PDA

Pogledaj cijelu verziju : HORIZONTALNE SIVE LINIJE



Amon Ra
19-06-2007, 21:33
Ovo me muci otkad sam kupio kompjuter. Za vrijeme rada na kompjuteru ili igranja pojavljuju mi se neke linije po ekranu koje nakon nekog vremena nestanu pa se pojave pa nestanu... Instaliram nove windowse isto, nova graficka-isto,novi driveri-isto. Rodak ima isti monitor kao i ja i njemu se pojavljuju. Monitor je samsung sync master 793DF.
MOLIM VAS DA MI POMOGNETE.

HalF-DeaD
19-06-2007, 21:48
Uhm... monitor na servis ili kupite novi?

Booby
20-06-2007, 15:11
Probaj uštekat od nekog prijatelja monitor pa da vidiš jel u monitoru kvar.

Amon Ra
20-06-2007, 19:16
Hvala na informacijama, probacu staviti drugu kablu a ako ne upali uradicu kao sto hellboy kaze opizdit ga.

C
20-06-2007, 21:19
Danas sam dobio komp s istim problemom.
Tip je rekao da je sjebao nešto u BIOS-u, resetirao sam BIOS, i problem nije bio riješen, a nakon resetiranja memorije, bilo je dobro neko vrijeme.
U glavnom, instaliraj Windows na novo, jer si možda napravio neku pogrešku kada si instaliravao programe...

str33t6l0w
22-06-2007, 09:07
tema je podjeljena na 2 djela.. u jednom je ovo.. a u drugom je prepiranje john doa sa prince-om... prince mu pokusava nesto objasnit ali john to ne podrzava i stalno mu odgovara... zato sto nisam htio lockat temu podjelio sam je.. tako da znate gdje su nestali postovi ;)

POSA
22-06-2007, 09:47
ja imam taj monitor i ništa ne vidim jedino me zajebava blago zujanje iz njega, ali mislim da je to od prekomjernog rada

JohnDoe
22-06-2007, 12:15
tema je podjeljena na 2 djela.. u jednom je ovo.. a u drugom je prepiranje john doa sa prince-om... prince mu pokusava nesto objasnit ali john to ne podrzava i stalno mu odgovara... zato sto nisam htio lockat temu podjelio sam je.. tako da znate gdje su nestali postovi ;)

Ja bi rado vidio tu drugu temu pa da po potrebi mogu nastavit raspravu sa dotičnim gosp. moderatorom.
Hvala!

Đeri
22-06-2007, 12:48
ja imam taj monitor i ništa ne vidim jedino me zajebava blago zujanje iz njega, ali mislim da je to od prekomjernog radafrenmd isto ima taj monitor,al njemu zuji dosta glasno,čim upali komp znaći boota windouze,nosio je na servis,al kažu mu da kod njih ništa ne zuji,vratimo se kuć s monitorom dobro nezuji ništa kad nakon pola sata opizdi zujat..al di je 30min prekomjeran rad :?
vjerovatno je u njegovom slučaju nešta d rugo...

Prince-Artas
22-06-2007, 18:15
tema je podjeljena na 2 djela.. u jednom je ovo.. a u drugom je prepiranje john doa sa prince-om... prince mu pokusava nesto objasnit ali john to ne podrzava i stalno mu odgovara... zato sto nisam htio lockat temu podjelio sam je.. tako da znate gdje su nestali postovi ;)

Ja bi rado vidio tu drugu temu pa da po potrebi mogu nastavit raspravu sa dotičnim gosp. moderatorom.
Hvala!

naporan si
imaš tu moj msn pa ako ti je malo flejma.......