PDA

Pogledaj cijelu verziju : torrent



libeg
16-06-2007, 16:26
Instaliran mi je bittorrent. I sto sada s njim. Kako to pokreniti. Ima li bolji torrent?

Jopax
16-06-2007, 16:39
rjetko skidam torrentom ali kad skidam koristim utorrent
i zasto imam osjecaj da ova tema ide pod bravu

Outmind
16-06-2007, 18:11
A jeste čoeku pomogli. Dakle sada kad imaš bittorent program, moraš tražiti stranice s alinkovima do torrente (nisam siguran smijem li ih ovdje navoditi, pa radije neću). Onda samo klikneš na željeni torrent i sve se manje više dalje odvija samo od sebe.

Tsumetai Ryujin
16-06-2007, 18:29
kolko sam ja svatio ti kad skines torrent (onaj file s kojim pocinjes pravi download) mozes ga otvoriti sa bilo kojim torrent clientom... znaci mozes skidati isti file sa miTorrent, BitTorrent, Azureus, uTorrent itd...

a jedna predobra stranica za pronalazenja torrenta je ********** - ilegalan sadrzaj.

Sonic_Moronic
16-06-2007, 18:35
Nemoj koristiti BitTorrent, ja sam ga koristio, a kad sam nabavio Utorrent osjećao sam se kao da sam živio pod kamenom...

Tsumetai Ryujin
16-06-2007, 20:54
kakva je razlika... po cemu je bolji??

The Boz
16-06-2007, 20:58
Azureus je car, nudi najbolju preglednost nad svim detaljima, ovo ono, itd... Mislim, daj samo pogledaj tu količinu Yesova (http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_Torrent_Clients)!
A kako koristiti? Imaš ga instaliranog, i recimo želiš skinuti trailer neke igre koji je na torrentima a ne na FTPu. Fino skineš tracker, i pokreneš ga. Tvoj torrent client bi se trebao automatski uključit, a ako ne, odaberi ga sa desnim klikom, Open With, Choose Program, te ga nađi u folderu u koji si ga instalirao, i stavi kvačicu na "Always use bla bla yadda", i to je otprilike to.
S torrentima tvoj download ovisi o uploadu drugih ljudi, takozvanih seedera, tako da su varijacije u brzini velike.

str33t6l0w
17-06-2007, 10:39
slazem se sa The Boz-om....

Azureus je car...

Toxic
17-06-2007, 14:40
Ja koristim BitLord i prilično sam zadovoljan