PDA

Pogledaj cijelu verziju : omg monitor



Kiklop
12-06-2007, 19:30
2 stvari me zanimaju oso mi je monitor i kad ga upalim slika je kao da su smetnje onako neke horizontalne crte kao na jako starim televizorima i cuje se pistanje kao nekog zrikavca u monitoru

druga stvar, sad koristim stari monitor ali na njemu je slika uzasno mutna i vec nakon 10 min me bole oci :cry: u postavkama nema ostrine slike ili nes takvoga kaj da radim?????

Cali
12-06-2007, 19:33
probaj smanjit refresh rate, bit će ti oštrija slika.

Kiklop
12-06-2007, 19:41
jesam jos ju uvjek uzasno mutna
mozda zato jer monitor nije radio jedno vrjeme

Cali
12-06-2007, 20:24
možda zato jer mu je vrijeme za vječna lovišta...

NITROS
12-06-2007, 21:17
Za ovo prvo. Makni od monitora bilo sto kaj zraci. Tipa mobitel i slicno. Izgleda da ti se monitor magnetizirao. Potrazi na netu kako se odmagnetizira.

Kiklop
12-06-2007, 23:26
Za ovo prvo. Makni od monitora bilo sto kaj zraci. Tipa mobitel i slicno. Izgleda da ti se monitor magnetizirao. Potrazi na netu kako se odmagnetizira.ti to mislis na ovo kaj mi je ovaj stari mutan ili ovo kaj mi ovaj ne radi
kaze mi buraz da mi negdi probija napon na lim al on ga nece otvarat jer mu jos traje garancija pa cu ga furat na servis

Lord Jambrek
12-06-2007, 23:34
Za ovo prvo. Makni od monitora bilo sto kaj zraci. Tipa mobitel i slicno. Izgleda da ti se monitor magnetizirao. Potrazi na netu kako se odmagnetizira.

Neka proba sa degauss(ili kak se već piše).

No pošto ima garanciju, nek se ne muči.

btw. probaj upalit monitor i lupit ga gore, nemoj prejako.

Tak sam ja frendu monitor popravio, nije se htjeo upalit i ja ga lupim i on proradi.

Kiklop
12-06-2007, 23:40
ma probo sam sve izudaro sam ga palio gasio degaus probo drugi kabel istekavo iz grafe ustekavo

omg skuzio sam zas mi se sjebo vec mi nekih mjesec dana pored njega stoji velik zvucnik to je zbog toga