PDA

Pogledaj cijelu verziju : MP3 na mobitelima



Neven <R>
09-06-2007, 13:14
OK, tema nije striktno o igrama ali je vezano uz elektroniku.

Jesam li ja jedini kome ide na živce kad netko pušta MP3 na mobitelima na onim niskokvalitetnim krčećim zvučnicima. Nije bitno je'l puštaju cajke, pop ili death metal jer sve jednako zvuči, a iritacija je maksimalna. Mogu shvatiti ljude koji koriste MP3 na mobitelu i lijepo si stave slušalice i gg. Ali ne neki jednostavno imaju potrebu iziritirati svu okolinu, jer ja ne vidim drugi cilj slušanju glazbe na taj način i s tom kvalitetom.

Nadam se da čovjek koji se toga prvi dosjetio svaki dan u busu punom djece (jer bogme nisam vidio nikog iznad 20 godina da koristi to smeće) uživa u milozvucima svoje kreacije.

09-06-2007, 13:21
Kad si vani pijan..u parku i nemaš niš drugo i to posluži...ili kad očeš nekome pokazat da čuje pjesmu a nemaš sluške ok....al za preseravanje banana...takvima se samo smij...Nemreš očekivat čuda..ipak je to na bateriju..nema bassa a ni 220w!

Neven <R>
09-06-2007, 13:31
A čuj ja kad sam vani pijan u parku, uvijek se nađe gitara, istina da kad pijani zapjevamo ne zvučimo baš kao bečki dječaci ali definitivno je bolje od mobitela.

Om3G@
09-06-2007, 15:22
Meni ne ide na zivce. Svatko unutar svojih mogucnosti neka djeluje kako hoce. Meni ne treba puna pjesma da bi se uzivio, tako da ako pustim na mobitelu i ako mi se cuje melodija koja istice pjesmu - - nema beda, ja sam zadovoljan. Ne opterecujem se previse time u tako spontano vrijeme.

Prince-Artas
09-06-2007, 18:41
smeta mi kad netko pojača jačinu zvuka do kraja pa onda ja u prvom redu busa slušam mixeve rapa, cajki i metala sa zadnjih sjedala
nek slušaju ali nemora slušat cijeli bus s njima

ps dao sam primjer busa jer se tamo najčešće susrećem s mp3-ama na mobu

Dreamer Deceiver
10-06-2007, 09:41
meni to stvarno super dođe ( makar ga ja ni sam nemama ). Baš smo na prvi maj ja i frendovi roštiljali na trim stazi ( to vam je šumska staza od labina do rabca, ima potoka, malih bare i špilja). Udobno smo se smjestili pored neke špilje, napravili roštilj, pive u ruke a na mobitelu je svirao Jimi Hendrix. Prava vijetnamska atmosfera, samo je još žutih falilo

hacker
10-06-2007, 15:02
I mene to jako jako jako zivcira, pogotovo kad moj frend po cijele dane kad se druzim s njim pusta nekakve cajke :twisted:

10-06-2007, 15:03
ja imam se w550 i kad pustim muziko zvicnici rade odlicno tako da me to i ne zivcira.

Joco
11-06-2007, 04:23
strašno me to nervira...
jednom sam putovao iz škole busom i neki kreten ispred mene pusti nekog shabana i ono,para usi,skiči,a fayon je u tome sto sedi s nekim retardom sličnom njemu i ono ćute i bulje kroz prozor,a nas 5 u šaragama ne možemo da "delujemo normalno" od takve "muzike"...a ja reko: e neš ti mene...
uzmem od druga koji je preložen na Iron Maiden mobitel u jednu ruku,pustim neku pržu...uzmem moj u drugu,pustim Mudvayne i stavim ruke na sedište ispred,tik pored njegovih ušiju...
Lik se prestravio i čudno gledao okolo,i zamisli debila...njegovo se malte ne i ne cuje ali on ne odustaje, i dalje ne gasi... :o mislim šta reći,sem ŠabaN :yuck:...ali barem je oslusao Dig :D i jos nesto...zaboravi sta je bilo...

Jopax
11-06-2007, 05:23
Meni to ide pravo na zivce posebno kad neko pusti pjesmu i njih petero hoda brblja cestom i iz mobitela se cuje cajka gore kvalitete od gramofonske ploce
neke likove mogu shvatit stave losu kvalitetu da im stane vise pjesama ali neke degenrike (iz mog razreda na primjer)na tjelesnom sjele njih tri i pustile Smels like teen spirit (za Cobaina cule nisu) najlosija kvaliteta zvuka para usi doslo mi da joj onaj jadni mobitel u grlo nabijem :twisted: :kill:
Jednom su dvije ocito zaostale zenske iz mog razreda prenosile pjesmu tako sto su u hodniku punom djece stavile mobitel do mobitela i jedan je svirao neko smeche a ovaj drugi je to snimao :hangin: :hangin: :kill: :twisted:

Burek_fr0m_SPACE
11-06-2007, 12:52
Meni je tu najgluplja navika jednog mog frienda da svako malo dok hoda ulicom pusti na telefonu neku pjesmu na razglas i sluša onako usput... to mi uopšte nije jasno.

Rocchiro
11-06-2007, 13:38
ide mi naquratz dok ljudi slusaju bez slusalica,ali sad ajde mogu kolko tolko podnesti posto je mp3.a nekad dok su samo midi-e imali,jaoo...

D.E.M.O.
11-06-2007, 17:12
dok god se ne pustaju cajke meni pase :D

K4ciga
11-06-2007, 17:15
dok god se ne pustaju cajke meni pase :D

sign

Black Hawk Down
11-06-2007, 22:49
Evo ja imam sada motorolu i mogu reći da je iskustvo s mp3 bolje nego na drugim mobaćima.

Stryder
11-06-2007, 23:03
dok god se ne pustaju cajke meni pase :D

12-06-2007, 00:22
dok god se ne pustaju cajke meni pase :D

tako je care.

Kenyi
12-06-2007, 08:53
hmmm hodam do pekare kad neki likovi pustili smack that, haj sto ga ne razumijes nego sto oni pjevaju jos gore od zvuka na mobitelu.Jednostavno se jezim od toga jer to moram slusat svaki dan :(

Gaas
12-06-2007, 09:13
ja taman nabavio v630i i mogu rec da se super cuje al ne na maxu nego pol crtice ispod...samo nisam seljak da po busevima i ulicama pustam....uglavnom imam pjesme na njemu "kada metnem ti u pak" pa onako iz zajebancije znam kad sam vani pustit da se smijemo xD.
imam i narodnjaka kada zelim nazivcirat nekoga i tako..svaka pjsma za svoju priliku :P

Tri66a
12-06-2007, 14:42
Najgore su mi mulice koje dođu u autobus i onda puste cajke i dignu noge gore na stolice....i onda su one kao cool... i kao ti njima ništa ne možeš i one su velike cure i odrasle. Mulice jedne umišljene.. Ma jebem ih glupe ako ih neću jedan dan našamarati......

inače spasio nas jednom mobitel na roštilju jer je zbog greške u komunikaciji zaboravljen izvor glazbe pa smo puštali stvari na mob i pjevali usput.

D.E.M.O.
12-06-2007, 17:05
Najgore su mi mulice koje dođu u autobus i onda puste cajke i dignu noge gore na stolice....i onda su one kao cool... i kao ti njima ništa ne možeš i one su velike cure i odrasle. Mulice jedne umišljene.. Ma jebem ih glupe ako ih neću jedan dan našamarati......

inače spasio nas jednom mobitel na roštilju jer je zbog greške u komunikaciji zaboravljen izvor glazbe pa smo puštali stvari na mob i pjevali usput.
ako slusaju cajke nisu mulice nego kurve

Mafioz0r
13-06-2007, 14:13
Smrt cajkama!
Kod mene u školi sve cure stalno počnu puštat ona sranja s MTV-a, onda mi kaže moj frend : DAJ PUSTI TROLHAMEREN!
Naravno, ja bi inače pustio, ali beskorisno je - ja sa svojim mobom mogu nadglasati svaki postojeći mobitel, ali ne mogu nadglasati 33 ljudi iz mog razreda....
Tako da smo prisiljeni slušat njihova sranja.....
Ako već misle slušat nešto tako grozno, neka barem imaju malo obzirnosti prema ljudima oko sebe i stave slušalice....

kelvix
24-08-2007, 17:47
Tako je SMRT CAJKAMA. :kill: [/b]

Dreamer Deceiver
24-08-2007, 18:04
stvarno na nekim mobitelima je zvuk tako grozan, kad čujete onaj "bass" najrađe biste uzeli taj mob i bacili ga u 3 pm

medusa
25-08-2007, 10:31
Najgore su mi mulice koje dođu u autobus i onda puste cajke i dignu noge gore na stolice....i onda su one kao cool... i kao ti njima ništa ne možeš i one su velike cure i odrasle. Mulice jedne umišljene.. Ma jebem ih glupe ako ih neću jedan dan našamarati......

inače spasio nas jednom mobitel na roštilju jer je zbog greške u komunikaciji zaboravljen izvor glazbe pa smo puštali stvari na mob i pjevali usput.
ako slusaju cajke nisu mulice nego kurve
that's ma man :D

Đeri
25-08-2007, 10:35
/cutnisi jedini,i mene to živcira,jest da imam mob koji podržava mp3,ali nikad ne upalim i ne slušam jer nemogu slušat na tim idiotsko glupim ružnim i nekvalitetnim zvučnicima + tome baterija mi se brzo prazni.. da napomenem imam k700i :D

al ne smeta me kad čujem na nekom mobu s dobrim zvučnikom,i glazbu koju volim :D

ZorgTheBorg
25-08-2007, 10:42
Smrt cajkama!
Kod mene u školi sve cure stalno počnu puštat ona sranja s MTV-a, onda mi kaže moj frend : DAJ PUSTI TROLHAMEREN!
Naravno, ja bi inače pustio, ali beskorisno je - ja sa svojim mobom mogu nadglasati svaki postojeći mobitel, ali ne mogu nadglasati 33 ljudi iz mog razreda....
Tako da smo prisiljeni slušat njihova sranja.....
Ako već misle slušat nešto tako grozno, neka barem imaju malo obzirnosti prema ljudima oko sebe i stave slušalice....
Ma kakvi, njihov ukus je jedini, njihove pjesme najbolje, konkurencije nemaju, svi se moraju pokoravati njihovoj milozvucnosti, nista drugo ne smije opstati, nista ne smije biti glasnije od Njihovog, oni su predstavnici jedine prave glazbe!! Pokorite se!!!
... sada znam kako se osjećaju masovni ubojice...

Rocchiro
25-08-2007, 14:09
jucer,tj. dan u 5 ujutro cekam ja vlak i dojde neki retard i pusti neki narodnjak.milina

Sonic_Moronic
25-08-2007, 14:29
Mrzim to jer zbog nekog razloga svi lako podnose glasnoću muzike od koje se meni trgaju bubnjići...

25-08-2007, 14:46
I mene to jako jako jako zivcira, pogotovo kad moj frend po cijele dane kad se druzim s njim pusta nekakve cajke :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted:

Dreamer Deceiver
25-08-2007, 15:30
molim te valnjese da drugi put nešto napises a da neSsamo staviš tri debilna smajla

King tiger
25-08-2007, 16:29
ah to koristim samo kad frend ocu poslusat neku pjesmu kod mene pa da vidi ocul mu je prebaciti.

a ovo tipa pustanje u tramvajima, dok hodas ulicom mi ne pada na pamet prvenstveno zato sto drugi nemaju pravo znati sta ja slusam ::D

TeraBajt
28-08-2007, 12:22
dobro mi je za pustanje muzika kad neam mp3 kod sebe, al naravno ne u tramvaju il nekom drugom javnom mjestu, a mrzim kad mi ispred kuce grupa 14-godisnjaka pusta cajke u pola noci koje ne da su mp3 vec su snimljene snimacom na mobitelu. To ti je iritacija. :)

Prince of Persia freak
03-09-2007, 14:32
Ja uvijek stavim slušalice jer mrzim takve stvari

xaviaz
06-09-2007, 19:39
Imam w880i i odlicna je reprodukcija zvuka par frendova je bilo i ofc nemru svi cuti i ljepo van pa setnjica kroz park na najace ),tbt jako dugo nisam cuo da je neko u busu pustio nes )

Armachus
06-09-2007, 19:55
Smrt cajkama!
Kod mene u školi sve cure stalno počnu puštat ona sranja s MTV-a, onda mi kaže moj frend : DAJ PUSTI TROLHAMEREN!
Naravno, ja bi inače pustio, ali beskorisno je - ja sa svojim mobom mogu nadglasati svaki postojeći mobitel, ali ne mogu nadglasati 33 ljudi iz mog razreda....
Tako da smo prisiljeni slušat njihova sranja.....
Ako već misle slušat nešto tako grozno, neka barem imaju malo obzirnosti prema ljudima oko sebe i stave slušalice....

Troll :pray: http://ulicaforum.forum5.com/images/logos/ulicaforum.smilie.ave.gif

Tako i kod mene u razredu jedn pušta Maidene. Nemam ja niš protiv njih, ali je kvalitta zvuka očajna... samo se ćuje neko šuštanje (gitara)! I sad ja to moram trpit... :(
:yuck:

mrs.croft
11-09-2007, 21:14
trebalo mi je malo duže da skužim kako moj k750i pwns moj mp4 što se tiče slušanja glazbe...živjele mp3-ce na mobovima!!! (slušalice se podrazumijevaju....)

Ogg The Dogg
13-09-2007, 09:53
ne volim kad ljudi pustaju neke pjesme sa izrazito visokim i izrazito niskim tonovima na mobitelu. i električu gitaru. i cajke. sve ostalo može ali ne na javnim mjestima. i da na mobu imam samo jednu mp3-cu koja služi kao melodija zvona.

Shadowhell
13-09-2007, 14:41
Slušalice.. inače si zagurajte taj mob di sunce ne sja

Jerry
13-09-2007, 15:51
Smrt cajkama!
Kod mene u školi sve cure stalno počnu puštat ona sranja s MTV-a, onda mi kaže moj frend : DAJ PUSTI TROLHAMEREN!
Naravno, ja bi inače pustio, ali beskorisno je - ja sa svojim mobom mogu nadglasati svaki postojeći mobitel, ali ne mogu nadglasati 33 ljudi iz mog razreda....
Tako da smo prisiljeni slušat njihova sranja.....
Ako već misle slušat nešto tako grozno, neka barem imaju malo obzirnosti prema ljudima oko sebe i stave slušalice....

Troll :pray: http://ulicaforum.forum5.com/images/logos/ulicaforum.smilie.ave.gif

Tako i kod mene u razredu jedn pušta Maidene. Nemam ja niš protiv njih, ali je kvalitta zvuka očajna... samo se ćuje neko šuštanje (gitara)! I sad ja to moram trpit... :(
:yuck:moj frend još gore pušta...lordije u očajnoj kvaliteti
inače prebacio bi si sada na mob trollhammaren ali izgubio sam Bluetooth usb..već trećiput,,stari će me ubit,,

Lord Jambrek
13-09-2007, 17:18
Meni je to onak kad sam s drugovima negde u parku ili nešta slično. Inače mi ide na živce kad sam u busu ili tramvaju pa netko pušta neku mutavu pjesmu. Zakon zvukovi na mobitelu rulaju.

Duh
13-09-2007, 17:21
Osobno mi ne smeta kad ljudi puštaju pjesme tiho ali kad stave zvuk na maksimum to je za poludit.Ja kad već slušam mp3 na mobu obavezno stavim
slušalice

Norther
23-09-2007, 22:00
mrzim to -.-

jednom u busu 2 lika pustala cajke :yuck: i mi upalili Blind Guardian :pray: ...da ne duzim...nas 5 izbaceni svi iz busa i onda :twisted: :kill: na cesti :rotfl:


sry na smajlicima :)