PDA

Pogledaj cijelu verziju : PvP Arena!!



flander
15-06-2007, 22:40
Pa evo čudim se kako to nije nitko več prokomentirao.


U temi raspravljajte o svojim kombinacijama i taktikama, koje su po vašem mišljenju najbolje arene,mada ih ima samo 3, ali se u svakoj može nešto iskoristiti,koje je klase najbolje kombinirati itd,koja vam je bila najuzbudljivija borba, a koja najloša itd...

Evo ja sam danas započeo svoju Arena avanturu. Igram sa suigračom druidom resto specc, mada smo malčice loše krenuli ali nema veze kolko vidim budemo se istrenirali. Odigrali smo 10 partija i za sada nam je status winS3-7Slose. I moram priznat da je zadnja bila super borba,protiv paladina i druida.Na početku sam mislio gubimo 100% ali ipak nam se sreća osmijehnula i pobijedismo ih. :)

cmeljo22
15-06-2007, 23:01
ja uopce nisam ni igrao te arene jer sam jos pre mali lvl... pa me zanima 1. kako idu ti bodovi iz arene jel to honor ili?
2. Jel možeš prije 70 lvl ici u arenu?
3. Cuo sam da se za te arene moraju napraviti posebni timovi i da se osnivanje timova naplacuje (mislim da je 10 igraca po timu) jel to istina?

HVALA

K4ciga
15-06-2007, 23:04
arena (http://www.wow-europe.com/en/misc/wowinsider/wowi11/arena.html)SFAQ (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/arena/tournament-faq.html)

ni sam se ne bih mogao bolje izraziti :D

Smeagoul
16-06-2007, 07:17
BM Hunter (ja) + MM Hunter (prijatelj) > Sve (u slucaju da nemaju full gladijator...)
Najbolje nam ide Blades Edge Arena, odmah odemo do stupova kod mosta, ja na jedan kraj, on na drugi. Zamke svaki na svoju stranu i flare izmedju nas u slucaju da ima rogova / druida

Nagrand Arena nam ide tako-tako..Tu odmah idemo na nuke onoga sa slabijom opremom, cloth>leather>mail>plate a onoga sa jacom opremom u zamku

Tirisfal Glades Arena nam ide najlosije..vecinom nas zapadnu full / skoro full gladiator timovi =/

Zicmi
09-12-2007, 16:32
Ja sam uglavnom s hunterom iz guilda igro arenu (ja sam rogue).
S obzirom da nemamo nikakav pvp gear(sad mozda imam oko 100 resi)
dosta dobro nam ide i drzimo se oko 1500 bodova uglavnom.

Bas trazim aktivne pvp-ere na twilight's hammeru (allys) za arenu (imam team i mogu invajtat).

Pharun
09-12-2007, 17:39
Resto druid i ja, mm hunter. U prvom weeku kad su na 1500 bili onu ful mercilessi i to imali smo 5-5 sto nije jako lose ako se uzme u obzir da smo oboje imali oko 100 resi i on pola healing/pola sspell dmg gear.
Sada oboje imamo 200+ resi a on je sad u ful healing gearu tako da ne vjerujem da cemo imati problema dici na 1600+ ovaj tjedan.

Inace kombinacija radi super, ja drainam healera s scorpid petom i draining stingom dok on cca dpsa (ako je warrior onda je jos lakse) i bjezi travel form/bear form sve sto treba dok healer ne ode oom.
Ako je dps klassa s healerom rogue onda ja idem nuke na njega dok druid cyclona healera. Ako su dva dpsa to je najmanji problem, Ako nukaju druida on bjezi/cc dok ja nukam jednog po jednog, ako nukaju mene njegov healing je preimba da me ubiju.

Samo protiv druid/lock komboa smo imali problema jer to je najaci sad team u 2vs2.

U 3vs3 igram s istim druidom i shadow priestom s 320 resia.
Kombo je u redu, nemamo problema s nikim, uvijek je drain heaera, ako je lock, pet mu umire. Ccamo dpsa, ako je rogue ga ja nukam itd. dosta dobro ce funkcionirati, nismo jos poceli igrati odkad smo se gearali.

xaviaz
09-12-2007, 18:56
ua lock sp 1.9 nps =)sa isprobavam s rogom i sl/sl spec tak tak

Maze
09-12-2007, 19:01
Arena mi zvuči primamljivo, dosta primamljivo. Nekak mi se čini zanimljivije od rejdanja, ali neka nisam probao pa ne mogu točno reć.

Na mojem serveru (Twillight's Hammer, PvP) ima puno ljudi sa arena opremom, čak više nego sa rejd opremom. (primamljiva mi je ona sjekirica za huntarda).

Eto, kada budem 70 idem u arenu..

prcko
09-12-2007, 20:00
Nije loše odigrati arenu,ali ja ju nikad nisam posebno igrao ni ništa jer sam vecinom kad sam bio online ili farmo za raid navečer ili se zajebavo s ekipom po 5-man instancama.

Kasho
10-12-2007, 00:47
BM Hunter (ja) + MM Hunter (prijatelj) > Sve (u slucaju da nemaju full gladijator...)
Najbolje nam ide Blades Edge Arena, odmah odemo do stupova kod mosta, ja na jedan kraj, on na drugi. Zamke svaki na svoju stranu i flare izmedju nas u slucaju da ima rogova / druida

Nagrand Arena nam ide tako-tako..Tu odmah idemo na nuke onoga sa slabijom opremom, cloth>leather>mail>plate a onoga sa jacom opremom u zamku

Tirisfal Glades Arena nam ide najlosije..vecinom nas zapadnu full / skoro full gladiator timovi =/

Vlado ti i andrej ne bi mogli moju babu ubit sa povezon na ocima ;) a kamoli arenu prasit

Zicmi
10-12-2007, 01:17
Arena mi zvuči primamljivo, dosta primamljivo. Nekak mi se čini zanimljivije od rejdanja, ali neka nisam probao pa ne mogu točno reć.

Na mojem serveru (Twillight's Hammer, PvP) ima puno ljudi sa arena opremom, čak više nego sa rejd opremom. (primamljiva mi je ona sjekirica za huntarda).

Eto, kada budem 70 idem u arenu..
:pray: :pray:
Pa lega! Ja sam na Twilight's Hammeru, javi se kad budem online (Zicmi)
Bas trazim aktivne pvp-ere kao sto sam napiso makar nisi josh 70, da te imam na frend listi za ubuduce xD


Inace kombinacija radi super, ja drainam healera s scorpid petom i draining stingom dok on cca dpsa (ako je warrior onda je jos lakse) i bjezi travel form/bear form sve sto treba dok healer ne ode oom.
Ako je dps klassa s healerom rogue onda ja idem nuke na njega dok druid cyclona healera. Ako su dva dpsa to je najmanji problem, Ako nukaju druida on bjezi/cc dok ja nukam jednog po jednog, ako nukaju mene njegov healing je preimba da me ubiju.
Sviđa mi se taktika, dobro ste to razradili ali.. ako vam se 2 dps-a okome na druju (naprimjer rogue i hunter) onda ste posakali jer ce drujo umrjet vrlo brzo, a ak ti budesh dps-o rogu sa 2x evasionom nes ga ubit nikad... :D

JedimiNjoke
10-12-2007, 10:01
Igram sa drujom 2 v 2, warrior. Ide nam OK jebiga, makar smo jučer igrali imali 3 d/c-a i jednu popušili na glupost i onda naravno rogue / frost mage timovi. Mislim da njima nemre bit lakše, no dobro. Sad smo na 1730 ratinga, bili smo na 1770. Nisam mogao često igrat zadnji tjedan pa je i to razlog. 3 v 3 mi je na 1.6k, upravo zbog mene i mog neigranja :P, dok je 5 v 5 na 1726 i super nam ide tamo (makar ni to nisam igra prečesto zadnji tjedan, al su se dečki potrudili i digli to :D).

Smeagoul
10-12-2007, 13:13
Ante njubino pogledaj datum kada sam to napisao... i da, zadnji put kada sam igrao jos arenu hunter+hpriest je odlicna kombinacija bila.. imam negdje i snimke pa budem poslao kada se to stavi u kompresiju....

Pharun
10-12-2007, 14:44
Sviđa mi se taktika, dobro ste to razradili ali.. ako vam se 2 dps-a okome na druju (naprimjer rogue i hunter) onda ste posakali jer ce drujo umrjet vrlo brzo, a ak ti budesh dps-o rogu sa 2x evasionom nes ga ubit nikad... :D


Ako su rogue i hunter i oboje na druju ja opalim sve cde i na huntera a rogueu bacim wing clip/scater/conclusive a druid samo shapeshifta u bear/travel (ima set 15% brze trci u formovima) i onda ide oko pilara/jumpa dok ja ne ubijem jednog a kad je samo 1 preostao onda je easy.

Dosta tesko nam je protiv war/h priest koji znaju sta rade, jucer smo dobili jedne (oboje su imali 3 picea vengful, mercilesse i veterane) samo zasto jer su prekasno reagirali i warr se sjetio ubiti mog scorpiona kad je priest bio na 15% mane.

JedimiNjoke
12-12-2007, 23:22
2 v 2 je samo combo, combo pobjeđuje i dosta sreća.
3 v 3 je baš taktiziranje jebiga, najbolja arena.
5 v 5 je nuking, što brže to bolje nekog...

Ta ograničenost mi malo počinje ić na jetra, kad je World PvP umro, umro je i WoW po meni. Zato jedva čekam... guess what?!?!? WHO :D Mass PvP, siege weps, castles and every other wicked aspect there is :killyou:

lizard
13-12-2007, 09:53
Ta ograničenost mi malo počinje ić na jetra, kad je World PvP umro, umro je i WoW po meni. Zato jedva čekam... guess what?!?!? WHO :D Mass PvP, siege weps, castles and every other wicked aspect there is :killyou:

ja mislio warhammer

JedimiNjoke
13-12-2007, 10:17
Pa WHO = Warhammer Online :)

lizard
13-12-2007, 10:57
pa ovo siege weps i ta sranja su najavljenja i u novom wow-u

Wizard
13-12-2007, 12:15
Ma WoW nije PvP igra i gotovo, iako igram samo PvP u zadnje vrime :P , mogu napraviti sto god hoce, al PvP nece se popraviti jer to ne zeli vecina igraca...

E ja igram sad poceo 2vs2 s lockom, Mag+Lock odlicna kombinacija, ja ubijem jednog brzo, a onda drugog malo sporije, dmg nam je odlican, kad dojde pala i war malo duze traje, al je dobro :D

A 3vs3 sam s tim lockom i preistom, ono tako tek smo poceli al dobro nam ide vajda, bit ce bolje, slicno ka u 2vs2 ubijemo jednog brzo pa onda se okomimo na druge, al ak me zajebe pa ne ubijem brzo nekoga onda smo u govnima :D

Prije sam igra 2vs2 s priestom, to je odlicno islo, on je mnogo hilao tako da bi ja ubia njih prije neg oni nas, al tu je uvijek problem ak ti dojde combo koji ti moze iscrpiti manu onda za*eb

xaviaz
13-12-2007, 15:41
true wow nije pvp igra =) jedan od najboljih segmenata po meni je world pvp kojeg nema pogotovo na low pop serverima..Prije bez bg-ova raidovi svaki dan i koljaza a sad jbg grind grind free epix -.-

Lepro
17-12-2007, 00:07
WoW bez PvP-ea nemoze. Dosadno je samo uokolo ubijati kojejkakve moobove i radit instance(koje su donekle i zanimljive) ali dosade...PRAVI uzitak je nabijati hordu/alijansu na PvP battlegroundu ili josh bolje kad se sretnete negdje u nekoj shumici :D :D :D pa onda ga dobro genjkate da na kraju lik ostane bez zivaca i samo stisne alt+f4 :D

HrvojeJedi
17-12-2007, 21:21
Evo dvije taktike za 2 oposite tima, koje prolaze.

Za war+pala kombinacij. War presinga paladina da se bubla dok je druid u stealthu u macki i skriva se okolo. Ako je druidov war na 60% ide nature swiftens+healing touch, i cc wariora sa rootsima i cyc a war ide presing da se pala bubla. Kad se pala bubla war se okreče na druida i onda medo i travel a druidov war ga hamstringa i daje vremena za bacit dot, uz bash61sec i feral charge i grasp nije problem kitat wara. Onda finish wara ili palu. Ako se finisha war pala se cyclona, charge, stomp, obrnuto war se roota i cyclona.

Ova je poslastica. Solo magic dmg. Npr. shadow priest i warlock. Druid "neide u stealth" nego odma lifeblooma wara i sebe. Wara 3x stacka. Prvi fear se braeaka trinketom a drugi treba prezivit war sa hotovima. Ne bacati solo reju, prvo bloom pa reju, zbog dislpela!!!
Ako ide reju samo dispel, ako ide bloom onda ako vas dispelaju ide instant heal vašoj meti sa bloomom, a to nitko nece, pa samo jos reju.
Nemoj te riskirati sa cast healom. Moj war uvjek napadne prvo priesta.
Ubijali su nas stalno bez problema sa cast healovima, ali sa hotovima gg
magic dmg.

Lifebloom je jednostavno predobar i jeftin.

Taktike sa drugim kombinacijama kao protivnicima??

Petlare
17-12-2007, 21:58
warr - shamy - rog dobro smo funkcionisali u 3v3 dok se nismo raspali :yuck:

malo puno su mi shebali pvp u av s ovim novim patchom nema vise koljaze :cry:

RaptOR?
11-01-2008, 12:59
Igram sa Mageom a samnom je u teamu jos jedan mage i lock.
A kad igram sa burazvim hunterom samnom je warr.

btw. MS WARR + RESTO DROOD > SVE OSTALO

skywalker
11-01-2008, 14:25
E ja igram sad poceo 2vs2 s lockom, Mag+Lock odlicna kombinacija, ja ubijem jednog brzo, a onda drugog malo sporije, dmg nam je odlican, kad dojde pala i war malo duze traje, al je dobro :D
Za frost mage + drugi dps nema lakseg comba od war+pala, dps war cs paladin i gotovo, ako se ovaj buble ice block, ili kite..

Ja igram sa rogueom, ja frost mage, sada imam oko 1800 jer je rogue s kojim sam dugo igrao prestati igrati 2v2, inace bi imao 2k+ a 3v3 i 5v5 trenutno ne igram

LINK: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &n=Ihmotep (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Nordrassil&n=Ihmotep)

RaptOR?
11-01-2008, 14:59
hmmm... neznam zasto ekipa (mage+dps) uvijek idu na warra, mi inace nuke paladina i ako stigne bubble onda na warra... Ako ga pala nahila na 100%, a bubblea vise nema idemo palu oderat ko macku! a warra mogu sam tak onda poslje zasit.

PS: imas lijepi staff moram priznat ali ipak mislim da si trebao uzeti dagger+off hand

Horfak
11-01-2008, 15:03
dva maga su isto dobra, meni su jednom dosli ja(priest) i rogue igramo, imali su takav sheep timing da to nisu istine, cijelo vrijeme sheep na rougu i mene nuke i onda rouga !

skywalker
11-01-2008, 15:03
hvala, na low ratingu mozes ici na palu( jer su vecinom glupi i kada ih nukas pocnu hilat bez bubla, opalis cs frostbolt+ice lance( malo prije petov freez) i mrtav je, na vecim rtinzima vec je drukcije, vecinom je lakse ubit wara, jer i tada je puno lakse blind/cs/ ili sta vec paladina, jedini combo koji zadaje probleme je war/druid i druid/lock, opcenito di je druid...

RaptOR?
11-01-2008, 15:24
Ma iznad 2k ratinga isto palu moras prvog razbit ko svinju...
Inace moj PVP uzor:
Priest Tryllepulver iz moje guilde (PeeVeePee guild).

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... yllepulver (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dunemaul&n=Tryllepulver)

steta, nije mage :(

skywalker
11-01-2008, 15:30
disc pristovi su sada jako dobri u areni, dosta ih je tesko ubit ako ti utekne 2 sec da mu nemozs nista ishila se, ako dobro kita..

Aerial
05-03-2009, 16:30
[raid]Syme: Casting Ancestral Spirit on thread "PvP Arena!!"
[raid]Arena: ty
[raid]Syme: np ^^

Da malo oživim temu, khm...
Počeo sam PvP-ati u areni prekjučer. Prvi put od kad igram WoW, ekšueli. Ja i dva frenda iz guilda, u 2v2 i 3v3 bracketima.
Dakle, surv hunter, TG warrior i resto shaman. S obzirom da smo totalni nabovi u tome i fali nam polovica pvp opreme, imamo nekih bijednih 1400 ratinga :D
Omjer win-lose je negdje oko 2:3

Zadovoljan sam sa shamanom, iako mu anti-cc nije bogzna kakav, ali preživim sa svojih skormnh 470 resilienca.. Panika me uhvati pa zaboravim na abilityije, damnit :D

Smeagoul
05-03-2009, 17:00
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Smeagoul (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor%27gall&n=Smeagoul)
2vs2 - Ja i Replenish (Sv i Resto dr00d)
3vs3 - Ja, Kosta i Petrov (Sv, Ret i Disci)

Aerial
05-03-2009, 17:14
Opa, 2000+ , bravo :)

Smeagoul
05-03-2009, 17:48
ceka se jos 500 bodova za shouldere >.>

Aerial
05-03-2009, 18:21
Ček, zaboravih, jel Archavon u 25-man modu dropa hateful ili deadly opremu?

bananac
05-03-2009, 18:44
kolko znam samo tier i nekad mounta :P

Wizard
05-03-2009, 18:48
kaki mount, dropa u 25man tier 7,5 i deadly, a u 10man t7 i hateful, u 25man dropa 4 itema, u 10man 2 itema, more dropati sve za istu klasu, sve pvp, sve pve, svakakve kombinacije, ja s magom tek neki dan dobia prvi put itema, a s lockom ih dobia 5 a duplo manje sam puta isa

Smeagoul
05-03-2009, 18:51
u VoA dropaju samo chest, legsi i rukavice..

Aerial
05-03-2009, 21:04
Dobro je, glavno da dropa deadly da ne trebam 500 fajteva u areni :P

bango
06-03-2009, 10:07
dropa i mount...

Aerial
06-03-2009, 10:46
Ummm, jel se to meni čini ili se opremi troši durability u areni? :o

EDIT: a fuck, čini se da se općenito i u pvp-u troši durability. Sigh, debilizam.. -_-

Wizard
06-03-2009, 12:31
da trosi se, al po nekoj manjoj rati, neznam zasto al eto :)

Aerial
06-03-2009, 16:01
505 resilience \o/

Danas me u Alterac Valleyu neki rog napao u Tower Pointu. Imao sam water shield na sebi. Dropao magma totem i samo se healam... kad ono, uđe još jedan rog. Oba udaraju po meni, ja držim water shield, magma totem i healam se. To je trajalo jedno minut-dvi dok nije došo DK i ownali me.
Da nije taj treći peder ušo, ubio bi onu dvojicu. Jest, potrajalo bi, ali bi ili krepali ili pobjegli :P

Aerial
09-03-2009, 18:00
Bog mater, pas, jebeno discipline smeće, scum of the earth :?

3 put nas owna isti tim. To sranje jednostavno odbija krepati.

crnakuga
09-03-2009, 23:43
Bog mater, pas, jebeno discipline smeće, scum of the earth :?

3 put nas owna isti tim. To sranje jednostavno odbija krepati.

Haha na ovo sam se odvalio sa stolice :rotfl: :rotfl: :rotfl:

lizard
10-03-2009, 15:02
Bog mater, pas, jebeno discipline smeće, scum of the earth :?

3 put nas owna isti tim. To sranje jednostavno odbija krepati.

ma daj brate purgaj to do boli...

Aerial
10-03-2009, 17:26
Nije tako jednostavno...
Dok ja purgam, hunter ubija boga u meni. Prokleti priest ima valjda 50 trash buffova po sebi, dok mu dođeš do PW:shielda treba 2 dana :D Taman mu ga skineš, on ga baci opet.

Čim vidim Priest/Hunter u areni, mogu odmah facerollati po tastaturi...

Smeagoul
10-03-2009, 18:07
Sta bi onda da ti dodju hunter i druid pa te drze pod cc-em do sutra ? :p

Aerial
10-03-2009, 18:17
Heh.. Ne znam za taj combo, ali, začudo, većinu borbi u kojima su resto druidi smo uspjeli dobiti. Čini se da fury warrior ipak zaslužuje malo od najavljenog nerfa u 3.1. jer je ovaj moj.. umm. partner (lol), bez problema trgao resto druide.

Zaprav, sjetio sam se jednog fajta s resto drujom i hunterom (sad da me ubiješ se ne mogu sjetiti koji je spec bio). Vjerojatno se radilo o nabovima ili sam ja zbilja imao sreće s postavljanjem grounding totema (povlačio je skoro svaki cyclone). Ono što nikako ne kužim je kako je druja dva put išao OOM...

Smeagoul
10-03-2009, 18:33
A nemres ocekivat pro teamove na 1400 :p

Aerial
10-03-2009, 19:37
Mda :roll: :D

Bah, mrzim wow pvp :D

Nexus21
19-03-2009, 19:52
osobno po meni naj kombinacija za 2v2 je resto druid i rogue ili bm hunter. za 3v3 2x mm hunter i resto druid. 5v5 najbolji combo mage, rogue, hunter, priest disc i holy pala ili drood. osobno imam resto/balance druida tako da...

EDIT: znam da me niti jedna klasa nije mogla ubiti kad sam resto, a ni balance. sad ili ja imam skilla ili su oni n00bovi. lol. ali eto jedino lock, on nemo ze mene killnut, ja ne mogu njega. i tako do sutra

lizard
19-03-2009, 20:59
heh stanje se promijenilo od s3 brale..

Nexus21
20-03-2009, 13:07
a ono, ne igram odkad je wotlk izasao, tako da ne znam kavo je stanje u areni sad, ali sam cuo da dk i pala 90% u areni ownaju. na mom serveru u 2v2 na 1990 rating su rogue i disc priest.. pa sad..

Wizard
20-03-2009, 15:52
dobar je to combo, posto disci priest nece da umre, a roga koja zna igra je prava stvar

Aerial
20-03-2009, 19:48
Rogue/disc je odličan combo.

Pala/DK je, čini se, ili prezakon situacija ili teško sranje... Valjda ovi na 2000+ ratinga znaju što rade, ali svaki *svaki* pala/DK combo s kojim sam se susreo na 1400 ratinga je suxao.

Nexus21
21-03-2009, 14:45
nemos ti stavit u arenu dk i paladin ako pojma nemaju igrat, prije svega trebas imat skill... gear i ostalo, ali skill je na prvom mjestu.

m0dkayZ
25-03-2009, 20:50
nemos ti stavit u arenu dk i paladin ako pojma nemaju igrat, prije svega trebas imat skill... gear i ostalo, ali skill je na prvom mjestu.
Momak uredu je. Polako....Procitaj to sve i zakljuci opet nesto.

Smeagoul
15-04-2009, 14:59
Dobio budem Deadly Gladiator Frostwyrma :D

http://www.arenajunkies.com/rankings/3v3/EU-Nightfall/

(oh hai rank one - 7. mjesto)


isli smo na 1. mjesto, al su nas zajebavali rog,mag,pala :/

Aerial
15-04-2009, 20:19
Aj, svaka čast :D

Petlare
21-04-2009, 22:32
Dobio budem Deadly Gladiator Frostwyrma :D

http://www.arenajunkies.com/rankings/3v3/EU-Nightfall/

(oh hai rank one - 7. mjesto)


isli smo na 1. mjesto, al su nas zajebavali rog,mag,pala :/

neš ti ništ dobit ak dobiješ to je namještaljka nemore tako

Smeagoul
22-04-2009, 06:06
IMA GONNA GET IT MWHAHAHA

:P @ Tarja :P

Petlare
22-04-2009, 07:58
ae gz i popravi to kad si se zadnji put logiro

lizard
22-04-2009, 13:47
haha da ko fol je quito.. bas je bio smijesan u onoj fazi kao nema vise WoW-a za mene hahaha.
Izgleda da se samo Beaster jos drzi, valjda, nisam previse upucen.

bananac
22-04-2009, 14:29
fcuking ovisnici :D

Petlare
22-04-2009, 14:50
haha da ko fol je quito.. bas je bio smijesan u onoj fazi kao nema vise WoW-a za mene hahaha.
Izgleda da se samo Beaster jos drzi, valjda, nisam previse upucen.

o cem ti

lizard
22-04-2009, 17:32
o tome kako ste svi vi, znaci i ti, objavljivali na forumu kako vise neigrate da bi za mjesec dana isto tako zvucno objavili svoj povratak.
Dobro ti nisi bas nesto zvucno, ali sjecam se Smigla i bilo mi je sve to smijesno.

Smeagoul
22-04-2009, 23:06
ma ja kad quitam, quitam na 1-2 mjeseca :p
a ovo sa sigom, ma to mi se neda updateati ^^

Aerial
22-04-2009, 23:24
Danas sam malo igrao 2v2 s hunterom. Ovaj novi sustav ratinga mi se sviđa puno više od onog šrota od prije. U 17 partija smo dobili +430 ratinga.
Problema je bilo jedino s rogue/mage timom (srsly, tu kombinaciju treba zabraniti) i DK/druid.

Enivej, sviđa mi se novi glyph of stoneclaw totem, zbog kojeg čak i imam nekakve šanse da preživim prokleti rog/mage combo...

Petlare
23-04-2009, 11:27
o tome kako ste svi vi, znaci i ti, objavljivali na forumu kako vise neigrate da bi za mjesec dana isto tako zvucno objavili svoj povratak.
Dobro ti nisi bas nesto zvucno, ali sjecam se Smigla i bilo mi je sve to smijesno.

uopce nisam objavio povratak sam sam u sing utero link od lika :rotfl:

Wizard
23-04-2009, 12:22
Danas sam malo igrao 2v2 s hunterom. Ovaj novi sustav ratinga mi se sviđa puno više od onog šrota od prije. U 17 partija smo dobili +430 ratinga.
Problema je bilo jedino s rogue/mage timom (srsly, tu kombinaciju treba zabraniti) i DK/druid.

Enivej, sviđa mi se novi glyph of stoneclaw totem, zbog kojeg čak i imam nekakve šanse da preživim prokleti rog/mage combo...
novi sustav je samo do 1200 ratinga, tako da se nabije normali rating sto prije, a kasnije ide normalno gubljenje/dobivanje?, ja jos nisam igra arenu pa me zanima :)

Aerial
23-04-2009, 13:02
Ae, vjerojatno ide do neke granice, a onda se počne i gubiti rating za poraze... Ne znam do kojeg ratinga točno.

Gledam po forumima, ljudi tvrde da je S6 revamp od S3 ... druid/war je faceroll kombinacija. Arms warriori imaju kretenski Overpower koji smanjuje heal za 75% (!!!?).
Spamstring, overpower, lolstorm, win.

Sporky
25-06-2009, 14:15
3.2 Patch
The newest season of Arena gear can only be purchased if you meet the requirements with your 3 or 5 player team rating. Rating requirements from 2 player teams can still be used to purchase the previous season of gear.

UZAS UZAS ja kazem
Mislim imamo mi dosta frendova u guildi koje JAKO dobro poznamo igramo skupa 7-8 mjeseci i znamo svaki svakog sto moze i sto nemoze u PVE i jer sposoban za nesta.
Ali dok dode u pitanje pvp samo znadu rec cba. :D
a ja cba da uzmem nekog nepoznatog skojim nisam nikad u zivotu igrao za 3 partnera za arenu.

A tak sam se navukao na lagani 2v2 xD
Charge,Piercing howl,Sweeping strike's,HS+MS,Lolstorm,ms,execute i kraj fighta :D i pada svaki double dps team,a sad cu cak morat razmisljat kako sredit nekog :/
A i morat poducavat novog frend-a kako pvpat -.- dok ga naucim vec ce nova sezona pocet ajme......

Smeagoul
25-06-2009, 15:10
I kazu da warriori nisu faceroll klasa..

Sporky
25-06-2009, 15:21
Ma lol nismo mi facerolleri uopce XD
To je taktika samo kod double dps.
Ak ne skinem jednoga brzo dolje healer mi je mrtav = ja sam mrtav.
Sta im ja mogu kada budale skupa napadaju mi healera a ja njima sa bladestorm umjesto da bjeze oni opet oce healera mi skinut....
Sto se tice healer+DPS uhhhh tu nema facerolling -.- zaigraj warr-a pa ces vidit kakve ces muke imat. Poludim prije nego uspijem nabacit 75% healing red buff i onda u tih 6-7s moram ga dovrsit ili ide sve ispocetka -.-

Nije ti lak zivot warriora.

Smeagoul
25-06-2009, 15:32
..a sad cu cak morat razmisljat kako sredit nekog :/...

Znaci sad vise nema facerolla protiv double-dps ?
btw, ja sam hunter.. moram li ista vise reci ?

Wizard
25-06-2009, 16:09
Kad budale idu na hilera, a warovi su od papira, jedino prot warovi su zajebani, al ipak njih nema puno i na velkom su ratingu

Sporky
25-06-2009, 17:05
Neznam sta ti to znaci sa hunterom.
Osim ak mislis na double dps onda moram prvo skinut huntera inace ce kitat mene i hilera cijeli fight,a sto se tice 3v3 ajme nebi htjeo srest 3 dps-a sa hunterom to bi mogli popusit brzo pogotovo ak nukaju mene prvog.
Sto je wizzy rekao ima pravo.... rijetko double dps napada warr-a,a oni su ko papir ode im hp vrlo brzo,makar su PLATE

Aerial
25-06-2009, 18:23
Moram si nabaviti uskoro affliction warlocka i u 3.2 facerollati do 2000+ ratinga kao affli lock + resto sham.

Sporky
25-06-2009, 18:38
si procitao sta sam quotao aerial :P
sad moras radit 3v3 da dobijes gear :P

evo ti quote opet

The newest season of Arena gear can only be purchased if you meet the requirements with your 3 or 5 player team rating. Rating requirements from 2 player teams can still be used to purchase the previous season of gear.

Wizard
25-06-2009, 18:58
ma i ja cu u 3.2 igrat locka, affli ftw :)

Aerial
25-06-2009, 20:33
si procitao sta sam quotao aerial :P
sad moras radit 3v3 da dobijes gear :P

Znam, ali svejedno dobivaš bodove i achiv/title u 2v2 .. Za gear se ide u Vault of Lootavon :)

Pacman
19-10-2009, 12:35
titula je samo 3v3 5v5

Aerial
19-10-2009, 14:10
Hvala što si to istaknuo nakon 4 mjeseca :D

Pacman
19-10-2009, 14:16
kaj to je staro xD? ja sam mislil da ste tu noobovi :)

Smeagoul
19-10-2009, 15:00
A ocito si ti pro u necranju

FaTaL_mRkvA
20-10-2009, 19:35
kaj to je staro xD? ja sam mislil da ste tu noobovi :)
Zaista.
Ako malo bolje promotriš post, vidjet ćeš da piše i datum kad je napravljen...

grizli
21-10-2009, 08:24
eto posto vidim da je zivnula tema ja sam u 2v2 teamu sa marksman hunterom ja sam na balance a ako zatreba heal imam sve sređeno macroima, u 3v3 smo ja i isti hunter + prot warrior ali ja sam onda u resto ipokusavam neki damage radit ili pak ometat drugog healera ( ako ga ima ) sa cyclone il necime sto mi pukne ( go with the flow ) :)

Aerial
21-10-2009, 09:59
cyclone

mrzim te.

Pacman
21-10-2009, 15:04
nerf drood!!

Madox
21-10-2009, 16:32
nerf drood!!

zast? je da nas je tesko ubit i da mozemo dosta dobro ccat ali onak to je jedino sto mozemo...
cim ostanemo u 1o1 smo sjebani...jedino sto mozemo je pobjec ...

Gu$ht3r
21-10-2009, 18:52
molim?? moonfire + insect swarm do kraja, tu i tamo koji wrath i cyclone+starfire..

Madox
21-10-2009, 19:28
a jao ti ga moonfire koji ti nosi obicno oko 800hpa protiv warriora od npr 20k ( znaci neki slabiji ) ... thorns + insect + moonfire i svejedno mi treba pun kurac da ubijem bilo koga...
da negovorim da ako on zna sta radi da cu se morat i hotat cijelo vrijeme i da ce mi mana otic u kurac za 10 sekundi

Gu$ht3r
21-10-2009, 19:52
sta ti imas 0 spellpowera?

Madox
21-10-2009, 21:36
not, nisam cak ni lose gearan.
ubiti sve dok naletim na meele koji je tu negdje gearan kao ja ga mogu dobit ali treba previse vremena. a cim netko ima malkoc jaci gear ga nemogu ubit jel bi trebalo pola sata.
normalno nemoze ni on mene x)

grizli
26-10-2009, 19:39
slazem se sa madoxom to je jedan od razloga zasto prelazim na feral, dok ja castam bilo sta ode ja u prozor

grizli
27-10-2009, 08:15
cyclone

mrzim te.


hei pa sto me mrzis, uvijek se zalite kak ocete buble ko paladin, druid vam ga baci i eto ga :D






sry na double postu edit ne radi a dosta kasnije sam procito ovo

Gu$ht3r
27-10-2009, 09:26
to je jebeno OP spell, nemoze se dispell, cak ni pala nemoze bubble dok je cyclonan, a druja mislim moze to tri puta za redom napravit da treci put traje ono oko 2sec. nesvidja mi se nikako

Aerial
27-10-2009, 14:25
Kak mi dignu tlak kad se natrpaju HoTovima i boli ih kita, pod svaku cijenu će ti baciti cyclone.
Prvog mu groundaš, drugog mu interruptaš, treći će te dohvatiti.

...

A Innervate :(
Sinoć sam poludio. Druid u caster formu non-šalantno paradira arenom, moj retri frend mlati po njemu, za ništa. I onda kad si iscjedi manu baci cyclone, innervate, cat form, full mana.

Nakon 3 minute ista priča, samo ovaj put ni ne poduzima ništa u vezi CC-a, samo trčkara oko stupa dok ja svom silom pokušavam purgati taj jebeni innervate dok jedva gazim po onom DK-evom desecrated groundu. Ako ga i dohvatim, skinem mu Glyph of Innervate, a ne sam Innervate.

Ma daj, ono, sad su kretenski jaki u 2v2, ne mogu vjerovati da su u prijašnjem seasonu imali još i onaj debilni Barkskin sa 70% global dispell resista :S

...

U međuvremenu, ja svakih 5 minuta mogu baciti ono sranje od Mana Tide Totema koje taj isti drood 1-shota sa Wrathom, ili ga bilo koja klasa samo razbije vrškom oružja.

GG. :roll:

Gu$ht3r
27-10-2009, 14:47
a dobro mana tide + stoneclaw pa mozda i dozivis 3 ticka

Aerial
14-12-2010, 11:08
Cataclysm diže ovaj thread iz groba :D

Novi feature u igri:

War Games: Battleground and Arena Skirmishes

Beginning with Arena Season 9, we're giving Arena and Battleground teams the option to challenge each other to War Games, a new kind of skirmish that allows teams to practice, set up matches against friends or rivals, or even try out potential recruits. We've prepared a handy FAQ to explain how it works (http://blue.mmo-champion.com/topic/142918/war-games-battleground-and-arena-skirmishes).

Napokon :pray:

Q: What's a War Game?
A: A War Game is an unranked match in which one group of players challenges another group to an Arena or Battleground skirmish in a setting of their choosing. You will be able to initiate a War Game by using the /wargame or /wg command, as explained below.

Q: When will War Games be available?
A: War Games will become available with the start of Arena Season 9. After that point, you'll be able to play a War Game at any time, regardless of whether a season is underway.

---------------

Ukratko, od sada imamo mogućnost borbe s frendovima za testiranje arena timova, epeenanje, ili jednostavno za*ebavanje, kad želimo i kako želimo :D

Bens
25-12-2010, 01:05
4 lika 2400+,jedan gladiator alliansa twilight's hammer,tražimo holy palu ili deom locka sa istim iskustvom u 3v3 i 5v5,aimamo na gladiator,više info na pm.setup je resto shaman,dk,hunter i feral druid.

Aerial
05-01-2011, 00:05
Napokon sam počeo malo s arenom ^^

Ovaj novi sistem je valjda 40 puta bolji od starog.
Conquest pointsi (tj. arena pointsi) se dobivaju odmah nakon borbe u areni i to masivno (250+ po partiji). Tjedni limit je ovisno o ratingu, 1350+, a pošto sam tek sad počeo, onda je na toj najnižoj razini. Svejedno, nakon nekih 8 ili 9 dobivenih partija već smo bili na limitu za ovaj tjedan i sad čekamo server reset ujutro da možemo nakupiti novih 1350+.. doduše, vjerojatno će se sutra limit podignuti jer smo večeras digli team rating na 1050.

Igrao sam 20-tak partija u 2v2, resto shaman (ja) + frost mage... combo koji je bio relativno smeće u WOTLK-u, ali čini se da ima potencijala u Cata.
Mage je trenutno jednostavno suludo dobar, a kombinacija freezanja, groundanja i wolfanja je odlična za kiteanje :D
Resto shaman je pak bolji nego u WOTLKu, barem protiv određenih klasa... survivability je malo bolji nego prije, jedino imam problema sa warriorima, DK i eventualno mage ako me uhvati retardiranoga ^^

Enivej, za sad sve ok :D

Gu$ht3r
05-01-2011, 11:39
rating ti mora bit na 1350 da bi ti se povecao point cap

Petlare
05-01-2011, 14:09
rating ti mora bit na 1350 da bi ti se povecao point cap

jok mora bit prek 1500

Aerial
05-01-2011, 15:24
Ajd, ok, čini se da neće biti problem dignuti, pošto ide brže nego u WOTLKu.. barem za sad. Vjerojatno se na 1500+ počne baratati istim brojkama kao i prije?..

Supach, našao graf:
http://img838.imageshack.us/img838/6733/chartt.jpg

FaTaL_mRkvA
07-01-2011, 14:22
A jesu uveli pvp rankove?

Worthaur
07-01-2011, 14:45
Err brijem da jesu

bananac
28-01-2011, 13:08
ja mislim da nisu
ne pise nist na wikiju

Gu$ht3r
28-01-2011, 14:51
netreba ti wiki, samo baci pogled na pvp achivmente

Worthaur
29-01-2011, 19:51
http://nerfnow.com/comic/image/459

LOL

Aerial
09-02-2011, 18:14
Hunterima buffali dmg.

http://img843.imageshack.us/img843/7600/wtfhunter.jpg

Problim? ^^

Kostolomac
09-02-2011, 18:39
Working as intended! Btw. predivan UI <3

Aerial
09-09-2013, 12:40
For Arena matches lasting longer than 15 minutes, one of the teams will receive a buff called "The Crowd Chose You" that increases damage, critical strike chance, stealth detection, and reduces damage taken. The buff is awarded based on the following criteria.

Team with the largest number of players alive.
Team that brought an enemy player closest to death (lowest health).

lolwutufu

Carp
18-09-2013, 15:09
Upravo sam igrao 2v2 arenu, 13 minuta, 15mil dmga na kraju sam imao, kao arms warrior. Jebemti igru. :(