PDA

Pogledaj cijelu verziju : Reklame(nemojte lockat,prvo pogledati)



Black Hawk Down
12-06-2007, 19:15
Koja vam je najbolja reklama koju ste ikada vidjeli ili najgora,ako imate link živjeli.
Tko vidio reklamu za LEDO kornete,ono totalno su uzeli od Kristine Agilere spot i copy-pastyali to.(CandyMan)

EDIT:anketa mi se neće popraviti,molim modove za oni pokušaju,ako neće biti lock nakon 5 postova

Silventus
12-06-2007, 19:20
Ovo ide u Alt-F4.

Black Hawk Down
12-06-2007, 19:20
Ovo ide u Alt+F4.

why?

Paran0a
12-06-2007, 19:22
najjaca mi je za Activiu..
tako sam napuhnuta.. :rotfl:

Rocchiro
12-06-2007, 19:26
Znam da su nužne,al idu mi na kitu.ima par reklama koje su mi tolko iritantne da mutam zvuk na tv-u kad se emitiraju i okrenem glavu te buljim u zid dok reklama ne prejde.al nea mi goreg od reklama za deterđente i zubne paste :twisted:

NiX4tHeG@M3R
12-06-2007, 19:27
ima tema u multimedia

Booby
12-06-2007, 19:48
Prima pivo!!!!!11!!oneone!1

D.E.M.O.
12-06-2007, 19:59
:boohoo:

mehekek
12-06-2007, 19:59
karlovacko! JER JA TO ZASLUŽUJEM!!

Clutch
12-06-2007, 19:59
"Novo i bez konkurencije u svemiru crijepovi tondah (ili tak nešto) Crijepovi vrhunske kvalitete u velikim formatima!

spidEY
12-06-2007, 20:20
Dobra mi je reklama za Coca-Colu na temu GTA

http://www.jubito.com.hr/view_video.php ... 223c921ace (http://www.jubito.com.hr/view_video.php?viewkey=86bdb4edca223c921ace)

A najluđe od stranih reklama ja za Bud Light!!! XD

http://youtube.com/watch?v=x0mfPMrd79A
http://youtube.com/watch?v=4dHaOwC_4No
http://youtube.com/watch?v=7aO3TO5L0bM
http://youtube.com/watch?v=N9zxTY50NX8
http://youtube.com/watch?v=_Ia6w8xMHv8
http://youtube.com/watch?v=z4m9k0c_lgU
http://youtube.com/watch?v=KbiqzcoT8tw
http://youtube.com/watch?v=M8tli7al4pA
http://youtube.com/watch?v=4JVDXo8x60Q

:pray:

Y0$$1p
12-06-2007, 20:32
meni su odlicne za prima pivo evo vam reklama:
http://rapidshare.com/files/33759726/pisek.wmvS
i druga:
7Ihlmk_n3Kk
i karlovacko "Jer i muškarci nešto zaslužuju":
-thMq2jg23w

Quiet Riot
12-06-2007, 20:33
Znam da su nužne,al idu mi na kitu.ima par reklama koje su mi tolko iritantne da mutam zvuk na tv-u kad se emitiraju i okrenem glavu te buljim u zid dok reklama ne prejde.al nea mi goreg od reklama za deterđente i zubne paste :twisted:
signed, i ona reklama za nescafe gdje one budale fućkaju... užas :-x

omfgnoob1
12-06-2007, 20:43
karlovacko! JER JA TO ZASLUŽUJEM!!

To je najjaca reklama kad samo vidim one face :rotfl: , kao modeli neki prejaka je :D

hacker
12-06-2007, 20:47
Iznenadite svoje jelo :rotfl: tako debilno da se moras smijat :rotfl:

M@T3J
12-06-2007, 20:58
Najgluplje: vijesti u podne sa nove tv, activia, coca cola zero, vratija se šime... ima ih još puno ne mogu se sad sjetit
Najbolje: ona nescafe koje više nema, reklame za sva piva, clio i to bi bilo to.

Burek_fr0m_SPACE
12-06-2007, 20:59
Koliko god da je reklama dobro osmišljena, izrežirana i snimljena, ubitačna repetitivnost nepovratno kvari utisak, tako da mi na kraju ni jedna nije dobra i sve mi se gade.

Clutch
12-06-2007, 21:02
Kak se zove ona reklama za zadah nesto s pepermintom i nekom mutavom muzikom "romanticnom" i sad se oni krenu poljubit kad ovoj smrdi iz usta i onda se kao vrati vrijeme i ova uzme bombon i sve super! :rotfl:

Kako iritantna muzika i reklama mogao bi ih sve poklat :twisted:

Jopax
12-06-2007, 21:04
meni su sve od karlovackog dobre i od budlighta
vratija se sime mi je zestoka tako ja svoje zivciram cijeli dan pjevajuci tu pjesmu :rotfl:
ali mi na zivce idu reklame za sve vrste sredstava za pranje :twisted: :kill: :-x :killyou: :boohoo: :hangin: :thumbs1:
nema vise pakosnih neuroticnih i ljutih smajlija :( steta

DrunkyDuck
12-06-2007, 21:15
Reklame "pucaju" na ono najgore u ljudima. Strah i ego. Cak i kad je rijec o najdebilnijim stvarima kao sto su ciscenje zavjesa ili WC papir. Takodjer, pune ih "cinjenicama" koje to nisu. No prosjecna TV ovca se nece tim zamarati jer je, ipak, izaslo iz "carobne crne kutije ®".

Najvise mrzim "ozbiljne" reklame koje ciljaju zensku populaciju. Npr. jedna da kompliment drugoj, a ova kaze, to nisam ja, to je _________(ime proizvoda). Propustamo li nesto ocito?
"Mozda je rodjena s tim... a mozda je to Mej-b-lin". A mozda je Mej-b-lin stvorio masu klonova koji se ne zamaraju s racionalnim razmisljanjem (ili razmisljanjem uopce).

"Zasto su moje zavjese tako sive, a susjedove ciste?" Koga boli k****?! Idi ucini nesto korisno/zanimljivo/zabavno ili se jednostavno upucaj ako ti je imati cisce zavjese prioritet u zivotu.

I da, stvarno je istina, kad susjedi dodju na rostilj, ubiju se u alkoholu i klopi i krenu na WC "istovariti" (na jedan ili drugi nacin), zahodska skoljka im prica ruzne stvari o vama.

Arbiter of Change
12-06-2007, 21:30
Dijele žene na kućanice i "one divlje" sa ovim reklamama.

fan
13-06-2007, 14:17
Iznenadite svoje jelo :rotfl: tako debilno da se moras smijat :rotfl:
E da ta je reklama legendarna!! :rotfl:

Rocchiro
13-06-2007, 15:41
budlight mi ima dobre,da.opcenito piva imaju dobre reklame

bounce
13-06-2007, 16:50
Tele 2 reklame…
Borba za korisnike između tele 2, vipa i t-coma prešla je svaku mjeru, što se najljepše vidi na reklamama, koje su već lagano neumjesne i pomiču granicu dobrog ukusa u propagandi, što najviše šteti njima samima.. Mnogi se pitaju smije li se ovako javno pljuvati po konkurenciji? To se najčešće ne radi, jer se smatra da je "zdrava konkurencija" bez pljuvanja dovoljna, no kada počne borba za doslovno svakog korisnika, nema granica - prelazi se na gerilski marketing. No, i inače je Tel2 u svijetu poznat po provokativnim ili bas ovakvim reklamama..

Nescafe reklama…
Originalnost ili provokativnost?
U kafiću sjedi momak sam. Dolazi djevojka i on joj šalje poruku : Hoćeš li na kavu? Ona odgovara da hoće i odlaze u sobu na sto mu ona s leđa zavlači ruku u džep i pita ga : A kava ? Iz džepa iznenađeno izvlači "nescafe" pakovanje, mislim da je bilo ono 3u1, a bila je sigurna da je to prezervativ.
Nakon toga piju kavu i skaču jedno na drugo.
Jedna cura veli baš vezano uz to, da ju je njezin osmogodišnji sin pitao u čemu je stvar, jer ne razumije, a ona je postiđeno rekla : '' Kava, pa šta? ''..

Reklama za Andol…
Reklama prilagođena tržištu?
Jasno se vidi žena koja vara muža sa drugim, i kada se on vrača, ljubavnika polugolog skriva u zadnji čas na balkon, a vani pada kiša.. On počinje kihati, na što mu ona daje Andol.. Zanimljiv koncept, ali ne zaboravimo da bi u Nigeriji takvu ženu kamenovali..


Reklama za Deit
Pretili muškarac trči, sav znojan, a pored njega prozuji cura na koturaljkama i pije Deit, na što on veli : ''Ua, netko se pokušava izvući se Deitom..'' .. Smisao? Mda..


Reklama za Persil
Mali dođe doma i propišti: "Mammiiiicceeee, imam jaakkoo puunno za uččitiii, učiteeeljiicaa uuuvvijjek meenne piitta." Ili tako nešto.
Sad, nažalost, ima i nastavak s tatom koji je bio na roditeljskom sastanku.
Odmah mi dođe da se isprljam kad to vidim i ne kupim taj prašak..


Sve reklame za cigarete…
Sve one reklame za cigarete koje ne smiju reći da su reklame za cigarete pa prikazuju hrpetinu besmislica - ljude koji izgledaju kao da su sišli sa modnih pista, koji voze najskuplje automobile, najduže jahte, stalno radosni i nasmiješeni....itd.. Bez duhovitosti, bez duha.
Luksuzna bezvezarija.

Reklama za Pan…
"...lepetije, lepetije......." reklama za Pan (čini mi se).. Tip na tipičnoj svadbi i nikako ne može dograbit pivu jer ga stalno neka krupna (vjerojatno svekrva) sprečava u tome.. Tada se on dosjeti i izvadi rupcic i povede vlakić.... Dođe do pive napokon.. Svi ušute, svi stanu.. Muzika zamre.. Tišina.. On popije gutljaj.. I sve je bajno nakon toga...

Kinder Milkschnitte…
Kinder Milkschnitte stoji u frižideru pa kaže obližnjem vrču mlijeka "HEJ; VELIKI BRATE!", na što mlijeko odgovori "veliki brat? nemoj me nasmijavati. Ja sam svježe mlijeko." "Pa ima ga i u meni." ...

Krema protiv genitalnog herpesa…
Bilo na slovenskoj tv1.. Kaže neki muškarac (Na motoru u kožnoj jakni.. Negdje u američkim prostranstvima):
'' Nikad nisam klonuo duhom. Ni kada sam dobio genitalni herpes (!!!!). Uzimao sam taj i taj lijek. Ali sada ne samo da ne moram tretirati svaku epizodu, nego s tim i tim lijekom mogu uzimati jednu dnevno kao terapiju održavanja i prevencije izbijanja bolesti.'' I zajaši motor, komad mu se primi oko struka i odoše.. Mislim svašta..

Reklama za Osječko pivo na radiju…
-" Ej Miro daj mi posudi novaca, moram osigurat auto, vratim ti za 15 dana!"
-" A ne mogu čovječe, nemam ni ja... Al ti mogu dat kobasicu.. Očes kobasicu?"
-" Ma ne.. Daj mi pivo"
-" Koje pivo?"
-" Pa NAŠE pivo"
-'' Naše pivo.. Osječko.. ''


DOSTA? :rotfl:

Werewolf
13-06-2007, 17:42
Evo par dobrih :P Koje se nesjecam da sam ikad na telki vidio... sve su banned

Pepsi
163ZanUYSQQ

Polo
YLlCop51 ... ed&search= (YLlCop51xuk&mode=related&search=)

Kondomi
nojWJ6-XmeQ

Anti Windows :P
eNqPTOb31S8

Opel :D
ihQYlGFM3jc

Porche
B1rbhhpUpAw

Sterpo
13-06-2007, 18:57
lol za pepsi i polo :pray:
heh a porš

Black Hawk Down
13-06-2007, 20:18
joj ovi moroni iz moga razrednog odjela pjevaju po cijeli dan:
VRATIO SE ŠIME,DI JE BIO!
Vratio se Šime i donio frišku ribu.
EVA iz srca mora.
Još su kupili od toga sranja pakovanje i stalno ih nose i pokazivaju svima.
I to im je stalno na stolu.
Đizus krajst.

Rocchiro
13-06-2007, 20:24
joj ovi moroni iz moga razrednog odjela pjevaju po cijeli dan:
VRATIO SE ŠIME,DI JE BIO!
Vratio se Šime i donio frišku ribu.
EVA iz srca mora.
Još su kupili od toga sranja pakovanje i stalno ih nose i pokazivaju svima.
I to im je stalno na stolu.
Đizus krajst.

har har.ja sam danas u Billi pjeval vratija se šime nakon kaj sam videl the proizvod na polici.prodavačice uopće nisu reagirale,izgleda da je uobičajeno da se po našim dučanima pjeva vratija se šime.šime rulz

Lord Jambrek
13-06-2007, 20:31
Ova mi isto odlična
LNVOl5_3_Zo

Fenrir
13-06-2007, 20:32
Reklama za Deit
Pretili muškarac trči, sav znojan, a pored njega prozuji cura na koturaljkama i pije Deit, na što on veli : ''Ua, netko se pokušava izvući se Deitom..'' .. Smisao? Mda..

O M G , ja sam jebote plakao koliko to nema smisla. Na par sekundi sam ostao paraliziran moleći Boga da nađem skrivenu poruku u glupoj reklami, pogađate, nisam ga našao. Tolko se naživciram kad se sjetim tog, tog, argh smeća da ni 24h pr0na ne pomažu :(
Trebalo bi zakonski stavit Parental Guidance 0-99 godina, nema riječi da se opiše količina debilnosti.

Kiklop
13-06-2007, 20:39
najjace su mi reklame kad nova tv reklamira dnevnik :toilet:

bounce
13-06-2007, 20:53
joža.. joža, podne je .. :rotfl:

ps. sad sam vidio po drugi puta onu reklamu za orbit, nešto najodvratnije u mom životu.. dvije žene stoje kraj sudopera, i prva se žali da nemože nikako oprat masnoću s nekog posuđa.. i onda ova druga uzme posudu u ruke, uzme šnitu kruha, obriše par puta s njime odvratne naslage masti, ostataka od pečenja i čega sve već ne i s guštom pojede... mislim ono.. :hangin:

Simon the Dreamer
13-06-2007, 21:01
Najbolja reklama je ona za Prima pivo. Iako je pivo fuj, samo zbog te reklame sam ga spreman stalno piti. Općenito je to po mom mišljenju najbolja vrsta reklame. Uopće ne shvaćam šta misle ti retardirani reklamni agenti i producenti tih hrpa debilnih reklama. Ja sam smislio sjajnu reklamu za bilo šta. Recimo na primjer, WC sanitar. Prvi kadar, vidi se bijela sisa. Lijeva. Polako, ruka se približi i uhvati sisu. Odjednom se pojavi sisa crnkinje (da black tit) i nju ćopi crna ruka. Brzo se počnu izmjenjivat različite sise koje hvataju različite ruke, sve brže i brže i onda se slika zaustavi, pojavi se boca WC Sanitara i mazni ženski glas kaže: Kupite WC Sanitar.

Da vidite kako bi se prodavalo...

Jopax
14-06-2007, 10:50
:rotfl:
ove su isto dobre
bizJWtJ0 ... ed&search= (bizJWtJ0xXo&mode=related&search=)
w_XHxv5m ... ed&search= (w_XHxv5mUc4&mode=related&search=)
:rotfl: :rotfl:
ova je najzesca
tnUEcG4i ... ed&search= (tnUEcG4iH34&mode=related&search=)
moram editat tri puta
IqC9dS1mGN4&NR=1
nmY4CX_A ... ed&search= (nmY4CX_A-m0&mode=related&search=)
:rotfl:
5m_7nlxs ... ed&search= (5m_7nlxsmOU&mode=related&search=)
CtBqc67C1mk&NR=1
what are you doing!!!?????? :rotfl: :rotfl:

Black Hawk Down
14-06-2007, 19:37
joj ovi moroni iz moga razrednog odjela pjevaju po cijeli dan:
VRATIO SE ŠIME,DI JE BIO!
Vratio se Šime i donio frišku ribu.
EVA iz srca mora.
Još su kupili od toga sranja pakovanje i stalno ih nose i pokazivaju svima.
I to im je stalno na stolu.
Đizus krajst.

har har.ja sam danas u Billi pjeval vratija se šime nakon kaj sam videl the proizvod na polici.prodavačice uopće nisu reagirale,izgleda da je uobičajeno da se po našim dučanima pjeva vratija se šime.šime rulz

ma šime rulz,ovi su itako moroni

Kron
14-06-2007, 20:52
Ljepa naša Hrvatska.... :boohoo:

suljo
14-06-2007, 21:20
Evo pošto je ovo o reklamama evo jedna moja
http://rapidshare.com/files/36928989/my_first.wmv.html

FG
15-06-2007, 13:37
Perilica dulje živi uz calgon???Oni neki dijelovi koje onaj ''majstor'' pokazuje da su puni kamenca,tam uopće nebi smjelo biti vode (daj molim vas lepo voda na remenici,dobro da nisu prikazai motor) I dok zastruže grijača i veli:''ovo bu koštalo'' Ljudi grijač BEZ PROBLEMA može radit 7 godina a košta max 200 kn!!prosječni vjek trajanja veš mašine je 10 godina a košta oko 2500 kn.računajte kolko bi vi deset godina plaćali calgon i još nemrete bit 100% sigurni da se ništ nebu strgalo?
I reklama za VIJESTI U PODNE dok ona familjia jede za stolom i hvale te vijesti i onda na kraju ona djevojka kaže:''jedva čekam vijesti!''e,to me tak iziritira da bi potrl TV i zabil katodnu cijev onome koje to delal,u grkljan bi mu cijev zabil...

mehekek
15-06-2007, 16:02
:rotfl:
ove su isto dobre
bizJWtJ0 ... ed&search= (bizJWtJ0xXo&mode=related&search=)
w_XHxv5m ... ed&search= (w_XHxv5mUc4&mode=related&search=)
:rotfl: :rotfl:
ova je najzesca
tnUEcG4i ... ed&search= (tnUEcG4iH34&mode=related&search=)
moram editat tri puta
IqC9dS1mGN4&NR=1
nmY4CX_A-m0&mode=related&search=
:rotfl:
5m_7nlxs ... ed&search= (5m_7nlxsmOU&mode=related&search=)
CtBqc67C1mk&NR=1
what are you doing!!!?????? :rotfl: :rotfl:

NAJJACA REKLAMA U POVIJESTI!!!!!!! :rotfl: :rotfl:
i ova sa J. Aniston!! :rotfl:

Lord Jambrek
22-06-2007, 09:30
E jučer se vozim iz zagreba i kod laništa vidim reklamu koja me nasmijala do suza.


Od makro mikro - akcija staro za novo.

"Imate li stari televizor koj zrači više od nuklearne elektrane ili imate printer koji printa kad mu se hoće" :rotfl:

Jopax
22-06-2007, 09:47
Ne znam sad kako se tocno zove ali bilo je u jednim shalama
lik trci cestom i ugleda novi opel
i dotrci on do njega i dirne ga kad ono kartonska slika
odjednom iz obliznjeg jezera izleti ogromna hobotnica i scepa ga
i na kraju vrati sliku kako je bila :rotfl:

100EURO
22-06-2007, 10:18
Meni najvise iritiraju one reklame za pranje suda , neznam kak se tocno zove al se secam da lik s jednom kapljicom kao opere sto iljada tanjura i svi se blistaju....

Hamti Damti
01-07-2007, 11:19
Decki mozete govoriti sta hocete ali reklama koja bi trebala biti okrunjena za najjacu:pray: :pray: je za Karlovacko u kojoj ona trojica sjede na tribini i gledaju nogomet amaterskih klubova :D i kad u pozadini neko vice DOBRA DOBRA! hahahahaha :rotfl: a lik loptu napuca 100m visoko u nebo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

RA7R
01-07-2007, 20:40
e najgora reklama, trenutno na tv je ona za peugeot"Ljetno ludilo u Peugeotu"
Pa kakve veze ima što lik dođe na teniski teren u frižideru i izleti sa tim natpisom sa Autima????
Al stvarno reklame trajaju po 10-15 min, i ja više zaboravim koji sam uopće gledao film(ako se pojave usred filma)

NiX4tHeG@M3R
01-07-2007, 20:46
Yep , to za karlovačko me inspiriralo da kada bilo ko napuca loptu u pi**u materinu serem se dobra dobra :pray:

RA7R
01-07-2007, 20:56
i ono od te scuma Max tv MAXimalno ljepljivo, pa evo baš sad dok pišem ona reklama za OMV, gdje čovjek vrti neke table na kojima piše zašto kupovati OMV, i one od becksa, a pivo je smeće, "mi smo mogli ovo al smo ipak uradili ovako" , pa PAN, e to je prava bolest "Ko zove? - ja, Đurđa daj još 4 pana" i na kraju reklame "zovi sam zovi" :hangin:

Lord Jambrek
01-07-2007, 21:30
Decki mozete govoriti sta hocete ali reklama koja bi trebala biti okrunjena za najjacu:pray: :pray: je za Karlovacko u kojoj ona trojica sjede na tribini i gledaju nogomet amaterskih klubova :D i kad u pozadini neko vice DOBRA DOBRA! hahahahaha :rotfl: a lik loptu napuca 100m visoko u nebo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

E ta reklama je bila legendarna, pre dobro su ju složili.

Kiklop
01-07-2007, 21:36
trenutno najjaca reklama je ona kad one glupacice reklamiraju ono za depiliranje nogu onda jedna na kraju kaze:Ti to jos nisi probala,moras jednostavno je :rotfl: :rotfl: :pray:

Simon the Dreamer
01-07-2007, 21:39
trenutno najjaca reklama je ona kad one glupacice reklamiraju ono za depiliranje nogu onda jedna na kraju kaze:Ti to jos nisi probala,moras jednostavno je :rotfl: :rotfl: :pray:
Prepreprepresmiješno, onaj kraj... :rotfl:

FG
17-07-2007, 13:41
cilit bang!!najprije je bio dovoljan samo jedan,a sad su već 3+2 za podove!!Katastrofa kak sami sebe sjebu...I ono''ODSADA 2X SNAŽNIJI!''
Kaj znači da je prije bil 2x slabiji i takav nije bil dovoljan da očisti one masne pizdarije kad su ga morali poboljšavati...samo da nas žifciraju..proklete ''živcopijavice''. :twisted:

Arbiter of Change
17-07-2007, 13:45
-Odakle ti novi mobać?
-Pa prek' Zabe...

Exterminate mod ON, samo ću to reći. :wink:

Nemesis
17-07-2007, 13:45
meni su dobre reklame za Axe.i za coca-colu.
najviše me živciraju reklame za tampone i uloške.jebote,ručam i čujem kako reklamu za kerfri.majkuliimnjihovugađatćuihupaljačem.

Fenrir
17-07-2007, 13:46
-Odakle ti novi mobać?
-Pa prek' Zabe...

Exterminate mod ON, samo ću to reći. :wink:

- Gospođo, zvoni vam mobitel!
- Da, dragi?

RA7R
17-07-2007, 13:55
ajme a tek pan

"nemoj da ti pukne vrat"
"krek-škriip, krek-škrip"

ajme kad vidim to, dođe mi da se poserem :yuck: :yuck: :yuck:

Black Hawk Down
17-07-2007, 14:09
-Odakle ti novi mobać?
-Pa prek' Zabe...

Exterminate mod ON, samo ću to reći. :wink:

i još glume glas od Alke Vujice

KingTomy
17-07-2007, 14:55
Meni su dobre sve one od Axea kada npr. dođe žena kod zubara to mi je najače lol. I sve za pepsi su dobre.

Joco
18-07-2007, 06:41
Ma Šime Rules :pray: :pray: :pray:

Nemesis
18-07-2007, 07:27
misliš na onu:vratia se šime?
čovječe,ja mislim da me ta reklama najviše živcira.

Sporbie
18-07-2007, 08:34
najjace su mi reklame kad nova tv reklamira dnevnik :toilet:

Joj da to mi je tako isforsirano raspizdim se svaki put kad vidim to

A:"A kako oni to sve znaju"
B:"Pa kažem ti imaju znanja i iskustva"
A:*zablenuti pogled*

Mislim ono fakat očekuju da će to netko popušiti? Ili su namjerno tako isforsirano napravili?

Nemesis
18-07-2007, 08:38
najjace su mi reklame kad nova tv reklamira dnevnik :toilet:

Joj da to mi je tako isforsirano raspizdim se svaki put kad vidim to

A:"A kako oni to sve znaju"
B:"Pa kažem ti imaju znanja i iskustva"
A:*zablenuti pogled*

Mislim ono fakat očekuju da će to netko popušiti? Ili su namjerno tako isforsirano napravili?

kao ono,kaže kćer:jedva čekam dnevnik.
isuste nema života pa jedva čeka dnevnik...

Sickmanno1
18-07-2007, 10:39
http://thetravisty.com/Cool_Commercials ... Big_Ad.htm (http://thetravisty.com/Cool_Commercials/wmv/Carlton_Draught_-_Big_Ad.htm)

THE BEST OF THE BEST!

Nemesis
18-07-2007, 11:33
http://thetravisty.com/Cool_Commercials/wmv/Carlton_Draught_-_Big_Ad.htm

THE BEST OF THE BEST!

dobra je ta.ako se ne varam već je bila na nekom pcplay dvd-u.

Jopax
18-07-2007, 21:10
http://thetravisty.com/Cool_Commercials/wmv/Carlton_Draught_-_Big_Ad.htm

THE BEST OF THE BEST!

:pray: :pray:
zna neko koja je pjesma nekako je poznata

Dreadlock
18-07-2007, 22:32
http://thetravisty.com/Cool_Commercials/wmv/Carlton_Draught_-_Big_Ad.htm

THE BEST OF THE BEST!

:pray: :pray:
zna neko koja je pjesma nekako je poznata


carmina burana...al neznam tocno ime pjesme

McPingvin_v2.0
18-07-2007, 22:37
carmina burana, dio iz opere...

Jopax
18-07-2007, 22:39
k hvala

FG
24-07-2007, 09:05
Glupe su mi za woolite:ono ide neka ženska po cesti i lik ju počne dirat po haljini i pita:''jel' novo?''Isus ko se toga setil nije normalan.

Dreadlock
24-07-2007, 09:46
Ili kad je sretne u udcanu i zalije joj majicu vinom XD

unknown
24-07-2007, 09:56
ma najače mi je ono ženska neće dati, lik joj ponudi studenu i ona odmah željna. j... da je tako u stvarnosti ja bi kupovao na galone studenu

Nemesis
24-07-2007, 09:58
a ja bi otkupio izvore iz kojih se crpi studena pa bi studenu prodavao po 200% višoj cijeni. :thumbs2:

unknown
24-07-2007, 10:14
a ja bi otkupio izvore iz kojih se crpi studena pa bi studenu prodavao po 200% višoj cijeni. :thumbs2:

za nekih 50 godina prodavati će se i po višoj cijeni

| | \| i X 4 |
24-07-2007, 10:23
a ja bi otkupio izvore iz kojih se crpi studena pa bi studenu prodavao po 200% višoj cijeni. :thumbs2:

za nekih 50 godina prodavati će se i po višoj cijeni


:| , nemoj srat

Lord Jambrek
24-07-2007, 10:27
a ja bi otkupio izvore iz kojih se crpi studena pa bi studenu prodavao po 200% višoj cijeni. :thumbs2:

za nekih 50 godina prodavati će se i po višoj cijeni


Ma ta flaširana voda je apsolutna pljačka, to ne treba kupovat.

Jopax
24-07-2007, 11:01
To ne treba jos kupovat nego nac negdje svoj izvor pa ga cuvat nesto godina i onda kad usfali voe u svijetu prodavat i obogatit se 8)

ne znam jesam li jedini ali svako nekoliko mi se pojavi firefox has just blocked a popup na gejming opcenito i jos nekim podforumima

Lord Jambrek
24-07-2007, 11:06
To ne treba jos kupovat nego nac negdje svoj izvor pa ga cuvat nesto godina i onda kad usfali voe u svijetu prodavat i obogatit se 8)

ne znam jesam li jedini ali svako nekoliko mi se pojavi firefox has just blocked a popup na gejming opcenito i jos nekim podforumima

A da pogledaš privatne poruke? Možda si dobio koju?

Jopax
24-07-2007, 11:07
vjerovatno je to nisam bas obracao paznju :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Black Hawk Down
24-07-2007, 12:43
ma to preseravanje s vodom je glupost,to nema nikakve veze s vezom,pa znate kako Arapi dobe vodu,od oceana i mora,sada više i ne sjećam kako se taj postupak zove(iako ih ima više)
jebiga to što oni rade je skupo,ali za 50 godina neće biti skupo,zbog koga čega ja ZNAM

| | \| i X 4 |
24-07-2007, 12:46
:o

idiot si i zašuti , ako mi nešto želiš reći , ja ti dam broj mobitela i nađemo se u španskom ! ! Nemaju swi takvu opremu , i kolko ti puno vode možeš dobiti takvim procesom , predugo traje ! ! naravno da će kupovati od hrvatske vodu kao i do sad

dobivaju vodu , tako da ju zagriju i ta vodena para ide cijevima do druge posude

a u 1. ostane sol

Black Hawk Down
24-07-2007, 12:52
kupuj nexus

Eddie9
24-07-2007, 12:55
nije li to sublimacija ili tako nešto... :D
prijelaz iz tekućeg u plinovito stanje...tako da ostane sol u posudi a vodena para se opet pretvara u vodu u drugoj posudi...

Jopax
24-07-2007, 13:00
Desalinizacija
ko rakija samo sto ne dobijes alkohol nego vodu i sol
znate koji je najbolji nacin za dobivanje vode
kopanje leda sa jednog od polova i otapanje istog :rotfl:

Nemesis
24-07-2007, 13:09
Desalinizacija
ko rakija samo sto ne dobijes alkohol nego vodu i sol
znate koji je najbolji nacin za dobivanje vode
kopanje leda sa jednog od polova i otapanje istog :rotfl:

ne,nego dobiješ samo vodu.pročišćava se slana voda.

Jopax
24-07-2007, 13:11
ali nakon isparavanja ostaje sol na dnu posude

Nemesis
24-07-2007, 13:19
dobro,uglavnom.čitao sam negdje da za 20-ak godina neće više biti pitke vode nego samo morske koja će se pročišćavati desalinizacijom da bi se mogla dobiti pitka voda.zato coca-cola company kupuje sve izvore pitke vode.morat ćemo piti njihovu vodu ili pića koja proizvode.

btw.sjeti se prije pet godina,je li bilo koje reklame za flaširanu vodu?nije.

Jopax
24-07-2007, 13:25
negdje sam citao prije dosta vremena da su ja mislim danci neki mislili na buducnost pa su otvorili prodavaonicu zraka u kojoj platis a odredjeno vrijeme i udjes u prostoriju sa cistim zrakom i dises
a tako ce vjerovatno bit i u buducnosti jer zrag se sve vise zagadjuje

Nemesis
24-07-2007, 13:28
što se tiče vode,napravili su neki k**** s kojim filtriraš prljavu vodu.uglavnom,to je za zemlje "trećeg svijeta" gdje nema pitke vode ali ima vode kao npr. u jezerima.lik se voze čamcem po jezeru,žedan je,a nema vode i izvadi to govno,povuče vodu u njega i ispuhuje u čašu filtriranu,čistu vodu.

| | \| i X 4 |
24-07-2007, 13:32
što se tiče vode,napravili su neki k**** s kojim filtriraš prljavu vodu.uglavnom,to je za zemlje "trećeg svijeta" gdje nema pitke vode ali ima vode kao npr. u jezerima.lik se voze čamcem po jezeru,žedan je,a nema vode i izvadi to govno,povuče vodu u njega i ispuhuje u čašu filtriranu,čistu vodu.


da , da , znam to

imaš i ovako , bilo na njemačkom TV programu za kampere ! !

kao kemijska sa dva otvora te veličine , legneš na obal rijeke 1 kraj gurneš u rijeku a sa drugog piješ :pray:

vama par postova gore :
****** va mater glupu , šta e vidite kaj sam ja napisao , swi ste jebeno čoravi ! ! !

http://ola.com/index.php?page=auction:v ... n_id=21073 (http://ola.com/index.php?page=auction:view_item&auction_id=21073)

owakvog tipa samo kraće ali deblje i swe je obloženo u plastici bijeloj , ali isti kurac kao ovo , ovo je isto filter nekakav

Jopax
24-07-2007, 13:32
Sad se sjecam bila je davno neka emisija na nekom programu The next step
u kojoj su likovi razne izume pokazivali i bila je ta neka sprava velicinemalo manje od kutije za cipele i iz nekog jezera u kojemu je voda crna bila od prljavstine uzme casu te vode i samo uspe u to i okrece neku rucku i izqadje cista voda
ali niko nije se usudio da je popije :rotfl: :rotfl:

Nemesis
24-07-2007, 13:36
da,to bi trebalo biti to.navodno da sve radi kako treba.prodavat će to po cijeni od 5 dolara.

FG
25-07-2007, 09:22
Ili kad je sretne u udcanu i zalije joj majicu vinom XD
Da na istu foru je imo vanish :baba kupi majicu dođu likovi to joj ćope z ruku i zaliju s vinom,namažu sladoledim i kajaznam čim već ne,a baba onak hladno veli:to je moja nova majica uništit ćete mi majcu.. i nikom niš kaj su babi zmočili majcu i još su ju zgužvali.

Joco
25-07-2007, 12:47
Ili kad je sretne u udcanu i zalije joj majicu vinom XD
Da na istu foru je imo vanish :baba kupi majicu dođu likovi to joj ćope z ruku i zaliju s vinom,namažu sladoledim i kajaznam čim već ne,a baba onak hladno veli:to je moja nova majica uništit ćete mi majcu.. i nikom niš kaj su babi zmočili majcu i još su ju zgužvali.

E...venish rules bre
nego onaj CilitBang ili kako se vec u hrvatskoj zove (posto imaju poseban naziv za svaku drzavu) ide kao...
Zasto bih kupila 10(ili 15) proizvoda kada mogu 3 :o (aj da je 1 ili 2 ali 3...da bas su me ubedili :nonono: ) a svaki od ta tri kosta oko 300 dinara (30 kn) sto je :shock:

a em je sranje (provereno)
Cilit Bang :yuck:

flander
25-07-2007, 12:48
evo ih opet na RTL-u sve is početka sa Punom kućom :( :cry:

unknown
25-07-2007, 12:57
neeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!

RA7R
25-07-2007, 13:00
pa čovječe, to ne da me iritira, nego mi dođe poklat sve budale koje rade na televiziji, ov je isto bilo i sa oni roseane, pa onaj pod istim krovom, bundyji i ta sranja, pa na novoj ona andromeda, izvrsna serija i prikažu prvu sezpnu 3 puta i ukinu seriju, al zato cijelo jutro i popodne oni stavljaju top shop i proklete sapunice i to po 4 serije na rtl, novoj i na hrt-u
pa jebote 12 sapunica, pa oni nisu normalni :twisted: :twisted: :twisted:

Joco
25-07-2007, 13:45
pa čovječe, to ne da me iritira, nego mi dođe poklat sve budale koje rade na televiziji, ov je isto bilo i sa oni roseane, pa onaj pod istim krovom, bundyji i ta sranja, pa na novoj ona andromeda, izvrsna serija i prikažu prvu sezpnu 3 puta i ukinu seriju, al zato cijelo jutro i popodne oni stavljaju top shop i proklete sapunice i to po 4 serije na rtl, novoj i na hrt-u
pa jebote 12 sapunica, pa oni nisu normalni :twisted: :twisted: :twisted:
i onda kazu gamerima -"Get Life" :roll:

Wolfwrath
25-07-2007, 13:52
Najgora reklama svih vremena,ja bih ubio kreatora te iste-

Ona za Zewa deluxe ili neki drugi dupebrisač - "Maco,gdje si?","Ništa nije tako meko kao zewa"

Nervira me totalka ta reklama.
Nervira me i ona za prima pivo,ona pjesma i glas onog baje su mi nepodnošljivi.


Btw,dobra mi je ona- na sastanku vođa zemalja,one pločice sa imenima zemalja ispred svakog baje,a ispred jednog znak- "Veliki popust u renaultu" (ili neki drugi auto,nisam siguran)

Sterpo
25-07-2007, 21:10
peugeotu :wink:

FG
26-07-2007, 10:30
Nerviraju me top-shopove reklame:Onaj mokro-suhi brijač pa daj nismo budale,šta ga isprobaaju na 100% obrijanoj faci???I one sprave za vježbanje koriste osobe koje(i sami ste vidli) imaju savršena tjelesa :?
Šta ne opkažu kak se ''fatty bomber''-i ponašaju na tome nemogu izdržat 2 minute a da se ne vruše..
btw..gle!ovo je moj 100-ti post..(da sam ga bar spisko na nešt pametnije,a ne na živcopijavice)

Nemesis
26-07-2007, 11:52
Nerviraju me top-shopove reklame:Onaj mokro-suhi brijač pa daj nismo budale,šta ga isprobaaju na 100% obrijanoj faci???I one sprave za vježbanje koriste osobe koje(i sami ste vidli) imaju savršena tjelesa :?
Šta ne opkažu kak se ''fatty bomber''-i ponašaju na tome nemogu izdržat 2 minute a da se ne vruše..
btw..gle!ovo je moj 100-ti post..(da sam ga bar spisko na nešt pametnije,a ne na živcopijavice)

lol,da...te proizvode nikada ne isprobavaju na nekome tko ih treba...
npr.mokro-suhi brijač na liku koji nema brade,orbitrek na mišićavim tipovima,sauna belt na ljudima koji nemaju sala...

FG
27-07-2007, 12:29
Da.a sola bella(one naočale kak se već zovu)imaju NEUNIŠTIVE leće i zaštićene od ogrebotina!Dobiš 12 leća od neuništivog materijala za 300 kn+3 okvira i kaj već ne...baš je neuništiv...samo kaj dobiješ 2 torbice da ti slučajno ne stružu po žepu...

Nemesis
27-07-2007, 12:47
Da.a sola bella(one naočale kak se već zovu)imaju NEUNIŠTIVE leće i zaštićene od ogrebotina!Dobiš 12 leća od neuništivog materijala za 300 kn+3 okvira i kaj već ne...baš je neuništiv...samo kaj dobiješ 2 torbice da ti slučajno ne stružu po žepu...

lol,u pravu si.nisam o tome razmišljao.

Wolfwrath
27-07-2007, 12:59
Davno je to bilo.Jel još prikazuju te naočale?

FG
30-07-2007, 06:38
Davno je to bilo.Jel još prikazuju te naočale?
DA,redovito ih vidim :-x

Xenon Demon
30-07-2007, 09:54
Najgora je ona za mokro-suhi brijač na novoj....
Neče te ga platit
ni 700kn
ni 400kn
ni 300kn
a ja ču potpuno uštedit jer ga neču uopče kupit!

Wolfwrath
30-07-2007, 12:04
Lol.Trebao bi ih nazvat i to reć

FG
30-07-2007, 12:24
Najgora je ona za mokro-suhi brijač na novoj....
Neče te ga platit
ni 700kn
ni 400kn
ni 300kn
a ja ču potpuno uštedit jer ga neču uopče kupit!
:rotfl: :rotfl:
''A slični uređaji se prodaju po cijenama i do 1000 kuna!!!!!''
da,baš.. :thumbs1:

Nemesis
30-07-2007, 12:26
Najgora je ona za mokro-suhi brijač na novoj....
Neče te ga platit
ni 700kn
ni 400kn
ni 300kn
a ja ču potpuno uštedit jer ga neču uopče kupit!
:rotfl: :rotfl:
''A slični uređaji se prodaju po cijenama i do 1000 kuna!!!!!''
da,baš.. :thumbs1:

bolje i to nego da su rekli da se takvo šta negdjene može nabaviti. :)

SharafCiger
30-07-2007, 12:30
Najbolje reklame su definitivno reklame od piva a najbolje opet od Heinikena. :pray: :pray:

Najgore za detrđente. :yuck: :yuck: :yuck:

Xenon Demon
30-07-2007, 12:49
Becks:
Mogli smo stavljati u pivo čudne sastojke tipa :
-azbesta :shock:
-(alkohola) :rotfl:
-nervnog plina :?
-mrkve :|

flander
30-07-2007, 12:51
Najbolje reklame su definitivno reklame od piva a najbolje opet od Heinikena. :pray: :pray:

Najgore za detrđente. :yuck: :yuck: :yuck:


najbolja za pivo Karlovačko :D


idu mi na živce sve reklame koje se odnose na automobile,ili kozmetiku

FG
30-07-2007, 13:02
Ili onaj set lonaca čija je komercijalna vrijednos 10000 kuna vi ćete ga na ovoj akciji dobiti za 2500 kuna i na poklon ovu prekrasnu peglu na paru s kojom ćete peglati s velikom lakoćom :rotfl: :rotfl: -vrijednost 450 kn+aparat za kavu vrijednosti 500 kuna.Znači oni tebi daju popust od 7500 kuna +950 kuna pokloni!!!!prilika koja se ne propušta!!!Zakaj imam feeling da se to slabo prodavalo? mogu mislit kolko to zbilja vredi ak ih oni tak ''jeftino''trže :o

Luka
30-07-2007, 13:05
ni 700kn
ni 400kn
ni 300kn
a ja ču potpuno uštedit jer ga neču uopče kupit!

:rotfl:

FG
09-08-2007, 13:54
...zato joj ja u zamjenu dajem svoje kinder milk šnite...
...za mene samo prirodno,,to me čimi ljepšom...
:twisted: i još takvih 50 nije dovoljno za moju emociju,ali pravila su pravila:jedan smajlić je dovoljan..

Frosty
13-08-2007, 06:45
a jeste vidjeli onu novu reklamu na novoj za neku žarulju koja radi bez struje :rotfl: ,a na kraju je najbolje kada kaže,citiram:Nećete dobiti jednu za 189kn već dvije i to samo za istu cijenu ali, to nije sve ako nazovete odmah dobivate treću POTPUNO besplatno :rotfl: .Mislim ono(laž na kilometre)

Master_of_Soup
13-08-2007, 07:30
Ma daj, jedna ta žarulja vridi 60 kn. Onda oni joj "malo povećaju" cijenu na 189 kn., pa na kraju ispada da si one dvi dobio potpuno besplatno!!!!

Samael
13-08-2007, 09:47
E ovako.
Reklame mrzim iz dna duše, no tu postoji i problem.
Reklame se prikazuju kad ih ne trebaš, kad gledaš nešto i postaneš uživljen. Reklame se također ne prikazuju kad ih trebaš, npr. otići na wc, napraviti nešto za pojesti, itd.
...
Dobra je ona za reklama za šišanje dlaka u nosu i ušima :)

LD
14-08-2007, 01:02
Nisam cito stranice poslije prve ali mogu reci da mi Tele shop prodaja digne zivce da mi dode da im zaguram te lampice, tave, miksere i slicne pizdarije u guzu!