PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako igrati Baldur's Gate bez konstantnog swapanja dvda?



mravojed20
18-06-2007, 21:41
Kupio baldurs gate 1 i 2 sa ekspanzijama u crovortexu za 120kn čim su se pojavili no jučer sam tek pravo zaigrao prvi Baldurs Gate.

Drugi sam prešao već par puta i nikad nisam morao swapati Shadows of Amn DVD sa Throne of Bhaal DVDom.

Sad igram prvi BG i svako malo me trazi da stavim CD6 (to je tales of the sword coast ekspanzija) ili sad evo kad sam išao prema Beregostu trazi da stavim CD2 (Baldurs Gate dvd) i to je uzasno iritantno,kvari igru totalno.

Ne moram ni govoriti da će mi se takvim tempom DVDovi skroz izgrebati.

Jel ima neki patch koji miče potrebu za tim swapanjem? I da,nemojte mi samo reć da je ilegalno jer nema smisla.

Prince-Artas
18-06-2007, 21:55
image sa alcoholom
i ako imaš orginal onda je no cd fix legalan
http://www.gameburnworld.com/gameburnworld.htm

Bartuc
18-06-2007, 22:15
Tako je... Inaće su svi No CD i No DVD 100% legalni, ali ako se kombiniraju sa legalnim software-om! Zapravo, svaki takav site ima tu napomenu prije skidanja sadržaja!

PS: Jesi siguran da si odabrao Full Install? Znam da za BG2 treba odabrati Full baš da se izbjegne mjenjanje CD-a!

mravojed20
18-06-2007, 22:19
jesam,ful install. idem probati naparavit image,ne znam kako se nisam tog sjetio.ako ne bude radilo onda ću skinuti no dvd crack. hvala,moze lock.