PDA

Pogledaj cijelu verziju : My Documents recover



ForeverDefiant
19-06-2007, 13:36
Dakle, dogdila mi se jedna priloično šugava stvar. Pregledavao sam sistem sa adawareom i dotični mi je obrisao neki sistemski kurac u toj mjeri da su se windowsi srušili istog trena te ih računalo više nije moglo pronaći pri dizanju sistema. Ok, ništa strašno, već sam neko vrijeme planirao reinstalirat windowse, pa sam instalirao nove i stavio ih na drugu particiju. I aj, sve je ok izuzev jedne stvari. Korisnički račun na starim windowsima je bio zaštićen passwordom, i samim time sada su mi nedostupni stari dokumenti. U stare windowse više ne mogu ući, pa postoji li ikakav način da otvorim te stare dokumente?
Hvala unaprijed!

Outmind
19-06-2007, 13:40
Pucam u prazno, ali jesi li probao u safe mode ući?

Shadowhell
19-06-2007, 13:44
skini si koju live distribuciju linuxa tipa knoppix ako potonje ne upali

ForeverDefiant
19-06-2007, 14:33
Nažalost pri podizanju sistema uopće ne prepoznaje te stare windowse, tako da ni do safe moda nisam mogao doći. No kad stavim instalacijski cd, tamo nađe stare windowse ako idem na onu recovery console, kako li već ali nemam blage što da onda napravim...


Uf uf, linux je viša matematika za mene... :shock:

ForeverDefiant
19-06-2007, 21:40
Hmm, zna li itko kako otvoriti te fajlove? :(

C
20-06-2007, 21:24
Posluži se sa Rescue CD/DVD-om. :roll:
Ako imaš viška koju particiju, instaliraj Windows na nju, pa spasi particiju na kojoj ti je stari (tj. pokvareni) Windows ili spasi barem te dokumente.
A za Repair, pa, samo slijedi upute. :o