PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najstrasnije scene u filmovima



D.E.M.O.
15-06-2007, 19:46
eto..postajte svoje kandidate..

moji:
ju-on
http://youtube.com/watch?v=VKhhGfOxNPc

one missed call:
http://youtube.com/watch?v=ezy1_VYmqgA

Aerial
15-06-2007, 21:04
Hmm, možda scena iz Dark Water-a, kad se u liftu kraj one ženske pojavi ono djete... zaboravio sam im imena :)

Rocchiro
15-06-2007, 21:11
hmmm..ona sik kazeta u ringu,the eye(stara sik baba u bolnici),skoro sve scene s egzorcista 1,u the shiningu (All work and no play makes Jack a dull boy,oni koji su gledali znaju o cemu se radi) i tak...

v4MP1r3
15-06-2007, 21:12
hmmm...
najnajnajnajstrasnije scene?!

weee...to se moram smislit...ma cijeli SAW je bezveze i za mene prebrutalan film za icije oci... a ja sam bolestan u nekim stvarima...


al fakat strasan...hmmmmmm....

m777
15-06-2007, 21:24
ju-on
http://youtube.com/watch?v=VKhhGfOxNPc
:rotfl: :rotfl:

one missed call:
http://youtube.com/watch?v=ezy1_VYmqgA
U početku je ok, ali na kraju :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
15-06-2007, 21:26
Hmm, možda scena iz Dark Water-a, kad se u liftu kraj one ženske pojavi ono djete... zaboravio sam im imena :)

http://youtube.com/watch?v=dOPW0Aq2cZI& ... ed&search= (http://youtube.com/watch?v=dOPW0Aq2cZI&mode=related&search=)
:D

D.E.M.O.
15-06-2007, 21:30
[quote=D.E.M.O.]ju-on
http://youtube.com/watch?v=VKhhGfOxNPc
:rotfl: :rotfl:

one missed call:
http://youtube.com/watch?v=ezy1_VYmqgA
U početku je ok, ali na kraju :rotfl: :rotfl:[/quote:3gy8itco]
gledo si sa upaljenim svijetlom dok ti je mama hodala u pozadini?
sami ovi clipovi ustvari nemaju previse smisla.. youtube+sto neznate radnju.. sto pobogu moze biti strasno :D

m777
15-06-2007, 21:35
Ma ok, vjerujem ti da može biti strašno... Ali meni takve stvari obično nisu...
A vjeruj mi da mi je stvarno sad izgledalo komično, posebno faca ju-on kad ide niz stepenice... :)

Simon the Dreamer
15-06-2007, 22:01
Ono iz američke verzije Grudge-a, jedinice, ona scena kad ju lovi na stepenicama, i ona kad joj dođe kroz plahtu.

Burek_fr0m_SPACE
16-06-2007, 01:20
Ja sam The Grudge (američka) gledao poslije 1:00 AM sam u stanu, u mraku, sa slušalicama na ušima i ne dalje od metar ispred monitora - kada je išla ona zadnja sekvenca sa silaskom niz stepenice i približavanjem, jedva sam izdržao da ostanem na stolici i i dalje gledam u ekran. Takođe, kao što je neko spomenuo, ona VHS kaseta iz The Ringa je jako, jako uznemirujuća i po meni vjerovatno najbolje parče pokretne horror slike - cijela sekvenca je prilično apstraktna i ni jedan pojedini dio nije zastrašujući, ali ambijenti koji ta sekvenca stvara je stvarno nevjerovatan.

Ps1ho
16-06-2007, 03:32
''Heeeere's Jooohny'' :pray:

Prince of Persia freak
16-06-2007, 10:36
Mrzim The Ring

Simon the Dreamer
16-06-2007, 10:52
Ja sam The Grudge (američka) gledao poslije 1:00 AM sam u stanu, u mraku, sa slušalicama na ušima i ne dalje od metar ispred monitora - kada je išla ona zadnja sekvenca sa silaskom niz stepenice i približavanjem, jedva sam izdržao da ostanem na stolici i i dalje gledam u ekran. Takođe, kao što je neko spomenuo, ona VHS kaseta iz The Ringa je jako, jako uznemirujuća i po meni vjerovatno najbolje parče pokretne horror slike - cijela sekvenca je prilično apstraktna i ni jedan pojedini dio nije zastrašujući, ali ambijenti koji ta sekvenca stvara je stvarno nevjerovatan.
Ja sam gledao u kinu, sa frendom i dve cure, i usro se ko grlica kad ju je ono nekaj čopilo na vratima za izlazak izvan stepenica.

Rocchiro
16-06-2007, 12:18
kod mene u The Grudge-u malo nasmijava ono kreketanje one ženske.ali inače su filmovi odlični

nikad neću zaboraviti kad sam gledal prvi put VHS iz the ringa.vjerojatno najuznemiravajući trenutci mog života

Karzah
16-06-2007, 13:11
Ja sam prestrašio na par scena u filmu Halloween, kad Michael Myers lovi svoju sestru. Inače Halloween je horor kojemu ovi današnji horori ne mogu uopće konkurirati.

Pogledajte Exorcista tko nije. U tom filmu ima par scena na koje se dosta ljudi prestrašilo. Naravno, tamo nema fora da ti neko čudovište izleti iza ugla i prestraši te nego više djeluje na psihu.

D.E.M.O.
16-06-2007, 13:39
Ja sam prestrašio na par scena u filmu Halloween, kad Michael Myers lovi svoju sestru. Inače Halloween je horor kojemu ovi današnji horori ne mogu uopće konkurirati.

Pogledajte Exorcista tko nije. U tom filmu ima par scena na koje se dosta ljudi prestrašilo. Naravno, tamo nema fora da ti neko čudovište izleti iza ugla i prestraši te nego više djeluje na psihu.
ne..bas suprotno.. japanski horrori utjecu na psihu.. cak i exorcist je vise prank od japanskih :o

BlackDCRO
16-06-2007, 23:36
Kolobos
oYjJnSdJBBY&mode=related&search=
Dusu bi dao za taj film, nema ga nigdje za skinut/ kupit - pomagajte :(

Definitivno najbolji horror koji sam gledao u zivotu, a pogledo sam ih najmanje stotinjak...

SkunK
16-06-2007, 23:52
Slazem se s Lichom.

Exoricst - najstrasniji film svih vremena.

RIPtheREAPER
17-06-2007, 08:09
Istina, ona scena sa kazetom u Krugu je malo sjebana, ali definitivno najsmijesnija je oa kad konj sa broda padne pod properel u u dvojci lice onog liak na pocetku kada ona zena otvori vrecu u kojoj se nalazi.

:rotfl:

[_[_[Sk8man]_]_]
17-06-2007, 08:39
Sve scene iz Kruga(samo prvi dio, americk averzija) :pray:

D.E.M.O.
17-06-2007, 09:12
Kolobos
oYjJnSdJBBY&mode=related&search=
Dusu bi dao za taj film, nema ga nigdje za skinut/ kupit - pomagajte :(

Definitivno najbolji horror koji sam gledao u zivotu, a pogledo sam ih najmanje stotinjak...
eeeeeeee taaj film.. to sam gledo prije n godina na hrtu.. sad si me dobro sjetio.. jest da je american crap, al bar nema happy end :) najjaca scena je kada onu zensku nabije na oko na jelenov rog (ona jelenova glava na zidu) :pray:

THUNDER_DINIX
17-06-2007, 10:53
ne pamtim ni jednu strasnu scenu iz filmova (doduse, ne gledam bas hororce)

Chace
17-06-2007, 20:12
ima dosta strašnih scena koje su mi se urezale u pamćenje i nikako da ih zaboravim...

halloween 1 - kad michael stoji na ulaze spavaće sobe sa onom plahtom na sebi u kojoj su izbušene rupe za oči i lik samo stoji i gleda žensku koja leži u krevetu i priča mu jer misli da joj je to dečko

petak 13. 3. dio - kraj filma, jedina preživjela ženska se kanuom pokušava otisnuti od obale i vidi jasona kako ju gledao kroz prozor neke kolibe a lik nema masku nego mu se vidi ona retardirana faca i onako grebe po prozoru i odjednom nestane

the descent - ženska kamerom snima pećinu sa onim night vision a sve mrkli mrak i odjednom na kameri ono čudovište onako stoji iza ženske

evo dosta je ovo...budem napisao još scena ako se tema razvije...

NITROS
18-06-2007, 09:23
ja sam skuzil po naslovu strastne :)))) i sad gledam kaj hanza pa pise tu neke horrore. :D

Paran0a
18-06-2007, 09:47
the descent - ženska kamerom snima pećinu sa onim night vision a sve mrkli mrak i odjednom na kameri ono čudovište onako stoji iza ženske


mislim da sam gledao taj film ili slican...
pocetak filma dosadan i onda od jednom se to pojavi...srce stane..

D.E.M.O.
18-06-2007, 09:52
ma japanski horrori najbolje :pray:

Rocchiro
18-06-2007, 12:58
ja sam skuzil po naslovu strastne :)))) i sad gledam kaj hanza pa pise tu neke horrore. :D

nisam bas tolko sick

ne opce


ma japanski horrori najbolje :pray:

amen to that :pray:

omfgnoob1
18-06-2007, 13:03
Ma evo ja cu s frendovima u cetvrtak (zadnji dan skole jel) otic u videoteku pa smo mislili uzet neki hororac da se malo priseremo pa jel moze koja preporuka. Nisam jos exorcista pogledao ali vecina njih je pa shit, a krugove sam gleda sve, a onaj grudge mi se cini brutalan

NITROS
18-06-2007, 19:02
Ma evo ja cu s frendovima u cetvrtak (zadnji dan skole jel) otic u videoteku pa smo mislili uzet neki hororac da se malo priseremo pa jel moze koja preporuka. Nisam jos exorcista pogledao ali vecina njih je pa shit, a krugove sam gleda sve, a onaj grudge mi se cini brutalan

Meni se prisere od same skole, za to mi netreba horror :)

mrs.croft
19-06-2007, 14:14
7xG74Vr5_fQ

uh.... :scared: :shock:

Jopax
19-06-2007, 14:39
7xG74Vr5_fQ

uh.... :scared: :shock:
:scared: :o nema smajli koji povraca steta
prebolesno

D.E.M.O.
19-06-2007, 19:37
Ma evo ja cu s frendovima u cetvrtak (zadnji dan skole jel) otic u videoteku pa smo mislili uzet neki hororac da se malo priseremo pa jel moze koja preporuka. Nisam jos exorcista pogledao ali vecina njih je pa shit, a krugove sam gleda sve, a onaj grudge mi se cini brutalan

preporuka : !!!!
slusaj mene ja znam.. ;)
one missed call (japanski)
the grudge (JU-ON .. mozes traziti i pod ovim nazivom - trazi iskljucivo japansku verziju.. americke prerade su gej)
house of 1000 corpses (nije bas horror.. ali je prekulji :D )

Rocchiro
19-06-2007, 21:54
Ma evo ja cu s frendovima u cetvrtak (zadnji dan skole jel) otic u videoteku pa smo mislili uzet neki hororac da se malo priseremo pa jel moze koja preporuka. Nisam jos exorcista pogledao ali vecina njih je pa shit, a krugove sam gleda sve, a onaj grudge mi se cini brutalan

preporuka : !!!!
slusaj mene ja znam.. ;)
one missed call (japanski)
the grudge (JU-ON .. mozes traziti i pod ovim nazivom - trazi iskljucivo japansku verziju.. americke prerade su gej)
house of 1000 corpses (nije bas horror.. ali je prekulji :D )

ali americke prerade su bolje potkovane pa su efekti bolji->vise strasnih scena.ali istina je da japanski hororci imaju poseban stimung.ja cim vidim neki japanski horor odma mi skoci adrenalin jer znam da me ceka sat i pol zdravog lecanja

D.E.M.O.
27-06-2007, 10:19
Ma evo ja cu s frendovima u cetvrtak (zadnji dan skole jel) otic u videoteku pa smo mislili uzet neki hororac da se malo priseremo pa jel moze koja preporuka. Nisam jos exorcista pogledao ali vecina njih je pa shit, a krugove sam gleda sve, a onaj grudge mi se cini brutalan

preporuka : !!!!
slusaj mene ja znam.. ;)
one missed call (japanski)
the grudge (JU-ON .. mozes traziti i pod ovim nazivom - trazi iskljucivo japansku verziju.. americke prerade su gej)
house of 1000 corpses (nije bas horror.. ali je prekulji :D )

ali americke prerade su bolje potkovane pa su efekti bolji->vise strasnih scena.ali istina je da japanski hororci imaju poseban stimung.ja cim vidim neki japanski horor odma mi skoci adrenalin jer znam da me ceka sat i pol zdravog lecanja
da.. u americkim horrorima uvijek bude neki kao joke ili nesto.. ono kao trenutak radosti pa onda krkljanac.. ali japanski.. crnjak hardcore :o :pray:

Samael
08-07-2007, 19:35
Ako hoćete brutalno i strašno, te nešto što utječe na psihu, pogledajte George A. Romera na djelu:

Noć, Zora, Dan i Zemlja živih mrtvaca

Nije strašno kad ti neka cura izlazi iz tv-a.
I usput, gledajte japanske, oriđiđi verzije.

Tko je gledao Audiciju?

Chace
08-07-2007, 21:21
Ako hoćete brutalno i strašno, te nešto što utječe na psihu, pogledajte George A. Romera na djelu:

Noć, Zora, Dan i Zemlja živih mrtvaca

Nije strašno kad ti neka cura izlazi iz tv-a.
I usput, gledajte japanske, oriđiđi verzije.

Tko je gledao Audiciju?


ti zombi filmovi su čista zabava a ne hardcore psihološki mozgojedači...

Lord Jambrek
08-07-2007, 21:59
O75VHuiRHqM

0lstW3H5fN8

gYyWqnfhwgQ

Evo malo Cannibal Holocausta, nije strašno, ali je KRVAVO.

Kad mi frend vrati film, snimit ću jednu od najboljih scena iz filma i stavit na jubito.

Stryder
08-07-2007, 22:53
7xG74Vr5_fQ

uh.... :scared: :shock:

omg :scared:....

Lord Jambrek
09-07-2007, 06:23
Ako hoćete brutalno i strašno, te nešto što utječe na psihu, pogledajte George A. Romera na djelu:

Noć, Zora, Dan i Zemlja živih mrtvaca

Nije strašno kad ti neka cura izlazi iz tv-a.
I usput, gledajte japanske, oriđiđi verzije.

Tko je gledao Audiciju?S:rotfl:

Daj nemoj me nasmijavat, par stranica iza imaš moj post o tim X živih mrtvaca. Sve isti kalup samo lokacija druga i glumci drugi(zapravo lokacija je uvijek na kraju trgovački centar)

To su komedije, ne horrori.


Audicija? Je to ono gdje neko nekom rasmrska glavu sa vatrogasnim aparatom.

Rocchiro
09-07-2007, 09:58
ja se ne sjecam da je mene ikad bilo kakvi zombi film uplasil.jos k tome su dosadni

Lord Jambrek
09-07-2007, 11:13
ja se ne sjecam da je mene ikad bilo kakvi zombi film uplasil.jos k tome su dosadni

O da, a svi isti

Virus-->susjedstvo i grad postaju zombiji-->određene budale prežive-->bježe od zombija-->skrivaju se u trgovački centar-->tamo ostaju jedan dan-->zobiji razvale vrata-->ovi slože tenk-->sve ih pobiju-->1 ili 2 prežive-->kraj.

KR1ST1J@N
09-07-2007, 12:31
7xG74Vr5_fQ

uh.... :scared: :shock:
jesus :shock: :cry: :cry:

Demon Hunter
09-07-2007, 20:50
A sta mislite o Hostelu jel strasan film!

omfgnoob1
09-07-2007, 21:26
Film je kako da kazem... SMEĆE :thumbs1: 0 bodova itd.
Je krvav ali je dosadan i nije strasan niti malo

Rocchiro
09-07-2007, 22:43
meni nije niti dosadan niti :thumbs1: ima originalnu pricu,krvav je da,al ima puno krvavijih

Demon Hunter
10-07-2007, 01:06
Jebo onda film necu ni gledat!

Gothmog
10-07-2007, 09:37
Prvi Hostel je kol'ko-tol'ko podnosljiv,mozda poradi inovativnih nacina mucenja,ali drugi dio,bozesacuvaj...ne vrijedi nista...

Tesko mi je sada kad sam star,k'o Isusov magarac,naci scenu koja je strasna,pogotov kad sam prosao kroz toliko horrora...

Ajmo rec,da mi je neugodna scena,u Krugu,citav onaj filmic sa kazete...a i izlazak one klinke je spooky...

Vise pamtim one koji su me prestravili,kao klinca...

1. Egzorcist - scena :"it's the power of christ that compells you!!"
2. Tenisko igralište - scena: prvo ubojstvo
3. IT i The Thing dijele trece mjesto...u IT me prestravila dosta scena,ali i kasnije nisam volio klaune:D,a u The Thing me lagana jeza stalno prozimala,valjda zbog one muzike,hehehe...

BINUX
10-07-2007, 11:37
Meni recimo sto mi je ostalo iz djetinjstva scena na koju sam se najvise usro mi je iz filma STRAVA U ULICI BRJESTOVA kad freddy kruger reze onu zensku kroz zid kuce na pocetku filma.
A sad kad sam stariji mogu rec da me scene krvi i nasilja ne diraju ni malo ala komadi ljudskog tjela ili to nego me vise dirnu oni na psihu ala PSIHO 1 ili Exsorcist

Karlo_from_Bjelovar
10-07-2007, 12:03
exorcizam Emiliy Rose... istina je da je sniman po istinitoj prici... ja imam jednu knjigu (stari kupio) "opsjednutost i exorcizam".. slikana zenska za vrijeme exorcizma i 8 mjeseci kasnije... strasno nesto... tip koji je vodio exorcizam i napisao knjigu je svecenik koj je vec kao dakon prisustvovao exorcizmu... tip je s balkana (srbija, bosna, hr, ne sjecam se vise) "exorcizam emiliy roze, zasto kazes da je istinit?" zato sto isto sto je svecenik u filmu prico za vrijeme exorcizma, istu stvar je i napsio svecenik u knjizi (postoji audio snimka exorcizma)... svecenik govori slican text... ako niste ateisti, pogledajte film... na pocetku nije strasan, ali kasnije je... koliko god horora sam pogledo (magla, halowin, krug etc.), ovo mi je najstrasniji film...

Samael
11-07-2007, 09:52
Ako hoćete brutalno i strašno, te nešto što utječe na psihu, pogledajte George A. Romera na djelu:

Noć, Zora, Dan i Zemlja živih mrtvaca

Nije strašno kad ti neka cura izlazi iz tv-a.
I usput, gledajte japanske, oriđiđi verzije.

Tko je gledao Audiciju?S:rotfl:

Daj nemoj me nasmijavat, par stranica iza imaš moj post o tim X živih mrtvaca. Sve isti kalup samo lokacija druga i glumci drugi(zapravo lokacija je uvijek na kraju trgovački centar)

To su komedije, ne horrori.


Audicija? Je to ono gdje neko nekom rasmrska glavu sa vatrogasnim aparatom.

Ne nasmijavam ja nikoga. U vezi psihe, govorim o tome da se ovo zaista može dogoditi, uz svo ovo biološko oružje, za razliku od munjenih cura iz bunara i kaseta koje ubijaju ljude jer nisu vraćene na vrijeme u videoteku.
Za Audiciju neznam, pitao sam vas jeste li je gledali, ali kažu da je jedan od najboljih jpn. horora

eos

Armachus
11-07-2007, 10:10
Noć živih mrtvaca je meni jedan od držaih filmova (možda ćak i najdraži poslije Halloween-a) i zombiji u tom filmu izgledaju ok... draži su mi od onih sranja iz Resident Evila. Atmosfera u Noć živih mrtvaca je prejebena... ostali filmovi iz tog serijala mi nisu nešto... previše nalikuju na Resident Evil!

flander
11-07-2007, 10:28
Noć živih mrtvaca je meni jedan od držaih filmova (možda ćak i najdraži poslije Halloween-a) i zombiji u tom filmu izgledaju ok... draži su mi od onih sranja iz Resident Evila. Atmosfera u Noć živih mrtvaca je prejebena... ostali filmovi iz tog serijala mi nisu nešto... previše nalikuju na Resident Evil!


pa svi filmovi koji imaju tak zombije i priču na temu "grad je zaražen smrtonosnim virusom" su iz RE, al ok, dobra mi je ona scena čini mi se da je iz filma "28 dana kasnije" kad dođu u neki gradić, i sad lik koji je s njima kao ode se proštat i na stupu vidi gavrana kak drži oko u kljunu,pa pogleda u njega i kap krvi liku kapne u oko, popizdi i naravno ovi ga ukokaju :D

Samael
11-07-2007, 10:32
Noć živih mrtvaca je meni jedan od držaih filmova (možda ćak i najdraži poslije Halloween-a) i zombiji u tom filmu izgledaju ok... draži su mi od onih sranja iz Resident Evila. Atmosfera u Noć živih mrtvaca je prejebena... ostali filmovi iz tog serijala mi nisu nešto... previše nalikuju na Resident Evil!


pa svi filmovi koji imaju tak zombije i priču na temu "grad je zaražen smrtonosnim virusom" su iz RE, al ok, dobra mi je ona scena čini mi se da je iz filma "28 dana kasnije" kad dođu u neki gradić, i sad lik koji je s njima kao ode se proštat i na stupu vidi gavrana kak drži oko u kljunu,pa pogleda u njega i kap krvi liku kapne u oko, popizdi i naravno ovi ga ukokaju :D

A što si sad rekao i ostao živ...
:rotfl:

Nemesis
11-07-2007, 10:53
u hostel 2 kad zenska liku odsijece karu srpom i baci nabrijanom psu koji ju je u zraku uhvatio i pojeo.mogu misliti kako je to lika boljelo.

Lord Jambrek
11-07-2007, 14:38
u hostel 2 kad zenska liku odsijece karu srpom i baci nabrijanom psu koji ju je u zraku uhvatio i pojeo.mogu misliti kako je to lika boljelo.


Puno mi je bolja scena u Cannibal Holocaust kada domorodac silije ženu kamenom veličine 30cm i na kraju joj nagura kuglu blata koja je puna kamenja.


@Flander

Da, svi su neki "smrtonosni virus", tako su i DOOM zajebali, vrata pakla nigdje u filmu.

DOOM je zapravo RE3 samo bez Mile Jovovich.

BINUX
11-07-2007, 19:29
u hostel 2 kad zenska liku odsijece karu srpom i baci nabrijanom psu koji ju je u zraku uhvatio i pojeo.mogu misliti kako je to lika boljelo.


Puno mi je bolja scena u Cannibal Holocaust kada domorodac silije ženu kamenom veličine 30cm i na kraju joj nagura kuglu blata koja je puna kamenja.


@Flander

Da, svi su neki "smrtonosni virus", tako su i DOOM zajebali, vrata pakla nigdje u filmu.

DOOM je zapravo RE3 samo bez Mile Jovovich.



Ma DOOM film je smece kakvog nema gori film dugo nisam gledao.
Bolje su igre iz doom serijala od prvog pa zadnje 20 puta nego film.

###DK###
22-06-2008, 21:39
Krug je najjeziviji.

Arbiter of Change
22-06-2008, 21:50
Mislim da je ona scena "otkrivenja" u The Descent (moji slobodni prijevodi se neće poklapati sa onima naših "stručnih prevodilaca" pa nema smisla ni da ih pišem) je bila jeziva... san ili ne, pitanje je sad.

Aerial
22-06-2008, 21:53
http://youtube.com/watch?v=4RGtC2S22Z0

Odlična scena iz Znakova :thumbs2:

Demon Hunter
28-06-2008, 00:02
Jeste gledali onaj Horor REC...pocinje sasvim ljepim i zanimljivim pocetkom u Vatrogasnoj stanici...a onda poslje Baba koja odgrize pola vrata policajcu!

Predobar Horor jedan od boljih koje sam gledo u zadnjih nekoliko mjeseci!

###DK###
30-06-2008, 11:54
Najjeziviji horor je Krug. Pogledao sam The Grudge ali nije to ni upola jezivo kao Krug.

Da_killah
30-06-2008, 13:09
onda gledaj i malo starije japanske...

###DK###
30-06-2008, 15:16
onda gledaj i malo starije japanske...

Mislio sam na japansku verziju.

Da_killah
30-06-2008, 17:26
japanske horore općenito

nosferatu25
01-07-2008, 19:59
1. Psiho - kostur žene u fotelji
2. The Circle - devojčica izlazi iz bunara

Cthulhu
13-08-2008, 19:06
citav exorcist je prestrasan film.

Bob Dylan
13-08-2008, 19:46
slažem se.ali omen mi je jedan od najboljih horora...ali ne remake nego org.

###DK###
13-08-2008, 22:29
Strašna je ona scena u Saw 3 kad doktoricu uhvate.
Ona maska je totalno jeziva. :scared:

Snake
13-08-2008, 22:32
brokeback mountain
vruće scene ledgera i gyllenhala. mjesec dana sam se okretao na ulici od straha.

seahawk37
13-08-2008, 22:38
Emily Rose, ima par sceni di sam se scimo ko pica

RIPtheREAPER
13-08-2008, 23:54
http://youtube.com/watch?v=4RGtC2S22Z0

Odlična scena iz Znakova :thumbs2:

e da, na tu scenu sam se scimao kao nikad
a film je odlican

SkunK
14-08-2008, 08:25
o-4f_NMUxcY

Ewu1laA2 ... re=related (Ewu1laA2nmI&feature=related)

wr3jZ3Wh6zo

O_aNry4j ... re=related (O_aNry4j5Ag&feature=related)


ESRB 18:
x4n9vK0_ ... re=related (x4n9vK0_mdk&feature=related)

Kenyi
14-08-2008, 13:08
ane, gledo sam dokumentarac na prosiebenu o ani lizimihel.Ipak to nema veze sa nikakvim đavolom napravili su neku dijagnozu kao psihicki poremecaj dok su je svecenici u biti otjerali u smrt. :|
Inace, koji je vgg horror ocu da gleam neki kulni film , nemojte mi ove komercijalne stvari tipa krug i to sve sam pogledo i nije nimalo strasno :( , znaci bas zelim da je strasno i po mogucnosti da je nesto spansko ili starije japansko .

seahawk37
14-08-2008, 13:31
exorcism of emily rose je meni naj horror

Falus
14-08-2008, 17:31
REC spanjolski film sniman kamerom kao cloverfield, izvrstan horor sa dosta stravicnih scena :wink:

Cthulhu
14-08-2008, 19:05
slažem se.ali omen mi je jedan od najboljih horora...ali ne remake nego org.

tocno,remake je po meni najgori film u zadnjih 5 godina,nije ni do koljena originalu.

Death By Sexy
14-08-2008, 19:13
REC spanjolski film sniman kamerom kao cloverfield, izvrstan horor sa dosta stravicnih scena :wink:

e da baš sam pogledao trailer i stvarno strašno izgleda.. ustvari samo zbog toga kaj ih niti ne vidiš baš dobro a s tim načinom snimanja djeluje ralnije

R@pt0r
14-08-2008, 19:19
REC spanjolski film sniman kamerom kao cloverfield, izvrstan horor sa dosta stravicnih scena :wink:
Neš slično kao ovaj muvi:
Quarantine Movie Trailer (2008) (KfUAETRhhkw)
Također odličan film, samo nije još stigo u videu možda čak ni u kina. Neznam...

Death By Sexy
14-08-2008, 19:21
Pa to je remake... glumi ova iz dextera hehe

amirix
14-08-2008, 21:08
ona kultna scena iz Alien-a kad mu izleti iz stomaka

R@pt0r
15-08-2008, 10:25
Scary Moments #1 Darkness Falls (Dw1uBcNIkHE)
Spoiler warning!!!
Napravite kako piše na početku :pray:
Ili još bolje pogledajte cijeli film!

Falus
15-08-2008, 10:31
REC spanjolski film sniman kamerom kao cloverfield, izvrstan horor sa dosta stravicnih scena :wink:
Neš slično kao ovaj muvi:
Quarantine Movie Trailer (2008) (KfUAETRhhkw)
Također odličan film, samo nije još stigo u videu možda čak ni u kina. Neznam...

da to je radjeno po recu, traileri su isti skoro :)

EDIT: Raptor kad san vidija step 1 ugasija san filmic :D

R@pt0r
15-08-2008, 10:48
Piiiiizdoooo :D