PDA

Pogledaj cijelu verziju : Traction In game radio for gamers



rave_or_die
12-06-2007, 00:03
Sta kazete na ovo http://www.tractionradio.com/Sja sam probao i mogu reci da je odlicno ,moja preporuka za sve one koji zele slusat mjuzu dok igraju

Lord Jambrek
12-06-2007, 00:59
Ja iskreno ne vidim korist od ovog, ak oću slušat mjuzu dok igrajm, upalim si winamp, najjednostavniji i dosta podesiv, više mi ne treba i sve radi bez beda.

Systematic Reverse
12-06-2007, 01:51
Ja iskreno ne vidim korist od ovog, ak oću slušat mjuzu dok igrajm, upalim si winamp, najjednostavniji i dosta podesiv, više mi ne treba i sve radi bez beda.

Potpis

+Sumnjam da tu ima muzike koju ja slusham

Burek_fr0m_SPACE
12-06-2007, 01:55
Da imam flat-rate možda bi na neku milisekundu razmislio o tome, ali ovako... ni u ludilu. Još pogotovo ako se igra nešto online... tu ti stvarno ne treba nikakav dodatan streaming.

Rocchiro
12-06-2007, 06:30
veliku vecinu igara igram s originalnim soundtrackom koji najbolje pase uz igru,a ne da igram Silent Hill a u pozadini mi svira Šajeta

flander
12-06-2007, 10:00
Slažem se sa Burkom i Jambrekom, mislim stvarno nema šanse da dok igram WoW imam upaljen stream od nekog radia, pa jednom sam se zahebi i imao upaljen live-stream od Otvorenog radija popilo mi 5Gb u jednom danu pa nisam puko,bolje zato Winamp i opleti

Frky
12-06-2007, 10:01
[quote="Lord Jambrek":3bjargnt]Ja iskreno ne vidim korist od ovog, ak oću slušat mjuzu dok igrajm, upalim si winamp, najjednostavniji i dosta podesiv, više mi ne treba i sve radi bez beda.

Potpis

+Sumnjam da tu ima muzike koju ja slusham[/quote:3bjargnt]

Potpis, samo što ja koristim foobar2000!

bounce
12-06-2007, 10:56
ne kužim baš smisao ovog radija.. kad igram igru, igram igru.. kad mi se sluša glazba, slušam glazbu...