PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rolling Stones



NiX4tHeG@M3R
10-06-2007, 14:13
Ekipo evć ima puno tragača za pomoć ali i meni treba !

Owako ćemo počet :

Stari mi u 8 mjesecu slavi 50 rođendan , i ne znam kaj da mu kupim i stari mi priča kada se vrati iz njemačke da ćemo kupiti LCD TV (kako se falim 80 cm dijagonala) i ja pitam di ide? Kaže on u frankfurt na koncert u nalovu navedene grupe .

Čovjek sluša 40 godina Rolling stonse,ima swe albume i ide na swaki koncert u Europi (prošle godine u Pragu bio) pa da mu i oni čestitaju rođendan , he ne mislim da iskoče iz torte nego da mu pošalju neku jadnu čestitku na kojoj bi se potpisali e a sada moj problem je da sam tražio po netu i nemogu naći e mail adresu ili bilo kaj drugo pa ako ko zna di naći ili ju zna zahvalan bi bio :pray:

ps nemojte mi govoriti da su šanse za to 0.0000000000001 % da se ostvari jer to znam , barem da pokušam ako ne kupit ću mu zadnji album

HWALA !

hacker
10-06-2007, 15:15
Odi na njihov forum i tamo ih pokusaj nagovoriti. Znam da zvuci glupo, ali to je jedini nacin, na msnu ili tako necemu slicnom ce te vjerojatno odma blockat.

Booby
10-06-2007, 16:54
Odi na njihov forum i tamo ih pokusaj nagovoriti. Znam da zvuci glupo, ali to je jedini nacin, na msnuSili tako necemu slicnom ce te vjerojatno odma blockat.

A ja sam čuo da Mick po cijele dane visi na MSN-u!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Neven <R>
10-06-2007, 20:45
...

HWALA !
Najbolja šansa ti je pitati neke domaće novinare, pa da oni naprave reportažu "sin se potrudio...", sumnjam da ti ikako možeš doći sam do njih. A možeš probat poslati fan mail.