u random ili u krajnjem slučaju u Aranžiranom timu(unaprijed dogovoreno sa nekim igračem),mp pruža i mogućnost "osvajanja" novih ikona i praćenja svoga rezultata.Sve ovo spojeno je dalo jedan nadasve jedinstven i vjerojatno jedan od,po mome mišljenju,najboljih naslova ikada,Warcraft III:reign of Chaos.

isto je meni war 3 i frozen throne a ne wow pogresio sam zabunio se

iso editat i on je ovo napiso(na citat se misli

Sgt. Bull
20-06-2007, 16:46
Po meni je definitivno Warcraft 3 najbolja igra.Možda prva stvar koja je mnoge privukla Warcraftu 3-ici jeste upravo to što je to bio treći nastavak već jedne relativno popularne sage,priče koja je već davno počela i prikupila značajan broj fanova,jerbo važno je ipak napomenuti da je prvi dio Warcraft izdan 1995. godine pod nazivom Warcraft:Orc and Humans,dalje je tu sagu nastavio Warcraft:Tides of Darkness da bi eventualno na kraju došao i taj treći dio,2002 godine pod nazivom Warcraft III Reign of Chaos.Novi projekat Blizzarda koji je za zadatak imao da nastavi priču o ratu između rasa,dotada neviđena grafika,mali hardverski zahtjevi te mogućnost da kupnjom 1 igre dobijete i mp(ono što je nedostajalo 2 dijelu pa se naknadno morala kupovati mp inačica)bila je veoma privlačna kako ovim novijim,tek upoznatim sa svijetom Warcrafta tako i onim starijim,koji su svoje prve dane uz pc proveli upravo uz Warcraft.Dakle priča,koja je uistinu satkana kroz 4 kampanje(sa svakom rasom) je pružala mnogo više sati igre nego iti jedna igra do tada izdana,osim toga solidno napravljen multiplayer(koji je proizišao iz dobro napravljenog singleplayera) je mamio igrače.Mnoštvo novih unita,heroja i veoma dobro sklopljene rase su polahko sve više i više privlačile nabrijane mase od onih koji su tek sjeli za pc do onih "starosjedilaca",možda je zanimljivo reći da je 1 godinu kasnije izašla i expanzija za warcraft pružajući još više zabave svima.Dakle da sve sumiram,dobro urađena grafika koja je u to vrijeme,slobodno se može reći,bila skoro pa i neviđena(barem na onim slabijim pc-ovima) pružala je novi uvid u ljepotu digitalnog svijeta koji je nudio Blizzard,mnoštvo veoma dobro napravljenih unita usklađenih u 4 veoma različite no opet na neki način slične rase davao je igraču mogućnost pravljenja unita i heroja po vlastitom izboru,također važno je i napomenuti da warcraft sadrži veoma dobar sistem pravljenja unita i kontrolisanja rasa,gdje svaka rasa ima proturasu a svaki unit ima protuunita koji je u mogućnosti da ga potpuno uništi.Dalje je važno(opet) napomenuti tu mp inačicu,mogućnost logovanja na Battle.net(poznat i po drugim Blizzardovim naslovima) i igranja 1vs1,2vs2,3vs3 i Free For All,dakle možete igrati sami,u random ili u krajnjem slučaju u Aranžiranom timu(unaprijed dogovoreno sa nekim igračem),mp pruža i mogućnost "osvajanja" novih ikona i praćenja svoga rezultata.Sve ovo spojeno je dalo jedan nadasve jedinstven i vjerojatno jedan od,po mome mišljenju,najboljih naslova ikada,Warcraft III:reign of Chaos.

POSA
20-06-2007, 16:47
deus ex

zato što ima priču vrijednu življenja i gameplay vrijedan izgubljenih noći

sjećam se kako sam konstantno, kada ne bih igrao, mislio kako prijeći neki level, gdje se sakriti, kojim putem doći od točke a do točke b. to je bila prva i nadam se ne zadnja igra koja me zaokupila i uvukla u svoj svijet. došao sam do točke kada sam čak i sanjao (najozbiljnije) igru, tj. rješenje nekog problema u igri. što je najbolje, to je jedina igra koja me čak natjerala na dodatna pitanja jer sam tražio po netu i raznim knjigama više podataka o raznim temama spomenutim u igri (zbog deus exa sam pročitao Illuminatus trilogiju). nije li jedna jedna igra koja ti promjeni pogled na svijet, koja promjeni dio tebe koji ju igraš doista najbolja igra svih vremena?
siromaštvo hell's kitchena, blade runnerovski cyberpunk tokia, neki techno-gothic izgled pariza - bio sam tamo. glavni lik koji bira između odanosti bratu, vladi, sebi.
deus ex nije igra.....to je stanje uma

JohnDoe
20-06-2007, 16:51
Halfe Life

Zašto? Nenadjebiv gameplay. Naigrao sam se igara u svom životu, ali samo ON je uspio ostavit :pray: dojam na mene. Igra je stara koliko je stara, ali i dan danas ju sa guštom pređem iako znam sve levele napamet. Još jedan razlog je što se zbog te igre rodio nenadjebiv MP zvan CS koji dan danas prkosi vremenu i idalje drži visoku poziciju među najigranijim FPS-ovima na svijetu.

Rocchiro
20-06-2007, 16:55
Moram priznat da mi je trebalo nekih desetak minuta da se sjetim te igre koja mi je zapravo naj naj,iako ju nisam vec dugo igrao.Jedi Knight:Jedi OutcastSje ta igra.Da je bilo pitanje koja fransiza mi je naj,rekel bi Silent Hill,ali posto se radi samo o jednom naslovu,onda je to ovaj gore navedeni.Zasto?Po mojem skromnom misljenju idealna duljina,za ono vrijeme kad je igra izasla fenomenalna grafika,Star Wars okruzenje,koristenje lightsabera i sile,ma sve covjece.Treba nam vise takvih igara.

Ps1ho
20-06-2007, 17:30
Morrowind. Zašto? A sta misliš?
Pa krenimo redom...Prvo, ima lore koji je apsolutno nenadjebiv, krenulo je kao Arena, da bi preraslo u svijet kojem moze konkurirato samo mozda Tolkienov Lord of the Rings. Sa desetinom naroda, svaki sa svojom povješću, bitkama, junacima, razdoblje od nekoliko stoljeća detaljno obuhvaćeno i opisano kroz knjige kojih zaista ima puno, neusporedivo sa bilo kojom igrom.
Znalo mi se dogoditi da u Morrowindu dok mi je dosadno procitam neku kjigu
i vidim da je nesto slično Ivici i Marici. Dakle, lore je dorađen do naj sitinijeg detalja...Drugo, sama igra je car, manji bog, nek te Zec kaze, citat, PcPlay #40 ("Zeculja je rekao da igra samo Morrowind i da više ne želi ništa više no Morrowind"), kao sto je Hellboy opisao, pocetak igre je, neznam, kao droga, sto vise igras to vise zelis da bude kao prvo put, ona glazba, izlazak sa broda, Seyda Neen, to je neponovljiv osjecaj...igra ima sve, skillove, oružja, setove armora, sta god ti srce želi, a da ne spominjem oko 500injak sati igre samo ako igrate main quest i 2-3 Guilda, mene je igra drzala cijeli 8. razred, jedna cijela skolska godina, 365 dana...Dalje, fascinirala me i sama veličina tog otoka, enorman broj tamnica, građevina, utvrda...ma sve, kazem, SVE! A da i ne spominjem nekolicinu easter eggova kad na koje naiđeš prvi puta, zbilja se mos nasmijat...e neznam vise sta da kazem...igra je sve!

*Odlazi ponovo igrat, cya

Sam Fisher the king
20-06-2007, 17:34
warcraft 3 je najbolji nema bolje igre di se stvarno mozes zabavit

bounce
20-06-2007, 17:50
Mafia : The City OF Lost Heaven :pray: :pray: :pray:

priča, realizacija, atmosfera tridesetih, karakterizacija likova, filmski završetak, glazba iz tog razdoblja, grafika, prikaz automobila... ma sve ..

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Death By Sexy
20-06-2007, 18:08
teško pitanje ali izabrat ću igru koju sam najviše put prešao i koju sam među prvima zavolio... privukla me svojom jednostavnošću i karizmom.. ima igara u kojima sam više uživao ali sve u svemu Broken Sword

Outmind
20-06-2007, 18:21
Da ne ponavljam ono što su drugi rekli, izabrat ću jedan naslov koji mi je prirastao srcu. To je jedan, jedini i neponovljivi DUNGEON KEEPER.SIgra nevjerojatne originalnosti i vizualnog identiteta za davnu '97 kada je izašla. Stvarno mi je bilo gušt naći se u ulozi zlog upravitelja koji beskrupulozno gazi svoje protivnike, ali i podanike :D . Ulaženje u jedinice, šamaranje istih, treniranje novih sposobnosti, mučenje i perobraćenje protivničkih jedinica, žrtvovanje vlastitih jedinica za lude kombinacije (svi se sjećamo što daju 3 bile demona :) ), i još mnogo, mnogo sitnica koje igru znače, a kojih se sada ne mogu sjetiti razlog su da ovu igru smatram ako ne najboljom, a onda najinovativnijom i najzabavnijom strategijom ikada! Spadam u onu vrstu igrača koji će igru odigrati jednom i time biti zadovoljan. Keepera sam prešao x puta, čemu se i sam čudim, no možda ne bih trebao s obzirom na njegovu kvalitetu. Svim novijim gamerima koji ga još nisu isprobali toplo ga preporučujem.

McPingvin_v2.0
20-06-2007, 18:35
Da me to pita neko na cesti stero bi ga u 3 pm, ali ajd, ovo je nešt drugo.


W: ET

Zašto?
Besplatan, no vrlo igriv timski FPS, u kojem nije važno znaš li samo raditi hs-ove, nego i timski rad. Q3 engine omogućuje komične situacije, tipa igranje nogometa na ledenoj površini s jednim od igrača i daj vrlo lijep arkadni štih igri.

To je bio shooter koji me je uveo u on-line igranje te sam preko njega upoznao jebenu ekipu (pozz jebena ekipo) i bio na nezaboravnom LAN-u.

Nadam se da će QW biti bar 75% dobar koliko i ET i isplatit će se dati kojih 400kn

Miles
20-06-2007, 18:41
Najbolja igra? Definitivno Lemmingsi. Kao jedna od prvih igara koju sam imao priliku odigrati(uz centuriona,on je drugi na listi) jednostavno me oduševila. Igra mi je ponudila sve, od prve misije gdje je cilj samo kopati prema dolje,pa sve do kasnijih gdje je mozganje neophodno; akciju,to frenetično klikanje mišem u 3 ujutro dok pokušavate naciljati te male gadove,pa do vrištanja kad ih spasite 79 posto a trebate 80...Humor, tko se sjeća poruka u landscape-u zna o čem pričam. Vrijeme igranja-neograničeno, još uvijek se sjećam kak sam sa starim se natjecao tko će u što kraćem vremenu preć sve nivoe, i onog njegovog bjesomučnog zapisivanja svake šifre svakog nivoa, da bi kasnije neko hitio papir( :evil: ) pa sve opet. E to su bila vremena.
Definitivno moja najbolja igra svih vremena.

Bartuc
20-06-2007, 18:45
Baldur's Gate II - Shadows of Amn

Zaljubio sam se u recenziju od Gorana Zeca (PCPlay broj 24), zaljubio sam se u prvi prohod te igre također od Gorana Zeca (PCPlay broj 25), nabavio sam tu igru i još jednom se zaljubio u nju!

Igra je prekrasna! Od preljepo dizajniranoga svjeta u kojemu se radnja odvija, pa do detaljno uglancanih NPC-eva! Grafički je igra i dan danas neodoljivo privlačna, a njenu igrivost nije niti jedan RPG tog tipa uspio pokolebati! Likovi u igri su odlično osmišljeni, svatko ima svoju unikatnu biografiju i pozadinu! Čak je prisutna i ogromna sloboda kod dizajnirana vlastitog lika, od brda portrait-a (pa čak i custom portrait), brda kitova, brda rasa, brda skillova i ability-a, ma jednom riječju - Savršeno!

Također mi se sviđa to što ima brdo odličnih itema, brdo mogučnosti u razgovoru sa likovima, brdo načina da se rješi pojedini quest... ma igra je IGRA i to fenomenalna!

Igrao sam je cca 7 puta sa good party-em, 2 put sa evil party-em i 3 puta sa custom party-em i još mi nije dosadila! To je ono pravo što današnje igre nemaju, BG2 će živjeti vjećno i igrat će se generacijama!

Uf što sam se nabrijao sad na igru :D

whiskey
20-06-2007, 19:00
Arcanum.
Prije svega radnja je bazirana oko dwarfova, a dwarfovi su meni najopicenija fantasy rasa škotskog naglaska koja voli popit dobru pivu, iskovat pošten mac, pošteno se potuc i zajebavat elfovske pickice i njihove uši. Želja mi je jednog dana imat bradu ko dwarf 8)
Druga stvar, steampunk atmosfera, odumiranje magije i napredak tehnologije.. al Aronax se neda-stari elf ima plan, međutim ništa nije kako se doima... Taj štih pali kroz igru i gura te naprid više puta ispocetka, ja san recimo 6 puta priša igru jer svaki put otkrijem nešto novo. Malo koja igra ima tako dobar reeplay value i toliko potencijalnih npc-ova.
Treca stvar, rpg sistem je vrlo zanimljiv di nemožeš imat specijalistu za svaku granu nego moraš pomno planirat lika tokom igre. Sviđa mi se kad je igra tako kompleksna, atmosfericna i duboka. Arcanum to svakako je, igra koju svaki gamer koji drži do sebe mora imati u svojoj kucnoj kolekciji. :pray:

dugi
20-06-2007, 19:07
Igre su presiroke da bi samo tako odabrali najbolju na pc-u svih vremena.Da je po zanrovima to bi vec bilo lakse ali ovak ukupno,nemoguc zadatak.Jos nisu napravili savrsenu igru koja bi se svima svidjela.
E sada ako je pitanje koja je najbolja pc igra svih vremena meni osobno onda onako iz topa bi mogao ispaliti DOOM 3.Zasto? Pa zato jer je jednostavno nevjerovatno kako su uspjeli napraviti onako dobru horor atmosferu.Ni jedna druga igra me ni priblizno nije isprepadala i uvukla u svoj svijet kao zadnji Doom.Tehnicki gotovo savrsena,po meni bez slicnog primjera u pc svijetu.Koliko god volio fps simulacije jedna ovako arkadno orjentirana igra ih jednostavno sve zajedno pomete ispod stola.Naravno Doom za uzvrat trazi barem pristojan stroj sa pristojnim ozvucenjem i igranje u mracnoj prostoriji.Ako je to osigurano i volite se nuzivati straha u porcijama od po 30-45 minuta od jednom onda svakako barem probajte.
Naravno igra nije savrsena.Ima jednu veliku manu.Nakon drugog prolaza to jednostavno vise nije to.Ali nije li tako i sa velikom vecinom igara.

Lord Ragnarok
20-06-2007, 19:16
reko bi wc3, čisto zbog izbalansiranosti rasa, a i ma mapa, koje su useri napravili, jedno mali bezbroj.

Prince-Artas
20-06-2007, 19:21
Operation Flashpoint
zašto, pa igra ima prejebenu atmosferu, kampanju i igrivost
jedina igra koju sam 10+ puta prešao
znam svaki kutak jebenog otoka i tu igru pamtim dok sam živ

RIPtheREAPER
20-06-2007, 19:36
Najbolja igra:
Diablo 2: LoD

Zašto:
Eto zato što je jedina igra koja se vrti na mom kompu zadnjih godinu dana...

:(

Systematic Reverse
20-06-2007, 19:37
Warcraft III

Bull je sve rekao :))

+DotA(nenadmashiva mapa za Warcraft III) :roll:

Tri66a
20-06-2007, 20:45
Heroes of might and magic 3.(shadow of death)
Igra koja je toliko dobra i zabavna-odlična grafika,zanimljivo i jednostavno sučelje,izbalansirane jedinice i map editor koji igru čini doslovce beskonačnom. Jednsoatvno nema igre koja je zaslužila titulu najbolje osim gore spomenute

1van
20-06-2007, 20:56
Hmmm, sad da imam neku najbolju, nemam,al evo, OBLIVION

Zašto?
Prvi RPG(koji nije hack'n slash) koji sam igrao, te me navukao na mnoge besane noci...eh sad bi mogao knjigu pisati, al' da skratimo:prekrasna grafika,atmosfera(pogotovo kada Martin drzi govor pred ona tri Oblivion gatea :pray: ),super rase,medivial fell,nelinearnost,priča,život NPC-a,uvuce te u njihov zivot,brojne gilde i bratstva koje su super odrađene :pray: ,velik svijet te mnostco spilja, dungeona....
To su neki razlozi zasto je OBLIVION NAJBOLJA IGRA

revenion
20-06-2007, 21:39
TES III:Morrowind

Neda mi se komentirat post ali citajte druge postove koji su pisali za ovu igru pa cete vidjet zasto... :)

Orla
20-06-2007, 22:11
Freelancer

Zašto? Odlična priča, neograničena sloboda, mnogo skrivenog sadržaja do kojeg se može doći samo lutanjem po svemiru, odlična grafika i borbe(borbe su malo arkadne, ali to mi odgovara), velika količina modova koji još produljuju igru...

MTF*
20-06-2007, 22:26
HOMM3 complete...
necu filozofirat...
jednostavno sam uz igru proveo puno sati s ekipom...zavolio sam tu igru i full mi je draga...
igra je za pocetak...hmm...zanimljiva(lol)...prvo sto me privuklo je soundtrack...ona melodija na pocetku novog tjedna me jos i sad odusevljava...
grafika je dobra, velika igrivost, mala hardverska glad...
priča je dobra i ima radnju...
s map editorom je nevjerojatno jednostavno barat...ako imate volje prckati po map editoru, mozete cuda ciniti...
neznam zasto bi naveo da je najbolja igra (nemam inspiraciju za pisanje), ali vecina vas je igrala i zna da rulla...

Jopax
20-06-2007, 22:32
Warhammer 40k:Dawn of war:The dark crusade
Nekoliko razloga iako mi je prvi nastavak bio solidan ova me je expanzija zaljubila u WH40k svijet jer nakon pređene kampanje poceo sam je igrati opet i opet i opet i ...
I radi te igre sam počeo proučavati univerzum Warhammera i upijati beskonačni lore sa Games workshop homepagea
I radi te igre razmišljam da počnem igrati tabletop verziju
Jos jedan razlog je i gameplay jer je pruzao dosta mogucnosti i imao je drukciji pristup ratu i resursima i i i
Ne znam više ali ta igra je za mene najbolja i niko to ne moze poreći i za kraja :pray: :pray: Relicu i Games Workshopu

Armachus
20-06-2007, 22:43
Wolfenstein 3D

Smatram da je najbolja jer su prije svega stare igre puno bolje od novih. Danas je većini grafika na 1. mjestu. Wolfenstein kao prva 3D FPS igra nema dobru grafiku, a mnogima je odlična igra. Osvaja svojim levelima punim tajnih prolaza, tajni itd... Za ono vrijeme izvanredno napravljena igra.

MasaKrisT
20-06-2007, 22:47
Starcraft :Brood War...
Neznam dali da krenem od price kad sam je prvi put vidio kod frenda prije 4 godine,dosao na battle.net kao zadnji newbie,ili kad sam vidio prelosu ocijenu u jednom casopisu i zvao urednistvo da pitam jesu normalni,ili od zadnjeg WCGna kojem sam bio.....I od tada,bye real life zadnje 4 godine,nije bas,nasao sam curu ali evo:)
Dakle poznato je da su azijati freakovi u svemu ,a kada su 1999 ovu igru proglasili Nacionalnim Sportom to je bio boom u svijetu:)Jednostavno Blizzard je i sam priznao da nije znao koliko je izbalansiranu strategiju napravio...Nema pravog RTS gamera koji ce reci da postoji bolja strategija od starcrafta,jednostavno nema. 3 rase koje su unijele potpuno novi svijet,stil igre..Protoss kao warp i mind rasa,terran kao ljudi agresivci i zerg kao alienska kuga.Meni je najbitniji razlog da me jednostavno privukla na prvi pogled: nije me smetalo sto se ne moze grafika podesit,sto nema detalja,rezolucije..Prvi lan party koji sam igrao je bilo 2 noci i 2 dana starcrafta na fastest mapi 3v3..kad je netko skuzio novu stratu to se plakalo od muke da ga probas dobit...necu vas previse zamarat freakovskim ispadima...neznam meni je ljubav prema sc veca od mnogo cega,i sve sto znam je da jednom moram u Koreju upoznati Nal_ra najjaceg protossa svijeta...eto totalno na prvu i iskreno od mene.(nadam se da se ove trotocke ne ocjenjuju)

Đeri
21-06-2007, 06:46
warcraft je bolji ^^
naravno,s time glasam za Warcraft III,nenadjebiva igra definitivno,i potpisujem ono što je bull reko u vezi wca..
btw,mislio sam cod2..al onak..u spu je sranje,pa rekoh pošto sam u MPu nekad igram izbor pada na Workraft

Mafioz0r
21-06-2007, 07:15
Mafia je meni najbolja igra koja je ikad izašla i zasad ne postoji igra koja joj se po kvaliteti uspjela približiti.
Mafia ima najbolju priču koju sam ikad vidio u igri, realna je, ali svejedno zabavna, ponašanje oružja je savršeno izvedeno, atmosfera je odlično izvedena...
Mafia bi trebala dobiti ocjenu 99% - ima samo JEDNU grešku -> loša optimizacija enginea u FreeRide modu.

Lord Jambrek
21-06-2007, 07:33
AAAAAAAA, ubit ću se, ne znam, trebalo je to ić po žanrovima, a ne ovak.

Kad već moram.


The Elder Scrolls III - Morrowind

Ovo je po meni the igra. Prvi puta kada sam dobio Morrowind i krenuo igrat, izgubio sam se, nisam uopće znao gdje sam i tako je Morrowind nestao s moga hard diska.

Nakon par mjeseci, negdje tijekom zimskih praznika 2002. ili 2003. sam bio kod kuće prehlađen i nisam mogal van i tako ja idem gledat šta imam od igara, gotovo sve sam prešao kaj sam imao, ali onda mi za oko zapeo Morrowind. Instalirao sam igru i bilo sve spremno da toj igri ja dam drugu šansu.


Pokrenem ja igru, napravio sam Night Elfa samo zato što je imao crvene oči i mračno izgledao. Klase se ni ne sjećam, ali birthsign sam uzeo The Thief. Pustili oni mene, pokrao sam sve u onoj prostoriji i krenuo dalje.

Kada sam napokon stigao u divljinu, išao sam klat okolo i umro na mjestu, nije mi bilo jasno kako nemogu pogodit štakora sa nožem.

Tako sam igrao Morrowind jako dugo dok nisam skužio princip igre, koji skill čemu služi... onda sam napravio novog lika, Norda i od onda igram s Nordom.


Zašto Morrowind najbolji?

Zato jer mi je to igra koju sam najdulje igrao, iako mi nije omiljena, igra koja me definitivno najviše očarala, svojom atmosferom, svojom glazbom, svojim svijetom.

Morrowind je bio svojevrsna revolucija kada je izašao, imao je onda vrhunsku grafiku, mislim da je čak bio i prva igra sa pixel shaderima, u časopisima je pisalo nešto tipa "ova igra će vam pokazat koliko vam je računalo slabo", tada sam ja još uvijek imao Matrox Millenium G450 i igru sam igrao, ali jedva, štekala je totalno, ali sam ju igrao jer je imala atmosferu, igrivost...

Igrivost Morrowinda je neprocjenjiva, jednostavno te uvuče u Vvardenfell i imaš zaista osjećaj da si ti tvoj lik.

Dolaskom Tribunal ekspanzije je taj svijet bio još više proširen, novi itemi, nova mjesta, novi protivnici, questovi, npc-jevi. Tribunal sam igrao i igrao, pokupio Trueflame i Hopesfire.

Nakon Tribunala dolazi Bloodmoon, ondosno The Expanzija. Bloodmoon je totalno upotpunio TES III. Satima i satima sam lutao po Soltsheimu i gradio onaj mining colony. Atmosfera je otišla još dalje u Bloodmoonu, kada si ušao napokon u svoju kuću na Soltsheimu imao si baš osjećaj kao da dođeš na toplo, da se tu osjećaš kao kod kuće.


Morrowind je IGRETINA. E da je Oblivion ispao tak odličan, bilo bi drugačije, ali ne, bethesda mora bananu napraviti u kojoj skillovi stoje za ukras, a cijela igra je ukras.

Kak je stari McPingvin rekao

"Morrowind je za igranje, Oblivion je za gledanje."

-----------------------------------------------------------------------------------------


Vjerujte mi, teško sam se odlučio za Morrowind.

Omiljena igra mi je Thief: The Dark Project. No Thief-a nemogu napisat kao igru nego se o tome mora pisat kao trilogija jer priču tek skroz znaš nakon trice.

omfgnoob1
21-06-2007, 07:42
Return to castle WolfensteinS

Zasto?

Evo da se prisjetim. Taman za vrijeme Njena izlaska sam dobio novi komp i nisam nikad cuo za tu igru. I onda je bila recenzija u nekom Hackeru vidio sam da je igra dobra i razmislio o kupnji. I par dana nakon toga me zovne frend da je dobio novu igru ali da mu steka (zapinje) samo tako. I mi smo dosli kod mene, ja vidim da je dobio RTCW i mislim odlicno da probamo i to. Mi smo taj dan od 14h do kojih 19h igrali samo tu igru. To je bilo nesto nevjerojatno. Doslovce smo svrshavali po ekranu kad smo vidjeli grafiku. Ona horor atmosfera me jednostavno drogirala. Ne znam jesam ikad vise igrao neku igru s toliko uzitka. Pogotvo kad te u jednoj misiji napadnu oni bez nogu sta im struja frca. Ona scena kad skoce na prozor ispred tebe odjenom. Prejebeno!!! Sijecam se kad je prvi put u igri dosao zombi i to iz misije "katakombe" (mislim da se tako zvala) to je bilo nesto nevjerojatno kako smo se mi prisrali + ona lagana mjuza brutalna. Ili onaj s bacačem plamena iz usta. Kad smo ga ubili i prezivili sa 4 HP-a. (Blazeni F5 :D ) Ili kad hodas nekim mostom i na drugom kraju se pojavi zombi, ja ga pucam i vratim se nazad da me ne dohvati, kad ono most se urusi ja padnem dolje a tu me ceka tip s macom i stitom. Derem po njemu, a on samo stavi stit i ide polako prema meni.Spooky!!
Uglavnom bas prije par dana me taj frend sjetio te igre i i shvatili smo da je moramo opet imat, a ova je negdje nestala bez traga. U koga je nitko ne zna :(
Uglavnom spooky atmosfera+OMG GRAFIKA+odlicna oruzja+fenomenalni neprijatelji= RTCW

HalF-DeaD
21-06-2007, 10:12
Grand Theft Auto: Vice City

Dugo mi je trebalo da se sjetim da je to najbolja igra koju sam igrao.
Proveo sam jedno cijelo ljeto igrajući samo nju,
Fenomenalna atmosfera u stilu osamdesetih, sloboda kretanja, auti, radio, misije, likovi, modovi...
Nema igre koja posjeduje ovu igru, GTAVC posjeduje sveSigre.

baptist2001
21-06-2007, 10:54
DIABLO

Igra je sad već stara preko 10 godina.



























Aha... Da...


Bilo je to jedne neobične ljetne večeri, kad je zrakom strujala neka čudna sjeta. Kao da se sprema neka oluja. A sunce ogromno i crveno zalazilo je na Zapadu.
Šetao sam kraj svog sela nakon godina izgnanstva i upravo sam skupio hrabrosti da se vratim. Na ulazu u selo, pokraj drvene barake sretoh starog seoskog pijanca koji je buncao o kraju svijeta, nezamislivim strahotama koje se događaju u dubinama ispod seoske crkve, vojsci zla koja se diže iz najdubljih jama pakla... Uživao je i on u ovoj ljetnoj večeri.

U selu sam sreo svoje stare poznanike... Ah, bilo je tako dobro vratiti se. Ali nešto je bilo čudno. Neki strah, nešto nadnaravno, nešto zlo, nešto...

Griswald, stari kovač u selu, pozdravio me medvjeđim zagrljajem i svojim hrapavim glasom mi zaželio glasnu dobrodošlicu. Razgovarali smo o prošlim vremenima, kako je bilo ovih godina dok me nije bilo, što se dešavalo... I kad je bio blizu završetka priče, sa zabrinutim glasom mi je došapnuo malo tiše: "Nešto čudno se događa u selu noću. Čuju se strašni krikovi, topot nogu oko kuća, sjenke preljeću preko ulica, a noćne ptice su sasvim utihnule. Nešto nije u redu"

Sad sam već i ja bio zabrinut. Jedno je kad ti seoski pijanica bunca o kraju svijeta i silama zla, a sasvim drugo je kad nešto slično čuješ od starog veterana kao što je Griswald. Al dobro, popili smo po vrč dobrog piva i odmah se glasno nasmijali, prisjetivši se nekih davnih spački, kad sam ja kao klinac krao komadiće kože za moju pračku...

Na izlazu iz Griswaldove kovačnice sreo sam Deckarda Caina.

Taj se stari čarobnjak nije nimalo promijenio ovih godina. Kao da vrijeme za njega ne teće. No dobro... I njemu je bilo drago što me vidi. Razmjenili smo putne priče, a onda se odjednom naglo uozbiljio i zabrinuto rekao:"Bojim se da smo se sreli u teškim vremenima. Zlo se budi, a noću se oko crkve čuju čudni krikovi. Poslali smo grupu od nekoliko ljudi u crkvu da vide o čemu se radi. Bilo je to prije 3 dana. Još se nisu vratili. Bojim se da se da im se desilo nešto strašno."

Ostali smo tako u iznenadnoj tišini, a neizrečena molba sjedala je na moja ramena kao olovni orao. Znao sam da moram pomoći ovim ljudima. I tako me je nakon nekoliko dugih trenutaka, Deckard Cain zamolio da pođem u izvidicu i vidim što li se desilo sa grupom koja je poslana prije 3 dana.

Sve te godine koje sam proveo u vojnom kampu, naučile su me nekim vještinama sa mačem i umom, ali nisam ni najmanje mogao znati što me čeka u crkvi.

Ia tako sam se pozdravio sa još nekoliko prijatelja i otišao u nabavku kod Griswalda. Trebat će mi mač, štit, šljem i nekakva prikladnija odječa od pamučnih hlača i kožnog prsluka.

Nabavio sam što sam mogao sa mojojm zadnjom ušteđevinom i opremio se. Pa neće valjda bit nešto strašno u toj crkvi. Samo ću pogledat što je to unutra, vjerojatno nać pijanu grupu seljaka koji su pronašli popovo misno vino i onda ih izvesti van. Bit će dovoljan ovaj mali štit i ovaj bodež, za svaki slučaj.

Još iste večeri krenuo sam prema crkvi.

Na ulazu sam pronašao umiručeg seljana koji mi je zadnjim dahom ispričao kako ih je dočekala zasjeda unutar crkve. Kosturi! Mračne sjenke! Divlje mačke! Zombiji! I tad je umro.

Nešto mi se u grlu ukrutilo.

Zakoračio sam u crkvu i odmah osjetio miris raspadajučeg mesa i utrobe. Dan je bio na izmaku i zalazeće sunce je bacalo jezive zrake kroz obojana stakla crkve. Još malo i bit će mrak.

Krenuo sam odlučno unutra.

Glazba, krikovi, glasovna karakterizacija, priča, ambijent...

Oružje, borba, uzbuđenje, oklop, štit, zadovoljstvo, strah...

Dublje, dublje, dublje. Vatra, vručina, demoni, krv, novac, magija, misterij...

Rat jednog čovjeka protiv vojske demona.

Pobjeda!

Bol spoznaje. Neizbježan poraz...

Ambijent i atmosferu koje sam doživio u toj igri nisam nikad kasnije okusio.
Nadam se da ću jednog dana opet zaigrat takvu igru.

Pozz!

Željko
21-06-2007, 11:49
BALDURS GATE sa svim ekspanzijama...


Nešto tako u životu nisam doživio.. Jednostavno se uneseš u igru za razliku od onog NWN-a koji je totalni shrot i neigriv... Baldurs Gate je jednostavno kao da citas knjigu, ali tu "knjigu" sam procitao 100 puta... Trenutno sam izgubio dvd.ove ali iskreno se nadam njihovom pronalasku pa da mogu opet zaigrati tu legendarnu igru....

Mnoštvo zmajeva, Undeadova, svakakvih stvorenja, prica savršena... mislim da ne moram vise ni pricati...

SkunK
21-06-2007, 14:09
Starcraft : Brood wars

Sam Fisher the king
21-06-2007, 18:13
ovo je nemoguce odabrati a najbolja igra je war 3

nqajbolja je a jos je od blizarda koj je jedan od najboljih proizvodaca

CRO.Monster
21-06-2007, 21:26
Star Wars Empire At War + ekspanzija

Zašto?

Dakle idemo: Puno raznovrsnih jedinica
Svemirske bitke
Kampanja
Heroji na kopnu i u svemiru
Mogučnost izgradnje zvijezde smrti i uništavanje planeta s njom

dalje se baš ne mogu sjetit. malo ću ga odigrat tako da ću se sigurno sjetit još razloga

Lord Coldwolf
21-06-2007, 22:01
Meni Disciples (svi skupa nastavci i expanzije) TBS u jednom atmosfericnom mracnom meni predivnom svijetu u kojem sam proveo sate i sate.

dalje bi islo Fallout,Baldur's Gate,Arcanum,Planescape Torment,TES...

Lundequam
21-06-2007, 23:29
TES4:OBLIVION

RAZLOG: 213 SATI IGRANJA

THE NO
22-06-2007, 06:24
Gle,ovaj topic nisam vidio.
Igrao sam mnogo igara u životu,a jedna će mi uvijek biti najbolja.
Far Cry
Kao prvo,FPS mi je najdraži žanr,pa je logično i da će igra biti FPS.
Igra je jednostavno,jednom rječju - fenomenalna.
To je FPS kakav su ljudi oduvijek čekali (singleplayer),jer ima sve elemente kako bi postao odlična igra. Ono što je meni od svega u igri najbolje jest - okolina. Onakvu okolinu nikad prije nisam vidio. Prašuma i more su fascinantni. Kada je neka gužva,odnosno kad neprijatelj šalje ogromne količine metaka na tebe,uvijek se možeš sakrit u obližnji grm ili skočiti dublje u more.
Nadalje,Al neprijatelja je odličan.Kada su neprijatelji u grupi,normalno da će te odjednom svi napadati,a kada je samo jedan,onda će se on vjerovatno povući i pozvati svoje kolege da ti zagorčaju život.
Oružje je raznovrsno i nađe se svašta za svakoga,isto kao i izbor vozila.
Kasnije se u igri pojave čudovišta,kojima se mnogima nisu svidjela,ali,meni je upravo suprotno.Čudovišta donose i malo straha,jer te mogu odjednom zaskočiti,tako da će trebati i malo više od dobre puške da ih središ.
Igra je malo duža,ali sam uživao u svakom levelu koji sam prešao.Dosada sam igru prešao 3 puta i nikad mi nije bilo dosadno,a to je ono šta ljudi žele od igre - zabavu.

Dreadlock
22-06-2007, 09:06
Morrowind

Mislim da nemoram previse pisati,ali cu napisati nesto :D
Dakle,nema se puno za pricati.Otkad sam uhvatio tu igru,te je krenuo igrati,kapci su mi bili sirom otvoreni dok sam slusajuci onu zakon muziku promatrao dark elfa u onom brodu.
Tad sam izasao van,i nisam mogao vjerovati svojim ocima.Nebo je bilo tako realisticno,takvo nikad nisam vidio...Isto tako i voda.
Nakon svega toga,pocinju sati i sati hodanja,rjesavanja questova,i to nikad ne dosadi,samo se trazi jos.
Sto se tice vremena igranja; hm...ovisi,ak hocete,mozete brzo biti gotovi,ili mozete bit gotovi za desetak godina :D

ROCCO_GRANDE
22-06-2007, 10:17
CIvilization, ako baš moram izdvojiti, neka bude aktualna četvorka.

Civilization je općenitu veliko ime, svojevrsna isntitucija i jedan od stupova suvremenog PC gaminga. I danas kad su potezne strategije u svojevrsnoj krizi popularnost Civilizationa ne jenjava i ekspenzaija se nestrpljivo iščekuje. Riječ je o jednom inteligentnom i zaavnom konceptu koje se pažljivo brusio i usavršavao kroz petnaestak godina a da je u srži ipak ostao dosljedan sebi. To je jednostavno jedno nepresušno vrleo zabave budući da je riječ o igri za koju ne možete reći da ste ju odigrali jer nema svoj kraj. Kad se jednom iscrpe sve moguće opcije što je malo teže izvedivo, tu je izvrstan editor zahvaljujući kojem na netu postoji igroman broj različitih povijesnih scenarija kreairanih od strane igrača, tako da je Civilization izvrsna podloga za bilo što. A tu su još i modovi što posebno dolazi do izraažaja s četvorkom budući da je sve napraljeno tako da se može što lakše modificirati. O Civipediji i njenoj edukativnoj vrijednosti nećemo ni govoriti. Čak sam čuo da je igranje Civilizationa kod nekih potaknulo interes za povijest. Nije bez razloga Sid Meier toliko cijenjen i uspješan dizajner.

Rapttor
22-06-2007, 17:06
Operation Flashpoint

Jedina igra koja je u detalje uhvatila osjecaj 'biti vojnik'. Ova igra ima sve, od gameplaya do price. Svaka cast CoD-u i slicnima, ali ovo je rat.

Zhicka
23-06-2007, 16:52
Final fantasy VII

Mrakmrak
23-06-2007, 17:38
Fallout :pray: :pray: :pray:

Kratko i jasno

Nightyx
23-06-2007, 19:15
GTA San Andreas ===> možda je "njubovski" što je ona moj izbor, ali igra je fenomenalna.....prvensteveno zato što se pamti, pa krenimo dalje, ogroman svijet, vozila, misije, feeling, igra koju svi vole, veliki, mali, zahtjevni, ne zahtjevni, ma neda mi se tu previše prićati iako bi mogao danima. Igra je car nad carevima, za GTA: SA ZNA CIJELI SVIJET! daljni komentari nisu potrebni....mišljenje iznosim radi sebe i radi drugih, za nagradu mi se lagano "hebe" :D

ZeGamer
24-06-2007, 13:56
Command & Counqer 3: Tiberium Wars

zasto

jer ima jedno od najduzih imena u gaming industriji i jer je jos i zarazna 8)

Booby
24-06-2007, 14:09
Morrowind!!

Zašto? Zato.

Bog je šest dana radio Morrowind i onda se sedmi dan odmarao. Nakon odmora, stvorio je ljude zato da stvore hrpu modova za morrowind.

Silventus
24-06-2007, 14:22
Thief 1

Zasto ?

Prva igra uz koju sam doživio orgazam.

Kostolomac
24-06-2007, 17:47
gta vice city :pray:

Hamti Damti
25-06-2007, 14:21
MMORPG Guild Wars - sva tri naslova

Ima 3 milijuna clanova i poslije wowa drugi najpopularniji MMORPG, sto je steta jer je igra bolja, teza, ljepsa, i zabavnija od wowa ali to ocito ljudi ne zele "isprobavati" koja je bolja vec igraju samo ono sto je najpopularnije :(

Alan Ford
25-06-2007, 16:20
Wolfenstein;zašto-jedinstvena ratna pucačina iz prvog lica u pravom smislu te riječi

Blaster32
25-06-2007, 22:03
onak, igral sam puno toga, od MP igara do SP.. imam dosta favorita od RA2, Strongholda, Mafije pa do Max Paynea i Hitman serijala..

Inace, mrzim avanture al da me hebes

Farenheit: Indigo ProphercySmi je najbolja igra ikad. Prejebena atmosfera, prošo sam ju u jednom komadu..filing ko da si u nekom tom filmu ti glavna uloga, sloboda odlučivanja kako će se nešto odvijati.. ono, šta reć.. zakon

Kiklop
25-06-2007, 22:28
Fallout 2

ZorgTheBorg
25-06-2007, 23:33
Morrowind - toliko mocna igra (za koju sam mislio da je smece prvih dana igre) da me uspjela odlijepiti od obliviona, za kojeg sam mislio da je bog&batina, i preobratiti me protiv njega.

minotaurus
26-06-2007, 06:47
medieval total war

THUNDER_DINIX
26-06-2007, 08:00
WoW+TBC
razlozi:
1. odlicno dizajnirane zemlje, mapa po meni dovedena do savrsenstva,
2. putovanja su odlicno izvedena, pocevsi od zeppelina, brodova pa do mounta, stvarno fenomenalno napravljeno,
3. sustav otkrivanja kontinenta/svijeta je zanimljiv i odlicno napravljen,
4. rase su super,
5. mogucnost odabira profesije,
6. prodaja/kupnja itema,
7. PvE i PvP koji su stvarno za stat i divit se,
8. questovi su poprilicno dobro izvedeni,
9. u igri mozes radit gotovo sve sto pozelis-sloboda kretanja; plivanje, ronjenje, letenje, mozes ici kuda pozelis po cijeloj mapi...

dalje se ne mogu sjetit... ukratko receno, igra je fenomenalna!

Babitz
26-06-2007, 08:11
deus ex

NiX4tHeG@M3R
26-06-2007, 09:19
Icy Tower - Ne daj Bože , ne mislim ja da je to najbolja igra , ali meni jedna od najbolji , ewo nekoliko razloga :

Zamislite sićušnog IgGy-a , i ogromnog Wiking-a koji swaki dan ždere kante janjetine , i sada se oni idu Death match , i vratite se nakon 5 godina i vidite da se još IgGy drži :pray:


Icy Tower izašla je na vidjelo 22 prosinca 2001 godine ! Ja se pitam što taj čovjek nema obitelj , radi u Božično vrijeme a taj čovjek je Johan Peitz iz Free Lunch Design tvrtke koja radi Freeware igre a ova je najpoznatija ikad.

Igra je jednostavna , skoči što wiše katova a da na padneš , grafika je lijepa sa onim zvijezdicama i likovima , a igrivost je :pray: , zvuk je odličan sa mjuzom i "neartikuliranim" glasovima likova . Možeš tu igru igrati cijeli dan , a još i više kada je ekipa kod tebe i ko će naprawiti veći combo , floor ili score pa igrajte :pray:

Za tu igru postoji web stranica na tone i to pokazuje kolko je popularna , a i liste rekorda uvijek su refreshane novim najboljim rezultatima !

ta igra hrabro stoji nasuprot "fancy" igara super duper ultra grafike , mogućnosti i igrivosti koje sežu do neba , a owa igra swojoj maštovitosti , igrivosti i zabavi nema kraja a to se očekuje od igre - to HF

NiX4tHeG@M3R

TeraBajt
26-06-2007, 12:22
TES:4 Oblivion+SI

Zašto:

-Mislim da fanovi znaju

Carp
26-06-2007, 12:26
Dark Messiah of Might and Magic

Raoul Duke
26-06-2007, 13:23
Manhunt.Sada dolazi dvojka. :twisted:

Prince of Persia freak
26-06-2007, 20:44
Prince of Persia The Warrior Within

Jednostavno je,super mjuza koja se uklapa u ambijent igre, ima puno comboa i neprijatelja koje se može ubiti na bezbroj različitih načina. Priča je fantastična i što mi je najdraže ima dva alternativna završetka. To je prva igra koja me uistinu zadivila sa svojim mogućnostima i trikovima koje može princ izvoditi od kojih su mi najdraže akrobatični skokovi koji podsjećaju na Matrix i borba sa dva mača te biježanje od Dahake koje barem mene ispuni adrenalinom. U igri su još dobri komadi poput carice Kaileene i Shadee. Ako ijedna igra zaslužuje da u bilo koje doba dana kažem da je najbolja i akoijedna igra zaslužuje sve pohvale onda je to ova.

QKrunix
27-06-2007, 17:35
Warhammer 40k:Dawn of War: Dark Crusade

Frost Commander
27-06-2007, 18:17
Warcraft 3 the frozen throne :pray:

Čux
27-06-2007, 18:36
kao veliki fan serijala glasam za Wolfenstein 3D.

igra koja je započela žanr 3D pucačina te bila potpuno ispred svog vremena. neko vrijeme nakon izlaska igre čak je izašo i add-on pod nazivom
"The Wolfenstein 3D Super Upgrades" koji je sadržavao preko 800! novih levela, random level generator te map editor, a sve to bijaše početkom devedesetih. Mnogi naslovi ni dan danas nisu u stanju ponuditi ovakav sadržaj.

Čak postoji i mod "Wolfenstein 3D Mortal Kombat" koji B.J.-a i sve bossove zamjenjuje likovima iz MK.

Wolf je definitivno igra koja pruža najviše sati zabave po megabajtu.

NITROS
27-06-2007, 19:04
Wolfenstein Enemy Territory

Igra je po meni najbolja igra svih vremena. Igrao sam je skoro od samoga pocetka kada je izasla. Igra me odusevila svojom brzinom, klasama, mapama, ali i sa ekipom s kojom sam poceo igrati. Osim sto mi je dala mnoge sate zabave, upoznala me i sa mnogo ljudi s kojima sam se upoznao i u real life. Igra je bas vrijedna zbog toga jer stvara ogroman broj igraca koji se druze, a uz to trazi i strategiju.

Po meni najbolja igra svih vremena

Quiet Riot
29-06-2007, 17:41
System Shock 2- Nenadmašna igra, savršen spoj FPS-a i RPG-a, jezovita atmosfera, zanimljiva priča, istraživanje što je pošlo po zlu na stanici, sloboda kretanja i odlučivanja... ako postoji najbolja igra- ovo je moj izbor...

MindReader
29-06-2007, 18:28
Najbolja igra svih vremena je Icy Tower
Jamačno se pitate zašto... Zato što:

- igra ima skroz pristojnu grafiku za platformu

- izbor likova je nenormalno fenomenalan : od običnog reperića preko njegove prozirne verzije pa sve do reggae hipija u ružičastoj obleci (Oo)

- zvuk je još jedna pozitivna strana ove igr(ic)e - zvučni efekti poput "WooHoo", "AAAAA" i sličnih su djelo neizmjernog truda čak 16 studijskih ekipa koje su 5 mjeseci putovale svijetom i tražile izvor za te zvukove

- glazba je također jedna velika "pluščina" (čitaj : veliki plus). najme, hip hop ritam još nabrije igrača, dovede ga na rub živčanog sloma jer je glazba nenad**ivo iritanta nakon 10-ak minuta igranja.

- igrivost igre je na velikom nivou - ona vas vuče na još... zašto? jer tu igru igra svatko! i ako padnete na 300. katu, a vaša 9-godišnja susjeda je došla do 400. kata, vi ćete pojesti sve nokte (i na rukama i na nogama.. i na ukućanima) da bi stigli tu susjedu.

- komentari u igri su nevjerojatno osmišljeni. kako? e pa ovako : uzmimo za primjer FIFA-u 2002. Komentator neprestano više : Suker - Todor - Suker - Boksic - oh,no, it's an own goal!!.. ovdje toga nema! komentari su predivno obrađeni i karakterizirani dubokim i echo muškim glasom (muškarac je cca 40 godina star) i jednostavno izriču usklike oduševljenja - što dodatno podiže samopouzdanje igrača. npr, kad vam kaže Good, vi ćete nabrijavati dok vam ne kaže Amazing! to je čar komentara - podizati igraču.. ovoga.. samopouzdanje

- jedina negativna strana ove igre je njen utjecaj na gamera - najme, nakon previše igranja gamer ima potrebu baviti se parkourom.. i onda polomi obje noge.. u gležnju.. auč


(edit : ovaj izbor nema veze s izborom Nixe)

Bishop_45_(2)
29-06-2007, 18:31
---> KOTOR S !!!

Da me netko pita uz koju sam igru proveo najvishe vremena vjerovatno bih ko iz topa rekao KOTOR II ili UT2k4; ali prvi sam KOTOR naveo ovdje iz razloga sto je zapoceno nesto bolje; KOTOR je prva igra na temu SWa koja je ispala malo ozbiljnije; ne mislim ovo kao uvredu, ali u Jedi Academy nema bas previshe razmisljanja, zapravo ne vidim preveliku razliku izmedju JA i ostalih FPS i TPSova; KOTOR je stvario cijel i funkcionalan SW svijet u kojem igrac nije bio parodija i nije od pocetka bio "the choosen one", trebalo je malo vremena; iako KOTOR nije imao previh zagonetki (kao teskih mislim) i nije razradjivao filozofiju poput KOTORa II, ipak on je zapoceo, postavio je temelje, i definitivno ima originalne likove (HK-47, Canderous), razradjenu pricu koja ima svoje temelje (Expanded universe), RPG sustav, turn based combat koji omogucava razmisljanje i taktiziranje, + extra dosage of awsomness; neznam zasto ali jednostavno ima onaj kewl feeling !!!

Frky
29-06-2007, 20:53
Prince of Persia The Warrior Within

Jednostavno je,super mjuza koja se uklapa u ambijent igre, ima puno comboa i neprijatelja koje se može ubiti na bezbroj različitih načina. Priča je fantastična i što mi je najdraže ima dva alternativna završetka. To je prva igra koja me uistinu zadivila sa svojim mogućnostima i trikovima koje može princ izvoditi od kojih su mi najdraže akrobatični skokovi koji podsjećaju na Matrix i borba sa dva mača te biježanje od Dahake koje barem mene ispuni adrenalinom. U igri su još dobri komadi poput carice Kaileene i Shadee. Ako ijedna igra zaslužuje da u bilo koje doba dana kažem da je najbolja i akoijedna igra zaslužuje sve pohvale onda je to ova.

Imam isto mišljenje prema igri tako da je PoP:WW i moj izbor!

Bens
29-06-2007, 22:04
Definitivno Fallout serial...zašto,zato što je kada bolje pogledate igra izašla '97.Grafika je fenomenalna,sve crtano ručicom.U tadašnje vrijeme je bilo nepojmljivo imat nelinearnu igru,koja ima 100%slobodu,a Fallout serial se prkosio toj činjenici...recite mi razlog zaš Fallout nije najbolja igra,jer ako nije najbolja,onda je definitivno prekretnica u igraćoj industriji.Nekada tržište iagra nije bilo zasićeno kao što je danas,te se mogla napravit zanimljiva stvar noja odskače od drugih,a danas je nažalost drugačije-nama savršenstva,što nema ovaj ima onaj itd...a Fallout je,na nesreću drugih imao baš sve...zato je Legenda,neponovljiva!
Ako danas neko napravi takav skok unaprijed,kao što ja tada prije 11 i više godina napravio Interplay s Fallout-om,onda će bit hit,a ako se nastavi s usavršavanjem nesavršenih,te usavršavanjem savršenih igara(to što radi Beth. softworks) bit ćemo još nekih 10-ak ogdina u zabludi,čekajući svjetlo na kraju tunela!

Stryder
29-06-2007, 22:07
Mafia : The City OF Lost Heaven :pray: :pray: :pray:

priča, realizacija, atmosfera tridesetih, karakterizacija likova, filmski završetak, glazba iz tog razdoblja, grafika, prikaz automobila... ma sve ..

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

slažem se...a i original košta samo 60kn :)

v4MP1r3
29-06-2007, 22:31
starcraft II, warcraft 2
diablo I, II, expanzija
Monkey Island (aaa...ako ne moze svi (NE 4. dio), onda samo Course, 3. dio)

mrs.croft
01-07-2007, 13:52
Jedno od najgorih pitanja koje mi netko može postavit je ovo...tjera na duboko razmišljanje jer imam bar 7-8 igara koje smatram najboljima.

No evo,izdvajam Unreal Tournament,antologijski FPS,te definitivno jedna od naj igara svih vremena,i dan danas ima ono nešto što 120% današnjih igara nema-fenomenalnu igrivost. Odličan SP,200x bolji MP,sjajna oružja,odlične default i home made mape,glazba...ma sve.

A vi ostali previše brijete na kojekakve RPG-ove,RTS-ove...omg :o

aryan_fire88
01-07-2007, 23:01
w3 ui svakom slucaju.....XD :twisted: :yuck: :pray: :rotfl:

revenion
02-07-2007, 04:55
@aryan_fire88 - Citaj pravila...Upozorenje zbog broja smajlica!!!

Editirao post...

flander
02-07-2007, 10:38
World of Warcraft: Imao sam dilemu između MGS-a i WoW-a ali ipak pobjeđuje WoW. Ne želim sad tu igru pohvaljivat neznam kaj, ali ipak dajem svoj glas njoj. Zašto, na prvi igra mi je bila istao kao i svaka druga. No kasnije kada sam sa "gusarskih" servera prešao na Blizz onda sam upoznao pravu igru tj. WoW. Ne samo da konfiguracija nije zahtijevna nego se uz tu igru nekog vraga može naučit, pogotvo engleski koji sam od kad igram WoW bome jako dobro naučio i popravio ono što sam od prije znao. Još je jedna činjenica možda ne tako važna jest ta da sam upoznao ajmo reći zanimljive ljude, s kojima se i dan danas čujem pa i preko MSN-a, ako niš više bar malo popričamo i zekamo se. Što se tiče same igre, pruža puno zabave i raznolikosti koje može pružiti igraču. Neću pričati o izbalansiranosti igre jel je svi dobro znaju. Eto to bi bila možda moja dva razloga zašto WoW-u dajem glas, učenje stranog jeziga i upoznavanje novog pučanstva kako iz Hrvatske,pa i šire :)

Simon the Dreamer
02-07-2007, 12:03
Definitivno Fallout 2.
Ali X-Com 1 i Baldur's Gate 2 su runner-up odmah.

Clutch
02-07-2007, 12:10
Delta force black hawk down :rambo:

Herr Schnitzel
02-07-2007, 12:17
Morrowind.

Zna se zasto.

MindReader
02-07-2007, 13:00
(do kad vrijedi igra?)

Mahadeva
02-07-2007, 13:04
Half Life

nemoram posebno objasnjavati...

Human m0nst3r
02-07-2007, 13:23
Half Life

nemoram posebno objasnjavati...
I da dodam cs. :pray: To su igre sto nijedna druga nece biti. :pray:

goGAMERo
04-07-2007, 08:45
Mafia The City Of Lost Heaven

-odlična priča
-odličan feeling 30-ih
-odlična grafika
-odličan zvuk
-fenomenalan gameplay
-zanimljivi dijalozi

Om3G@
05-07-2007, 13:58
Star Wars: Knights of the Old Republic

- Oduvijek sam mrzio bilo sto sa stringom Star Wars. Jednostavno me ta pojava Star Warsa ubijala, nisam nista zelio shvatiti, dok se velik broj mojih prijatelja doslovno klanjao i odvojio dobar dio svoga slobodnog vremena kako bi se posvetili Star Warsu. Jednog dana mi je doslovno zalutala igra u ruke, jer me prijatelj zvao da mu podesim detalje i neke preinake napravim kako bi mu igra isla cisto. A tada mi se dogodio jedan bum - takvo odusevljenje ne dozivljavate rijetko. Kada sam vidio tu lakocu kontrola, ljepotu boja, sraz jedija - upravljanje samom borbom... uf.. I u tim situacijama se bojite priznati da vam se nesto svidjelo, jer su ljudi navikli da odbijate te stvari. Onda sam si kupio igru i upustio se u tako jedan neobvezan svijet, nesto s cime nisam bio upoznat, a tako me radovalo. Jos ona lijepa paleta boja koje cu se zauvijek sjecati - - osjecate se kao cetvrta dimenzija igre. A jos sam se upravo sa tom igrom i prvi puta upoznao sa RPG zanrom, jer mi je bio mrski pticji pogled u svim ostalim RPG-ovima. Bila je to igra gdje sam mogao bez problema zabrljati i kasnije ispraviti svoje greske, raditi toliko tih sitnica da sam se u tjedan dana mogao usporediti sa ostalim prijateljima koji su zivjeli za tu igru. I jos k tome cinjenica da sam igru presao 9 puta u manje od mjesec dana... Jednostavno nista me nije moglo natjerati kao KotOR da zavolim nesto sto nikako ne podnosim. I to je ucinila igra koju se ljudi cak ni ne usuduju nazvati najboljom Star Wars igrom. Ali sto da im radim - dok je u njima trunio Star Wars, u meni je izgarala esencija fenomena. Hvala LucasArts-u.

revenion
06-07-2007, 16:34
2. U ovoj temi ne smijete komentirati tuđe prijedloge, postavljati dodatna pitanja, nit na bilo koji način spamati.

Daj kaj moram opet upozoravat...Drzite se pravila...

FREZNO
10-07-2007, 23:38
najbolja igra svih vremena su:

POKEMONI!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sve verzije su jednostavo zakon i slava onam japancu kae izmislio ta cudovišta :D

ssalG
11-07-2007, 00:37
Morrowind: Jednostavno igra je bila ispred svog vremena, čak bi se usudio ići tako daleko i reći da je ta igra čak i ispred našeg vremena.
Sada mi se neda ići u detalje, ali mislim da svatko tko je ikad zaigrao Morrowind zna zašto ovo kažem.

Fenrir
11-07-2007, 10:22
Grand Theft Auto:San Andreas
Igra je ogromna, mislim, sam svijet je užasno velik i pun sadržaja. Izvan glavne priče, koja btw. sama po sebi daje ogroman broj misija(od meni omiljenog Los Santosa, gdje sve počinje u getu, pa San Fierro, gdje se polako penje i pomiče od sitnog kriminala, pa do Las Venturasa, gdje postaje glavna faca, povezujući se sa mafijom, nakon čega se vraća po brata, što mu je i glavni motiv tijekom cijele igre.
Osim ovih glavnih misija imamo svakave sporedne, npr. krađa tankera za plaću, krađa određenih auta sa liste za izvoz, pa i razni manji poslići.
Imamo i 4 vrste škola: za automobile, motore, avione i brodove.
Tu se dosta trikova može pohvatat. Zatim su tu i cure koje se treba zadovoljit tako da ovisno o curi treba dobit ili izgubit na težini, mišićnoj masi itd. NAjviše me se dojmila ta replay vrijednost, misije su super, stvarno su raznolike, i ama baš svatko će naći nešto za sebe. Osobno sam igru prešao 3 puta, i nije mi nimalo dosadila.A i sviđa mi se taj ghetto ugođaj, hip-hop kultura itd.

Kaje jaje
11-07-2007, 10:31
Grand Theft Auto:San Andreas
Igra je ogromna, mislim, sam svijet je užasno velik i pun sadržaja. Izvan glavne priče, koja btw. sama po sebi daje ogroman broj misija(od meni omiljenog Los Santosa, gdje sve počinje u getu, pa San Fierro, gdje se polako penje i pomiče od sitnog kriminala, pa do Las Venturasa, gdje postaje glavna faca, povezujući se sa mafijom, nakon čega se vraća po brata, što mu je i glavni motiv tijekom cijele igre.
Osim ovih glavnih misija imamo svakave sporedne, npr. krađa tankera za plaću, krađa određenih auta sa liste za izvoz, pa i razni manji poslići.
Imamo i 4 vrste škola: za automobile, motore, avione i brodove.
Tu se dosta trikova može pohvatat. Zatim su tu i cure koje se treba zadovoljit tako da ovisno o curi treba dobit ili izgubit na težini, mišićnoj masi itd. NAjviše me se dojmila ta replay vrijednost, misije su super, stvarno su raznolike, i ama baš svatko će naći nešto za sebe. Osobno sam igru prešao 3 puta, i nije mi nimalo dosadila.A i sviđa mi se taj ghetto ugođaj, hip-hop kultura itd.
Slazhem se s tobom Fenrir, ali ipak mi je CoD2 malo bolji (Kar98k, toujane, carentan i to) Ali i ja volim taj HipHop, Ghetto, Pucanje ali najdrazhe mi je kada stavim 50cent-a,2pac-a,Snoop Dogg-a i te u User Track tak neshto i onda jurim po tim ulicama bilo autom ili motorom ali sada su mi sjebani windowsi, NiX4 mi je instaliro nove ali mora izbrisat stare pa onda che mi josh danas doch! Ništa ljudi mene bash nema na forumu jer igram po cijelo vrijeme CoD2 ali sada najvishe GTA San Andreas

revenion
11-07-2007, 11:09
CITAJTE 1. POST!!!!!

Samael
11-07-2007, 11:28
The Elder Scrolls III
-----------------------
M o r r o w i n D

Rex Regis.cro
11-07-2007, 11:40
Nemogu odabrati samo jednu, trebao bi minimalno 3 ili 4 koje mi se sviđaju ali ako baš moram onda je to Mafia.

eggzy
11-07-2007, 17:26
just cause i sve c i c igre.
zasto jc predobra igra ogroman svjet auti...
c&c - sta reci....

Wizard
12-07-2007, 00:16
Hmmm, da me neko upita na sred ulice da mu odma kazem koja je najbolja igra svih vremena nebi mu nista odgovorio. Odluka sigurno nije laka, objektivnost ovdje ne postoji, pa nakon sto sam malo porazmislio o ovome pitanju odlucio sam dati glas Civilization III. Iako je Civ svakim nastavkom sve bolji i bolji, ovaj mi je pravo prirastao srcu, to je igra zbog koje sam zavolio strategije i gaming na racunalu opcenito, zapravo to je vjerovatno jedna od prvih igara uz koju sam provodia cile noci na svom prvom racunalu (nije da ej moglo pokrenuti puno ostalih :D ).

Sada da iznesem neke konkretne dokaze, Civilization III u svome zanru nije imala prave konkurencije, kao niti jedan Civ zapravo. Ali ne znaci da je bila jedina igra vrijedna igranja u svome zanru nego je jednostavno bila predobra, gotovo bez nedostataka. Te takticke mogucnosti, politicke i ekonomske smicalice, taj osjecaj kad radis planove u planovima planova, taj osjecaj da svaka odluka ima svoju tezinu, svaka trupa je vazna, svaki resurs koji prikupis, jednostavno mozes samo stati i zapanjeno gledati sve mogucnosti te igre, ali to nebi bilo to zar ne.

Civilization je strategija u punome smislu rijeci, nijedan RTS nemoze biti strategija koliko je to Civ i to je cinjenica. To je igra bezbrojnih mogucnosti, mozes prec igru a da ne udjes u rat, to mi je uvijek bio izazov, uvijk mi je bio cilj iskusavati neiskusane strategije. Igrao sam je i razmisljao o svakom potezu kao da mi je zadnji, a kad bih izasao, izasao bi teske ruke, ali iopet bi mi padale razne ideje na pamet i samo sam cekao kad cu ponovno pokrenuti igru da ih iskusam.

Sjecam se prvih koraka u Civ III-u, rodijak mi je piokazao igru, na tome sam mu itekako zahvalan, kad sam je prvi put zaigrao rekao sam koje je ovo smece i prakticki je odmah ugasio, ali mi je rekao da probam ponovno, kad shvatim bit igre da cu viditi kako je odlicna, i moram priznati mislim da sam shvatio.

Da sada ne pretjerujem, iako nisam niti malo pretjerao kad kazem da ovoj igri nema ravne, izbor nije bio lagan, ali cini mi se da kazu da se prva ljubav zauvijek pamti, pa mislim da bi mogao Civilization nazvati svojom prvom ljubavi medju igrama, ali i ljubavi koja jos nije stala.

Ja sam svoje rekao, skratio sam to, imam osjecaj kao da bih o ovoj Igri mogao pisati cijelu noc, ali zapravo sve stane u jednu recenicu: "Civilization III nije obicna igra, ni igrica ni igretina, Civilization III je osjecaj koji jedan gamer kojem je stalo do sebe nesmije propustiti."

lucky
12-07-2007, 10:09
MAX PAYNE I SERIJAL COMMANDOS!!
Dobro možda je i MAFIA jedna od najboljih ali ove dvije prve definitivno!!

Mravac Kid
12-07-2007, 13:01
Najbolja igra svih vremena... vrlo tesko pitanje.
Mnogi naslovi se namecu. Civilization, Pirates, GTA, Daggerfall (koji je jaci od Morrowinda po svemu osim po grafici ;p ), Fallout, Darklands, Need For Speed, Tetris... plus sve one legende sa C=64 i Amige...

Ali meni je oduvijek najbolja igra bila Elite. Potpuno open-ended igra, u kojoj radis sto te je volja i ides gdje god pozelis.
No contest.

Rex Regis.cro
12-07-2007, 13:19
Okej...
Max Payne serial
GTA serial
Counter-Strike serial
Mafia
Star Wars: Knights of the Old Republic serial
I definitivno najbolji od svih su Metal Gear Solid igre.

[_[_[Sk8man]_]_]
12-07-2007, 21:57
Najbolja igra svih vremena za mene je definitivno Morrowind.
Zasto?
Zato sto po meni igra pruza sloboudu igranja kakvu ni jedna druga igra nikad nije pruzila.Sjecam se da sam prije koje dvije godine Morr znao igrati do 4h u jutro a da ni ne shvatim koliko je sati.A kad napokon ugasim igru i krenem spavat pogledam na sat i onako u sebi kazem "Ma ja stvarno nisam normalan."A onda sljedeci dan opet ostanem budan do 4-5h ujutro i opet se upitam kako jedna igra moze da me kontrolise. :rotfl:
Morrowind ti se jednostavno uvuce pod kozu. Taj citav svijet koji ima svoje likove, istoriju, probleme, ratove.... jednostavno nesto nevjerovatno.

Naravno treba uzeti u obzir i druge elemente koji cine Morr najboljom igrom ikada(bar po meni) a to su nevjerovatna grafika koja i dan danas oduzima dah svojom detaljnoscu, velicina citavog svijeta, broj likova i Questova, predmeta i oruzija....

Definitivno OGROMNA Sigra.

STUK
13-07-2007, 19:13
meni je bf(battlefield) otkako sam ga prvi put vidio igram ga skoro stalno,najbolje mi je to sto je napravljena za online zajebanciju i kada se zelim zabaviti zaigram je i to je to nema nikakvog sejvanja jednostavno je the best

Waylon
13-07-2007, 19:24
Morrowind definitivno, neću sad nabrajati zbog čega, sve je nabrojano u prethodnim postovima. Igra koja nikad neće zastarjeti. :pray:

barbarijan
13-07-2007, 20:02
World of warcraft

igra je zarazna i puno igrača i sve dokazuje njezinu moć samo kad se sjetiš koliko predplatnika ima. :pray:

djubrex
14-07-2007, 13:54
monkey island (svi: 1 2 3 escape)
nemje se smijat
igra je naj
priča je na prvom mjestu ( a grafika na zadnjem:)
logika jea

prcko
14-07-2007, 17:09
WOW definitivno

[_[_[Sk8man]_]_]
14-07-2007, 22:19
Ne mogu a da ne primjetim da je mnogima Morrowind naj igra, bas kao i meni.Yes my brothers worship the sacred game. :)

Sickmanno1
17-07-2007, 13:20
Tesko je izabrati najbolju igru...al ako bash jako moram jednu onda je to definitivno StarCraft. Razloga je vise: u ono vrijeme, 3 tatalno drugacije rase, sa nijednom slicnoscu izmedu njih, uz po meni fenomenalnu pricu, 2.5D grafiku (lol), jest bila ljubav na prvi pogled. Iako u ono vrijeme....tocnije 1.4.1998 godine, kada je igra izasla, nisam imao odgovarajuci stroj za ugodno igranje (486 sam imao, dok je za ugodno igranje starcraft zahtijevao barem P90), redovito sam kod susjeda slinio za njom. Usudio bi se reci da sam bio ugrozen sc. U to vrijeme sam isao mislim u 7 ili 8 razred i vec sam obozavao kompove, a dok sam vidio sc, bio sam ocaran. Pa kvragu, pol godine sam svaki dan poslje skole isao kod susjeda da bi slinio dok je on igrao sc, na najveci njubovski nacin, save svakih 2 minute, i pokusaji napada protivnika u single playeru sa 2 tenka i 3 marinca. Zalosno je sto sam igru uspio tek preci 1999, i to ne zato sto sam dobio komp, vec zato sto sam toliko volio igru, da je to moj drugi frend uvidio i posudio mi je svoju zvijer na 2 tjedna (Celeron 366 hell yeaaa, sa rivom 1 lol). Jasno vam je da sam je presao u par dana...cak donekle i shvacam onih par koreanaca sto su umrli igrajuci SC. No da se vratim na topic, zasto je SC dobra igra, tj najbolja, a zasto recimo W2 nije. Ustvari W2 isto jako cijenim, da nije W serijala mozda se SC i nebi toliko probio, jer dok je izlazio SC imao je onu jako dobru reklamu...StarCraft....it's a WarCraft in space! Samo bio je puno vise od toga. Iako je StarCraft, poprilicno stara igra, jos uvijek ima masu fanova. Svi znamo za to da je u koreji nacionalni E sport. Mislim da to sve govori. Pa kvragu za mene je Boxer CAR :D. Sramite se vi koji neznate tko je taj covjek...samo upisite na jubitou starcraft gosu i trebao bi prvi iskociti... Znaci Jakoooo dobar gameplay, i dan danas prilicno lijepa 2D grafika, Odlican multyplayer, jedan od najboljih exspanzija za SC, horda igraca i dan danas online...Sta vam vise treba.. Ako niste igrali igrajte, ako ste igrali i nije vam se svidao, potrudite se malo vise, dajte SC priliku, i nikako nemojte zaboraviti malo nabrijati komp za nadolazeci nastavak SC2, ja znam da ja svoj nabrijao jesam. Tocnije digao sam kredu cim sam vidio da SC dolazi na trziste...matere mi :D

King tiger
17-07-2007, 14:00
Duke Nukem 3D

sjecam se da smo ovo igrali kod frenda koji je imao komp, ono jedan bio zaduzenza pucanje , drugi movement treci ciljanje , ne moram vam pricati na sta je to licilo :D

enivejz Djuka je najbolji zbog :

1.treba :D

naime moglo se naci neakvog soft porn sadrzaja sto nam je kad smo bili mali
puno znachilo :D

2. oruzja

zaledjivach, rpg , legendarni smanjivach i gazenje ejliena , i hipten oruzja kojih se ne mogu sad sjetiti
3. easter eggova

ono, nevjerovatno, uvjek ste imali kakvu tajnu prostoriju sa goodiesima

4. one lineri

djukini legendarni one lineri :boohoo: "come get some "

5. Duke

djuka je legenda . tacka . . :D .

enivejz eto gore razloga, na nekom eventualnom drugom mjestu bi bio RTCW odlicna za ono vrijeme , al nema veze djuka je prvi !

Black Hawk Down
20-07-2007, 18:03
3.Joint Task Force
odlučio sam ovu igru staviti šta da kažem moderna RTS koji prati specijalnu međunarodnu jedinicu,ima zaplet iw sve,što znači nije samo idi tamo i tamo i sruši ovo,ok je takva je,ali dobro
Koliko gledam prosječna ocjenajoj je 69/100,a na gamespotu je ocjena od članova 79/100,uz to da bi ocjena biloa veća da nekifrik ne bi b ezveze poslao ocjenu 1 uz nikakav komentar
2.Sims 2
1.Cossacks 1

20-07-2007, 20:19
call of duty 2

pstrebs
20-07-2007, 21:26
htio sam napisat tekst o morrowindu ali kad sam počeo čitat postove... vidim da je sve već napisano i da nemam više što dodavat. legende se rijetko rađaju ali žive vječno

ZeGamer
20-07-2007, 22:02
dobar je i FATE, jer je igra dobra kao i Diablo sa simpa grafikom

Nemesis
23-07-2007, 08:24
Metal Gear Solid.
Warcraft III:The Frozen Throne
The Elder Scrolls 4:Oblivion

GTA_Zero_cool
23-07-2007, 12:40
Najbolja igra definitivno je Counter-Strike 1.6

Zasto???


Zato sto je najbolja :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

djubrex
23-07-2007, 15:04
Duke Nukem 3D

sjecam se da smo ovo igrali kod frenda koji je imao komp, ono jedan bio zaduzenza pucanje , drugi movement treci ciljanje , ne moram vam pricati na sta je to licilo :D

enivejz Djuka je najbolji zbog :

1.treba :D

naime moglo se naci neakvog soft porn sadrzaja sto nam je kad smo bili mali
puno znachilo :D

2. oruzja

zaledjivach, rpg , legendarni smanjivach i gazenje ejliena , i hipten oruzja kojih se ne mogu sad sjetiti
3. easter eggova

ono, nevjerovatno, uvjek ste imali kakvu tajnu prostoriju sa goodiesima

4. one lineri

djukini legendarni one lineri :boohoo: "come get some "

5. Duke

djuka je legenda . tOckaS. . :D .

enivejz eto gore razloga, na nekom eventualnom drugom mjestu bi bio RTCW odlicna za ono vrijeme , al nema veze djuka je prvi !

duke je BIO legenda
i naj oružje mi je onaj smanjivač
a naj čudovište one neke hobotnice i neki policajci
i dobro je kaj je jedna razina ful duga pa mi je trebalo i 1.5 h da je pređem

revenion
23-07-2007, 17:30
citajte 1. post...kolko puta moram rec?

djubrex
23-07-2007, 19:48
zakaj da citamo 1. post???
GO DUKE

Arbiter of Change
23-07-2007, 22:35
zakaj da citamo 1. post???
GO DUKE

Možda zato jer daje odrednice kako pravilno postati u ovoj temi? Ili zato jer ako uporno nastaviš odbijati ti se lijepo uruči jedna opomena?

Slobodno biraj, premda je meni 1. opcije nekako ljepša.

Nemesis
24-07-2007, 06:09
sorry...ni ja ga nisam pročitao,bar ne cijelog...

moj izbor:warcraft III TFT(tu se podrazumijevaju i dodaci,kao dotA).
zašto?
zato što je nevjerojatno zarazan,igriv i još dobro izgleda(s obzirom koliko je star).dovoljan dokaz koliko je dobar je koliko ga ljudi svaki dan igra na netu(gg).

lowrider16
24-07-2007, 22:25
swat4. zašto: jer je to najbolja taktička pucačina.

net_domy
28-07-2007, 22:15
Far cry
zašto- zato što ima dobru grafiku (pošto je starija igra)

ZooM
29-07-2007, 09:42
Commandos 2
Uz nju sam najvise vremena proveo i najaradije je igrao... i opet cu...
Ima sve sto su imali prvi dijelovi Commandosa i jos dodatih stvari koje samo poboljsavaju igrivost...

Orehovac
05-08-2007, 15:49
Warcraft 3:The frozen throne,najsavrsenija igre svog zanra

pstrebs
06-08-2007, 11:03
Tek sam počeo igrati baldur's gate jer sam vidio da su je proglasili naj RPG-em. pa reko da i ja to probam. zasad mi nije nešto, no nadam se da će biti uskoro.

Dreadlord
06-08-2007, 11:30
LOKI :D :D

Ryd3R
06-08-2007, 23:07
najbolji je OBLIVION!!! :pray: :pray: :pray: , zašto?...krenimo redom, nastavak je morrowinda, koji je druga najbolja igra (bila bi najbolja da nije oblivion), imaš slobodu kretanja i istraživanja, predivna grafika, odlična priča, u njemu je najbolje prikazana cijela ta elder scrolls kultura (nine divines, oblivion, tamriel...), i nakon svega..jedinstvena je jer nema niti jedne igre koja ima iste karakteristike ko oblivion...znači OBLIVION... :D :D :D :D :D :D :pray: :pray: :pray: :pray:

SH4D0W
07-08-2007, 00:15
Half Life 2

Jednostavno predobra atmosfera, samo sjecanje na sve one zombije te kombajn najezim se. Prica je quite good, a igrivost ogromna. Igru sam presao vise od 3 puta i svaki tjedan pozelim sve ispocetka. Headcrabs ftw!11
:pray: :twisted: :pray:

Tnlgg
11-08-2007, 16:51
Deus EX

-Igra ima super priču i zakon atmosferu i naravno vrhunski gameplay.
-Nelinearnost(sloboda kretanja kud očeš)
-mnogo mapa,nije kratka
-Skills
-Igrao sam je već puno puta i nikad dosta zabave s JC Dentonom
-Puno dobrih Modova!!!

ToxicWaste
12-08-2007, 01:03
Najbolji do sad je objektivno definitivno World Of Warcraft. Nema tu puno diskusije, to samo po sebi govori popularnost koju ova igra ima širom svijeta zbog svojeg maštovitog prikaza, dorađenosti, trajnosti i opsežnosti a opet jednostavnosti igranja. Htio bi još samo komentirat jubilarni broj PC-Playa. U rubriku sa najboljim avanturama nije uvršten SANITARIUM!!! EJ!! TO VAM JE STVARNO BIO VELIK PROPUST!!!!!

Freedom Station
12-08-2007, 15:09
OPERATION FLASHPOINTS :killyou:

feeling koji igra pruza je neopisiv...jos mi je u zeludcu osjecaj kad su se svi povukli sa everona a ja treba doc do posljednjeg evakuacijskog broda za 20min, kroz par suma i livada a sovjetski bmp-ovi patroliraju uokolo....
:cry: mi gane na oko...
zivija san za tu igru.... i sad zivim za op flas 2

Master_of_Soup
12-08-2007, 18:55
Morrowind - open ended, zanimljiva priča, likovi, itemi, skillovi, cijeli žanr se s Njegovim izlaskom digao na novu razinu..........ma sve.

M4rc3LL1u5
12-08-2007, 19:40
warcraft 3
svaka rijec je suvisla 8)

BlackDCRO
13-08-2007, 14:06
Nakon dugog razmisljanja, odlucio bi se za Wacraft 3...

Pa dakle da pocnem od pocetka, Warcrafta duje i susreta s prvom strateskom igrom.

Hladna je zima, neznam tocno koje godine. Moj ps1 zedan je novih igara, jer sve koje sam imao tada sam presao ili su mi dosadile. Uzimam telefon u ruke i okrecem broj od frenda, koji je bio veci gamer od mene. Objasnjavam mu situaciju i molim ga da mi posudi neku dobru igru. I tako nakon jedno 20. minuta od tog poziva cujem zvono i vidim frenda kako stoji pred vratima i cvrsto drzi svoj cake box s ps1 igrama u desnoj ruci. Uvodim ga u kucu, a on govori kako se zuri, te mi pusta svoj cake box da pogledam malo sta ima i izaberem koju igru. Pazljivo sam listao cdee i gledao imena igara, te mi je za oko zapeo naslov "Warcraft 2". Uzimam cd u ruke i stavljam u ps1, a cake box s ostalim igarama na nocni ormaric. I to je bilo to, moj prvi susret s strateskom igrom(koje su mi danas najomiljeniji zanr). Igrao sam i igrao, ali sam stalno gubio, nisam znao kako se treba obraniti od protivnika. Moj tadasnji mali mozak nije mogao bas donositi najbolje zakljucke, no ipak sam se trudio da napravim nekog vraga. Sutradan cim sam se probudio upalio sam igru i izabrao mapu s otocima. Poceo sam strategirat, zakljucio sam - ako prvo napravim dobru morsku obranu imat cu vremena da izgradim vojsku dok mi protivnik ne pobije sve brodove. I doista bijase tako. Dok je protivnik unistavao moje brodove, razvijao sam se i gradio vojnike, sve dok nisam izgradio dovoljno veliku vojsku da ga porazim. Nikad se nisam osjecao bolje od tog trenutka kad mi je na ekranu dosla poruka "Victory". Odmah sam navrtio frenda da mu se pohvalim, to je tada za mene bio stvarno veliki uspjeh. Tog dana poceo sam igrati kampanju i to je definitivno bio moj veliki ulazak u svijet strateskih igara. Volio sam tu igru od bilo koje druge. No mjeseci su vec prolazili, a kampanja predjena(uz malu pomoc frenda), tako da sam krenuo traziti novu strategiju. Godine su prolazile, vec sam dobio pc i zaboravio na ps1. Na pcu sam igrao Age of empires1, iako mi je Warcraft 2 nio 10 puta bolji. Stric(koji je tada zivio na drugom katu kuce) imao je bolji pc od mene. On je takodjer ponekad samnom znao nabacit warcraft2. Jednog dana pozvao me kod sebe u sobu da mi pokaze iznenadjenje. Bio je to Warcraft3. Jednostavno nisam mogao vjerovat svojim ocima. Bila je to erupcija veselja. Heroji, dvije nove rase, odlicna kampanja, predobra prica, to su razlozi zbog kojih mi je Warcrft3 najbolja igra, al najveci razlog je sigurno taj sto je to nastavak prve strateske igre koju sam igrao...

Godinu dana nakon tog prvog susreta s tricom, dobio sam novi pc te mi je stric posudio igru. Presao sam jos jednom kampanju, gledao repleyeve pro igraca i ucio igrati sve bolje i bolje, mislio sam da sam postao pravi profic. I tako jednog dana vidio sam na netu kod frenda da se u oblizini odrzava turnir, to mi je bila prilika da testiram svoj skill protiv pravih igraca. Moja prva partija protiv real igraca je pocela. No izgubio sam u 10 minuta. Bio je tu rush, bio sam shrvan kad sam svatio da tolko lose igram da se nemogu obraniti od rusha. Dan-dva nakon toga poceo sam igrati online. Stalno sam gubio i prestao igrati jedno vrijeme. No jednog dana upoznao sam tipa, koji me je poceo uciti igrati. Pokazivao mi je sve svoje taktike, igrali smo at zajedno, slao mi je repleye sve dok nisam naucio igrati. Kasnije sam usao u njegov clan i provodio cijelo vrijeme igrajuci s njima atove i clan warove. Eh, kad se sjetim tih vremena, to su mi vjerovatno najbolji gamerski dani provedeni u zivotu.

maddog8
13-08-2007, 15:14
MAX PAYNE IS THE BEST GAME IN WHOLE FUCKING WORLD.
:killyou: HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA :killyou:

Joneleth_Irenicus
14-08-2007, 01:29
Baldur's gate 2: SOA

Mithras
14-08-2007, 17:57
Warcraft 3

:rambo: Bez ikakvog pogovora :rambo:

unknown
15-08-2007, 10:09
tetris

Rex Regis.cro
15-08-2007, 13:47
tetris
Pong :D

r.kO?
16-08-2007, 15:41
Call of Duty i STARCRAFT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Berax0r
16-08-2007, 20:25
Guild Wars.

To je jedina igra koju igram i nemoze mi dosaditi(ajde bude nekih takvih perioda :D ).Sve je fenomenalno,ogroman svijet...Ma sve.TO je i jedina igra koju igram vise od godinu i nesto...Volim MMORPG-ove i Multiplayer a Singleplayer manje preferiram :wink:

Sybelius
19-08-2007, 10:31
Eve Online...zašto?...zato!

Rang€r
19-08-2007, 14:09
Ah... Elder Scrolls IV Oblivion, to mi je 1. akcijski RPG i najbolji je po svemu ljudi su vec rekli... Uz expanziju Shivering Isles i neke modove to je potpuno savrsenstvo sam da mi se nerestira svaki pola sata :(

Munjeni jarac
19-08-2007, 16:21
CoD2
to mi je najbolja igra zbog vrhunskog MP-a (barem meni),taktika,gametype-ova (pogotovo S&D),super grafike i dobre ekipe na pojedinim serverima
:pray:

tvrle665
19-08-2007, 20:06
TES Morrowind, zbog priče, zbog atmosfere, zbog likova...

Adaroth
20-08-2007, 16:05
Nije mi dugo trebalo da razmislim koja mi je najdraža igra (iako sam ih doduše igrao njih hrpu, od "Pacmana", "Princa", "Mario Brosa", pa sve do "STALKERA", "Dooma 3", "Civilizationa", svih nastavaka Morrowinda i tako dalje... I naravno igra koja mi je pala na pamet je Half-Life 2, odnosno I one njegove epizode jer priznajmo sve je to jedan dio podijeljen na više manjih djelova kako bi Valveovci zaradili što im baš i ne sudim. No
kao prvo HL je praktički samo uvod u HL2 i njegove nastavke (za koje jednostavno moraš priznat da je priča prava jebačina), a sama ta prezentacija je jednostavno prekrasno obrađena....

Najvažniji je način na koji putuješ kroz tu igru, a koji danas sami autori nazivaju "transparentni niz događaja". Naime igra te ni sekunde ne bi ostavljala samog ili izgubljenog zbog čega ti nikada nije moglo postati dosadno, nego si svake sekunde mogao vidjeti nešto novo, pa makar bila riječ o najobičnijoj promijeni teksture ili o novoj vrsti neprijatelja (to ja volim zvati podpriče).
No ono najvažnije od svega je legenda od čovjeka zvana Gordon Freeman. Ooooo, da taj nenametljivi i karizmatični znanstvenik koji je silom prilika morao zamijeniti mikroskop puškom. Taj fenomenalno izbalansirani lik s kojim bi stvarno empatirali zbog njegove ljudskosti i realistične prosiječnosti...
Stoga ovdje se može svakako očekivati najbolje konspirativne X-filesovske manire, gdje često nećete znati tko tu koga, zašto, kako i pomoću kojeg alata. Što je lijepo, jer upravo u originalu (odnosno HL-u) je taj princip funkcionirao sasvim solidno (da ne kažem prejebeno) pa tako svi još uvijek pamtimo zbunjeni izraz lica kad smo shvatili da dotični dilikani u maskiranim odorama nisu tu da bi nas spasili nego da nas pretvore u vrtno gnojivo. Drugim riječima, igra je počivala na sustavu truda i nagrada, što nas je motiviralo da igramo dalje i dalje...Gledano u retrospektivi rijetko se koji proizvod približio tom savršenstvu...no da ne odugovlačim (jer znam da jesam već i previše...)...igra je remek djelo.
Fenomenalna grafika sa još boljom glazbenom podlogom samo još više nas uvlače u taj ludo atmosferični svijet Half-Lifea 2 koji jednostavno morate zaigrat i koji u svijetu gamera spada pod općom kulturom da ste to već i zaigrali jer su developeri isto tako mislili na fanove koji nemaju baš zvijerke od ljubimaca pa ni konfiguracija koja se traži i nije nešto pretjerano bolesna kao što zna danas biti te je i to također veliki plus.
Eto zato ja mislim, iako vjerujem da se s mnom mnogi neće složiti, da je HL2 definitivno najbolja igra koju sam zaigrao i da me je rijetko koji takav proizvod (osim Diabla) naveo na takvo manijakalno prelaženje za prelaženjem...

FioPro
20-08-2007, 21:03
Ma UT je najbolja igra svih vremena. Koji god oćete. pogotovo zadnji 2004 koji ima na stotine odličnih modova koji dolaze sa igrom i koje možete skinuti. Jedva čekam UT 3. naskoro će. Novci su već odvojeni za nj a mašina spremna. Igra Lost Planet DX10 ko luda :twisted:

Deamon
21-08-2007, 20:01
Ljudi imam puno igrica koje su mi dobre ali moram izdvojiti Company Of Heroes
Zasto?

-fizika
-realnost
-vrhunska WW2 strategija velemajstora Relic-a
-grafika
-atmosfera,a pogotovo kad howitzeri pocnu radit red
-igrivost i sve ostalo

jedino mi je zamjerka kaj nemogu igrat ameri protiv amera i kaj nema njemacke kampanje :killyou:

Frosty
22-08-2007, 09:16
Ljudi imam puno igra koje su mi dobre ali moram izdvojiti Company Of Heroes
Zasto?

-fizika
-realnost
-vrhunska WW2 strategija velemajstora Relic-a
-grafika
-atmosfera,a pogotovo kad howitzeri pocnu radit red
-igrivost i sve ostalo

jedino mi je zamjerka kaj nemogu igrat ameri protiv amera i kaj nema njemacke kampanje :killyou:



Istina,slažem se :D

FioPro
22-08-2007, 13:14
dobar je CoH. Ja ga igram, ali ipak mi RTS naslovi nisu najbolje igre. Meni najbolji RTS naslov je Warhammer 40000 Dawn of war sa svoje dvije ekspanzije. Ali u prošlosti mi je bio AoE II koji sam igrao ne danima, ne mjesecima, nego godinama ! Igrao sam ga svaki dan pa valjda tri četiri godine !

Frosty
23-08-2007, 07:16
To je isto legendaran igra a pogotvo kampanja koja je imala mapu pa bi birao misije,ali ipak CoH je za mene bolji :bravo:

FioPro
23-08-2007, 10:16
Dark Crusade ima jako dobru kampanju. Samo ne znam kako sam mogao zaboraviti Supreme Commandera ! Odlična, odlična igra !

ma nemogu se odlučiti koji mi je RTS najbolji... CoH, Warhammer 40k, AoE 2, C&Q Tiberium Wars ili Supreme Commander. Svi su jednostavno odlični !

5kuLL
23-08-2007, 17:51
Svi nastavci UT-a od FPS-a, od RTS-a mi je CoH zakon...

Thrall
23-08-2007, 17:53
Deus Ex,Zelda-Ocarina o Time i Twilight Princess....

m2a13
24-08-2007, 22:24
Grim Fandango

Najbolja avantura svih vremena :D

ZUyo
25-08-2007, 08:12
Heroes of might and magic 3.(shadow of death)
Igra koja je toliko dobra i zabavna-odlična grafika,zanimljivo i jednostavno sučelje,izbalansirane jedinice i map editor koji igru čini doslovce beskonačnom. Jednsoatvno nema igre koja je zaslužila titulu najbolje osim gore spomenute

potpuno se slazem da je heroes3 najbolja igra svih vremena al ja bih dodao i "trackmaniu nations"

zasto TMN ?

-prvo zbog tog sto je igra besplatna,
-velik broj online igraca i servera
-ekstra odlicna grafika koja ne zahtijeva puno
-veeeelik broj mapa (preko milijun), ako to nije dovoljno :rotfl: imate map editor
-nema tu srece samo skill.
-ne zauzima puno prostora

u svakom slucaju svakom preporucujem da je downloada besplatno s neta i da malo odmori uz trackmania nations...

WeS.JustBe
25-08-2007, 09:16
Po meni je definitivno Warcraft 3 najbolja igra.Možda prva stvar koja je mnoge privukla Warcraftu 3-ici jeste upravo to što je to bio treći nastavak već jedne relativno popularne sage,priče koja je već davno počela i prikupila značajan broj fanova,jerbo važno je ipak napomenuti da je prvi dio Warcraft izdan 1995. godine pod nazivom Warcraft:Orc and Humans,dalje je tu sagu nastavio Warcraft:Tides of Darkness da bi eventualno na kraju došao i taj treći dio,2002 godine pod nazivom Warcraft III Reign of Chaos.Novi projekat Blizzarda koji je za zadatak imao da nastavi priču o ratu između rasa,dotada neviđena grafika,mali hardverski zahtjevi te mogućnost da kupnjom 1 igre dobijete i mp(ono što je nedostajalo 2 dijelu pa se naknadno morala kupovati mp inačica)bila je veoma privlačna kako ovim novijim,tek upoznatim sa svijetom Warcrafta tako i onim starijim,koji su svoje prve dane uz pc proveli upravo uz Warcraft.Dakle priča,koja je uistinu satkana kroz 4 kampanje(sa svakom rasom) je pružala mnogo više sati igre nego iti jedna igra do tada izdana,osim toga solidno napravljen multiplayer(koji je proizišao iz dobro napravljenog singleplayera) je mamio igrače.Mnoštvo novih unita,heroja i veoma dobro sklopljene rase su polahko sve više i više privlačile nabrijane mase od onih koji su tek sjeli za pc do onih "starosjedilaca",možda je zanimljivo reći da je 1 godinu kasnije izašla i expanzija za warcraft pružajući još više zabave svima.Dakle da sve sumiram,dobro urađena grafika koja je u to vrijeme,slobodno se može reći,bila skoro pa i neviđena(barem na onim slabijim pc-ovima) pružala je novi uvid u ljepotu digitalnog svijeta koji je nudio Blizzard,mnoštvo veoma dobro napravljenih unita usklađenih u 4 veoma različite no opet na neki način slične rase davao je igraču mogućnost pravljenja unita i heroja po vlastitom izboru,također važno je i napomenuti da warcraft sadrži veoma dobar sistem pravljenja unita i kontrolisanja rasa,gdje svaka rasa ima proturasu a svaki unit ima protuunita koji je u mogućnosti da ga potpuno uništi.Dalje je važno(opet) napomenuti tu mp inačicu,mogućnost logovanja na Battle.net(poznat i po drugim Blizzardovim naslovima) i igranja 1vs1,2vs2,3vs3 i Free For All,dakle možete igrati sami,u random ili u krajnjem slučaju u Aranžiranom timu(unaprijed dogovoreno sa nekim igračem),mp pruža i mogućnost "osvajanja" novih ikona i praćenja svoga rezultata.Sve ovo spojeno je dalo jedan nadasve jedinstven i vjerojatno jedan od,po mome mišljenju,najboljih naslova ikada,Warcraft III:reign of Chaos.

isto je meni war 3 i frozen throne a ne wow pogresio sam zabunio se

iso editat i on je ovo napiso(na citat se misli
meni je wc3 pored sc-a isus i majka Rtsova.

Del@
25-08-2007, 10:04
The Last Express

najbolja avantura svih vremena :pray:

Deamon
26-08-2007, 18:31
Dark Crusade ima jako dobru kampanju. Samo ne znam kako sam mogao zaboraviti Supreme Commandera ! Odlična, odlična igra !

ma nemogu se odlučiti koji mi je RTS najbolji... CoH, Warhammer 40k, AoE 2, C&Q Tiberium Wars ili Supreme Commander. Svi su jednostavno odlični !


slazem se
super je i meni warhammer 40000k
presao sam njega i dark crusade ali relic je zeznuo stvar sa ovim mark of chaosom
nije mi bas nekaj
space marines rules

[_[_[Sk8man]_]_]
26-08-2007, 18:46
Grim Fandango

Najbolja avantura svih vremena :D
Iako mi je Morrowind najbolja igra Grim Fandago je odma do nje.Legendarna avantura :pray: :pray:
Avatar ti je :thumbs2:

ZorgTheBorg
03-09-2007, 20:01
Dark Crusade ima jako dobru kampanju. Samo ne znam kako sam mogao zaboraviti Supreme Commandera ! Odlična, odlična igra !

ma nemogu se odlučiti koji mi je RTS najbolji... CoH, Warhammer 40k, AoE 2, C&Q Tiberium Wars ili Supreme Commander. Svi su jednostavno odlični !


slazem se
super je i meni warhammer 40000k
presao sam njega i dark crusade ali relic je zeznuo stvar sa ovim mark of chaosom
nije mi bas nekaj
space marines rules
Same legende!!!
I sve od starog Westwooda također

MoNDi
04-09-2007, 23:17
Da bi nekog razveselila bi morala napisati tu "Duke Nukem" :wink:

Hmm... moja najdraza igra je Myst. :D
jako kreativan design,super atmosfera,great story.A sto je najbolje: treba se razmisljati.

Ps1ho
04-09-2007, 23:29
ajmo, gameri, neka igre odpočnu

McPingvin_v2.0
04-09-2007, 23:30
aukurac. vanity episode all over again?

welcome na forum mondi.
EDIT: za tvoje se dobro nadam da si muško s feminiziranim nickom.

MoNDi
04-09-2007, 23:37
welcome na forum mondi.
EDIT: za tvoje se dobro nadam da si muško s feminiziranim nickom.

Nope.

Zasto?!

Ps1ho
04-09-2007, 23:38
Nema farmi za gradit
:(

MoNDi
04-09-2007, 23:40
Da bi nekog razveselila bi morala napisati tu "Duke Nukem" :wink:

Insider.To ce samo jedna osoba tu razumjeti. :boohoo:

McPingvin_v2.0
04-09-2007, 23:44
zato jer tu imamo 90% usera <13 godina koji se pale na sve ženskog roda...

i smanji sig, max 3 reda texta :)

MoNDi
04-09-2007, 23:50
zato jer tu imamo 90% usera <13 godina koji se pale na sve ženskog roda...

Thanks for warning.They are under my age,so I don't care. :wink:


i smanji sig, max 3 reda texta :)

ok... --__--

McPingvin_v2.0
04-09-2007, 23:55
Thanks for warning.They are under my age,so I don't care. :wink:
well THEY do care... a lot :)

ok... --__--
ništa osobno, bez brige :)

MoNDi
05-09-2007, 00:02
well THEY do care... a lot :)

Ma daj,kaj su tu stvarno tako?! :shock:

Da da... hormoni i pubertet, tesko tesko sve to. Jadni. :|

Ps1ho
05-09-2007, 08:33
Pingvin nemos odolit, jel?

McPingvin_v2.0
05-09-2007, 10:54
/svrš?

ne. sanjao sam ju...

Rang€r
06-09-2007, 19:37
sto na ovo reci...

ljepo je admin reko da nema spammanja i da se drzite igara, a ne odbora za docek novim korisnicima...

Da nebude OT

Najbolja MP igra CoD2 MP

Najbolja SP igra Elder Scrolls 4 Oblivion

7DaysBakeRolls
06-09-2007, 23:23
Mislim shta stvarno na ovo reci... Da ne bude da i ja nastavljam tradiciju.
WARCRAFT III: TFT

THUNDER_DINIX
07-09-2007, 09:31
e kad se locka ova tema i dijele nagrade?!? nestrpljiv sam vec, treba mi ta nagrada XD

McPingvin_v2.0
07-09-2007, 09:32
stvarno ima nagrada.

demetrius
10-09-2007, 17:48
deus ex

-priča
-bildanje samog sebe nano ugradcima
-mogućnost odabira ili ti nelinearnost
-više različitih završetaka

THUNDER_DINIX
10-09-2007, 18:12
stvarno ima nagrada.

dobro ajd, kao vjerujem... i kad ce bit te nagrade?!?

scorpion667
12-09-2007, 12:10
deus ex, stalker, unreal tornament 1, quAKE 4 ITD.

TeraBajt
12-09-2007, 12:37
deus ex, stalker, unreal tornament 1, quAKE 4 ITD.

hahaha, nije mi jasno!

Nije mi jasno kako niko od novih ne gleda prvi i najvažniji vikingov post!

Zamislite da vas netko probudi usred noći, uhvati za vrat i upita: Koja je najbolja PC igra svih vremena i zašto?!S
Upravo odgovor na to pitanje želimo dobiti od vas, a onoga tko ponudi najbolje obrazloženje spremni smo i vrijedno nagraditi.

Pravila su jednostavna:

1. Svatko smije dati samo jedan prijedlog i to za samo jedan naslov.

2. U ovoj temi ne smijete komentirati tuđe prijedloge, postavljati dodatna pitanja, nit na bilo koji način spamati.

Al, ajde da nebi bilo da spammam (iako samim komentiranjem scorpionovog posta spammam i svjestan sam toga) da kazem novo misljenje:

Warcraft III:TFT
zasto?
Zato sto ju obozavam ( :yuck: objasnjenje mi suxa...)

EDIT: BATTLENET RULZ!!!!!!!!

M4rc3LL1u5
12-09-2007, 12:43
warcraft 3 battlenet ownage :pray:

Thrall
16-09-2007, 19:24
deus ex

-priča
-bildanje samog sebe nano ugradcima
-mogućnost odabira ili ti nelinearnost
-više različitih završetaka

Same here Bro.....

Devil is a Loser
18-09-2007, 14:48
hehehe, eto Assassins Creed.
Nisam igro ali kolko vidim po trailerima i slikama, igra ima fenomenalnu grafiku i gameplay. Akrobatika je meni najbolja! A fora je i što likove s 1 udarcem mača možeš ubit. Šta reči nego... REALISTIC!

Thrall
18-09-2007, 16:14
Ta će igra biti PREJEBENA!!!!!! Samo valjda će imat questove i sl; a ne samo ubi ovog ubi onog..

Devil is a Loser
18-09-2007, 16:21
Ja se samo nadam da češ moć ić okolo po svijetu ko u Oblivionu ili San andreasu. Ako se nemože, nema nikakve veze. Igra je super i ja ju kupujem na svoj sljedeći rođendan!

Grimm-Reaper
20-09-2007, 01:29
Kako je mnoga svita ovdje napisala, nemoguće je od svih žanrova opalit jednu jedinu koja je "najbolja". Ako hoćeš strategije, igraš strategije, ako hoćeš napucavanje, igraš napucavaljke :) ako hoćeš... khm khm...

Mnogo je dobrih igara spomenuto. Vidim ukuse koji se razlikuju na veliko, al to tako mora biti. Moja malenkost osobno smatra da je nemoguće izabrati "najbolju" igru kao što su mnogi i napomenuli. Krenut ću redom dok ne odličim.

Avio simulacije - Nek mi se javi faca koja je na realistic prešla bilo koji nastavak IL Sturmovika. Ja častim gajbom. Nije da se hvalim, ali nije bilo lagano. Oni koji su probali, znaju...

FPS - I tu je konkurencija jaka, ali moram birati legende, ne uzimajući u obzir neke nove naslove. Duke Nukem (nek vas bude sram što Vojvodu niste spomenuli :). Half-Life je nezaobilazan. Kad se sjetim lutanja po Black-Messa postrojenju sa Gordijem. Uff, trnci me prođu...

RTS - Total war i točka. Mnogi vole Diablo i "spell here, potion there" pizd..ije ali to nije moj đir. Ovo je strategija, kad ti u real-timeu zapovjedaš sa 10000 jedinica...

SPORT - Samo je jedan Pro Evolution Soccer... Koliko živaca, low-budget coca cole i Bijelog Waltera je otišlo uz ovo Japansko remek dijelo...

Kad se sve zbroji i oduzme, i kad posegnem duboko dolje, nađem još tu i tamo koji naslov koji bi mogao uvrstiti na ljestvicu. Ali moram ići korjenima. Iako nitko nikada neće biti ni do gležnjeba Vojvodi, ipak moram ići u tamni svijet Black Messa postrojenja. Gordon Freeman, pajser i ne prospavane noći.

MOJ GLAS: HALF LIFE

r3d3f1n30
21-09-2007, 21:40
nemoguce je odredit najnajbolju igru jer u svakom zanru ima najbolja, a zanrovi nisu komparativni... :twisted:

B4j4
21-09-2007, 23:30
morrovind rulz... TES pawnage

playyer
24-09-2007, 14:03
and the reward goes to.....

SUPER MARIO!!!

zato jer je donijela najviše inovacija u tom nepostojanom žanru.
Radnja se provlači od Triglava do Đerđelije (barem to ja tako vidim).
Ja sam tu igru protumačio kao 'božanstvenu komediju' od Dantea - a njegov buraz naravno Vergilije....
Činjenica je da taj rpg/fps/rtpsfgrs je najbolja igra svih ondašnjih i današnjih generacija!!!

Demon Hunter
24-09-2007, 20:21
Pa sto se tice najbolje Igre...svako na ovom forumu ima svoju najbolju igru ili vise njih!

I nema Igre koja je najbolja.

Ali opet ima igri koje su nama najbolje...da ne duzim

Rise of Nation:Rise of Legends!

-Igra Prati jednu strava pricu,i kako Prica ide tako se menjaju i razne rase sto je odlicno izvedeno u Campaigne!
-Grafika je a i nije bitna,ali je prelepo napravljena!
-Igra jos privuce zbog velike Igrivosti.
-Tri Veoma zanimljive Rase.
-Taktika i Razrada skoro je prisutna u svakoj Misiji!
-Zvuk...tj(Glazba u Igri) totalno je super i sa kombinacijom Grafike neodvaja od PC!

Sve u Svemu Legendarno!Meni jedna od Boljih RTS-ova!

sprej za komarce
27-09-2007, 13:56
return to castle wolfenstain


zato jer je igra jako zanimljiva...grafika i nije toliko losa za starost igre...
zanimljiva je zato sto pokazuje nekakvu parodiju na 2 svjetski rat....pola horror a pola pucacina...nemoze bolje 8)

Arbiter of Change
27-09-2007, 21:30
Kad završava ovo?
Zadnji put kad sam pogledao, nije bilo ograničenja niti je ovo bilo neko natjecanje.

SnowFlake
27-09-2007, 21:35
i ti isto,ali dobro tebi je to hobi...


neverwinter nights 2

imate gugl for extra

Ivan_87
28-09-2007, 09:07
SWAT 4 forever

Odin
29-09-2007, 16:49
Final fantasy 7(jos od kad sam ps1 imo) :D

29-09-2007, 17:32
odin smanji sig i pročitaj pravila. :wink:

NortonCommander
29-09-2007, 17:56
TETRIS!
Kad radi jedne igre cijela obitelj preko ljeta ne ode na more dva puta (bila je to 1993., ako se dobro sjećam), onda stvarno....
Ne znam čovjeka koji nije igrao tu igru. Jednostavna da jednostavnija ne može bit, a kad je počneš igrat, ne možeš stat.
P.S. Upravo provjerio, i moja baba je čula za tetris :D

sparkle 92
29-09-2007, 18:53
Ako se pitate zasto samo instalirajte Mafiju i igrajte je cijeli dan.
Zarazno. :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

Rex Regis.cro
29-09-2007, 20:16
Ako se pitate zasto samo instalirajte Mafiju i igrajte je cijeli dan.
Zarazno. :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:
FTW.

Sylar
30-09-2007, 09:44
Severance:Blade of darkness je najbolji zbog toga jer mi je to bila prva igra s kojom sam se upoznao s RPG elementima.Četiri lika:amazonka sa štainom,barbarin sa sjekirom,patuljak sa maljem i na kraju vitez kao mačevalac.Što imam drugo reći nego da je igra bolja od polovice današnjih.

Regnikolarna Deputacija
30-09-2007, 11:16
Evo, ja ću stavit ko i mnogi: MORROWIND. Bez ikakve sumnje, par stvari:
- Ja volim stvari tipa tolkien i sl.
- Divna grafika - pogotovo nebo (imam jedan screenshot ko wallpaper)
- Veličina svijeta - divoooooooovskooooooooo - masa ljudi, masa rasa, masa gradova, masa sela, masa pećina i grobova i sl., masa knjiga, oružja i sl. => masa questova => 10 godina igranja
- Uživljenost - ja sam se (naš glupi izraz) užiflala paklenski - usrala sam se kad mi je došo prvi dreamer na ulici i počeo srat o dagoth uru i tim stvarima i svaki put se userem kad naletim na neku pećinu di su dagoth urci i korpus zvjeri.
- Muziku sam prvo držala normalnu a onda sam uvalila iz drakana i filmova gospodar prstenova ko onu običnu, za klanje sam uzela neki najžešći techno ili trance, a za onu početnu kad se pokrene carminu buranu. Zvučalo je opako.

I sad ga ne mogu instalirat, nešto mi odmah mulja kad stavim instalirat.

P.S. Prije (a i dalje) igrica koju obožavam, koju sam igrala među prvima je Drakan - Order of the flame. Zmaj je žestok.

Rex Regis.cro
30-09-2007, 13:07
Severance:Blade of darkness je najbolji zbog toga jer mi je to bila prva igra s kojom sam se upoznao s RPG elementima.Četiri lika:amazonka sa štainom,barbarin sa sjekirom,patuljak sa maljem i na kraju vitez kao mačevalac.Što imam drugo reći nego da je igra bolja od polovice današnjih.
Isse, pa ja sam na tu igru totalno zaboravio. Imam je negdje! Idem potražit'! E, zbilja igra owna jebeš mi sve. Pravi kljasik! 8)

Rektum_ajkula
30-09-2007, 17:58
Qbert :killyou: (malo zna biti gupo kada skuzis kako se vara)

ForNever
01-10-2007, 11:58
GTA: San Andreas

Odličan gameplay, niti u jednom trenutku igra nije preteška.
Veličina.
Tone zabave i nakon završetka igre.
Niti onih nekoliko bugova ne smeta.

Gho$t
01-10-2007, 19:19
CoD2

Korpse
01-10-2007, 19:48
CoD2
call of duty 2 jednostavno najbolja igra svih vremena, super misije, vrhunski multiplayer, ludi britanci...

ludkopuska
01-10-2007, 19:59
Definitivno bih rekao da je najbolja igra Warcraft 3: The frozen Throne, jednostavno zbog njezine ogromne raznolikosti. Skoro svaki igrac moze naci neku mapu u warcraftu koja mu se svida. Odlican i jednostavan multiplayer. Sirok i zanimljiv singleplayer. Nije prelagana. Jedina igra koja mi NIKAD nije nimalo dosadila. Ima sifre za papke koji ih koriste. Puno igraca. Pretpostavljam da se ovo zadnje ne broji, al ipak navodim. :wink:

ChR0NoS
01-10-2007, 22:27
Morrowind. Neobjašnjivo dobra igra, bezbroj questova, likova, guildi, nikad kraja, priča od koje suze naviru i trnci prolaze... jednostavno sve kod te igre čini je možda najboljom igrom ikada...

Trial Of Nightmare
03-10-2007, 17:52
Neznam mozda WOW ili GW!

pimp
03-10-2007, 18:40
captain claw 2
starcraft
cod2

Mafioz0r
03-10-2007, 20:15
@ pimp - CoD 1 je bolji

AVGstar
03-10-2007, 20:30
Warcraft(II i III) je najjaca igra meni zato sto mi je najbolja stragija koju sam ikad igro,ima dosta prejebnih custom mapa(najbolja custom mapa je sigurno Dota i zbog nje war je 10x bolji),ima dosta dobru pricu..itd

Mr.X.
04-10-2007, 15:09
warcraft3 tft

zašto?

pa ako ste je igrali vjerojatno znate..

Peyo
04-10-2007, 20:45
Definitivno GTA San Andreas (zasad) :D

ludkopuska
04-10-2007, 20:55
Zapravo ne mogu reci koja je najbolja igra svih vremena. Nisam ih niti vise od 10 igrao, jer volim jednu igru igrati jako dugo vrijeme. Rado bih probao ovaj morrowind, jer je to jedina igra o kojoj nikada nisam cuo losu rijec.

Btw, vidio sam video iz Final Fantasya (nemam blage kojeg dijela) na jubitou, ali ne znam postoji li ta igra za pc.

@AVGstar govori za sebe, ja mislim da DotA vise narusava igrivost War3a nego ju poboljsava. Na eurobattleu je 90% costum gameova dota, a nema nista za nas druge, tipa Battleships, castle deffovi i sl. :-x

ChR0NoS
05-10-2007, 19:13
GTA: San Andreas

Odličan gameplay, niti u jednom trenutku igra nije preteška.
Veličina.
Tone zabave i nakon završetka igre.
Niti onih nekoliko bugova ne smeta.
ja ne znam u kako neki gameri vide GTA San Andreas kao najbolju igru svih vremena... Pored svih tih mega naslova? :-x :-x

Rang€r
05-10-2007, 19:34
izasla je moja nova najbolja igra... Enemy Territory Quake Wars(donjela mi tetka iz amerke :D )

Igra ima sve sto pravi online FPS treba imati:

Atmosfera:totalno nenadjebiva, ima osjecaj da si tamo, kad pocnu pucat sa dark matter canyonima, to je totalna ludnica, ili kad se popnes na planinu pa nades coverta stroggovskog pa ga nozem prikoljes :D

Odličan zvuk: oruzja od kojeg se najezim kad krene suppresing fire sa ass rifleima.

Oružja: odlicna i super balansirana oruzja, znaci sad kad mas zolju nemozes trcati ko sa pistoljem, stroggovska oruzja takoder originalno super napravljena, sniper je precizniji dok lezis, isto vrjedi za hypervlaster i GMPG, te naravno dok imas zolju nemozes lezati...

Vozila: Ono sto mnogi buduci(sadasnji) FPS-ovi su vozila koja su ovdje super odradena, pogotovo stroggovska(kad uzmem volan od hoga lose se svima pise(da i mojima :D )) ili kad uzmem armadillo pa se sletim kod shiled generatora sve gazim... cyclops :pray: , a titan je takoder dobro napravljen....

Klase: klase su odlicno balansirane(i medici napokon dobivaju XP za svoj "posao"), svaka klasa je neophodna, soldier koji se rjesava mehanike, medic ljeci, inzinjer (mozda i najvazniji), field ops sto bi bez podrske artiljerije, supply crateova i bez njih kad bez municije ostanemo, covert ops kad nade svoje mjesto niko mu stati na kraj nemoze, a takoder dobro dode za prerusavanje i hakiranje te je naravno neophodan u misijama...

Mape: dovoljno govori to sto je dosta ljudi jednoteistu mapu igralo preko 200h!!!!!

Konfa: sto ovdje reci nego takoder cisto savrsenstvo, moja grafa stara 4-5 godina moze pokretat ovu prekrasnu igru u id tech 4 engineu :pray:

Gameplay: Kad sve ovo spojimo i jos dodamo odlicno rjesen health i odlicne hit boxove, sprint, rewards, XP, prekrasnu gradiku i odlicnu optimiziranost to je cisto savrsenstvo :pray: kapa do poda Splash Damage-u i ID Softwearu :pray: :pray: :pray:

Rang€r
05-10-2007, 19:38
srray nusam znao :oops:

Norther
05-10-2007, 22:47
Guild Wars
2000 sati igre :(

vise neigram...al bilo je odlicno ^^
ekipa...likovi...pvp...grafika
sve :D

Empe Tri
05-10-2007, 23:30
Age Of Empires I

zasto ?

zato sto sam odrastao uz tu igru..... i jos uvjek ju igram jer neprave tako igrive kvalitetne i dobre igre kao prije.

eto toliko od mene :D

Jayson
07-10-2007, 10:24
PACMAN!!!
Zuta aspirin tableta kotlja ulicama, guta bobice i vidi duhove!
Jednostavno genijalno!!! :pray:

ChR0NoS
07-10-2007, 10:27
PACMAN!!!
Zuta aspirin tableta kotlja ulicama, guta bobice i vidi duhove!
Jednostavno genijalno!!! :pray:
kada bi pacman bio najbolja igra ikada, ja bih posumnjao u gaming. :rotfl:

Jayson
07-10-2007, 10:54
Pacman je predstavljao revoluciju u svoje vrijeme :killyou:
stoga molim malo vise respekta prema steroidima napumpanoj teniskoj loptici koja je na tripu 24/7 :kill:

:D

shai_hulud
07-10-2007, 11:01
Morrowind
Fallout 2
Thief 1 (al to je subjektivno)

ChR0NoS
07-10-2007, 11:11
Pacman je predstavljao revoluciju u svoje vrijeme :killyou:
stoga molim malo vise respekta prema steroidima napumpanoj teniskoj loptici koja je na tripu 24/7 :kill:

:D
da, ali pacmanovo vrijeme je bilo u prošlom stoljeću

Jayson
07-10-2007, 11:16
Pacman je predstavljao revoluciju u svoje vrijeme :killyou:
stoga molim malo vise respekta prema steroidima napumpanoj teniskoj loptici koja je na tripu 24/7 :kill:

:D
da, ali pacmanovo vrijeme je bilo u prošlom stoljeću

Slazem se u potpunosti, ali opet - Respekt :D
Ja i dan danas opalim po ludim bobicama i proganjam duhiche kad mi dosadi gankanje, tankanje, lootanje, rolanje i slicne MMORPG fucajzle. :)

zmrz
07-10-2007, 12:52
WORMS

onaj koji pita zasto Worms znaci da ih nikad nije igro =P.
Neznam ni za jednu igru koja me toliko moze nasmijat igrajuci je sa ekipom ko Wormsi , bilo da se radi o njihovim ili mojim greskama.

_ZlayA_
07-10-2007, 15:43
jako tesko pitanje... pogotovo jer nisam jedan od onih ljudi sto tabaju samo fpsove ili rtsove, no po mom misljenju najbolja igrica svih vremena bi bila world of warcraft, zasto?? sama cinjenica da je igrica zaokruzila broj igraca na 9 miliona prije koji mjesec je dovoljna.... ja istina ne igram wow al sigurno navijam za njega :wink:

Panzer Grenadier
08-10-2007, 17:53
Mafia definitivno. Gameplay, zvuk, grafika, atmosfera, zabava i realnost u jednom...... ma savršeno.

Naj RPG - Morrowind
Naj FPS - Half-Life
Naj avantura - Full Throttle
Naj RTS - Starcraft
Naj simulacija - IL2
Naj utrka - FlatOut 1 ili NFS 3, pitanje je sad...

ChR0NoS
08-10-2007, 18:57
stani malo, najavantura: Full Throttle???
što je sa syberiom, the longest jurney-om?????

Panzer Grenadier
08-10-2007, 18:58
Sorry, nisam igrao.

flyer1
08-10-2007, 23:57
hl + hl2, doktor s m.i.t. diplomom u jednoj i pajserom u drugoj ruci...sve ostalo su samo igre...

Rang€r
09-10-2007, 14:06
vidi se da dosta ljudi nije igralo ETQW...

da bar imam malo bolji komp da se vidi da predivna grafika, ovako su teksture nekad kao od plastelina xD

Grimizni
09-10-2007, 16:37
Metal Gear Solid za PSX

(prijasnje dijelove sam tek kasnije skuzio preko emulatora ^^)

Zasto?

Pa ubacio sam je u PSX u ponoc, cisto da provirim sta je to...oko 9 ujutro dok sam gledao credits i slusao razgovor sa Solidusom (Mr. President) dosao sam sebi i pitao sam se...Sta se desilo? Tada nisam znao da sam igrao najbolju igru/serijal ikad... :pray:

Kadamon-sama
10-10-2007, 11:45
mgs serijal... :pray: :pray:

sjecam se kad sam prvi puta kupio PS1,isti dan sam kupil mgs i zbog toga nisam imal vise novaca za memory card.i tako sam svaki dan,tjedan dana,dok nisam zasparal za memory card,od 9 ujutro do 12,kad mi je taj tjedan skola pocela,igral mgs,svaki dan sam dosel do sniper wolfa,pobjedil ju i moral u skolu,niti jedanput mi nije bilo dosadno,uvjek je imalo nesto novo za otkrit.gameplay,likovi,atmosfera,muzika,sve bitno je stimalo i naravno nenadmasiva prica koja je uz sve ostalo rasla i poboljsavala se sa svakim novim nastavkom.nadam se da nece snimit film vec anime jer tako nesto mi je zal dati u ruke hollywooda :twisted:

~Dozer...
14-10-2007, 21:00
Naj RTS:warcraft II
znam svi ce rec zas 2 kad su 3 i DoTA popularne na BattleNetu al meni je ipak nekak 2 prirasla srcu...(ne kazem da je 3 losa vec naprotiv :D )

Bejbiz
16-10-2007, 18:03
supreme commander :pray: :pray:

jaaaako moćna igra ne zbog singla već zbog multia :kill:

Plexihack
16-10-2007, 20:05
Avernum 3 :pray: :pray: :pray:

Cijeli serijal je boleeeesno dobar RPG.Bolji i veći od Morrowinda.

gray fox1415
19-10-2007, 17:37
Meni definitivno serijal Metal Gear Solid ujedno i prva igra koju sam ikad igrao

Rex Regis.cro
19-10-2007, 20:12
Meni definitivno serijal Metal Gear Solid ujedno i prva igra koju sam ikad igrao
MGS FTW! :ekipa:

edelwolf
19-10-2007, 21:40
STARCRAFT, najigranija multiplayer i online igra svih vremena, koja se i nakon dugi niz godina još uvijek održava na svim velikim svijetskim cyber eventima, i nakon sto je izaslo i tehnicki bolje napravljenih igara, ona ima tu igrivost i čar da jos uvijek vlada cyber svijetom.
Blizzardu ce stvarno biti problem da sa drugim nastavkom starcrafta nadmasi prvi.

Robespierre
22-10-2007, 12:30
STARCRAFT, najigranija multiplayer i online igra svih vremena, koja se i nakon dugi niz godina još uvijek održava na svim velikim svijetskim cyber eventima, i nakon sto je izaslo i tehnicki bolje napravljenih igara, ona ima tu igrivost i čar da jos uvijek vlada cyber svijetom.
Blizzardu ce stvarno biti problem da sa drugim nastavkom starcrafta nadmasi prvi.

slažem se.... Blizzard, kad ubaci novi koncept u igricu, napravi to izvanredno.. i sa starcraftom, i onda s warcraftom 3 su uspjeli...


al opet se isto tako i nadam da će uspjet i da će i starcraft 2 bit :shock: hehehe

dasoDD
23-10-2007, 23:59
Da me netko to ppita ogovorio bi mu da takva igra ne postoji , da je jednostavno nema, zato sto te svaka vrazija igra danas nabrije a kad ju zaigras mislis da nikad nisi vidio nesto bolje u digitalnom svijetu. Nakon početne euforije uzbudenje splasne i shvatis da takve igre nema i da su najbolje igre tipa Resident evil jer kod npr. Resident evila bar znaš što plaćaš; plaćaš da se sasereš, da uživaš u napetoj atmosferi koju možeš rezati listom papira, koju ni jedna druga igra ne može ponoviti, taj nabrijani gtovo filmski ugođaj tjera strah u kosti,a što je najjace u takvim trenucima prepadanja i skakanja iz stolice želiš još više da se saseres jer ne kaze se uzalud da se strah dobro prodaje, i zato je ljudovi moji resident evil jedina vrijedna igra, koliko god puta da ga igras uvijek ceš se osjecati usrano od straha! :shock:

Evil Devil
24-10-2007, 20:10
CRYSIS!!!!!!!!!!!!

Igra je odlična!Grafika je zakon,destrukcija okoline,AI,osjećaj nadmoćnosti nad neprijateljima,... Zbog nje sam markirao samo da je još igram.Kao terminator kad se zabavlja sa običnim humanima i animalsima,daje želju da kažeš Eat my ammo,nOOb i Kiss my shiny battle nanosuit azz! Crysisu,care! :pray:

Rex Regis.cro
24-10-2007, 22:24
CRYSIS!!!!!!!!!!!!

Igra je odlična!Grafika je zakon,destrukcija okoline,AI,osjećaj nadmoćnosti nad neprijateljima,... Zbog nje sam markirao samo da je još igram.Kao terminator kad se zabavlja sa običnim humanima i animalsima,daje želju da kažeš Eat my ammo,nOOb i Kiss my shiny battle nanosuit azz! Crysisu,care! :pray:
Igro betu?

njub
25-10-2007, 00:06
DIABLO II

ZAŠTO???

nevjerovatna igrivost i kad nakon dvije tri godine dosadi za dva mjeseca opet je želiš igrat do iznemoglosti iako ima samo 7 klasa
klanjam se blizzardu
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Evil Devil
26-10-2007, 13:20
[quote="Evil Devil":3fag5fhb]CRYSIS!!!!!!!!!!!!

Igra je odlična!Grafika je zakon,destrukcija okoline,AI,osjećaj nadmoćnosti nad neprijateljima,... Zbog nje sam markirao samo da je još igram.Kao terminator kad se zabavlja sa običnim humanima i animalsima,daje želju da kažeš Eat my ammo,nOOb i Kiss my shiny battle nanosuit azz! Crysisu,care! :pray:
Igro betu?[/quote:3fag5fhb]

Yeah.Zar nije zakon?Imam i predbilježbu u Crovortexu. :D