PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi s modemom



06-12-2005, 16:21
Imam 56k modem i imam problem
nekada kad se spojim na internet, jednostavno ništa ne skidam
otvorim "Htnet status" window i piše "sent" i "received" nije me briga za sent nego received jednostavno stoji i ne pomiće se uopće

npr. normalno radi tako da se svake 1 sek broji za 4 kb više dok ponekd se conectam na net i prestane brojiti na 222 b (većinom)

Help, ima li netko kakve prijedloge?
naravnoo, znam da bih mogao kupiti novi modem, ali možda nešto drugo mogu složiti i što je krivo za takvo ponašanje modema?

:pray: :pray: :pray:

tomifish2002
06-12-2005, 19:08
probaj najnovije drivere, mozda je problem u tvojim instalacijama ili pljuni 50kn za novi modem. i meni se to rijetko kad zna dogodit a mislim da je problem u serveru koji prima tvoj zahtjev za spajanje, tj nas dragi t-com

Robertus
06-12-2005, 22:18
pa jel ti internet radi normalno ka i prije????
ako radi, neznam zašto bi te ta glupost smetala???? 8)

Shark
06-12-2005, 22:23
Pa ako ti internet ide sta te briga...a ako te briga kupi novi modem imas ih po 50kn

Robertus
06-12-2005, 22:32
Pa ako ti internet ide sta te briga...a ako te briga kupi novi modem imas ih po 50kn

to mu i ja kažen! :friends:

06-12-2005, 22:32
pa jel ti internet radi normalno ka i prije????
ako radi, neznam zašto bi te ta glupost smetala???? 8)

radi normalno svaki 10 put kad se conectam, a ostalih 9 puta ne mogu ništa otvoriti jer kad napišem neku adresu stranice i pokrenem jednostvno mi pokaže error jer "nisam" spojen na internet

ne bi htio novi modem jer sam ovaj platio 250 kn (intel, externi)

Robertus
06-12-2005, 22:35
heh, KUPI NOVI!!!! :)

Shark
07-12-2005, 10:33
Uzmi ADSL i mirna Bosna...

Robertus
07-12-2005, 17:26
Uzmi ADSL i mirna Bosna...

Pametno zboriš, Shark! 8)

miro u sutonu tihom
07-12-2005, 21:30
A šta ako nema mogučnosti!!??
Ja bi ga uzeo već odavno,ali nije još došao do mene!
Kada će više!

mk4004gah
07-12-2005, 22:30
probaj najnovije drivere, mozda je problem u tvojim instalacijama ili pljuni 50kn za novi modem. i meni se to rijetko kad zna dogodit a mislim da je problem u serveru koji prima tvoj zahtjev za spajanje, tj nas dragi t-com

Točno to, novi driveri ili reinstalacija postojećih uz obavezni SP2 i sva ažuriranja s Microsoftove stranice, pomoću koje se može riješiti ovaj problem, ako isključimo mogućnosti "fizičkih nedostataka", tj. server, tel. vodovi i sl.

Robertus
07-12-2005, 22:37
A šta ako nema mogučnosti!!??
Ja bi ga uzeo već odavno,ali nije još došao do mene!
Kada će više!

Pa u kojoj ti rupi živiš????? 8)

Sickmanno1
07-12-2005, 23:08
A šta ako nema mogučnosti!!??
Ja bi ga uzeo već odavno,ali nije još došao do mene!
Kada će više!

Pa u kojoj ti rupi živiš????? 8)

Ajde nije covjek kriv sto zivi u pripizdini :rotfl:

marijanovic
08-12-2005, 20:58
U proprtiesima modema pod Advanced --> Extra initialization commands unesi ATX3&C1. Ovo pomogne večini modema, moj se bez te komande ne spaja na net, a ako i uspije to bude na 33.6 i ne više. S tom naredbom ide 45.2 i 46.6

ATX3&C1 :D

miro u sutonu tihom
08-12-2005, 21:02
Odite obadvojica u 3 pičke materine!
Ja živim mu mjestu između Petrinje i Siska,tj. u Mošćenici,i tamo ga još nema!

str33t6l0w
08-12-2005, 21:45
predlažem ban za:
miro u sutonu tihom- vrijeđanje u gornjem postu
Sickmanno1- "nije čovjek kriv što živi u pripizdini"
Robertus-"pa u kojoj ti rupi živiš"

ja nisam vrijeđo ove članove tako da sam im nešto reko.... nego to je čisto vrijeđanje....

on topic:
ja sam imao isti problem a on se dogodio kad sam uninstaliro SP2 pa ga ponovno instaliro....
ali svejedno sam morao formatirat disk zbog toga što nije baš najbolje radio.... i to je naravno riješilo problem...
ali imaju ovi gore pravo.... instaliraj nove drivere i sve bi trebalo bit u redu.....

IgGy
08-12-2005, 21:47
necemo ih banati, ali cemo ih upozoriti kako takva vurgalna komunikacija na ovom forumu definitivno nije dobrodosla...

Sickmanno1
08-12-2005, 22:48
predlažem ban za:
Sickmanno1- "nije čovjek kriv što živi u pripizdini"

OMFG.....da ovo nisam vidio nebi vjerovo...svaka ti cast nema sta :pray:
Cekaj pa reko si da nemas Adsl....sto moze znacit da zivis u (ajd mi reci sta bi trebo napisati)....i sta tu nije tocno sto ti moras tamo zivjeti, pa reko sam da nisi ti kriv sto si roden tamo....boze al tu ima picica malih koji se na svasta naljute....svasta i ako si htio predloziti nekoga za ban mogo si PM IgGy-a...a ne ovako javno...s tim si dokazo velicinu kare...

Edit: Lol jos gore nisam tebe vrijedo nego me ti tuzis ovako....a joj...koje ulizivanje da se postane moderator...auč

Prince-Artas
08-12-2005, 22:53
u potpunosti se slažem s tobom. i ja živim bogu iza nogu i nemogu imat ADSL
i ne smeta mi kad mi neko kaže da živim u pripizdini. meni je tamo bolje nego igdje drugo

Sickmanno1
08-12-2005, 23:06
u potpunosti se slažem s tobom. i ja živim bogu iza nogu i nemogu imat ADSL
i ne smeta mi kad mi neko kaže da živim u pripizdini. meni je tamo bolje nego igdje drugo

Eto ga na ti si moj covjek :D :D :D , btw ne zivim ni ja u nekoj metropoli ja zivim u Bjelovaru...tocnije 2-3km od centra malog grada i ja sam se nacekao ko isus na ADSL, ali mi sko se ko ekipa okupili iz kvarta i poslali zahtijev da zelimo internet i vola za 3tj smo svi skidali ko isusi sa flatratom :D

Prince-Artas
08-12-2005, 23:10
nadam se i ja takvoj sudbini :D :D

miro u sutonu tihom
09-12-2005, 21:56
I ja jedva čekam do dođe do mene!
Ali nevolim takve ..... koji se prave pametni i maheri,pa dođu tu pričati gluposti o pripizdinama i sličnim stvarima.
Ako takvo što imaš reći,zadrži za sebe,ili me pitaj za adresu,ili da se nađemo negdje pa ćemo lako to riješiti!

Sickmanno1
09-12-2005, 23:19
I ja jedva čekam do dođe do mene!
Ali nevolim takve ..... koji se prave pametni i maheri,pa dođu tu pričati gluposti o pripizdinama i sličnim stvarima.
Ako takvo što imaš reći,zadrži za sebe,ili me pitaj za adresu,ili da se nađemo negdje pa ćemo lako to riješiti!

A koji k**** sad ti hoces...sta hoces se tuc....nema problema ali dodi ti do mene jer pitaj isusa gdje ti zivis :rotfl:

Anthrax
10-12-2005, 00:26
dajte ljudi prestanite sa OT i spamom..neka modovi brisu nepotrebne postove..

miro u sutonu tihom
10-12-2005, 14:04
I ja jedva čekam do dođe do mene!
Ali nevolim takve ..... koji se prave pametni i maheri,pa dođu tu pričati gluposti o pripizdinama i sličnim stvarima.
Ako takvo što imaš reći,zadrži za sebe,ili me pitaj za adresu,ili da se nađemo negdje pa ćemo lako to riješiti!

A koji k**** sad ti hoces...sta hoces se tuc....nema problema ali dodi ti do mene jer pitaj isusa gdje ti zivis :rotfl:


Neživim ja daleko od tebe,ako si iz Bjelovara,jer sam ja iz Petrinje,Siska,odnosno između Mošćenica!!!Pa dođi na kavu :killyou:

Sickmanno1
10-12-2005, 14:40
[quote="miro u sutonu tihom":1pvk6mmo]I ja jedva čekam do dođe do mene!
Ali nevolim takve ..... koji se prave pametni i maheri,pa dođu tu pričati gluposti o pripizdinama i sličnim stvarima.
Ako takvo što imaš reći,zadrži za sebe,ili me pitaj za adresu,ili da se nađemo negdje pa ćemo lako to riješiti!

A koji k**** sad ti hoces...sta hoces se tuc....nema problema ali dodi ti do mene jer pitaj isusa gdje ti zivis :rotfl:


Neživim ja daleko od tebe,ako si iz Bjelovara,jer sam ja iz Petrinje,Siska,odnosno između Mošćenica!!!Pa dođi na kavu :killyou:[/quote:1pvk6mmo]

iz petrinje...lol...pa znam gdje je to...hmmm cudno mi je kako jos niste dobili adsl....jebem ti t-kretene....btw mozda bi i doso da si reko dodi na pivu :D

miro u sutonu tihom
10-12-2005, 14:44
Nisam im ja kriv,kada dođe odmah ću ga uzeti.
Pa dobro dođi onda na pivu,Ožujsko Strong!!!
Kada,gdje!?
Može u River pubu,ti samo dođi u Sisak!!!

Sickmanno1
10-12-2005, 14:47
Nisam im ja kriv,kada dođe odmah ću ga uzeti.
Pa dobro dođi onda na pivu,Ožujsko Strong!!!
Kada,gdje!?
Može u River pubu,ti samo dođi u Sisak!!!

Dogovoreno...cim budem iso tamo javim ti PM, btw izbor pive ti je odlican...karlovacka :thumbs1:

miro u sutonu tihom
10-12-2005, 20:31
Pa naravno Ožujsko,Karlovačko mi je jadno,nekako ko Net televizija,prejadna i zastarjela!!!!

Sickmanno1
10-12-2005, 20:33
Pa naravno Ožujsko,Karlovačko mi je jadno,nekako ko Net televizija,prejadna i zastarjela!!!!

hahahaha...slazem se....evo samo cekam iggy kad ce doc i rec da se drzimo teme...

miro u sutonu tihom
10-12-2005, 20:41
Da to me malo živcira,svako malo držite se teme i sl.
Treba otvoriti jedan podforum gdje ćemo moći pričati o svakakvim glupostima bez da admin svako malo upozorava na nešto!

Sickmanno1
10-12-2005, 20:57
Da to me malo živcira,svako malo držite se teme i sl.
Treba otvoriti jedan podforum gdje ćemo moći pričati o svakakvim glupostima bez da admin svako malo upozorava na nešto!

Slazem se....no jebiga tak je svugdje ipak mora se odrzat forum kak tak na dobro putu....no to je tesko kad su samo iggy i viking modovi na ovim podforumima, a oni dodu na ovaj forum dvevno na pola sata sto pak nije dovoljno da bi se forum drzo kak treba...

miro u sutonu tihom
10-12-2005, 21:06
Na pola sata,ali dovoljno da te ubiju u pojam!!!
Admini nemojte se ljutiti,ali...