PDA

Pogledaj cijelu verziju : Javlja mi se error



Kimi
17-02-2006, 23:39
E da nedavno mi se počeo javljat neki error koji kaže

The instruction at "0x00000000" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "written"
Click on OK to terminate the program
Click on Cancel to debug the program

Na kojegod stisnem pojavi se za par min ponovo i tako u nedogled. Nisam niš novo skidala nit sam niš novo instalirala kaj bi ovo moglo uzrokovat.

Ima ko ideju? Samo mi nemojte reć format ili windowse il debugaj jer ne znam sama :)

'L$d'
18-02-2006, 00:30
Imaš windovse XP jelda? Jesi instalirala service pack 2 , ako nisi skini ga i instaliraj , mislim da bi to rjesilo problem ... , ali ako nije to , otvori komp ili zovi nekog da ti pomogne, izvadi rame , očisti kontakte malo s krpom , vrati nazad memoriju i resetiraj komp...

ako jos uvijek nije sređeno pogledaj na
http://www.memtest86.com/S, imas neka rjesenja ...

Kimi
18-02-2006, 00:36
Imaš windovse XP jelda? Jesi instalirala service pack 2 , ako nisi skini ga i instaliraj , mislim da bi to rjesilo problem ... , ali ako nije to , otvori komp ili zovi nekog da ti pomogne, izvadi rame , očisti kontakte malo s krpom , vrati nazad memoriju i resetiraj komp...

Imam SP2. S tim s otvaranjem sam maher al mislim da nije prašan jer ne stoji dugo (noviji je) a i u 'zaštićenom' je dijelu pa ne vjerujem da se nekak zmazo
Sve ostale stvari mi rade ok samo mi se to javi. Ja ga lijepo spustim dolje i ne diram ga dok ne gasim komp i niš mi ne šteka

A misliš da je povezan s memorijom?
JOOOOJ SHIT sad vidim da nisam napisala svchost.exe - application error S:)

'L$d'
18-02-2006, 00:48
aha to...
svchost je samo host proces za pokretanje drugih windows usluga (.dlls)

nabavi neki anti-spyware program i očisti komp od spywarea, zatim ...

skini regedit
http://www.tomdownload.com/utilities/system_utilities/reg_clean_reg_edit_reg_fix.htm
( valjda je ispravan link )

pokreni ga i pogledaj pod HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Svchost šta je sve grupirano u netsvcs

'L$d'
18-02-2006, 01:03
tj. skini taj progran ( zove se registry mechanic (oko 3mb) ) , pokreni ga i pogledaj koje ce ti sve errore nać . zatim bilo bi dobro da imaš programcic errorfixer http://www.softpedia.com/get/Tweak/Registry-Tweak/Error-Fixer.shtml
koji će ti sve sredit... nadam se da ce ti nesto od toga pomoc

Osiru$
18-02-2006, 03:03
očisti kontakte malo s krpom


Najbojlje je s gumicom. Poslije naravno odstraniti mrvice :)

-Jojo-
18-02-2006, 10:42
Kaj fakat :) ?

'L$d'
19-02-2006, 21:31
E da nedavno mi se počeo javljat neki error koji kaže

The instruction at "0x00000000" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "written"
Click on OK to terminate the program
Click on Cancel to debug the program

Na kojegod stisnem pojavi se za par min ponovo i tako u nedogled. Nisam niš novo skidala nit sam niš novo instalirala kaj bi ovo moglo uzrokovat.

Ima ko ideju? Samo mi nemojte reć format ili windowse il debugaj jer ne znam sama :)

Jesi li uspjela sredit ?

Kimi
21-02-2006, 00:13
Ovak - instalirala sam onaj prvi i taj mi je otkrio nekih 200injak errora al ih je samo 70 popravio a za ostalo me traži da ga kupim.
Drugi sam isto instalirala al sam ga slučajno prekinula pri skeniranju i kad ga je drugi put skenirao i ja htjela stisnut fix errors on mi kaže da je trial period isteko. A super. A i baš mi nekak čudno izgledao. Bio je nekak mutan. Još uvijek nisam resetirala komp. Strah me.....
Ak se ne javim sutra onda je crko komp.......

'L$d'
21-02-2006, 02:32
error fixer ti je program koji ti sam automatski popravlja greske ukoliko se pojave, on ce ti raditi u pozadini a da ga ni ne primjetis , jedino sto se pokrece svaki put kad se upali komp...
ajde puno srece ...

Kimi
21-02-2006, 10:39
Nope - nije se niš promijenilo. Opet isti error.. :( :( :(

zcracker
21-02-2006, 11:48
Ak imaš cd od win probaj ih reinstalirat!
Netrebaš za to formatirat hard već u biosu podesi da ti je 1st Boot device cd-rom i u njega stavi cd od win!
Kad ti se pokrene isntalaciej odaberi opciju popravka postoječe instalacije!
Tim postupkom intalacije win prekopira sve datoteke win koje su oštečene ili slučajno izbrisane.
Prilikom tog postupka nečeš izgubit nikakve podatke, a moglo bi riješit tvoj problem!

Kimi
21-02-2006, 12:09
Ovak - skužila sam u čem je problem ---> HP!!

Otkad sam kupila novi all-in-one počelo se pojavljivat taj error. Pretražila sam malo net i našla svega i svačega al ono pravo nisam. Ima jedan na njihovoj str i krenula tim putem al me tražio da kliknem na nešt što se meni ne pojavljuje

Jel imao tko s tim problema i jel našao koji patch il nešt da si je to lako popravio jer oni prijedlozi u stilu onemogući error messages je nešt najgluplje kaj sam pročitala

goGAMERo
21-02-2006, 12:20
Ima mi frend novi, ali nema problema nikakvih! Instaliraj najnovije drivere!

Kimi
21-02-2006, 12:59
Nije se ni meni to pojavilo odmah nego nakon tjedan dana. Al si siguran da ima All-in-one verziju jer se to kod nje javlja.

Išla sam skinut nove drivere i đizs - 50mb!!
Ok nakon 10min krene mi se instalirat da bi mi reklo da tu novu verziju već imam instaliranu. Neeeee - ode 50MB :-x

Nema rješenja u novim driverima. Mora bit neko drugo rješenje. Možda je najbolje da mailam njim u hp pa da mi vele kaj da napravim... :roll:

Kimi
21-02-2006, 14:29
Najgore kaj na njivoj web str nema mail adrese da im pišem. Pokušavala sam instalirat neki patch hp_gr_scan_update koji bi trebao rješit taj problem al mi pri instaliranju govori da ga ja već imam i da nije potrebno instalirati.

:cry: :cry: :cry:
i kaj sad?