PDA

Pogledaj cijelu verziju : Airsoft



Chaser
13-06-2007, 14:27
Evo neznam tko sve zna za ovaj hobi dosta je slican painballu ali po meni je zabavniji koriste se replike pravih oruzija i takve stvari evo vam par linkova da se upoznate

http://www.airsoft-hrvatska.com

http://www.airsoft-delta.com

po meni je strava :twisted:

Rocchiro
13-06-2007, 15:40
a)di se kod nas to prakticira?

b)kolko dojde oprema?

D.E.M.O.
13-06-2007, 15:47
b)kolko dojde oprema?

mnogo. cijene tajkunske :D

Rocchiro
13-06-2007, 16:02
b)kolko dojde oprema?

mnogo. cijene tajkunske :D

neeeeext

DrunkyDuck
13-06-2007, 16:11
Tu je airsoft spomenut, mozda nadjes nesto korisno:

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=11800

MTF*
13-06-2007, 16:54
fora je to...
ali skupo i moras imat 18 da bi igro...

Aerial
13-06-2007, 18:00
ownage.

želim ovo prakticirati.

odmah sada odmah.

bobo.
:)

EDIT:

citat s njihovog FAQ:

"Postoje li airsoft natjecanja/liga?
Ne! Airsoft nije šport i ne tretira se tako. Airsoft je aktivnost u kojoj nije bitno biti jači-veći-brži. Sve što radimo radimo samo zbog sebe i svog usavršavanja i zabave."

:?
e, jebiga... pa koja je poanta takve aktivnosti nego Counter Strike u živo? :)

kec
13-06-2007, 18:19
nije skupo, ja se jeftino opremio :P (kinezi, puska uopce nije losha(cak i bolja od onih skupih)) uniforma od starog kao i ostatak opreme

predobro je, bolje od paintballa, samo nije tolko komercijaliziran

slicna situacija kao i sa kompom, platis ga 5000kn a onda jos bacis dodatnih 1000kn pa opet, pa opet, tak da je konacnu cifru malo teze odredit

jedini problemi se vezu za maloljetnike (mogu sudjelovat u borbi iskljucivo uz dopustenje roditelja i kontrolu na susretu) al ne tolko kolko na neodgovorne osobe, zato sto je puska gotovo identicna pravoj i treba se postupat kao na pravoj

bla bla bla, ukoliko vas bash zanima imate tutove na forumu koji se vezu od nabavljanja puske pa do priznavanja pogodka i sl.

ovaj filmic je predobar i kom se ne svidi bolje da se ne upusta u airsfot ;)
WfiJ7Mj2 ... ed&search= (WfiJ7Mj2ixQ&mode=related&search=)

Rocchiro
13-06-2007, 20:08
o hebote,paintball je prema ovome peechkin dim.kolko si točno skeširal na puškicu?

Gaas
13-06-2007, 20:18
najs gleodao sam nedavno sve o tome ali opet glupo mi kupovat is kupljat pare kad bi samo nas 3 frenda to mozda kupili i sta cemo onda..gađat babe po ulici

Lord Jambrek
13-06-2007, 20:39
E ovo je do yaya, puno bolje od paintballa.

Sam da mi je znat kak znaš kad si nekog pogodio, u paintballu se to bar vidi.



EDIT:
Evo baš čitao fakju i vidim ovo:

"Danas proizvođači airsoft opreme nude replike gotovo svih poznatih pušaka i pištolja (a mogu se naci i poznatije verzije SF opreme iz filmova)"


E ovo bi bilo jebachki igrat kao storm trooper sa imperial assault rifle u rukama i tak se ganjat po ulici/šumi

Gaas
13-06-2007, 20:44
e a jel ima gravity gun? :rotfl:

Aerial
13-06-2007, 20:44
ovaj filmic je predobar i kom se ne svidi bolje da se ne upusta u airsfot ;)
WfiJ7Mj2 ... ed&search= (WfiJ7Mj2ixQ&mode=related&search=)

:o ?

ovo izgleda ko ona D&D okupljanja geekova, samo što ovdje imaju M-16 umjesto longsworda...

Što je ovo?
Samo se okolo šuljaju, ko fol infilrtiraju neku kuću (u kojoj nema žive duše), zasjedaju u šumi (u kojoj nema nigdje žive duše), ciljaju negdje u daljinu (a ne vidi se nitko živ)....

NEkako mi fali kompeticije :)

kec
13-06-2007, 22:00
inace, ova kineska veza http://www.gunnerairsoft.com/catalog/Snudi najpovoljnije puske, to su kopije replika, nis losije od onih skupih(jing gong valjaju za ostale neam pojma), cak su i jos jace (izadje sve skupa cca1000kn sa zastitnom opremom i dodatnim magom)

sto se onih star wars pusaka tice, to je jako rijetko i gotovo nemoguce za nabavit, a i da uspijete nece bit povoljno (dosad na netu sam pronasao minigun, smajser...)

pogodak cete najvjerovatnije osjetit i duzni ste ga priznati, nekad se zna desit da sa velike udaljenosti il zbog opreme necete osjetit, al ak dobijete, fair play, all the way

ja sam osobno sudjelovo tek na jednom manjem fajtu (tek sam se poceo bavit time) bilo je prestrasno, iscekivanje, borba, healanje... decki ioako nisu profi vojnici ponasaju se tako, i nije uopce slicno geek d&d sessionima i kad dobijes puskom izbliza boli ko sam ****

svi koji su igrali operation flashpoint ili armed assault i svidio im se, airsoft je stvoren za vas
a ako mislite da mozete svaku situaciju rijesit s dva pistolja, mislite da ste rambo, serious sam, chuck norris i sl. bolje idite na paintball :D

Rocchiro
13-06-2007, 22:05
kalaš $75.00


kolko daleko lovi snajper?

kec
13-06-2007, 22:20
je, izgleda jeftino al na to jos ide dostava i carina tak da platis jos dosta... kak sam reko cca1000kn

ovak, ak je sniper pimpan (upgreadan) na 600fps-a mozes upecat na cirka 100m al imas ogranicenja za take snipere - 600fps-a ne smijes gadjat na 30m - bolt sniper, a semi sniper koji je na 500fps-a pimpan ne smijes gadjat sa 20m
tak da uz svaki sniper moras imat neki dobar sidearm

al za sniper moras imat konjske zivce, big balls i ghillie suit :D

Kiklop
13-06-2007, 22:34
koja glupost ovaj filmic je katasrofa
btw kaj ak te ovaj metak pogodi u oko ?

Aerial
13-06-2007, 22:35
koja glupost ovaj filmic je katasrofa
btw kaj ak te ovaj metak pogodi u oko ?

Onda je tvoja greška jer nisi nosio zaštitne naočale :wink:

D.E.M.O.
14-06-2007, 05:27
koja glupost ovaj filmic je katasrofa
btw kaj ak te ovaj metak pogodi u oko ?
sjecas se scene iz killbill2?

Chaser
14-06-2007, 06:26
Kec

Vidim da se dosta kužiš koja je tvoja replika

Vidim da ima dosta zagrijanih ljudi. Što se tice tih jeftinih pljuca ja vam osobno nebih preporucio neznam ni sam zasto ja sam svoju platio polovnu 2000 kn (jedna od jeftinijih)

P.S. Kupite si replike i derite :killyou: to vam je moj savjet nece vam biti žao :yuck:

Blaster32
14-06-2007, 10:20
jel se smije bashat?

Jopax
14-06-2007, 10:35
dobar film (zna neko koja je ono pjesma ona druga)
to i nije toliko skupo samo sto nema ljudi za ovo :(
posebno u nas svi misle da je to glupo(mene su u razredu ismijali kad sam reko da bi mogo pocet igrat wh:40k tabeltop :cry: )
ja bi jedan defender ako moze :rotfl:

D.E.M.O.
14-06-2007, 13:18
jel se smije bashat?
da.. najbolje je u paintballu razbit liku bocu plina u glavu 8)

kec
14-06-2007, 14:24
ja imam m4a1 a moj lega g36c, obje puske su :pray: sam sto moja malo wobbla (klima) :? skinu obje kovanicu na 10m i to iz prvog metka

nemojte si odma kupovat replike (i kopije replika), prvo probajte paintball, pa rentajte puske na nekom airsoft susretu, pa sto vam se vise svidi time se bavite...

i da jos jednom ponovim, kom se svidio operation flashpoint i armed assault, nek obavezno proba airsoft!!!!!

Chaser
15-06-2007, 13:00
Nisiu loše probo i jednu i drugu , ali nemam ni jednu nu drugu :cry:

Koji je proizvođač vaših ?

hacker
15-06-2007, 15:45
Ludo, cini mi se bolje od paintballa. Ali je way preskupo :cry:

Sonic_Moronic
15-06-2007, 17:20
Paintball saksa, možda ovo ne...

Chaser
15-06-2007, 18:22
Ludo, cini mi se bolje od paintballa. Ali je way preskupo :cry:

Da možda je skupo u početku dok ne kupiš AEG iliti repliku, ali je zato puno jeftinije od paintballa kasnije, u paintballu ti je cijena kuglice kada rentaš oko 0.5 kn, dok je kod airsoft pakovanje od 2000 kom nekih 80 kuna.

Clutch
20-06-2007, 10:58
Luda stvar timski rad i realnost mozda za koju godinu se i ja pocnem bavit al do tada ufff... :eyebrows: